Máme dôkaz, že Polícia SR o mobilizačných cvičeniach nehanebne klamala!


Print Friendly, PDF & Email

Máme dôkaz, že Polícia SR o mobilizačných cvičeniach nehanebne klamala!

Začiatkom januára sme na našej facebookovej stránke zverejnili status, v ktorom sme upozornili, že Okresný úrad v Banskej Bystrici (a pravdepodobne aj ostatné okresné úrady) plánuje uskutočniť „komplexné mobilizačné cvičenie“.

V statuse sme ďalej upovedomili čitateľov, že každý muž má právo odmietnuť výkon mimoriadnej vojenskej služby, no vyhlásenie o odmietnutí je možné podať každý rok iba v januári a aj to len v čase mimo krízy. Tiež sme uviedli návod, ako toto vyhlásenie podať.

Následne na tento náš status zverejnila polícia na svojej facebookovej stránke „Hoaxy a podvody – Polícia SR“ hysterický status o tom, že aký strašný hoax a dezinformáciu sme publikovali.

Klamlivé tvrdenia polície na Facebooku

Ich status nebudeme tuto zverejňovať celý, lebo je pomerne dlhý, ale nájdete ho na Facebooku na tomto odkaze. Odcitujeme z neho len zopár podstatných tvrdení.

Vo svojom statuse uvádzajú:

„Celé cvičenie sa vo vzťahu k civilistom týka len administratívnej činnosti. Do praktickej časti sa zapájajú len profesionálni vojaci. Cvičenie sa vždy týka len niektorých okresných úradov a nie všetkých, ako tvrdí Bádateľ.“

Toto je prvé klamstvo polície. My sme neuviedli, že cvičenia budú vykonávať „všetky okresné úrady“, ale „pravdepodobne aj ostatné okresné úrady“. Polícia zrejme nevidí rozdiel medzi slovami „všetky“ a „pravdepodobne aj ostatné“.

Ale poďme ďalej. V ďalšom texte polícia uvádza nasledovné:

„V rámci rýchlej rešerše sme našli nižšie uvedené tlačové správy rezortu obrany, ktoré vždy informujú o cvičení vopred. Tohtoročné v rámci okresného úradu v Banskej Bystrici je na pláne na jeseň.“

Podstatné slová v uvedenej citácii sú „vždy informujú o cvičení vopred“. Dobre teda, pomocou Google sme sa snažili nájsť nejakú správu ministerstva obrany o mobilizačnom cvičení v tomto roku pomocou frázy „mobilizačné cvičenie site:mosr.sk“.

Táto fráza vyhľadá správy o mobilizačných cvičeniach na webovej stránke ministerstva obrany, nakoľko polícia vo svojom statuse uviedla 4 príklady práve takýchto správ z minulosti.

Ak chcete, môžete skúsiť vykonať vyhľadávanie aj vy, no my sme pre tento rok nič nenašli.

No a teraz sa pozrime na list od Okresného úradu v Nitre pre Mestský úrad vo Vrábľoch s dátumom vyhotovenia 9.2.2023 a dátumom doručenia 16.2.2023, ktorý sa v týchto dňoch objavil na internete:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Ale čo to, čo to? Ako je to možné?! Netvrdila snáď polícia, že mobilizačné cvičenie má vykonať tento rok Okresný úrad Banská Bystrica?

Ako to, že tu zrazu máme mobilizačné cvičenie Okresného úradu Nitra, ktorý od mesta Vráble žiada „zoznam právnických a fyzických osôb, ktorým môže byť v čase vojny alebo vojnového stavu uložená povinnosť poskytnúť vecné prostriedky“? O Nitre a Vrábľoch predsa nebolo ani reči.

A netvrdila tiež polícia, že ministerstvo obrany ohlasuje cvičenia vopred? Ak sme si dobre všimli, dátumy 9.2.2023 aj 16.2.2023 už ubehli a žiadna správa ministerstva obrany vopred o mobilizačnom cvičení v Nitre a Vrábľoch sa nenašla.

Ako si to teda celé vysvetliť?

Klame Polícia SR alebo utajuje prebiehajúce ostré prípravy na vojnu?

Prvou možnosťou je že slovenská polícia bohapusto klame. A klamala hneď dvakrát.

Prvýkrát klamala vtedy, keď tvrdila, že mobilizačné cvičenie sa má tento rok konať v Banskej Bystrici a ukázalo sa, že ho robí aj Nitra. No a druhýkrát klamala vtedy, keď tvrdila, že ministerstvo obrany ohlasuje mobilizačné cvičenia vopred. Nič také vopred ohlásené nebolo.

Druhou možnosťou je, že polícia neklamala a mobilizačné cvičenie sa tento rok skutočne koná len v Banskej Bystrici. Čo ale potom znamená ten list od Okresného úradu v Nitre pre mesto Vráble?

Možno nejde o cvičenie, ale o ostrú prípravu na vojnu a mobilizáciu. Ministerstvo obrany o tom tiež neinformovalo preto, lebo informuje len o cvičeniach, no už nie o ostrej realizácii príprav.

Záver

Sme veľmi zvedaví na reakciu Polície Slovenskej republiky. Buď priznajú, že klamali a stratia aj posledné zvyšky svojej dôveryhodnosti (ak teda ešte nejaké zvyšky majú). Alebo potvrdia, že na Slovensku neprebiehajú cvičenia, ale ostrá príprava na vojnu a mobilizáciu.

