Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Nemecká vláda pripravuje koniec konzumácie mäsa – na prídel bude len 10 gramov na deň


Print Friendly, PDF & Email

Nemecká vláda pripravuje koniec konzumácie mäsa – na prídel bude len 10 gramov na deň

Obrázok: Východný Berlín, 1988. Foto: Laurent Tchedry

(P. Gosselin, No Trics Zone) Nemecko sa chystá zaviesť „vegánsky štát dohľadu na obyvateľstvom“. Poradný výbor nemeckej vlády SRU pre životné prostredie odporúča, aby všetkým občanom bolo obmedzené mäso na ekvivalent 2 klobás mesačne v rámci všezahŕňajúceho totalitného plánu na kontrolu správania obyvateľov.

V článku nazvanom „Zelená diétna transformácia: Šokujúci zákaz počas grilovacej sezóny!“, kritický nemecký novinár Julian Reichelt (nemecká verzia Tuckera Carlsona) predstavuje zatiaľ najšialenejší plánovaný zelený zákaz – úplné odstránenie mäsa z ľudskej stravy v Nemecku a na celom svete.

Nemecký spolkový minister poľnohospodárstva Cem Özdemir (Strana zelených) sa momentálne snaží prinútiť Nemcov radikálne znížiť konzumáciu mäsa obmedzením na iba 10 gramov denne, čo zodpovedá približne 2 hamburgerom mesačne.

Posledný návrh nemeckej vlády vychádza z odporúčaní Nemeckého poradného výboru pre životné prostredie SRU, ktorý je zriadený s cieľom priamo radiť nemeckej vláde v oblasti navrhovaných politík.

Odporúčanie je najnovším úsilím nemeckej socialisticko-zelenej vlády regulovať každý aspekt ľudského života a zakázať všetko, čo prispieva k ľudskej prosperite a zdraviu.

Radikálne zmeny správania sú považované za „nutnosť“

Podľa poradného výboru vlády SRU možno „rozmanité environmentálne krízy našej doby“ prekonať iba radikálnou zmenou ľudského správania, čo znamená „spôsob, akým žijeme, čo kupujeme, ako cestujeme a čo konzumujeme“. (uvedené na strane 11 ich dokumentu).

Vo svojom YouTubovom videu Reichelt uvádza niekoľko výňatkov z odporúčaní SRU nemeckej vláde:

 1. Vláda zabezpečí, aby bolo mäso také drahé, že si ho bude môcť dovoliť len málokto.
 2. Deťom treba vštepovať nové „hodnoty“ a postaviť ich proti rodičom.
 3. Vláda zariadi, že mäso zmizne z dohľadu všade.

Najradikálnejšie opatrenie v nemeckej histórii

V 222-stranovom dokumente SRU určenom vláde je všetko čierne na bielom.

Toto nie je žiadna konšpiračná teória. Je to plán pre budúcnosť ľudstva, ktorej autorom je malá skupina elitárskych Nemcov, ktorí veria, že vedia, čo je pre celý svet najlepšie.

Podľa Reichelta:

„To, čo k nám prichádza zo spolkového ministerstva poľnohospodárstva je najväčšie, najradikálnejšie a najkomplexnejšie výchovné opatrenie v histórii Spolkovej republiky Nemecko.

Jazyk v tomto dokumente znie, akoby priamo vychádzal z utópie vegánskeho dozorného štátu.“

Vysoká daň z mäsa

Poradný výbor SRU odporúča zvýšiť daň z mäsa na úroveň, ktorá by spravila mäso nedostupným pre pracujúcu triedu s nižšími príjmami, pre ktorú je grilovanie jedným z mála zostávajúcich pôžitkov, ktoré si po náročnom pracovnom dni môžu užiť.

Prírodná liečba osteoartritídy

Odborní poradcovia výboru SRU nemeckej vláde tiež odporúčajú vylúčiť mäso zo školských jedální a vštepovať deťom „nové hodnoty a normy“ s cieľom ďalej psychicky tlačiť a zahanbovať rodiny, ktoré stále konzumujú mäso.

Samozrejme, vláde sa odporúča, aby tieto radikálne výživové opatrenia zaviedla čo najtajnejšie. V dokumente poradného výboru SRU sa uvádza:

„Ak by sa v budúcnosti komunikovalo, že reštaurácie musia dodržiavať kvalitatívne štandardy Nemeckej asociácie pre výživu a neuvádzalo sa pri tom, že ide o znížené množstvo ponúkaného mäsa, potom by zrejme bolo aj menej útokov zo strany médií.“

Mäso by malo byť ťažko dostupné

„V prípade, že by občania trvali na mäse, potom by sa to malo urobiť tak, že bude ťažko dostupné. Teda podobne, ako sú filmy pre dospelých v obchodoch s DVD-čkami ukryté pred zrakmi verejnosti. A kto po ňom siahne, mal by sa hanbiť,“ radí SRU.

