Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Majiteľ portálov Aktuality.sk a Živé.sk má temnú teroristickú minulosť plnú krvi a násilia


Print Friendly, PDF & Email

Majiteľ portálov Aktuality.sk a Živé.sk má temnú teroristickú minulosť plnú krvi a násilia

Na Slovensku sa drvivá väčšina médií hlavného prúdu spreneverila svojmu pôvodnému poslaniu pravdivo a nezaujato informovať. Zo strážnych psov demokracie sa stali dobermany chrániace vládnuci zločinecký režim.

Medzi týmito médiami sa ďalej vyprofilovala úzka skupina takzvaných progresívno-liberálnych úderiek, ktoré zbesilo útočia na všetkých svojich názorových odporcov, ktorí nezdieľajú rovnako zvrátené hodnoty ako ony samé.

No a jedným z takýchto médií sú aj Aktuality.sk, ktoré vlastnia niekoľko ďalších tematických odnoží, ako je napríklad portál Živé.sk.

Tieto médiá okrem toho, že šíria progresívno-liberálny extrémizmus a útočia na názorových odporcov, tiež veľmi rady moralizujú. Takže poďme sa dnes bližšie pozrieť na ich vlastnú morálku, konkrétne vyjadrenú činmi svojho vlastníka, ktorý má pomerne temnú teroristickú minulosť.

Kto vlastní portály Aktuality.sk a Živé.sk

Uvedené média na Slovensku vlastní spoločnosť Ringier Slovakia Media s.r.o.

Keď sa pozrieme do obchodného registra, tak jej väčšinovým vlastníkom je švajčiarska spoločnosť Ringier Central and Eastern Europe AG.

Ide o najväčší mediálny švajčiarsko-nemecký konglomerát, ktorý v Európe vlastní veľké množstvo rôznych médií, tak tlačených, ako aj internetových.

Zakladateľom tohto mediálneho impéria bol Axel Cäsar Springer (2.5.1912 – 22.9.1985).

V počiatkoch svojej kariéry dominoval Axel Springer hlavne nemeckému trhu tlačovín, ako sú Bild Zeitung, neskôr založil mnoho ďalších mediálnych značiek novín a časopisov.

Útoky Axela Springera voči sociálnym a mierovým aktivistom

Koncom 70. rokov 20. storočia viedli mnohé žurnalistické pochybenia odhalené investigatívnym reportérom Günterom Wallraffom k pokarhaniam Springera od Nemeckej tlačovej rady.

Axel Springer tiež čelil žalobám a verejnej kritike za svoju pokrivenú redakčnú etiku a zneužívanie dominancie na trhu.

V 60. rokoch 20. storočia v Nemecku silnelo hnutie Socialistického študentského zväzu, ktoré spochybňovalo sociálne náklady „nemeckého hospodárskeho zázraku“. Axel Springel pomocou svojich médií silne na toto hnutie útočil.

Liečba osteoporózy

V tom čase rovnako silneli protesty proti americkej vojne vo Vietname. Tvárou týchto protestov v Nemecku bol aktivista Rudi Dutschke, ktorý žiadal štátne vyvlastnenie Springerovho tlačového impéria.

Axel Springer nielenže podporoval americkú imperiálnu vojnu vo Vietname, ale otvorene vyzýval k násiliu voči mierovým aktivistom.

Napätie vyvrcholilo 11. apríla 1968, keď v Západnom Berlíne mladý pravicový extrémista vypočul slová Axela Springera a na aktivistu Rudiho Dutschkeho spáchal atentát. Vystrelil na neho z pištole, keď šiel Dutschke do lekárne vybrať lieky pre svoje malé dieťa.

Po tomto incidente obvinenia padli aj na noviny Bild Zeitung a jeho majiteľa Axela Springera, ktorí boli označovaní za spoluvinníkov z dôvodu podnecovania k násiliu proti mierovým aktivistom. Axel Springer označoval Dutschkeho za najväčšieho nepriateľa štátu.

Verejnosť bola incidentom silno pobúrená. Nasledovali dokonca občianske nepokoje, v rámci ktorých sa demonštranti pokúsili vtrhnúť do domu Axela Springera v Berlíne a tiež chceli podpáliť dodávky patriace novinám Bild Zeitung.

Došlo tiež k obliehaniu tlačiarne novín v Hamburgu, keď sa demonštranti snažili zabrániť tomu, aby noviny opustili tlačiareň. V Mníchove bolo dokonca zabitých niekoľko demonštrantov po tom, čo študenti vyplienili redakcie novín Bild Zeitung.

Aktivista Rudi Dutschke atentát síce prežil, no s ťažkým poranením mozgu. Zranenia mu spôsobili epilepsiu a iné trvalé poškodenia zdravia, následkom ktorých o niekoľko rokov neskôr napokon podľahol.

Záver

Táto neobvyklá historická vsuvka má za cieľ ukázať vám, že tí, ktorí dnes najviac kričia, šíria nenávisť proti opačným názorom a stavajú sa do pozície morálnych autorít, majú desivú temnú minulosť plnú nenávisti, terorizmu a vyzývania k násiliu.

