Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

EÚ schválila zavedenie digitálneho ID Billa Gatesa, bez ktorého budú ľudia vylúčení zo spoločnosti


Print Friendly, PDF & Email

EÚ schválila zavedenie digitálneho ID Billa Gatesa, bez ktorého budú ľudia vylúčení zo spoločnosti

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Európsky parlament a členské štáty dosiahli dohodu o povinnom zavedení digitálneho identifikátora Billa Gatesa, ktorý má zabudované funkcie určené na vylúčenie ľudí z účasti v spoločnosti, ak nebudú dodržiavať globalistickú agendu.

Na našej stránke už dlhšiu dobu varujeme, že kľúčový plán v globalistickej agende zahŕňa digitálne ID a digitálne meny centrálnej banky, aby ľudstvo uzamkli do digitálneho väzenia – a Európska únia práve priznala, že sme mali po celý čas pravdu.

Elita vždy popierala tieto plány a každého, kto sa ich odvážil odhaliť, označila za „konšpiračných teoretikov“, ktorých treba umlčať na sociálnych sieťach, odsunúť na okraj spoločnosti a v niektorých prípadoch dokonca uvrhnúť do väzenia.

Teraz však globalisti prešli ku konečnému naplneniu svojej agendy. Vy sa však nemusíte podriaďovať ich autoritárskym plánom. Ešte nie je neskoro brániť sa. V skutočnosti sa proti tejto tyranii stavajú milióny ľudí na celom svete.

Poslanec Európskeho parlamentu zverejnil varovanie

Poslanec Európskeho parlamentu Rob Roos oznámil zlé správy o plánoch tejto globalistickej inštitúcie zaviesť povinné digitálne ID navrhnuté Billom Gatesom s ohľadom na masové zotročovanie ľudstva.

Technológia digitálnej identity, ktorá je známa ako eID, poskytne politickej elite v Európe právomoc zmraziť bankové účty ľudí, zabrániť im v nákupe leteniek, potravín, základných potrieb a zablokovať im možnosť akýmkoľvek zmysluplným spôsobom sa zapájať do života spoločnosti.

A ak neveríte, že toto plánujú, nevenovali ste tomu dostatočnú pozornosť.

Rozvojový program Organizácie Spojených národov (UNDP) práve spúšťa projekt, ktorý má priniesť posun v tejto agende. Má zabezpečiť, že všetci občania budú nútení zapojiť sa do schémy digitálnej identity.

Projekt je založený na tom, čo je známe ako „digitálna verejná infraštruktúra“, respektíve DPI. OSN požiadavku, aby bola ľudská rasa uväznená pod „digitálnymi ID“, ospravedlňuje nevyhnutnosťou dosiahnutia cieľov trvalo udržateľného rozvoja (alebo SDGs).

Presne tak, aj za digitálnou identitou sa skrýva zmena klímy údajne spôsobená človekom.

Podľa profesora Richarda Wernera, ktorý bol bývalým mladým globálnym lídrom WEF, globálna elita plánuje tento útok na ľudstvo už celé desaťročia – a dnes je už pripravená „zhodiť kazetovú muníciu priamo do srdca občianskej spoločnosti“, aby akceptovali digitálny identifikátor.

Podľa Wernera je konečným cieľom elít digitálny identifikačný čip pod kožou.

Na obzore je ďalšia vykonštruovaná globálna kríza

Ďalší krok v plánoch elít na masovú adopciu a úplnú kontrolu ľudstva zahŕňa vytvorenie ďalšej globálnej katastrofy.

Podľa Wernera je ponaučenie ohľadne týchto nebezpečných ľudí jednoduché. Nedovoľte im realizovať ich agendu. Nedovoľte, aby sa to stalo. Závisí to od vás.

Liečba osteoporózy

Globálna elita je odhodlaná posunúť autoritárstvo a diktatúru na úplne novú úroveň, ďaleko presahujúcu všetky pokusy v Maovej Číne, Stalinovom Rusku či Hitlerovom Nemecku.

Ako sa teda môžeme postaviť proti ich plánom?

Svetové ekonomické fórum Klausa Schwaba (WEF) v spolupráci s Billom Gatesom a jeho nadáciou, OSN a Európskou úniou presadzuje digitálne ID, očkovacie pasy a CBDC meny.

Nie je prekvapením, že prv, než budú do roku 2030 celosvetovo zavedené, sa tieto technológie najprv testujú v rôznych krajinách v Afrike (napríklad v Nigérii) a Indii, ktoré Bill Gates považuje za svoje osobné laboratóriá. V Nigérii však digitálna mena zlyhala pre jej masové odmietanie obyvateľstvom. A toto je aj cesta pre nás.

