Čo majú spoločné zavádzanie povinného očkovania a 5G sietí


Print Friendly, PDF & Email

Čo majú spoločné zavedenie povinného očkovania a 5G

Čo sa týka zdravotnej slobody, naša krajina a svet čelí bezprecedentným výzvam.

Na jednej strane vo forme povinného očkovania a na strane druhej vo forme vystavenia všadeprítomnému bezdrôtovému žiareniu, obsahujúcemu čoraz komplexnejšie a synergicky toxickejšie elektromagnetické frekvencie.

Obe agendy sú implementované prostredníctvom chimérického partnerstva nadnárodných korporácií a samozvaných vládnych regulátorov.

To všetko s plným a informovaným súhlasom dotknutých populácií a pod zámienkou toho, že sú nevyhnutné pre vyššie dobro. Obe sa spájajú so sľubmi, ktoré nemôžeme legitímne ignorovať.

Čo sľubujú agendy očkovania a 5G sietí

Prvá agnda, všeobecné očkovanie, sľubuje svet bez infekčných ochorení a s teoretickým znížením chorobnosti a úmrtnosti, ktoré môže „zachrániť  milióny životov“.

Dosiahnutie uvedeného cieľa by si však vyžadovalo očkovanie proti takmer neobmedzenému množstvu „choroboplodných zárodkov“ a prísun stoviek farmaceutických očkovacích látok, pripravených zaplaviť nič neručiaci trh.

Táto hypotéza ale do veľkej miery ignoruje objav úlohy mikrobiómu v ľudskom holobionte, pozostávajúceho z väčšiny zmienených choroboplodných zárodkov – to je však iná téma, ktorú môžete dôkladnejšie prebádať TU.

Druhá agenda, technológia 5G, zasa sľubuje technologickú revolúciu, v ktorej by exponenciálne rastúce rýchlosti bezdrôtového prenosu spojili miliardy zariadení do akéhosi internetu vecí, ktorý by preklenul celý svet.

Prezentuje sa ako obrovské víťazstvo spotrebiteľa (napr. rýchlejšie streamovanie), no ignoruje ďalšie využitia tejto siete, ako sú stály dohľad a dokonca aj možné využitie ako zbrane.

Ani jedna agenda nie podporená nezávislými štúdiami

Skutočnosťou je, že nejestvujú žiadne nezávislé bezpečnostné štúdie demonštrujúce zamýšľané využívanie milimetrových frekvencií sieťou 5G.

To sa prehliada rovnako ako fakt, že očkovací kalendár neobsahuje jedinú očkovaciu látku, ktorá by bola testovaná na bezpečnosť a účinnosť v dvojito slepom, náhodnom pokuse s využitím skutočného fyziologického roztoku ako placeba.

Celý očkovací kalendár pritom obsahuje doslova tisíce antigénov v takom komplikovanom toxikologickom koktaile, že by bolo technicky takmer nemožné posúdiť ich bezpečnosť, tak pri akútnych a najmä pri nepriaznivých chronických výsledkoch.

Ide hlavne o autoimunitné ochorenia, ktoré sú v prípade nepriaznivých účinkov očkovacej látky oveľa bežnejšie, než väčšina ľudí tuší.

Toto chýbajúce testovanie bezpečnosti, tak u vakcín, ako aj u technológie 5G, je prvým výstražným znamením, ktoré majú spoločné.

Lekársky etický princíp informovaného súhlasu zavedený až po tom, čo pri norimberských procesoch vyšli na svetlo hrôzy nacistických experimentov na ľuďoch si vyžaduje, aby tí, ktorí podstupujú vystavenie zdravotným rizikám, o nich boli plne informovaní, a nie iba o údajných prínosoch.

Bez prístupu k informáciám tohto druhu, bez ktorých nie je možný informovaný súhlas, ohrozujú praktiky a produkty zdravotníckeho a technologického priemyslu základné ľudské práva.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Ďalšou spoločnou črtou oboch technológií je, že si vyžadujú fyzické vniknutie do tela. U očkovania je to zrejmé, no menej viditeľné to je u „neviditeľného“ žiarenia.

