Sankcie Západu voči Rusku sú ako bumerang: Rubeľ stúpa, kým dolár padá a vyparuje sa


Print Friendly, PDF & Email

Sankcie Západu voči Rusku sú ako bumerang: Rubeľ stúpa, kým dolár padá a vyparuje sa

(JD Heyes, Natural News) V prvých týždňoch po ruskej invázii na Ukrajinu západný svet na čele so Spojenými štátmi uvalil na Moskvu údajne ochromujúci režim ekonomických sankcií.

Bábkovodiči amerického prezidenta Joea Bidena oznámili na jeho Twitteri: „V dôsledku našich bezprecedentných sankcií sa rubeľ takmer okamžite zmenil na trosky. Ruská ekonomika je na ceste k zníženiu o polovicu. Pred touto inváziou bola hodnotená ako 11. najväčšia ekonomika na svete – a čoskoro nebude ani medzi top 20.“

Biden je hlupák napriek jeho velebeniu médiami

Hoci je zaujatými médiami často označovaný za „skúseného odborníka na zahraničnú politiku“, v skutočnosti väčšina triezvo zmýšľajúcich pozorovateľov tvrdí, že Biden nemal počas svojej celoživotnej kariéry v politike pravdu v ničom, čo sa týka zahraničnej politiky.

Znalosť frazeológie pomáha, pretože mu to umožnilo postupovať na vrchol svojej politickej kariéry, ale realita je taká, že len zriedka (ak vôbec niekedy) mal v niečom pravdu.

Nie je teda prekvapením, že jeho poznámka o osude Vladimíra Putina a ruského rubľa je tiež nesprávna.

V skutočnosti len pár týždňov po tom, čo Bidenov účet tweetoval tento nezmysel, hodnota rubľa vzrástla – a to oveľa (v podstate na úroveň spred vojny a bude ďalej stúpať):

Po sankciách Putin zaujal agresívny prístup, aby zachránil menu a ekonomiku svojej krajiny. V prvom rade začal požadovať „tvrdú menu“ – zlato – ako platbu za ruský export energie. Krajiny môžu platiť aj v rubľoch alebo bitcoinoch, aj keď na to sa až tak dôraz nekladie.

Putin vo svojom prejave pred svetom tiež poznamenal, že všetky dlhy voči jeho krajine budú rovnako uhrádzané v rubľoch – alebo budú zrušené existujúce zmluvy.

Hovoril o „jasnej a transparentnej schéme“, ktorú spustil Západ pod vedením USA s cieľom rozdrviť ruskú ekonomiku. Požadoval, aby si krajiny „otvorili rubľové účty v ruských bankách“ pre splácanie svojich obchodných záväzkov.

„Ak sa takéto platby neuskutočnia, budeme to považovať za bankrot,“ povedal.

„Nikto nám nič nepredáva zadarmo a ani my sa nechystáme robiť charitu. To znamená, že existujúce zmluvy budú zastavené,“ oznámil.

Stop Candida

Čína sa vysmiala Západu

Medzitým Čína a India, ako aj niektoré ďalšie krajiny nehrajú podľa nôt predpísaných USA.

Jeden oficiálny čínsky mediálny účet na Twitteri sa posmešne odvoláva na žiadosť Bidenovho režimu o pomoc pri izolácii Ruska kvôli invázii na Ukrajinu.

Čína parafrázovala žiadosť USA nasledovne:

„Pomôžeš mi bojovať proti tvojmu priateľovi, aby som sa neskôr mohol sústrediť na boj s tebou?“

Minulý týždeň pre agentúru Reuters hovorca čínskeho ministerstva zahraničných vecí Wang Wenbin povedal:

„Spolupráca medzi Čínou a Ruskom v snahe o mier nemá žiadne obmedzenia. Naše úsilie o zabezpečenie bezpečnosti nemá žiadne obmedzenia a ani náš odpor voči hegemónii nemá žiadne obmedzenia.

Vzťahy medzi Čínou a Ruskom sa vyznačujú nespolčovaním, nekonfrontáciou a nezacielením na žiadnu tretiu stranu.“

India tiež pokračuje v nákupe ruskej ropy s obrovskými zľavami.

