Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

V laboratóriu v Mariupole na Ukrajine našli dôkazy o tajných experimentoch biologických zbraní na civilistoch


Print Friendly, PDF & Email

V laboratóriu v Mariupole na Ukrajine našli dôkazy o tajných experimentoch biologických zbraní na civilistoch

(Ethan Huff, Natural News) Novoodkryté dokumenty ukazujú, že kým bolo mesto Mariupol s 540 000 obyvateľmi ešte pod ukrajinskou kontrolou – dnes je už pod kontrolou Ruska – slúžilo ako testovacia základňa pre rôzne rozsiahle lekárske experimenty na miestnych civilistoch.

Po začlenení do Ruska na základe referenda, ktoré sa konalo koncom roku 2022, psychiatrické oddelenie v meste teraz prechádza rýchlou rekonštrukciou.

Mimochodom, jedným z deklarovaných cieľov ruskej špeciálnej vojenskej operácie na Ukrajine bolo identifikovať a eliminovať takéto zariadenia, aby tieňová vláda už viac nemohla využívať nevinných ľudí ako ľudských pokusných králikov.

Takmer okamžite po dobytí mesta a začatí renovácie psychiatrického oddelenia objavili stavebné tímy dokumenty, lieky, lekárske vybavenie a ďalšie dôkazy, ktoré poukazujú na tajný výskum, ktorý tam predtým prebiehal.

Dokumenty odhaľujú, že experimenty v zariadení sa uskutočňovali celé roky a zahŕňali nielen predmetné zariadenie, ale aj najmenej osem ďalších v Mariupole. Ako obvykle, za všetkým stáli západné mocnosti a ich sponzori z biotechnologických korporácií, ktorí z týchto hrozných experimentov profitovali.

„Našli sme dokumenty, ktoré naznačujú, že do experimentov vykonanými pre veľké farmaceutické spoločnosti, vrátane Pfizeru, AstraZenecy, Sanofi, GlaxoSmithKline a ďalších, boli zapojené tisíce ľudí,“ uviedol Steve Sweeney z televízie RT (Russia Today), ktorý si zariadenie prezrel.

„Krv a ďalšie vzorky boli odobraté a potom odoslané do laboratórií a kliník v Európe a USA na testovanie, ktorého výsledky však už nie sú známe.“

(Súvisiace: Okrem desiatok laboratórnych zariadení na biologické zbrane, ktoré Spojené štáty americké kontrolujú na Ukrajine, majú aj mnohé ďalšie v Afrike a v celej Ázii a Tichomorí.)

Ukrajina a tieňová vláda (deep state) experimentovali na deťoch a bábätkách

Neboli to len dospelí, na ktorých sa experimentovalo. Dôkazy ukazujú, že deti a bábätká tiež trpeli v rukách západných mocností, ktoré na Ukrajine pôsobili v zastúpení, aby naplnili svoju túžbu po chamtivosti a genocíde.

Je viac ako pravdepodobné, že zneužívanie detí a bábätiek týmto spôsobom bolo nezákonné, potvrdil pre RT ruský lekár pod podmienkou anonymity.

Neexistuje žiadny definitívny spôsob, ako identifikovať každú jednotlivú dušu, ktorá trpela alebo zomrela v dôsledku týchto ohavných experimentov. Stále však prichádzajú svedkovia, ktorí hovoria o tom, čo si oni sami, ich rodinní príslušníci a priatelia vytrpeli v rukách tieňovej vlády na Ukrajine.

„Moja matka ochorela,“ povedal jeden muž Sweeneymu.

