Experti varujú, že ľudstvo bude čoskoro čeliť slnečnej búrke, ktorá zničí 90% ľudstva


Print Friendly, PDF & Email

Experti varujú, že ľudstvo bude čoskoro čeliť slnečnej búrke, ktorá zničí 90% ľudstva

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Podľa vedcov má Zem v blízkej budúcnosti (rokoch až desaťročiach) zasiahnuť megaslnečná búrka s potenciálom vyhladiť viac ako 90% ľudskej rasy.

Dennis Quaid nedávno viedol rozhovor so známym americkým moderátorom Tuckerom Carlsonom, počas ktorého varoval pred možnosťou „hroziaceho solárneho výronu“ s odkazom na svoj nový dokumentárny film „Grid Down, Power Up“.

„V zásade existuje 100-percentná pravdepodobnosť, že naše Slnko vyprodukuje slnečnú búrku, ktorá vyvrhne obrovskú masu iónov a tie tvrdo zasiahnu našu Zem a jej magnetické pole, čo dokáže usmažiť všetky elektrické zariadenia na obežnej dráhe aj na zemi,“ povedal Quaid Carlsonovi.

Podľa stránky Survival.news nielenže sa to môže stať teoreticky, ale sa to reálne stalo už aj v minulosti. Carringtonská udalosť bola najsilnejšou zaznamenanou geomagnetickou búrkou spôsobená výronom koronálnej hmoty zo Slnka, ktorá sa v roku 1859 zrazila s magnetosférou Zeme.

K slnečnému výronu takejto intenzity, ktorý zasiahne Zem, dochádza raz za 100 až 200 rokov, čo znamená, že ďalšia udalosť je obrazne povedané „na spadnutie“.

V roku 1859 sme však mali len telegrafné linky a nie rozsiahlu elektrickú sieť, akú máme dnes.

Telegrafné linky boli úplne spálené a museli byť kompletne vymenené. Život však vo veľkej miere pokračoval ako zvyčajne, pretože ľudia boli vtedy ešte sebestační. Všetci v tom čase v podstate žili „mimo siete“.

Dnes by to bol úplne iný príbeh. Aj keď takáto slnečná búrka neublíži priamo ľuďom, jej účinky by boli ďalekosiahle a nevyhnutne by viedli k masovým obetiam.

Quaid vysvetlil, čo by tento scenár znamenal pre ľudstvo:

„Vo vašom kohútiku by nebola voda. Nemohli by ste natankovať benzín do auta, pretože celý systém by bol pokazený. Všetko, na čo sa pre život spoliehame, by bolo preč.“

Digitálny obchod, doprava, finančný systém, čističky pitnej a odpadovej vody, donáška jedla, telefóny, internet a mnohé ďalšie aspekty moderného života by boli nedostupné.

Quaid uviedol, že jedna štúdia ukázala, že 90 percent populácie by zomrelo do jedného roka od takéhoto katastrofického zlyhania siete. Obyvatelia miest by dopadli obzvlášť zle, zatiaľ čo tí, ktorí žijú vo vidieckom prostredí, by mali k dispozícii viac zdrojov na prežitie.

Stop Candida

Oprava takéhoto poškodenia by bola nielen neúmerne drahá, ale vzhľadom na našu závislosť od elektrickej siete by ani neexistoval spôsob, ako to urobiť.

Nie sme pripravení

Quaid zdôraznil, aké nepripravené na tento typ scenára sú hlavne USA (ale aj Európa). Povedal, že prezidenti Trump a Obama sa pokúsili zaviesť opatrenia na ochranu elektrickej siete, no ich úsilie zastavili regulačné agentúry, ktoré sú ovládané lobistami energetických spoločností.

Väčšina energetických spoločností je v súkromnom vlastníctve a nie sú ochotné investovať obrovské množstvá peňazí potrebných na náležitú ochranu. Tieto investície by však boli relatívne lacné v porovnaní s nákladmi potrebnými na zotavenie sa z takejto udalosti.

Len 100 miliárd dolárov by stačilo na inštaláciu ochranných relé schopných zastaviť spáleniu transformátorov, podobne ako to robí prepäťová ochrana vo vašom dome.

Quaid poukazuje na to, že je to približne rovnaké množstvo peňazí, aké doteraz dali USA na vojnu Ukrajine.

Nielenže pravdepodobne dôjde k tomuto typu udalosti, ale aj teroristi by sa mohli zacieliť na elektrické siete pomocou zbraní generujúcich elektromagnetický impulz, ktorý by mal podobné účinky ako geotermálna udalosť zo Slnka.

Takúto explóziu by sme nevideli ani nepočuli, ak by k nej došlo vo vesmírnom vákuu, ale vyžarovala by gama lúče, ktoré by dopadli na zem a zničili rozvodnú sieť. To by viedlo k plošnému výpadku elektriny trvajúcom mesiace, ak nie roky.

Quaid si myslí, že by sa tomu malo venovať viac pozornosti, ako sa v súčasnosti venuje. Ďalej poznamenal, že Rusko a Čína urobili pre ochranu vlastnej infraštruktúry pred takouto udalosťou viac než USA.

Chce tiež, aby si túto hrozbu uvedomovalo viac ľudí a tlačili na vlády, aby prijali ochranné opatrenia skôr, než bude neskoro. Mali by na to tlačiť aj všetky odvetvia hospodárstva, vzhľadom na ich závislosť od elektriny.

Záver

Quaid na záver povedal, že ľudia si katastrofu predstavujú len ako asteroid narážajúci do Zeme, čo je málo pravdepodobný scenár.

„Na takéto veci neradi myslíme, či už to je úder zo Slnka alebo od nepriateľa. Ide však o vec so 100-percentnou pravdepodobnosťou, že sa stane, a my nie sme na ňu nijako pripravení.“

Stop Candida

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Israismael

  Asi nie ,asi to nebude slnko ktoré by malo zničiť takmer všetkých ľudí ..ľudstvo sa totiž pre svoje chybné rozhodnutia ,za vyvolané dve ničivé svetové vojny a za mnohé iné neodpustiteľné omyly ,a hlavne za to že sa ľudstvo ,,spustilo “ ako tie posledné zvieratá a spustošilo tento svet ,bude musieť zodpovedať za svoj osud samo…A aj sa zničí samo, v zmysle že temno zničí temno vo vzájomnom boji ,požierajuc sa vzájomne medzi sebou ..Takto to chce ten ktorý stvoril svet a ľudí . Pôvodne čistých , ale dnes žijúcich pod úrovňou zvierat ..
  Mimo tému dávam toto :
  https://vitazstvosvetla.org/polovica-sveta-je-nadosmrti-zaviazana-rusku/

  • TY KO.OT ŽIDÁCKY! „.ľudstvo sa totiž pre svoje chybné rozhodnutia ,za vyvolané dve ničivé svetové vojny a za mnohé iné neodpustiteľné omyly ,a hlavne za to že sa ľudstvo ,,spustilo “ ako tie posledné zvieratá a spustošilo tento svet ,bude musieť zodpovedať za svoj osud samo…“
   TY VYDR.ANEC ŽIDOVSKÝ LUHÁRSKY PODLÝ DEMAGOGICKÝ! Rotschieldi a sionisti sú ľudstvo?! Za toto ti utrhnem hlavu na počkanie, ty hajzel! Presne – metódy Hada! Ty satan poje.aný!

   • Israismael

    Ty antikrist.. Prestaň tu mne nadávať židakov lebo už ma naštves tak ze si ta nejdem čoskoro za tvoje špinavé nadávky a ideš sa za to zodpovedať.. a ešte ta za žaluje za také nehorázne urazky na sociálnych sieťach, ty papluch hnusný stary zakomplexovany… Dokedy ty tu budeš urážať ľudí ty stará marha,.. Ja ta urážam?.. Ty satansky trabant… Ja ta dám normálne nájsť a postavíš sa mi zoči voči a môžeš mi to povedať pekne z očí do očí tie tvoje ohnivé výpady.. Ci to dokážeš z očí do očí

    … A nie tu urážať človeka…

    • holistický prístup

     Skutočne – vysoko duc-hovné …

     • Israismael

      Nabudúce si aj ty nechaj odtrhnúť hlavu a nadávať do takých a onakych… Chápem ho ze ma chcel vyprovokovať, a prrzo radšej odchádzam z týchto stránok pretoze to nebolo odo mňa duc-hovne…. Nebudem tu kŕmiť diabla, aby mal radosť z toho ze ma vyprovokuje…

     • holistický prístup

      Ja?!? – už si čítal odo mňa nadávky sťa reakciu na moju dehonestáciu?!?

      Maroš sa aspoň nehrá na vysoko duchovného s poznaním a násilným šírením (v každej diskusii mnohokrát opakovane) tej „jedinej neochvejnej pravdy“.

     • Israismael

      Maj ma rad HOLISTIK.. Ako aj ja teba .. Ja sa na nič nehrám , ja viem co viem a je to moje. Co vieš ty je zas tvoje . Co je moje vlastníctvo v duchu je moje, co je tvoje v duchu je tvoje…

     • holistický prístup

      Israismael,

      takže príspevok o 22:40 predsa len nebol posledný – rozlúčkový – už si sťa Marek Košice.

      Ak si myslíš, že ma dokážeš uraziť komolením môjho nicku, tak sa mýliš – urážaš sám seba, ukazuješ, kým naozaj si.

   • Israismael

    Ty špinavé špinavý to si co dovoľujes na mňa… Ja som nie zidak, ani nikdy nim nebol, nie raz som tu písal .. Ty mne čo tu vyblakujes ze rotchild a pod.. Ja viem kto sú rotchild a temno ľudia a oni môžu za svet diabla aký je, co ty mne tu vyblakujes také nezmysli.. ty bambus ožratý….. a práve na tých som myslel ty ozrata stará hlava ze robia špinu po svete a mnohí ľudia im na to naskakuju nevidia to temno. .. Mne tu ideš nadávať ty špinavé borovicové teleso ?.. Za toto si budeš pit inú borovičku co si ty tu predviedol smerom ku mne. .. Posledný krát si nadával mne, že mi otrhnes hlavu a pod.. Ja viem kde je
    globálne temno.. Starec .. Odtrhnúť hlavu hej?..nasilnik a ohnivý jazyk .. Preto ta žena a deti nechali..