Sme samé ucho, polícia!

A vy, milí čitatelia si o tom môžete urobiť vlastný názor. Ak bude polícia držať bobríka mlčanlivosti, aj to je odpoveď. Odpoveď v štýle, že kto mlčí, ten svedčí.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Čo to je „Polícia Slovenskej republiky“? Ten úchylák na Facebooku? Načo sa ním zaoberať?

 2. Posolstva Panny Marie sa naplnaju, a to do bodky! Satanisti vojnu chcu, aj jadrovu, takze podla mna je to uz len otazka casu. Krati sa im cas a prehravaju, ich pycha nekutocne trpi… A teror sa blizi aj pre katolikov, neskor vsetkych tradicionalistickych krestanov! A kde sa to zacina? Tak, kde vsetko ZLO, v USA! Citajte:
  https://protiproud.info/duchovni-svet/7021-provalilo-se-fbi-spehuje-katoliky-pry-jsou-to-zvlast-nebezpecne-zivly-a-mozni-zlocinci-duvod-odmitani-umelych-potratu-a-nesouhlas-s-ideologii-lgbt-americky-agent-koudelka-uz-jiste-dostal-zadani-pro-bis-coming-soon.htm

  • Máš pocit že prehrávajú? Svatá prostoto.

   • Franta Záruba

    Již prohrály.

   • názor,
    to ty nerozumieš tomuto „svetu“.
    Keď si povieš „prehrávajú“, máš dobrý pocit, nič nemusíš sám robiť, NIEKTO to už zariadil.
    Skvelý život bez problémov, NIEKTO to už zariadil.
    Dokonalé myslenie ideálneho otroka

    • jeb.e sa medzi sebou vsetci takto sa vas to neprestane tykat co mame drzat spolu tak prave naopak a to tym nad nami len vyhovuje lebo v nejednote nie je sila daju nas do laty ako budu chciet
     policia je tiez len skorumpovana firma proti ludom ktoru platime zbytocne pridu si na svoje tak alebo onak

  • Tá „panna Mária“ – na ňu by som moc nevsádzal – je to čisto satanistický projekt – z duchovne čistej ženy s ľudským vnútrom, ktorá kedysi počala a porodila dieťa riadnym spôsobom ako každá iná žena na Zemi urobili temní projektanti modlu s nadprirodzenými schopnosťami aby oklamali dôverčivých. Je to pacsa a zámerne vytvorený egregor – gigantická zbernica kam dobrovoľne odovzdávajú životnú energiu oklamaní. A v mene „panny Márie“ – temní ohlasujú svoje plány do budúcnosti – proroctvá.
   Tá pravá Mária – človek – ľudský duch z ktorej kedysi temnoty v cirkvi urobili modlu a kult – tá už dnes prebýva vo večnej, dokonalej sfére, v duchovnom svete mimo čas a priestor, mimo všetky viditeľné a neviditeľné úrovne vesmíru – v „raji“ – pravom domove, kam sa má vrátiť po mnohých životoch na Zemi – v „škole života“ každý z nás.
   Určite nesúhlasí s tým čo v jej mene na ľudstve páchajú temní cirkevníci – poskokovia elít na Zemi. V posledných dvoch – troch rokoch korona totality sme mali všetci možnosť vidieť, že skoro všetky cirkvi stoja na strane elít a nie na strane človeka (česť výnimkám).

   • Sam si prizemny ateisticky blb, co si nevidi za nos. Satanisti su ti blizsi ako tradicne hodnoty a nevidis ziadne suvisloti. Zi si vo svojom svete bez Boha a buducnosti. Vsak sa raz pravdu dozvies, ale uz moze byt pre teba a podobnych neskoro. Skoda ta dalej komentovat, prd vies o tychto veciach…

    • Filomena
     Ak ste tak veľmi veriaca, tak prečo hneď nadávate pánu Achnatonu – prízemný ateistický blb. Vy musite byť veľmi záporná a zlá, neznášate iný názor. Achnaton môže veriť v Boha, ale nemusí zbožnovať Pannu Máriu. Koľko máme vo svete náboženstiev ? A Pannu Máriu nevyznávajú. Boh je kreatívna (tvorivá) energia, ktorá stvorila vesmír, aj túto slnečnú sústavu, aj zem, na ktorej všetci žijeme. Ale existuje ešte aj Božská prozreteľnosť. Prečítajte si knihu od Bardona – Brabato. Tento človek tiež robil zázraky a aj liečil ľudí. Boh nikoho netrestá, trestajú sa ľudia sami, vidíte to v dnešnej dobe, čo robia ľudia proti sebe. Svet existoval tisícky rokov aj pred Ježišom, aj pred Pannou Máriou.

     • A ešte niečo. Pán Achnaton má pravdu, o životnej energii. Prečítajte si knihu od Bardona – Brána k opravdovému Zasvěcení, kde podrobne opisuje o životnej energii, ako ju zhromaždiť, ako ju posielať na diaľku, ako s ňou manipulovať, ako s ňou aj liečiť. A existujú aj neviditeľné bytosti, ktoré sú v astrálnej rovine, kde sú aj duše zomrelých ľudí.

    • Keď máte Marišku – načo vám je Kristus! Sliepka – alebo vajco! Kult Márie = Kult Matky = kult Zeme, = Kult krvi = kult Hada = kult Satana!