V reštauráciách a iných verejných stravovacích zariadeniach by sa mäso na jedálnom lístku vôbec neobjavovalo a ponúkalo by sa len v samostatnom jedálnom lístku, ktorý by sa odovzdal stravníkovi iba na požiadanie.

To je tiež odporúčanie vládneho poradného výboru SRU.

Poradný výbor zašiel dokonca tak ďaleko, že odporučil prepracovať nákupné vozíky v supermarketoch tak, aby podporovali nákup zeleniny a rastlinných potravín a odrádzali od nákupu mäsa.

Všetko je to napísané v dokumente SRU. Nie je to žiadna konšpiračná teória!

„Robte, ako vám hovorím, nie ako sám konám“

Čo na to samotní vládni predstavitelia? Dodržiavali by vlastné pravidlá? Samozrejme, že nie!

Ukázalo sa, že minister pôdohospodárstva Özdemir je sám výdatný mäsožrút. Jeho manželka nedávno publikovala video, ako pripravuje 2-kilogramový steak:

Táto nahrávka bola odvtedy z väčšiny internetu odstránená.

Na minuloročnom Oktoberfeste v Mníchove boli lídri Strany zelených natočení, ako si vychutnávajú obrovský mäsový tanier s klobásami a popíjajú pivo z krígľov.

Takže nie, elity nemajú v úmysle riadiť sa vlastnými pravidlami.

Liečba osteoporózy

Autor: P. Gosselin, Zdroj: notrickszone.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Predbiehajú sa kto vymyslí väčšiu blbosť.

 2. No ale veď je prirodzené, že ovce mäso a už vôbec klobásy nejedia! A si pamätám, že typická nemecká kuchyňa je založené práve na mäse – polievka bez nokov neexistuje! A že vraj na Slovákoch sa dá drevo štiepať!

  „Miliardár George Soros (92) prenecháva kontrolu nad svojím impériom s hodnotou 25 miliárd amerických dolárov svojmu mladšiemu synovi Alexandrovi Sorosovi (37). “
  „Do Sorosovho portfólia patrí aj jeho nezisková organizácia Nadácia otvorenej spoločnosti (Open Society Foundation/OSF). Tá je podľa informácií na vlastnom webe aktívna vo viac ako 120 krajinách sveta a skupinám podporujúcim ľudské práva a rozvoj demokracie každoročne posiela príspevky v celkovej výške približne 1,5 miliardy amerických dolárov.“ – a kundočaputovská ministerka práce a sociálnych vecí a rodiny mu tam naliala 22 mega na podporu integrácie Ukrajincov! Toto nevymyslíš!
  https://www.cas.sk/clanok/2809065/velke-rozhodnutie-92-rocny-soros-sa-vzdava-svojho-niekolko-miliardoveho-imperia/

  https://www.facebook.com › ing.milan.uhrik › videos › čaputovej-vláda-dala-21-miliónov-sorošovi-na-starostlivosť-o-ukrajincov › 1594960450990658
  Čaputovej vláda dala 21 miliónov Sorošovi na starostlivosť o Ukrajincov …
  4m ·. Follow. NESKUTOČNÉ Čaputovej vláda priklepla 21 miliónov eur Sorošovej Nadácii otvorenej spoločnosti na starostlivosť o Ukrajincov. Hlavne, že na Slovensku sa rušia lekárske pohotovosti, lebo na ne vraj nie sú peniaze… V septembri všetci povinne k voľbám Upraceme tento bordel a vrátime slovenské peniaze do služieb …

  • oldmarxista pamprlik

   naozaj , a co odporucas volit lebo stranu sokolov z obcinoveho statu tam nevidim?

  • Spojené štáty tajne rozmiestnili na leteckých základniach v Európe približne 150 jadrových bômb.

   Informovala o tom Alicia Sanders-Zakreová, koordinátorka politiky a výskumu Medzinárodnej kampane za zrušenie jadrových zbraní (ICAN). Podľa jej slov je táto situácia znepokojujúca, pretože zvyšuje riziko jadrovej vojny. Podľa Sanders-Zakreovej sa hlavice nachádzajú na leteckých základniach v Nemecku, Belgicku, Holandsku, Turecku a Taliansku. Zo strany USA, samozrejme, neodzneli žiadne oficiálne vyhlásenia.

   https://www.hlavnespravy.sk/category/nazivo
   *****
   Soros svoje imperium synovi předává za posledních několik let už mnohokrát….že by mu ho předával na etapy?