Či už viditeľné je, alebo nie, 5G sieť si v mestských štvrtiach vyžaduje rozmiestnenie malých prenosových zariadení vo vzdialenosti každých niekoľko desiatok metrov.

Tým sa budú komunity – opäť bez ich súhlasu – doslova kúpať v bezprecedentných úrovniach prenikajúceho žiarenia 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Prihláste sa na krízový samit o 5G

Na tomto linku sa môžete prihlásiť na krízový samit o 5G.

Ak existuje jeden všeobecne platný princíp, na ktorý sa ako človek tejto planéty môže odvolávať každý, tak potom ten, že nikto nemá právo – alebo si nemal myslieť, že ho má – vniknúť vám do tela bez vášho súhlasu.

Ide o jasne stanovený a všeobecne prijímaný princíp pri sexuálnych deliktoch a fyzickom násilí. Zdá sa však, že v prípade  povinného očkovania, ako aj vystavenia bezdrôtovému žiareniu, ide o do očí bijúci podvod.

Nebyť toho, že sú všetky očkovania, ktoré v súčasnosti schvaľujú úrady, vybavené varovaním, že ako vedľajší účinok môžu spôsobiť poškodenie a dokonca smrť, akokoľvek zriedkavo, a že existujú tisíce štúdií dokazujúcich biologické poškodzovanie neionizujúcimi, netermickými účinkami bezdrôtového žiarenia, nemali by sa ľudia tak na pozore.

Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si nižšie nedávno uverejnené video o vakcínach (v angličtine).

Skutočnosť je taká, že agenda povinného očkovania, ako aj agenda technológie 5G, mlčky predpokladajú, že dotknutá populácia už súhlasila s kalkuláciou rizík a prínosov, ktoré si vyžadujú obetovanie nejakého aspektu ľudského zdravia, či nejakej podmnožiny populácie v záujme vyššieho dobra.

V prípade technológií a povinného očkovania zavádzaných v celonárodnom a celosvetovom meradle bez patrične transparentných informácií a diskusie je voľbou aj nečinnosť.

Preto našich čitateľov nabádame na zvýšenie povedomia a podniknutie krokov k využitiu nasledovných platforiem:

1. Stand for Health Freedom, Children’s Health Defense a National Vaccine Information Center

2. The 5G Summit and the Environmental Health Trust

Záver

Zdravotná sloboda nie je niečo, čo je dané. Na miestach, kde je kodifikovaná v zákone alebo ústavách štátov či národov, je ťažké zvíťaziť, často si to vyžaduje obrovskú odvahu, ba dokonca krviprelievanie.

Keď sa zruší, stáva sa nesmierne ťažké, ak nie občas nemožné, zaviesť pôvodný stav. Nedopusťte, prosím, aby k tomu došlo. Postavte sa za svoje práva, konajte a zdieľajte, prosím, našu prácu s inými.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: greenmedinfo.health, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Obrovská korupcia vo vakcinačnom biznise
    https://www.youtube.com/watch?v=maM2PgRv-WM

  2. V New York Satte, a dalsicjh Texasu, Trump Floridae a jinde jsme bez COVID a atke bez rousek!!! Ano na zaklade masoveho neposlusnosti stale se vyhrocujici tak jiz mame take v NYS 2 tydny bez rousek a dalsich kokotin. Tvrde jako proti Britum za boje o nezavislost USA v 1776.
    Nasli se odhodalni aktivatori, za komunizmu se jim rikavalo stvaci… a cil je zne.
    Mohu si prohlizet opet kouzelne oci a usta divek a jejich usmevy k pripadnym predstavam jejich squirting, coz je nepopsatelna lahoda. Jiz se nekolik predem domluvenych Satlo se take, ze lide dali injekci tem co jim je chteli dati k jejim vydesenim nasli kmtomu nejake [ravni klicky, ?!!!

Pridajte komentár

*