Áno, Axel Springer zomrel v roku 1985, čiže ešte pred vznikom súčasných slovenských portálov, ktoré patria do jeho mediálneho dedičstva.

Morálka a spôsoby Alexa Springera však nezomreli spolu s ním, ale sú naďalej živé a desivo sa rozvíjajú prostredníctvom jeho pohrobkov aj v slovenských médiách ako sú Aktuality.sk, Živé.sk a mnohé ďalšie.

Stop Candida

Zdroje: sk.wikipedia.org, en.wikipedia.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Rusko sa rúti do záhuby. Ofenzíve má veliť armádny generál Valerij Gerasimov. Patrí medzi generálov ktorí škodia Rusku, a spôsobili neúspechy Ruska v tejto vojne. Gerasimov bude pomáhať Rusku jedine s hlavňou revolvera na hlave. Ďalšia správa je že odvolali Surovkina, ktorí ani nerozhodoval o cieľoch náletov. Čiže tyl Ukrajiny bude zasa v bezpečí. Civilom to prajem, ale ide o transporty zbraní.

  • O Gerasimovi sa hovorí, že je jeden z mála, ktorí sú inteligentnejší ako Putin. On navrhoval, aby na začiatku neútočili na Kyjev, ale len aby presunuli vojská na Donbas a čakali, kým ich prví napadnú Ukrajinci (tým by sa Ukrajine vzalo ich PR „obete, ktorú Rusko bezdôvodne napadlo“). No a po Ukrajinskom útoku by sa na nich Rusko vrhlo so všetkým, čo malo, vrátane mobilizácie už vo februári/marci, nie až v lete. V kontexte udalostí, ktoré sa odohrali, sa to zdá byť lepší plán, ako ten, ktorý Rusi realizovali.

   • „On navrhoval, aby na začiatku neútočili na Kyjev, ale len aby presunuli vojská na Donbas a čakali, kým ich prví napadnú Ukrajinci (tým by sa Ukrajine vzalo ich PR „obete, ktorú Rusko bezdôvodne napadlo“).“

    To máte z akého zdroja? Keďže on je autorom Gerasimovej doktríny, on je od samého začiatku náčelníkom štábu – on určuje – vysiela/l/ jednotlivých veliteľov Šp.op., on určuje NE-ciele, on priamo riadi – zakazuje jednotlivé aktivity na bojisku a paralyzuje vojsko!

    „No a po Ukrajinskom útoku by sa na nich Rusko vrhlo so všetkým, čo malo, vrátane mobilizácie už vo februári/marci“
    No ale veď Rusi tam vtrhli po vojenskom útoku ukronáckov na Doneck – teda okamžite boli v kontakte s nepiateľom – to bol ruský protiútok – tak aké „All inclusive“?

    Ste si pozreli toho Pjakina? V roku 2013 Gerasimovu genialitu ospevoval Západ tak ako vlastizradcu Gorbačova! Západ tým vyslal signál všetkým ruským vlastizadcom, že Západ ich ocení!

    Ruský Lukoil kúpil rumunské rafinérie, do ktorých prúdi ropa z Kazachstanu a PHM sa vyvážajú na Ukrajinu – tá sa môže v PHM už utopiť – preto toľko rečí okolo tankov – šťavy je habadej – chýbajú už len tanky a ľudia do nich!

    Gerasimov zakázal ničiť transporty – ruskí vojaci ich môžu ničiť až na bojisku! Gerasimov zakázal ničiť centrálne skady PHM na Ukrajne!

    Kto vlastní Lukoil? Ruská ropná spoločnosť PJSC „Lukoil“
    „Medzinárodne vertikálne integrovanéSpoločnosť je najväčšia nielen v našej krajine, ale aj na celom svete. Zaberá najvyššie pozície v zásobách uhľovodíkov. Teraz trochu konkrétne. Ropné zásoby v oblastiach vo vlastníctve spoločnosti, ktoré sú najväčšie na svete. Všetci odborníci o tom vedia.

    PJSC „ropná spoločnosť“ Lukoil „vyrábauhľovodíky nielen v Rusku, ale aj ďaleko za hranicami. Kde presne? Spoločnosť vlastní mnohé ťažobné a ropné rafinérie v západnej Európe a vo východnej Európe. Preto nie je tak ľahké určiť, kto vlastne vlastní Lukoil.“
    „Mnohí ruskí občania by o tom chceli vedieťktorý vlastní Lukoil, jednu z najväčších súkromných ropných spoločností v našej krajine. Nedávne medzinárodné hospodárske fórum v Petrohrade osvetľuje toto tajomstvo. Vedúci a spoluvlastník PJSC urobili vyhlásenie. Hovoril o tom, kto vlastní Lukoil. Vagit Alekperov predtým uviedol, že 50% spoločnosti je vo vlastníctve zahraničných investorov, osobne vlastní iba 20% a ďalších 10% akcií vlastní viceprezident Leonid Fedun.
    https://sk.ellas-cookies.com/biznes/6595-komu-prinadlezhit-lukoyl-rossiyskaya-neftyanaya-kompaniya-pao-lukoyl.html
    ————————————————-
    Čiže normálny sprostý nadnárodný imperializmus! Oligarchia musí zarábať na vojne aj proti „vlastným“!

