Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Budete šokovaní, ako sa vaše telo prečistí, keď 3 dni budete jesť toto


Print Friendly, PDF & Email

Budete šokovaní, ako sa vaše telo prečistí, keď 3 dni budete jesť toto

Čo keby ste sa dokázali zbaviť mŕtvych baktérií, nestrávených zvyškov potravy, chemikálií, antibiotík, pesticídov, fluóru, chlóru, parazitov, ťažkých kovov a tuku, ktorý drží všetky tieto toxíny vo vašom tele?

A to všetko len s jednoduchým receptom, ktorý je potrebné jesť iba 3 dni.

Ak skutočne väčšina ochorení začína v čreve, ako nám raz Hippokrates povedal, potom je možné ich vyliečiť vtedy, keď si vyliečite svoje črevo.

Zlé trávenie ako príčina väčšiny ochorení

Ak máte trvalé problémy s trávením, ako sú zápcha, syndróm presakujúceho čreva spôsobený mikroskopickými dierkami v sliznici, alebo ak trpíte plynatosťou a poruchami trávenia, je to zvyčajne len začiatok.

V prípade, že sa u vás uvedené ťažkosti vyskytli, ide o varovné signály, že vaše črevo nie je zdravé!

Toxíny nachádzajúce sa vo vašom čreve vám však spôsobujú škody aj na zvyšku tela. Ak ich telo nedokáže vylúčiť dostatočne rýchlo, nemá inú možnosť, ako ich opätovne vstrebať do krvného obehu. Lekársky sa tomu hovorí „reabsorpcia“.

Tá potom vedie k únave, zvláštnym chutiam v ústach, nárastu hmotnosti, nadúvaniu, kožným vyrážkam, bolesti kĺbov, slabej pamäti a prípadne k chronickému zápalu čriev, ktorý je následne vedie k závažnejším chorobám ako sú depresia či rakovina.

Z ajurvédskej perspektívy, ak máte slabé Agni – sanskritské slovo opisujúce váš črevný oheň, ktorý je spojený s cyklami slnka, potom si nikdy neužijete výborné zdravie.

Črevný nervový systém, niekedy nazývaný aj druhý mozog tela, nemôže komunikovať so zvyškom nervového systému správne v situácii, keď sa utápa v toxínoch.

Mnohí si neuvedomujú, že naše črevá majú rovnaký počet nervových buniek ako celá chrbtica. Nedokážu však fungovať správne, ak sa o našu črevnú mikroflóru nestaráme.

Rovnako ako mozog, aj črevo posiela a prijíma signály cez nervové impulzy, ktoré neustále prenášajú každú skúsenosť, vrátane našich emócií.

Môžete si teda ľahko predstaviť, čo sa stane, keď je črevný nervový systém upchatý s minulotýždňovým odpadom. Alebo dokonca minuloročným!

Nedokáže vtedy naďalej vysielať správne signály, alebo obrazne povedané, začína hovoriť: „Hej, dusíme sa tu!“

Ako zistíte, že máte zanesené črevá

Ak si nie ste istí, či váš črevný nervový systém funguje správne, opýtajte sa samých seba:

1. Zažívate často plyny, najmä po jedle?

2. Cítite sa nemotorný a pomalý?

3. Je váš jazyk pokrytý hustým, belastým povlakom?

4. Ráno vám chvíľu trvá, kým sa naozaj prebudíte a ste pripravený vstať z postele?

5. Trpíte často prechladnutím alebo vírusovými ochoreniami, či bakteriálnymi infekciami?

Ako vyliečiť štítnu žľazu

6. Cítite sa lenivý a nemotivovaný, rovnako ako vaše ciele a ambície nestoja za veľa?

7. Ak ste na niektorý bod odpovedali kladne, je pravdepodobné, že si budete musieť urobiť domácu očistu čriev.

Príčiny pomalého prechodu potravy črevami

Pomalé črevá môžu byť spôsobené stravou chudobnou na živiny, niektorými liekmi ako sú antibiotiká, ktoré ničia zdravú črevnú flóru, tiež nedostatočnou hydratáciou, nedostatkom pohybu a ďalšími faktormi.

