Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Kráľ Karol III. ohlásil úplný zákaz tabaku vo Veľkej Británii. Je to preto, lebo nikotín chráni pred covidom?


Print Friendly, PDF & Email

Kráľ Karol III. ohlásil úplný zákaz tabaku vo Veľkej Británii. Je to preto, lebo nikotín chráni pred covidom?

(Ethan Huff, Natural News) Pri slávnostnom otvorení britského parlamentu tento týždeň kráľ Karol III. šokoval národ plánom úplne zakázať fajčenie v celej Veľkej Británii.

Kráľ Charles vo svojej reči k parlamentu, ktorou sa ceremoniálne začína nový legislatívny rok, prezradil, že premiér Rishi Sunak vykoná historický zásah proti cigaretám a fajčeniu tabaku.

Prvá fáza má zahŕňať prijatie legislatívy na zvýšenie zákonného veku pre kúpu cigariet. V každom nasledujúcom roku sa bude zákonný vek postupne zvyšovať, až nakoniec vo Veľkej Británii nezostanú žiadni fajčiari.

„Musíme riešiť tú najväčšiu príčinu zlého zdravia, invalidity a smrti, ktorej sa dá úplne predchádzať,“ uviedol premiér Sunak v protitabakovej správe pre národ.

„A tou príčinou je tabak. Fajčenie spôsobuje jedno zo štyroch úmrtí na rakovinu,“ ďalej vyhlásil.

Ak sa plán začne napĺňať tak, ako je zamýšľané, 14-ročnému človeku, ktorý dnes žije vo Veľkej Británii, nebude nikdy počas jeho života, ani v dospelosti, legálne predaná žiadna cigareta.

(Súvisiace: Výskum Texaskej univerzity A&M zistil, že nikotín môže pomôcť chrániť starnúce mozgy pred Parkinsonovou a Alzheimerovou chorobou.)

Je nikotín len zlý?

Nikotín môže byť skutočne prospešný pri ochrane pred cytokínovými búrkami pri silných infekcách.

Prvý z právnych predpisov o zákaze fajčenia má podliehať „slobodnému hlasovaniu“, čo znamená, že poslancom britského parlamentu nepovedia ich materské strany, ako majú hlasovať.

Labouristická strana však potvrdila, že má v úmysle hlasovať spolu s konzervatívnou vládou za schválenie zákona, čo znamená, že sa „očakáva, že zákon bez problémov prejde,“ citujúc denník The Sun.

„Ľudia si zapaľujú prvé cigarety, keď sú mladí,“ tvrdí Sunak. „Štyria z piatich fajčiarov začali vo veku do 20 rokov. Neskôr sa drvivá väčšina z nich pokúša prestať.“

„Mnohí však zlyhávajú, pretože sú závislí a v prvom rade si želajú, aby si tento zlozvyk neboli nikdy osvojili. Ak by sme dokázali prelomiť tento cyklus, ak by sme dokázali zastaviť začiatok, potom by sme sa dostali na cestu k ukončeniu najväčšej príčiny úmrtí a chorôb v našej krajine, ktorým sa dá predchádzať.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Spolu s mnohými ďalšími vecami na svetovej scéne, ktoré majú v súčasnej dobe dosiahnuť svoj koniec, má Anglicko v úmysle stať sa úplne bez fajčenia do roku 2030. To znamená, že cigarety bude užívať menej ako päť percent spoločnosti.

Prečo ten urputný boj proti tabaku?

V priebehu rokov sa veľa špekulovalo o tom, prečo vlády sveta chcú, aby ľudia prestali fajčiť.

Nemôže ísť o verejné zdravie, inak by zakázali iné veci, ako sú geneticky modifikované organizmy (GMO), vakcíny, fluoridovaná voda, 5G žiarenie a mnoho, mnoho ďalších vecí, ktoré sú oveľa nebezpečnejšie ako tabaková rastlina.

Pre niektorých to môže byť šok, ale existujú aj určité liečivé účinky tabaku a jeho nikotínových zložiek. Napríklad, nikotín tlmí cytokínové búrky známe tiež ako hypercytokinémia – to je nadmerne reaktívna imunitná odpoveď, ktorá uvoľňuje príliš veľa prozápalových signálnych molekúl, čo niekedy vedie k smrti.