    Dnes sa nebojuje s poľnými drátovými telefónmi alebo ťažkými vysielačkami -dnes sa bojujeso satelitnými telefónmi, takže Gerasimov štáb si uzurpuje priamo riadiť boje z Moskvy! „Vojak“ nahlási, že proti nemu ide ank a pýta sa do Moskvy, či ho môže zničiť, pretože už dávno ruskí jaci vedia, že majú zakázané operatívneničiť určié ukrajincké ciele – čím nemyslím civilné obyvateľstvo! No – predstavte si, žebudete na bojisku a čaputová vám bude cez satelit hovoriť, čo máte či nemáte robiť – je predsa vrchná veliteľka! A ten zmrd Gerasimov je „aspoň“ vojak.

    Totalitne zvrchu paralyzovaná ruská armáda!

    • Lukoil ešte v roku 2021 strelil Slovnaftu /MOLu/ napojenému na ropovod Družba 16 svojich staníc na Slvensku! Zrejme už vtedy vedeli, čo bude v r. 2022! Lukoil teda čerpá ropu z Kazachstanu a neserú ho protiruské sankcie! Naopak – ešte na nich zarába!

     https://www.plasticportal.sk/sk/skupina-mol-ziskala-maloobchodne-aktiva-na-slovensku-a-v-madarsku-v-sulade-s-aktualizovanou-dlhodobou-strategiou/c/7278
     Slovnaft získava čerpacie stanice prevádzkované pod značkou Lukoil I …
     Skupina MOL tiež uzavrela zmluvu so spoločnosťou Marché International AG o kúpe spoločnosti, ktorá prevádzkuje v Maďarsku 9 reštaurácií pod značkou Marché. Dohody napĺňajú dlhodobú aktualizovanú stratégiu Skupiny MOL „SHAPE TOMORROW“ 2030+, ktorá kladie osobitný dôraz na rozvoj služieb zákazníkom.

    • To vysvetlenie nie je naše, bolo uvedené na jednom z tých vojenkorských blogov na Telegrame. Existuje viacero protichodných teórií, prečo Rusi bojujú tak neohrabane, ako bojujú.

     Napríklad čo sa týka tých dodávok nafty na Ukrajinu (hlavne z rafinérie Lukoil v Bulharsku) a neničenie zásobovacích trás z Poľska a Slovenska na Ukrajinu (hlavne mostov a tunelov), tak na to sme našli jedno vysvetlenie. Ide o to, že Rusi by boli schopní prerušiť tieto trasy aj stopnúť naftu ľavou zadnou. To by za 1-2 týždne spôsobilo kolaps ukrajinskej armády. Lenže to Rusi nechcú z toho dôvodu, že to by znamenalo prechod Ukrajincov na partizánsky boj. No a po zlých skúsenostiach s partizánskym bojom v Afganistane v 80-tych rokoch a neskôr v Čečensku, Rusi chcú udržať ukrajinskú armádu bojaschopnú, pekne nastúpenú na fronte a aby takto do nej mohli búšiť. To ide Rusom lepšie ako naháňať po celej Ukrajine partizánov a čeliť neustálym sabotážam. Inými slovami, je ľahšie vydymiť celý úľ včiel ako naháňať jednotlivé včely po celej lúke.

     Opäť, toto zdôvodnenie nie je naše, je uvedené na tých blogoch. Je toľko rôznych teórií, že asi len Putin vie, kde je pravda.

     • No – tá afganizácia mi prišla na um už dávno – teraz to ukro doklepli vyhrážkami teroristických útokov. Mohlo by vás zaujímať, že hoci Rusko vyrába termobarický RPG Šmeľ /zabili ním Giviho – doneckého veliteľa 2017/ – Ukrajinci ich majú plnú prdel a časť výzbroje ide skutočným /ktorí sú tí neskutoční, že/ teroristom. Na You Tube je inštruktážne video o RPG Šmeľ – ako buď Brititi, alebo amíci učia s týmto narábať ukrajinských vojakov a zrejme toho matroša majú dosť. Na Slovensku by sa mohol zneužiť na fejkový útok na ústavných činieľov a vyvolanie mimoriadneho stavu – a zablokovať aj nepohodlnú komunikáciu – čo je momentálne cieľom Čaputovej.