Záver

Za posledných 25 rokov americký režim uvalil sankcie na takú veľkú časť planéty, že momentálne Washington ignoruje viac národov ako kedykoľvek predtým.

Práve nastáva zrod multipolárneho sveta a USA budú trpieť vďaka bláznom, ktorí už dávno premrhali všetku dobrú vôľu bežných Američanov po druhej svetovej vojne.

Stop Candida

Autor: JD Heyes, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jaroslav Vladimirovic

  Nedavno $10 bylo temer 1000 rubliku dnes jiz 840 Rubliku

  Meny podlozene komoditama pristim rokem poleti pres papirky mohou v zoufalstvi prejit na kripto

  Dalsi v NYC je nezvladatelna zoufalstvi kriminalita vrazdy obchod drogama mladistvim na skolnich hristich skolach WC jsou nezadrzitelne pohotovosti jiz polomrtvych zdrogovanych deti bezdomovcu vakcinovanych …

  Takze opet ,, DOMOBRANA nas veteranu my si poradek udrzime
  K tomu masova prostituce vcetne mladistvych ukrajincu ilegalu mafie vseho druhu
  Jizni hranice USA jsou uzavreny s masivnim vyhostovani ilegalu nedokumentovanych

  K tomu obchody s lidskymi organy lzi nelegalni cinnosti parazitnich agentur
  Deportacema do novych koncentracnich taboru v USA Kanade se spalovnama pebnym N2 pro odstranovani mrtvolek po vakcinaci , recyklovani dle Huxley ,,, pry vsude koncentraky ve ,,,svobodnem zapadnim imperialistickem svete ,,,

  Hruza odjizdime do mych subtropickych latifundii za slunickem v Bozi prizni Floridy pobliz Trump Putin rodin priznivcu …..
  Na konickovem POLO world Cup Wellington …

  7 x X x R ZZ

 2. Dávam do pozornosti nález fašistického ústavného súdu Slovenska: https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2022/118/ ! Inými slovami jeho požehnanie diskriminácie neočkovaných, ich segregácie a porušovanie ich základných práv ! Dobre si toto všetko zapamätať, mená ústavných sudcov, lebo som presvedčený, že sa na nich nezabudne, ale naopak, ešte dôjde aj na NICH !!! Vytvorili totiž právny rámec pre nedemokratický teror, ktorý sa ešte môže na jeseň či v zime vrátiť ! Vlastizradcovia !

  • Zbiera sa im to. Zmarenie referenda ako najvyššieho demokratického nástroja je ďalšia vec, ktorá ich dobehne.

   • Žiaľ, na tom v akom žalostnom stave je referendum na Slovensku, sa podpísali všetky vlády, resp. parlamenty SR. Darmo teraz Fico prekrúca, že v čase keď sa tvorila Ústava SR, nemohli tušiť, že raz sa dostanú k moci blázni … Nuž dostali sa a sú to nielen blázni, ale aj tyrani a zdá sa, že niet právnej sily, ako ich môže ľud od moci odstaviť.

  • Všetko čo sa koná proti obyvateľom Slovenska touto vládou, je vopred pripravené. Sú to iba užitoční idioti na jedno použitie v službách deviantov zo svetoveho ekonomickeho fóra z Davosu. Oni slepo plnia co majú nakazane. Tlmočnícka je vyžrata kobercova jaternica z Pezinka, teda Sorosova onuca.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,keď do roka budete manipulovaní G5ťkou,tak už budete mať sklerózu a budete radi keď ráno vstanete pre šálku kávy,,,,chcete snáď vzdorovať vyspelej technike-vy ktorí si kupujete všetko iba najnaj pre seba,,,,aj oni majú najnaj pre vás,,,,

   • Baron,ani salka kavy uz nebude,akurat som dostal spravu ze v Nemecku,( BONN)nemozes kupit viac ako jednu flasku Oleja

