Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

10 krokov, ako vyrobiť pandémiu a premeniť ju na policajný štát


Print Friendly, PDF & Email

Milí čitatelia, vieme, že nie ste členom sociopatickej kasty, ktorá by sa nás snažila vrátiť späť do doby monarchie a obnoviť svoju niekdajšiu moc danú priamo od Boha.

Ale predstavte si, že by ste tou kastou boli.

Predstavte si, že ste jedni z najbohatších ľudí, ktorí kedy na tomto svete existovali. Vaša moc vychádza z konceptu imaginárnej veci zvanej „peniaze“ a široko rozšírenej viery, že žiadna iná alternatíva neexistuje.

A teraz si predstavte, že klamstvá, ktoré vám zabezpečili toto postavenie, by sa náhle a násilne zmenili.

Predstavte si protesty žltých viest v uliciach Paríža, referendum o nezávislosť v Katalánsku a antiglobalistov naľavo i napravo, ktorým rastie podpora všade vo svete.

Práve vás postihla strata kontroly nad všeobecne uznávaným naratívom.

To, čo teraz najviac potrebujete, je nejaký nový príbeh. Príbeh, ktorý by každému človeku dal zmysel pre nejaký spoločný záujem. Potrebujete ľudí zastrašiť, odpútať ich pozornosť a nejako zamestnať.

Potrebujete hrozbu – niečo, čo by v ľuďoch vytvorilo pocit, že „sme v tom spolu“. Razom by šli bokom akékoľvek rozdiely. Namiesto toho by všetci začali pracovať na porazení „spoločného nepriateľa“.

A nepriatelia, podobne ako koláče či malinovka, sú najchutnejšie vtedy, keď si ich vyrobíte sami.

10 krokov pre výrobu pandémie

Tuto nasleduje 10 krokov, ktoré potrebujete urobiť, ak chcete premeniť viac-menej neškodný vírus na globálne uchopenie moci:

1. Začnite s vágne definovaným vírusom. Štyrmi Kochovými postulátmi, používanými ako zlatý štandard medicíny pri určovaní pôvodcu infekčných ochorení, sa pre istotu vôbec nezaoberajte. K tomu pridajte nepresný test a nabádajte mnohých ľudí, ideálne starých a kriticky chorých pacientov, aby ten test opakovane podstupovali, až dokým nebudú pozitívny.

2. Vykazujte nevyhnutne vysokú mieru úmrtí a snažte sa zahmlievať, či tí ľudia skutočne umreli „na“ daný vírus alebo jednoducho iba „s“ tým vírusom.

3. Vytvorte „opatrenia“ na „krízu“, ktoré zahŕňajú veľké množstvo autoritatívnych obmedzení, pričom niektoré z nich boli plánované dávno predtým a len minimum z nich má aj nejaký praktický význam na predchádzanie pandémie. V niektorých krajinách nezabudnite do odvolania zrušiť dokonca i voľby a zároveň enormne zvýšiť právomoci polície pri sledovaní ľudí a vymáhaní vašich nariadení.

Zbohom vysoký krvný tlak

4. Uzavrite nemocnice pre bežné úkony a vyhraďte ich len pre prípady ochorenia na váš nový vírus. Zrušte plánované operácie, obmedzte dialýzy, onkologické procedúry, bežné vyšetrenia u obvodných lekárov a vlastne všetku „nie nevyhnutnú“ zdravotnú starostlivosť. Samozrejme, že tým zvýšite celkovú úmrtnosť.

5. Zmeňte mnohé zákony a nariadenia a pri úmrtiach umožnite obísť štandardné postupy, aby mohlo byť akékoľvek úmrtie diagnostikované ako úmrtie na váš nový vírus – či už nepresnými testami alebo čisto podľa vykázaných „klinických príznakov“.

6. V prípade, že niektorí lekári majú pochybnosti sa týmto novým pravidlám podriadiť, zmeňte zákon tak, aby mohol akýkoľvek lekár (aj ten, čo pacienta nikdy nevidel) toto ochorenie diagnostikovať podľa vlastného uváženia. Toto opatrenie sa bude hodiť hlavne v tých krajinách, kde sa podarí vytočiť čísla dostatočne vysoko a potom sa vyhovoriť, že pri nedostatku lekárov by to inak robiť ani nešlo.

7. Každý deň ráno vo všetkých médiách hláste počty „nových prípadov“ za predošlý deň, ktoré sa vám týmito opatreniami podarilo vyrobiť a použite to ako dôkaz toho, ako nové autoritatívne nariadenia „zachraňujú životy“.

8. V liberálnejších krajinách, kde vám to prejde (ako napríklad vo Veľkej Británii), zaveďte – či už povinne alebo nátlakovo – formuláre „neoživovať“ (neresuscitovať) pre určité demografické skupiny obyvateľstva, napríklad pre ľudí nad 75 rokov. Ak by ste sa stretli s odporom, začnite hovoriť o ľudskom utrpení, limitovaných zdrojoch zdravotníctva či nedostatku pľúcnych ventilácií.

