Vo Švajčiarsku protestujú tisíce ľudí proti novým 5G sieťam. Lekári sa pridávajú


Print Friendly, PDF & Email

Vo Švajčiarsku protestujú tisíce ľudí, populácia je teraz vystavená 5G žiareniu

Frank Clegg, niekdajší prezident spoločnosti Microsoft v Kanade, zverejnil tajné náučné video týkajúce sa zdravia a obáv nad bezpečnosťou 5G a bezdrôtových technológií.

Video si môžete pozrieť tu. Hlavným ponaučením z jeho videa je, že existuje množstvo zdravotných obáv týkajúcich sa bezdrôtového žiarenia, najmä vo vzťahu k 5G, a že tento druh technológie sa spája s celým radom ochorení. Napriek tomu sa však zavádza bez akýchkoľvek testov bezpečnosti.

Jeho slová vyjadrujú odkaz tisícov vedcov, ktorí uverejnili početné štúdie nielen o 5G, ale aj o žiarení elektromagnetických polí všeobecne.

Uvedené štúdie hovoria o tom, ako nadmerné žiarenie z našich počítačov, mobilných telefónov, stožiarov pre mobilné telefóny a WiFi signály vytvárajú znepokojujúcu zdravotnú epidémiu na celom svete.

Úrady odignorovali testy bezpečnosti

Povedali by ste si, že pri počte viac ako 10 000 štúdií na túto tému vypracovaných renomovanými vedcami by priemysel a naše vládne úrady na ochranu zdravia vykonali pred spustením nejaké bezpečnostné testy.

Tak to ale nie je, oni ich nevykonali.

Povedané na rovinu, pri toľkých dostupných vedeckých poznatkoch je už celkom jasné, že keby spravili akékoľvek testy na bezpečnosť, túto technológiu by v žiadnom prípade nemohli spustiť.

Prišli by totiž o obrovské zisky a práve to je dôvod, prečo sa nič nedozvedáme o negatívnych zdravotných dôsledkoch tohto druhu technológie.

Radi by sme čitateľov upozornili na nedávno vydanú správu „5G: Veľké riziko pre zdravie EÚ, USA a celého sveta! Znepokojujúce dôkazy o ôsmich rôznych závažných poškodeniach, spôsobených vystavením elektromagnetickými poliam a mechanizmus, ktorý ich spôsobuje“ od Dr. Martina Palla, PhD. a emeritného profesora biochémie a základov lekárskej vedy na Washington State University, v ktorej hovorí toto:

„Osadenie desiatok miliónov 5G antén bez jediného biologického testu na bezpečnosť je určite ten najhlúpejší nápad, aký kto kedy mal za celú históriu ľudstva.“

Ak sa chcete o 5G technológii a zdravotných obavách týkajúcich sa tohto druhu elektromagnetického žiarenia dozvedieť viac, skvelým miestom, kde začať, je Environmental Health Trust.

Švajčiarsko

To, čo sa deje vo Švajčiarsku, by sa mohlo diať aj globálne – zrejme sa niečo také aj chystá. Obyvateľstvo Švajčiarska je teraz oficiálne vystavené novým 5G sieťam.

V dôsledku toho vyšli protestovať tisíce ľudí.

Yahoo News uvádzajú:

Protestujúci, mnohí s transparentmi, sa zišli pred budovou švajčiarskeho parlamentu s výzvou na zastavenie výstavby ďalších antén kompatibilných s 5G.

„Skutočnosť, že dnes do ulíc vyšlo toľko ľudí, je silným znamením proti nekontrolovanému zavádzaniu 5G,“ povedala Tamlin Schiblerová-Ulmannová, spolupredsedníčka skupiny Frequencia, ktorá zhromaždenie zorganizovala.

Kritici vo Švajčiarsku argumentujú, že elektromagnetické žiarenie, ktoré emituje nový systém, predstavuje v porovnaní s predchádzajúcimi generáciami mobilných technológií bezprecedentné riziká pre zdravie a životné prostredie.

Petície na internete pomohli presvedčiť niekoľko švajčiarskych kantónov – v Ženeve, Vaude, Fribourgu a Neuchateli – aby výstavbu antén predbežne odložili.

Za obozretný prístup k novej technológii sa vyslovila aj Federácia švajčiarskych lekárov (FMH).

Podľa organizácie Lekári za bezpečné technológie boli už vo Švajčiarsku hlásené prvé poškodenia z dôvodu 5G.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Paul Bischoff, novinár venujúci sa technológiám a ochranca ľudských práv, nedávno zhromaždil údaje týkajúce sa politických príspevkov odvetvia telekomunikácií na ovplyvňovanie politických línií, z ktorých má toto odvetvie prospech.

