Vedci z WEF aktuálne z potratených detí vytvárajú minimozgy odolné voči rakovine


Print Friendly, PDF & Email

Vedci z WEF aktuálne z potratených detí vytvárajú minimozgy odolné voči rakovine

(Sean Tabatabai, The People’s Voice) Tím vedcov zo Svetového ekonomického fóra (WEF) oznámil, že úspešne vytvorili v laboratóriu mozog odolný voči rakovine vypestovaný z častí potratených detí.

Vedci z Centra pre detskú onkológiu princezny Máxima v Holandsku, ktoré kontroluje WEF, tvrdia, že mozog im vyrástol z plodu, ktorý bol potratený medzi 12. až 15. týždňom tehotenstva.

Britský denník Dailymail.co.uk k téme uvádza:

Až doteraz vedci pri pestovaní iných mini-orgánov rozkladali pôvodné tkanivá na jednotlivé bunky pomocou embryonálnych alebo pluripotentných kmeňových buniek na rast a replikáciu špecifických oblastí mozgu.

Tento objav viedol vedcov k úvahe o použití mini-orgánu na modelovanie rakoviny mozgu a špecificky sa zamerali na to, ako sa vyvíja u detí v nádeji, že povedie k vyliečeniu.

„Tieto nové organoidy získané z tkaniva plodu môžu ponúknuť nový pohľad na to, čo formuje rôzne oblasti mozgu a čo vytvára bunkovú diverzitu,“ hovorí Dr. Delilah Hendriksová, vedúca skupiny v Centre pre detskú onkológiu princezny Máxima a postdoktorandská výskumníčka v Hubrechtovom inštitúte, ktorá je spoluautorkou štúdie.

Anonymní darcovia (myslia tým zrejme matky potratených plodov) súhlasili s tým, aby vedci použili tkanivá len na výskumné účely. Vedci chceli vedieť, či dokážu vytvoriť dlhodobo rastúci orgán s rovnakou komplexnosťou buniek ako v ľudskom mozgu.

Postup vytvorenia minimozgov

Pomocou mozgového tkaniva plodu tím najprv rozrezal tkanivo na malé kúsky a usporiadal ich do misky. Následne umiestnil kultúry na orbitálnu trepačku.

Počas prvých štyroch až ôsmich dní si výskumníci všimli, že sa vytvárajú viaceré 3D štruktúry a pokračujú v raste, pričom stále pripomínali mozgové tkanivo. Tím zistil, že rozštiepením organoidu mozgu plodu sa znova sformuje na dvojnásobok pôvodnej veľkosti do 20 až 30 dní od kultivácie.

Celý tento proces pokračoval počas ôsmich mesiacov, pričom minimozgy nakoniec narástli na veľkosť 1 500 kubických centimetrov. V tomto bode sa ich rast síce spomalil, ale bolo možné ho ďalej udržať.

Vedci sa potom zamerali na svoj primárny cieľ v boji proti rakovine mozgu a použili niektoré z novovytvorených organoidov na vývoj mininádorov. Použili techniku ​​​​úpravy génov CRISPR-Cas9, pomocou ktorej do malého počtu buniek v organoidoch zaviedli rakovinový génu nazývaný TP53 na modelovanie rakoviny mozgu.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Poznámka: Crispr-Cas9 je nástroj na presné úpravy DNA objavený v baktériách.

Trvalo tri mesiace, kým gén úplne prevzal zdravé bunky, replikoval rovnaké vlastnosti typických rakovinových buniek a ukázal svoj potenciál pre výskum liekov na rakovinu.

Zistenia vedcov publikované v recenzovanom časopise Cell odhalili, že by mohlo byť možné použiť organoidy na hľadanie liečby rakoviny a „mohlo by to spôsobiť revolúciu vo výskume mozgu“.

„Mozgové organoidy z tkaniva plodu sú neoceniteľným novým nástrojom na štúdium vývoja ľudského mozgu,“ povedala spoluautorka Dr. Benedetta Artegianiová.

„Náš nový model mozgu odvodený z tkaniva nám umožňuje lepšie pochopiť, ako vyvíjajúci sa mozog reguluje identitu buniek.

Mohlo by to tiež pomôcť pochopiť, ako môžu chyby v tomto procese viesť k neurovývinovým chorobám, ako je mikrocefália (zakrpatený mozog), ako aj iným chorobám, ktoré môžu prameniť z narušeného vývoja, vrátane detskej rakoviny mozgu.“

Takmer 16 000 detí vo veku od narodenia do 19 rokov je v USA každoročne diagnostikovaných s rakovinou, pričom 4 000 z nich má diagnostikované nádory mozgu a miechy.

Záver

Nádory mozgu a miechy predstavujú zhruba jedno zo štyroch detských rakovinových ochorení a asi jedno zo štyroch detí s diagnostikovanou rakovinou mozgu to podľa organizácie American Cancer Society nezvládne.

Z tohto dôvodu Centrum princeznej Máximy hovorí, že je motivované nájsť riešenie a verí, že úspešný vývoj minimozgov privedie vedcov o krok bližšie k vyliečeniu.

„Každý deň pracujeme s vášňou a bez obmedzení, aby sme zlepšili mieru prežitia a kvalitu života detí s rakovinou, pretože tieto deti majú celý život pred sebou.“

Liečba osteoporózy

Autor: Sean Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Hrají si na bohy a skončí v pekle.

  • Marek Kosice

   😀 …a ako vyzera to peklo? Cim mozes deprivovat dusu SAMOTNU mimo telo? NICIM. Strach je naviazany na ROZUM, rozum je produktom MOZGU a mozog sidli V TELE. Dusa neciti fyzicku bolest, ani „dusevnu“ bolest, AK JE MIMO TELO. Nepotrebuje spat, jest, oddychovat….Nemozes ju mucit ani hudbou (to len usi a rozum). PREBER SA UZ, OVCA!!!!!… Po smrti tela existuje BOHUZIAL len Raj. ALE….LEN MA CHVILU ..lebo potom SUP znova do noveho tela….