  • Vladimír

   pomsta bude krutá,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

  • tym masovym vrahom,len HRDELNY trest

 3. Dávam do pozornosti ešte pripravovanú Matovičom aplikáciu e-peňaženka, ktorá má akože „pomôcť“ gastro sektoru poškodeného covidom. V skutočnosti ide o totálnu kontrolu podnikateľov, ktorí sa prihlásia, všetkých ich transakcií a pod., príprava na digitálnu menu a pod. Bude to podobne ako to bolo s „dobrovoľnosťou“ elektronickej komunikácie… dnes vieme ako to je… Začínajú s podnikateľmi salámovou metódou… Okrem toho pripravuje EU na Slovensku silné zdanenie nehnuteľností, motorových vozidiel z pohľadu emisii a nové ekologické dane ! Čoskoro budeme ešte chudobnejší. Na MF SR už pripravujú príslušnú legislatívu podľa nôt z EU…

  • Ešte si zabudol na elektronické sčítanie – masívnu krádež nehnuteľností starým ľuďom!

   • Najhoršia je pripravovaný digitálna identita a s ňou spätý kreditný systém. Preto nesmieme dovoliť likvidáciu hotovostných platieb, napriek tomu, že zavedú digitálnu menu, to je ich prvý a hlavný cieľ, potom príde na digitálnu identity ! Budú presviedčať ovce, aké je to komfortné, moderné, spoločensky prospešné (boj s korupciou, daňový podvodmi a šedou ekonomickou a pod. – tí čo nás najviac okrádajú nás budú o tom najviac presviedčať, určite spoplatnia výber hotovosti z bankomatov či platenie hotovosťou znevýhodnia!) a pod. vymývačky, ale ani slovo o strate slobody, súkromia, totálnej kontrole ! Počas teror covidizmu si toho veľa otestovali a na Ukrajine pokračujú s manipuláciami ! Takže môžeme očakávať ďalšie vymývačky ohľadom formovania „zodpovedného a čestného“ občana ! Tlak na bezhotovostné platby a podporu zvrhlého novodobého GREEN náboženstva sa len začnú !

    • Ako tomu chcete zabrániť? Chytíme sa za ruky a úsmevom prejdeme mestom? Na toto je celé Slovensko málo. To musí byť celosvetovy tvrdý odpor. Doba slušnosti už skončila. Pokiaľ si to dosť ľudí neuvedomí, tak sme mŕtvi.
     Mimochodom, na Slovensku si nerobte ilúziu s nejakým odporom. 90% populácie je mentálne retardovana, tito PROTESTOVAŤ AKTÍVNE nikdy nebudú.

     • Galaxia andromeda

      Ti protestovat ani nepotrebujú uz teraz su mŕtvi.

     • Marek Košice

      Protest je nanič, len neposlušnosť a „vypínanie životov“ (napísal som to slušne, aby si po mňa neprišla NAKA) posluhovačov ZLA má zmysel.

     • Jednoducho, nebudem na ničom z toho čo plánujú a zavádzajú participovať, odmietnem digitálnu identitu a pod. Koľko vecí máte v mobile? Koľko platité kartou a pod. napomáhate tomuto? Zamyslite sa ! Len a len hotovosť. Treba ľuďom vysvetlovať súvislosti… Ako sa vy zariadite, vaša vec a svedomie. Nepodľahol som vakcinácii, nepodľahnem ani teraz ! V najhoršom prípade preč z väzenia !

     • Stále záleží, kto bude stáť na ktorej strane hlavne samopalu!
      Ľudia si zvykli na lockdown – zvyknú si aj na prídelový systém! OK – prídelový systém môže znamenať aj organizáciu prežitia! Teoreticky – spriahnutie prídelového systému a hlavní samopalov môže znamenať aj likvidáciu konzumnej spoločnosti! Ale – stále záleží, kto bude stáť na ktorej strane hlavne samopalu!