    • holistický prístup

     Ach-jaj – také vysoké duc-hovno bez hraníc … či len sa z toho spamätám …

     • Marek Kosice

      „Ja?!? – už si čítal odo mňa nadávky sťa reakciu na moju dehonestáciu?!?“

      HP-cko si mysli, ze ked sa „zdrzi“ a nebude nadavat v prispevkoch, tak je to jednoznacne znak jeho duchovnosti…. 😂

      V tom pripade je Capova duchovnou bytostou…. 😂

     • Marek Kosice

      *Caputova (kurnik, to bol ale preklep)

     • Miroslav Čižmár

      Capová z kozieho paláca.

     • Marek Košice

      MČ : to ti vyšlo. 😉

   • Maros,on je z tych znovu zrodenych blaznov,velmi nebezpecna sekta

 2. Israsismael
  Zem začne rásť, niečo čomu veda nerozumie.
  Sledujem tvoje názory a súhlasím.
  Takto začne očista, depolulacia alebo ako to nazveme.
  Ale záujma ma tvoj názor.

  • Israismael

   Presne tak CESTA … už začala očista ..pomaly a iste začala….. ale absolútna očista je ešte len pred nami,na konci očisty za niekoľko rokov príde Spravodlivý súd(za máličko pár rokov,môj odhad 2-5 rokov) …Súd ktorého sa musia ľudia obávať a nebude to pozemský sudca z UŠP 😏 ..ľudstvo si to pekne vypije samo ,hlavne si to vypijú doslova tie kreatúry temna čo prznia túto zem a pred Stvoritelom robia hanbu ľudstvu a človeku ako takému+ ľudia čo sa dali nachytať do ich temných globálnych pascí + čo súhlasili s nimi,dokonca aj poklonkovali im a pod (miliardy je takych ľudí ) ..Globálnu očistu začal vírus v roku 2020 ,aj keď nie prírodný ale umelý , no ale vírus ešte aj príde(VirusX) ..Súčasťou Očisty Zeme od temna sú aj vojny,ktoré zúria aj dnes a ešte prídu menšie či väčšie,ale dobehnú svet …Ak sa ľudstvo nespamata , tak príde aj najnicivejsia vojna aká kedy bola -atomova ..
   Ak by mala zauradovať príroda ,ako sa to aj určité stane ,tak nebude to slnko ale sopky a mega zemetrasenia po svete ,najmä v USA= Los Angeles ,Kalifornia .. ale aj v južných častiach Ameriky ( Kolumbia ,Chile a pod) ale postupne zahori celý svet ..
   Ľudia sa zburia takmer vo všetkých krajinách voči svojim pánom a vládam .Budú mnohé občianske vojny,pretože svet ide vybuchnúť pre nahromadenú bezprecentnu ľudskú zlobu a nebetycnu karmu (osud)..

   • Marek Košice

    „Presne tak CESTA … už začala očista ..pomaly a iste začala…..“ ….. Neborák, buď si 100% istý, že nebolo storočie v dejinách ľudstva, kedy nejakí ľudia netvrdili to, čo teraz tvrdíš ty, a čo zopakujem : „Presne tak … už začala očista ..pomaly a iste začala…..“

    ÁNO, POMALY………trvá už celé tisícročia a bude trvať ďalšie, a bude „prešpikovaná“ „resetmi“ tak ako aj doteraz………

    TOTÁLNE ZBYTOČNE……….

    • Israismael

     Nechaj si tvoje zbytočne reči.. Už si trápny.. Každého komentuješ, najmúdrejší…Sa nesledujes alebo co?

     • Marek Kosice

      Ty sa vsade ohanas z velkej casti falosnou knihou, a bez kritickeho myslenia ju „prijimas“ ako 100% pravdu. Kto je teda trapny? Ty a miliony tebe podobnych oveciek.

  • Zem rastie už 200 miliónov rokov. V súčasnosti rýchlosťou 19 cm v obvode ročne, ale tempo rastu sa zrychľuje. Tým sa spomaľuje aj jej rotácia o 2 milisekundy denne, teda o 0.73 sekundy ročne. Denne priberie na hmotnosti 219 miliárd ton. Zemské jadro zachytáva asi polovicu slnečných neutrín ktoré ním prejdú (priemerný neutrínový tok je 66 miliárd neutrín na cm2 za sekundu). Jadro môže narásť aj skokovo, napríklad pri blízkom výbuchu supernovy, alebo podobnej kozmickej udalosti ktorá vyprodukuje veľa neutrín. Skokový nárast jadra by znamenal mohutné zemetrasenia a sopečnú činnosť – to bol zrejme hlavný dôvod megalitických stavieb. Ako jediné mohli prežiť mohutné zemetrasenia v minulosti.

   • Marek Košice

    Zbraslav, ak tomu veríš, tak si totálnu kus ****ta…….
    TO ČO SI OPÍSAL JE LEN TOTÁLNE SCI-FI, ktoré je absolútne NEMOŽNÉ dokázať.
    Kus vola, myslíš si, že existuje prístroj, ktorý by zmeral ročný nárast Zemegule (ktorá ale pritom ani neexistuje, no dobre, to teraz neberme v úvahu) o 19cm? NIE, NIE A EŠTE RAZ, NIE……………. Či si si toho nebodaj vedomý a napíšeš niečo v zmysle, že taký prístroj neexistuje, ale túto informáciu potvrdil nejaký „channeling“? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
    Ty nie si zbraslav….ty si BLUDslav………. TOTÁLNA OVCA, ktorá za FAKT považuje totálne sci-fi…. Ja ani neviem, či som niekedy čítal o viac bizarnej „pseudovedeckej kačici“, než je tá, ktorú si sem grcol…..

    • Israismael

     Tento 36 ročný,, jedinečný „jedinec, snáď fakt zjedol všetku múdrosť sveta a jednoducho je neskonale najmúdrejším a,, najfenomen“ človeka dokonalosti . Musí a musí sprtat takmer do každého a komentovať… Nezdrží sa urážok .. No sú tu ľudia ktorí majú životné skúsenosti ďaleko nad tebou chlapče z Košíc, a neurazaj tu ľudí a to mnohých takých, ktorí sú o generáciu starší ako si ty a sú omnoho múdrejšími a omnoho kvalitnejší ako nejaký košický,, najmúdrejší “ skratujuci fagot.. prestaň vŕtať do ľudí.. alebo keď nevieš ovládať svoje nervove zakončenia tak tu nepíš a hadaj sa a urážaj koho chceš niekde vo svojom prostredí doma a pod..
     .

     • Marek Kosice

      Israismael : Som PROTOTYPOM kritickeho zmyslania. Viera v mojom zivote neexistuje. Bud nieco viem, alebo neviem. Tu to ale nepochopis, fungujes na principe veriacej ovce.

     • Marek Kosice

      Zbraslav : A teraz zpapagajuj tu rozpravku ktora na mna vybehla na googli, ze „Na Marse obvavili obrovsku vodnu plochu“. Aj tej sr*cke veris, ze? :D…

      Zlosyni sa dohodnu na megapodvode, ich zamestnanci a „ucni“ to NEKRITICKY PRIJMU ako fakt, a…JE VYMALOVANE, MUSIIIIITO BYT PRAVDA…. 😂

     • MK ta si totálny obmedzenec, ktorý očividne nechápe, že sa nachádzame v trojrozmernom svete. Tie tvoje neoverené teórie šíriš a pritom sú to iba podvody, ktorým veria také ofce ako si aj ty.

    • Mohol by si aspoň pogoogliť predtým než mi začneš nadávať. Všetky čísla sú overiteľné na verejne dostupných zdrojoch. Napr:

     https://www.researchgate.net/publication/289130324_Meyl_Earth_Expansion_by_Neutrino-Power_J_Geol_Geophys_4219_jgg1000219_doi104172

     https://www.researchgate.net/publication/289130324_Meyl_Earth_Expansion_by_Neutrino-Power_J_Geol_Geophys_4219_jgg1000219_doi104172

     https://en.wikipedia.org/wiki/Expanding_Earth

     „Condensation of the primary substance is going on continuously, this being in a measure proved, for I have established by experiments which admit of no doubt that the sun and other celestial bodies steadily increase in mass and energy and ultimately must explode, reverting to the primary substance.
     Nikola Tesla, 18 August 1935“

     Dôvod prečo je rast Zeme pre mejnstrím nepohodlný je ten, že by museli vysvetliť odkiaľ sa berie hmota na rast. Došlo by na neutrína a ľudia by sa začali príliš zaoberať využitím tohoto nevyčerpateľného všadeprítomného zdroja energie, čím by stratili kontrolu nad otrokmi.

     • Objektívne

      Je potrebné pozerať aj hlavné argumenty proti rozširovaniu Zeme z odkazu tej wiki.

     • Objektívne: to určite áno. Ale nezabúdajme aký zdroj je wikipédia. Dokonca aj v dnešnej dobe GPS satelitov je možné rast Zeme tutlať, lebo nejaká rozumná badateľná odchýlka sa prejaví až tak za 50 rokov (kedy bude odchýlka v polohe asi 10 metrov, ale samozrejme nie všade, iba na „švoch“). A inak, nie je to len Zem čo rastie, ale všetky telesá v slnečnej sústave s aktívnym jadrom, vrátane Slnka.

     • Marek Košice

      Zbraslav, daj si do googlu „satellites in space“ vyhľadávať v obrázkoch…. A fakt ti nájde OBRÁZKY. LEN OBRÁZKY. ŽIADNE FOTKY….Ty teliatko dôverčivé. Satelity zotrvačne lietajúce na obežnej dráhe okolo Zeme sú PODVOD.

   • Miroslav Čižmár

    Betelgeus sa čoskoro zmení na supernovu.