   • Objektívne

    Neviem čo myslíš rozumom, ale myslenie sa neodohráva v mozgu. Mozog je interface pre napojenie na vedomie jednoho. Uskutočnilo sa mnoho operácií na ľudských mozgoch, pri ktorých sa odstránili veľké časti mozgu, ale pacientova „myseľ“ stále pokračuje vo svojej funkcii ako predtým bez vážnej poruchy vedomia.

    • mariankosnac

     Ale sú tiež prípady keď robotníci utrpeli vážne zranenia mozgu ktoré prežili ale ich povaha sa úplne zmenila a boli z nich ovela vačšie hovädá než predtým, pretože prišli o tú časť mozgu ktorá zodpovedá za slušné chovanie, sebakontrolu.

    • Je to tak. Mozog je len transceiver = vysielač/prijímač. Hľadať pamäť v mozgu je ako hľadať speváka v gramofóne. Poškodený mozog/prijímač dodáva skreslené informácie, takže môže viesť k psychóze jedinca.

     • Miroslav Čižmár

      Pamäť je na pamäťovej karte.

     • Mike Adams : Stopárov sprievodca galaxiou :

      „Vytvorím pre Vás dokonalý počítač, ktorého súčasťou bude bio-orgán-(nástroj na poznávanie) a ten sa bude volať….“ 2.10 min (pre skrátenie, ale tie otázky o živote, vesmíru a vúbec sú velice „zaujímavé“)

      https://www.youtube.com/watch?v=QkttuCQizRQ

     • „Pamäť“ je v Ústave pamäti národa. A to je problém! Že nie v národe.

    • Z mozgom to máš jak s bytom. Ostraň z neho napríklad wc a nič sa zdanlivo nedeje – variť v kuchyni môžeš, spať v spálni môžeš atd ale ak budeš chcieť ísť na wc tak si v … Takže taký byt – či mozog z ktorého odoberieš nejaké centrum je pre účel pozemského bytia človeka nepoužiteľný. Ešte je ohľadne toho taká vec, že v takom stave v ktorom človeka, resp. jeho dušu a ducha (v ich prejavoch) obmedzuje (z rôzneho dôvodu) poškodený mozog tak sa môže v takom stave človek posunúť na tej najdôležitejšej – duchovnej úrovni.
     To len nám sa zvonka zdá, že mnohí ľudia s poškodeným či nesprávne vyvinutým mozgom sa tak cítia aj vnútri. Oni vnútri vo svojom vnútri „frčia“ tak ako my ale ich poškodený mozog im bráni správnemu prejaveniu sak ako u bežných ľudí s nepoškodeným mozgom. Oni dokonca nemusia a ani niesú duševne chorí a ich činnosť na úrovni ich duše či ducha nemusí byť tak zubná ako je činnosť ľudí so zdravým mozgom.
     Keď sa pozerám na duševne „poškodeného človeka“ na vozíku, ktorý nevie rozprávať, chodiť, má zlú motoriku a pod. – teda podľa mienky vedcov, lekárov a zmanipulovanej spoločnosti „mrzáka ktorý nevie i sebe a nič o svete“ tak ja tam vidím úplne bežného človeka – teda ducha obaleneho dušou, ktorá sa z nejakého dôvodu nemôže fyzicky správne prejaviť. A to buď kvôli oidjodeniu mozgu/tela alebo (!) kvôli poškodeniu duše. A u poškodení duše je to veľmi komplikované vysvetliť. Jedna zo stoviek variant prečo môže byť človek poškodený na duši môže byť to, že sa v minulom živote zaoberal nejakými okultnymi praktikami, ktorými urobil mnoho zla a utrpenia.Ale to poškodenie duše je vždy o tom, že duša človeka síce ostáva celá ale má nejaké veľmi silné neprirodzené väzby na niečo/niekoho kto na nej parazituje. Každopádne nikto vo svojom najhlbšom vnútri – duchu nieje chorý. Niekto je chorý len na tele a vyzerá ako duševne postihnutý ale jeho duša pracuje správne ale len potiaľ pokiaľ jej vto umožňuje hmotné telo. Takže my zvonka vidíme len málo toho ako a čím žijú „duševne postihnut“ ľudia.
     A naviac sa tak u nich prejavila karma ako možnosť si vyriešiť akútne otázky ich vývoja. V ďalšej existencii môžu byť inkarnovani v zdravom tele so zdravým mozgom.

     • Preto by sme k duševne postihnutým ľuďom mali pristupovať vždy ako k rovnocenným.

     • Objektívne

      Keď už spomínaš okultné praktiky, tak Biblia priamo zakazuje akýkoľvek kontakt s okultizmom. Zrejem to tam nie je uvedené nadarmo a má to svoj účel.

     • Objektívne – je to presne tak. A ďalšia nemenej závažná vec je aj to čo sebe a iným vnútri praješ. A tiež je nutné aby vedel, že je potrebné vedieť, že je treba vytriedit myšlienky ktoré k tebe prichádzajú – nie všetky sú tvoje a podľa toho aký skutočne si tak ich aj triediš – teda buď sa mini riadiš alebo ich necháš plávať ďalej – odmietnes ich. To je tiež z toho istého súdku ako mágia v tom zmysle že svojim konaním a tiež myslením uvadzas do pohybu rôzne sily a entity a zároveň aj výkonné štrukturálne sily (bytostne inteligentne prírodné bytosti) pôsobiace a udržujúce chod celého vesmíru podľa vôle Boha – podľa jeho Zákonov.
      Ale tá mágia a okutizmys je nebezpečnejší v tom že tak podávas ruky ani nevieš komu a čomu narozdiel od konania na Zemi kde ako tak vidíš do čoho ideš.

     • Čiže katolícka cirkev nepoužíva bibliu – len okultné rituály áno.

     • Laura Matsue: Vztah mezi duchovním probuzením a traumatem (CZ DABING)
      https://odysee.com/@otevrisvoudusi:e/laura-matsue-vztah-mezi-duchovnim-probuzenim-a-traumatem-cz-dabing:5

   • Marek Kosice

    Objektivne : Myslenie sa neodohrava v mozgu, ale bez mozgu je nemozne. Rovnako ako budovanie/zachovavanie tela sa neodohrava v potrave, ale bez potravy je nemozne.