     Muž – Otec – je Duch! Kristus je Duch – Mária je hmotný princíp „zhmotnenia“ = zviditeľnenia – emanácie! V podstate satanizmus je kvázi emanácia – pokus o zhnotnenie Ducha! A v tejto polohe – pre idiotov z 3D – Satan sa javí ako stvoriteľ! Zviditeľňovač! Fejk! Klam! Môj neviditeľný prd je viac hmotnejší ako zjavenie Márie!

     • Ano, pravda. Ježiš bol z mäsa a kostí, ako sme my, Kristus je nehmotný duch.
      Matka Ježišová mala 16 rokov, keď porodila Ježiša. Jozef mal 36 rokov.
      Ak niekto chce viac vedieť o živote Ježiša, môže si stiahnúť kmihu :
      https://ulozto.sk/file/Li8LGmG6vTCk/edgar-cayce-o-jezisi-anna-read-pdf#
      od Edgara Cayceho. Bol to človek, ktorý v hypnotickom spánku liečil ľudí, ale aj rozprával o rôznych udalostiach, kto sa ho na určitú vec spýtal. Zomrel v roku 1945.

    • Nože prezraď, čo sú to tie tradičné hodnoty.

    • Filomena, aké vlastnosti má ten „boh“ Sionu, ktorý riadi tento chorý svet? Ten hrôzostrašný „boh“, ktorý súdi a trestá ľudí hlava-nehlava od 1. Mojžišovej až po Zjavenie Jána? Takto úboho má vyzerať dokonalá Láska?
     Ježiš hovoril – „neprišiel som súdiť svet, ale spasiť svet“; pritom hovoril, že robí to, čo videl u svojho Otca, ktorý je v nebi (nie u samozvaného „boha Sionu“, ktorý sídli tu, na tejto preklamanej Zemi).
     Treba sa uspokojiť s tým, že my Pozemšťania Pravdu celú nevieme, lebo nám ju zatajali a nahradili donebavolajúcou Lžou – ktorá t.č. už kričí a trčí až do samotného tzv. „neba“. „Rozdeľ a panuj“ je heslom krutého Ríma, a nie Pravého, za hovorenie Pravdy Rímom odsúdeného a zavraždeného Človeka Ježiša.
     Pravdu sa raz dozvieme všetci, preto situáciu pozorne sledujme a hlavne neútočme na tých čitateľov / pisateľov, ktorí sú o niekoľko krokov či skokov už teraz pred nami.

 3. Rovnaký luhár a hoaxér je aj primitív Naď ! Vraj migy čo chcé poslať na Ukrajinu by už nikdy nelietali… tak načo sú potom Ukrajine? Do vytrinky, keď tak už ani žiadne opravovne vojenskej techniky nemajú? Okrem toho až kým neboli zo Slovenska vyhnaní ruskí konštruktéri, ktorí sa starali o ich fuknčnosť boli všetky udržiavané (okrem 2-3) v top stave! Už ma nudia vládni poslanci a zastupujúca vláda, veď oni okrem klamania už skutočne NIČ nevedia! Absolútna tuposť a úbohosť, a to sa týka aj tých, čo im držia gule ! Novinári, policajti, ústavní sudcovia, atď. ! ČVARGA JEDNA !
  https://www.topky.sk/cl/10/2471251/Nad-posiela-tvrdy-odkaz-konspiratorom–Nase-migy-by-uz-nikdy-nelietali–Takato-je-pravda-o-nasej-obranyschopnosti

  • Mna by skor zaujimalo, kolki a ktori politici v parlamente, sudcovia, novinari a dalsi ich poskoci idu na kokaine a pod. Urcite je ich vela, ale tito policiu nezaujima, vsakze?! To je cool a kosher… Vsetci narkomani a fetaci by mali byt zbaveni svojpravnosti a funkci!!! Ale to by sme museli zit v dekoratickom a pravnom state!

   • Israismael

    Lenže my žijeme v démon/kracii a nie v demokracii..
    Pravda je považovaná za lož a lož za Pravdu ..
    Som zvedavý ako dopadnú tie naše MIGI…ak ich NAD pošle na Ukrajinu mal by napísať list Putinovy aby pochopil že ich posielame nefunkčné a že nebudú predsa doma na Slovensku v hangároch do zhrdzavenia ..a aby Putin neútočil na Slovensko ak sa to nejak zvrhne na tej Ukrajine ,lebo predsa boli tie MIGI územnene nelietali a vykseftujeme za ne aspoň nejaké prachy od únii..

    • V židokracii…

    • Demos = elitná skupina v Grécku, ktorá si vydržiavala otrokov.
     Ochlos = ľud.
     Demokracia = vláda otrokárov. Takže veci sú nazvané pravými menami.

     • mariankosmac

      Problém je že tá súčasná elitná skupina už nepotrebuje ani tých otrokov.
      Už to niesú demokrati ale depopulanti.

  • príde na psa mráz!!!

 4. Kedy polícia slúžila obyčajnému človeku ? Za socíku chránila papalášov na UV KSČ a svetový mier a odkedy sa premenovali na „pomáhať a chrániť“ tak sa fakt bavím. Bližšia košela, ako kábát. To bolo vždy a zatiaľ aj stále je.

  ČESŤ VÝNIMKÁM, lebo aj takí sa našli a nájdu sa, ale…

  Koho chránia a komu pomáhajú ? Tím, čo im dávajú platové výmery a osobné ohodnotenia a sami seba, je to štát v štáte, ako armáda. Kto bol na akože ZVS ČSFR alebo SR, tak sa chodilo makať gumám na domy, lacná pracovná sila, otroci sme boli a ešte aj šikanu tolerovali, lebo mali o to menej roboty oni !!!!