    • Hej, spomína to aj prof.Meyl v knihe Neutrino Power, že je to veľmi pravdepodobné. Tým že neutrína sa pohybujú nadsvetelnou rýchlosťou (kvôli tomu že existujú ako rotujúce prstence) by sme najprv dostali spŕšku neutrín a až potom (aj desiatky rokov potom) by sme videli výbuch supernovy. Zvýšený tok neutrín znamená aj zvýšenie rádioaktivity (bez neutrín rádioaktivita neexistuje), takže by to pre nás asi nebolo dobré. Ďalšia „konštanta“ (polčas rádioaktívneho rozpadu) ktorá nie je konštantou, ale závisí od toku neutrín. To mimochodom tvrdil už Tesla, ale nikto ho nepočúval:

     —-
     From different statements and interviews with Tesla, some pieces of information can always be found about what had kept him busy for the whole second part of his life. From the publications listed in the appendix the following summary about the nature of the radiations can be given:

     1. They are small particles of “infinitesimal” size [59,60].
     2. They carry a small, positive charge, which is only a fragment of the elementary charge [60,67,68].
     3. They penetrate through substance almost without interactions [59,64,68].
     4. They could achieve a speed far above of the speed of light [59, 60, 68]. This velocity is only limited by the mass to charge ratio of the particles [68].
     5. They are the cause of radioactivity because they’re bombarding and destabilizing the nucleus of the atoms [56,59].
     6. They arrive the Earth from all directions [59,68].
     7. They are emitted from all of the stars, therefore also from the sun. This is why this radiation during day is a little bit higher than during night [59,62,68].
     8. A small fraction of this radiation is absorbed by celestial bodies which causes them to increase in mass and volume continuously [68].
     9. They can be proven with vacuum tube experiments [59].

     • Objektívne

      Všetko, čo má väčšiu rýchlosť ako svetlo nie je objekt v tejto dimenzii. V našej dimenzii je maximálna rýchlosť svetla konštanta, nič čo je hmotné, aká-koľvek hmotná častica nemôže prekročiť rýchlosť svetla.

     • Marek Kosice

      Objektivne : si si dufamvedomy, ze popisujes TEORIU TEORETICKEJ FYZIKY/ASTROFYZIKY…… A vies preco sa jej hovori teoreticka? PRETOZE SA NEDA OVERIT. Ani v laboratornych podmienkach, a ani zdravym rozumom. JE TO LEN VECOU VIERY. Mal by si si to uvedomit.

     • Objektívne: Áno, to súhlasí, ale neutrína nie sú hmotné. Až keď narazia buď priamo na jadro atómu (vtedy u nestabilných atómových jadier dochádza k rádioaktívnemu rozpadu), alebo na voľný neutrón. Vtedy sa neutríno zhmotní (vírový prstenec sa uzavrie) buď ako elektrón (šanca je 96%), alebo ako pozitrón (šanca 4%). V prípade pozitrónu dochádza k anihilácii s najbližším elektrónom a emisii fotónu.

     • Objektívne

      Ani elektromagnetické vlnenie nieje hmotné a neprekračuje rýchlosť svetla. Zatiaľ nikto z velikánov vedy včítane p.Teslu neprišiel na to, ako vzniká táto realita. Niektorí prišli len na to, že nie je skutočná.

     • Objektívne: A ono inak s tou rýchlosťou svetla je to ešte inak. Ale to je na dlhšie vysvetľovanie. Einstein mal pravdu v tom, že POZOROVATEĽNÁ rýchlosť svetla je stále c. Ale skutočná rýchlosť svetla je premenlivá, pretože s intenzitou poľa sa mení fyzický rozmer, teda sa mení meter. Ak rýchlosť svetla v intenzívnejšom poli klesne na polovicu, meter sa zároveň zmenší na polovicu a teda pozorovateľ namerá stále len c, či by meral laserom, alebo pravítkom a stopkami. Rýchlosť svetla je teda konštanta MERANIA, ale nie prírodná konštanta. Einstein sa napríklad mýlil s dilatáciou času. Čas je absolútny, mení sa rýchlosť svetla. Tým pádom jeho rovnice dajú ten istý výsledok, ale keďže pozorovateľ si myslí že rýchlosť svetla je konštanta (lebo to tak aj odmerá), automaticky usúdi že sa musel spomaliť čas. Problém je v tom, že my nevieme odmerať čas. Meranie každých hodín je závislé od ich fyzických rozmerov, či ide o kyvadlové, alebo atómové je jedno (u atómových je dôležitý rozmer rezonančnej štrbiny). Ak sa zmení vplyvom poľa fyzický rozmer hodín a ich častí, hodiny budú ukazovať iný čas, ale znamená to že čas sa zmenil? Nie, zmenili sa len hodiny a ich parametre. Keď nám stoja hodinky, tiež si predsa nemyslíme že sa zastavil čas…

     • Objektívne

      Myslím, že tí, ktorí hovoria, že čas vôbec neexistuje sú dosť blízko k pochopeniu reality. Ak by dokázali vysvetliť ako vzniká, tak by prišli na to, že svetlo má v tejto realite rýchlosť nula(!). To, čo sa pohybuje rýchlosťou svetla je vznik a zánik obrazu reality.
      Celý vesmír je vytvorený v čase Planckovej konštanty ako statický obraz bez pohybu a času. Každá ďaľšia iterácia obrazu je vytvorená až za čas, ktorý je konštantou tohoto vesmíru ako max.rýchlosť svetla s časticami vytvorenými na iných súradniciach, čím vzniká pohyb (rozpínanie vesmiru) a čas. Predchádzajúci obraz pred vytvorením nového zhasne (častice zmiznú z reality). Dá sa to pripodobniť fungovaniu starej kinovej premietačky.

   • Zbraslav máš pravdu. Tieto informácie a fakty k nim som už tiež naštudoval. Honelník najväčší kritik pisateľov týchto komentov MK nech sa spláchne tam kam patrí na psychiatriu…
    Všetky planéty rastú z neutrín, ktoré Slnko vyžaruje.

    • Marek Košice

     Vladimír : „Všetky planéty rastú z neutrín“……..TY KOKSO, to je ale EGO!!!!!!!!!!!!!!!! …….. Ako sebavedomo to tvrdíš…… NIKTO TAM NIKDY NEBOL (takže ani nevieš, či je planéta vôbec hmotná), ale vštky planéty rastú z neutrín….. VLADIMÍROVIČ ŤELAŤOVIČ, je znakom zdravého rozumu považovať TEÓRIU TEORETICKEJ ASTROFYZIKY za JEDNOZNAČNÚ PRAVDU??? …….
     Jasné, že nie. Takže ani ty nepatríš k jedincom, ktorí disponujú zdravým rozumom.

     • Ty by si bol schopný vynadať aj Teslovi, ktorý toto tvrdil. A pritom strávil celý život v experimentoch. Väčšej autority na toto tvrdenie ako Tesla teda niet.

     • To nie je len moje tvrdenie, ale fakty nám predložili odborníci a nie taký egoistický tupec z psychiatrickej liečebne ako si ty. Ty sopliak, ktorý v živote nepracoval, iba parazituješ, ale považuješ sa za najmúdrejšieho. MK si chorý človek s chorým myslením a nemáš žiadneho priateľa okrem svojho nafúknutého EGA.

   • Zbraslav-toto nepatri tebe ale pre vsetkych,vam tu niektorym drbe,nie preto o com sa tu pise,alo ako jeden na druheho reagujete.v podstate kazdy svojim sposobom prinasa trochu pravdy,lebo nikto z nas si nemoze byt isty,ze to tak je.chcete byt zaujimavy? vela je v ,,hre,,v roznych smeroch.staviate bunkre?aj tak v priemere toho veku,ktoreho sa dozivame ,je v podstate nic v porovnani s casopriestorom.ako sme sem prisli,bez rozdielu aj opustime tento priestor.a teraz ,co napisal Zbraslav,ja viem,ze ak zem nie je duta alebo ,,plocha,, a existuje zemske jadro co je v podstate male slnko tak slnko posobi nan,co ma presne nasledok o com pise Zbraslav.a ak tato teoria,by mala byt ta prava,tak raz zem,,buchne,,existuje centralne,alebo cierne slnko atd.vsetko v otaznikoch.

    • Podľa faktov, ktoré sú k dispozícii to vyzerá tak, že Zem nevybuchne, ale sa z nej „kúsok“ oddelí. Ten kúsok má epicentrum v Indickom oceáne. Zatiaľ sa presne nevie aká veľká časť to bude, ale stane sa to. V dávnej minulosti sa tak oddelil od Zeme Mesiac. Odvtedy však značne narástol.

  • ouch dalsi nabozensky blazon na obzore

 3. Israismael

  K tomu článku k Rusku ,ktorý je v linku len toľko :
  Všimnite si čo urobilo historický Rusko ,ako dopomohli k štátnosti mnohým krajinám a všimnite si a porovnajte to s amerikou čo urobili pre svet oni američania za 248 rokov svojej existencie ..Koľko krajín rozmlatili ,koľko bolesti a smrti spôsobili v Iraku ,Líbyi ,Juhoslávii, neposledne cez ich politiku proti Rusku aj na Ukrajine …a svojou aroganciou v mnoho iných krajinách ..

  • Israismael, to Rusko podľa temných síl – svetský či tých za oponou už dnes nemalo existovať. A je jedno v akej knihe (okrem PG) o konci časov stojí ohľadom Ruska – nedopadlo to podľa plánu. Tie temné štruktúry, ktoré sú pri riadení ľudstva tisíce rokov majú veľký problém – a ten je existencia Ruska v dnešnej dobe.
   To je úplne iná situácia – iný stav vecí – doslova biblických rozmerov keď Rusko dnes ešte existuje a buduje svoju suverenitu napriek tisícom rezných rán ktoré dostáva zvonka i zvnútra. Poviem Ti, že existencia Ruska, ktoré kráča k suverenite žerie nielen tých „mainstreamových“ ale aj tých z druhého brehu – čo by mali byť tými skutočne lepšími alebo aspoň chcieť lepší svet. Pri mene J.V.Stalin, V.V. Putin či ruský Bolševizmus sa krútia ako červy napichnuté na háčik. Vidíš sám ako vykresľujú obraz Ruska mainstreamové stránky a tiež ako alternatívne stránky vrátane komentárov pod nimi. Drvivá väčšina horí nenávisťou k Rusku, opovrhuje ním. Alebo ho vidí len ako územie divochov, židovskej mafie, okupované územie ale nikdy nie ako záchranu a východisko z dnešnej globálnej krízy. Doslova serú naň, na jeho koncepciu, na jeho snahu.
   Neuznajú mu právo na svoju existenciu. Kašľú na jeho férovosť, čestnosť a nezištnosť. A čo je najhoršie – a to ukazuje na zvrhlosť mnohých – že Rusko na bojiskách SVO bojuje za cudzie záujmy a nie za svoje. Ono sa svoje záujmy bojuje a nie že nie – a tiež za celý svet, za každého človeka.
   Ale pre mnohých je to len politika či židovská vojna ale nie vlastenecká. Je to tak nevďačné, tak odporné, zvrhlé keď ani za nič Rusku neuznajú, že je dnes nádejou a záchranou ľudstva na tejto Zemi. A o osobe J.V.Stalina – ako na jeho meno kydajú zo všetkých strán, ignorujú jeho nedozierne zásluhy za odvrátenie rýchlejšieho nastolenia NWO a čo viac – prisudzujú mu zločiny iných.
   Takže sumasumárum – tak jak sa kto vyjadruje o PG – takým aj je. Ale ešte lepšie je to vidieť čo je zač keď sa vyjadrí k ruskému fenoménu – boľševizmu alebo k osobe J V.Stalina – lebo ak sa zaoberá dianím na planéte tak musí aj o Rusku mnohé vedieť. A to ako sa potom k tomu postaví – čo v ňom vidí – tak to už zaručene ukazuje čo je zač a o čo mu ide a o čo nie.