Tieto skutočnosti spôsobujú nahromadenie toxínov v tele a tuky, ktoré zvyčajne viažu na seba tieto toxíny, sa začínajú tiež hromadiť.

Každým kilom, ktoré zhodíte vďaka lepšej strave, dostatočnému spánku a pohybu, sa tiež zbavíte celého radu toxických látok, ktoré sú uložené v danom tuku.

Ak si myslíte, že nie ste vystavení toxínom a nemáte ich nahromadené vo vašom tele, zvážte nasledovné. Len taký novorodenec má v priemere 287 chemických látok v pupočnej šnúre, z ktorých 217 je neurotoxických (jedovatých pre nervy alebo nervové bunky).

Myslíte si, že je možné, aby niektoré z týchto toxínov boli uviaznuté vo vašom čreve od narodenia? Ak máte zdravé črevá, črevá by sa vám mali naštartovať niekoľko hodín po jedle.

Ak nie, začnete naberať na váhe, cítiť únavu a mať problémy s psychikou.

Našťastie, nasledujúci recept na prípravu domáceho prečisťujúceho šalátu vám pomôže prečistiť vaše črevo od zvyškov z jedla, toxických látok a poskytne vám dostatok vlákniny.

Pomôže vám tiež vyrovnať hladinu pH v tele. Toto sú všetko dôležité kroky pri obnove zdravia vašich čriev.

Stačí, ak tento šalát budete jesť 3 dni po sebe na večeru (alebo častejšie, ak vydržíte) a budete šokovaní, čo všetko z vás vyjde. Výsledky sú naozaj úžasné!

Recept na domáci prečisťujúci šalát

Na prípravu tohto šalátu budete potrebovať nasledujúce ingrediencie:

Ingrediencie

  • bio kapusta
  • bio červená repa
  • bio mrkva
  • citrónová šťava
  • bio olivový olej
  • bylinky

Poznámka: Ak nezoženiete bio ovocie a zeleninu, môžete použiť aj klasické, no snažte si ich dobre poumývať od zvyškov pesticídov vo vlažnej octovej vode.

Postup

1. Nastrúhajte 2 menšie hlávky kapusty, 1 kúsok červenej repy a 1 mrkvu. Množstvo si môžete upraviť podľa toho, či budete šalát jesť sám alebo sa k vám pripoja aj iní ľudia.

2. Pridajte bylinky, ako sú koriander, oregano, klinčeky, petržlen alebo bazalka. Všetky z nich majú vysoký obsah živín, ale môžete si pridať akékoľvek bylinky, ktoré máte radi.

3. Zeleninu s bylinkami dobre premiešajte a pridajte trochu citrónovej šťavy. Nakoniec prelejte šalát s extra panenským olivovým olejom.

Uvedený šalát konzumujte aspoň 3 dni, môžete aj dlhšie. Ideálne by bolo, aby sa stal pravidelnou súčasťou vášho jedálnička aspoň raz za týždeň.

Záver

Tento šalát vám poskytne veľa minerálnych látok a vitamínov, ako aj ďalšie výživné látky, vrátane vlákniny a pektínu, o ktorých je zrejmé, že pomáhajú prečisťovať črevá.

Ak chcete pokračovať v detoxikácii čriev, začnite užívať aj probiotiká. Dodáte si tak do tráviaceho systému prospešné baktérie. A nezabudnite –  jedzte vždy na pokojnom mieste a len vtedy, keď ste hladní.

Liečba osteoporózy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Fandel Jan

    Dobrý deň. Ja sa vás chcem opýtať, na ake naj menšie kusky mam nastruhať tu kapustu, mrkvu a repu? Mám to irobiť za o struhákom? Bude to mať väčší účinok? Ďakujem za odpoveď. V živote som si ešte očistu nerobil.

Pridajte komentár

*