Otázka tabakových a cytokínových búrok sa objavila viac ako raz počas „pandémie“ Covidu-19, keď sa zistilo, že nikotín v skutočnosti poskytuje pľúcam ochranu v čase, keď čelia závažným respiračným infekciám.

„Štatistické prieskumy pacientov s ochorením Covid-19 naznačujú, proti všetkej bežnej logike, že ľudia, ktorí fajčia, sú menej náchylní na infekciu a vykazujú menej závažné respiračné symptómy ako nefajčiari,“ uvádza sa v abstrakte jednej štúdie publikovanej v medicínskom časopise Immunology Letters (Elsevier).

„To naznačuje, že nikotín môže mať určitý preventívny alebo modulačný účinok na zápalovú odpoveď v pľúcach.

Nakoľko je známe, že odpoveď na infekciu vírusom SARS-CoV-2 a jej vymiznutie závisí hlavne od pľúcnych makrofágov, diskutuje sa o nedávnych vedeckých zisteniach, ktoré by mohli vysvetliť, prečo a ako dokáže nikotín modulovať odpoveď pľúcnych makrofágov počas infekcie Covidu-19.“

Záver

Keď vám Veľký brat – alebo v tomto prípade Britská kráľovská rodina – povie, že v záujme ochrany verejného zdravia treba niečo zakázať, pravdepodobne vás klamú.

Viac sa dozviete na stránke Tyranny.news.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. mariankosmac

  Už na začiatku pandémie to vravel nejaký lekár/ka že Nikotín vraj zaberá ako prevencia proti koronavírusu. Tak som kúpil tabak, aj žuvací a flašku medoviny a je fakt že počas doby cca 1,5 roka čo som fajčil (nie vela) sa mi covid vyhol. Potom som nejaký mesiac nefajčil a hneď som chytil kovídek. Ale môže to byť tiež náhoda. Iste, nevieme či covid existuje ,,nebol preukázaný“ ale povedal by som že nejaká pliaga tu bola.

  • U nás v práci měli covida i silní kuřáci.Tedy aspoň podle testů.

   • Nemýl seba ani nás – mať COVID tak že si bol chorý je jedna vec a mať COVID podľa testu – teda byť pozitívny ale nie chorý je druhá vec! Je to diametrálny rozdiel keďže všetci vieme o tých testoch svoje…

    • Já vás nemýlím,o hodnověrnost testů si myslím své.Ale je fakt,že ti kuřáci jsou i očkovaní.A nemocní byli.

   • Jde o to,že všeho,čeho je moc může být škodlivé.Vždyť principem je vyváženost,rovnováha ( homeostáza) a tělo neustále o homeostázu usiluje.Takže nikotin v malém,či rozumném množství může pomoci,může omezit i to svinstvo ,které vypouští nadnárodní satanisti,aby mohli vakcínovat zase jinými jedy.Taky by stálo za povšimnutí,jak působí nikotin na cévní systém mozku u starších lidí,samozřejmě omezeně,nic nepřehánět. Zkuste dát tabák třeba i zvířatům,třeba mlsné koze,ta cigaretu nebo tabák okamžitě sežere..Silný kuřák si zdraví ničí jistěže. Zkuste se naládovat obrovským množstvím třeba soli,taky se otrávíte,ale v malém je sůl velmi potřebná.

    • Miroslav Čižmár

     Všeho s Mírou. Čiže so mnou.

    • Když jsem měla tabák na zahradě,musela jsem ho chránit před slimáky .
     Škodlivý není ten tabák,ale ta silná chemická ochrana.A kdo ví co s ním ještě při zpracování vyvádí.

     • mariankosmac

      Je dostať (trochu drahší?) tabak Pueblo, ktorý je bez akýchkoľvek chemických prísad. Mal som tú najlahšiu verziu Blue a ten mi práveže nechutil, bol taký bez chuti.