  Zabudli kto ich skutočne živí a robí na nich, pečie im v noci chleba, vytvára hodnoty, za ktoré oni majú výplaty….

  ….ale nadchádza čas, kedy príjde uvedomenie…počuli ste niekedy sudcov, že by im vadilo, že pekár, sestrička, murár, elektrikár, predavačky majú malé platy. Lekárom vadí že iný majú minimálne mzdy, sú lekári, preto, že sa rozhodli liečiť alebo zarábať ?

  Buďme všetci lekári, sudcovia, politici a ked nie tak nerobme nič a uvidíme ako to dopadne !!!!

  Ale nakoľko to akosi takto momentálne nefunguje, klame sa, podvádza, kradne, človek nemá chuť sa učiť v stave pohody, pôjde to inak. Tak sa v matrixe udejú veci, aby z toho bolo voľajaké to ponaučenie…
  …a že to bude iná káva !!!!

  Sú poctiví lekári, pekári, policajti, vojaci, smeťári, a je aj protipól. A koľko ich je ? Kde je hranica slušnosti, poctivosti, ľudskosti ?

  A kto z nás je taký macher, že vie presne rozhodnúť ?

  Že ten je taký a ten onakvý. Matrix ale vymyslel a stvoril troška iný „frajer“. A vymyslel to geniálne….to sa ešte len uvídí. Zopár človekov to už vidí a aj v minulosti videlo, ale nikto ich nepočúva, sem tam niekoho akože aj za to ukrižovali, sem tam upálili, dnes naštastie relatívne v pohode.

  Boh nehrá v kocky.

  Na každého došlo a dôjde presne všetko, jak riť na šerbel. Aj na mňa. Lebo ja sa budem sám za seba zotpovedať. A trnavčan za seba, Bidet za seba. A každý možno za seba….
  ….alebo aj nie, rozhodne sa každý sám na základe poznaného….

  A udalosti začnú naberať na obrátkách….a že to bude zaujímavé.

  • Marek Kosice

   Akurat, ze tvorcom Matrixu nie je Boh, ale Satan…. Matrix je dusevne Peklo, a Zem je „fyzickym“ domovom Matrixu. Zem stvoril Satan. Aj s telami. Boh stvoril len dusu. Satan tu dusu stiahol do tela.

   • Marek Košice.
    trafil ste klinec po hlavičke. Satan=Lucifer
    Lucius-Svetlo, Lucifer-Svetlonoš-padlý Anjel

    Svojim spôsobom je akože Zem-Matrix peklom. A niekedy aj nebom zároveň.

    Všetci sme padlí anjeli ale nie sme tu za trest, ale dobrovoľne-aby sme spoznali.

    Je aj takáto teória. A sú samozrejme ďalšie a iné…

    • Ty si zrejme ešte nespoznal svojho vraha! Takto „filozofujú“ sliečkárky-vítačky – pokiaľ ich čmúdi neznásilnia! Pravdoláskarské debiliny! Ste od narodenia viktímy! ŽRÁDLO!

  • Matrix je len vedľajší efekt podsunutého plánu. To my – ten Matrix v nevedomosťi vytvárame. Ten kto ten plán vytvoril akoby zdanlivo nešiel proti nám ale ponúka nám rôzne „iné“ riešenia a cesty než sú nám Bohom predurčené. Ak sa človek nechá „zviesť“ – nevníma svedomie a cit tak buduje väzenie – labyrint okolo seba – matrix. Ak sa preberieme – prečítané tak časom nebude žiaden matrix. Len my ho budujeme, len my sme pracovná sila a materiál ktorá je používaná na oklamanie a zotročenie nás samých – ak prijmeme vo svojom živote faloš na miesto pravdy.
   Nieje výhrou nad matrixom ho celý prekuknuť či dostať sa na úroveň toho kto vytvoril podmienky aby sme ho začali vytvárať sami. To ani nie je možné, jeho zákulisný autor má vyššiu inteligenciu/podstatu než my – ľudia.
   Každý z nás v živote zaznamenal okamžik kedy mu zaľahko či v ťažkej chvíli alebo až v zúfalstve svitlo, že nemusí ostávať, cítiť sa, zotrvávať v istej pozícii – v roli, ktorú 1000x prijal keď riešil nejaký zložitý problém. Pripustiť si – uvedomiť si že nemusím byť tým, ktorým som toľkokrát bol a v tej roli trpel alebo nesúhlasil s ňou vnútorne. Nemusím prijať takú či onakú rolu. Samozrejme, potom človek nenarazí len na uznanie či odpor okolia ale bude často krát zhrozený aj zo seba v akom stave – v akej roli dlho zotrvával keď sa uvidí zvonka. Alebo naopak – bude milo prekvapený že veci sa dajú riešiť aj inak než bol presvedčený. Oba efekty však prinesú prinesú pocit vnútornej slobody. Bojovať proti Matrixu – tj. bojovať proti ľudstvu uväzneneho a ovladnutého jeho vytvorom – matrixom prostriedkami ako sú – nenávisť, klamstvo, vypočítavosť, zlý úmysel je zbytočné – iba to posilňuje Matrix. Matrix – výtvor ľudí, ktorí prijali iné role než pramenia z ich podstaty – ducha sa nedá zničiť zlom ale dá sa rozpustiť len ľudskosťou. Iná cesta z neho nie je.