     • Skôr by som sa prikláňal k inému zdôvodneniu. Ukrajina je rovina, bez hôr. Partizánsky spôsob boja tam nie je až taký efektívny ako v hornatom Afganistane. No ak by ruská armáda zničila cesty, mosty a železnice, bolo by okrem UA armády odrezané od zásobovania aj civilné obyvateľstvo a Rusi veľmi dobre vedia čo by sa potom dialo s obyvateľstvom v mestách – ďalší Leningrad. Rusi nebojujú ako nacisti za 2.sv. vojny, kde Hitler tiahol jednoznačne proti obyvateľstvu štýlom zničiť, vyhladiť, vyhladovať. Ale Rusi bojujú technikou chirurgického vyrezávania Banderovských nádorov. To nie je vojna proti civilnému obyvateľstvu. A preto to nikto na anglosaskom západe nechápe, pretože v anglosaských vojenských akadémiach sa v taktikách na obyvateľstvo nikdy neprihliada.

     • kvakcína je sloboda

      niekoľko dní pred tým, ako bol Surovikin stiahnutý z riadenia SVO a nahradený gerasimovom, ho Putin vyznamenal rádom Georgievskej Stuhy (ak som to nenapísala správne, tak ma opravte)

     • Nejde o partizánsky spôsob boja. Ide o vyhladenie bielych.

      Na Ukrajine prebieha ďalšia vlna mobilizácie. Bezpečnostné zložky lovia doslova každého bez ohľadu na zdravotný stav a vek. Sociálne siete zaplavilo množstvo videí, kde ukazujú, ako chlapi v uniformách chytajú mužov priamo uprostred ulice. Niektorí roznášači povolávacích rozkazov prichádzajú so zdravotníkmi, aby sa ľahšie dostali do pozamykaných obytných budov.

      Kyjevská chunta zaslala oficiálnu výzvu krajinám EÚ so žiadosťou o pomoc pri pátraní, zadržaní a prevoze do vlasti ukrajinských mužov vo „vojenskom veku“, ktorí sa ukrývajú pred mobilizáciou v zahraničí.

     • Som všetko vo všetkom

      Presne tak. Ty ktorí nerozumejú pozrieť ešte raz film tristo. Surovikin zúžil frontovu líniu, jedna čas stabilizovaná druhá lievik kde zosrotuje všetko

  • Surovikina neodvolali. Velenie prebral štáb kvôli koordinácii s cudzou (bieloruskou) armádou, čo môže robiť iba štáb. Surovikin na to nemá kompetencie.

   • Fakt veríš, že Rusko využíva všetky svoje možnosti a schopnosti rýchleho ukončenia vojny na Ukrajine?
    Rovnako, ako ich (tiež tam) využíva od roku 2012(?)?

    To už si zaslúžiš plaketu pre vernosť a pre nedostatok indície.

    • … nedostatok intuície..

     • Robis zavery predcasne, ak nemas uplnu istotu v tom ci v tom radsej si nech otvorene vratka a skumaj dalej.

     • Roky som sa tomu bránil.
      Ale je to aj logické, Putin je človek dnešného sveta, no..
      Ale to zároveň znamená, že proste nieje náš…
      Uvidíme možno už tento alebo budúci rok.

    • Tak povedz co teda naozaj podla teba robi to Rusko.
     Niekedy sa hovori ze si niekto nieco predstavuje ako Hurvinek valku.

     • Chcem povedať, že Putin a spol. možno niesú úplne tí, za ktorých ich máme..
      Sledoval som to už po smrti tých dvoch hrdinov na Donecku/Luhansku (a ešte nechcel sám sebe pripustiť), sledujem to i teraz.
      To nieje amaterizmus, to je dlhodobá sabotáž z najvyšších poschodí!
      Hotové, viac k tomu nemám čo.

     • ono totiž naozaj ide vo finále „iba“ o likvidáciu bielych ľudí.
      V tomto svetle vyzerá množstvo vecí inak, Pjakin-nePjakin…

    • A ja som niečo také písal? Nepísal. Možnosti rýchlo ukončiť vojnu Rusko samozrejme má. Má možnosti rýchlo ukončiť aj celý svet. Ale mať možnosti a aj to naozaj urobiť sú dve odlišné veci. Rozvádzať viac netreba.

 2. mariankosmac

  Zaujímavé, že zrazu komunista nevadí.

  VSTUP PAVLA A BABIŠE DO KSČ? ‚TY PŘÍPADY JSOU PODOBNÉ. TO JE NA TOM ŠOKUJÍCÍ,‘ SROVNÁVÁ HISTORIČKA.

  Tak či onak, příštím českým prezidentem bude bývalý komunista. A já se ptám, zajímá to vůbec ještě někoho?

  Ale na tomto volebním vítězství v prvním kole je zajímavé, tedy elektorát Andreje Babiše je nějak specifický a jinak konstruovaný, ale u té velké podpory pro Petra Pavla došlo poprvé k narušení nějakého velmi širokého antikomunistického konsensu, kdy část etablované antikomunistické třídy, řekla bych, já nevím, kolem časopisu Respekt, generačně a třeba mediálně takovéto skupiny, došlo k nějakému rozštěpení, kdy dokonce ty nejradikálnější představitele tohoto směru poprosili, požádali, aby chvilku mlčeli a nechali toho demokratického kandidáta projít. To je zajímavé, to se stalo opravdu poprvé.