     • provokater

      skosiť hŕstku idiotov nebude problém

  • Galaxia andromeda

   Budete veru zobraci a mŕtvoly na uzemi SR. rozumný človek opusti fasisticku dzahmariu v strede fasistickej EU tu uz bude len smrt a skaza.Toto je koniec europy ako bola, z juhu prichádzajú z vychodu tiez, oveckam stavaju bitunky .Vela sily a energie zelam, ked prechadzate peklom nezastavujte.

   • 🤣 🤣 🤣 A kde má Európu opustiť? Kanada, nový Zéland, Austrália? 😁 😁 😁

   • mariankosmac

    Zase ak bude nukleárna vojna tak Slovensko by malo byť jednou z tých bezpečnejších krajín ktoré nebudú výrazne zasiahnuté. Tak by som tu zatiaľ ostal lebo kam aj chceš utiecť, do Afriky alebo Južnej Ameriky? Taká Brazília by mala byť v pohode, ale mne sa nepáčia brazilky s tými konskými zadkami.

    • Marek Košice

     Mne sa tie väčšie riťky páčia (ak nemajú zároveň pneumatiky okolo brucha), ale BRAZÍLIA ako taká je ešte horšia než Ukrajina… To je totiž HOTOVÁ DIVOČINA, národ brazílcov má asi najviac odlišnú mentalitu od Slovákov… Drogy, prostitúcia, vraždy, lúpeže…. Toto všetko sa tam deje (na rovnaký počet obyvateľov) desiatky krát častejšie než na Slovensku. Tam ísť žiť? 😀 😀 😀 😀 😀

     • Miroslav Čižmár

      Chceš vypínačov, tak tam choď.

     • Marek Košice

      M.Č. … To mám brať ako doporučenie, aby som uvažoval o smrti? Lebo tak to znie. To je tvoj „duchovný rast“ priať smrť mužovi, ktorý nesadol na lep globalistom, a ktorý si naopak praje vyčistiť tento svet od biorobotov, ktorí ničia (aj už aj miliónom zničili) životy tým, čo majú zdravý rozum? Nehanbíš sa?

     • Marek z KE – ty si jednoducho VZŤAHOVAČNÝ BLBEC ako žena v prechode! Ty SI žena v prechode! Hystéria!

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,s európou si už vydrbal/vydrbala?,ešte musíš odrbať stárnutie,choroby a nakoniec aj diabla ked ťa budú vynášať do spaľovne tam niekde pri púšti,,,,najbezpečnejšiou krajinou je rusko a konkrétne všetky oblasti v okolí velkomiest,kde je možné všetko,,,,

   • Vladimír

    čulfo, nedramatizuj

  • Draslik,priblizne koncom tohto roku a samozrejme to bude svetovo(vyse 10 tisic absolventov Klaus Swab University,pre novych mladych Globalnych lidrov,s neobmedzenou mocou,peniazmi,kontroluju cely svet. Ucelom je Transhumanizm,via vaxxes,vedlajsie ucinky budu odobranie vsetkeho co ludia vlastnia a masivnej Genocidy,cau

 4. Zatial to nie nic vazne. Rubel sa vratil na februarove hodnoty. Teraz je na 75rub/$. Ked preleti 50rub za dolar a potom 35-30 tak to zacne byt velmi zaujimave.

 5. Toto schválili nepríčetní eu slniečkárski impotentní sračkári: https://www.topky.sk/cl/11/2292555/MIMORIADNE-EU-schvalila-totalne-embargo-na-rusku-ropu–plyn-a-uhlie–Zelenskyj-zverejnil-VIDEO–ze-za-ne-platime-smrtou !
  Už aby bola občianska vojna, a tých vlastizradcov, neofašistických kolaborantov čo hlasovali ZA, vykastrovať a vybaviť !