 5. Podle nové doktríny NATO půjde o napadení členské armády NATO při misi v nečlenské zemi a země NATO bude moci aktivovat kolektivní obranu aliance, takže doufám, že už i mamánci prozřeli a těší se na případný COD v reálném životě 🙂
  V týdnu se totiž měnila doktrína NATO. Pokud by Rusko likvidovali Polskou armádu na okrajinském území, už to nově lze definovat napadnutí státu NATO (+určitě i s následnou mobilizací). Zákony a vše kolem toho už se přece schvalovali při ofčích hradních her (jakože prezidentské „volbě“)

  + Australané podporují ruskou SVO, okrajina je teroristický stát. Včera v Sydney bez jakékoliv zájmu médií byla demonstrace na podporu Ruska a Putina, kdy se příznivci sešli před ruským konzulátem na “shromáždění za svobodu”. Stovky lidí se shromáždily s ruskými vlajkami a tričky Z:
  youtube.com/live/0ndvYEfrEJA?feature=share

  V diskuzi pod videem všichni děkují, že se taková akce udělala a vyjádřili podporu těmto úžasným lidem, kteří tam přišli. Takže to není tak jak nám tvrdí mainstreamová média, že mimo českých a slovenských dezolátů nikdo na kolektivním Západě nepodporuje “ruskou agresi”.

  • TairikuOkami

   NATO sa vyjadrilo, že ochrana sa nevztahuje na krajiny, ktoré sú agresori, čiže ak Poľsko alebo SR vyslu svojich vojakov, resp poskytnú útočné zbrane, tak majú smolu, NATO im max poskytne obranne zbrane, čiže skoncme ako Ukrajina, sami s tým, že EÚ a NATO nás budú potlapkavat po pleci. Mimochodom denník hovno aj vláda sami priznali, ze mobilizácia bude tým, že tvrdia, že nás Rusko napadne.

 6. mariankosmac

  Policajti majú povolenie klamať!
  Robia to, napríklad keď chcú z niekoho dostať priznanie že niekde bol ale nemajú svedkov, tak si vymyslia že ho tam videla nejaká stará babka alebo niekto. A takisto asi môžu oklamať celý národ, keď ho budú chcieť dostať na mobilizáciu.

 7. Polícia je banda mafiánov pod ochranou a na ochranu štátu.
  Ruka ruku myje.
  Je to banda hajzlov.
  Moja nulová dôvera, môj nulový rešpekt.
  Som rád keď ich nevidím, keď o nich nepočujem.
  Keď idem okolo policajta, alebo ich auta, odpľujem si.
  To je všetko…

 8. O sektě Chabad. Je nimi prolezlé celé Rusko. To jsou na fotkách ty páni v černých kloboucích vedle Putina . https://gloria.tv/post/1v1aqwLyBTG8EjaKpfenhFgX4

 9. Policajti – sa sami diskvalifikovali – svojím neľudským prístupom – pred občanmi.

  Nezabúdajme, prosím – na tzv. Covidový rok 2020, čo s nami robili, ak niekto nemal na hube – rúško, kontroly prejazdu z okresu do okresu za rodinou, modrých papierov, vstupy na cintoríny 1.11., obchodov atď..

  Aby to nedopadlo o nejaký Čas tak, ako je to v – priloženom vtipe (i keď inými – technickými prostriedkami).

  https://uploads.disquscdn.com/images/d8fc9f81f2dbd1de7f40f9e2e5adf232499b4482dffe2a5f9387a862b51d00c6.jpg

  • Áno – samozrejme stále platí – Česť výnimkám!
   V každej profesii – sa nájde zopár – svetlých bytostí..

   • Vidím, že si – ako ja – nakoniec došla na chuť – pomlčkám!

    Ľudia ti musia vysieť na perách!

 10. Boli aj taký počas plandémie, čo zastavili, opýtali sa, kde idem „pro forma“ nič iné nechceli a išlo sa ďalej. Jednoducho vykazovali iba činnosť, obchodníci, čo mi povedali, že u nich to nemusím mať na tvári (síce iba 3 obchody) ale aj to sa ráta. Aj normálny lekári a zdravotníci ( síce mizivé minimum ) ale boli.

  Ideme skladať skúšky z tohto levelu martixu. Ako najlepšie sa preskúšame alebo nás niekto preskúša z človečenstva ?
  Peniaze, moc, sláva a ako s nimi naložíme. Náročné životné udalosti, ktoré zažívame sú perfekné nástroje na ukázanie sa čo sme zač, nakoľko sme už čo to zvládli .

  Skúšanie prebieha v podstate neustále, akurát momentálne je to pre niekoho maturita, pre niekoho možno skúšky na výsokú školu – vyšší level existencie, niekto sa možno vráti na základku a niekto možno prepadne do nejakého slamu v indii, alebo nejaké lítiové bane, alebo do voňavej osady v Rudňanoch. Možností od výmyslu sveta na zažitie na vlastnej koži aké to je keď…

  …Vám padne na dom bomba…lebo keď mier podporujem, tak bomby pošlem…
  …Vás niekto oklame, okradne, čapne zaucho….
  … Vás citlivo vníma, predá fajnu vodečku …
  …atď…atď…

  A potom sa človek pýta. Prečo sa mi to stalo ? prečo ja, prečo moja rodina ? prečo mám rakovinku, stvrdnutú pečenku, petéchie na kcichte a samozrejme je na vine celý svet a všetci ostatní lebo….