Stop Candida

„Dali jej lieky. Pýtal som sa jej, aké lieky berie, ale nedala mi jasnú odpoveď. Povedala, že lieky jej dávajú v neoznačenej bielej škatuľke. Jej stav sa v priebehu mesiaca zhoršil a potom zomrela.“

Pozrite si video nižšie, kde nájdete celú správu Sweeneyho z televízie RT o týchto šokujúcich zisteniach:

Reakcie ľudí na odhalenia o tajných experimentoch

„Pravdepodobne experimentovali za účelom výroby biologických zbraní,“ napísal jeden z komentátorov televízie RT o pravdepodobnom účele tajných lekárskych experimentov.

„Vražedný kapitalistický priemysel je nepriateľom ľudstva a planéty ako celku,“ povedal ďalší.

Niekto iný poukázal na falošný proces vývoja nových liekov vo farmaceutickom priemysle výhradne zameranom na zisk, ktorý zahŕňa recykláciu starších liekov s cieľom vyrobiť nové vysoko ziskové lieky „trháky“.

„Väčšina nových liekov sú analógy podobných liekov,“ vysvetlila táto osoba. „Trochu to upravia, aby si mohli zažiadať o patent. Testovanie zvyčajne zahŕňa podávanie vysokých dávok nového lieku a meranie pečeňových enzýmov, ktoré ukazujú na poškodenie pečene. Vyhýbal by som sa im.“

Iní prirovnali lekárske experimentovanie západnej tieňovej vlády na Ukrajine k iným diktátorským režimom, ktoré využívajú chudobných ľudí na lekárske experimenty.

Najnovšie správy o vojne na Ukrajine nájdete na stránke Chaos.news.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dolezite! Aby vas nic v blizkej dobe nezaskocilo!!!
  Odporucam toto cele vypocut od Slovanky:

  https://rumble.com/v4dc0af-nemoc-x-udlost-kter-odstartuje-posledn-fzi-nwo.html

 2. Rozborka Mikasa, archív Infovojna
  14.02.2024
  1. Agentúrky aktuálne
  2. Čriepky z domácej a zahraničnej politiky s Norbertom Lichtnerom
  Hosť: Miroslav Heredoš
  ——————
  Poznámka – Mikas priamo zodpovedá za udelenie výnimky pre 3 poslancov „covid pozitívnych“, „vďaka“ ktorým mohla Matovičova koalícia zmeniť ústavný zákon o obmedzovaní práv občanov!!! To prasa už dávno malo vysieť dolu hlavou!!!
  https://g.cz/sites/default/files/styles/gflex_landscape/public/field/image/2018/zabijacka.jpg?itok=ZBOMWbtC
  https://www.infovojna.bz/archiv/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom

  Dôkazy o „covid“ /bohvie aké svinstvo/ šíriacich biologických zbraniach v tzv. „vakcínach“ na Slovensku.
  Očkované a testované ovečky, čujte
  https://odysee.com/@milkomilko582:3/gif-anim%C3%A1cia:f

  K článku – v jednom dieli seriálu /teraz neviem v ktorom – 12-15/, údajne práve v ukrajinskom labáku /už neviem kde, počúval som to v polospánku v posteli/ mali v inkubátoroch pestovať klony niektorých svetových politikov – vrátane klony Putina. Putin to nechal zlikvidovať. Zrejme naci prevzatá mimozemská technológia.

  • Oprava – seriálu na http://www.odysee. com – Pravda nebo Hoax /12-15/

  • Dnes vraj vedia „dopestovať“ dospelé telo klona za 1,5 až 2 roky. Problém je, že takto urýchlený rast znamená aj urýchlené starnutie a tak tie klony majú krátku „životnosť“ – zhruba 1 rok alebo aj menej. Nejde ani tak o mimozemskú technológiu (hoci nejaká inšpirácia tam bola), ale o pozemskú z čiernych projektov, na ktorých pracujú už desiatky rokov.

   • Šipkári Michael van Gerwen, Joe Cullen alebo Luke Littler, ktorého vek je záhadou – ak ste ich niekedy pozorovali tak tí tiež niesú čistí, určite budú nejako „upravení“. Ten Gerwen sa už rozpadá, povedal by som.