 6. Ja realizujem všetky platby mimo podnikania v hotovosti. V obchode, internetshopy – LEN na dobierkou (zásadne) – najprv práca, potom pláca. Niektoré termíny dodania „na sklade“ sú 3 mesiace… nebudem ich dotovať.
  Firmy dotlačili k bezhotovostným platbám už dávno – registrovaný účet na DPH, na daň.,… na všetko…
  Mali by sme začať diskusiu o LEGITÍMNOSTI vlády.
  Pretože aj my, občania – ak ste nezabudli – máme moc! Môžeme ju podľa ústavy vykonávať aj priamo. Len ZABUDLI do ústavy napísať AKO!
  Takže by sme sa mali riadiť princípom, občan môže konať všetko, čo nie je zákonom zakázané. Ak nám zakázali prikazobvať niečo našim voleným zástupcom, mali by sme využiť 2. čl. ústavy a vykonávať moc priamo – podľa svojho nejlepšieho vedomia a svedomia.
  A zmeniť ústavu tak, aby bolo JASNÉ, sko môžeme vykonávať moc priamo.
  Pretože je zrejmé, že naši zástupcovia NEKONAJÚ v náš prospech a nemáme z ich rozhodovania ŽIADEN ÚŽITOK.

  • Miroslav Čižmár

   Moc je sila. Sila vo vzťahu k rýchlosti je výkon. Výkon v čase je práca.
   Záver, občan môže vykonávať moc prácou.

   • Alebo “ničnerobením”. Občianskou neposlušnosťou…
    Ale myslím, že moc je skôr schopnosť ako sila.
    Dávid a Goliáš.
    Schopnosť oslabiť silu je tiež moc.
    Mne rozum stojí nad tým, ako masy pchajú hlavu do slučky. A zisťujem, že naozaj sa množí “syndróm vymletia mozgu”. Keď počúvam syna, ako sa mi sťažuje že sa nemá s kým z rovesníkov seriózne porozprávať, lebo jeho kamoši “zvypatlaveli”, je mi divne. Povie mi, že sa baví s niekym že ten vraví Ukrajina je slobodný štát, môže si robiť čo chce a keď mu na to povie že potom aj Rusko je slobodný štát a môže si robiť čo chce tak povie že “to je niečo iné”… prípadne mu odpovie – takže ty schvaľuješ holokaust? Dotyčný samozrejme nechápe – no keď vravíš, že slobodný štát si môže robiť čo sa sám rozhodne, potom aj Nemecko za Hitlera len robilo čo sa samo rozhodlo…
    Žijeme dobu analfabetických filozofov.
    Toto treba západu uznať – dokáže dokonale vymleť mozgy.

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,množenie a vaši potomkovia to je pomsta,aby ste videli-čo bude a kto tu bude vládnuť,keď vy budete starci na odpis,,,,nové generácie je treba udržiavať v stave idiotizmu cestou vzdelávacieho procesu a mimo školy dovýchovou mimo vplyvu rodičov,,,,ulica už nevychováva ako kedysi,virtuálny svet a smartfóny čo ste im pokupovali ich vychovávajú,,,,budú to mekúši neschopný sa brániť rozumom a rukami pred votrelcami,,,,vzdelanie je jed.

    • Dávno je známe, že vakcíny spôsobujú krvné mikrozrazeniny v celom tele. V pľúcach vedú k zhoršeniu okysličenia krvi a zníženiu fyzického výkonu, v srdci pri preťažení (športovci) spôsobujú zlyhanie srdca a v mozgu zasa znižujú intelekt, v horšom prípade vyvolajú mŕtvicu. Ak sa k tomu pridajú rúška s účinnosťou -20% na IQ, tak nečudo, že dospelí ľudia i mladšie deti „vypatlavevajú“.

     • To vypatlavenie je badateľné napr. pri bežných rozhovoroch o počasí – nedokážu ani na túto tému. A už vôbec zastaviť sa a prebrať niečo do hĺbky.
      Ja sám seba považujem za „entitu“ filozofa – považujem za samozrejmé o niečom hĺbať! Tá tuposť okolia – to neporozumenie – začína byť neznesiteľné – pripadám si ako cudzinec vo vlastnej krajine.