   • slávik zbojník

    Rusko je BUDÚCNOSŤ….

    • slavik,uz nie,Moskva a ine mesta su castou C40 cities-15 miutove mesta a uz bolo CBDC,tiez zavedene,coskoro ,so socialnym Kreditom,par dni dosadu to riesili Cinani a Rusko,jedine ak budes mat 10 Millionov Dolarov,tak budes „SUVERENNY“ a ziadne otrocke zabrany,nebudes mat, po celom svete

  • Konecne si napisal nieco pravdive,bravo

 4. Ale jo. Jediná opravdu spravedlivá věc pro všechny je něco podobného.
  Lidi reset sami neprovedou

 5. Objektívne

  Slnečná búrka typu Carrington určite nevyhladí 90% ľudstva keď to neurobila v r.1859. Toto bolo povedané len elite, ktorá si buduje úkryty na tento typ udalosti, globalisti vedia ale niečo viac o Slnku čo urobí.

 6. mariankosnac

  Čo tu furt ,,straší“ nejaká korona, najprv korona vírus a teraz koronálna hmota zo slnka. Maximálne to tak vyhodí internet na niekoľko týždňov až mesiacov. Otázka teda je či takýto výpadok dokážeme prežiť.

  Toto možno tiež nie je zlý nápad: Prezident Tadžikistanu Emomali Rachmon vyzval obyvateľov svojej krajiny, aby sa v dôsledku zmien klímy zásobili potravinami. Každá rodina by mala mať zásoby nevyhnutných potravín až na dva roky.
  https://www.teraz.sk/najnovsie/prezident-tadzikistanu-vyzval-obyvatel/770738-clanok.html

  • Marek Košice

   Je to len strašenie….. CIEĽ : ABY NEBOLO DŇA, KEĎ NIE JE ASPOŇ JEDEN ŠTÁT EXISTENČNE STRAŠENÝ.

 7. Bežte už do prdele s týmto slnečným pánbíčkárstvom! Slnečná búrka je lož, ktorý má zastrieť globálne hacknutie globálne digitálne siete. Samotné budovanie tejto siete a totálna digitalizácia je plánovaným nástrojom totálnej genocídy – vy idioti mobiloví a kartoví! Po 2 svetovej vojne zomrelo na nedostatok všetkého viac ľudí ako počas vojny! Všetko zbombardované. Dnes nepotrebujú kvôli genocíde nič bombardovať – stačí že vypnú sieť kreténi! Choďte už s tými karmickými pi.ovinami do riti!

  „Len 100 miliárd dolárov by stačilo na inštaláciu ochranných relé schopných zastaviť spáleniu transformátorov, podobne ako to robí prepäťová ochrana vo vašom dome.“ – tak si ku.va spomeňte, ako v roku 2016 u nás presadili /mimochodom aj Hojenčík/ povinnosť mať pred elektromerom – okrem 500 V – ešte 25 A ističe – 1 alebo
  3 fázové, a každú fázu samozrejme spoplatnenú – a to „kvôli ochrane siete pred preťažením!“ A čo urobili distribučné kvôli preťaženiu resp. Black out?!

  Chystajú chaos a hladomor! Ale najprv zavedú digitálnu menu – pri existencii hotovosti nebude globálny hacking možný, a ktorý má ukradnúť ľuďom všetky peniaze – LEBO SLNKO! Hovno! Tak už idioti nevypisujte ko.otiny za čo všetko môže ľudstvo, keď za to môže banda ve.ebaných globálnych bankárskych zločincov! A už vôbec nie Slnko! Pred ktorým nás už „chránia“ jedovatými chemtrails! Nájsť bandu panbíčkárskych idiotov na alternatíve možno len na Badatelovi!

  • Sú veci pozemské týkajúce však ľudstva, elít a vysokých duchovných entít či „archontov“.
   To všetko je len hmotná úroveň a záležitost ľudstva. A sú veci týkajúce sa Boha – Božieho riadenia, ktoré preniká aj to hmotné pozemské a nikdy nie naopak. S Bohom treba neustále vo všetkom počítať! Aj v tom čisto pozemskom lebo pozemské je od Jeho riadenia plne závislé a nikdy nie naopak.

   Jedna vec je to čo robí každý človek na Zemi a čo robia paraziti nahore/v zákulisí a druhá ako riadi Boh svet svojimi Zákonmi. To treba rázne oddeliť pri skúmaní toho čo však deje na Zemi!
   Lenže takmer nikto s Bohom neráta že by mohol s tým našim skazeným svetom niečo urobiť keď vidí že sa stále nič veľkého nedeje a myslí si, že všetko čo existuje vzniklo pre srandu králikov – to v tom najlepšom prípade. Svet je dielom Boha, nie moje či tvoje a nikdy ten fakt nikto nezmení a ani to, že si Boh ustráži aby nejaké úlety spôsobené zneužitím slobodnej vôle kohokoľvek trvale ohrozovali život ostatných vyvíjajúcich sa ľudí – duchov v Jeho Diele vo vesmíre.
   Aj bez pričinenia ľudstva.. alebo aj keby sa celé ľudstvo pridalo na stranu parazitov – aj v tom prípade bude v pravý čas Božím zásahom zlikvidované všetko zlo na Zemi. Ten čas sa blíži. Boh nestvoril svet na to aby si mohol ktokoľvek navždy robiť čo chce. Odtiaľ potiaľ platí pre každého nech je to ktokoľvek – či je to človek elity alebo aj sám Lucifer. Určitý čas na rozmyslenie a nápravu vBoh vždy ľuďom dáva.
   A Elity? – To čo stvárajú na Zemi Elity – Globalisti to nieje tak dokonalé divadlo aby nejeden človek nevedel pochopiť, že za všetkými katastrofami a dianím nestoja len Elity so svojím riadením a prostriedkami.
   A Otázka Zla – človek v dennom styku vidí, že najväčšie zlo pre ľudstvo predstavuje zloba vo vnútri ľudí samotných – teda ICH CHRAKTEROVÝCH NEDOSTATKOV, NEGATÍVNYCH SKLONOV A ZÁVISLOSTÍ , KTORÉ ICH NOSITEĽIA (MYLNE) NEPOVAŽUJÚ ZA HROZBU SEBE A ĽUDSTVU.
   TAKŽE pravda taká, že človeka – jedno vývoj najviac ohrozuje zlo ktoré nosí v sebe než to zvonka od parazitov, bankárov a elít.
   Ak sa nezbaviš zla v sebe tak ti je nanič vyhubiť globálnu mafiu pretože raz príde deň kedy Boh skoncuje so zlom na Zemi a v „súde“ ktorý bude prebiehať podľa Jeho Božích – prírodných Zákonov v hmotnom prostredí vesmíru navždy zahynieš – to zlo čo máš v sebe je viazané na nízke egregory ktoré budú zničené silou Svetla – a ty s nimi. To je to čo je ten rozdiel medzi hrozbou od Globalistov/nwo ktorí všetko neriadia a hrozbou od pôsobenia božích Zákonov resp. prírodných Zákonov ktoré riadi Boh. Aj takí Globalisti alebo „archonti‘ sú voči nim absolútne bezmocní – lebo z pohľadu Boha je ich činnosť na Zemi len hemžením pár mravcov na kredenci. Kredenc sa utrie handrou a je to – bude čisto. Takže čo si treba zachrániť, pozemský zadok pred elitami alebo samého seba? Najlepšie oboje. Ale priorita je spoznať zlo čo svojom vnútri a zbaviť sa ho. A najvyšší cieľ Temných je zabrániť ľudstvu poznať zlo vo svojom vnútri – lebo na neho sa zomiera naveky. Skrátka – aj keby si videl do kuchyne Globalistom a vyhubil všetky ich štruktúry na Zemi a zároveň niesol v sebe negatívne energie tak ti to nijak nepomôže – budeš vylúčený a navždy so zlom zničený! A už žiadna inkarnácia nebude. Za svetovým dianím nestoja len Globalisti ale aj neomylná Božia ruka, ktorá vie čo robí a nikam zbytočne neponáhľa a bude súdiť na základe nie toho kto sa ako horlivo modlil alebo kto ako študoval a skúmal procesy riadenia – to nebude brať v úvahu – to sa netýka vývoja ducha človeka. Či budeš platný Bohu v Jeho Diele alebo pôjdeš do nebytia rozhodne len to aký v tú chvíľu budeš vo svojom vnútri – jadre – vo svojom duchu – aký budeš sám.
   Je omnoho väčšie diane na Zemi ako nejaké oblbovačky Globalistov. A Boh, Jeho riadenie a súd nespadajú pod ich agendu – neprichádzajú z ich kuchyne.

  • Maros,gratulujem,100% pravda,do posledneho slova

 8. Už viac pre debilov nemôžem urobiť!

  Whitney Webbová: WEF plánuje kybernetický útok pod falešnou vlajkou (CZ DABING)
  https://odysee.com/@otevrisvoumysl:7/whitney-webbova-svetove-ekonomicke-forum-planuje-kyberneticky-utok-pod-falesnou-vlajkou-cz-dabing:3
  ——————-
  To je tá „slnečná búrka“ – vaša „karma za znečistenie planéty“ – pánbičkárski kreténi!!!