  • Na povrchu je to klasika – vyrobiť problém /rakovinu/ a potom ponúknuť jeho riešenie. Ďalšia vrstva je – snaha naklonovať mozgy zmrdov z WEF. Takéto veci boli predikované už v 70. rokoch, sci fi – ako mozog významného vedca riadil „niečo“. He – ako vložiť genialitu do nejakej bunečnej kultúry – keď môžeš mať rovno nejaký čip! Je známe, že kapacita naj. čipov je zatiaľ min. milión krát nižšia ako kapacita mozgu človeka.

   O zásadných rozdieloch v psychike chlapcov a dievčat v puberte – v problematike zmeny pohlavia.
   Příběh detranzice: co jí lékaři neřekli (CZ DABING)
   https://odysee.com/@otevrisvoumysl:7/pribeh-detranzice-co-ji-lekari-nerekli-cz-dabing:d

 2. Valerie Virginia Hunt – Energetická pole (1986) CZ Dabing
  https://odysee.com/@JanJan:5/valerie-virginia-hunt-energetick%C3%A1-pole:e

  • Marek Kosice

   Myslis ze aky vplyv na energeticke pole ma skratovanie sexualnej & duchovnej energie? Pozitivny urcite nie… 😀
   To v tom dokumente nepovedia, ze? Ze ms to neprekvapuje, ked je na tuto problematiku EMBARGO aj v „ezo kruhoch“…. preco asi? 😉

   • mariankosnac

    Odkial potom môžeš vedieť že skratovanie sexuálnej energie je negatívne keď o tom nikde nepíšu? Teda ak nepočítame to že športovci pred dôležitýni zápasmi držia dočasný celibát zopár týždňov alebo alergiu na orgazmus ktorá je zriedkavá tak to vlastne nemáš moc ničím podložené.
    https://tvnoviny.sk/domace/clanok/65512-8-bizarnych-veci-ktore-sa-vam-mozu-stat-po-dosiahnuti-orgazmu

    • Marek Kosice

     Mariankosnac : Pise sa o tom, ale je to velmi vzacne natradit na taku publikaciu. Preco o tom nehovori knaz, ezotericke hviezdy, atd (mainstream media nemusim snad spominat – tam je to jasne preco o tom nehovoria/nepisu). ? Preco o tom ani h*vni nepovie Dusek, Pjer La Sez, atd, atp? … OSHO O TOM HOVORIL. A bol odstraneny (vo väzeni kde stravil tusim 2 tyzdne mu dali do jedla ultrapomaly jed, zomrel o 5 rokov po jeho poziti). Nepisem, ze Osho je „odpoved sama“ na vsetko. Ale napr. toto spominal AJ on. A mimochodom……TO BY MALO DOJST KAZDEMU, PREBOHA…..Ja ked som mal 15 som si to uvedomil…. Ale do 20tky (vtedy som narazil na zaujimavu knihu) som to ignoroval.

 3. Ako vedia, že ten mozgový “organoid” vie rozmýšľať? Že je to NAOZAJ mozog a nie len zhluk mozgových buniek?
  Vyrobia “mozog” odolný voči rakovine aj mysleniu.
  Pripomína mi to snahu “odliať” z kovu “tvar” motora a snažiť sa skúmať na ňom napríklad odolnosť voči rozbitiu kladivom.
  Alebo zasadiť do vaty semienko cukety a skúmať niečo na nej.
  Vytrhnuté z kontextu nemusia byť len slová….

  • Myslím že im ide o niečo úplne iné ako „liečenie rakoviny“. Rakovina je nástroj na znižovanie populácie a obrovský byznys, o ktorý určite globalisti nechcú prísť. Ale pozlátko „starostlivosti o deti“ znie veľmi sladko a dobre sa predáva.

   Oni hľadajú spôsob ako prepojiť ľudský mozog so strojom. Jednak v túžbe žiť večne (prenos vedomia do stroja) a jednak nájsť nové spôsoby ovládania myslenia más, najlepšie priamou implantáciou myšlienok.

 4. „Neexistuje účinnější způsob vylidňování než válka, hladomor a epidemie.“
  – CZkotas

  = A už to sviští .. WHO varuje před záhadnou nemocí „X“, která má být prý „horší“ včetně úmrtí, než ko*kovid. Společně s WEF, který učinil z „nemoci X“ hlavní prioritu svého výročního zasedání v Davosu 2024. Má se diskutovat o „polykrizi“ – překrývajících se krizích včetně „pandemických hrozeb“ – válce, hladomoru, nemocech..:

  „Připravte se na strach, nemoc X… je virus, který zatím neznáme, ale… má potenciál přenést se ze zvířecí populace na lidi, zmutovat nebo se přizpůsobit a pak se začít šířit a zabíjet lidi rychleji, než ho dokážeme zadržet. Neztrácejte čas přemýšlením: „To není nic, čeho bychom se měli obávat“. Měli bychom si dělat starosti a rychle jednat.“

 5. Dobrá self polemika o tom, kto a ako písal históriu kresťanstva.
  Máme poznatky o vzhledu Ježíše?
  https://odysee.com/@svobodamatous:8/m%C3%A1me-poznatky-o-vzhledu-je%C5%BE%C3%AD%C5%A1e:e
  ————————
  Vpravo sú na stránke v ponuke – aspoň u mňa – zaujímavé aktuálne dokumenty.