  • To neni ziadne rozstepenie ani generacne ani nijak – vsetko je to jedna prozapadna banda. Oni vedia ako to s tym pavlom – komunistom bolo a je im to vsetkym „prozapadnym“ uplne fuk. Vedia ze vtedy ziadni skutocni komunisti neboli a socializmus zil uz len zo zotrvacnosti – a ten sa snazili dorazit. Ale ti co stoja proti pavlovi – tak ti taku nalepku ‚pavel – byvaly komunista“ mozu nejako zuzitkovat aj ked aj oni vedia ze neslo o skutocneho komunistu vyznavajuceho komunisticke idealy a ze mu bol vtedy cely komunizmus ukradnuty okrem vyhod a kariery.

   • A ta druha strana „pro-pavlovska“ tu nalepku „Babis – byvaly komunista“ vyuziva ako sa len da.

    • Teraz cnn prima news „superduel bitva o hrad“ – ta moderatorka to je taka odporna zapredana kreatura (a ma hnusny hlas – podobny ako mala jedna moja chora sliepka nez isla na naton) a odvolava sa v jednej otazke aj s pavlem na nazor kocaba – to je neskutecne. A potom ide do toho reklama: modre su dziny…modra je dr.bla ci dobra.
     Babisa sa nezastavam, globalistu, …ale pavel to je ceska caputova s bradou.

     • Ludmila Patúšová

      Aj pre zombika dzur.ndu je modrá dobrá.Bezcharaktery majú odvahu sa vracať. On otvoril NEBOna bombardovanie býv. Juhoslávie a ešte sa s ty m chvasce a tie slepé sliepky sa k nemu pridávajú s kotkodákaním bežia za vypelíchaným škodoradostne sa škeriacim sa kohútom.

   • provokater

    presne tak. Z vlastnej skúsenosti potvrdzujem, že komunizmus bol rozkladaný už pred jeho vznikom. Že tých opravdových komunistov bolo pomenej. V KSČ bolo viac skurvysynov, hajzlov a nedonosených potratov. Nech ich trafí šľak, ak ešte žijú!!!

 3. No – ak si dobre spomínam na report Luda Huďa ešte dávno na Infovojne o pozadí vlastníkov médií – Axel Springer – tak ako Klaus Schwab – patril do rodiny Rotschieldovcov.
  ——————————————
  Hmyz horom spodom…
  Vymeníme raz halušky za pečené šváby a cvrčky?
  https://mytrencin.sme.sk/c/20517937/vymenime-raz-halusky-za-pecene-svaby-a-cvrcky.html

  Ku tomu kontext – Marek Chlíbek zo specnaz.cz dôrazne varuje pred nebezpečenstvom možnej smrteľnej zácpy z chitínu po konzumácii hmyzu!

  https://www.youtube.com/watch?v=agSbZW9YHRU
  Rizika konzumace kobylek a hmyzu – YouTube
  Rizika konzumace kobylek a hmyzu 10,039 views Oct 6, 2021 684 Dislike Share Marek Chlíbek – Dago 56.9K subscribers Kamaráde, uznáš-li má videa za prospěšná, zvaž prosím možnost mě podpořit…

 4. Digitálny dolár Fedu ukončí súkromie pre všetkých Američanov
  https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/FMfcgzGrcPDrRJcrpFnSxrZmdhXbPLCW

  (Prekladač: stlač pravé tlačidlo myši a vyber SJ)

  • provokater

   nebolo možné načítať, tým kurvam peprí…!!!

   • Mám state prekopírovať sem? …alebo len provokuješ, provokatér? Prosím – ak je to z tvojej strany vôbec možné – o serióznu odpoveď. A potom sa možno naplní známe staré dobré – Tvé přání je mým rozkazem!

    • mariankosmac

     Tak som na to skúsil kliknúť a fakt to nejede. Zdá sa že to máš vo svojej emailovej schránke a tam nás to nepustí.

     • o.k., vďaka – vyberiem z toho podstatné a umiestnim to dole…lebo tu (a ešte neprestrihané) by to bolo dlhé ako pančucha.

      mariankosmac

     • Je to pod prispievateľom Draslik-om.

     • …už pod Jirik-om.

 5. Preposielam ďalej. Či je to dnes hoax a neskôr sa to ukáže ako Pravda, nám ukáže len Čas.
  Je to 5,07 min. video, v ktorom prvé 2 min. spieva Ortel a následne je čítaná správa, ktoré nesie názov: „Dobrej průser“.

  https://onedrive.live.com/?authkey=%21AG_M-kuAMmy-92k&cid=3A9721A5485D7C3D&id=3A9721A5485D7C3D%211582&parId=3A9721A5485D7C3D%21107&o=OneUp