9. Nezabudnite akékoľvek úmrtia pripočítať k celkovým úmrtiam na váš nový vírus.

10. Uistite sa, že média budú každého, kto bude spochybňovať ktorúkoľvek časť tohto plánu, označovať za „konšpirátorov“.

Vyššie uvedené kroky vám umožnia vytvoriť kvázi-fašistický policajný štát. Niektoré (tie ustráchanejšie) vrstvy obyvateľstva vás budú dokonca kritizovať, že vaše opatrenia nie sú dostatočne tvrdé a budú sa dožadovať ešte viac policajného štátu.

Záver

Bezpochyby mnohí z vás tento článok nazvú cynickým či dokonca „konšpiračným“. Ale je tomu tak naozaj?

Tvrdenia, že ide o bezprecedentnú situáciu vyžadujúcu si bezprecedentné opatrenia, počúvame každý jeden deň z takmer všetkých médií hlavného prúdu, štátnych úradov i mimovládok.

Ide z ich strany o synchronizovanú kokofóniu, neustále strašenie, prekrúcanie faktov a samé špekulácie „čo keby“, „experti tvrdia“ či záplavu neodzdrojovaných a nevysvetlených čísel.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: off-guardian.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. panebože načo by toto kto robil? Bill Gates sa môže na vaše konšpiračné teórie akurát vykadiť, policajný štát – malé decko má viac rozumu ako ten čo hento napísal,

  • Tak to nečítajte ovce…

  • Presne tak ?

  • pán Ján, kde v článku spomíname Billa Gatesa? Vám sa už o ňom asi aj sníva. A že kto potom podlieha konšpiráciám 🙂

  • Nenávistné komentáre s chybnou gramatikou majú toxickí ľudia. Oni vedia len čítať, myslieť samým im ste nepovolili,vsak?

  • Takže neovplyvňuje tento svet ani Soroš, ani Gates, vojnu si vymyslel Hitler, VOSR zorganizoval Lenin, protesty Za slušné Slovensko boli spontánne, rok 1989 takisto, oslobodili nás USA-ci atď., atď.

  • suhlasím na 100 %

  • A co tak napriklad americke volby v ktorych chcu za kazdu cenu vyhrat demokrati hoci aj podvdom? AK by ste sledoval co sa deje, tak by ste vedel, ze Gates, Fauci, WHO, CDS FDA a dalsdi….vsetko ludia napojeni na demokratov…
   A co chcu? Preco virus? Pre korespondencne volby. Ktore pojde pekne zmanipulovat. Uz v tych minulych podivne dodaval software na scitanie hlaso subjekt, ktory bol napojeny na Sorosove neziskovky. A boli dokazane manipulacie. Preco tak teraz demokrati ustami Pelossi tlacia na volby cez postu?
   Deje sa toho tak vela, len treba hladat, citat, najlepsie v anglictine a nemcine. A dozviete sa dost na to, aby ste si tu mozaiku zacal davat dohromady sam. Gates nie je hlavny. Je ale sucastou celeho planu a samozrejme si prihrieva svoju vakcinacnu polievku. Kazdy v tom mega podvode dosiahne svoje. Niekto business a prachy, niekto moc.

  • Jsi jeste zivy clovek a nebo z tebe hovori umela inteligence? Jestli jsi ockovany, pak je to jasne. Tvoje myslenky jsou jiz napojeny na mobilni tel. site a tvuj rozum si uz vycural a nebo vykakal. Pokud nejsi ockovany, pak jsi nejvetsi blbec na svete, ktery zije s klapkami na ocich a usich.

 2. Ing. Edgar Hoffmann

  Prajem múdremu autorovi článku aby si musel pár dní poležať na respirátore na JIS po tom, ako ho nakazil „viac-menej neškodný vírus“. Iste by zmenil názor a možno upresnil aj svoje silácke výroky – hoci v niektorých bodoch pravdivé.
  Polopravda je najhoršia!

 3. V.Majorová

  Ono je to trochu jinak. To vědí kvantoví fyzici jak funguje tento svět. Nějaký člověk dostane idiotský nápad napsat knihu o pandemii. A vydá jí. Nějací lidi si tu blbost koupí a přečtou si to. Ten kdo má bujnou představivost, tak to pošle do kvantového pole i s obrazy. Protože je těch lidí více, tak se z toho stane morfické pole. K tomu ještě další dementi z Hollywodu natočí o tom film a rozešlou ho do světa. A další dementi na to čumí v televizi. Takto naplní to morfické pole až do bodu, kdy se to zhmotní. Vše si vytváříme sami. Bohužel většina lidí na této planetě to dělá nevědomě, protože neví jakou moc má myšlenka. Neví co to je kvantová vlna. Neví, že oni vytvářejí kvantové vlny. A ti kteří to vědí o tom napsali knihy, natočili i film, ale bohužel se to dostalo jen mezi málo lidí. Náš profesor Jan Rak, který pracoval na urychlovači částic v Cernu o tom ví, a můžete si ho poslechnout na YouTube. Za vše si můžeme sami.