    • mariankosnac

     Šípkari sú takí škaredý zdegenerovaný krčmový typ ľudí, nemyslím že by boli nejak špeciálne upravení, takto asi bude vyzerať ľudstvo v budúcnosti (ak tu nejakí bieli budú).

     • No nejaká príprava tam bude, Matovič a Lipšic sa tiež sami nevypracovali a to ani v zlom.
      Že je tam nejaký satanistický skrytý červík – v tých „pekelných zion šipkách“ naznačuje aj uchylné správanie veľkej časti fanúšikov, ktorí sú v hale prezlečení vo všelijakých zhovaďujúcich maskách.
      Občas aj český komentátor hovorí „zoberte si masky, noste masky“.
      A kamera uprednostňuje pri záberoch do obecenstva tých úchylákov v maskách.
      Aj český p-rezident P P. sa nechal v tv vidieť ako hrá anglosaské šipky.
      Anglosaské šipky sa hrajú na „trijradovom“ terči avšak existuje aj „štvorradový“ ale toho sa anglosasi stránia, boja a je po čert kríža, nehrajú na ňom.

  • Rozborka kovidizmu – terorizmu, a neexistujúceho „vírusu“ – poznámka – z gréckeho slova vírus = jed /dnes „teória“ exozómov – jedov – toxínov/. Takže aké jedy? Stres? Strach? Výborné zhrnutie z českej strany – teda nie sme v tom sami! No a dobre odhalená Peková!
   15.02.2024
   1. Agentúrky aktuálne
   2. Čriepky z domácej a zahraničnej politiky s Norbertom Lichtnerom
   https://www.infovojna.bz/archiv/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom
   Hostia: Lenka Tarabová a Kamala Taris

 3. Nebyť piatej kolóny v Rusku – tej vlasovskej, zapredanej, neotrockistickej a benderovskej špiny tak by žiadna SVO ako ju poznáme či nepoznáme nemusela prebiehať. Všetko sa enormne skomplikovalo len kvôli tej Vlasovskej prozápadnej špine v ruských Moskovských kanceláriách.
  Ak by tá Vlasovská elitárska špina bola už eliminovaná tak z laboratórií a z podzemných komplexov by tie sviňe pri „lustráciii“ Rusi nepúšťali s ospravedlniami nazad domov na Západ – tých zmetkov, tie sviňe.

  • S tým sa nedá plne stotožniť – myslím tým pohrobkov Vlasovcov. Po smrti J. V. Stalina (podľa N. Starikova vražde) sa dostalo k moci trockistické krídlo KSSZ na čele s N. S. Chruščovom a érou Gorbačova dostalo ZSSR na kolená. B. Jeľcin túto pohromu dokončil.
   Reakcie ľudí na Slovensku na odhalenia o tajných experimentoch sú len sporadické, lebo väčšina stále verí mainstreamu, ktorý o týchto odhaleniach neinformuje a myslím si, že ak bude, tak skreslene, resp. označí tieto odhalenia za hoaxy a ruskú propagandu. Naši politici to pranierovať nebudú, lebo ľudovo povedané, volant je ešte na Slovensku, ale brzdy v Bruseli.

   • Ak to nie je preklep – to „nedá stotožniť“ tak i tak vidíme tú istú pravdu ale z iných pozícií. Vlasovec a trockistický úlisný Chruščov po vražde Stalina dal prepustiť všetkých bande – benderovcov a dosadil ich do štátnej správy. Odvtedy riadili ZSSR len kolaboranti – vlasovci – ideologickí benderovci. To znamená, že odovzdávali štát a obyvateľstvo cizákům – Západu. Vlasovci bojovali pod fašistickou trikolórou, ktorú im prisúdil Hitler – produkt a nástroj anglosasov, ktorí sú zasa nástrojom Globalistov.
    Jelcin to dokončil, to áno a keď Putinovi predával „moc“ tak vedel, že si ho Západ vybral sobčakovho klanu ako obetného baránka, ktorému po určitom čase urobia majdan, hodia mu všetky dôsledky prozápadných reforiem na krk, obvinia ho a popravia. Dnešná piata kolóna, hlavne tí starší, vychovaní CIA a Vlasovskou KGB vo Viedenskom inštitúte vedú rovnakú hitlerovskú protiruskú genocídnu politiku ako Tretia ríša kedysi – oni v tom len pokračujú, vlasovci pod fašistickou trikolórou.