    • Marek Košice

     Je to len o matematike, Dendy. Keď tak ako robíš ty robí len výrazná menšina (a to je bohužiaľ realitou), tak to robíš v konečnom dôsledku „len pre ten pocit“, hoci by si to najradšej robil na záchranu ľudstva.
     Kde sa objavím (autobus, obchod), som tam jediný bez rúška (rúško na ústach sa nepočíta) u nás v Košiciach. OBČAS nie som jediný, ale podstatnou väčšinou som. ĽUDIA SA UŽ STALI TOTÁLNYMI OTROKMI, neviem, či sa naša civilizácia ešte zachráni…

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,MK-otázkou je,či chceš aj ty zdebilnieť,aby si potom ostatných debilov vnímal ako normálov,alebo sa budeš šanovať a zničí ťa ten priepastný rozdiel v mentalite a správaní medzi ovcami kde si budeš pripadať ako odpadlík,,,,podotýkam,že aj pracuješ vo firme a máš rodinuz a deti,tak si už teraz z týmto pokusom skončil,lebo buď všetci budete rovnako dole,alebo budeš v rámci digitálu mimo hry,,,,dúfam,že ti niečo hovorí istý scénar o upíroch,čiže kde sa ľudia premenia na takéto beštie a nevedia to zo seba dostať,ľudstvo nieje hodné akejkoľvek záchrany,keby ste len vedeli ako sú mentálne vyspelé ostatné mimozemské civilizácie-tak by ste zažili šok-čiže nie hambu,lebo človek sa za nič nedokáže hambiť,skôr mu ide to opačné,,,,

     • marek,v rakusku tak isto,taliani su uplne zasrati,slovinci ako slovenslo asi,dnes ma talian vypoklonkoval z jeho obchoduj,a domaci rakusania aj ked uz nie vsetci v hlavach suhlasia,ze tu nie je nieco v poriadku, ale na vonok sa podriaduju.a presne dnes kovidbaron vystihol ako to bude vyzerat a ako ismael minule napisal,vnimam to tak naj ja, ze je to nezvratne co sa ma stat stane sa a nepomoze nam nic aby sme tomu mohli nejakym sposobom zabranit/aktivne/len po duchovnej stranke,kazdy sam za seba.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,podnikanie je súčasťou systmému-takže niesi mimo ich hry,ba práve naopak,,,,