 3. Israismael

  Mysleli 10 gramov cervikov ..sušených cvrčkov a pod .. Takze toto bude pre obyčajných ľudí ,denný prídel,ale pre tých vládcov ,vyvolených tzv Sovereign triedy S, kde chce iste patriť napr Caputova ,kde bude iste Macron či pápež ,alebo taký Gates či Schwab tak oni budú môcť používať všetky výhody bez obmedzení a aj mäsa koľko im hrdlo ráči a aj financii koľko chcú ..žiadne obmedzenia ..

 4. Je to tu satanistické, už mi neprechádzajú komentáre, to je pod úroveň. Úbožiaci….

  • Podľa mňa – u nás sú všetky politické subjekty vystrašené horúcou kašou – vojnou na Ukrajine a ako to celé dopadne, plus vojenskou prítomnosťou USA. Žiaden nový, ale ani starý subjekt nemá mediálny vplyv – vplyv má – mediálny – zahraničie. Všimnite si, že nikto ešte nezačal s volebnou kampaňou. No – mimo Infovojny a jej uvádzania starých kostlivcov. Samotné „spájanie sa do koalícií“ je groteskné. Ficovi neprejde Amerika First – a nemá čo ponúknuť – veď to oni stvorili túto liberálnu scénu – v čase keď mali všetku moc. Čo to je za chujovinu priznane, že podcenili mimovládky – keď sa ich už ani nesnažia zakázať, ako to urobil Putin – lebo sa boja proputinovského označenia. Myslieť na spoluprácu s Ruskom majú zakázné – a čo keď Rusko tú vojnu jednoducho skončí založením ZSSR2 – debili budú ignorovať celý euroázijský svet?

   Tu nie je jediný politický subjek s pozitívnou víziou pre budúcnosť! Tu nikto nemá ponuku vízie ani ako superkoalícia – ľudia asi nepôjdu k voľbám vôbec, a nikto nebude mať dostatočný mandát – ako to býva pri voľbách do samoprávy – že voľby vyhrá ten, kto dostane 10% a potom tam bačuje – s developermi. Väčšine vládne menšina!

   Ale možno sa mýlim – niekto sa bojí v prílišnom časovom predstihu brojiť proti NATO a Bruselu – lebo sa bojí politickej mediánej, alebo aj fyzickej likvidácii. Potom takticky vyhrá ten, ktorý sľúbi na poslednú chvíľu totálny prevrat – a možno aj pripojenie Slovenska k Ruskej federácii – k ZSSR2 – o čom už rokoval s Moskvou Beneš – a Tiso bol proti a preto zomrel. V roku 1946 komunisti na Slovensku voľby nevyhrali – ono sa to zakamuflovalo „väčšinou“ vďaka voľbám v Čechách, kde „sociálny demokrat“ Fierlinger – analógia Fica – posunul hlasy socialistov v prospech komunistov. Čiže je dosť možné, že sa ozvú komunisti! Jednoducho oprášia projekt obnovy „povojnovej“ krajiny. A namiesto pod neoliberálmi a fašistickými NWO budeme pod komunistami NWO! Lebo slobodomurári a syntéza! Veď samotný Schwab propaguje čínsky model komunisticko-kapitalistickej syntézy!

   Takže otázka nie je kto vyhrá voľby, ale ktoré procesy sa budú stabilizovať v normalizácii. No a podľa toho vyhrajú voľby tí, ktorí to majú za úlohu! A to sú komunisti! Lenže na socík zabudnite!

   Stále pripomínam, že stále prebiehajú procesy založené na umelom súperení nacionálneho socializmu a internacionálneho socializmu /prof.Antony Sutton/ a ZSSR2 ožíva! A teda bude aj Jalta2 – kde bude demarkančná čiara! Pôjde cez Trojmorie – teda cez nás? Lebo musí prebehnuť syntéza! Wall Street sa znovu dohodne s komunistami!

   No lebo znárodňovanie = Great Reset. Sociálne kredity = nepodmienený príjem.

   Kto iný by viac dokázal doraziť krajinu pod liberálnym terorom, ak nie „zlatí komunisti“ slúbiaci „spravodlivosť a istoty“?! Čím horšie – tým lepšie pre nich! V roku 2020 im chýbalo 17 tisíc peňazí?
   „Komunistická strana Slovenska nejde po 30 rokoch do volieb, nedokázala zaplatiť kauciu 17-tisíc eur a mala aj spory. Na bilbordoch pre tieto voľby vytiahla KSS Gustáva Husáka s otázkou „Ako sa vám darí, deti moje?“.“
   https://dennikn.sk/minuta/1672315/
   ———————————-
   Chýbalo 17 litrov? Hovno – nechali prebehnúť procesy liberálneho rozvratu! Keď vyhrali voľby 4 ľudia z OĽANO „lebo Fico“ – dnes by to vyhrali aj 4 komančovia! Lebo zúfalý sa slamky chytá! Tak nebuďte prekvapení! Ich úlohou je normalizácia procesov NWO!

