Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Potvrdené: Plynovody Nord Stream 1 a 2 boli sabotované v čase, keď hrozí 3. Svetová vojna!


Print Friendly, PDF & Email

Potvrdené: Plynovody Nord Stream 1 a 2 boli sabotované v čase, keď hrozí 3. Svetová vojna!

(Ethan Huff, Natural News) Záchranné lano Európy k ruskej energii bolo oficiálne prerušené, čím sa urýchlil tlak na vypuknutie 3. Svetovej vojny.

Podľa správ plynovody Nord Stream 1 (NS1) a Nord Stream 2 (NS2) z Ruska do Európy cez noc stratili tlak a praskli, čím sa do vôd Baltického mora vypustili masívne oblaky bublajúceho plynu.

Existujú dôvodné podozrenia zo sabotáže a mnohí na sociálnych sieťach poukazujú na nikoho iného ako Joea Bidena, ktorý pred pár mesiacmi sľúbil, že ak Rusko napadne Ukrajinu, potom plynovod Nord Stream 2 „už nebude, lebo bude ukončený“ – sledujte video nižšie (v angličtine):

Ak boli NS1 a NS2 zámerne poškodené, útok museli vykonať špeciálne jednotky, ako sú námorní potápači alebo ponorka. (Súvisiace: NS1 bol v čase útoku už offline bez odhadovaného časového rámca na reštart.)

„Nevieme si predstaviť žiadny iný scenár ako cielený útok,“ uviedol človek z nemeckého hospodárskeho úradu.

„Všetko nasvedčuje tomu, že to nebola náhoda.“

Jedna vec je istá: Zničenie plynovodov Nord Stream 1 a 2 nie je náhoda

Lietajú mnohé obvinenia, pretože rôzne strany v tejto hroziacej potýčke odmietajú prevziať akúkoľvek zodpovednosť za útok.

Západné mocnosti obviňujú Rusko, zatiaľ čo iní poukazujú priamo na amerického prezidenta Bidena a jeho verejne vyslovené vyhrážky. Dokonca sa špekuluje, že vinníkom zodpovedným za útok by mohla byť Ukrajina.

„S dočasným odstavením plynovodov Nord Stream by dodávky plynu z Ruska do Nemecka a strednej Európy boli možné len cez plynovod Jamal, ktorý vedie cez Poľsko alebo cez ukrajinskú plynovodnú sieť,“ vysvetľuje jedna správa, ktorá ponúka možné vysvetlenie motívu Ukrajiny.

V skutočnosti je však s najväčšou pravdepodobnosťou za útok zodpovedné NATO. Všadeprítomná mocenská štruktúra totiž už nejakú dobu trestá Európu tým, že ju núti stáť za ochromujúcimi sankciami, ktoré namiesto ublíženia Rusku hrozia kolapsom Nemecka a Európskej únie.

Ďalšou možnosťou je, že Scholzova vláda, ktorá práve teraz vládne v Nemecku, povolila alebo dokonca požiadala o zničenie ropovodov, aby sa uvoľnil politický tlak na prvé otvorenie Nord Stream 2 a obnovenie používania Nord Stream 1.

Stop Candida

„Zelení sú tu vo vláde a novinári prepojení so Zelenými zašli tak ďaleko, že požadovali demontáž ropovodov, aby ublížili Putinovi. Takže ani táto možnosť zďaleka nie je šialenstvo,“ píše „eugyppius“ na svojom Substacku.

Existuje tiež možnosť, že Rusko zničilo ropovody samo v rámci operácie „pod falošnou vlajkou“, aby „zvýšilo cenu plynu“.

Americký spisovateľ a filmár Gonzalo Lira medzitým hovorí, že zničenie ropovodov je vojnovým aktom Spojených štátov proti Európe.

Britský sociológ Noah Carl obšírne písal o tom, čo nazval „teória Nord Stream 2“, pričom tvrdí, že rusko-ukrajinský konflikt bol vždy o sabotáži Nord Stream 2. Toto prezentoval ako základný argument:

„Vo svete, kde sú Nemecko a Rusko priateľmi a obchodnými partnermi, nie sú potrebné americké vojenské základne, nie sú potrebné drahé zbrane a raketové systémy vyrobené v USA a nie je potrebné NATO.

Nie je tiež potrebné obchodovať s energiami v amerických dolároch alebo vytvárať zásoby amerických štátnych dlhopisov na vyrovnávanie účtov platobnej bilancie. Transakcie medzi obchodnými partnermi sa môžu uskutočňovať v ich vlastných menách, čo nevyhnutne spôsobí prudký pokles hodnoty dolára a dramatický posun v rozložení ekonomických síl.“

Nemenej výpovedným dôkazom o možnom vinníkovi je twitterový status Radeka Sikorskeho, súčasného poľského europoslanca a bývalého ministra zahraničia, v ktorom ďakuje USA za zničenie plynovodov:

Záver

Čo si myslíte o tomto najnovšom vývoji v prebiehajúcom globálnom konflikte? Kto je podľa vás zodpovedný za zničenie plynovodov Nord Stream 1 a Nord Stream 2?

Ako sa svet prepadá do ďalšej globálnej vojny, podrobne informovaní o najnovšom vývoji môžete byť na stránke WWIII.news.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vesmírna prda – kto to nakoniec zaplatí? My všetci!
  Teraz inak – do každej trubky sa zmestí určitý objem. „Rusko“ zatvorilo ventil a do psej matere vyfučal prd akurát z tej trubky. Ale Deep State ide naozaj o to, aby tie ventily zostali zatvorené.