 6. stopvojne

  Všetko nasvedčuje tomu, že sme na prahu obrovského konfliktu v Európe medzi Západom a Ruskom. Americkí poskoci na čele európskych štátov robia všetko pre to, aby nás do toho zatiahli. A to ešte nie je všetko.
  Ak vojna s NATO vypukne pred 30.9.2023, čaputová vyhlási ešte ten istý deň vojnový stav a voľby sa už nebudú konať.
  Matovičova vláda tu naozaj bude pokračovať, až do skončenia 3. svetovej vojny, čo bude zároveň aj zánik civilizácie, minimálne tu v Európe. Lebo apokalypsa a vyhladenie Európanov sa nemusí vôbec uskutočniť jadrovým
  zamorením, stačí vypnúť prúd v celej EU a 95 perc. obyvateľstva zahynie do roka – hlad, nedostatok liekov, zima, rabovanie, vraždenie. A zrejme s týmto presne počítajú ilumináti vo svojich plánoch.
  Tak nakoniec psychopat hovoril pravdu, keď so satanským úsmevom na svojej prašivej hube vyhlásil, že „nikto po nás nebude, my tu budeme vládnuť naveky“, asi mesiac dozadu. Oni vedia, čo nastane. Tak ako vedela vypĺznutá opica „naď“, kedy vypukne vojna na ukrajine, vedia pravdepodobne aj termín vypuknutia tretej svetovej vojny.

 7. Keď pozeráme alebo čítame maistreamové médiá, ide o správy ako cez kopirák. Prečo asi? Preto lebo berú informácie od tzv. globálnych agentúr. Britská Reuters, francúzska AFP, nemecká DPA a najväčšia AP (Asociate Press) z New Yorku. Tieto štyri kŕmia informáciami všetky ostatné. Nie je to teda už záležitosť len USA, je to celosvetové. Agentúry AP, AFP a Reuters tvoria tzv. veľkú trojku, ktorá tvorí 99% všetkých mediálnych v EÚ a USA.. Pritom sa nie je možné dozvedieť, kto ich napísal, kde vznikli, kto tie správy certifikoval ako validné. Jediná certifikácia je, že správa vyšla z jednej z tých agentúr. Tí, pre ktorých tieto agentúry pracujú, začínajú pritvrdzovať v obave, že ich monopol na „pravdivé a objektívne informácie“ začína mať trhliny. Nemusíme chodiť ďaleko, stačí sa pozrieť čo sa deje v Čechách a u nás. Prečo asi NR SR schválila veľkú reformu mediálnych zákonov z dielne ministerstva kultúry v polovici roka 2022? Nemusím asi ďalej pokračovať, že? Každý si na to nájde odpoveď.

 8. Objektívne

  Veľké množstvo vyrobenej elektriny nemusí znamenať pokles cien. Nie, dokonca môže spôsobovať výpadky, alebo aj zdraženie elektriny.
  https://www.epochtimes.cz/2023/01/25/na-jihozapade-nemecka-temer-prerusili-dodavku-elektriny-kvuli-prilis-velkemu-mnozstvi-elektriny-z-vetrnych-turbin/

  • Propaganda v prospech tejto technológie. akože je to schopné aj v bezvetrí vyrobiť toľko, že nebudeme vedieť čo s tým. „Banky šalejú! Mladá mamička zarába 5-tisíc eur denne – pozrite sa ako to robí!“

 9. kvakcína je sloboda

  trochu na inú tému: západná „kultúra“ !!!
  naša civilizácia sa rúti v zrýchlenom tempe do zániku!!! netreba vojny, vyhynieme dobrovoľne aj bez zbraní;
  keď nebudú ľudia, nebude ani parazitov a Zem sa očistí!!!

  https://rutube.ru/video/83c72fd357a9facc9598b52620c253ef/

  Rocková opera „Jesus Christ Superstar“ bola uvedená v Edinburghu v Škótsku. V úlohe Ježiša je herečka, ktorá si hovorí nebinárna osoba – ani muž, ani žena – tretie pohlavie.

  • Ja som zas predvcerom videl na jednom kalnale modernu operetu (?) kde sa nejaka zdravotnička snazila zavakcinovat nejakeho chlapa. Na javisku boli dve a tusim jeden mrazak ci chladnicka a vzadu spieval zbor/choeal akoby rytierov (templari?). Nekoniec toho uboziaka zavakcinovala a trhla laktom so zovretou pastou ze „yes“!!!.
   Vsetkych po vystupeni odchytit do ciernych vriec a odviezt niekam do Ciny a makat na ryzovych poliach. Aj s reziserom a autorom.

 10. kvakcína je sloboda

  a ešte niečo: dnes ráno po celej ukrojine poplach pred náletmi:
  https://rutube.ru/video/49e1db97ad129af63d8e26db219e3593

 11. „Před třiceti lety jsme se ptali, jak dohnat životní úroveň západu,
  a dneska se ptáme, jak se vrátit k životní úrovni před třiceti lety.
  Nerozumím, proč nám přátelé prodávají plyn a ropu dráž než nepřátelé.
  Podle faktury na elektřinu mám doma urychlovač částic,
  podle faktury za plyn bydlím na Aljašce,
  podle faktury za vodu mám koupaliště a
  podle platu pobírám podporu v nezaměstnanosti.