  Čo druhému robíš, akoby si sebe robil (v matrixe). Chalaň vedel o čom točí….a nie len on. Zenoví majstri zadefinovali tento svet ako hologram a to nemali žiaden CERN k dispozícii.

  Asi ešte všeličo zažijeme ak dožijeme.

 11. Jaromír Jaroslav

  Démon+rats+cia, teda démoni+potkany+CIA…

  • Israismael

   Ako sa im len paci tým našim debilkom vo vláde oháňať sa slovom demokracia… ako chcú politici ochrániť tu ich demokraciu, demokratické strany a bla bla bla..
   A ono to grécke demos a krátia sa dajú dnes pomenovať napr aj na to vaše démon +rats+cia alebo ako som už písal vysie demon+krátia.. Proste a stručne vlády sú dnes démon/kráticke… Svetu vládne posledné roky satan, a ešte nejaké roky si tu na planéte povladne…. lebo ľudia na základe kolektívnej svetovej karmy sa priklonili na stranu temna.. Navyše už dlhodobo je ľudská kolektívna karma hlboko pod hranicou svetla a len málo jednotlivcov sa vie vyhrabať z toľkých trosiek aspoň na čiaru kde už svieti Svetlo Sveta…

 12. KOVIDBARÓN!

  ,,,,,,,polícia je tieňová zložka,alebo skôr násilnicka polomafiánska organizácia armády sr a nato vnútorne napojená priamo na občanov štátu,,,,,,,a teraz si predstavte,že by ste zvrhli vlády,odstránili globalistov a elity odstavili od moci,zničili ich štruktúru-čo by potom nastalo už ak vy všetci ste si tak ochotne zvykli na ich systém??,no nastalo by to,že by výroba a zásobovanie v takom merítku ako ho teraz poznáte-skolabovalo,tovar by bol dioslova nedostatkový a nezohnateľný,zanikli by všetky nadnárodné a veľké firmy,ktoré za pomoci hadieho sídla a štátov dotovali a doikázali vyplácať mzdy robošom a otrokom cca 1000 až 2500euro a vyššie,,,,,,,ako tak fungujúce malé firmy by séce mohlim prežiť a dungovať lokálne,avšak majitelia by vám nedokázali vyplácať vysoké mzdy a ak pozrieme na fakt,kde by bola celkovo pre kolaps umelého bankovníctva s neexistujúcimi peniazmi na účtoch občanov a firiem žiadané všeobecne iba hotovosť,tak by sa hotovosť stala nedostupným,no žiadaným prioritným platidlom a s internet bankovníctvom by sa s vami nikto nebavil-platilo by sa z ruky do ruky a z mnoho boháčov by sa rázom stali obyčajní ľudia,lebo banky by nemali hotovosť na výbery a svet by sa vrátil do doby z pred 80tých rokov,zháňali by ste si analógové rádioprijímače k posluchu malých vysielačov kôli informáciám a staré tlačítkové mobilčeky ktoré sa ťažšie lokalizujú a sledujú a staré autá,lebo iba tie by odolali poruchovosti a vonkajším vplyvom a lebo iba toto by dokázalo ako tak fungovať v odpojenom-vypnutom digitálnom svete,,,,,,,polícia má v histórii štátov všade pošramotenú povesť a je to iba organizácia,ktorú je treba živiť,kde ona málo dáva a veľa berie a v rozhodujúcom okamihu sa kľudne môže kedykoľvek stať nepriateľom občana a predĺženou rukou tiranov z elít,ktorí s ňou skryto manipulujú a občanov udržujú primárne v strachu a poslušnosti,,,,,,,pretechnizovaná doba a siete gé vám všetkým potichúčky vyžierajú mozočky,kde sa z vás postupne stávajú nemysliace a diaľkovo ovládané bioroboty-vampíri,,,,,,,

 13. ČÍTAJTE POZORNE!

  O vojne na Ukrajine, že bude, sa vedelo už dávno!

  Prečo asi tak minister Naď dal už na jar 2021 vypracovať Mobilizačný hospodársky vestník? Veď vtedy ešte o vojne na Ukrajine nebolo nič počuť a napriek tomu sa už robili opatrenia? TU JE LINK NA STIAHNUTIE: https://www.mosr.sk/data/files/4405_vestnik2021_38.pdf

  AK SI DOKUMENT STIAHNETE A POZORNE PREČÍTATE, ZISTÍTE, ŽE TENTO VESTNÍK OBSAHUJE NIE LEN POKYNY A OPRÁVNENIA ARMÁDY ZABAVOVAŤ MAJETOK, ALE SÚ TAM AJ TLAČIVÁ NA POVOLÁVANIE CHLAPCOV.

  Rovnako ako v Čechách unikli informácie o tom, že ešte pred samotnou inváziou Ruska, Ukrajina s Českou republikou podpísala zmluvu o poskytovaní zdravotníckej pomoci v bojových podmienkach.

  Prečo asi tak mali na pokyn EÚ všetky štáty upraviť zákony na držaní strelných zbraní a munície? U nás sa zákon novelizoval pár mesiacov pred začatím vojny na Ukrajine. Bolo zrejme treba zamedziť zbrojeniu civilného obyvateľstva, aby sa vo vnútri spoločnosti nevytváral ozbrojený odpor, tak ako to bolo v minulosti vo forme partizánskych oddielov.