Zlovestne, WEF prišlo v septembri so sériou článkov, ktoré presadzovali zavedenie digitálnej identity. WEF sľubuje, že nové „bezhotovostné spoločnosti“ a digitálne ID budú verejnosťou vítané vďaka ich technológii „vyžadujúcej si nulové znalosti“.

Naozaj si myslia, že sme takí hlúpi a že ich zločiny proti ľudskosti im prejdú? Podľa Wernera by sme o CBDC ako o mene vôbec nemali uvažovať.

„CDBC musíte považovať nie za formu peňazí, ale za kontrolný systém alebo systém povolení,“ vysvetlil proferor Werner.

Nemýli sa. Čína zdokonalila systém sociálnej kreditu pomocou CBDC na udržanie úplnej kontroly nad masami ľudí. V Číne je vždy rok 1984.

Zakladateľ Svetového ekonomického fóra Klaus Schwab priznal, že Čína je vzorom pre politiku WEF. Preto je zaujímavé sledovať, ako čínska vláda zavádza plány, ktoré odrážajú jeho vlastný sen o ochudobnení más a odstránení súkromného vlastníctva.

Sľub, že „nebudete nič vlastniť a budete šťastný“, nebol vtip.

Video stránky The People’s Voice o tejto téme si môžete (v angličtine) pozrieť tu:

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. mariankosmac

  Nostradamus podle mnohých interpretů jeho díla údajně na rok 2023 předpověděl velkou válku. O té hovoří hlavně řádky: „sedm měsíců velká válka, lidé mrtví zlem“. (žeby vojna v Gaze?)

  Zajímavé je, že Nostradamus hovoří i o novém spojenectví dvou velmocí, které se spojí. Ve svých spisech hovoří o novém uspořádání mezi silným a slabým mužem, nebo dokonce mezi mužem a ženou v čele. Zdá se, že toto spojenectví by mělo fungovat, ale bohužel jeho dobré účinky nebudou mít dlouhého trvání.

  Světová krize

  Dva roky sužovala lidstvo pandemie, takže ekonomika celosvětově vplula do neklidných vod. Prudce rostoucí inflace, ceny pohonných hmot a všeobecná hospodářská vřava by se však mohly ještě zhoršovat, jak říkají i někteří ekonomičtí experti bez prorockých schopností. Nostradamus jim však dává za pravdu, když píše:

  „Pšeničný bušl stoupne tak vysoko, že člověk bude jíst své bližní.“

  Nejde zřejmě o kanibalismus, ale o to, že rostoucí životní náklady mohou vést ke stále větší bídě a nesnázím, s nimiž možná souvisejí i rostoucí občanské nepokoje. Vzrůstající životní náklady, neustálé poškozování životního prostředí a příjmová nerovnost mohou být dobrým důvodem. Je možné, že Nostradamova předpověď naráží i na rostoucí propast a nepřátelství mezi společenskými třídami, když říká:

  „Dříve či později uvidíte velké změny, strašné hrůzy a pomsty“.

  Tato slova mohou naznačovat určitý druh vzpoury proti bohatým, kteří byli tradičně izolováni od hospodářských otřesů, jež trápí zbytek společnosti. (tak možno i vzbura proti Bill Gejcovi a jeho chuj*vinám)

  Pokoru by nám mohl hlásat i nový papež, který dle proroka nastoupí po Františkovi. Podle věštce bude papež František posledním skutečným papežem a pontifik, který nastoupí na jeho místo, vyvolá skandál.
  https://www.dotyk.cz/magazin/nostradamus-proroctvi-2023/

  • „Dva roky sužovala lidstvo pandemie, “
   – NIE , to je demagogia.
   Dva roky sužovali ľudstvo gauneri politici a ich vlády. Pandemia bola iba fraška poháňaná televíyiou a falošnými testami.

   • 👍👍

   • Israismael

    To bol len začiatok pandémia…budú ešte pokračovať ďalej ,budú skúšať ľudstvo že pokiaľ môžu zájsť a to nielen tou digitalizáciou peňazí ,všelijakými zelenými hlupostami ,great resetom ,ale aj hospodárskou a finančnou krízou,ktorú majú naplánovanú počas občianskych vojen a vojenských konfliktov po svete ..

  • Škandalózny je už tento pápež František. Mnohí, aj najvyšší cirkevní hodnostári ho považujú za heretika. Prečo 12 kardinálov mu napísalo list, v ktorom ho žiadali aby abdikoval ?

 2. Ing Petr Blahynka – ZMĚNA SYSTÉMU

  petr blahynka první část
  https://www.youtube.com/watch?v=5aWtxrXzgNU

  petr blahynka druhá část
  https://www.youtube.com/watch?v=56m4SEgRYgU

  Bezprostřední reakce na přednášku Ing. Blahynky
  26 minut
  https://www.youtube.com/watch?v=e6OzJv5IDfo

  • oldmarxista pamprlik

   hahahah zasmiali sa deti a vzali motiki a isly kopat kobalt.