 6. Šťastie praje pripraveným! Velmi namakané a sofistikované podvody!
  Podvodníci, kteří se vydávají za Policii
  https://odysee.com/@milkomilko582:3/Podvodn%C3%ADci,-kte%C5%99%C3%AD-se-vyd%C3%A1vaj%C3%AD-za-Policii:f

 7. holistický prístup

  Bezmozgovci a „žijúci“ darcovia sŕdc (archonti napojení na svojho „boha“) niečo skúmajú?!? – to je zatiaľ ten najodpornejší hnus, aký sa ku mne kedy dostal – travičstvo – ničenie organizmov a výsledok svojej „práce“ pomenovali ako choroby – v tomto prípade rakovina – spôsob vraždenia a vysávania … hnus najvyššieho stupňa – hniezdo hadov a otrokov temných síl – odjakživa tí v „sutanách“ ničia všetko živé – tam je to hniezdo zmijí …

   • holistický prístup

    Moja citlivosť je vybičovaná už za všetky možné hranice – deti sú moja sila a moja slabosť zároveň – pohrávam sa s myšlienkou transformácie – viem, že som v mieste pomenovanom „zem“ len jediný raz – môj príchod bol splniť predovšetkým jednu konkrétnu úlohu cez mnohé ďalšie – úloha splnená; ostáva už len málo … už sa chcem zobudiť a ísť domov.

    • holistický prístup

     Oprava:

     Už sa chcem zobudiť doma – mimo tento desivý matrix.

     Čo je pravda a čo je lož; čo je fikcia a čo je skutočnosť;, …

    • Marek Kosice

     HP : Uchovavanie a kultivacia sexualnej & duchovnej energie je nevyhnutna na „transformaciu“… Paradoxne sa o transfomacii uci na roznych PSEUDOezo skolach/kurzoch, ktore s tymto faktom absolutne neoperuju. Vysledok? „Transformacia“ na urovni POCITU.

     • Mohli by sme sa zhodnúť na tom že so sexuálnou energiou je plytvať škodlivé až nebezpečné pre duchovný vývoj a uvádza to človeka na slepú koľajvývoja.
      To asi vie alebo aspoň tuší veľa ľudí. Ale už tých veľa ľudí nevie že všetky možné „duchovné“ praktiky sú tým istým. Či už meditácie alebo hrátky s energiami alebo akékoľvek východné či západné duchovné/okultné praktiky. To je jedno či sa zdá že to ľuďom pomáha alebo škodí ale výsledok je VŽDY rovnaký – energetické napojenie sa na OMNOHO HORŠÍCH DUCHOV/ĽUDÍ/ETITY ČI EGREGORY NEŽ SÚ ONI SAMI. K tomu aby človek dosiahol aspoň tú prirodzenú rovnováhu v ktorej by mal pôsobiť na Zemi má ešte ďaleko a žiadne duchovné praktiky k tomu nepotrebuje. A preto, že sa mu do tej rovnováhy s čistým štítom a bez es v rukávoch moc nechce a nechce však mu nahliadnuť do studne kde sa mu zrkadlí jeho pravá tvár tak než by ju chcel aspoň uvidieť a potom aj očistiť chce radšej robiť rôzne skratky a urýchlenia vo vývoji (alebo sa tak len hrá a zábava = zahráva) a tak sa uchyľuje k rôznym duchovným praktikám. A to že často je jeho viera v ne a očakávanie výsledkov bez zlého zámeru nehrá žiadnu rolu – vždy to bude viesť ku jeho škode..
      Nikto sa tak nestane LEPŠÍM ČLOVEKOM keď ovláda či paktikuje čokoľvek čo sa pokladá za niečo extra duchovného. Duchovný posun u človeka sa neudeje nejakým prepočítaným prehratom s energiami – ak by to bolo možné tak by sa každý zmetek mohol stať hodný vstúpiť do Raja.
      Je totiž pre mnohých omnoho ťažšie sa zmeniť vo svojom vnútri než desaťročia meditovať, žiť v askeze alebo makať v bani do dôchodku s krompacom v rukách.

     • Marek Kosice

      Achnaton : orgazmovy celibat NIE IE ziadnou duchovnou praktikou. Je to len rozhodnutie neplytvat sexualno-duchovnou energiou. Pre mna je to jednou z najlahsich veci, a to myslim smrtelne vazne Rovbako ako myslim smrtelne vazne, ze som orgazmoval pravidelne az takmer denne vo veku od asi 10 do 20 rokov…A ver mi, bol som na tom zavisly. ALE PRISLO ROZHODNUTIE, a to moju zavislost znicilo.

     • Marek Kosice

      Achnaton : napisem to inak. Orgazmovy celibat JE nutny k moznosti duchovneho rastu (sam o sebe ale NIE JE duchovnym rastom, na rozdiel od sexualnej alchymie), ale nie je to „duchovna praktika“ sama.

     • Nie, žiadne také veci ako ľuďmi vymyslený celibát alebo akýkoľvek dychovedný prehmat ktorý vzišiel s chorého ľudského mozgu nikdy nebol , nieje, nebude a ani nemôže byť podmienkou duchovného vývoja človeka. Celibát ako ho poznáme je naprosto vykonštruovaná zvrátenosť.
      Jeho základ – princíp má síce svoje opodstatnenie ale to súvusí s duchovnou čistotou a tiež s cestou ktorú si človek vyberie buď na celý jeden pozemský život alebo na určitý úsek života. A ten celibát o ktorom píšeš ty je prešpekulovaný prehmat úplne odtrhnutý a nepotrebný.
      Je to dobré akurát vtedy keď máš život s vzťahy s ľuďmi a hlavne so ženami v úplných sračkách a tak sa na istý čas „stahnes“ a celibuješ za tým účelom aby si sa dal dokopy a konečne mohol vyjsť medzi ľudí ako človek. Celibovat inak vôbec nemusíš ak máš jasno ako fungovať so ženami a tiež sa aspoň trocha vzpriamene pohybovať medzí mužmi.

  • Marek Kosice

   HP : „odjakživa tí v „sutanách“ ničia všetko živé“ … robit to aj 99,9% (aspon ako-tak) zdravych muzov. Kazdy den, kazdy druhy den…raz za tyzden….

  • Najnovsie video od Redacted na you tube: pod hl.synagogou v Jew Yoke City nasli tunely s vychodmi do ulíc mesta cez kanaly.Je tam zaber zida ako vylieza von za novinovym stankom ako potkan z kanála. V tunely pocas razie FBI nasla krvave detske madrace, detske vyvysené stolicky a ine nácinia k znasilnovaniu deti, k odcerpavaniu adrenochromu z krve, potom tam uz boli v 2009 razie na obchod s dets. organmy a iste sa tam konaju aj ritualne židovské popravy detí! Zatkli 37 zidov a hl.rabina Chabadu v tejto Synagoge satana, a už vyblakovali že je nevinny a ze tam iba prevychovava,i ich vlastne a nespratne deti…Ako predtým , FBI im uveri za uplatky a zmetie pod koberec celý pripad! Video na you tube: REDACTED- Why ate therehidden jewish tunnels in N.Y.City?