   • Inak Starikov v jednom videu vysvetľuje ako to bolo s upálením J.Palacha – tak to je fakt sila – ako bol obetovaný vlastnými – ako bol nimi oklamaný.

   • Dobré krátke videá na jutube od „informer – slovensko“.

    https://m.youtube.com/@informer-slovensko5435

 4. V Západných Tatrách našiel muž usmrteného medveďa, pričom tvrdí, že zviera malo byť zastrelené.
  https://www.cas.sk/clanok/2897827/mrazivy-objav-v-zapadnych-tatrach-kto-je-niecoho-takehoto-schopny/
  ———————-
  Čo na to „kamzíky“?

 5. Boris Boris Johnson označil Tuckera Carlsona za zrádce žurnalistiky kvůli interview s Putinem

  https://aktax.cz/boris-johnson-oznacil-tuckera-carlsona-za-zradce-zurnalistiky/

 6. Klaus Schwab: Globalisté chtějí „humanokracii“ namísto „technokracie“

  https://aktax.cz/klaus-schwab-globaliste-chteji-humanokracii-namisto-technokracie/

  • „Väčšina psychopatov nie sú kriminálni, ale nekriminálni psychopati označovaní ako emoční vampíri, alebo hadi vo fraku. Človeku tuhne krv v žilách ak si uvedomíme, že títo ľudia majú rovnaké mozgy ako sérioví vrahovia, ale je to tak. Ich znakom sú nízke, alebo žiadne emócie. Dokonca niekedy nemajú ani strach. Sú neschopní empatie. Nikdy vás nepochopia nevcítia sa do vašich problémov. Poruchu empatie si uvedomia už v skorom veku. Napriek tomu sa chovajú a správajú tak ako ostatní, i keď vo vnútri nič necítia.
   Napr. na pohreboch bude psychopat smútiť a napodobňovať mimiku a výzor všetkých ostatných. Bude priať úprimnú sústrasť, tváriť sa smutne. Priamo po pohrebe však nemá problém ísť na oslavu, party, nemá žiadne pocity smútku, poruchy spánku a pod…
   Psychopati sú patologickí klamári. Dokážu klamať bez fyziologických prejavov stresu. Klamanie je pre nich prirodzené ako dýchanie. POZOR, dokážu oklamať aj detektor lži, lebo pri klamaní neprejavujú žiadne emócie, takže detektor žiadne zmeny nezachytí.
   Jedna skupina psychopatov sa označujú ako patologickí narcisti. Ich jediným zmyslom života je úspech a hromadenie materiálnych statkov. Robia to hlavne kvôli obdivu okolia. Ustavične potrebujú zásobu narcizmu z okolia. Poznáme narcistov telových, ktorí dávajú na prvé miesto svoj vzhľad. Prejavuje sa hlavne u žien, ale aj u mužov. Sú to typickí svalovci, ktorí sa vystatujú svojou postavou. Narcista vás nebude milovať. Vyžaduje od vás obdiv, lenže akonáhle objaví lepší zdroj narcizmu, bez zaváhania odchádza.
   Ďalším typom sú intelektuálovi narcisti, ktorí skôr ako vzhľadom zaujmú svojou inteligenciou a osobnostným šarmom. Majú väčšinou nadpriemerné IQ, ale samozrejme veľmi nízke EQ, čo z nich robí nesmierne nebezpečné, citovo chladné bytosti. Majú napr. dar reči a dokážu na svoju stranu strhnúť kopu ľudí. Samozrejme tým sledujú prevažne osobnostné záujmy.“
   ————————
   Slovenský komik má dve partnerky: Som oveľa šťastnejší ako v monogamnom vzťahu!
   „Polyamoria je opakom monogamie a znamená mať viac romantických partnerov a partneriek súčasne. Podľa Makovického sú takéto vzťahy na vzostupe a rokmi budú pribúdať, aj keď si to podľa neho viacero ľudí nechce priznať, povedal pre portál tvnoviny.sk.“
   „Makovický má k týmto témam blízko aj preto, že vyštudoval sociológiu. Polyamoriu opisuje ako oslobodenie od bežných monogamných vzťahov. Podľa jeho slov sa do popredia dostáva ľudská rôznorodosť a to, že je človek komplexnou osobnosťou s rôznymi túžbami. „Máme mnoho stránok, záľub a aspektov. Považujem za nepravdepodobné, že jedna osoba obsiahne všetky moje túžby,“ povedal.
   REPLAY: „Považujem za nepravdepodobné, že jedna osoba obsiahne všetky moje túžby“
   https://www.cas.sk/clanok/2897869/slovensky-komik-ma-dve-partnerky-som-ovela-stastnejsi-ako-v-monogamnom-vztahu/
   —————-
   No a to sú tí židozabávači-hypnotizéri, ktorí nikdy cvikať kartu nebudú, pretože platí – „Dobrý manžel – zlý robotník, dobrý robotník – zlý manžel!“. Žid skrátka makať nebude, pretože „to má zakázané!!!“ No nekúp to!