      Kedysi sa tabak bežne pestoval ako okraska a na ,,odpudenie hmyzu“. Ten sa ale nedal fajčiť, bol asi príliš silný.

   • ziadny covid neekzistoval a to testovanie dalsi podvod

  • Fajcenie tabaku vytvara v plucach SLIZ,, ten sliz obaluje steny pluc a a chrani pluca c pred bakteriami, Kazdy jeden fajciar ktori prestava fajcit, po vycisteni pluc Slizom ochorie, pretzels bakteriam sa uvolni cesta..Preto sa odporuca fajciarom zvysit dennu davku vitaminu C Kazdopadne fajcenie he zle

  • Každý rok tu je dáka pliaga.Hlavne pri velkých zmenách počasia.Organizmus prehriaty,dáš si studené a je to,podla lekára covid.Bolí ťa v krku-covid.angína sa zázračne stratila a je covid.Covid je absolútny nezmysel.Kto chce tomu veriť,jeho vec.Ja si myslím svoje a ak treba liečim sa sám pomocou prírody,a chorý som nebol už niekolko rokov.

  • vyhla sa ti chripka,lebo ziadny „covid“ nikdy neekzistoval,len ako bulshit na znicenie humanity

 2. Psychopat Karči (podporovatel depopulacie, green dealu a islamizacie) nech povie nieco k tomuto:
  https://legitim.ch/verdorbenes-blut-80-der-blutvorraete-sind-mit-spike-proteinen-aus-mrna-spritzen-kontaminiert-geben-blutbanken-versehentlich-zu/ !

 3. Miroslav Čižmár

  Ak je pravda, že fajčenie je viac škodlivé než prospešné, tak v zákaze nevidím problém.

  • Miroslav Čižmár

   V čláku s uvádza, že vek zákazu sa bude každým rokom zvyšovať, takže väčšina populácie bude mať v najbližších rokoch prístup k fajčeniu. Nechápem vašu obavu pred kovidom. Sú aj iné, bezpečnejšie možnosti ako si chrániť zdravie.

  • mariankosmac

   Zákazy sú problém slobody.

   • Miroslav Čižmár

    Preto povolíme predaj drog na školách?
    Chápal by som to, ak by boli cigarety jedinou účinnou liečbou, predávať ich na predpis, ale inak je ich zákaz pochopiteľný.

    • Miro, takže podle Vás je řešením zakazovat?
     MarianKosmac to napsal stručně a výstižně .. a doplním, že nesvoboda není zákaz a zároveň, že svoboda není povolení.

     Co když Vám někdo zakáže psát příspěvky do diskusí z důvodu vytváření disharmonie v komunikaci mezi členy fóry? Mně osobně to bude jedno, úplně stejně, jako může být Vám jedno, zda někdo kouří/nekouří, droguje*/nedroguje.

     *ale brát si do pusy děti? Kde mají rodiče, učitele … takže problém nejsou drogy, ale …

     • Riešením je vytvorenie novej, vedomej spoločnosti, ktorej sú nejaké príkazy, zákazy u prdele. Vo vedomej spoločnosti si nikto dobrovoľne škodiť nebude. Vo vedomej spoločnosti sa deti naozaj vedú védickým spôsobom žitia a bytia, nenechávajú sa napospas hadom naokolo. Treba začať pracovať a hlavne každý sám na sebe. No keď sa rozhliadnem okolo, vidím to skôr na novú paralelnú spoločnosť, zombíkov je neúrekom.

     • Miroslav Čižmár

      vs

      Áno, v monarchii je riešením zakazovať. Poukazujem na to, že niektoré zákazy sú rozumné. Mnoho ľudí chce prestať fajčiť, ale návyk je silný. Fajčiť začali v detstve. Treba vytvoriť podmienky, aby deti nemali motiváciu, ani dostupnosť používania škodlivých látok.