  • Zaplatíme to a ani sa nespamätáme a bude koniec a a nepomôžiu nám ani fackovania našich tvárí ktoré nás budú boliet lebo sme zvyknútí na facky ako fackovací panáci a iba držíme a držíme ako hluchí dvere lebo slovák je už taký
   znesie všetko @@@

 2. Dopadne to špatně , ten plyn bude v zimě v Evropě chybět a bez těch plynovodů se nedá získat !

 3. Čo iné môžem priať Satanistom, Deep state a podobným darebákom ako prianie: Nech ich Parom berie naveky preč z tejto Zeme!

 4. Ten – akože – slovenský premiér Heger, sa už ani netají tým, že – citujem:

  „Nestává se příliš často, aby nějaký premiér mluvil otevřeně k novinářům o situaci ve své vlastní zemi. V případě slovenského premiéra Eduarda Hegera k tomu ale došlo, a to na pôde WEF – navíc pro britský Financial Times. V rozhovoru prohlásil, že Slovensko dělí několik dnů, resp. týdnů od kolapsu ekonomiky v důsledku nezvladatelných cen elektřiny a plynu, které začínají likvidovat slovenský průmysl. „

  https://aeronet.news/slovensky-premier-priznal-pro-britsky-financial-times-ze-slovensko-deli-od-kolapsu-nekolik-tydnu-nemecka-vlada-vysetruje-kdo-vynesl-do-medii-tajnou-bezpecnostni-zpravu-ze-oba-plynovody-nord-stream/

  P.S. A v parlamente sa dnes starajú len o to, aby neprišli o svojich 5 tis.EUR/mes.

  • U nás chtějí jít za prezidentem s peticí, aby odvolal pietra Fialčenka a ustanovil vládu odborníků
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Podepiste-pujdu-s-tim-za-Zemanem-Finale-demonstrace-prineslo-prekvapeni-715773
   *****
   Bude zajímavé sledovat jak tento nápad dopadne a na čí straně vlastně stojí prezident Zeman….

   • Najprv musí demoličná čata dokončiť to čo má. Iba blbec nevidí, že to nie je o neschopnosti, ale o všetkého schopnosti. Potom nastúpia normalizátori, aby zakonzervovali búranisko – a potom sa uvidí. Aj ten váš flakatý senil vie, o čo kráča. Už od Charty 77. Zmrd. „I am Jew!“

    • to je jedno kto

     myslis, ze ked zdemolujes, tak nastane zazrak? to by najskor bolo potrebne najst ludi, ktori su dostatocne moralni a navyse ultra makaci, aby sa po prvej odpracovanej sichte vratili aj na tu dalsiu. momentalne to je cesta zarubana. ludi preberie chlad, hlad, zabijanie. az potom si zacnu priat, aby bolo lepsie. co je ale lepsie, ze ano? aby sa to vratilo do kolaji, aspon 2x k moru za rok, ajfon raz za rok znova zakupit a podobne tupiny? nie, musi to byt pad ako z mrakodrapu, aby ludia sami, samoriadenim chceli novy svet, bez moznost navratu (svojim uvedomenim si tohoto matrixu v ktorej ziju momentalne) do stareho matrixu. bude to jazda, to je uplne iste. je potrebne tu jazdu uhrat a prejst do noveho sveta. tento stary sa zreparovazt jednoducho neda. bodka.

     • Myslím na „architektov“ NWO – to majú byť tí noví stavitelia. Slobodo-za-mu-rovávači. Spomeň si na rétoriku z 90-tych rokov – zatiaľ čo ľudia mysleli, že to dobré zo socíku po 1989 zostane a bude sa nastavovať – oni to všetko – a otvorene – začali búrať! Ekonomiku, priemysel, poľnohospodárstvo, kultúru, národnú kultúru. Aj vzťahy. Rozvrat rodiny. A sociálnych istôt. A teraz na čom chceš stavať? Akože AntiNWO? Všimol si si, ako jednoducho zanikla stránka NWOO.org? Ktorá roky viazala – ventilovala určitý odpor? Správny výraz je kanalizovanie odporu. Myšlienky a ideály a vízie do hajzlu!

      Z môjho pohľadu nám stačí na zachovanie nášho sveta zmysel pre mieru podstata slovanstva, ktorá je – kozmicky – nad slovanstvom. Nad všetkým. V prírode sa lev nažerie a dá pokoj, aby ostatný život mohol pokračovať. Ale psychopati, ktorí ovládli náš svet – zmysel pre mieru a sýtosť nemajú – nenechajú nás žiť. Bezuzdná moc, bezuzdná chamtivosť, bezuzdná perverznosť – vo všetkom! A chceli by našu smrť bez najmenšieho odporu. Zaklínajú, hypnotizujú! Permanentné klamú a podvádzajú!

      Kto z nás ráno vstáva s tým, že si strelí facku – aby sa prebral a sústredil sa?

     • to je jedno kto

      „Z môjho pohľadu nám stačí na zachovanie nášho sveta zmysel pre mieru podstata slovanstva, ktorá je – kozmicky – nad slovanstvom. Nad všetkým. V prírode sa lev nažerie a dá pokoj, aby ostatný život mohol pokračovať.“
      ano staci to, ale nie so sucasnou mierou uvedomia si. vacsina chce len pozierat, na ukor ostatnych. vsetko sa zrkadli. ti hore, su odrazom tych dole. preto si myslim, ze podobrom to nepojde.