  VYCHÁDZA MI Z TOHO JEDNA JEDINÁ VEC. ZÁPAD ZREJME ORGANIZOVAL INVÁZIU NA DONBAS A LUHANSKO. RUSKÉ SPRAVODAJSKÉ SLUŽBY MALI SAMOZREJME O PRÍPRAVÁCH INFORMÁCIE A PRETO ZAÚTOČILO AKO PRVÉ.

  Ešte raz lin na stiehnutie: https://www.mosr.sk/data/files/4405_vestnik2021_38.pdf

 14. Najsmutnejšie na všetkom je to, že globálne JELITY chcú úrýchlene zrealizovať depopuláciu (ľudia sa začali prirýchlo prebúdzať a vystupovať proti nim), diktatúru a zničiť m.in. aj Európu (green deal, lgbti, gender, očkovanie…), čo už robia cez EU a jej všetky agendy, skrz skorumpovaných politikov a aj polície, ktorá týchto zločincov so súdmi chráni !
  https://zvedavec.news/komentare/2023/02/9552-zeleny-vodik.htm

 15. P.s.: Niečo na tému luciferázy, ale o tom, ako a prečo ich chcú dať do očkovacích látok už samozrejme nepíšu… vidno, kto ovláda mainstream!
  https://zurnal.pravda.sk/rozhovory/clanok/656546-prinesie-luciferaza-revoluciu-vo-svieteni/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_9clanok_box

 16. BONUS: Kanálový mainstream už spúšťa kurzy proti vyznávačom konšpirácii: https://www.cas.sk/clanok/2771659/ako-sa-rozpravat-s-osobou-ktora-veri-konspiraciam-pomoct-vam-moze-tychto-5-krokov/ . Radšej by mali začať od seba, nešíriť nepodložené či znetvorené a zmanipulované informácie. Sami vyrábajú na objednávku hoaxy a teraz sa pasujú za tých pravdomluvných. Len si spomeňme na očkovanie proti covidu a pod. !!! Chudáci… my už však vieme, že diskusia s ľuďmi ako sú oni je úplne zbytočná, ale na druhej strane tiež vieme, vakcíny ich časom poriešia… pokiaľ sa nestane zázrak !

  • Mna uz vakcian mala poriesit pred rokom a furt nic :/

   • Aj táto žena si to myslela a vysmievala sa pred obecenstvom podobným štýlom a pozrite, ako dopadla pár sekúnd na to priamo na pódiu:
    https://www.bitchute.com/video/VAx4ywtkCoM4/

    • A potom su taki ktori sa vysmievali ockovanym a vyplo ich. Ano, vakcina tak ako aj lieky mozu mat neziaduce ucinky, rovnako tak nemusi zachranit kazdeho.

     Ludia zomieraju aj v nemocniciach a to neznamena, ze sa vas nemocnica snazi zabit.

     • Ani korporátni manažéri-psychopati sa ľudí a priori nesnažia zabiť! „Práca šľachtí človeka – to len kone od nej kapú!“

      Upracuj se k smrti – francouzský dokument o šikaně v práci – cz dabing.avi
      https://ulozto.net/file/sZhBhlcOkteK/upracuj-se-k-smrti-francouzsky-dokument-o-sikane-v-praci-cz-dabing-avi#!ZGIuZmR2ZJZkL2WxMwpmBGH4MwZ1LHgyqTg6n18hMmScK2VmZj==

     • K tým nemocnianm – bežte do nejakej nemocníce a spýtajte sa ktoréhokoľvek bieleho plášťa čo si myslí o kovide – či je to podfuk alebo zasluhuje takú pozornosť akú mu médiá a politici pripisujú. Tú otázku môžte bieloplášťovi položiť kľudne na schodoch po tom keď sa ho spýtate napr. kde je rontgen – tak ako som sa spýtal zámerne ja viac krát.
      Vždy ma viac šokol ten ich pohľad keď som im položil nečakanú otázku ako ich vyhýbavá odpoveď.
      V prvej stotine sekundy na mňa pozreli akoby prišiel súdny deň a v druhej ako keď v nejakom filme zombie zavetrí ešte živú nezombifikovanú osobu – a nastal pársekundový boj proti mne a útek/odchod. Je mi jasné, že v žiadnen z nich sa nevzoprie systému aj keď s tým čo im systém prikáže nebude vnútorne súhlasiť – to znamená, že ak nechtiac skončím v nemocnici tak som mnou budú robiť čo chcú a napichajú do mňa čo chcú.
      Česť výnimkám!
      Viac rokov nazad som navštívil farára z nášho mesta a požiadal som ho či by mi nevedel osvetliť nejaké duchovné záležitosti – lebo niektoré záležitosti medzi nebom a zemou sú pre mňa nezrozumiteľné, strácam sa v nich a potrebujem pomoc. Najprv sa ma spýtal ako sa volám, potom na mňa dlhšie pozeral a potom zatvoril dvere. Ale keby som mu priniesol zabíjačku a poďakoval za nedávnu omšu tak by to neodmietol – teda tú zabíjačku.
      Známy keď sa mu pred cca 30 rokmi narodil syn musel domácimi produktmi uplatniť miestneho farára – lebo bez nich nechcel pokrstiť jeho dieťa – s priateľkou neboli ešte vzatí. Keď farar dostal polku prasaťa tak bolo všetko v poriadku – krstil jak žeravý.
      Takže v dnešnej dobe to česť výnimkám platí desaťnásobne.