 4. Veľmi pekne ďakujem redakcii Bádateľa, že nám toto prekladá. Sama som neskoro zobudená, som obeť očkovania. Ale skoro žiaden lekár to neuzná, povedia: „Z očkovania ešte nikto neochorel alebo prosím Vás nechoďte do neviem ktorého storočia – naznačia, že som som veľmi zaostalá…“ Na príbalovom letáku tej vakcíny bolo napísané, že človek sa z toho môže stať alergik, ale lekárka ktorá ma agresívne na očkovanie proti chrípke naviedla mi to zatajila. Stálo ma to pol života a majetok. Non stop som kýchala…Zo zúfalosti som aj nejakú dobu žila pri mori, urobila všetko čo radí naturálna medicína a sama bohužiaľ nie alergiológ som si pomohla.

 5. Ihneď po tom ako začal cirkus s „koronou“ na web stránke infowars.com bolo presne napísané ako to Rockefellerovci naplánovali. A celé to presne prebehlo podľa ich scenára. Len je veľmi smutné, že kedykoľvek pod zámienkou korony môžu „vypnúť“ celú zemeguľu…A my ovečky musíme poslúchať a poslúchať. Veľmi presne to vysvetlil aj David Icke vo svojich vídeach, dobré je počúvať aj videa od Dr. Rashid Buttar.

  • David Icke vo svojich videach tvrdi, ze corona virus neexistuje a ze ochorenia ludi sposobuje 5G. Podla map 5G vo svete napr. Ukraina nema ani v testovacej prevadzke 5G a za posledne dni maju narast covid. Takze teoria Ickeho akosi nesedi. Taktiez sa da najst video ceskej biologicky, podla ktorej to virus je .. akurat, ze sa chova divne oproti virusom, ktore vznikaju prirodzenym sposobom z coho podla nej vyplyva, ze muselo dojst pravdepodobne k uniku z cinskeho laboratoria, kde virusy skumaju. V kazdom pripade treba byt ostrazity v dnesnej dobe.

 6. Autor tohto clanku ….divim sa ze to vobec uverejnili

 7. Neblaznite. Autorom clanku by kludne mohli byt dvaja hlavni smeraci. A neviem preco zmazete reakciu ak s Vami niekto slusne nesuhlasi.

  • Čo s tým má zasa Smer? Fico za všetko vo vašich pokazených životoch naozaj nemôže a to ho nijako neobľubujeme.

   Mažeme len vulgárne a agresívne komentáre. Správajte sa slušne a nikto vaše komentáre mazať nebude.

  • Totéž (smazání komentáře) se také několikrát stalo mně a rozhodně to nebyly komentáře ani vulgární ani agresivní.

 8. Zasadne nepouzivam vulgarizmy. A pani zo smeru mozu naozaj za mnohe zle veci. Prirovnal som tento clanok k vyjadreniam byvaleho premiera o ohrozeni demokracie. Co je uletene. Chcel by som vidiet co by sa dialo a by umierali stovky ludi denne.

  • Nečítaš nič o pozadí politiky, ale iba počúvaš oficiálnu propagandu. A je to na tvoju škodu, lebo nevieš, čo sa okolo teba deje a ani si neuvedomuješ, čomu sám podliehaš. Raz sa ti dúfam otvoria oči, želám ti to.

 9. Vakcína s nanočipom a vloženými chorobami, chemtrails, gmo, glyfosát (round up ready), fluor vo vode, fluor v zubných pastách, 5 G, satelity vo vesmíre od pána Elon Musk, lieky (z petrochémie), umelé sladidlá, prídavné látky v jedle – istá cesta do „nebíčka na veky amen“.

  • Absolútny súhlas,pani Eva! Klasika,ak už niečo,tak Fico!!! Potom keď skončí matelko,bude na víne on a tak dookola!! Pritom podstata je úplne inde!!!

  • V hygienických vodách na ruce se nachází škodlivé látky, které se pak nachází v krvi a v močí. Mají za úkol snižovat v těle imunitu, proto dříve jsem používala ALPU někdy, ale proč, když COVIT-19 NEEXISTUJE a na podzim také nemá být. Sledují vás, vložte si do telefonu či mobilu na baterií alobal.

 10. Absolútny súhlas,pani Eva! Klasika,ak už niečo,tak Fico!!! Potom keď skončí matelko,bude na víne on a tak dookola!! Pritom podstata je úplne inde!!!

 11. Veľmi dobrý článok! V komentároch už bol spomenutý aj Fico, no chýba tam ešte Rusko a prepojenie tohto štátu na všetky konšpiračné teórie, možno i na financovanie portálu badatel.net 🙂
  Držím vám palce, robíte skvelú prácu!

 12. ahoj všem, jako u všeho: účel světí prostředky
  zdali kvantové zhmotnění, nebo plán na základě myšlenek, tak je vhodné udělat si pokud možno vlastní úsudek. Je to na každém co je ochoten připustit, ale z toku informací je nutné otevřít i ty alternativní a né jako debil si nechat vyplachovat děnně mozek sra čka ma z ofiko medií. Naladtě si na internetu svobodný vysílač, nebo svobodné radio…

Pridajte komentár

*