    • na straz Marosko,som na slovensku,zajtra v Polsku,buduci tyzden v Bordeaux, naspat slovensko,potom usa,cau

  • Heger stráca pamäť. Veď práve on tvrdil, že sme pripravení okamžite sa odstrihnúť od ruského plynu a ropy a ani sa nepokúšal pre SR vyjednať dvoj/troj ročnú výnimku v EÚ na tieto energetické komodity. Takže „dômyselné“ kroky jeho vlády čoskoro pocítime. Naviac je čudné, že vláda (Sulík) vopred nevedela o predaji slovenskej elektriny zahraničným obchodníkom a tak ju budeme musieť zo zahraničia kupovať späť za päťnásobnú cenu, alebo ich po znárodnení odškodniť 10 mld EUR. Maličkosť pre Slovensko, že?

   • Títo vládni hlupáci nedokážu spraviť nič – autonómne. So všetkým čakajú, čo im napíšu do nôt – buď Brusel, alebo USA -ambasada.
    A svoju totálne deštrukčnú úlohu si plnia na 120%, t.j. likvidácia slove(a)nského štátu a jeho národa – po každej linke (priemysel, sociálna sféra, zdravotníctvo, financie, armáda, školstvo..)

    P.S. Už keď sa v Bratislave – Lajnová spolu so Zuzou Č. oproti sebe – satansky – pred kamerami – prekrižovávali, znamenalo to, že obetuje SR – pre „dobro veci“ – židovskej veci, ako inak..

   • „Definícia patologického klamania nie je ani zďaleka ustálená a jednoznačne ohraničená. Tento symptóm môže vzniknúť ako následok rôznorodých príčin – od poškodenia mozgu, cez komplexné poruchy osobnosi, poruchy impulzivity, obranných psychologických mechanizmov, až po zvyk v zmysle dlhodobého životného štýlu.

    Upozornil na to psychológ Richard Gróf. Za patologické klamstvo sa podľa jeho slov obvykle považuje klamanie nedostatočne motivované, samoúčelné a sebadeštruktívne. „Patologický klamár klame mnohým ľuďom v rôznych oblastiach. Spomínané variabilné príčiny však inak vytvárajú nejednotný obraz patologického klamania. Napríklad čo sa týka nadhľadu osoby na vlastné patologické klamanie, sú ľudia, ktorí si problém s klamaním až príliš bolestne uvedomujú, ako aj takí, čo úspešne klamú sami seba, že problém s klamaním nemajú.“

    Pravdaže, existujú aj takzvané nevinné lži a v partnerstve sa k nim uchyľujú obe pohlavia. Ako vysvetlil Gróf, ide skôr o zatajovanie skutočnosti, ktoré by ten druhý nemusel pochopiť tak, ako boli myslené alebo je šanca, že by z nich vyvodil dôsledky, ktoré danej situácii nezodpovedajú. Typickým príkladom je žiarlivosť. Ak máme partnera, ktorý neprimerane žiarli, radšej mu zatajíme, že sme dnes stretli bývalého spolužiaka a išli s ním na kávu. Pre nás to je nepodstatné stretnutie, no pre partnera by to bol pokazený večer.

    Klamanie môže byť spojené s poruchou osobnosti, napríklad antisociálnou, hraničnou, histriónskou, narcistickou. „Môže sa vyskytovať u ľudí s mentálnou subnormou alebo pri poruchách kontroly impulzov. Ako patologické klamstvo môžu mylne vyzerať aj niektoré typy bludných porúch,“ spresnil Gróf.

    Liečba patologického klamstva závisí od príčiny. Všeobecne platí, že väčšina patologického klamania v pravom slova zmysle je spojená s osobnostnými rysmi, a teda je neliečiteľná farmakoterapiou, uviedol Gróf. Dodal však, že psychoterapia má mnohé nástroje, ako pomôcť. Sami však musia o to prejaviť záujem.“
    https://zdravie.pravda.sk/zdrava-dusa/clanok/278525-notorickemu-klamarovi-moze-pomoct-psychoterapia/

    Definícia a príklady patologického klamára

    Patologický klamár je jedinec, ktorý chronicky hovorí grandiózne klamstvá, ktoré môžu naťahovať alebo prekračovať hranice uveriteľnosti. Zatiaľ čo väčšina ľudí klame alebo aspoň príležitostne ohýba pravdu , patologickí klamári to robia bežne. O tom, či by sa patologické klamstvo malo alebo nemalo považovať za odlišnú psychologickú poruchu, sa stále diskutuje v rámci lekárskej a akademickej komunity.
    Kľúčové informácie

    Patologickí klamári zvyčajne klamú, aby získali pozornosť alebo sympatie.
    Klamstvá patologických klamárov sú typicky veľkolepé alebo fantastické.
    Patologickí klamári sú vždy hrdinami, hrdinkami alebo obeťami príbehov, ktoré si vymýšľajú.

    Normálne lži vs. patologické lži

    Väčšina ľudí občas povie „normálne“ klamstvá ako obranný mechanizmus, aby sa vyhli následkom pravdy (napr. „Bolo to tak, keď som ju našiel.“) Keď sa povie lož, aby rozveselila priateľa alebo aby ušetrila city inej osoby ( napr. „Váš účes vyzerá skvele!“), možno to považovať za stratégiu na uľahčenie pozitívneho kontaktu.