  • Marek Košice

   Nechcem tú slečnu/pani nijak degradovať či urážať, ale viem si ju predstaviť hrať v horore nejakú krehko vyzerajúcu sadistku… Má veľmi divné črty. Ani ten pán moderátor nevyzerá dôveryhodne, tiež veľmi divné črty.
   Ja vyzerám tak prívetivo, že keď som šiel včera nárazovo (asi po roku) rozniesť po schránkach sestrinu reklamu a pozdravil som sa „Dobrý.“ asi šiestim 40-tnikom či 50-tnikom, traja z nich mi povedali „Ahoj, Ahoj, Čau.“…. K*rva, a to mám 36 rokov, 190cm a atletickú postavu… 😀
   Myslíte si o mne že som nejaký agresívny parchant (z dôvodu štýlu mojej komunikácie cez písmená), a pritom pôsobím a vyzerám tak dôveryhodne (a aj dôveryhodný som, ale zďaleka nie dokonalý), že keby mi dala nejaká neznáma žena postrážiť svoje malé dieťa, tak by som sa tomu v podstate ani nedivil…

  • Marek Košice

   TY KOKOS!
   Pozerám na nich lepšie, a moja špičková pamäť ich „vyhľadala“ v animáku, ktorý som možno 25 rokov nevidel…

   Denis, The menace…
   Ten muž je Denisov otec menom „Henry Mitchel“
   A tá žena je tá ryšavá Dennisova rovesníčka „Margaret“

   (mám na mysli kreslené postavičky)

   Inak mám takú schopnosť, že podľa zvuku a štýlu hudby viem určiť rok jej vzniku a veľmi často aj jej dynamický rozsah (DR). Spomeniem si na názov pesničky, ktorú som videl raz v živote (napr. klip), kľudne pred 20 rokmi, a prečítal si jej názov.
   Na tváre mám ešte lepšiu pamäť.

   Ale inak som v niektorých veciach strašný človek. 🙂
   Napríklad som veľmi málo empatický. To ste si ale určite nevšimli…. 😀

 9. Pre mňa – „relevancia“ – redakčného článku::
  Citujem:
  „ Záver:
  Na takéto veci neradi myslíme, či už to je úder zo Slnka alebo od nepriateľa. Ide však o vec so 100-percentnou pravdepodobnosťou, že sa stane a my nie sme na ňu nijako pripravení.“ Koniec citácie!

  P.S.1 – Myslela som, že keď sa bavíme o 100% pravdepodobnosti, že to už nie je pravdepodobnosť, ale ISTOTA. Pričom, jeden z tu komentujúcich veľmi často používa imperatív: „Daj dôkaz“ ! (že takáto Istota pre ľudí na Zemi – nastane..“ )

  P.S: 2 – Lebo tých rôznorodých – „mimozemských istôt“ – od kvázi – „kvalifikovaných“ – USA „vedcov + expertov“, tu už boli desiatky.

  Dovolím si teraz zopakovať ja: Eliminujme z našej človečenskej (nie – biorobotickej) podstaty STRACH (vr. zo Smrti), STRES, ZÁVISŤ, DEŠTRUKCIU – a je to!

  P.S:3 – Rozumiem tomu, keď bude redakcia tvrdiť, že článok je „len“ prevzatý a preložený od autora: Sean Adl-Tabatabai.

  • Israismael

   Ajsa, ten co chce hrubohmotné dôkazy a na všetko dôkazy, tak to bude vedecký pracovník ústavu, ktorý sa mýli jeden krát v roce, nanajvýš dvakrát v roce…

   • Israismael

    Pardon 1x, nanajvýš 2x… za deset let…

   • Israismael,
    vďaka za reakciu.
    Je sa nesnažím tvrdiť, že Udalosť „U“ – nenastane!
    Ibaže takmer Nikto nevie, ako to bude prebiehať. A evokujú sa tu niekedy len senzácie, aby sa z toho ľudia – vopred – „pos*ali.. Rozumieš mi?

    • Israismael

     Máš to zreteľne v písme, co, fajne “ čaká tento svet.. V knihe súdu v kapitole Posledný Súd sa o tom píše .. V iných častiach máš priebeh súdu nad ľudstvom , fialove žiarenie, tlak svetla na Zem… akurat nevieme presnú hodinu,ale znamenia budú tak viditeľné ze to vystraši toto ľudstvo ..
     Taká je Všesvätá Vôľa Božia, ktorú zvestujem, a tak sa to aj stane, hovoril Duch Pravdy, Imanuel pred cca 100 rokmi .

     Keď sa teraz budú objavovať viditeľné znamenia Súdu a bude narastať strach, začnú sa aj posmeskari pýtať ľudí a pátrať, čo asi tieto znamenia znamenajú.

     • Objektívne

      Aké znamenia by sa mali objavovať? Myslené na fyzickej rovine, nie na tej duchovnej.

     • Israismael,

      Citujem Ťa:
      „akurát nevieme presnú hodinu“,

      P.S: 1 – No a o tom sú tie senzácie – vieme Niečo a zároveň – nevieme Nič!

      P.S.2 – Ale podľa môjho skromného názoru a zrejme aj podľa názoru Stvoriteľa – to je až tak – absurdne presné – že je tým povedané – VŠETKO!

      P.S: 3 – Ak mi tu vôbec niekto rozumie..

     • Israismael

      Ešte posledná taka mala rada pre teba ajsa… Prosím študuj zjavenie Jana a ak chceš pochopít aj to sedem ročne súženie ktoré je koncovkou, finál bod pred Dňom D.. Študuj to v kontexte Abdrushina a preluskni tu knihu zjavenia Jana z nového zákona (ak ju prelusknes) tak prídeš na to ako sme blízko toho Dňa D… Lebo sme na časovej osi dnes kdesi v polovici sedemrocneho veľkého súženia… A potom to príde po ukončení siedmych rokov, ktoré začali globálnym problémom v toku 2020, ktorí nebol len taky obyčajný problém vo svete.. Navyše spôsobilo ho samé globálne temno .Hrajú o všetko lebo vedia čo má prísť pre všetko globálne temno na planéte, včetne ľudí temnotam podliehajúcim vo všetkých špinavých temných ľudských vlastnostiach, ktoré sa nalepili na ľudí po celej zemi . Maj sa pekne a drz sa.. Postuduj ešte .

     • ku komentu: Israismael- 30/01/2024 at 22:57

      Israismael,
      neunáhľuj sa, prosím! (taký už tu bol, čo si rozprával, že – Dosvidania! a hľa vyššie – stále je tu!)

      Čo sa týka môjho názoru na diskusiu, tak by malo byť pravidlo také, že min. až o 1/2 hod. neskôr by mal reagovať tzv. „emočný“ komentujúci na tzv. „emočného“ predrečníka“. Že prečo? No preto, lebo za ten čas vyprchajú negatívne emócie a človek o 1/2-hoďku – viem to zo svojej vlastnej skúsenosti – reaguje už úplne Inak.

      P.S: Israismael, nebudem študovať Zjavenie Jána a nikdy som veľmi do hĺbky neštudovala ani Bibliu – a nie že preto, že by som nechcela (a mám ju tu po ruke), ale kvôli tomu, že som v nej nenašla žiaden môj duchovný Súhlas, cítiac z toho duchovnú – faloš.

      Ako som tu už písala, mám v pohode preštudované PG a veľmi som sa s ním stotožnila, ale – prepáč, ja z Pokynu svojho Ducha, musím kráčať ďalej a vyššie, nemôžem stagnovať a je mojou vôľou študovať ďalej literatúru, komparovať, vnímať, cítiť, vnútorne si dávať otázky a hľadať odpovede i z iných relevantných Zdrojov.

      Teraz napr. tu mám 1-týždňovú novú knihu – Rozhovory o Živote – od Michaila Velička – filozofické poňatie riadenia Štátu, vr. duchovnej interpretácie Života. Proste – zas – Iný Pohľad na človeka.

      Viem, čo si myslíš a pritom – knihu PG mám uloženú v rámci mojej – pomerne bohatej – knižnice na Vysokom stupni duchovnej relevancie.

      O tomto rozprávam.. Vyzeráš, že Ty si už v Cieli.. Pričom ja svoj Cieľ – zatiaľ – nevidím.. A viem, že tzv. fráza: Cesta – je Cieľ, je ezotericky – sprofanovaná, ale ja kráčam za tým, čo mi môj vlastný Duch – vnútorne – bez slov – pošepne ..

      Ja hovorím – koľko Životov – toľko Ciest! Pričom každá z nich, má rovnaký Cieľ! Vo Večnosti – Čas – NIČ – neznamená!

      Tak sa všetci ukľudnime a buďme k sebe – min. – priateľskí, ak nie – empatickí..
      Vďaka za porozumenie!

     • Ajša

      🙂

 10. adamkratochvil

  nic ine iba naplnenie slov Biblie ako Boh stresta ludstvo za jeho hriechy…mnohi sa tymto mojim slovam budu rehotat ale prejde ich smiech ked to nastane…

  • Israismael

   Máš pravdu Adam…Mnohym.povykruca úsmevy, až zamrznu… Zvlášť posmievacom… Konečná verzia ich bytia, posledny krivý úsmev v zrkadle aby sa videli a koniec.. Viac ich nebude..

  • holistický prístup

   „Biblia“ a všetky tie „proroctvá“ (najviac „Jána“) a „sväté knihy“, … – sú PROGRAMY na tvorenie pre bytosti schopné TVORIŤ – tým, že tomu venujete pozornosť, stále to šírite a tým nútite iné tvorivé bytosti tiež tieto programy svojou tvorivou pozornosťou sledovať, tvoríte to, čomu sa venujete – ak nastane kritická hranica – tak to „zjavenie“, „proroctvo“, …, ktoré ste vytvorili pre dobro TEMNÝCH síl spustia – a voilá – „proroctvo“, zjavenie, … sa naplnilo.