   • Miroslav Čižmár

    Kobalt budú kopať roboty. Ľudská práca bude tvorivá, zameraná na individuálny talent jednotlivca. Každý pamprlík má nejaký skrytý talent od Boha. Motiváciou bude neexistencia peňazí. Všetky nákupy budú predstavovať dlh voči spoločnosti, ktorý sa bude splácať tvorivou prácou pre spoločnosť. Na to sú potrebné technológie digitálnej identity a sociálneho kreditu.

  • jirik – veľmi dobrý analytický materiál, ale záleží na tom, kto a ktorým smerom to bude riadiť. To je akože než sa zle oženiť, radšej sa dobre obesiť. Silne pochybujem, že ficobanda to bude smerovať v prospech nás. Radšej znova ten Kamas. Lebo bez zbavenia sa vnútorného nepriateľa sú nám ostatné alternatívy nahovno – resp. bez vnútorného nepriateľa by neexistoval ani zásadný problém nášho prežitia.
   https://www.youtube.com/watch?v=SvWF-w8rx0M

   • v těch reakcích po přednášce, to jeden diskutující směřoval opět k řízení z Evropské Unie….
    současné diskuze, besedy,… mi připomenuly knihy nosova o neználkovy….to jsou prý utopistická díla….

   • naroš, nemáš někde v počítači či šanonu papír, že slovenská republika je korporace?
    Něco podobného tomuto
    http://dierzavi.cz/images/korporace_CR.jpg

    kdybys něco měl dej mi to na net ke stažení. díky…

    • https://feketedaniel.webnode.sk/sr-korporacia/
     ——————
     Podľa mňa môže ísť /okrem grafických fejkov/ o reálne pokusy psychopatov, ako cez názov a. s. a jeho copyright si privlastniť štát – napr. s tichým súhlasom nevedomých – kto mlčí, ten svedčí – a potom akože vydržanie. Drzosti sa medze nekladú. Ale pochybujem, že štát je možné získať do vlastníctva vydržaním. Mi to pripadá ako privatizácia pozemkov na Mesiaci či na Marse – takéto pokusy tu boli – akože stačilo len vykolíkovať – claimové záberové právo. Psychopati majú predstavu, že to na čo ukážu, si môžu privlastniť. To treba eliminovať v zárodku. Je tam nejaké číslo registrácie – treba preveriť.

     • Zatiaľ to vyzerá ako pokus z roku 2019 o registráciu práva na názov „domény“ – možný dôsledok na používanie značky „Made in Slovakia Limited“. Registrácia je bez bližšieho obsahu – mimo sídla vlastníka takejto značky. Takže säúdruhovia zo SIS – viete o tom niečo?

      SLOVAKIA LIMITED
      Company Number
      11168127
      Status
      Please log in to see this data
      Incorporation Date
      Please log in to see this data
      Dissolution Date
      Please log in to see this data
      Company Type
      Private Limited Company
      Jurisdiction
      United Kingdom
      Registered Address

      Suite 8 Pmj House Highlands Road
      Shirley
      Solihull
      B90 4ND
      United Kingdom

      https://find-and-update.company-information.service.gov.uk › officers › wZUUHZOiv1auQ8fCLxu9KHAXxvk › appointments
      Michael FOWLER personal appointments – Companies House
      Dissolved Correspondence address Suite 8 Pmj House, Highlands Road, Shirley, Solihull, England, B90 4ND Role Director Appointed on 5 February 2019 Nationality English Country of…

      Industry Codes

      99.99/9: Dormant Company (UK SIC Classification 2007)

      Latest Accounts Date
      2019-01-31
      Inactive Directors / Officers
      1 officer available, please log in to see this data
      Registry Page
      Please log in for link to primary source
      Source UK Companies House, http://xmlgw.companieshouse.gov.uk/, 10 Nov 2022 (UK Crown Copyright)
      https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/11168127
      https://opencorporates.com/companies/gb/11168127
      …………..
      Inak Limited /Ltd./ je naša sro.

     • Michael FOWLER
      Filter appointments
      Filter appointments
      Current appointments
      Total number of appointments 15

      Date of birth
      June 1955
      https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/officers/wZUUHZOiv1auQ8fCLxu9KHAXxvk/appointments

     • Miroslav Čižmár

      Kedysi nás vlastnil franský kupec Samo. História sa opakuje.

     • A možné pozadie komplotu „akciovka Slovensko“.