    Naproti tomu patologické lži nemajú žiadnu spoločenskú hodnotu a sú často výstredné. Môžu mať zničujúco negatívny dopad na tých, ktorí im to povedia. Ako veľkosť a frekvencia ich klamstiev napreduje, patologickí klamári často strácajú dôveru svojich priateľov a rodiny. Nakoniec ich priateľstvá a vzťahy zlyhajú. V extrémnych prípadoch môže patologické klamstvo viesť k právnym problémom, ako je urážka na cti a podvod .
    Patologickí klamári verzus kompulzívni klamári

    Hoci sa pojmy „patologický klamár“ a „kompulzívny klamár“ často používajú zameniteľne, sú odlišné. Patologickí a nutkaví klamári majú vo zvyku klamať, no majú na to rôzne motívy.

    Patologickí klamári sú vo všeobecnosti motivovaní túžbou získať pozornosť alebo sympatie. Na druhej strane, nutkaví klamári nemajú žiadny rozpoznateľný motív klamať a urobia to bez ohľadu na situáciu v danom čase. Neklamú v snahe vyhnúť sa problémom alebo získať nejakú výhodu nad ostatnými. V skutočnosti sa nutkaví klamári môžu cítiť bezmocní, aby zabránili klamstvám.
    História a pôvod patologického klamstva

    Zatiaľ čo klamstvo – akt úmyselného nepravdivého tvrdenia – je staré ako ľudská rasa, správanie patologického klamstva bolo prvýkrát zdokumentované v lekárskej literatúre nemeckým psychiatrom Antonom Delbrueckom v roku 1891. Vo svojich štúdiách Delbrueck zistil, že mnohé z klamstiev jeho pacienti povedali, že sú tak fantasticky prehnaní, že porucha patrí do novej kategórie, ktorú nazval „pseudologia phantastica“.

    Americký psychiater Dr. Charles Dike v časopise Journal of the American Academy of Psychiatry and Law z roku 2005 ďalej definoval patologické klamstvo ako „falšovanie úplne neprimerané akémukoľvek viditeľnému účelu, môže byť rozsiahle a veľmi komplikované a môže sa prejaviť obdobie rokov alebo dokonca celý život, bez definitívneho šialenstva, slabomyseľnosti alebo epilepsie.“
    Znaky a znaky patologických klamárov

    Patologickí klamári sú poháňaní určitými, typicky identifikovateľnými motívmi, ako je posilňovanie ich ega alebo sebaúcty, hľadanie súcitu, ospravedlňovanie pocitov viny alebo prežívanie fantázie. Iní môžu klamať jednoducho preto, aby zmiernili svoju nudu vytvorením drámy.

    V roku 1915, priekopnícky psychiater William Healy, MD napísal: „Všetci patologickí klamári majú svoj účel, tj ozdobiť svoju osobu, povedať niečo zaujímavé, a vždy je prítomný motív ega. Všetci klamú o niečom, čo chcú vlastniť alebo byť.“

    Majúc na pamäti, že zvyčajne klamú za účelom sebauspokojenia, tu sú niektoré bežné identifikačné črty patologických klamárov.

    Ich príbehy sú fantasticky bizarné: Ak si ako prvé pomyslíte „V žiadnom prípade!“, možno počúvate rozprávku, ktorú rozpráva patologický klamár. Ich príbehy často zobrazujú fantastické okolnosti, v ktorých majú veľké bohatstvo, moc, statočnosť a slávu. Majú tendenciu byť klasickými „kvapkadlami mien“ a tvrdia, že sú blízkymi priateľmi so známymi ľuďmi, ktorých možno nikdy nestretli.
    Vždy sú hrdinom alebo obeťou: Patologickí klamári sú vždy hviezdami ich príbehov. Pri hľadaní obdivu sú vždy hrdinami alebo hrdinkami, nikdy nie darebákmi alebo protivníkmi . Hľadajúc súcit, sú vždy beznádejne trpiacimi obeťami poburujúcich okolností.
    Naozaj tomu veria: Pre patologických klamárov platí staré známe „ak hovoríš lož dosť často, začneš tomu veriť“. Niekedy uveria svojim príbehom tak úplne, že v určitom bode stratia vedomie, že klamú. V dôsledku toho sa patologickí klamári môžu zdať rezervovaní alebo sebeckí, s malým záujmom o ostatných.
    Nepotrebujú dôvod klamať: Patologické klamstvo sa považuje za chronickú tendenciu poháňanú vrodenou črtou osobnosti. To znamená, že patologickí klamári nepotrebujú žiadnu vonkajšiu motiváciu, aby mohli klamať; ich motivácia je vnútorná (napr. hľadanie obdivu, pozornosti alebo sympatií).
    Ich príbehy sa môžu zmeniť: Grandiózne, zložité fantázie sa ťažko rozprávajú zakaždým rovnako. Patologickí klamári sa často odhaľujú tým, že často menia materiálne podrobnosti o svojich príbehoch. Možno si jednoducho nevedia presne spomenúť, ako naposledy povedali lož, ich prehnané sebaobrazy ich vedú k tomu, aby každým rozprávaním príbeh ešte viac prikrášľovali.
    Nemajú radi, keď sa o nich pochybuje: Patologickí klamári sa zvyčajne stávajú defenzívnymi alebo vyhýbavými, keď je spochybňovaná vierohodnosť ich príbehov. Keď sú zastrčení do kúta faktami, často sa budú brániť tým, že budú klamať ešte viac.
    https://www.greelane.com/sk/science-tech-math/spolo%C4%8Densk%C3%A9-vedy/pathological-liar-definition-examples-4171971/

   • Vždy lepšie odškodnenie ako tie penieze poslat na Ukrajinu.