  • holistický prístup

   Skutočne desivé – verejný (trhový) predaj detských mŕtvoliek o ostatnom nie je možné sa ani vyjadriť – toto nie je dielo človeka – sú to skutočne tie najodpornejšie beštie.

 8. Ako môžu vyvinuť zidov alebo moslimov mozog, keď žid je 3,760 rokov pred nami údajne, a moslim je 622 rokov za nami? Verím že mozgy tyvhto vedcov už budu davno v rozklade, a ziaden ľudsky mozog neodrastú, mimo svoje deti a ich mozgy! Pri ľudskom mozgu a duchovnom centre, tam ich židovska veda končí, a skončila nadobro! Skôr nastane apokalypsa vo svete, ako ich pokrok v tomto poli!!!!

 9. Ja tomu nerozumim to fakt ne ale nebylo by lepsi mit zdrave potraviny, vyvarovat se tech nadmerne spotrebovavanych leku nekdy i zbytecne a nemit rakovinu?? Pak bcy takovy mozek fakt nepotrebovat. Navic kdo vi jake jine umyslu jsou vne, skryty?? No nevim Je to jen uvaha

 10. Antigravitácia. Potvrdenie | Kaleidoskop faktov 34
  https://odysee.com/@allatratvceskoslovensko:3f/antigravit%C3%A1cia.-potvrdenie-kaleidoskop:4
  ————————
  Trochu viac info o bezpalivových generátoroch energie a antigravitačnom ťahu, ako len o Teslovi. Systém brzdí a postupne likviduje všetky vedomosti, zariadenia a vynálezcov. Dokument síca uvádza TV Allatra, ale nie je to ich dokument.

  • Tak – sem dávam link na reláciu-dokument Allatra, kde okamžite pochopíte, čo sú zač! Globalistický materiálny programátor Danilov a zrejme aj šéf sekty – hneď od samého začiatku tvrdí, o. i. – /nedopozerávam/, že „ľudia chcú, aby sa vlády viac zaoberali klimatickými zmenami, ľudia sú znepokojení klimatickými zmenami, mladí nechcú mať deti, lebo majú obavu z budúcnosti a pod“.

   Čiže – žiadne klimatické zbrane zrejme neexistujú, žiadne chemtrails zrejme neexistujú, žiadne strašenie Cabal-médiami a klima teror neexistuje, a hlavným opatrením vlád bude zavedenie vysokých daní na „fosílne paliva“ a zákaz rúbania stromov, ktoré treba vyhladovať znížením CO na planéte.
   Takto – z dokumentov Allatra sa dajú vyselektovať aj užitočné informácie – „spasiteľ“ musí niečo poskytnúť do frcu, aby si získal dôveru publika, avšak všimnite si – zásadne bočia od duchovnej oblasti, Boha – Stvoriteľa nikdy nespomenú a správajú sa ako vetva New Age – gnostická – idú až za hranice kvantového priestoru, keď aj vzdelaný človek má problém pochopiť kvantový priestor, nieto niečo za ním – avšak ani tam nenájdete „organizátora“ kozmického poriadku, tobôž nie pánbožka na obláčiku. Vedieť podľa nich znamená pochybovať, avšak nepoznať nepoznatelné a neuchopitelné je ich teoretická pomlka – tvrdia, že moje končeky vlasov sú informačne prepojené s každým zrniečkom vesmíru, avšak mlčia o prepojení s tou najvyššou inteligenciou. Hoci psovi aj mačke sa zježí srsť pri každom démonovi. Veľmi sofistikovaní materialistickí odpadlíci – skrytý satanizmus – tentoraz nie v nejakej krvavej okultnej a primitívnej forme Cabal. „Boh neexistuje“- Klaus Schwab – existujú len „hady“ /symbolika – prečo nie hlísty, že/ a klbká „hadov“ ako prejav častíc – ktoré sa zmenia. keď niekto zmení podmienky. A kto je ten-To, čo mení podmienky vo Vesmíre? Vyslovene bočia od kreacionistickej teórie, hoci vyvracajú evolucionistickú teóriu /illuminát Darwin a Marx ako „zamestnanci“ Cabal Deep State/ – čiže používajú metódu manipulácie „všetko je inak“ – ale ako – to je len v teoretickej rovine. Takíto kultúrni satanisti všetko prevracajú a spochybňujú, aby ľudia stratili vieru, stratili orientáciu, aby sa demoralizovali. A čo je to „tvorivá“ spoločnosť – bez moci niečo pretvoriť. Inak dobrí sú v tom, že vedia zaujať pozornosť, avšak človek sa nimi nesmie nechať hypnotizovať a nesmie prijať ich myšlienky – len fakty.

   Boj o prežitie (slovenský dabing)
   https://odysee.com/@allatratvceskoslovensko:3f/boj-o-pre%C5%BEitie-(slovensk%C3%BD-dabing):4
   —————
   Boj o prežitie? Takže ide o život? Takže opäť strach, že.

   • No a ponuka Odysee ma zaviedla na reláciu Allatra, kde otázka bola láska k Bohu a čo s tým. Danilov hneď odbočil k náboženským organizáciám a čo s tým? Otázka – moja – patrí meditácia medzi Bohom zakázanú mágiu? Danilov pokračuje – „V každom človeku sídli démon, a to je problém“, alebo „Žijeme v konzumnej spoločnosti a to je problém“. Danilov – jezuita? Allatra má veľkú kontroverziu – globalisti nás smerujú k biogénnej civilizácii, ale taká predsa nedokáže zhotoviť technológie pre voľné energie! To nie je hrniec a mlynček! Ach jaj! Toto sledovať znamená guláš v hlave! Ešte veta, že „bez toho nie je možné bojovať so Satanom“ – neznamená, že Allatra chce bojovať so Satanom – to je len oznámenie, že „došiel ti benzín – a čo s tým spravíš?“

    Pravda alebo lož? (slovenský dabing)
    https://odysee.com/@allatratvceskoslovensko:3f/pravda-alebo-lo%C5%BE-(slovensk%C3%BD-dabing):2
    ——————-
    Pjakinovský formát – pravda jedného muža.