      „Politické hnutie, ktorého predsedom je Igor Matovič, zmenilo dňa 25.10.2023 svoj názov OĽANO na názov SLOVENSKO. Na jeho návrh bola vykonaná zmena v registri politických strán a politických hnutí vedenom na Ministerstve vnútra SR,“ informuje vo svojom najnovšom článku Adriana Krajníková.“
      https://www.infovojna.bz/article/advokatka-krajnikova-podava-trestne-oznamenie-ako-obcan-slovenskej-republiky-sa-citim-poskodena-tiez-tym-ze-kovany-psychopat-matovic-sa-vysmieva-z-celeho-slovenska-ako-sa-stal-sefom-celeho-slovenska

     • Napr IT je zaregistrovana tu:
      REPVBLIC of ITALY c/o SASM&F
      (UK) LLP 40 BANK STREET ,CANARY WARF , LONDON X0 E14 5DS.
      Ma svoje reg č (SEC- d-u-n-s) aj Slovenská republika má, a pod ňou všetky ministerstvá a úrady:
      Úrad vlády Slovenskej republiky
      D-U-N-S® number: 49-515-0245
      Kancelária Národnej Rady SR
      DUNS number 367094479
      Kancelária Súdnej Rady Slovenskej Republiky
      DUNS number 81-717-1445
      359/8 Hlavné námestie, 81101 Bratislava
      Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
      D-U-N-S® number: 49-669-0272
      Ministerstvo spravedlivosti Slovenskej republiky
      D-U-N-S® number: 49-669-0280
      1523/71 Račianska
      83102 Bratislava – NovéMesto atd aby mohli medzi sebou obchodovat, to isté mestá,obce….

     • iana – pripomína to trustový systém registrácie „rodných čísiel“ /napr. trust Katolíckej cirkvi/. Modus operandi archivácie trustu – nadkorporátnej „dohody“ z pozície moci.

     • Maroš 12:56, presne, na zaklade toho potom štáty vytvorili „slamáka“ pravnu fikciu teba pod rodnym čislom alebo fiškalnym kódom – v inych krajinách, trust teda vlastní štát lebo je ním vytvorený a je teda aj beneficient(prijímatel) trustu? Trust vytvoreny štatom ma formu JOŽKO MRKVIČKA….pred pár rokmi to este bolo Jožko MRKVIČKA, Jožko Mrkvička a ešte pre tým Jožko z rodu mrkvičkových….. takže kde a kedy nám oznamia že všetko čo vlastnia obcania korporácie patrí korporácii, je to druh súhlasu zmluvy medzi právnou fikciou a korporáciou?

   • SNS bude dúfam toho brzdou.

   • Vravíš, ficobanda nás nespasí,ale kto podla teba ? progresívne hovadá ?

    • značka PS nie sú progresívne hovada, ale progresívne svine…

     • Israismael

      Jedným slovom :progres satanisti
      Tato progresívna agenda je od temných ..Však to stačí pozorovať správne ,že to nemôže byť od pravého Boha Stvoriteľa …Nevidia to len tí ľudia ktorí majú zahmlené rozumové zmýšľanie ,a ktorí sú už takmer isto chytení do pasce temného pána tohto sveta..Sú to ti ľudia ktorí si zaspinili svoje vnútorné Ja ..Ale to sa rovná vyčiarknutiu z Knihy života#Stvoritela a konečná pre takého ľudského ducha..Miliardy ich budú ,keďže bolo oznámené že až vyše 80% ľudí nepatrí na túto Zem..

    • Odvrhni všetky prizmy a sleduj len tú ktorá ukazuje kto čo robí pre štát.
     A je jedno či niekto posiluje štát z dôvodov, ktoré nevychádzajú z ich úprimného chcenia alebo áno. Dôležité, že sa to deje pretože sú do toho subjekty na rôzny čas donútené z rôznych príčin.
     Samo o sebe by sa tak nedialo, všetko súvisí so všetkým. Preto by si každý človek mal dávať pozor na tých ktorí útočia na štát ako na zriadenie a systém pre možnosť existencie národa.
     Bez štátu národ neprežije. Neprezijeme ako individuálni dobrodruhovia bojujúci na vlastnú päsť ani keby sme vedeli ako.
     Ten štát potrebujeme. A treba on bojovať a podporovať ho aj keď sa nám od neho nevracia to čo by malo – je to kvôli parazitom v infiltrovaným v ňom.
     Je dosť chytrých šmejdov ktorí idú na oko na vlne odporu voči elitám ale sú schopní nasmerovať našu nenávisť voči štátu ako takému.
     Nepozerajte na to či niekto pre štát robí niečo dobré z vypočítavosťi alebo z úprimného chcenia! Nemyslite si, že každý kto ide proti elitám je s vami!
     Na to majú ďaleko prepracovanejšie postupy a vôbec celý svoj osobný prístup aby ste zistili, že im na vás absolútne nezáleží.