   Prestaňte konečne tvoriť svet TEMNÝCH – to vy ste ho takí stvorili, podporovali, …

   • No moment! Ak je pravda čo píšeš kto potom stvoril teba? A ďalšia vec: tak troška – fakt, že len troška ale aj tak – v tvojich posledných 15 – 20 tich komentároch sa odhaluješ , resp. tvoj prístup čím ďalej viac zaváňa fašizmom. Síce nemá liberálny kabát ale vnútro je rovnaké – rýdza nenávisť. Ale neva, to nie je nič čo by sme tu nezniesli. Každopádne to je len také upozornenie, postreh.
    Ako takto – máš toho dosť v hlave ale dávaj si pozor aby sa ti to nestalo hrobom osobnosti – aby si nedopadol ako ten vlk, ktorý v hneve tlačil ten fúrik po šikmej fošni a prišiel bod keď už nevládal a celý ten náklad na fúriku ho začal naháňať dolu po fošni až sa mu celý vyklopil na hlavu. Tak násilne, nenávistne a netolerantne k novému a neznámemu pristupujú liberálni fašisti – to čo majú v hlave ich časom zničí. A prečo? Lebo majú zlý prístup.

    • Israismael

     Drz sa.. Svetlo.. Temnota ma už len krátky čas

     • Israismael,.. za dobrotu na žobrotu – tak sa vraví. Akurát, že v Tvojom prípade to v konečnom dôsledku neplatí – Ty máš kam ísť a nieje tam tma. Tak zasa niekedy niekde..a vďaka za všetko!

   • Israismael

    Si hlupák? Ved 90 % temna je už dávno na zemi, čím ďalej tým viac sa šírilo už od čias vraždy Ježiša na kríži… Si to uvedom čím ľudstvo prešlo a vôbec sa od tých 2 tisíc rokov nezlepsilo, ba naopak tsisckrat zhoršilo… OBDOBIA celej histórie po roku 33 nášho letopočtu až po dnes tomu dávajú za pravdu … Ty si žil doteraz asi na planete Gurun a nie na Zemi .. Už sa viac nebudem rozčuľovať s takými pokryteckymi dušami, a zlo planktónom ako si ty… Takže aj tebe už s konečnou dávam posledné zbohom… Sa ti uľaví ze?.. Keď už viac neuvidís môj nick…

    • Israismael

     To bolo určené pre neľudského -HOLISTIKA

     • holistický prístup

      „Israismael“,

      si skutočne „vysoko“ duc-hovná „bytosť“ – ale temná schovávajúc sa za svetlo“. Toľko drístov, čo dokážeš v každej diskusii vypluť … hmmm – kto skutočne číta tie TVOJE bludy?!? Daj pozor, aby si na nerozlial na kolomaž – vrie to v Tebe ako v papiňáku s upchatým regulačným ventilom.

      Tvoja žel-man-ka (použitá iným /mi/ – spojená s iným mužom, ktorou sa matrixovo pyšníš) má z Teba určite „radosť“ – ešteže si sa na ňu ulakomil … a to chválenie sa cudzím perím … ach-jaj …

      Koniec

   • Už som to tu písal minule, že Biblia, ak by bola „vrchnosti“ nepohodlná, by už dávno zhorela, tak ako všetky nepohodlné knihy, ktoré písali pravdu. Na prediktívnom programovaní určite tiež niečo je, pretože inak by sa Holýúd tak veľmi nesnažil.

    • Nie, všetky nezhoreli. Niektoré sú pred ľuďmi zámerne ukryté avšak tie úplne najdôležitejšie sú voľne dostupné – nemusia byť vôbec ukryté pretože väčšina ľudstva v nich nič dôležitého nevidí keď sa k nim náhodou dostane.
     A tých čo sa k nim dostanú je pramálo.
     Ale netreba to brať ako nevýhodu a nefér od života, že sa k nim nedostali tí čo sa k nim nedostali pretože aj tak by im nič nepovedali. Ak by hľadali to najdôležitejšie na Zemi tak by sa k nim dostali. Nuž každý našiel čo hľadal.
     A nemysli si, že nie. Aj okolo obrazu, ktorý je niekde vo výklade chodí tisíce ľudí bez záujmu ale jeden z nich môže „uvidieť“ – cítiť to čo cítil jeho autor.
     Vieš – obrazy, hudba, básne, sochy a iné umelecké diela sa nikdy nedekódujú ale len prežívajú v duchu. „Dekódujú“ ich len nízkoenergetickí obmedzenci – otroci „logiky“ a rozumu.

     • ..a duchovná literatúra sa vždy prežíva – „trávi“ v duchu a nikdy sa neanalyzuje, nedekóduje a neskúma podľa nejakých intelektuálnych šablón. Preto drvivej väčšine populácie je nezrozumiteľná lebo v nej hľadajú len rozumom a s predsudkami a nie otvoreným duchom – srdcom.

     • To je jako učení Zenu.Žák má dojít k pochopení sám Nemá smysl mu něco vysvětlovat, protože by jen uvěřil ,ale nepochopil.

    • Na týchto slovách som sa ukludnila Zbraslav doteraz som tu iba neprišla na na to, čo tu vlastne hladám od začiatku na tomto oddelení a už to mám+++

  • Maros,tu mam velmi rad,ma vela videos

 11. mariankosnac

  Slnko má menzes a prejaví sa zvýšenými teplotami. Takže v nasledujúcich rokoch sa môžeme ,,tešiť“ na bežné letné teploty okolo 40. Von budeme chodiť s dáždnikmi proti páliacemu slnku. Treba s tým počítať a neplašiť sa z toho. V budúcnosti sa to zase vráti do normálu.

  • Marek Košice

   Ja som v letných horúčavách (pár dní v lete zvykne byť „na nevydržanie“) chcel vonku zobrať biely dáždnik s tým, že si ho roztvorím keď sa mi zažiada. Moja konzervatívna mamka ma od toho odhovorila…. „Kto to kedy videl, budeš jediný taký cvok, čo pôjde vonku z dáždnikom v jasný letný deň!“…….. Ja som dal vždy na zdravý rozum (na rozdiel od nej), nie na „normál“ (a teda „chorobu hlavy“). Hoci som (napadlo mi to len minulé leto) ten dáždnik nakoniec nevzal, tak toto leto (ak dožijeme) v prípade že bude vonku neznesiteľne a budem sa chcieť ísť predsalen prejsť, jednoznačne ho zoberiem… Veď sa nie je za čo hanbiť. Keby bol čiernej farby, to by bol kktizmus…. Ale biely, resp. svetlý, to je absolútne v poriadku.
   Choré by bolo zobrať na prechádzku veľký slnečník a nosiť ho v dvoch rukách… 😀

   • kosnac,marek potvrdim vlani som bol pri trieste cez obed som sa zasil v jednom malom nakupnom centre do podzemnych garazi

 12. Israismael

  Posledný krát tu píšem.. Nechajte si tu baranov typu M+M. Jeden ozran zákerný a nebezpečný pre okolie a násilník co by hlavu odtrhol a druhy skratujuci debil z Košíc ktorý nevie kde je sever a juh…
  Redakcia títo dvaja vám časom odoberú mnoho čitateľov, napriek tomu, ze jeden z týchto M, násilník a ozran a ma mnoho svojich priaznivcov tu …
  Redakcia dajte si pozor na zákerné temno… Ľahko ich nájdete podľa toho ako sa moc rozdrapuju a,, rozkrikuju „… Dovidenia..
  A nech vás Boh opatruje všetkých…

  • holistický prístup

   Israismael,

   najviac TEMNA tu šíriš opakovane práve TY – viac ako narcis Mareček Košice a Maroš?!? – to je jeden z mála, ktorý robí osvetu najlepšie, ako vie – nešíri tu bludy, nechytá do sietí, do siekt, … takže pozor na to, čo šíriš – aj týmto svojim príspevkom – máš ďalšiu vlastnosť – nie si schopný postaviť sa problému čelom – vždy je iný vinný, len Ty si ten najlepšie in-formovaný (formovaný z vnútra), najčistejší šíriteľ „pravdy“ – pre koho pracuješ, aký svet tvoríš Ti uniká – rozdeľuj a panuj – „biblický“ projekt! Si klebetník, žalobaba, …

   Maroš je jedným z tých, ktorí zvyšujú čítanosť „bádateľa“.

   • Israismael

    Tebe som už dal odkaz niekde v inej diskusii… A tak ešte raz a naposledy…
    Uvidíme kto je temno ci ty a ci ja.. a kto písal temno slová alebo slová Pravdy … Dobre?? Príde súd a tam sa všetci objavíme a skonfrontujeme pred niekým… Takze nechaj si svoje predčasne súdy pre seba a nesud.. Ja som ta nesudil.. Leda ak POSUDIL a to je obrovsky rozdiel…

    • holistický prístup

     Israismael,

     už si ani nemáš čo vyzliecť a predsa tak činíš – každým príspevkom maľuješ svoj OB-RAZ. Zbytočne sa mi vyhrážaš – odo mňa sa to odráža so silnejšou intenzitou k Tebe.

     • Israismael

      Počúvaj ma sem ty HOLISTIK… Ty si tiež veľa dovoľujes ku mne ako ten Maroš, a chceš ma dostať do bahna tam kde je tvoj bezduch a kde sa bahni tvoj cteny vysokovypestovany rozum, ze? .. Co ty vieš o mne ty figúra?. A nie si ty náhodou Maroš?
      Ja som sa síce tiež dávno pred 20 rokmi rozviedol ako ty HOLISTIK, alebo teda alias Maroš, ale ja som sa rozviedol práve preto ze som mal agresívnu manželku a podliacku s presne takým charakterom ako si ty Maroš, alebo alias HOLISTIK..
      Ja som sa druhy krát oženil, zobral som si peknú o 9 rokov mladšiu manželku, žijeme 13 rokov, a vzal som si ju s dvoma deťmi a jedno z nich je výchovné tak ze je dnes Majsterkou Sveta v jednom športovom odvetvy… Nejdem písať aké odvetvie, je neolympijske ale nejde o to.. Nechcem to písať kvôli menu, aby sa neprezradil o koho ide..
      Tym sa nechcem tu chváliť, ale iba podotýkam že niekto si len tak vezme môj nick do huby a preto ze je neznalec duchovných veci a problematiky mi ide hlavu odšrobovat, teda vyhrážať sa smrťou?.. No co take dokázal človek holistik v tomto živote.? . Co vychoval okrem Prepestovaneho rozumu? Samotu a spoločnosť flasky s náplňou borovičky..
      Som hrdý na seba ze Boh mi dal pekný život a ešte aj duchovné poznanie… A s týmto poznatkom sa ja tu môžem už naozaj kľudne rozlúčiť s touto stránkou… Komu som dal kúsok života do ducha teší ma, komu nie prepáčte za otravovanie… END

     • holistický prístup

      Israismael,

      ja a rozvod a následné ďalšie čertove zväzky?!? – to si akou dedukciou prišiel k záveru, že ja a Maroš sme jedno a to isté – žeby „Emily“?!? Moja vernosť je absolútna – ale toto nie je v Tvojich možnostiach to pochopiť. K zvyšku Tvojich chválenkárskych výlevov je zbytočné sa vyjadrovať, pretože si slepý a hluchý šíriteľ bludov.