  Ceny mouky a strouhanky se vyšplhaly tak vysoko, že výrobci přemýšlí, že by do párků opět dávali maso.
  Loni touto dobou nám nakazovali sprchovat se po každé cestě ven, dnes nám sprchování zakazují.
  Před rokem jsem se měřila, zda nemám moc vysokou teplotu těla,
  dnes měřím, zda nemám moc vysokou teplotu v pokoji.
  Loni jsem bez roušky nemohla zazvonit u sousedů
  a dnes se mám se sousedkou koupat v jedné koupelně a péct kuře v jedné troubě.“

 12. Štátnemu ústavu pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) nahlásili k 31. decembru 2022 v súvislosti s očkovaním proti novému koronavírusu 11.130 podozrení na nežiaduce účinky. Z celkového počtu hlásení vyhodnotili 1759 ako závažných. ŠÚKL o tom informuje na svojom webe
  https://www.hlavnespravy.sk/su-zname-najnovsie-cisla-sukl-eviduje-tisice-podozreni-na-neziaduce-ucinky-vakcin/3026145

 13. K neotvoriteľnému linku:

  Digitálny dolár Fedu ukončí súkromie pre všetkých Američanov… už neexistujú žiadne záchranné opatrenia. Takto by banky mohli legálne skonfiškovať vaše vklady bez vášho súhlasu.
  Budúcnosť tejto krajiny je pod útokom ako nič, čo sme predtým nevideli. Nové tajomstvo Feds „Project Hamilton“ vyhladí slobodu v Amerike.
  Vláda odstráni najväčšiu daňovú rezervu medzeru, IRS sa snaží odstrániť daňovú medzeru, ktorá môže ochrániť vašu IRA alebo 401 tis. pred pádmi trhu a recesiami.
  Je to oficiálne. Digitálny dolár, o ktorom sa kedysi hovorilo, je tu. Agentúra Reuters uviedla, že v utorok 15. novembra 2022 vyhlásenie Fedu z New Yorku, v ktorom oznámili, že Global Banking Giants a New York Fed testujú digitálny dolár v 12-týždňovom pilotnom projekte.
  Citigroup, HSBC, Mastercard a Wells Fargo patria medzi finančné spoločnosti, ktoré sa zúčastňujú na experimente. Podľa New York Fed bude projekt, ktorý sa nazýva regulovaná sieť zodpovednosti, používať simulované údaje.
  Ako to ovplyvní vás a vaše financie? No, choďte na to. Už nebudete mať žiadne súkromie. Vaše ťažko zarobené úspory budú „bezcenné“. Dolár bude určite naďalej devalvovať, čo bude mať za následok výrazné zníženie vašej kúpnej sily.
  Naša vláda bude vedieť, čo máte, kde to máte a ako ich míňate. Toto je konečná kontrola, po ktorej túžia. Obmedzuje a blokuje spôsob, akým míňate svoje peniaze, pokiaľ najprv nezískate ich súhlas.
  Preto vaše peniaze už nie sú v bezpečí! Pripravte sa na najhoršie. Váš dolár by mohol mať hodnotu zlomku toho, čo má dnes hodnotu.
  Všetci sú v kauzách. Američania si nemôžu dovoliť, aby sa ich bohatstvo testovalo. Nie sme vo „finančnom laboratóriu potkanov“. Dosť je dosť, veľmi sme trpeli.
  Čas už nie je na vašej strane a už si nemôžete dovoliť hazardovať so svojimi peniazmi. Reset je skutočný a projekt nahradenia „kráľa mien“ je v plnom prúde.
  Nemali by ste pracovať tak tvrdo, aby ste ochránili svoje vajíčko hniezda na dôchodku, ako ste to urobili, aby ste si ho zarobili.
  Či už milujete alebo nenávidíte zlato a striebro, neexistuje spôsob, ako nenávidieť to, čo vám môže ponúknuť samotné aktívum. V minulosti sa zlato považovalo za bezpečné útočisko. Dnes sa jej úloha úplne rozšírila. Ponúka vám súkromie, poistenie, zachovanie bohatstva, zabezpečenie proti inflácii a potenciálnu tvorbu zisku.
  Nikdy nebol naliehavejší čas na pochopenie úlohy zlata a toho, ako ho vlastniť. Kľúčom je prevziať kontrolu nad svojím súkromím a dôchodkovým bohatstvom. Investovanie do zlata a striebra vám môže pomôcť sedieť a užívať si pokoj v duši, ktorý prichádza s ochranou vášho dôchodku.
  Čas, keď sme premeškali veľké príležitosti, sa skončil. Konajte ešte dnes!