   • Galaxia andromeda

    Buď trpezlivy. Chyba Ti pokora.

    • Treba ľuďom vysvetliť pojem pokora – že to nie je poníženie, ale UZNANIE – REŠPEKT toho objektívne presahujúceho – človeka. Čiže – žiadna pokora pred nepriateľom! Ale pokora pred rádom univerzálneho sveta, pokora pred životom, pred stvorením. Pokoriť prírodu – to vymyslí len marxistický-materialistický arogantný žid s vrodeným komplexom moci!

   • Jano, boli rôzne šarže, schytal si tú lepšiu, no neteš sa, grafen nepozná ľútosť….

 17. Tak ked bude mobilizacia bude mi dobra modra knizka alebo mi bude nanic?

  • „Modrá je dobrá!“ – skús to u toho židocigáňa Dzurindu! Ten teraz naberá. Inak masón – pupuš Jamkáčik predbehol Čaputovú v „dôveryhodnosti“ – problém je, že buzíci smerujú vždy tam, kde sa najviac vyskytujú muži – a to je „latéčková“ armáda!

   Čiže – na niečo ti bude určite! Ojan Naďklub!

  • Лаитаз Откин

   Ja ju mam tiez,ale len na nu sa nespolieham.Preto som poriesil aj plan B;C;D;E….
   Kopanie zakopov ci ine aktivity na bojisku mozu byt rovnako smrtelne ako boj.
   Ako uz bolo spomenute vyssie,stranicka knizka by bola lepsia.

 18. „Pravdepodobne“ na zaklade akych informacii ?
  „Ostatne“ v tomto kontexte naozaj znamena vsetky 🙂

 19. Polsko je připraveno poskytnout Ukrajině své stíhací letouny MiG-29, pokud Spojené státy povedou širší koalici pro transfer bojových letounů do země, uvedl 18. února polský premiér Mateusz Morawiecki.

  https://aktax.cz/polsko-je-pripraveno-poslat-sve-mig-29-na-ukrajinu/

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,,,,poľsko je dlhoročný problém východnej európy,táto krajina slovenský národ dlho otravovala svojími nakazenými potravinami nekvalitou,a hydinou,,,,,,,mám taký pocit,že poľsko je viacej proamerické,než ukrajina či slovensko,občania slovenska sa nechali bez rozumu zlákať na lesk západu a pracovať v jeho fabrikách-kockách,,,,,,,celé slovensko je teraz v patovej sytuácii-enormný dlh,nevýhodné zmluvy,žiadná víhliadka budúcnosti,mizerné vlády kde mafie striedajú idioti s krížom v rukách,ktorí si v zúfalstve kupujú hlasi nemysliacich a nepoučene za každý podraz si nechávajú zaplatiť atd atd,tak sa nedivte,že musíte za tie dobré roky života teraz platiť vlastnou krvou,aby sa zmazal hriech,,,,,,,

 20. Podľa ústavy Slovenskej republiky musí byť polícia apolitická.hamran a spol zneužíva ústavu Slovenskej republiky

 21. Každý okresný úrad začiatkom roka schvaľuje plán odbornej prípravy a vzdelávania v rámci plánu krízového riadenia a ochrany obyvateľstva pred mimoriadnymi udalosťami . Tento plán je verejne prístupný. Jeho súčasťou je aj príprava obyvateľstva na obranu počas krízových stavov .
  Ak má okres naplánované cvičenie alebo nácvik vždy odbornú stránku konzultuje s MV SR sekciou krízového riadenia alebo s MO SR. Podľa tematického zamerania.
  Napr. úlohy počas výnimočného stavu , prípravy na mobilizáciu a podobne.
  Ak polícia klamala tak je na MV SR neporiadok nakoľko túto oblasť riadi alebo vôbec neriadi a je tam totálny chaos.
  Nechcem si predstaviť ak by sa naozaj niečo stalo, kto by to riadil , keď je tam “ Kolektív “ neschopných a odborne nespôsobilých .

  • “ je tam totálny chaos.
   Nechcem si predstaviť ak by sa naozaj niečo stalo, kto by to riadil , keď je tam “ Kolektív “ neschopných a odborne nespôsobilých .“ – to už potvrdili viacerí z CO – ja z roku 2000 možem potvrdiť tiež – nič sa nezmenio! A to ani nehovorím o privatizovaných – na kluby prerobených bunkroch CO – často potom aj opustených!.Tento stav započal rokom 1990.

  • Galaxia andromeda

   Nema to zmysel mozu vas mobilizovať len ako maso do mlynčeka problem
   Kde su prostriedky individualnej ochrany? Masky, jp,jod lieky potraviny
   Kde su protiletecke kryty, zhromaždiska a zdroje pitnej vody?
   Kde su potrebne znalosti na prezitie, kurzy, vybavenie( kolko zbrani maju pre vas nula nula su predane.
   Čim chcu braniť uzemie SR nic memaju ničim,
   Ak budu mobilizovat tak len do vojny na cudzom uzemi.
   Kto nahradi chybajucich zamestnancov a pracovnikov?
   Nikto! Zivotna uroven skolabuje, vyroba a zasobovanie skolabuje čim by ste to nahradili.
   Ake su zasoby nafty a benzinu.
   Viete su predstavit zivot bez elektriny?
   Nie su schopny ničoho.

 22. Fízli sú podvod

 23. Filomena!!!Budíček!!!

Pridajte komentár

*