      Koľko času venuješ písaním „svojich príspevkov“?!?

  • Marek Kosice

   „Dovidenia..
   A nech vás Boh opatruje všetkých…“

   Retardismael si este stale nevsimol, ze Boh neopatruje nikoho… 😱
   VED NA TI MAME DOKAZY. 😉
   Ale Israismael a jemu podobni ODMIETAJU dokazy, pred nimi uprednostnuju SLEPU VIERU. Proste mozgovi atleti….

 13. Francouzští farmáři, kteří už mají plné zuby Macrona a všech ostatních loutek globalistických banksterů ve vedení země, v těchto dnech zacházejí ještě dál, než s dřívějším hnutím “žlutých vest”. Francie je totiž na pokraji totálního kolapsu ve všech oblastech.
  https://bornova.pub/2024/ve-francii-probiha-medialne-neviditelna-revoluce/

 14. Tak väčšiu pichovinu som už dávno nečítal, ale dobre, nech si užijú svoj primitívny prístup a dúfam, že čoskoro aj zbankrotujú. Trend takého debily už dlhodobo propaguje! Len pre debila je dôležitejšie, čo majú zamestnanci medzi nohami a pod. ako to, čo majú v hlave ! Nepoučiteľní retardi, už nech sem len navozia inžinierov a lekárov z Afriky !
  https://www.trend.sk/spravy/rodova-rovnost-diverzita-pracovisku-zabezpecia-spolocnostiam-vyssie-zisky?itm_brand=trend&itm_template=news&itm_modul=denny_suhrn_sprav&itm_position=13

  • „Korporátni“ manažéri – „život za firmu“ – potrebujú predovšetkým submisívnych ľudí s vyoperovanou polovicou mozgu! Začalo to u nás ešte pred rokom 2000 kapitalizmom 19. storočia. To bude „equality“ biorobotov – a tam naozaj ani na myslení, ani na pohlaví nezáleží.

   • A ešte sa nám idú nacisti z EU vyhrážať: https://zemavek.sk/slovensko-nemoze-mat-v-ustave-zakotvene-pravo-na-hotovost/ ! Som zvedaví, čo s tým urobí vláda. Naša ústava je pre mňa viac, ako panflety psychopatov z Bruselu !!!

    • Marek Kosice

     XXL : To nemyslis vazne…. VLADA BUDE MAT MAXIMALNE RECI proti zruseniu hotovosti…. Na tlacovkach, v NRSR, v TV relaciach a v radiu….LEN RECI. Bezhotovostna spolocnostsa planuje aj v Rusku, nie len v USA, KANADE, EU, CINE A AUSTRALII…. Mozno vsade okrem Afriky…
     Fico, Danko, Pelegrini, atd….VELMI DOBRE VEDIA, ze s tym nemozu nic spravit….

     • Takže všetci (Rusko, USA, EU, Čína,…) slúžia potom rovnakému pánovi – Satanovi, len sa ako deti hašteria medzi sebou o veľkosť svojich koláčikov! Veď všetci svorne podporujú predsa všetko, čo Schwab vykrikuje na WEF, tj Agendu 2023 a pod.! Aká náhodička, že?! Dávno som to tvrdil, že všetko je len divadielko a každý spôsob na zníženie populácie im vyhovuje… :o)))

     • Marek Košice

      XXL : áno, presne tak ako píšeš. Nezabúdaj čo sa dialo počas covid hystérie v Moskve, nezabúdaj, že sloboda slova v Rusku je na tom horšie než na Slovensku. Nezabúdaj na brutálne lockdowny v Číne (závory na vchodové dvere bytov, niekoľko uhoretých ľudí z dôvodu, že nemohli byty opustiť a výskok by znamenal srmť, atď…)….
      Predstav si tanečnú temnú hudbu so satanistickým textom… Potom si predstav metalovú temnú hudbu so satanistickým textom… A následne si predstav klasickú temnú hudbu so satanistickým textom… Líšia sa od seba v jednom ohľade naozaj veľmi. Ale v konečnom dôsledku je to to isté – slúžia na to isté, akurát každú z nich počúva poslucháč s iným vkusom… „Dancer“, metalista, milovník klasických hudobných nástrojov…..

 15. Aj Igor Matovič – špecialista na obrazné vyjadrenia – kandiduje na post prezidenta – „ako bobkový list…“ Svoje rozhodnutie kandidovať, hoci vie, že nevyhrá, vysvetľuje poznatkom, že ani bobkový list nikto neje, a napriek tomu sa pridáva…

  • To je zase ten trik na ovce, že je akože X rôznych kandidátov, ale všetci sú dohodnutí a pripravení odstúpiť v prospech toho ktorý je dopredu určený vyhrať. A tie ovečky ktoré fandia kandidátovi X potom volia toho v prospech ktorého odstúpil, hoci ho nemajú radi. A zakaždým to funguje.

   • Marek Kosice

    Zbraslav, aspon ze v tomto mas pravdu….

    • Miroslav Čižmár

     A ešte v guľatej Zemi.

     • Marek Košice

      MČ : Hlupáči, veď som ti už písal, NÁJDI vedeckú štúdiu/vedecký pokus potvrdzujúci to, že Zem je guľatá, a to, že Zem sa hýbe…………..VRAVÍM TI, HĽADAJ………. Ale tebe „nedocvakne“ ani vtedy, keď NENÁJDEŠ. Pretože taký vedecký výskum/vedecký pokus NEEXISTUJE. Zemeguľa je len TEÓRIA, „podporená“ FAKE letmi do vesmíru, FAKE učivom v školách, a „svedectvami“ FAKE kozmonautov.

      A prosím ťa, len na mňa nechoď s tým, že si videl z lietadla že Zem je zaoblená….. Matematický expert v českej televízii (GUĽATOZEMEC, žiaden plochozemec) jasne povedal a vysvetlil, že ani z výšky 30km nie je možné pozorovať zakryvenie „Zemegule“…. No a čo vyššie výšky, kde máme sprostredkovaný videozáznam? ……Ehmm…. Počul si už o objektíve „rybie oko“? ….. Takto ľahko vás oj*bávajú, a ty s vystriekaným zdravým rozumom tomu samozrejme uveríš…

     • Miroslav Čižmár

      Moreplavci kreslili mapy guľatej Zeme. Na to netreba letieť do kozmu. Dôkaz plochej Zeme neexistuje.

     • Marek Košice

      MČ : Moreplavci kreslili mapy guľatej Zeme? 😀 😀 😀 …… To sa ti kedy snívalo, durak?

     • Tony Morava

      Zem je gulatá, lebo ju Magellan obeplul, tedy gulato šišatá, a lebo jestvuje na moru horizont

     • MzK: Skús Foucaultovo kyvadlo. Jednoduchší dôkaz toho že sa Zem točí okolo vlastnej osi asi nie je.

   • mariankosnac

    Možno sú dohodnutí odstúpiť v prospech Kktčoka ale jak poznáme psychomatoviča tak sa ,,zasekne“ a nebude chcieť odstúpiť. Podobne ako keď odovzdával demisiu ale v poslednej chvíli si to rozmyslel a hneď ju vedúcemu prezidentskej kancelárie vytrhol z rúk. Ten už asi neodstúpi, ale to nevadí.

   • Áno, Zbraslav, presne o tom to je. Ako motiváciu takýchto nekompetentných a zmýšľaním nekompletných skupín vidím v tom, že títo prozápadní poskokovia očakávajú – za trieštenie hlasov voličov – bohatú odmenu od toho, komu sa zapredali. Už v starej biblii z dielne boha sionu je takéto budúce dianie „predpovedané“. Čiže dávno naplánované. A po celý čas, krok za krokom aj realizované. (Preto je pre mňa je nepochopiteľné, na základe čoho „veriaci“ spájajú Stvoriteľa Otca s týrajúcim a vraždiacim bohom sionu do jedného, absolútne nekompatibilného celku.)

   • holistický prístup

    Zbraslav,

    len doplním – tzv. „voľby“, nech sú už akékoľvek, sú v tomto „matrixe“ aj práčkou na „peniaze“ – spôsob, ako vysať z tvorivých bytostí životnú energiu a prinútiť ich „slobodne“ si nasadiť ďalšie OKOVY – odsúhlasením zločinov – prebratím zločinov všetkými zúčastnenými. Svet pravidiel je MATRIX – HRA.

    Rozdeľuj a panuj! – „biblický“ projekt – všetci „ponúkaní spasitelia“ a „vodcovia“ sú OTROCI jediného „pána“ – len takým je to dovolené – ide o prenos zodpovednosti za zločiny a hluchí slepci sa bijú o ohlodané kostičky zo stola svojho temného „pána“.

    Platí: „V okamihu, keď si vyberieš jednu zo strán konfliktu – prestaneš vidieť pravdu!“

    • Danko vyzval Fica na kandidatúru. Za normálnych okolností má teraz Fico možnosť vyhrať! Teraz a už nikdy inokedy! Ak by bol Fico prezidentom – dostal by sa do pozície, z ktorej by mohol korigovať všetky postupy vlády a legislatívu. V kombinácii s vymenovaním jeho človeka za predsedu vlády – Smer by získal presne ten istý potenciál moci, ako pred voľbami liberáli a progresívcI A PRETO FICO KANDIDOVAŤ NEBUDE! Pretože by museli on a jeho ľudia priamo prevziať zodpovednosť za budúcnosť Slovenska! On a Smer už túto moc – v minulosti aj v parlamente mali – ale pre Slovensko neurobili vtedy nič! Umožnili postupný rozklad a nástup liberálov!

     Takže Fico nebude chcieť byť prezidentom, lebo jeho boľševickou úlohou je nechať na Slovensku prebehnúť pre Slovensko likvidačné sion globalistické procesy riadenia! FUCK! Fico je súčasťou 5. kolóny!!! Na rozdiel od Dr.Jozefa Tisa! Česť jeho pamiatke!