   Martin Herzán, ktorý napísal Totalitní svétovláda 2000 je komunista – takže vie o čom to je!
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Martin_Herz%C3%A1n

   „Dne 4. listopadu 1998 otřásla Českou republikou naprosto nečekaná aféra. Aféra, která otřásla jak českými státními orgány, tak samotnou vládou USA. Toho dne byl totiž v České republice oficiálně odhalen koncentrační převýchovný tábor. Tento koncentrační tábor byl zřízen orgány USA v únoru 1998 na odlehlém místě, asi 10 kilometrů severozápadně od Brna v lokalitě nazvané Jelenice. Do roku 1993 se na území USA nacházelo již 43 koncentračních táborů. Dnešní situace je neznáma. „Nacisté v Německu přišli nejprve pro komunisty, ale já jsem se neozval, protože jsem nebyl komunista. Pak přišli pro Židy, ale já jsem se neozval, protože jsem nebyl Žid. Pak přišli pro odboráře, ale já jsem se neozval, protože jsem nebyl odborář. Přišli pro katolíky, ale já jsem se neozval, protože jsem byl protestant. Nakonec přišli pro mě, ale nezbyl už nikdo, kdo by se mohl ozvat.““
   https://www.antikavion.cz/kniha/totalitni-svetovlada-fakta-a-dukazy-o-zakulisi-svetove-politiky-lidskych-pravech-a-globalizaci-martin-herzan-2000-383075

   Kniha v pdf tu – osobne som v roku 2001 zhruba po 80 stranách z toho všetkého blval – a dnes je to tu!
   https://www.magnificat.sk/dokumenty/mherzan.pdf
   —————————————–
   Riadiace procesy sa stále viac totalizujú! demokracia je najväčší ovládač, pretože zavádza, že ide o nejakú slobodu! Totalitárna manipulácia! Boj proti komunistom – ktorých stvorili na Wall Street? To je ten „mesiáš“ NWO kapitalizmu! Nebudete nič vlastniť a budete šťastní!

   „Výsledky volieb do parlamentu spolkovej krajiny Salzburg, ktoré sa konali koncom apríla, vyvolali znepokojenie medzi veľkými politickými stranami na rakúskej politickej scéne. Komunistická strana Rakúska (KPÖ) dosiahla so ziskom 11,7 percenta hlasov historický úspech.

   Keď pred dvoma rokmi vyhrala v komunálnych voľbách v druhom najväčšom rakúskom meste Graz kandidátka komunistickej strany Elke Kahr, pre rakúsku i európsku verejnosť to bol šok. Ako vtedy povedala samotná Kahr, víťazstvo bolo prekvapením aj pre ňu.

   Všetci verili, že to bol len moment, keď sa občania nespokojní so situáciou rozhodli potrestať veľké strany, ale že je to pominuteľné. O dva roky neskôr, keď komunisti dosiahli historický výsledok v štvrtom najväčšom rakúskom meste Salzburg, sa politickí komentátori v Rakúsku zhodujú, že vec je predsa vážna.“
   https://balkans.aljazeera.net/teme/2023/6/11/komunisti-osvojili-graz-i-salzburg-imaju-li-snage-i-za-pohod-na-parlament

 5. Další rozhovor Radovana Dluhého s dr. Ana Mihalceaou, která zkoumala obsah covidových vakcín a také krev očkovaných i neočkovaných jedinců. Její zjištění jsou mnohdy šokující a nabízí i jedno z řešení, jak tělo detoxifikovat a vyčistit od těžkých kovů a dalších nanotechnologií, které nachází v krvi – v dnešní době už většiny lidí.
  https://otevrisvoumysl.cz/dr-mihalcea-co-delaji-toxicke-nanotechnologie-v-nasi-krvi-jak-je-z-tela-dostat-ven/

 6. čo to tárate?
  karfiol som videl v lídli za 3,50 EUR.