  • Israismael

   Emily ..v roku 2019 som napr vedel zo stránky webu stateofnation ,že spinavci manipulujú ľudstvom tak,že skúšajú ako sa dá napadnúť cez receptory CHROMOZOM c.7,ktorý zodpovedá za mentalitu človeka teda ,skúšali napadnúť mozog cez covid a vakcinu..no proste chceli urobiť z ľudí nemysliace tvory alebo tzv ľudské zombie ..na tej istej stránke ešte pred covidom cca rok a pol dozadu v r 2018,bol článok o tom ako skončí okolo roku 2023/24 dolár a takisto všetky peňažné meny vo svete ,a nahradia sa digitálnou globálnou menou ..pred polrokom zas vyšiel článok ,ale ja to nearchivujem teda neviem dať link ,že každý jeden človek na planéte bude zaradený , a to akonahle začne digitálny systém peňazí ,do TRIED ..väčšina ľudí sveta bude v triede C 99% tzv služobníci pre elity /a keďže je to absolútna väčšina ľudí v triede C ,tak sa zo dňa na deň ocitnú v tej skupine aj dovtedy uzivajuci si milionári /,,..ľudia dostanú nejaký osobný kredit na mesiac ,ktorý bude ale sledovaný AI technológiou a môže byť hocikedy odstránený vypnutý akonáhle sa Elite znepaci chovanie človeka ,navyše kredit bude podmienený každoročným ockovanima ,či všelijakými obmedzeniami a pod …..1% ľudí bude trieda elit ,tried S SUVERENI, a tí buď môcť vlastniť všetko neobmedzene na svojich účtoch ..nemusia sa očkovať a pod ..budú mať na rozdiel od 99% sluhov absolútne neobmedzené možnosti,moc ,suverenitu.Velke množstvo ľudí bude ako zhypnotizovanych ,nebudú sa búriť ,podriadia sa(žeby vplyv vakcíny?)..To je tá globálna vláda ,ktorá vzíde od WEF a ktorá bola niekedy považovaná ľuďmi že je to hoax ..a dnes všetky vlády sveta idú podľa pokynov USA,EU a najmä WEF,ktoré má hlavné slovo čo sa týka tejto ekonomickej týranie 666…Zastaviť to vraj bude už nemožné …Ja však verím že predsa ich len niekto zastaví ..

   • No a preto, Israismael, že je to tak, ako si to poniektorí samovyvolení naplánovali – lebo oni tu potrebujú bezduché bioroboty (a bude to pokračovať v stále väčšom a väčšom rozsahu) – my ostatní musíme urobiť všetko preto, aby sme boli čo najviac sebestační.

  • To ako si predstavujete ? budete mat nakúpené pár tehličiek zlata a potom čo ? Pojdete si kúpit chleba a tú tehličku rozrežete ? Nerozumiem tomu v akej forme nakupovat zlato,a ako s ním platit.

   • Zlato je vhodné na uchovanie väčších súm. Napríklad sa predávajú 5, 10, 20 a 31,1 gramové tehličky zlata. Trójska unca zlata (31,1 gramu) má teraz hodnotu okolo 1800 až 2000 Eur. Dajú sa kúpiť aj také súbory 1 gramových plieškov, čiže hodnota jedného pliešku je cca 60 až 70 Eur.

    Pre menšie sumy je vhodnejšie investovať do strieborných mincí. 1 unca striebra má teraz hodnotu medzi 20 až 35 Eur. Tá hodnota má taký veľký rozsah preto, lebo závisí na tom, či do toho zarátate aj DPH (pri zlate sa DPH neúčtuje, pri striebre áno) a tiež, či zarátate do toho aj nominálnu hodnotu mince alebo beriete do úvahy len jej hodnotu obsiahnutého striebra. Dajú sa kúpiť aj 10 gramové tehličky striebra, takže tam sa už dostávame na pomerne malé sumy (7-12 Eur), ktoré sa dajú použiť aj na uskutočnenie malých nákupov potravín.

    Len si treba uvedomiť, že čím menšiu gramáž kupujete, tým je cena za 1 gram vzácneho kovu vyššia. Pri vhodnom rozložení rôznych veľkostí zlatých a strieborných mincí a tehličiek sa dajú pohodlne nahradiť peniaze.

 14. Preto musíme všetci prejsť na výmenný obchod, a tým sa od nich odstrihneme a nebudú nás môcť okrádať a časom, ak dostatočný počet ľudí prejde na Bártra, tak paraziti globalisti skrachujú.

 15. Objektívne

  Zaujínaý komentár k tomuto článku: https://sdu.sk/BlV

  Bohužel pokud někdo z vás upírá naději k Východu, v Rusku (o Číně nemá cenu ani psát:-)) jede GR také (sledování, kontrola lidí, omezování hotovosti či zavádění digitální měny) a mnohem brutálněji než na Západě!!! Je to proto, že v Rusku je politický systém daleko více totalitní (nebo chcete-li autoritativnější) než na Západě. Zde malá ochutnávka: Moscow Metro launches pay per face recognition: https://sdu.sk/gKPk
  Všimněte si, že všichni protagonisté propagačního videa nosí roušky – symbolika WHO, ze které celý Schwabův reset vychází…

 16. Ten skic je čarovný Maroško cmuk cmuk cmuk 3 x a dosť pa … nezabudni

Pridajte komentár

*