     • Ešte raz! Fico chce byť pri moci, ale nechce byť zviditeľnený ako zradca Slovenska! Čaputová s týmto problém nemá! Ku.va! Od 1989 roku je nejdôležitejšie to, čo nikto nerobí! Tak ako nerobí nič pre vzťahy, nič pre firmu, nič pre rodinu, nič pre svoj chátrajúci dom či záhradu, nič pre štát, nič pre vlasť! Internacionálny boľševik Fico opakovane nechce urobiť pre zachovanie národa a Slovenska nič! Pretože v zodpovednej pozícii, v ktorej ide o moc ako o nástroj – byť nechce!

      Fico aj Matovič – oni sú takí dobručkí, oni to myslia s nami tak dobre! Liberalizmus, progresivizmus a neomarxizmus – a sionizmus ruka v ruke!

     • holistický prístup

      „Celkovo 11 kandidátov chce zabojovať o post prezidenta SR v nadchádzajúcich voľbách.“ – 11 archontích OTROKOV – 11 archontích exkrementov. Sme takí bohatí, že každému exkremntu platíme desiatky rokov šialené peniaze – peniaze sú životná energia tvorivých bytostí. Taký chazar „ŠUSTERKO“ si už prišiel na milióny!!!

      Nieto čo viac dodať – číslo hovorí.

    • A preto som nevolil a už ani nebudem. Je to satanistický rituál zmluvy, v ktorom sa vzdávame slobodnej vôle. Oni si výsledok aj tak zmanipulujú a tým, že nám dajú dopredu vedieť, že sú manipulované sa oslobodzujú od karmy (lebo veď sme to predsa vedeli a aj tak sme šli), ktorú voliči potom berú na seba, bez ohľadu nato koho volili.

    • A aj keď sa manipulácia nepodarí úplne (ako akože zdanlivo dopadli parlamentné voľby), tak každá jedna strana, každý jeden kandidát je nieči kôň. Či je to Švábov kôň (Fico), a či USA/EU neoconov (Libtardie strany) je pre nás úplne jedno. Žiadny z nich nekope za nás, lebo takého by odstavili už dávno pred voľbami.

 16. Václav Klaus: Konflikt na Ukrajině zavinily USA a Velká Británie

  https://aktax.cz/vaclav-klaus-konflikt-na-ukrajine-zavinily-usa-a-velka-britanie/

  • holistický prístup

   Je to inak, ale každý si „verí“ čomu chce. Lopaty, krompáče, metly a iné náradie nie sú tie, ktoré rozhodujú a sami od seba činia – len „niekto“ „vymyslí“, na čo sa majú „použiť“, aby sa to vymyslené „dielo“ vydarilo – a ako inak, robí sa „rukami“ iných – na ktorých sa prenáša „výsledok“ ich „práce“.

 17. Orbán obvinil Brusel, že vede ideologickou válku proti Maďarsku

  https://aktax.cz/orban-obvinil-brusel-ze-vede-ideologickou-valku-proti-madarsku/

 18. °° Pýcha predchádza pád °°

 19. Francouzští zemědělci míří svými protesty do srdce EU

  https://aktax.cz/francouzsti-zemedelci-miri-svymi-protesty-do-srdce-eu/

 20. Kua….nádherný slovenský folklór, kde do piva chcete ísť s takou výzbrojou.???

 21. Nuz a vcelky od Pfizera tomu len pomozu alebo to urychlia!
  https://cz24.news/na-trestni-stihani-ockovani-a-plodnost-v-cr-hovori-cisla/

 22. holistický prístup

  Experti varujú, vedci potvrdili, výskumníci vyskúmali, ten a ten predpovedal, … – ide len o vytváranie matríc – programov, egregorov – zhmotňovať to majú tvorivé bytosti tým, že tomu venujú pozornosť! – Je nutné toto odmietať – žiadni konkrétni vedci, výskumníci, experti, … len fikcia a každý, kto sa na také bludy díva so strachom, nenávisťou, hnusom, … – teda negatívami – ten pomáha zhmotňovať práve tieto vízie, egregory, matrice, … – ak ich naplníte nad kritickú hodnotu, tak sa spustia.

  Konečne si uvedomte, kto ste, prečo ste tu, aké sú vaše úlohy v tomto „svete“ – odmietnite týmto bludom dávať svoju životnú energiu.

 23. Tony Morava

  Otázka je, jak dlouho bude takový výboj trvat, pokud nepřesáhne 12h, mohla by být část populace na odvrácené straně v pohodě?? Nebo se to skrze magnetosféru Země projeví všude??

  • Pokud dojde k výronu, je to pak indukované napětí, takže i když bude odvrácená strana v „pohodě“ stejně se elektrony dostanou téměř všude, i když v menším množství. Maximálné bude vypadávat proud díky přepětí v síti, nebo může poškodit i citlivé spotřebiče (vysílačky, televize(kvůli anténě) lednice-motor). Než k tomu dojde, bude lepší se několik hodin dopředu připravit. Benzín, napustit vodu (na pití) a ohřát bojler, pokud má jen noční proud. A chvíli před událostí, vše odpojit od sítě a antén. I když to může poškodit síť, spotřebiče by se měly zachránit. Pokud bude vše v síti, mohou se poškodit a vzhledem k nedostatku zboží bude problém vše dokoupit. Problém s elektřinou je, že pokud často vypadává proud, může poškodit spotřebiče. Proto doporučím odpojení od sítě, než se to uklidní.

   • Objektívne

    Správne. Elity, ako Quaid sú posratí s tými 90% a zrejme nevedia, že udalosť typu Carrington postihne elektricky len polovicu planéty, ktorú zasiahne CME. Transformátory môžu byť poškodené indukovaným napätím prevyšujúcim izolačné vlastnosti medzi závitmi ak nebudú dodatočne ochránené. Nahrádzať sa budú dodávkami z opačnej strany zeme, kde elektrina bude fungovať normálne. Zrejme to bude nejakú dobu trvať, keďže výrobné kapacity nie sú nafukovacie. Ide o to, ktorú polovicu planéty to zasiahne. Predpovedať je to možné len 1 až 2 dni dopredu, pričom spresňovanie je robené postupne. Je možné zabrániť mnohým škodám ak to bude včas oznámené a každý urobí opatrenie, keď vypne, alebo odstráni poistky na hlavnom domovom prívode elektriny.

    • Toto nelze praktikovat, protože Evropa má 50Hz, kdežto Amerika 60Hz. Některé přístroje to nemusí unést. Elektronice je to jedno. Hlavně by to na tu dálku byl nesmysl.

 24. Potrebujú o každom vedieť všetko, aby nás v budúcnosti obmedzovali. Máš rád čokoládu? Prekročil si tento mesiac limit svojej uhlíkovej stopy, ďalšiu dostaneš až na budúci mesiac, ale iba ak ju znova neprekročiš…atď atď

 25. Naše slnko volali starí Indiáni ako ‚ Jaguarie slnko‘ keď je posiate stovkami eruptivnych škvrn! A jaguar je antromorficky symbol človeka na prechode z fyzickej teles.schranky do podsvetia Xibalby( Xiba= rad.cislovka 7, tak ako Šiba, Saba,Sava, Chiba, Sheba a pod.)Jaguarím slnkom konči každy z 5.vekov slnka vo Veľkom Precesnom roku( Anno Magnus, meraný Hebrejským kalendarom, bez cisla 2 vpredu. Dnes teda je (2)5,784 A.M.) A dnesný 5.vek slnka Aztekovia vyratali že skončí okolo roku 2028 n.l.A o tom je aj “ Zlatá, 100 vežatá Praha- na PRAHU MEDZIVEKOV, keď 100.cyklus po cca 52 rokoch zmení veky finálnymi silnymi erupciami a Čiernym slnkom po cca 3 dni…Inde, v okolí Mezopotamie toto slnko volali ‚ Levie slnko‘ s horiacou hrivou..Naše slnko prechadza fotonovým lúčom vyzarovaným z centra nasej galaxie cez aktivnu Čiernu dieru v LONE Mliecnej drahy, odkial ma byt nase Slnko znovuzrodené ako ‚ mlady lev‘ do normálneho 11.1 rocneho cyklu škvŕn v novom veku slnka…Akú Cat+astro+phe to prinesie( Cat= Mačka+astro= hviezda+phe= oheň, na ohni, iba čas ukáže… No súčasný svet vykazuje veľké zlo pachané na Západe kde je najvyšsia degeneracia ludí, sodomizmus a aj materialisticka skazenosť, kde je Dolar či Libra bohom, a ludia su na seba ako hadi…Takže k niečomu zlému musí zákonite prísť v buducom desaťročí, ak nepride k obratu…Pre Novus Ordo Seclorum v cca 2032- 2033 spachali 9/11 a o tom je aj US kalendár mrakodrapov, vlastne dva kalendare v 24 budovach v US Nar.zemepisnom časopise,Februar 1989, ako aj Čínska terakotova armada= soli-lunarny kalendar, a mnohé iné…Hora Athos v Grecku je 2033 m nad morom, co je aj Jubilejny rok Krista, zrejme jeho 2.prichod po 2,000 rokoch od Ukrizovania…A Cheopsova pyramída je po vrcholec oboch uhlov strán, je 475. 7575 stôp, čo je 5,793 “ prorockých“ palcov/ cólov v Colkine Mayov a Hebrejcov, co je rok 5,793 Anno Magnus= rok AD 2033!!! A v Prorockých schodach Jaguar Balama v Copane, Honduras, Wacan Kaxhlun bol nazvaný archeologmi ako Zajac 18, lebo vladol do 737 n.l.ked ho popravili v susednej Quiriguá, presne ked bola Precesia 18 stupňov do konca Anno Magnus, co je 18° x 72= 1296 rokov+ 737 rokov= rok 2033 AD ako koniec sučasneho Precesneho roku! Toĺko o pár kalendároch bežní ludia nepostrehnú v dennom zhone za obživou rodín…Niet veľa času na dlhodobý výzkum v tomto obore antických astronómií ktoré neucia na ziadnych skolach, a je to “ kráľovská a zakazaná veda“ vladnucich „elít“ a slobodomurarov!

Pridajte komentár

*