 7. „Návrat do starých komunistických čias a možno ešte horších“ – a sme zasa doma…

  No ja si nespomínam, že by za socíku nebolo mäso – teda aspoň v našom meste, vždy som z mäsa zohnal to čo sme doma potrebovali keď som pobehal obchody. A keď aj nie – keď bolo v ten deň vykúpené (to čo som šiel kúpiť) v najbližších obchodoch tak ďalší deň sa zasa dalo kúpiť. Banány, pomaranče a mandarínky – vďačná to téma propagandistov – tak tie mi nechýbali keď sa v zelovoci minuli. Stačilo mne aj ostatným čo sme mali zo záhrady, sadu – hrušky, jabka, broskyne, marhule, ríbezle atď. alebo zaváraniny. A tiež si nespomínam, že by niekto z môjho širšieho okolia hladoval len preto, že by sa v obchodoch nedalo kúpiť jedlo.Že by boli nejaké žobračenky a lístky a hlavne rady pred obchodmi, ktoré by pripomínali zdecimovaných vyhladovaných žobrákov z lístkami (akí boli na západe) tak to je čistá propaganda. Rady na košík v tých časoch boli a občas aj dlhé ale nikto sa necítil ako v dystopii – ako to propagandisti ukazujú na čiernobielych fotografiách.
  Niekedy sa musela vystáť v obchode rada než sa prišlo k pokladni – šlo to pomaly lebo kasy boli manuálne a predavačka pri blokovaní musela ťukať do kláves na kase ako ďateľ a potom ešte zatočiť kľučkou na boku a až potom vyšiel papierový bloček, neskôr boli novšie pokladnice s „displejom“ na ktorom som z boku nikdy nevidel aké čísla tam svietia – bol to taký optický hlavolam – ale to len tak bokom. Nikdy som sa ale necítil ako v koncentráku či tak ako to zámerne podsúvajú západom platení propagandisti mladším generáciám. A tiež som vtedy nevidel taký svet okolo seba aký dnešní propagandisti tlačia do hláv mladším cez médiá. A naviac – vtedy sa viac chovali domáce zvieratá a pestovalo v záhrade – ale nie kvôli tomu, že byť sme mreli hladom. A tiež slovo otca či mamy platilo – keď hlava rodiny zavelila, že sa ide na záhradu, či do vinohradu alebo vykydať hnoj zvieratám tak sa aj išlo a hneď bez rečí. Mladí si vtedy nenárokovali, že toto či ono nemusia alebo majú všemožné aktivity ako majú dnes. Len by som doma povedal, že ja nechcem či nejdem okopávať či sadiť alebo že idem do kina alebo, že idem s kamarátmi na akciu na chatu či len lietať po uliciach na favorite. Ani mňa to nenapadlo. Do kina a na túlanie až bude čas – až bude porobené doma.
  Propagandisti oblbujú, že celý socialistický tábor bol hladová dolina ale keď padol socík v 89 tak západ bol tesne pred ekonomickým kolapsom a len zdroje z východného bloku ho pred ním zachránili o 5 minút 12. Západné „vyspelé“ Nemecko bolo zachránené zdrojmi Východného Nemecka – preto tak zúrivo zo západnej strany mlátili do toho berlínskeho múru aby sa k tým zdrojom východu dostali.
  A tí naivní idioti z východnej časti im v tom ešte pomáhali aby sa nechali okradnúť.

  • To je pôvodný text z originálneho článku, nie náš. Ale zasa treba priznať, nie všade v socialistickom tábore bol dostatok mäsa a iných vecí. Napríklad v Poľsku už od začiatku 80-tých rokov boli veľké výpadky a mali tam aj prídelový systém. Keď tam šiel človek z Československa, tak za Lentilky, čokoládu alebo lízatká vedel dostať veľmi veľa ich peňazí, násobky toho, čo to stálo u nás. No a za tie peniaze si zasa mohol na trhovisku kúpiť walkman, ktorého bol zasa nedostatok u nás.

   • V Poľsku bol v tom čase nedostatok niektorých potravín z toho dôvodu, že väčšinu napr. mäsa vyvážali do Ruska – všetko to bolo realizované zámerne, kvôli potlačeniu Solidarności, cirkvy a súviseolo to aj s vyhláseným výnimočným stavom, keďže Jeruzelski sa obával invázie, aká bola v 1968. roku v Československu.

  • mariankosmac

   No hlavne kto žil za socializmu na dedine, vyrábal si svoje mäso a nemusel riešiť čo je v obchode. Babka robila niečo ako prošuto a hádzali to aj psovi, lebo nedá sa to jesť stále, takže mäsa bolo za socializmu až až. Takže otázka je ako to bude, či si ľudia budú môcť chovať niečo svoje, ak to bude problém, potom sa skutočne dostaneme do ,,ešte horších čias, než boli tie staré komunistické“ ako píšu v článku.