 11. Tony Morava

  Alergie na orgasmus je co?? Orgasmus je komplexní proces, ejakulace je jen částí, asiaté se staletí trénují k orgasmu bez ejakulace. K tomu si přičti minimálně 2 typy ženského tj. vag. a klit., a výraz alergi na orgasmus vůbec nedá smysl.

  • Miroslav Čižmár

   Oxytocín

  • mariankosnac

   Nová štúdia, ktorá bola publikovaná v denníku Urology Case Reports dokumentuje prípad úplne zdravého, 27-ročného muža, ktorý na sebe spozoroval niekoľko alergických reakcií po vlastnej ejakulácii. Muž popísal, že po tom, čo mal orgazmus, zažil príznaky typické pre chrípku, ako je kašeľ, kýchanie, nádcha, vyrážky na predlaktiach či dokonca aj opuch lymfatických uzlín. 

   Ako sa uvádza na portáli Futurism, nezáleží na tom, či len masturboval alebo mal sex, alergia sa objavila vždy, keď mal orgazmus. Niekedy sa alergická reakcia prejavila hneď, inokedy s miernym oneskorením. Prvé príznaky si začal všímať, keď mal 18 rokov, pričom odvtedy to išlo dole vodou. Jeho symptómy sa zhoršili natoľko, že sa aktívne vyhýbal akýmkoľvek romantickým aktivitám či pohlavnému styku. Problémom tiež je, že príznaky trvali sedem dní. 

   Jeho problém je známy ako syndróm post-orgazmickej choroby. Hoci nemusí byť jediný, kto niečo podobné zažíva, tento syndróm býva extrémne zriedkavý.
   https://brainee.hnonline.sk/notsorry/news/veda/96046315-pomerne-zdravemu-muzovi-sa-prejavila-alergia-na-orgazmus-ma-prejavy-choroby-ktoru-sme-mali-uz-vsetci

   • Marek Kosice

    Som si viac nez isty, ze aspon jedna osoba z tohto diskusneho clanko-fora si ma s tytmo alergikom spojila. Preco? LEBO JE TO PRE NU/PRE NICH VYYYHODNEEEE…… lebo v takom pripade by ma to degradovalo z „lebo sam chcel a odolal, oslobodil sa“ na „musel, lebo ine mu neostavalo“…… Tymto textom nechcem provokovat, ale veeeelmi dobre poznam ludsku psychologiu.

    Uz ocakavam aj specificke reakcie na tento moj prispevok, no radsej si ich obsah necham pre seba, pretoze ludia su na predikcie v tejto suvislosti alergicki, aj keby bola 100% spravna (biorobot reaguje vzdy predvidatelne, a tu ich je takmer rovnake percentualne zastupenie ako v uliciach)

    • mariankosnac

     Ja diskutérov neriešim a nikoho s ničím nespájam. Podla mňa ak niekto drží orgazmický pôst z vlastného presvedčenia, tak je to do času – kým ho to neprejde. Aj kňazi poniektorí majú ,,tajne“ milenky, tak asi taká je ich ,,sila vôle“ niečo dodržiavať, preto kňazov neuznávam ako autoritu.

    • Mareček,
     Ty si divný – „domýšľavý patrón“. Veď normálne uvažujúci človek, nemá dôvod si Ťa spájať s alergiou na orgazmus (viď článok od Mariána K.), keďže Ty orgazmus nemáš už 2 roky – aspoň tak tvrdíš.. Či je to – nebodaj – nejako Inak a nechceš sa nám tu priznať?!

     Tvojimi myšlienkami sa tu sám – ľudsky – „devalvuješ“. Vieš – prečo? Preto lebo zo všetkých komentujúcich tu, si práve Ty – pre mňa – najviac bio-roboticky čitateľný, dopredu vediac, čo Tvoje komenty budú obsahovať a ku ktorým Tvojim „nikdy nekončiacim“ – 2 témam, sa budú vzťahovať.. K tomu nemusíš byť žiaden vyštudovaný psychológ..

     Mareček, ber ma, prosím, konštruktívne – ako Tvoje „vyvažovadlo“ (keďže nemáš rád slovko – „karma“, dobre?) Aby tu stále neznel len ten Tvoj – jeden jediný názor – ku konkrétnej Téme, aby sme si to tu trošku obohatili..

     P.S: 1 – Ale o INOM som v t.č. chcela.. A to je práve tá moja tohto-minútová zábavná priorita k tzv. Marečkovej „téme“, ktorú by si nedokázal prejudikovať, ani keby si bol jasno-vidný, že ju tu chcem teraz – pre oddychový piatkový večer – „šupnúť“.

     Pre Pobavenie, Úsmev na tvári, príjemnú víkendovú Pohodičku, „hádžem“ sem – túto milú erotickú – poviedočku:

     „Tak to chodí, tak to šľape.. (názov poviedky)

     Moja teta sa v 58-tich rokoch vydala za svojho o tri roky mladšieho švagra Vojtecha. Ako jeho šiesta manželka. V svadobnú noc si ľahli do postele oproti sebe, opreli si chodidlá o chodidlá a začali pohybovať nohami, ako keby sa bicyklovali.

     Ten chlap mojej tete prikázal, aby privrela oči a medovým hlasom jej básnil, akou nádhernou krajinou sa na bicykli vezú. Že sa blížia k hotelíku, v ktorom majú rezervovaný prepychový apartmán. Celý čas sa pri tých rečiach pozeral mojej tete pod flanelovú nočnú košeľu, až sa mu – postavil. Za tú jednu noc navštívili päť hotelíkov, v ktorých sa krásne milovali.