 3. Nuz scenar, hoci uz vylepseny bude podobny tomu, aky bol za covidu. A vacsina ofiec si vyberie tak, ako ked si vyberala mnamku. Som o tom presvedcena. My zvysni sa budeme musiet zariadit a vydrzat, kym si ich vsetkych nezoberie zubata. Prva vlna sa podla Deagel bude tykat ockovanych do 2025, druha vlna si vezme čipovanych …
  „Kniha pravdy“ neklame, vsetko ide presne podla udalosti v nej opisanych, ci tomu verite alebo nie.

 4. Zijeme naozaj v pohnutej dobe a obavam sa, ze s prichodom eID/CBDC prichadza biblicke znamenie selmy, bez ktoreho si ten, kto to odmietne nebude moct nic kupit/predat, proste bude uplne odpisany zo spolocnosti, musime vytrvat, branit sa, ale ako? Platime hypoteky, uvery, dane, rozne pohladavky a obavam sa, ze tito hajzli na nas nastrazili taku pascu, ze ak to vsetko budeme chciet zaplatit tak len s tym, ze to prijmeme… ale ja to odmietam prijat, podrobit sa totalnej kontrole a otrokarskemu systemu!!!… ako mame protestovat a branit sa okrem toho, ze to proste odmietneme? Je vobec uniku? Dakujem za nejake tipy/rady…

  • Treba nemať dlhy. A tiež, ak nebudete mať ich platidlo (CBDC) a oni vám budú chcieť exekuovať peniaze, lebo ste im niečo nezaplatili, nebudú vám mať čo exekuovať. Teda môžu potom exekuovať majetok nejaký – preto sa treba zariadiť, aby ste žiadny majetok nemali (nehnuteľnosti prepísať na deti) a iný majetok (zlato, striebro) dobre ukryť.

   • To sa lahsie povie ako urobi, nemat dlhy… nedavno sme dostavali vysnivany dom, na ktory sme si museli samozrejme vziat uvery ako drviva vacsina ludi, splatnost +-30 rokov, dovtedy sa to tu ani nebude podobat na svet aky pozname a mozno tu ani nebudeme… ak mi automaticky transformuju bankovy ucet na nejaku formu CBDC previazanu s digitalnou identitou, tak sa jedneho dna ocitnem v situacii, ze aha, ale toto ja odmietam, tym padom niet uniku, zrekviruju nam majetok lebo sa nepodriadime a budeme „stastni“… zlato, striebro nemam…

    • Musel by som asi vyhrat loto, aby sa mi podarilo sa vyslobodit z tohto dlhoveho systemu, dnes je vacsina ludi zadlzenych a to je ich pasca a paka na nas, banky a ich uvery….

     • Israismael

      Tieto svetové temné a technokraticke vretenice (globálny satan ),oni veľmi dobre vedia čo všetko využiť v ich prospech ..Vedia že milióny a milióny ľudí majú hypotéky na domy,byty a vedia aj to že prichádzajúca velka vojna a hospodárska kríza nedovolí tým ľuďom platiť tie drahé hypotéky .Digitálna mena bude mať tú nevýhodu pre všetkých ľudí , že keď sa nebudú platiť dlhy ,tak oni jednoducho stopnú tie digitalne účty na jeden klik ..a keďže nebude žiadna hotovosť ,nebude možné ani kupovanie ani predávanie , po stopnuti účtu …Dlhodobé neplatenie = vezmu,skonfiskuju domy ,byty ..Oni síce nechajú naďalej bývať dlžníkov v ich domoch ,bytoch ale už nebude človek vlastníkom .Preto ta ich veta : Nebudeš nič vlastniť a budeš šťastný …Postupne si takto vezmú všetko ..súkromné vlastniť nebude možné nič ..To všetko má byť hotovka do roku 2030 ..Mnohé sa im podarí vykonať a dokonať ..

     • Nevidim to tak čierne *

    • Povieme to trošku drsne, ale je to pravda: Buď budete slobodný človek v garzónke, alebo otrok v dome. Výber je na vás. Nejde byť aj slobodný, aj mať veľký dom, na ktorý nemáte a musíte si požičať.

     Oni nezavedú CBDC násilím. Dajú každému povedzme na začiatok 2000 Eur, ale podmienkou bude vytvoriť si digitálnu peňaženku. Nebudete musieť si ju vytvoriť, ale prídete o 2000 Eur. Dokážete tomu odolať?