   • Čím sme ďalej od konca 2 svetovej vojny kedy Rusko už nemalo silu na hlavu doraziť Západný fašizmus a jeho pohúnkov -hitlerovcov tak sa ukazuje, že to bola chýba. Dnes nám znovuzrodení a posilnení korporátni západní fašisti berú úplne všetko. Len prestávka – doba socializmu a existencia socialistického tábora zabránila aby sme už všetci nespavali pod mostom ak by ovšem vôbec nejaké boli. A že ten čas socializmubod smrti Stalina 53 – 89 bol už len dožívajúcim systémom kvôli kolaborácii so západom – zrade elít hlavne v Moskve – to už je iná vec – aspoň sa ukazuje akú vnútornú stabilitu malo Stalinské bolševické Rusko. Bez neho by žiaden socialistický blok nemohol existovať. Až v 89 sa západu po 40 rokov úmornej práce za pomoci vnútornej zrady elít v SSSR podarilo rozvrátiť systém vybudovaný Stalinom. A nebolo to na základe komunizmu ale boľševizmu. Ak by SSSR prehral vojnu so západom = hitlerom tak by sme žili vo fašizme aký o akom sa nám ani nesníva.

  • Navyše sa vystavali za socíku školy, nemocnice, mosty, veľké sídliská (tie králikárny…) administratívne budovy. Zdravotníctvo zadarmo, k zubárom sa chodilo bez peňazí, dnes iba so stovkami Eur. Ale v 89 sme si sľúbili lásku a vydržať.

   • Ono tie králikárne a betónové sídliska mali na svedomí komunisti – trockisti, ktorí sa tým všemožne snažili zlikvidovať skutočný obraz ľudskej spoločnosti budovanej za Stalina. Keď západ Stalina otrávil spolu s jeho okolím tak sa všetci kompletné vrhli rozoberať ten systém, ktorý vybudovali boľševici za Stalina.
    Preto sa nedivím, že mnohým ten socializmus pripadal mŕtvy pretože bol mŕtvy a nestráviteľný pretože ho sabotovali zradcovia kolaborujúci so západom – počnúc Chruščovom a konciac Gorbačovom a Jelcinom. A v každom štáte soc. tábora prebiehala len zrada a tichá kolaborácia s prozápadnymi zradcami v Moskve.
    Napriek ich enormnému úsiliu sa za socializmu vybudovalo to čo píšete. Jedny procesy – rozkladu a na druhej strany druhé procesy budovania. Takže tá komunistická verchuška musela budovať napriek tomu že ich úloha bola socializmus zlikvidovať a to najmä v SSSR.
    Nemali na výber. Nemohli napriamo na zjazde KSČ vyhlásiť, že sú tam na to aby to napokon v 89 predali do rúk západu aj s ľuďmi. Toto špičkové video o tom pojednáva:

    https://odysee.com/@boniecek:c/Od-Nestora—Jak-zm%C4%9Bnit-sv%C5%AFj-vztah-k-SSSR-za-7-minut,-Titulky-CZ:8

 8. Očkovanie na covid 19 je sloboda ! Ktorý vrcholí športovec sa nedal očkovať? Aké sú hl príznaky mňamiek? Viac si každý domyslí sám…
  https://sportovy.cas.sk/clanok/2809195/americku-atletku-32-nasli-v-jej-dome-mrtvu-bola-v-osmom-mesiaci-tehotenstva/

 9. poctivý trilión Jacoba Rothschilda

  V dedine pri Brne nedávno dobodal ukrajinec dvoch rómov, jedného smrteľne. Čítal som túto správu v mainstream médiách a rozmýšľal som, na ktorú stranu sa teraz slniečkári priklonia, keďže obidve strany sú z vysoko privilegovanej menšiny. Ale slniečkári na diskusiach mali v tom jasno – všetci boli na strane ukrajinca. Programovanie myslí naozaj zafungovalo a vštepilo im, čo malo. Ako svoj postoj zdôvodňujú slniečkári v komentoch? Vraj je to chyba tých rómov, že „sa tak správajú“.

  Ja mám síce dlhodobo svoj názor na správanie cigáňov, ale neexistuje, že by som schvaľoval aby nejaký nácko k nim zašiel a proste ich dobodal. Odrazu sa toho banderovca zastáva ešte aj starostka. Niečo neuveriteľné. Ak by bol páchateľ český alebo slovenský „gádžo“, už sú tu celonárodné demonštrácie zvolávané sorosom a médiá by aspoň mesiac vykrikovali o bielom rasizme.

  Je ozaj otrasné, koľko vrážd už stihli ukrajinci napáchať za tých pár mesiacov. A slniečkári ich ešte glorifikujú ako hrdinov.