    • Zatiaľ je to, čo je deklarované ako spôsobujúce rakovinu a chorobu anonymné, vďaka existencii hotovosti, aj keď mnohí blbci kupujú cigarety a chlast na kartu. Po prechode na digitálnu menu by bol štát-systém priamo identifikovatelný ako ten, kto predal síce legalizovanú, ale inak škodlivú látku konkrétnemu človeku. V prechodnom období budú ľudia míňať hotovosť práve na drogy, ktoré ako kontraband v období prohibície poriadne zdražejú, takže sa ľudia zbavia hotovosti veľmi rýchlo. Priekupníci zároveň zlegalizujú svoj zisk jednoduchým odovzdaním hotovosti. Inak počítam aj s tým, že určité množstvo hotovosti ostane v šedej ekonomike ako výmenné platidlo uznávané priekupníkmi – stále ako obežná potvrdenka.

 4. Jak to bude s tým fajčením v UK to uvidíme ale ako je to s klasickými krčmami – chudobkami nalepenými na Jednoty a ich terasami kde to celé desaťročia hučalo ako v úle – tak to je už vidieť – ich doba nejako rýchle pominula.
  Keď som to jednému mladému (36r.) fanatickénu liberálovi a huličovi marihuany povedal tak on na to že „vieš, časy sa menia (akože sami od seba) a tá generácia starých spiťákov je preč“. Povedal to akoby sa to stalo samo od seba …

  Ale zato podozrivo rýchlo pribudlo more rôznych kaviarničiek s príznačnými názvami…
  Pribudli hlavne za tri roky kovidpidvodu… čo mali „klasické“ krčmy a hospúdky po chlebe a končili tak tých liberálne zapáchajúcich hniezd pribudlo požehnane…. takých maličkých, pichnutých na každom rožku.
  A tam už sa nefajčia len marsky či sparty ale čerta kus….a všelijaké tabletky pod jazyk sa tam berú…a skrachovaných vysokoškolákov sa tam schádza tiež dosť. Do klasickej chodobky mohol po práci dôjsť pokecať každý..aj družstevník vo filčákoch…ale to tých liberálnych hniezd chodia len samí „inteligenti“.

 5. O tomto som pisal uz pred mesiacom, ci dvoma. Uz ponad rok vazni vo vazniciach mozu vajcit Len elektricke cigarety, tabak Tam uz nekupite, ani nedonesiete tabak. Strasne mnozstvo mladych ludi ( pod 18 rokom zivota), cize aj deti vapuju..fajcia elektronicke cigarety, lebo sa daju objednat cez internet lahko… Elektronicke cigarette a syntetizovany( nie naturally, liquid) tabak je ovela viac skodlivejsi nez normally tabak, strasne vysusa ustnu dutinu, hrtan atd, cize blokuje tvorbu slin,( sliny chrania ustnu dutinu zuby atd) co povoduje rakovinu ustnej dutiny hrtanu a to nepisem, ze horsie vplyva na dychaciu sustavu, nez prirodny tabak, plus elektronicke cigarety vas spravia viac zavyslimi . Kazdopadne elektronicke cigarette ostanu legalne. Dalsi bod v realizacii depopulizacie( rakovina v mladom veku). Tu sa nachadza Pravda o ,,zakaze tabakovych vyrobkov,,

  • Na ciernom trhu s tabakovymi vyrobkami ludia v UK zarabaju obrovske peniaze, Hlavne co saa tyka Turcov.. Tabak a cigarette su tu strasne drahe.. Preto sa ilegalne dovazaju z krajin europskej unie aj poza nej ( Turci a Kurdi, predavaju najhorsiu kvalitu tabaku 7£ za 50g, pricom v UK 50g stoji 34£)

 6. Cela ta COVID a nizke CO2 Propaganda je vlastne namierena proti kisliku O2, a podporu respiracnyvh ochoreni, nizky obsah kisliku v Tele , v krvi povoduje co? ano rakovinu. Takze ti Satanisti Nas chcu vlastne udusit. Kriticke myslenie: bez CO2 nemoze but fotosynteza, bez CO2 rastliny a vegetacia umiera a neprodukuje O2 kislik. Nizka hladina kisliku v ovzdusi znamena co ? Smrt ludstva… Chemtrails chemikalie v ovzdusi, chemikalie v pode, antibiotika a chemikalie vo vode, chemikalie v jedle. Vyzabijat ludstvo pomocou vojen a ockovani, je velmi okate. Takze Nam znehostuju zivotne prostredie.. Zabijaju nas postupne, a vacsina si to neuvedomuje.. Vojny, ockovania, ID a ine umelo vytvorene nestastia subtu na osputanie pozornosti…