     Ale o týždeň Vojtech požiadal o rozvod, lebo sa dozvedel, že jeho tretia manželka dedila.
     Opustil moju tetu, ale keď zistil, že žiadne dedičstvo neexistuje, tak sa k nej znova vrátil a znova sa každú noc bicyklovali od hotelíka k hotelíku, až kým Vojtech v tej posteli nedostal infarkt.
     Zomrel s úsmevom víťaza cyklistickej etapy na tvári.

     Všetkých šesť manželiek na pohrebe srdcervúco plakalo, pod závojom im pred zaslzenými očami bežal film nádherných ciest, očarujúcich krajín a útulných hotelíkov, ktoré s ním na posteľnom bicykli prešli.“ 👏

     Lebo Život je pohyb! A pohyb je – Niečo úžasné..

     P.S: 2 – Škoda, Mareček, že nemáš partnerku aspoň na to bicyklovanie..😏

     P.S: 3 – A neurážaj sa, rovnako tak – sa nesnaž tu urážať druhých! Určite sa Ti bude žiť – lepšie.. Myslené v Dobrom!

     • Ajša – choď sa láskyplne slniečkársky bicyklovať s medveďom! To sa teraz hráš na Marečkovu tetu z Ameriky, alebo rovno maminu? Zober ho do svojho kabinetu, tam naňho nagebri kilo lubrikačného gélu, a ako hovorí stará hejterka Slovenska – Cibulková – „Pome!“ Pokiaľ ho bude mať ako žuvačku – použi naparovaciu nátačku a urob mu z jeho slimáčika poneváč zavináč. Druhú mu strč za horúca do riti – možno sa mu postaví ako hot dog. Fuj! Neznášam sexuálne prednášky takýchto zoznamka pseudo mamičiek voči osobám mužského pohlavia – dobrá ku.va vie ako ho postaviť – určite nie bicyklovaním a pozeraním sa navzájom do zadku – zvlášť preto, že väčšina žien máva studené nohy. Ale – frozen medveď má možno iné stimulácie, a na teplote mu nezáleží. Medveďku – daj labku! Hneď sa ti postaví – myslím ten medveď.

     • Toto bola najvtipnejšia poviedka roka maroško smejem sa až sa šúľam

     • Marek Košice

      Ajša, Maroš mal voči tebe trefný koment. A priznám sa, čítal som len ten jeho. Z tvojich totiž vždy čiší jeden megaparadox : S TÝM NAJZAPÁLENEJŠÍM EGOM kritizuješ moje ego. 🙂 Niečo ako keď Obama vytýka Bushovi, že má na rukách (priamo/nepriamo) krv prinajmenšom tisícov ľudí, a pritom ju majú obaja.

     • Marek Košice

      Maroš, ja som u troch k*riev pred 8-10 rokmi bol. Len tak, pokecať (všetky tri vyzerali „v pohode“). Samozrejme bez sexu a zadarmo (a u každej jednotlivo). Chcel som zistiť aká energia z nich (ako k*riev) ide (cez RP/správy-čky pôsobili inteligentne). Ale naživo…tam boli tie nízke energie… Proste brrrr… Tak som si aspoň založil do pamäte „hlavy“ (alebo do Akáše), že „bol u troch k*riev zadarmo a bez sexu, len tak pokecať“….Inak, nie každému sa niečo také podarí… 😀 … to musíš takej prostitútke za to stáť…. 😀 …. dve z nich chceli sex (zadarmo), ale…odtiaľ-potiaľ..ja som yam neprišiel sexovať, ale „nasať“ atmosféru privátneho bytového bordelu. 3x a dosť, každá z nich bola akoby „bez duše“…

     • ku komentu: Maroš – 12/01/2024 at 20:07,
      Maroš, niečo sa Ťa osobne – dotklo v tej úsmevnej, napriek tomu, že -„fatálnej“ – poviedke?
      Veď dobre, keď Ti to lepšie vyhovuje s k*urvou, nik Ti tú voľbu predsa neberie.. Ale ako vidíš, sú i ďalšie možnosti..

      Klídeček a tabáček! Som prekvapená, ako ľudia v t.č. strácajú zmysel pre humor, vtip, srandu, nevedia sa smiať, baviť sa.. Berú sa smrteľne vážne..

      P.S: 1 – Veď áno – ide tu o Život! Sme vo vojne! Bojme sa! Majme strach od rána do večera, až do noci!
      Kto chce – nech si tak žije, s každo-minútovou paranojou..

      P.S: 2 – Tá poviedka je z knihy od Borisa Filana a v 90-tych rokoch min. st., som ho rada čítala..

      P.S: 3 – A ako by to bolo, erotický vtípek na záver:

      “ Přijde chlap k doktorovi. Pane doktore, já mám úplně červený oko.
      Ukažte. No jo, máte pravdu. Souložil jste včera?
      No, souložil.
      A předevčírem ?
      To taky.
      A co minulej tejden ?
      Taky, každej den.
      Tak to je jasný. To máte prázdnej pytlík a svítí vám kontrolka…“

      Prajem pohodový večer!

     • ku komentu: ajša – 12/01/2024 at 21:42,
      konkrétne k:

      „P.S. 1- Veď áno – ide tu o Život! Sme vo vojne! Bojme sa! Majme strach od rána do večera, až do noci!
      Kto chce – nech si tak žije, s každo-minútovou paranojou“.. koniec mojej citácie.

      Teraz o niečo vážnejšie, ako vyššie v mojom skoršom komente..

      V t.č. som narazila na čerstvý, i keď dlhší článok už z 13.1.2024, taký, ktorý mnou vnútorne – mierne zarezonoval.

      „Světlo versus Tma. Nejmocnější bytosti na světě jsou ty, které přestaly mít strach.

      Smyslem diktatury je nedopřát lidem prostor na přemýšlení. Nástrojem je chaos, zmatek a dezinformace. Cílem pak je, vyvolat v lidech strach a paniku. Lidé se nechají zastrašit a donutit k čemukoliv. Blil bych z toho! Tohle mi rozum nebere, jak může být někdo tak totálně mimo. Dělej, co řeknou, a oni ti dají pokoj? Dokud se lidé budou chovat jako ustrašení přizdisráči, nikdy nebudou svobodní!