     • Odolat dokazem, to je zas len navnada do digitalneho koncentraku, a co eID? To tiez nebudu zavadzat nasilim ale formou natlaku/vydierania nieco za nieco? Viem, ze ked to pride tak miliardy ludi(zatazenych hypotekami) budu stat pred zasadnym rozhodnutim – bud to prijat a zostat otrokom alebo vykrocit smerom k slobode, alebo pride nejaky prelomovy zasah vyssej moci…

     • Môžu použiť med alebo bič. Pri CBDC, nakoľko ide o peniaze, teda niečo čo ľudia chcú, tak použijú skôr med. Pri ID (občianskych preukazoch) nejde o niečo, po čom by ľudia vyslovene túžili. Takže skôr to tuto pôjde príkazmi, sankciami a strpčovaním života. Nikoho nemôžu prinútiť mať smartfón, preto je možné očakávať, že nejaké základné smartfóny budú ľuďom dávať zdarma, aby mohli mať to digitálne iD – napríklad dôchodcom. Tam bude treba robiť protiakcie a občiansky odpor – niečo podobné, ako pri odmietaní rúšok a testovania počas pandémie.

     • Už to, že vám niekto dá 2000 euro – to je fuk akých – vytvárate si dlh! Viete tomuto odolať? Lebo keď to JEDINÝ raz príjmete – tak ten dlh si vytvoríte! A musíte potom plniť podmienky! Naštudujte si Helénsku dobu spred 500 rokov pred Kristom, ako židia vytvorili prvé spotrebné úvery a spustili otroctvo Grékov! To jsou lichváři – ku.va úžerníci! Vymysleli niekedy niečo nové?!

      Samozrejme, že sa nájdu idioti, ktorí si budú myslieť, že dostali niečo zadarmo – a nebudú to len Cigáni – a len potom poznáte účel ich pozitívnej diskriminácie! Samotní židia boli egyptskými zrecmi udržiavaní zadarmo na nebeskej mane 2 generácie – aby si na ten parazitizmus naučili! Pečené holuby do huby! A v spoločnosti, kde budú 40% práce vykonávať roboty – ten kto ju nebude vykonávať /dnes sme my necigáni tie roboty/, bude takýto „nepodmienený“ príjem samozrejmou cestou k otroctvu. Otázka – koľko tých slobôd si nechajú vziať práve tí Cigáni? Ale to je možno otázka ich plánovanej eliminácie – ďalšie konečné riešenie „problému“. Pod zámienkou. Čo iné môžeš čakať od žida – vyrobí problém a ponúkne jeho riešenie! Tisícročia cez kopirák!

      Otázka – ako môžu židovskí bankári vlastniť náš dôchodok?! Odpoveď – tým, že nás vláda pracujúca v prospech úžerníkov vedie do dlhov! Stále a stále je to o vnútornom nepriateľovi!

     • A nebo budou v baráku třeba 4 rodiny,aby to utáhly.

     • Israismael

      Majo ..nemajte za zle vyššej moci keď zasiahne až na konci ,keď to bude absolútne neznesiteľné ..Pretože všetko sa musí vytriedit ,podľa toho kto kam bude patriť …Či bude patriť na jednu stranu alebo druhú ..Čiže či k svetlu alebo k temnu…Inak triedenie prebieha už dávnejšie ,aj vakcíny bola súčasť tohto triedenia ,aj názor na vojnu ,či už na Ukrajine alebo teraz v Gaze …a prídu ešte tvrdšie triedenia ,ktoré len potvrdia ,kto kde sa zaradí a na akú stranu ..Sme už blízko posledného záverečného triedenia ,,A ešte mnohí odpadnú ..Bude to tazka doba ,ale aj mnohí vyhrajú ..

     • Stačí malý skromný domček so záhradou, nemusí byť barák. Garsónka či 1,2,3 izbak ….tam človek nič nevypestuje, neuskladni..
      Tá záhradka je dôležitá.

     • Neboj,ja som presvedčená,že to čo chcú sa im nepodarí…predstav si masu ľudí,ktorým chcú všetko zobrať…..prerátali sa..tak ako nás nezlomili pri moribunduse,tak nás nezlomia ani teraz…..Oni idú posledné ťaženie…a tak ako Adolf do posledného okamihu v rozbitom Berlíne vykrikoval do ampliónov ,že vyhráva,tak isto to robia títo ,,Adolfovia“…Oni sú už zlikvidovaní,len ľudia o tom nevedia……Príde to razom….len my musíme zotrvať a nezlomiť sa!Boh nám pomáhaj!

    • Neboj,ja som presvedčená,že to čo chcú sa im nepodarí…predstav si masu ľudí,ktorým chcú všetko zobrať…..prerátali sa..tak ako nás nezlomili pri moribunduse,tak nás nezlomia ani teraz…..Oni idú posledné ťaženie…a tak ako Adolf do posledného okamihu v rozbitom Berlíne vykrikoval do ampliónov ,že vyhráva,tak isto to robia títo ,,Adolfovia“…Oni sú už zlikvidovaní,len ľudia o tom nevedia……Príde to razom….len my musíme zotrvať a nezlomiť sa!Boh nám pomáhaj!