  • Zabudol som na 5G to je ultimatny zabijak kisliku v ovzdusi, co preukazatelny fakt. Myslel som si ze vsetko je komplexne a zapada ako puzzle, nie vsetko je komplexne ako struhanka z ktorej si musite poskladat rohlik, aby ste videli pravdu

  • Ale ludi stale pribuda teraz je ich uz 7.8 miliard niejako im to globalistom nevychadza zabijat ludi vakciny zabili doteraz 5 az 12 miliona ludi zo skoro 6 miliard ockovanych

   • Vy jste nějak netrpělivý . Kdo tady může se stoprocentní jistotou říc co všechno ten sajrajt obsahuje a jak výhledově působí.A taky jaké interakce musí proběhnout ,aby se to rozběhlo.

   • sranda je ze ,,virus HIV,, ma rovnake symptomi ako chribka,,AIDS sa rozvine az za 10 a viac rokov

    • Marek Kosice

     Anglican : posli na HIV test 100 zdravych ludi, nozno stvrtina z nich bude pozitivna, „lebo kktny test a la PCR“. Myslis, ze do 10 rokov sa u nich vyvinie AIDS?…. SOTVA.

     • Ak začnú užívať lieky proti HIV, tak vyvinie. A v tom je tá finta.

 7. Ja bych zakazal samotneho kralika III. Co je komu do toho co delam a jake chci mit zdravi. To je jen moje vec a jediny ucet ktery za zivot slozim je pred rekneme bohem podle vasi viry.

  • Miroslav Čižmár

   Briti ho doteraz nezosadili z trónu, lebo monarcha je garantom moci pre svoj ľud. Ústava garantuje ľudské práva, ale briti majú radšej moc.

   • Miroslav Čižmár

    U nás máme iné hodnoty. Zrušili sme monarchiu, máme radi slobodu, rovnosť, bratstvo.
    https://m.youtube.com/watch?v=Y3kK7SWkmUs&pp=ygUQb3NlbW5hc3QgaG9ya3l6ZQ%3D%3D

   • Toho neschopného ‚králika“ im tam podstrčili z vyššej – Globálnej úrovne keďže ten králik je ideálny nástroj na diskreditáciu Pax Britanica/USA a ich odstavovanie od moci/zdrojov planéty.
    Tie memehlá na druhú im tam (a tiež do štruktúr eú) Globalisti inštalujú od doby skončenia 2. svetovej vojny. O tom je dnešná Británia – o rozklade od spodu až nahor.

    • Miroslav Čižmár

     Karol je dôležitá figúrka na šachovnici. Nechal sa korunovať po zatmení mesiaca. Znovuzrodený Mesiac, čierny kráľ.
     https://m.youtube.com/watch?v=MQ57jcMVuwk&pp=ygUOcHVzdGl0ZSBrYXJvbGE%3D

     • Tak to určite nie. Tak jak systémoví propagandisti nalepkujú nepohodlných všeličím s vyrábajú vz nich čerta kus tak vyrábajú aj všelijaké alternatívne teórie aby na nich nachytali senzácií/záhad chtivých fajnšmekrov, ktorí si radi vychutnajú rôzne záhady z pestrej ponuky „alternatívny“ ktorá žiadnou alternatívou nieje. Niečo podobné je veľa stránok o ufo ktoré okolo diania skutočných návštev ufo ani nešli.
      Kaja – to je starý neschopný dement, ktorý je rád že je rád…

 8. V individuálnych prípadoch fajčenie zaberá na alergie.

  V saune sme sedeli 8 kusov. Jedna jediná osoba iba testovaná. Na ďalší deň 5 osôb niečo dostali, čo, nevieme, lebo nikto sa netestoval, ale mali to 1 až 4 týždne, rôzne priebehy. Testovaná nič a ja a ešte jedna osoba tiež nič. Sme sa v pohode ďalej stretali, navštevovali a furt som nič nedostal. Nenosil som rúška, ale keď som dlhšie v miestnosti , alebo v aute so šmakuládovcami, čudne ma svrbí nos a čosi nešpecifické cítim. Stále som vonku (sad, záhrada, prerábka domu), mácham sa vo vode s ľadom zo sauny, keď primrzne, chodíme do jazier cez zimu.