      Všechno, co chtějí, je vyvolat Strach. Když se budete bát, budete je poslouchat.
      Všechno, co se dnes děje, je postavené na lži, a já pořád doufám, že to dojde většině lidí a tenhle nemocný systém se zhroutí. “

      viac už v odkaze nižšie:

      https://cz24.news/svetlo-versus-tma-nejmocnejsi-bytosti-na-svete-jsou-ty-ktere-prestaly-mit-strach/

 12. off topic
  POZOR NA PODVOD
  upozorňujem všetkých

  práve som dostal SMS z čísla +855 38 356 7488, s textom:

  Vas balik bol pozastavený z dovodu chybajuceho čisla ulice na baliku.
  Prosím aktualizujte: https://rb.gy/ugn8q8?piK=dnwV6x6ppZ

  (je to priamy klikací odkaz v SMS – POZOR NEKLIKAŤ)

  UPOZORNITE svojich rodičov, aby neklikali na tento odkaz ani na podobné.

  Znie to dosť presvedčivo, veľa ľudí klikne a následne dostanú alebo vírus alebo im nabúrajú telefón a Internet-banking

 13. redakcia, prosím dajte do toho môjho odkazu medzery, nech na to niekto náhodou neklikne.
  Nerátal som s tým, že to tu ukáže ako odkaz, kde je možné kliknúť

 14. Poškození způsobené vakcínami je mnohem rozsáhlejší, než si lidé uvědomují

  Předpokládáme, že když si píchnete vakcínu, neublíží vám. Předpokládáme také, že vám poskytne imunitu. Ani jedno z toho není pravda. Podle doktora Larryho Palevského je poškození způsobené očkováním, a to všemi vakcínami, mnohem rozsáhlejší, než mu přisuzujeme.

  https://aktax.cz/poskozeni-zpusobene-vakcinami-je-mnohem-rozsahlejsi/

 15. Trump varuje před „velkými problémy“, pokud SCOTUS rozhodne ve prospěch zákazu hlasování proti němu

  Bývalý prezident Donald Trump varoval před „velkými problémy“, pokud Nejvyšší soud USA rozhodne ve prospěch zákazů na úrovni jednotlivých států, které ho diskvalifikují z účasti ve volbách.

  https://aktax.cz/trump-varuje-pred-velkymi-problemy/

  • holistický prístup

   O majstroch v prestrojeniach – vo výmene masiek (napr. mien, pomenovaní, …):

   Tzv. „jezuiti“ sú najbližší parazitickí OTROCI „svetového“ parazita. Raz jezuita – navždy jezuita a nikdy inak. Tzv. Trump a celá jeho „rodina“ sú jezuiti – všetci majú jezuitské „školy“.

   Pred nami sa odvíja predstavenie, kde jeden OTROK parazita usiluje o nadvládu nad druhým OTROKOM parazita a všetci sú OTROCI jedného parazita: téza – antitéza; dobrý a zlý policajt; cukor a bič; … Cez tzv. „jezuitov“ – OTROKOV parazita, parazit ovláda aj všetky tie „tajné“ spoločnosti (tiež otrocky slúžiace jedinému parazitovi) – hniezda zmijí.

   „V okamihu, keď si vyberieš jednu zo strán konfliktu – prestaneš vidieť pravdu!“

 16. Posledná veta je tak pravdivá! Preto kaslem na politikov i fararov, Ruskích chazarov či Americkích chazarov! Je to ta ista kopa hnoja a je jedno z ktorej strany si pričuchneš, smrdi rovnako! Preto radsej študujem antické astronomie cyklov sveta, v nich je veľka múdrosť minulej civilizacie a civilizácii aj hlavne pre našu civilizaciu a i tej po nej…Boh je aj čas a v jeho Nebeskom Mlyne zomelie všetko a každého…

 17. Vie niekto presne čo tým chcú dosiahnuť ?

  • holistický prístup

   Cez napojenie „mozgov“ – prijímačov a vysielačov – sa chcú dostať do ZDROJA („duše“ sú časti ZDROJA) a ovládnuť ho – hľadajú spôsob ovládnutia ZDROJA – VŠEVEDOMIA.

   • Objektívne

    Ovládnuť sa im ho nepodarí, pretože vedomie jednoho je mimo vesmíru. Boha nemožno zajmúť a ovládať. Je ale možné zabrániť prístupu na jeho vedomie.

    • holistický prístup

     „Bohovia“ sú súčasťou 12-rozmernej HRY – pokiaľ si v zajatí „bohov“, tak si stále v HRE – ZDROJ – VŠEVEDOMIE – je mimo HRY

 18. Objektívne

  „Putinova sekta“. Čo je to náboženské hnutie „AllatRa“ a ako súvisí s Ukrajinou?
  https://glavcom.ua/publications/sekta-putina-shcho-take-relihijnij-rukh-allatra-i-jak-vin-povjazanij-ukrajinoju-944467.html

  • Miroslav Čižmár

   Ukrajinská stránka ukazuje prstom na Rusko, a ruská na Ukrajinu.

   • holistický prístup

    Všetko je inak … alebo … všetko je inak, ako sa javí (zrkadlí vo svete JAVI).

    • Marek Kosice

     Presne tak. Vsetko je inak, ako sa biorobotom (spajajucich si orgazmus s prirodzenou a zdraviu prospesnou vecou) javi. Si az tak hlboko zakoreneni v tomto omyle, ze vystraznym prstom pre nich nie je ani miliony krat v mainstreame spomenuta gigaloz, tvrdiaca ze caste dosahovanie orgazmov je zdraviu prospesne a zbizuje riziko rakoviny prostaty. Ten isty mainstream tvrdil miliony krat a aj nadalej tvrdi (hoci uz menej casto, lebo to bolo milionmi ludi prekuknute) aj inu gigaloz, a to ze nizkotucna strava je zdrava, a vajicka, maslo a hovädzie mäso sposobuju srdcove choroby.

 19. A yzerá to tak, že súajodolné voči myšlienkam.

Pridajte komentár

*