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,západ sankcionovať môže-východ nemá nárok,amíci môžu povedať hocičo a rusi musia mlčať a takto je to aj z celou touto vojnou,keby američania a slávne nato ako záclony elít z pozadia by nechceli konflikt,tak by rusov desiatky rokov neprovokovali a nepodceňovali,,,,a takto nejako skončila aj ČSSR ako aj všetko okolo,,,,už mesiac mi tu nad hlavou každých 15minút prelietáva nejaké bojové lietadlo všetkými možnými smermi a k tomu ešte vládne špeciály atd. len som zvedavý odkiaľ berú toľko leteckého paliva a za čo ho nakupujú a kým tu príjde nejaká vojnová línia,tak budú tie lietadlá asi tlačiť popoli ako tanky,,,,myslím si,že protivzdušná obrana a rakeťáci je postačujúce a aj lacnejšia prevádzka-lebo šetriť je treba a ako keby toto využívali na ďalšie utrácanie a zadĺžovanie s ospravedlnením,že to robili pre našu ochranu,ja osobne nepotrebujem žiadnú vzdušnú ochranu-čo spadne,tak spadne-niesom americká fabrika ako USS v KE,aby som sa bál o nejaké komíny,,,,pripadá mi to tak,že už sa lepších politikov nedočkáme,lebo už sa takýto nerodia a smartfóny,vakcíny,siete a magnetizmus robí jednoducho to svoje s človekom-fakt ste na tom všetci veľmi zle a už onedlho bude idiotizmus legálny a možno aj povinný,,,,mne to už tak pripadá,že tá V4 a ukrajina sú iba také kolónie západu pre povinnú prácu ako v koncentrákoch,lebo tu sa ničom inom nehovorí iba to,že furt chýbajú všade tisíce zamestnancov a treba ich dovážať,,,,mnohí sa tu spoliehate na onoho dobrého boha,ktorý už mimochodom viacej krát chcet skoncovať s ľudstvom a posledný krát sme sa tomuto mali akože vyhnúť po smrti toho ukrižovaného,veď sa ani nedivím,že tie vojny čo tu boli trvali až do konca a mier nebol v žiadnej nastolený,,,,putin sa chystá ako prezident na doživotie v kresle,tak asi túto vojnu chce potiahnúť po truhlu tak,aby sa o nej naveky hovorilo ako o tej naj-naj,,,,inú zábavku už asi aj tak nemá a postupné ovládnutie európy a pritom roky sa prizerať ako západ padá na kolená a ako sa čistí rasa a prevychovávajú škemrajúci o kúsok chleba a tabák,,,,európa si vlastne už ani nič iné nezaslúži-poctivci tu živoria a nepodarky tu bohatnú a všetko sa brutálne zadĺžuje,,,,ministerobrany sa chystá na vojnu s putinom a v tanku bude aj premiér,tak prečo staviate cyklochodníky a všetko tu zlodeji nenažranci prerábajú a revitalizujú za bruselské falošné dotácie a pritom to tu môže o nejaký čas vizerať podobne ako na ukrajine,ak naši politici a elity neprestanú s provokovaním putina,,,,ja neviem,ale to je až také ťažké pre politikov,naka a štátnu správu demokraticky pochopiť,že nie všetci chceme zo slovenska znovu po desaťročiach urobiť feudalisticko-kapitalisticko vykorisťovateľskú krajinu,,,,a potom to znovu iba ľutovať,že sa tak stalo,slovensko defakto zachránila WWII a údajne aj gottwald pred pokračovaním kapitalizmu a živorenia,,,,viď baťa je jemu podobní-dal síce plácu za prácu,ale aj drinu bez milosti,ja niesom na nikoho strane-ja uprednostňujem rovnováhu a slobodný spôsob života bez fašistov bez komunistov bez bolševíkov bez anarchie atd.-čo tu nieje často možné a teraz už asi ani vôbec?,možno táto vojna niečomu prospeje-hoci bude vysoká daň,ale ja si myslím,že nikto nemôže povedať,že táto planéta je dobrácka a mierumilovná,kým máte čo do úst,tak vám vojna vadí,ale ak to nebudete mať,tak sami budete po vojne volať,,,,putin nieje idiot,idiot je ten kto ho za idiota považuje.

  • No – keď ti takto hrabe po jednej nechcenej – Pánboh ťa ochraňuj po druheJ chcenej!
   Takto – robím si prdel, ale nebiť alkoholu neviem neviem. Inak akože alkohol preniká hematoencefalytickou membránou – ale ako kedy preniká, keď sa človek v týchto sračkách nemôže ani opiť? Tak preniká alebo nepreniká! Lebo pošťatý sa prebudiť zase nie je problém – problém je, že sa človek prebudí zároveň triezvy.
   Uch – asi sme niektorí z inej planéty.

  • Vladimír

   áno, súhlasím, Putin je ten, kto zachráni planétu Zem. Ostatní politici sú svorka blbov.

 8. Pozor!!! Toto na nás chystajú! Všetko podľa plánu…. https://fb.watch/cdAgHyvZ7T/

  • mariankosmac

   Najprv hovorí že vojna na Ukrajine je zastierací manéver (aby tu globalisti mohli zaviesť kovidový očkovací teror). Potom ale hovorí, že ruský útok na Ukrajinu bol kvôli eliminácii biolaboratórií na Ukrajine. To si trochu odporuje alebo nie? Tak by to mohol byť hoax. A aj keby nie, do jesene je ďaleko, už bude asi rozbehnutá vojna a krysy budú musieť zaliezť do bunkrov, takže im to s tým opichaním zase nevyjde.