  Včera som bol zobrať hurky, krvavničky, podbradok, tlačenka, oškvarky, masť, klobásky sa údia a slanina leží v soli, mlieko beriem od gazdu stále, všetci sú tam u nich šmakuládovci a ja furt nič.

  Ale keď treba, signálky sa rozsvietia, buď nejaký zub, alebo platnička, alebo nejaká špecifická bolesť, nejaký drobný úraz. (viac krát za deň ebnem hlavou do voľačoho a tak). Všetko je o informácii, o prejave a rozoznaní, čo treba poriešiť a ako. A každý sme individuálny. Niektoré veci zaberajú všeobecne, skôr preventívne, čo je fajn a dobre o nich vedieť, ale primárne je všetko v myšlienkovom nastavení.

  Prosto geniálne vymyslená hra na výučbu. Príčina-dôsledok. Niekedy je odozva hneď, niekedy mesiac, rok, niekedy až ďalší život.

  Máme slobodnú vôľu, veriť, neveriť, bádať, ňúrať, študovať, chlastať, fajčiť, zdegenerovať, alebo zlepšovať operačný systém dokonalého počítača (naše hmotné telo) a napredovať …medze sa nekladú…

  https://www.youtube.com/watch?v=ENWkATSImGs
  https://www.youtube.com/watch?v=QpeSgSAOgwY

  • Marek Kosice

   Seneca, prestan s tym „genialne nastavena hra na vyucbu“… AKO DO GENIALNE NASTAVENEJ HRY ZAPADA KRADNUTIE A ZABIJANIE DETI, ZOTROCOVANIE NEVINNYCH…? Nijako

  • Seneca! píšeš/te o nejakom podbradku…a ja píšem o napaprikovanom podbradku …- čo sa týka kvality tej „škraňky – podbradku“ v obchodoch tak je to posledné roky úplná katastrofa. Už ani jeden reťazec malý či veľký neponúka vôňovo či chuťovo podobný podbradok ako je origoš domáci. Ale nebolo to tak vždy. Je to len posledných 10 -12 rokov. Vôbec neviem prečo na tom z obchodov nieje cesnak v takom množstve ako má byť….a chýba mu úplne tá naturálna chuť a aj vôňa. To aby si človek robil všetko sám!
   Inak keď som jazdil cyklistiku mal som kamoša ktorý namiesto gélov zjedol pred ostrým tréningom či závodom drevorubačský chlieb zo slaninou a ostatní „cyklopavúci“ len kukali…a tiež im to v závode natrel jak sa patrí aj keď trénoval päť krát menej než ostatní – ale zasa bol telesne ako gymnasta – tak mal výhodu. Niečo na tom bravčovom tuku bude – keď si dám niekedy dobrý mastný guláš tak som taký spokojný…a pokojný..a vyrovnaný, že by som psychicky zvládol snáď čokoľvek:). Kto maže ten jede…si myslím..

   • Achnaton

    V obchodoch mäso nekupujem už 20 rokov. Keď skončia domáci gazdovia, budem vegetarián. Keď som žil v zahraničí, mäso som nejedol, ani ovocie z obchodov, naštastie predávali svoje veci na trhu. Vždy sa našli nejaký domáci pestovatelia, vďaka za nich.

    Robil som triatlon, chodil po horách, bol som aj dobrovoľník v HS onehdy, keď som žil v tej oblasti a najlepšie fungovala slanina a osvedčené jedlo rokmi. Dá sa to všelijako kombinovať aj s doplnkami, keď chce niekto fungovať na vrcholovej úrovni. Ja som to robil pre seba, nepotreboval som pretekať.