 5. To si „nechávali“ ku koncu.
  Tak to chodí, človek vie poriadne škodiť…

 6. Práve otvorili plynovod z Nórska do Polska, a časti idú pod morom…Rusko sa už ozvalo, že príde zaslúžená odveta! A Polskí Chocholi budú iba prdieť doma do rúr….

 7. prd v potrubí

  Európa bola pred storočím energeticky samostatná. Konope má 4x väčší ročný prírastok biomasy ako stromy. Konope musí rotovať. Hnojenie môže byť zelené a zadarmo, nie predraženým siatím ďateliny. Na pestovanie nie sú potrebné traktory, stačí ľudská práca a rozum.

  • Nové šílenství EU: zákaz topení dřevem
   Skutečně je vyhlášen poplach. Zatímco se celá Evropa musí díky sankční politice EU připravovat na chladnou zimu a je vyzývána k úsporám energie, bruselští mocipáni pokračují v sabotáži dodávek energie do členských států. Pokud bude implementována směrnice o obnovitelných zdrojích energie RED III, nebude již biomasa považována za obnovitelný zdroj energie. Pod záminkou ochrany lesů by se pak do roku 2030 muselo snížit využívání lesní biomasy, tedy dřeva. O kolik, tak o tom by musela rozhodnout Evropská komise.
   Zdroj: Wochenblick
   překlad
   https://tadesco.org/nove-silenstvi-eu-zakaz-topeni-drevem/comment-page-1/#comment-201320

   • Nie je podstatné, že ide o delegovanú úlohu od Výboru 300 cez otca tej prijebanej Grétky smerom ku komisárom EU – podstatné je to, že je to kritická skúška zvykového práva, prirodzenosti, tisícročných samozrejmostí, v podstate skúška rodovej pamäte „ešte z čias prežívania v jaskyniach“ – na akej úrovni je funkčnosť masovej hypnózy smerom k masovej samovražde. Na akej úrovni je strata inštinktu prežitia – veď si treba uvedomiť, ako odstránili prirodzenú xenofóbiu – voči neznámym látkam vpravovaným do tela. A to ako bývalý marketingový špecialista „viem“ – už to neplatí – že nový výrobok sú ochotní vyskúšať len 2-3% zákazníkov – „ochutnávačov“ – keď sa podarilo opichať neznámym svinstvom 50-80% idiotov.

    No – treba sa naučiť dýchať pravou nosnou dierkou a prebudiť svoje vnútorné ohrievače, treba sa naučiť jesť surové mäso – najlepšie z nejakej ulovenej „Grétky“ – skrátka smeruje to nielen k transhumanizácii, ale priamo k druhej krajnosti – chcú z človeka urobiť zviera, ktoré nepozná ovládanie ohňa a ktoré si bude vnútrodruhovo konkurovať.

    • Organizace spojených národů oznámila, že Klaus Schwab ze Světového ekonomického fóra a generální tajemník OSN Antonio Guterres podepsali dohodu o „urychlení“ Agendy 2030.
     https://tadesco.org/zpravy-29-9-2022/

    • Stým dýchaní ti to kvitukrm ja to striedam hlavne výdych by mal byť čo najldlhší potomm je to ono telo je energeticky v dobrom stave hlavne je f it a pripravené k joge mudre prstovej +++ k vysielaniu cez vesmír +++

    • kvitujem maroš to surové mäso jest nebudem je to surové

     • Bozenka,ale nie budes ho papkat vo forme hmyzu,lebo ziadne maso nebude,len umele

  • Keď nebude žiadne mässo Janko mne to nevadí aj tak mäso nepotrebujem k životu mäso nejem a hmyzom sa nepotrebujem futrovat ani umelým to necham gatesovi nech si s nim plní svoje brucho haha

 8. kvakcína je sloboda

  treba zintenzívniť SVO na okrajine, rosničku postaviť pred súd a spustiť plynovod do Európy cez Slovensko

 9. svatoslav butora

  Až Ruská Federácia vyženie USA psychopatov najprv z Ukrajiny a o niečo neskoršie z tzv.EU tak potom sa nositelia a prispievatelia a autori USA-psychopatického systému to značí nositelia „papierového investovania“ do degenerovaného sveta „Západného anti-hodnotového vercajku“ vrátia do svojho vlastného prázdneho sveta bez nároku na „odškodné“. Už zanedlho.

  • Osjinud
   29. 9. 2022 08:56
   Ohodnotit příspěvek :
   Evropani buď trénovali skoky z višně na znak nebo rovnou padali z kočárků na hlavičky.
   Tohle spolčení podlokajníků v bruselu patří globálním lichvářům kteří se neštítí jít i přes válečné orby a mrtvoly na své sklizně zisků. Zbláznili jste se nejmíň na tři doby, jestli to obludárium přežijete tak budete mít štěstí. A že kanonenfutrům kvákají něco jiného, proč ne. Je spousty fanatiků představ že jim budou padat pečení holuby do tlam ale netuší že jsou na otsorsátu či kapitálu „ameriky first.
   Zakovaní jak kuliové pádlovat na bubny jak na římské galéře. Roubíky, ty už vám cpou pod hesly korekcionistů polopravd, horších lží.
   https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