   • anebo http://www.czechaslavakia.cz/

    mojmír, renata a Rieči s andrejkou a davidem 7/11/2023
    https://www.youtube.com/watch?v=8qI3XjatDQU

    Dán Jas všem občanským mluvčím o pojmu OBČAN, LID a ukázání myšlenky o Národním projevení hlasu Národa v každých jejich volbách. Netřeba peněz jak se nám snaží vnutit. z 9/11/2023
    https://www.youtube.com/watch?v=AEaLdi2J40A

  • keď mi nepredajú, tak si vezmem, silou a tej mám dosť

 5. No, asi budem vylúčený zo spoločnosti. Pokiaľ nás, vylúčených, bude dostatočne veľa, budú vlastne vylúčení tí ostatní…

  • oldmarxista pamprlik

   mi z osad sa navas uprimne tesime

  • Aj ja budem vylúčený zo spoločnosti závislákov na peňažnom a digitálnom systéme a pôjdem sa podeliť s medveďmi o brlohy a jedlo. Vzťahy som už nadviazal. Kto sa chce ku nám pridať, toho privítame hrsťou trávy alebo sena.

   • Israismael

    Keď už nebude žiadne jedlo ,keď ostane na svete malé množstvo ľudí ,tak budú dobre aj kobylky, cvrcky,lesné jahody a lesný med ,a v zime možno aj za hrsť toho sušeného sena ak si neulovime a neupecieme medveďa 😉

 6. Válka na Blízkém východě teoreticky nikdy neskončí, protože Deep State potřebuje neustálý konflikt, aby se udržel u moci

  https://aktax.cz/valka-na-blizkem-vychode-teoreticky-nikdy-neskonci-protoze-deep-state-potrebuje-neustaly-konflikt-aby-se-udrzel-u-moci/

 7. Vize globalistů: „15minutová“ vězeňská města a konec soukromého vlastnictví

  https://aktax.cz/vize-globalistu-15minutova-vezenska-mesta-a-konec-soukromeho-vlastnictvi/

 8. Kedysi som bol bezdomovec, vdaka tomu som sa naucil Vela uzitocnych veci, ako prezit bez penazi..Nemam ziadne dlhy, dokonca ani telefon na pausal. Niesom zaockovany, nikdy som nebral vyter z nosa a huby.(preto som SA vys*al na pracu)Urcite sa vys.riem Na Tu digitalnu penazenku a aj na ten digitally ID, aj keby mi chceli dat 10 000£. View ze celosvetovy system je zly… Velmi ma motivuje, a moje Ego ma rado ak som odlisny od vacsiny. Len zive ryby placaju proti prudu, tie mrtve su unasane prudom…

  • Israismael

   Angličan …Nástupena je dobra cesta ..Treba ju udržať ..A ja povzbudzujeme k tomu !!

   • Zacal som rozmyslat o navrate na Slovensko. Slovenska priroda je lepsia co sa tyka prezitia v lesoch, horach, vystavba drevenic, lov, zber lesnych plodov, rybolov v riekach, sadenie zeleniny chov zvierat a hlavne zdroje pitnej vody v porovnani s Anglickom, kde si bohati j*bu kamery AJ na stromi v lesoch…My slovaci a cesi some dobri ludia, nejako name v sebe zakorenenu emptiu a dobrosrdecnost. Ked ten bordel zacne, urcite sa pripojim k odboju..

    • Israismael

     Dobrý nápad..pretože Anglicko čakajú v blízkom čase veľmi krušné časy ..Podľa proroctiev to bude napr veľmi veľké zatopenie britských ostrovov mohutnou vlnou cunami..

    • Správne myšlienky, najlepšia je tá o odboji. Ak nás bude mnoho, udupeme závislákov na ID.

 9. Tu treba o autoroch a presadzovačoch zverejniť všetko – nielen ako sa volajú, ale napr. aj kde bývajú, dovolenkujú či aké záľuby majú… Aby boli dohľadateľní!

 10. RoadRunner

  Technokratický svět je na vrcholu. Orgasmus technokratů vrcholí. Sním či bdím? Dnes je všude program. Dnes jsem nemohl nikoho potkat. Lidi mají program na víkend. Jsou snad naprogramovaní? Nebo prý strana má program a jde za prog-rámem. Jsme snad na pro g rámovaný? Omezení? Co si to dovolujete, jsem ing mag doc pfdr pmdr hfdr configur. Omg.