    A áno, napaprikovaný podbradok…

    …de gustibus non disputándum.

 9. to im neprejde, skôr zakážu kráľa, pretože darmožračov je priveľa a nie tak drahých…Žeby monarchia???…bum,bum,…

  • Miroslav Čižmár

   Kráľ je garantom moci pre svoj ľud, teda aj pre Rotschildovcov. Karol nepôjde dole. Starí fajčiari budú mať cigarety, ale mladí slniečkári nezačnú fajčiť.

   • Budu ELEKTRICKE CIGARETY

    • Co sa tyka rotschildovcov a Rockefellerovcov su nad kralovskou rodinou, Zistite si historiu BANK OF ENGLAND.. Britska kralovska rodina je uz davno kupena, a napropo prave ,,Britska,, Nemecko-zidovska kralovska rodina su pribuznymi s nimi

     • Miroslav Čižmár

      Britská kráľovská rodina je garantom moci Rotschildovcov. Keby briti zvrhli monarchiu a napísali by ústavu, Rotschildovci by stratili moc.

     • Miroslav Čižmár

      Ústava garantuje ľudské práva. Rovnosť, bratstvo a slobodu pre všetkých.

     • Jsou to vůbec ještě lidé ?
      ZJSzLwR1AmyvAGR5AQAyAzH3AmplZQSdZKqkHScSpTAMZwLj

    • Elektrické cigarety zabíjajú rýchlejšie, to dáva logiku z ich pohľadu.

     • Miroslav Čižmár

      Netreba za všetkým vidieť elektrinu.

     • V elektrických cigaretách nezabíja elektrina (temer žiadny prúd a napätie z mini batérie ), ale tá chémia, ktorá je iniciovaná . Plus, ak sa viete „pozrieť inak“, tak to je tiež odčítateľné.

      Elektina zabije, že Vám vyruší sino-atriálny impulz v srdci a zruší taktovanie, alebo Vás spália Ampére vzniknuté prechodom, cez odpor (ľudské telo) a to už od veľkosti napätia, ktoré človek nafasuje.

     • Miroslav Čižmár

      Myslel som negativitu. Netreba brať všetko negatívne.

     • Ani som to tak nebral, veď je to iba o informáciách.

   • mariankosmac

    Mladí slniečkári budú huliť travku.

 10. Nová Evropská peněženka s digitální identitou: Bezpečnost, nebo tyranie?

  https://aktax.cz/nova-evropska-penezenka-s-digitalni-identitou-bezpecnost-nebo-tyranie/

 11. Turecký vůdce usiluje o ukončení konfliktu v Pásmu Gazy, Izrael označil za VÁLEČNÉHO ZLOČINCE

  https://aktax.cz/turecky-vudce-usiluje-o-ukonceni-konfliktu-v-pasmu-gazy-izrael-oznacil-za-valecneho-zlocince/

 12. Pandemie covid nikdy neizolovaného viru z pacientů je šém pro „jejich golémy.
  https://www.youtube.com/watch?v=TO9LlzzTH9g

 13. Nikotin chráni pred covidom? To už čo za blbosť? Kopa fajčiarov malo covid, ba aj iné respiračné choroby, lebo už jednak kvoli fajčeniu majú chornický zápal priedušiek! Tabak mali už dávno zakázať všade! A v Maďarsku prečo majú už dávno zákaz fajčenia na verejnosti? Tiež kvoli covidu?!

 14. Na kube dominikanske repoblice jsou doutniky z prirozene suseneho tabaku az 3 roky
  Kouri …cubu… zadna rakovina
  To jsou Philip Moritz… narychlo v autoclaves s aromatickyma prisadama …specialni cigarette papiry ktere tvori rakoviny plic s nezdravou stravou
  Je toho moc pro jeden clanek…
  Sousede na floride pestuji marysku tabak a vse OK

 15. Statistiky píšu jasne. Prišiel kovid – zmizla chrípka. Napriek tomu ze nefajčím žiadne tabakové výrobky a ani nepijem alkohol som kovid nemal.

Pridajte komentár

*