 9. Israismael

  Žiaľ pani Bea chystá sa to skutočne tak ako je to v tom odkaze, resp na tom videjku… Ak to ľudia dopustila mame tu za chvíľu vládu s Novým svetovým poriadkom… To ze to bude 10 štátov, ktorý to začnú všetko a dostanú ľudí do ťažkých čias , mate aj v knihe
  Zjavenia Jana apokalypsa:

  1 Videl som vystupovať z mora šelmu. Mala desať rohov a sedem hláv, na rohoch desať diadémov a na hlavách rúhavé mená. 2 Šelma, ktorú som videl, bola podobná leopardovi, nohy mala ako medveď a tlamu ako lev. Drak jej dal svoju silu, svoj trón i veľkú moc. 3 Jednu z hláv mala ako na smrť dobitú, ale smrteľná rana sa jej zahojila. Celá zem obdivovala šelmu; 4 klaňali sa drakovi, že dal šelme svoju moc, klaňali sa aj šelme a hovorili: Kto je podobný šelme a kto bude môcť proti nej bojovať? 5 Mala aj tlamu, aby hovorila veľké veci a rúhala sa; dostala moc pôsobiť štyridsaťdva mesiacov…

  Tu je dešifrovanie jednotlivych bodov tohto zjavenia 13:
  10 rohov je desať vlád :
  USA(hlavný generál) , Izrael(moc týchto ľudi po svete) , V. BRITÁNIA NEM, FRANC, ŠVAJČIARSKO, ŠPANIELSKO, Holandsko, SAUDSKÁ ARABIA(pre nerastné bohatstvo) THAIWAN(pre rozvinuté technológie)
  7 hláv značí:
  ze temne jadro šelmy (NWO) pochádza z ducha 7 dôb : a) Babylonska ríša b) Medo-Perzska, c) Grécka ríša Alexandra velkeho d) Rímska risa e) Rímske papezstvo, rímska cirkev f) Anglosaska Riša e) USA(posledná hlava sveta)
  Selma(NWO) mala podobu leoparda (st. znak V. BRITÁNIE) medveda(Rusko) a leva (?).. Co ma dnes to rusko teda v plane NWO???????
  Drak jej dal silu značí : ze Lucifer ako vládca sveta (co je úplne živá skutočnosť ak by to niekto spochybňovať), dal moc a silu zoskupeniu tých 10 štátov ..
  Jedna z hláv vyzerala ako smrteľná ale zahojila sa ( tu ide o papezstvo a štát Vatikán, ktoré bolo v roku 1798 počas franc revolúcie zrušené tým ze pápež bol vyhnany z Ríma a uväznený.. ale opäť bolo obnovené po vyše 100 rokoch, v roku 1929 keď Mussoliny obnovil zmluvou štatút Vatikánu)
  Pôsobiť ma 42 mes: čiže 3 a pol roka týranie, zákazov, antikristovskeho ducha, znamenia na ruku a čelo, uctievanie temna, luciferskych 666,aby šiel človek navždy do zatratenia ..
  Toto je už čas keď sa toto všetko tvorí a čoskoro ma nadobudnúť moc(2023?)…
  A toto nás čaká ak sa človek rýchlo ale rýchlo nespamätá.. Záleží to však od celého sveta a najmä Európy, pretože tu v Európe je biela rasa ktorá má vyššiu duchovnú podstatu.. Ak to nezvládne ľudstvo a nechá sa zaviesť temnom, ktoré bude lákať výhodami NWO aj keď časom každý zisti tyranske praktiky temna, teda ak to nezvládne terajšie ludstvo príde veľká pohroma, súdny deň, konečne zúčtovanie….

 10. Jednoduchá

  …rubeľ stúpa, dolár padá, ,,Rusko sa nestratí“….na rozdiel od štátov EU…

  • Israismael

   Američania a západ kopali jamu pre Rusko a sami sa do nej dostali…kto druhému jamu kope sám sa do nej strepe 🙂

 11. Jaroslav Vladimirovic

  Youtube arie z opery strevicky
  Hudba
  Posen prace
  Internacional

  Po 21 8 1968 CSR melo velky roxmach a Sovetska vojska byla malokdy videna ,,,
  Navic ekonomove tvrdi ze se zabranilo jiz tehdy roxbiti a vytunelovani CSFR jak se zapadu podarilo vykrast pod saskem Vendrm od 1992
  NEBYLI JSME jako UKRAJINCI

  7 xXx 7 ZZZ Ru

Pridajte komentár

*