 11. Rozhovor biochemika Ing. Orsága na IV, aké fatálne zdravotné následky mu spôsobilo 2-té očkovanie, „prístup“ lekárov k jeho súčasnej liečbe týchto dôsledkov a popis vysoko komplikovaného spôsobu jeho súčasného žitia-nežitia.

  P.S.1 – Priznal, že dal sa naočkovať, aby mohol pracovať, cestovať.. Dnes nemá ani prácu, ani zdravie a už vôbec nie – cestovanie..
  Ale poslucháči ocenili, že prišiel do médií tieto jeho skúseností – ako Memento – pre ostatných ľudí – zvestovať..
  Stále platí to staré slovenské (sedliacke) : 3x meraj, 1x rež.

  https://www.infovojna.bz/article/video-biomedicinsky-inzinier-ktory-uveril-vakcinacnej-propagande-a-po-pichnuti-anticovidovej-injekcie-sa-na-vlastnej-kozi-presvedcil-o-jej-fatalnych-zdravotnych-nasledkoch-prehovoril-v-infovojne

  P.S: 2 – Kto si ešte pamätá na repre-hokejového českého brankára – Romana Čechmánka, tak ako 52-ročný, už to má tiež zo dňa na deň, Za Sebou..

  https://www.hlavnespravy.sk/vo-veku-52-rokov-zomrel-byvaly-brankar-a-olympijsky
  vitaz-roman-cechmanek/3315612

 12. Globalističtí šmejdi ! je na čase otevřeně proti tomuto zlu a hnusotě otevřeně vystoupit . Neplatit kartami , ale hotovostí , nenechat se šmírovat a zatáhnout do jejich žumpy a hnoje ! Lidi nenechte se oblbnout . To jsou satanisti , fašisti a svoloč , která nemá na Zemi místa !! Jen láska , dobro a porozumnění mezi lidmi musí zvítězit na zlem a temnotou !

 13. to je jedno kto

  redakcia, v anglickom texte sa pise:

  https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/ip_23_5651
  „The Commission welcomes the final agreement reached today by the European Parliament and the Council of the EU at the final trilogue on the Regulation introducing European Digital Identity Wallets.“

  Council of Europe podla wiki:
  „The council’s two statutory bodies are the Committee of Ministers, which comprises the foreign ministers of each member state, and the Parliamentary Assembly of the Council of Europe (PACE), which is composed of members of the national parliaments of each member state“

  Kto to teda za Slovensko oddobril, kto je ten zastupca, je to Blanar, kedze je min. zahranicia alebo je to niekto z PACE? Poprosim o info. Vdaka.

  Detailne info o tom, co sa vlastne udialo uz v marci 2023 ohladom digi penazky, potazmo eID:
  https://www.dostojneslovensko.eu/sk/751-19-3-2023-v-pozadi-placoviek-falosnych-hadok-schvalili-penazenku-digitalnej-identity-eu

 14. Koukám do diskuze a vidím známé tváře, rád Vás zase vidím.
  Už jsem myslel, že se to všechno nějak odstřihlo.
  Israismael
  jirik

 15. SATAN, TY BASTARD VŠETKÉHO ZLA SCHOPNÝ, JA A ANI TÍ KTORÍ VERIA V ŽIVÉHO KRISTA NIKDY NEBUDEME ŽIŤ V TVOJOM SVETE, ALE TY BUDEŠ ŽIŤ V NAŠOM SVETE DO NANEBOVSTÚPENIA KRISTOVEJ EKLEZII! PREVZÁCNA KRV KRISTA JE PROTI TEBE!
  SI NAVŽDY PORAZENÝ! SI LEN LUHÁR A VRAH, NIČ INÉ NEDOKÁŽEŠ! MÔJ KRISTUS ŤA NAVŽDY PORAZIL !!!
  PROKLAMUJEM: KLADIEM NA VŠETKY SATANSKÉ PLÁNY, NAJMOCNEJŠŠIE MENO CELÉHO STVORENIA, KRISTUS. V JEHO MENE RUŠÍM VŠETKY PLÁNY SATANOVI ODDANEJ EU. PROKLAMUJEM BOŽIA HOJNOSŤ, PROSPERITA, BOŽIA VLÁDA VLÁDNE NAD CELÝM ČESKOSLOVENSKOM! TAK AKO SA ŽIJE V NEBI, TAK SA ŽIJE AJ V ČESKOSLOVENSKU !!!!!!!

  • a na veky vekov Amen

   a či to nie je Kristovo učenie – zbav sa majetku a budeš mať poklad v nebi?
   Veď v tomto živote sme len na zkúšku, tak nech si tí šmejdi všetko zoberú na ten krátky čas, kôli tej záťaži nebudú môcť vystúpať do neba

  • Amen!

Pridajte komentár

*