  Perlička na záver: koho by volili vysokoškoláci? Suverénne vedie progresívne slovensko…

 10. Americký školský systém produkuje neúmerne veľa tupých absolventov: https://www.cas.sk/clanok/2809183/mladi-aktivisti-zaluju-americky-stat-tak-take-nieco-tu-este-nebolo-podari-sa-im-uspiet/ už aby boli zavretí v 15. minútových mestách, bez vajec, mäsa, automobilov, bez možnosti trávenia času v prírode, na tanieri len chrobáky a červy, digitálnu menu a identitu a pod.! A potom nech sa tešia zo svojej uhlíkovej stopy, debily ! Som zvedavý, kedy takto začne zaJEB aj našej progresívnej mládeži !

  • Ešte by sem pasovalo zopár progresívnych komentárov od vegánov a vegetariánov v štýle „Tých 10 g mäsa ma neserie – nejedávam mäso!“ Lenže aj im ubúda potrava!

   V mladosti mi nejako nevadili červivé čerešne – zavrieť oči a poďho aj skôstkami – lebo bez kôstok sa ich nedalo dojesť – to by som musel byť na strome 2 hodiny. Problém bolo potom sranie – to som si v bolestiach vyberal prstom kôstkové hovno. Ale tá hmyzia agenda už vo mne vzbudzuje odpor ku všetkému červivému. Roky som nemal červivé višne – začalo to minuý rok! Takže bohvie, čo na nás sypú – vajíčka, zárodky, lebo toto sa už javí ako enviromentálny tlak – teda v zmysle porušenia rovnováhy. Viď vlašské orechy – tiež premnožená vrtivka orechová 3-4 roky dozadu.

   Tohto roku 2023 – roku začínajúceho hladomoru – aspoň u nás – sadové ovocie v prdeli! Žiadne čerešne, a hladné škorce a lejaky dodrbali aj višne – doďobané, osrané, plesnivé. Toto sa nedá zavárať, lebo treba chytiť každú višňu a dobre poprezerať – na čo ja seriem. A to som myslel, že mi kompóty zachránia práve višne. Marhule žiadne – tretí rok po sebe. Vykapané stromy broskýň. Na jablká a hrozno ešte udrú krúpami. Narážam na to, že čo sa týka počasia – a vyzerá to ako podľa starého kalendára, ašak tej bio pliagy je priveľa! Spoliehať sa na nejakú diverzifikáciu v sade už nejde! V zmysle – keď niečoho nebolo – vyvážilo to iné.
   To už nie sú náhody!

   Dnes som objavil vykapaný ker inak veľmi odolného tavoľníka /liečivá rastlina/ – na jar OK zakvitnutý – toto ma začína desiť. Prestávajú platiť určité sadové stratégie. Napr. na tujách – nielen u mňa, aj v širšom okolí som si všimol vyschnuté celé sekcie konárov. A hrdza to nie je.

   Jirik sem dal link na video o covid „vakcínach“ – skôr by som povedal, že sa to viac týka chemtrails – nedávno som varoval pred zbieraním byliniek, ktoré nejde umyť od toho spádu – a bol som za chuja. Znovu pripomínam Codex Alimentarius – to nie je žiaden kódex cti potravinárskeho priemyslu – ale presne naopak! Tak ako demokracia – ani dnešný liberalizmus nie je žiadna sloboda! A všimnite si, že tí zmrdi nie že vám zakážu mäso – oni vám ho dajú na prídel! TEDA – TO ONI HO MAJÚ!!! A nemyslím si, že títo reptiliáni zlikvidujú farmy úplne, ale že budú výrobu mäsa – konzervy – skladovať výhradne pre seba – a ako bio peniaze budúcnosti.

   Ľudia si predstavujú koncentrák ako nejaký tábor obohnaný ostnatým drôtom. Lenže prvým koncentrákom bola vždy hladomorňa!

   Osobne si myslím, že ak nás ešte hypnotizujú ilúziou plných supermarketov – že mimo vybraných oblastí na svete, kde nechajú prepuknúť hladomor cielene – ľudstvo ako také si dokáže vyrobiť dostatok potravín a preľudnenie je hoax, pretože príroda nepozná odpad – príroda pozná len živiny. A keď žereš tak sereš = recykluješ. Teda – niekto tie potraviny zámerne ničí, zámerne znehodnocuje /Codex Alimentarius/, zámerne kradne a tajne uskladňuje. Lebo otrok vždy makal za prístrešie, teplo a jedlo! O tom bolo aj komunistické otrokárstvo – na ktoré tak v dobrom – ako časoch dostatku mnohí spomínate – ktorý ste si – sme si sami vytvorili – žiadni „zlatí komunisti“! Oni „len riadili distribúciu“ – tak ako sa teraz pokúšajú riadiť distribúciu potravín Schwabovi zmrdi! Stále je to židomarxizmus!