 10. The comment about US orchestrating all this mess in European countries is Spot on. European union was the worst what happened after WWII. All countries are losing their identity by blindly following USA dictatorships. The strength originally intended to create a common Europe is actually destroying it. So „the need of NATO and USA “ is helping them to survive a bit longer before collapse. But USA wants the Europe to drown with them.
  Get the independence again…

 11. „Je to velká událost, která by neměla znamenat velké řešení, alespoň zatím ne. Ke katastrofě mezi Ruskem a Ukrajinou nemělo NIKDY dojít a rozhodně by k ní nedošlo, kdybych byl prezidentem,“ řekl Trump.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/trump-chce-mir-a-nabizi-zprostredkovani-dohody-mezi-usa-ruskem-a-ukrajinou-o-ukonceni-valky/

  • Táto moja reakcia bude informácia – tipujem, že pre väčšinu známa skutočnosť, no pre istotu ju radšej pripomeniem; pribúdajú noví pátrači po pravde a nemusí to mať každý vysledované.
   Obsah tvojho príspevku, Jirik, je minimálne jeden z dôvodov, prečo Trump nemohol vyhrať voľby, hoci získal viac ako štyri pätiny hlasov voličov. Bolo nevyhnutné, aby „zvíťazil“ Biden, ktorý nerozozná ani vlastné dieťa od svojho vnúčaťa, hoci sú navzájom opačného pohlavia. Až vďaka bystrému Donaldovi, ktorý volebný podvod múdro predvídal a opatril si hlasovacie lístky vodoznakom + do on-line miestností dal namontovať kamery, vyšli najavo ešte aj predošlé volebné podvody v Amerike; vysvitlo že tento bol v poradí už štvrtý.
   Sion-partia, pochopiteľne, všade na vrchu potrebuje mať „svojich“ ľudí – však nám to dávno vopred oznámila v svojej „svätej“ biblii. Pri Putinovi som bola na pochybách, či aj on k nim patrí, a priznám sa, že úplne „načistom“ nie som si ani dodnes… v politikoch vidím hercov – niektorí sú lepší, iní horší a možno sa nájdu aj takí, ktorí nehrajú… aká je pravda, ukáže čas. Priznám sa, že mám trochu obavy, lebo dejiny po celý čas až dodnes kráčajú podľa scenára boha Sionu – dosiaľ sa neodklonili ani o chlp. „Ľudia losujú (hlasujú), no o výsledkoch rozhoduje Pán“ – ďalší dôkaz, čí rozkaz vrchnosť poslúcha; biblia sa ani v tomto nemýlila.
   No čo ak tu kdesi čupí aj iná Láska, ako táto chorá, psychopatická, a čaká, že jej už konečne niekto odníme putá?

   • hľadač pravdy

    ,,Obsah tvojho príspevku, Jirik, je minimálne jeden z dôvodov, prečo Trump nemohol vyhrať voľby,….“ (!!)

    preto

    ,,Bolo nevyhnutné, aby „zvíťazil“ Biden,….“ (!!)

    ,,Trump nemohol vyhrať voľby“ (!!) a preto je jeho podobizeň zobrazená na novej špeciálnej edícii mince – ,,Temple Coin“ !!!

    NEW SPECIAL EDITION TRUMP-TEMPLE COIN:
    https://www.israel365news.com/105767/new-special-edition-temple-coin-minted-for-israels-70th-anniversary-the-end-of-the-exile/

    Nový svetový poriadok, Trump, tretí chrám,…. (video, 12min 1s, slovenský dabing):
    https://www.youtube.com/watch?v=CwGn9ieopaU

    • Hľadač pravdy, dobre, že si zareagoval, vysvetlím:
     V reakcii na Jirka nepíšem, že Trump nedostal svoj podiel. Samozrejme, že vládne aj on (len načo dopodrobna rozpisovať to, čo vieme tu hádam všetci; k tomu som sa na portáli Bádateľa vyjadrila ešte v deň amerických volieb).
     V mojom komente šlo o to, ako sa nakladá s hlasmi voličov. O to, že karty sú rozdané už vopred, a hlasy ľudu sú len hlasmi donebavolajúcich psov. O to, že politici či náboženskí vodcovia (však to je jedno a to isté) nám klamú a smejú sa nám rovno do očí… a teda, že na svete vládne podvod, zatiaľ čo pravda je opakovane zmietaná pod koberec. Prosto, výsmech „ovciam“ priamo do očí…a všetko ja v najväčšom poriadku.
     Áno, všetky vlády sú sion (teda myslím); však to je zrejmé aj zo samotnej ich biblie, podľa ktorej dokráčali už do jej záveru – čipovaniu.
     Keby ešte nejaké nezrovnalosti, hľadač, hneď treba zareagovať. Stačí aj bez irónie (alebo ako chceš🙂)
     A vďaka za linky, treba národu otvárať oči.

     • P.S.: HP, pozorne si ešte raz prečítaj Jirikovu poslednú vetu – reagovala som práve (a viacmenej iba) na ňu.