Poskytovatelia internetu v USA minuli na lobovanie od roku 1998 viac ako 1,2 miliardy dolárovdosiaľ najsilnejší bol rok 2018, kedy bolo celkovo minutých viac ako 80 miliónov dolárov.

Vedci zo spoločnosti Comparitech zhromaždili a analyzovali výdavky na lobing 51 poskytovateľov internetových služieb získaných na základe zákona o voľnom prístupe k informáciám z databázy Senátu USA siahajúcej až do roku 1998.

Najdôležitejšie zistenia uvedenej analýzy sú:

1. Rok 2018 bol pri výdavkoch 80 miliónov dolárov pre lobistov z radu poskytovateľov internetových služieb doteraz najsilnejším rokom.

2. Medzi spoločnosti, ktoré na lobing vydali najviac, patria AT&T, Verizon a Comcast, ktoré naň od roku 1998, v tomto poradí, vynaložili 341, 265 a 200 miliónov dolárov.

3. Od roku 2011 ročný výdavok na lobing u žiadneho z poskytovateľov internetových služieb neklesol pod 72 miliónov dolárov.

4. Najväčšiu jednotlivú čiastku za všetky roky zo všetkých poskytovateľov vynaložila v roku 1999 spoločnosť AT&T, a to takmer 23 miliónov dolárov. Do veľkej miery  išla na vrub akvizície Ameritech Corp spoločnosťou AT&T a spojenie v konečnom dôsledku viedlo k vytvoreniu najväčšej telekomunikačnej firmy v USA.

5. Celkové výdaje od roku 2016 do roku 2019 by mali prekročiť výdavky na lobing za roky 2012 až 2015, ktoré predstavovali celkom 295 miliónov dolárov.

6. Mnohé z najväčších výdavkov daného roku išli na vrub lobovania v prospech spojení a prevzatí firiem jednotlivými poskytovateľmi internetových služieb.

7. Poskytovatelia internetových služieb vydali od roku 1198 na lobing 1,2 miliardy dolárov.

Je očividné, že technológia 5G nie je bezpečná. Potvrdzuje to niekoľko ďalších našich článkov na túto tému, v ktorých môžete nájsť podrobnejšie informácie. Články nájdete TU.

Ponaučenie a čo môžete robiť

Mnohí sme sa už začali zúčastňovať na protestoch a prebieha veľa krokov na zastavenie 5G. Sú zakazované produkty a služby a sľubné je aj množstvo povedomia, ktoré sa vytvorilo za posledných 5 rokov.

Ľudia si začínajú tento problém uvedomovať a s uvedomením prichádzajú činy, ako je vidieť na príkladoch uvedených v tomto článku.

Pred desiatimi rokmi o takých problémoch svet mlčal. Dnes službám a produktom sťažujeme dosahovať zisk a schvaľovacie procesy sa stali prísnejšími. Rozhodne sa hýbeme dopredu.

Takže, čo môžete robiť vy?

Mohli by ste si kúpiť nejaké oblečenie a posteľnú bielizeň chrániace pred elektromagnetickými poľami, alebo si dokonca vymaľovať byt ochranným náterom proti EMF.

Môžete zo zásuvky vytiahnuť šnúru počítača, keď ho nepoužívate, vypnúť si mobilný telefón a pred spaním odpojiť všetky vaše elektronické zariadenia.

Mohli by ste mať káblové internetové pripojenie, ktoré je v skutočnosti oveľa rýchlejšie než ktorékoľvek bezdrôtové. Môžete viesť zdravý životný štýl a využívať techniky na liečenie mysle a tela.

Ešte pred niekoľkými rokmi zostávali kroky vlády a korporácií nepovšimnuté. Teraz im všetko nepochybne sťažujeme. A tak s tým neprestávajme.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: collective-evolution.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Dr.Dusan Belacik

    VYSRAHA LUDSTVU.Nepredarmo sa hovori ze aky pan taky kram. Prezident USA multimilionar Donald Trump vyhlasil ze USA nezaostane za inymi statmi sveta a bude ako prve vo svete ktore zavedie novu technologiu 5G,Mame sa na co tesit.

  2. Ale to už dost dávno zavedli. Viděl jsem display telefonu v úšá, přes WhatsApp kde byla síť 5G!!!!!!

  3. Dr.Dusan Belacik

    Ano zaviedli 5G ale v malom a to pokusne,no snazia sa to zaviest vo velkom a to na selom svete a to bez pokusov skodlivosti a negativnych ucinkov pre zivot a zdravie,iba koli velkym financnym ziskom ktore to bude prinasat investorom,teda malej skupine multimilionarov. Nova technologia by mala byt prospesna pre ludztvo a zivot

Pridajte komentár

*