   • Ešte raz! Do roku 1946 nepotrebovali Slováci komunistov, aby mali „blahobyt“ = aby prežili! Pretože každý vedel, že bude mať len to, na čom si odrobí svoje. Dnes? Spotrebný úver? Zatra? Nepodmienený príjem? Pozajtra – konzerva na prídel?

    Nuž – keď sa necháte riadiť parazitmi a neriadite si veci sami.

 11. + mimo téma, ale!
  I třídenní půst může zmírnit zánět, oživit imunitní systém a odstranit příznaky po „očkování..“ VIZ:

  theepochtimes.com/health/fasting-a-game-changer-for-spike-protein-injuries-potentially-combats-alzheimers-and-cancer_5313557.html

  A bílkovina spike poškozuje lidi, ať už přirozenou infekcí, nebo procesem přepisu mRNA, nejen díky vakcínám, ale i vylučování na nás ostatní do okolí..

  Ano, celá kovid „operace“ byla a je podvodná, založena na lžích atp. Rád sem jen něco málo připomenu, aby jsme nikdy nezapoměli, ZARÁMOVAT:

  1. Zisk funkčního viru (virů) vytvořeného jako depopulační zbraň, aby vyhubil „slabé“ a starší lidi..

  2. Uzavírky byly navrženy a zavedeny tak, aby způsobily masové škody na fyzickém a duševním zdraví lidí, zničily ekonomiku, svobodu jedince..

  3. Povinné nošení masek bylo „vědeckým“ podvodem, které (záměrně) způsobilo bakteriální infekce úst, krku a plic, které pomohly vytvořit miliardy falešně pozitivních PCR testů..

  4. Falešné „Očkování“ jsou vlastně priony srážející cévy, které způsobují nemoci, poruchy a hromadnou smrt. Žádná „vakcína“ nikdy nebyla katastrofálnější, škodlivější a smrtelnější než kovid bodnutí. Miliardy lidí nyní trpí cévními sraženinami, myokarditidou, perikarditidou, rakovinou turba, nebo jsou již SMRTELNÍ v důsledku injekcí s mutací genu pro bílkovinu spike..

  5. Masová cenzura nikdy nebyla tak brutální – Svoboda slova byla téměř zlikvidována.. Všechna velká média, sociální sítě, Google, YouTube, nemocnice, veřejné školy a korporátní pracoviště jsou pod kontrolou..

  6. Techničtí giganti a giganti sociálních médií cenzurují všechny debaty a svobodu slova..

  A co nastane v dalším kole, když jsme si doteď „vakcínu“ nevzali? WHO už oznámila spuštění „digitální zdravotnické certifikační sítě“! VIZ:

  leohohmann.com/2023/06/06/who-makes-bombshell-announcement-launching-digital-health-certification-network-will-the-mark-soon-be-foisted-upon-the-people-of-the-world/

  Mohou sledovat a omezovat pohyb lidí po celém světě na základě jejich poslušnosti vůči příkazům, zejména v době „ohrožení veřejného zdraví“, jako je (byl) kovid, nebo u další „pandemie“ ..

  === ŽÍT SVOBODNĚ, ZEMŘÍT, ANEBO ŽÍT V TYRANII? ===

  • Vieš ako poznáš nezmysel? Zamlčujú sa tam všeobecne známe fakty.

   • Pletieš si polopravdu s nezmyslom. Polopravda je zamlčiavanie – faktov. Nezmysel je odporovanie – tomu, čo niekto označuje za fakty. A všetok ten informačný bordel je založený na tzv. paradigme – na prvofaktoch, od ktorých sa odvíja logika – a „fakty“ vôbec. Rozstrel v gulečníku. Informačná sústava vychádza z paradigmy! Zem je guľatá – Zem je plochá! Boh existuje – Boh neexistuje! Prvé bolo vajce – až potom sliepka! Kohúta nepotrebuješ! A až potom sa rieši – kto-čo je boh! Či Boh!

    Teória paradoxov je cesta k pochopeniu paradigiem! Avšak! Paradigmu niekto ustanovuje ako plán! Je to riadiaci proces a základný kameň tvojho svetonázoru! A ten „tvoj“ svetonázor – to je MÔJ PROGRAM!

    A vylíž si!

    • Svetonázor – pre nás – nie je poznanie – svetonázor je naše riadenie. Pokiaľ nebudeš poznať celú pravdu – stále ťa bude niekto riadiť predstavou – subjektívnou ilúziou tejto pravdy – svetonázorom. Svetonázor je ovládač – pravda je fakt.

 12. Jebnutým Germánom už pri tej ich švihnutej vláde nepomôže nič, len utekať a z zdŕhať preč, najlepšie do Maďarska, Chorvátska atď., nič iné ich nezachráni.

 13. …vďaka za infor. …

Pridajte komentár

*