   • afričtí prezidenti, kteří se ozvali proti covid očkování tak náhle zemřeli; v evropě se ohradil akorát lukašenko, orbán a vučič byl taky trochu slyšet.
    Pokud se putin v rusku vyjádřil proti covid očkování, tak to do evropy nedošlo, ale mám dojem, že jsem někde četl, že se putin nechal oočkovat proti covidu tou ruskou vakcínou….. v rusku je hodně silný DS, židovský kongres,…..a v moskvě začali nedávno testovat platby mocí bioúdajů např.: obličej – bylo to na zvedavec.org
    *****
    takže za koho kope putin ví akorát on sám, pokud vůbec. Kdysi altajský analytik pjakin v jednom videu tvrdil, že putin, žádné dvojníky nemá, a o několik dílů jeho prognoz sdělil, že putin má asi 5 dvojníků…..
    *****
    a tady něco k pravému putinovi
    https://tadesco.org/?s=prav%C3%BD+putin

 12. Vieme kde sa to stalo ?
  Toto je obchodná a ekonomická zóna Dánska a Švédska… Toto sú práve krajiny orientované na NATO, ktoré sú nabité americkými zbraňami, sú to práve tie krajiny, ktoré sú úplne kontrolované americkými spravodajskými službami. Sú absolútne a definitívne pod kontrolou amerických spravodajských služieb, ktoré tam úplne kontrolujú situáciu.
  Podľa švédskej ministerky zahraničia Ann Lindeovej k incidentom s únikom plynu došlo v dôsledku výbuchov. Boli identifikované miesta fyzického poškodenia oboch vedení Nord Stream a nachádzajú sa vo výlučnej ekonomickej zóne Dánska a Švédska.

  Určite nie je možné podľa odborníkov odhadnúť načasovanie obnovenia prevádzky plynovodu. Cieľ je splnený, a kto je vinný je jasné…

 13. Moje doplňující info, že za tím stojí USA A NIDKO JINÝ!
  SABOTÁŽ plynovodu Nord Stream 1 a 2 zjevně zorganizoval bezohledný Bidenův režim v USA. Demolice plynovodů Nord Stream 1 a 2 v Baltském moři je jedním z nejnehoráznějších a nejhorších teroristických a sabotážních činů v dějinách našeho světa. Nyní, když byla sabotáž potvrzena mnoha státy, začala hra na obviňování, protože se všichni ptají: „Kdo to udělal?“.

  VIDEO: https://www.brighteon.com/4600d3db-b322-43d8-879e-a091b8ec996c
  CZ překlad:
  Senátor Ron Johnson: „Nedokážu si představit účinnější způsob, jak potrestat ruskou agresi, než zvrátit dosažený pokrok, a pokud je to možné , zabránit tomu, aby byl Nord Stream 2 vůbec dokončen.“
  Senátor Johnson: „…Přijmout opatření, která zabrání tomu, aby byl VŮBEC uveden do provozu.“
  Nulandová: „V případě, že by se jednalo o projekt, který by měl být realizován v rámci projektu Nord Stream 2, je třeba, aby se na něj podílela např: „…Očekáváme, že výstavba plynovodu bude pozastavena.“
  Johnson: „Rozhodně doufám, že senátní výbor pro zahraniční vztahy přijme zákon, který by šel nad rámec pouhého pozastavení, ale ukončil by ho natrvalo.“

  Letos 7. února Joe Biden nabídl chabě zastřenou hrozbu, že plynovod Nord Stream zničí, a to ve svém obvyklém zlodějsko-podvodnickém stylu, jehož jsme všichni svědky, když si hraje na drsňáka:
  VIDEO: https://www.brighteon.com/1060f43f-5bd8-4838-9c1e-95692eeb37e6
  CZ překlad:
  Joe Biden: „Pokud Rusko zaútočí… pak už Nord Stream 2 nebude. Ukončíme ho.“
  Reportér: „Ale jak přesně to uděláte, když… je projekt pod kontrolou Německa?“
  Biden: „Slibuji vám, že to dokážeme.“ (následuje samolibý úsměv)

  Začátkem letošního roku, 27. ledna, Victoria Nulandová slíbila, že Nord Stream 2 bude zastaven „tak či onak“. Zde je video:
  https://www.brighteon.com/d18ef7c4-89f7-45c2-ab8b-d95f72a99a7c
  CZ překlad:
  Victoria Nulandová: „Pokud Rusko tak či onak napadne Ukrajinu, Nord Stream 2 se nepohne kupředu.“

  Takže bezohledný Bidenův režim veřejně vyhrožuje, že zničí plynovod Nord Stream jakýmikoliv prostředky, pak se v oblasti Bornholmu v Baltském moři objeví zásahová jednotka amerického námořnictva s podmořskými demoličními experty a o pár měsíců později je plynovod Nord Stream rozmetán na kusy přímo v oblasti Bornholmu v Baltském moři, čímž se evropský průmysl dostane na cestu ke kolapsu a zároveň se upevní západní nadvláda amerického průmyslu a dolarové měny?
  Dodám, že málokdo si uvědomuje, že pokud BASF v Německu ukončí činnost, dojde ke kolapsu evropského průmyslového odvětví.
  BASF dodává naprostou většinu průmyslových chemiálií potřebných pro hnojiva, rafinaci ropy, letecký průmysl, výrobu automobilů, textilu, spotřebních výrobků, zdravotnických potřeb a léků, plastů a pryskyřic a mnoho dalšího. Bez společnosti BASF nemůže evropský průmysl fungovat a bez zemního plynu nemůže fungovat ani společnost BASF.
  Zničení plynovodů Nord Stream 1 a 2 nyní zaručuje, že BASF bude nucena ukončit provoz. To znamená, že evropský průmysl skončil. A to znamená, že evropské banky budou čelit rozsáhlé platební neschopnosti. Samotná existence měny euro – a EU jako takové – je už vážně ohrožena.

  Vyhozením Nord Streamu do povětří se USA podařilo uvést do pohybu události, které způsobí kolaps západní Evropy, jak ji známe, a promění kontinent prvního světa v peklo třetího světa plné hladu, bídy, nezaměstnanosti a průmyslové zkázy. Tento výsledek byl již spuštěn a nelze jej zastavit, protože potrubí Nord Stream nebude možné opravit po dobu několika měsíců nebo let!

 14. Podle mně má na tom zásluhy USA a NATO dohromady. Před pár dny jsem dostala zprávu, že americké námořnictví dostalo rozkaz přesunout své jednotky do Polska. A z Polska je už jenom kousek k Baltu, kde mohli provést sabotáž. USA by vyhovovalo, kdyby Evropa byla donucena brát od nich drahý plyn a vozit ho v kontajnerech na lodích. Jejich ekonomika je taky na dně, tak si asi myslí, že by ji mohli tímto způsobem pozvednout.

 15. Galaxia andromeda

  USA by mali byt okamžite Obžalované z terorizmu a zámernej ekologickej havárie. Do ovzdušia uniká metán. Snahy o šetrenie nemajú už žiadny význam. Je to nezmysel šetriť ak vypustia obrovské množstvo meranú do ovzdušia úmyselne. Chorá doba , politici klamu, novinári klamu, vedci klamu,

  • Áno a metán spôsobuje skleníkový efekt asi 20000-násobne viac ako CO2. Vidíte nejakých eko-aktivistov aby protestovali? Nič, ticho.

 16. ja nie som taká krestanka

 17. …vďaka za článok, aj komentáre, niekt.mimor.zaujím. a aj poučné…všetky vlády sa teraz ,,vyznamenávajú“ a všetci dobre vieme, z akého dôvodu…no pravdou je aj to, že nie všetci by sa vedeli takto ,,zapredať“…nie všetci vedia takto zavádzať, či klamať…ten článok s klamármi je pozoruhodný…po jeho prečítaní, čím viac viem, zisťujem, že nič neviem…alebo možno ani nie, možno sa začína ,,skladať skladačka“, však?…zauj.sú tí patol.klamári- posilňujú si ego, klamú v niečom, čo chcú vlastniť alebo čím chcú byť….pokiaľ sa či už títo alebo tí nutkaví rozhodnú liečiť, je to výborné, nie je totiž ani pekné, ani etické, ani morálne získavať len tak z ničoho nič finanč.výhody z iných ľudí…ak chcú byť takíto ľudia úprimní k iným, chcú prestať s KLAMSTVAMI, a finanč.VÝHODAMI, nech sa preto aj snažia niečo urobiť, inak je to o ničom…tá ukážka ,,HĽADAJ A HOVOR PRAVDU“ veľmi výstižná…

 18. Donald Trump

  Toľko kriku pre nič! Plyn a kúrenie nahradia nukleárne explózie v hlavných a veľkúch mestách Záp.Európy, od Bratislavy západne! Rusko má dosť uránu a plutónia, k zahriatiu celeho sveta!!!
  Už aby začali prihrievať hlavné mestá, prvorade Londýn, Fašington, Paríž,Berlín, Brusel, Štokholm, Helsinki, Medrid, Lisabon, Rím, Ottawu, a ich veĺkomestá!!! Budem to pozorovať z ISS…

 19. …a ešte k tej žiarlivosti…keď viem, že môjmu priateľovi to stretnutie s býv.spoluž.by vadilo / ak by bol teda trochu žiarlivý/, tak samozrejme by som na stret.s ním určite nešla…na kávu sa môžem stretnúť predsa s kamarátkami, takéto babské stretko by malo byť priateľ.šuma – fuk…

  • …ešte že vieme o kom o čom nás informuješ, Alenka, keďže tvoje záverečné komenty, odpovede či info podľa mňa nikto nikdy nepreskočí. Našťastie. Lebo neznalý veci – zo skratky na tom „pravom mieste“ – by si do zlomenia mohol lámať hlavu a aj tak by si ju nezlomil, či na to stretko „s býv.spoluž.“ si sa chystala s chlapom, so ženou, alebo s niekým z dnešných módnych genders skupín…a neuľahčila by to prípadnému novému čitateľovi ani závečná časť tvojej výpovede, lebo dnes už ani kamarátka nemusí byť ako kamarátka – a ešte toľké!😉

 20. …som ,,klasika“, takže vieme, koho som tým myslela…samozrejme, ľudí, s kt.sa radi stretávame, si treba ozaj ,,vyberať“, nie z namyslenosti, no kvôli tomu, aby sme vzájomne obohatili a tým užitočne strávili svoj čas….a pri kamarátkach to platí tak isto, nie je dôlež.kvantita, ale kvalita, aspoń u mňa určite…

  • Vďaka, Ali, za upresnenie – s tvojím postojom absolútne súhlasím. Táto tvoja reakcia nemá skratku na diskutabilnom mieste, takže teraz už rozumiem bez najmenších pochybností🙂
   No a nezabudni nás potom informovať, ako si sa nakoniec rozhodla a ako to tvoje stretko dopadlo. Držím palce a prajem ti príjemnú dobrú noc, Alenka.

 21. Viz vysvětlení, že útok na „dvojčata“ Nord Stream 1 a k tomu „WTC7“ Nord Stream 2 je analogickým činem, jako bylo 9/11 útok na WTC, obojí plánované jako součást Ž svátku Šmitah, a k tomu mnoho dalších katastrof v tomto 7-letém cyklu:
  http://pialpha.cz/Shmitah
  A viz, co plánují na září 2029 … !
  πα½

Pridajte komentár

*