 7. Vyšla správa, že Američania prostredníctvom svojich útočných dronov dňa 14.2.2024 potopili v Čiernom mori v oblasti Krymu ďalšiu ruskú vojenskú výsadkovú loď – César Kunikov (síce vyrobená v r. 1986 a neniesla v sebe už takmer žiadne moderné rádio-elektronické zariadenia, vr. raketového vybavenia, takže o aké manévre sa jednalo, je nám ťažko posúdiť..)

  https://politikus.info/v-rossii/159187-potoplen-rossiyskiy-desantnyy-korabl-cezar-kunikov.html

  No a na druhý deň (15.2.2024) vyšla tento-krát správa z Bieleho domu – USA, že dá sa očakávať vážna hrozba zo strany Ruska s tým, že môžu byť vo Vesmíre umiestnené ruské jadrové zbrane, použité proti satelitom, čím – samozrejme – je bezpečnosť USatanistanu ohrozená a Biden &co, údajne nedokáže vojensky ochrániť americké obyvateľstvo.

  Citujem: „Bidenov poradca dodal, že po „hrozbe“ vyjadrenej v Kongrese, nie je možné jednoznačne zaistiť bezpečnosť Američanov, ale americký prezident sa so situáciou vyrovná“ (pozn.: asi tým, že ho strčia do nejakého bunkra).

  https://cz24.news/poplach-v-usa-americki-kongresmani-boli-informovani-o-planoch-ruska-umiestnit-jadrove-zbrane-vo-vesmire/

  P.S. 1 – Ako keby – VLÁDA SR – nebodaj – pri náletoch na naše územie, či už z ruskej alebo USA strany (v prípade vyhrotenia konfliktu medzi RF a NATO), sa dokázala postarať o slovenské civilné obyvateľstvo.
  Včera tu bol článok o podzemných proti-leteckých krytoch v DE s odkazom ministra obrany: „Nech si tie bunkre zafinancujú a postavia na svojich pozemkoch samotní Nemci, a to vo vlastnej réžii“. Aspoň toľko..

  Ale v SR nepadlo ani jedno slovo, či už za minulej vlády, rovnako i dnešnej, do akých jaskýň s ruksakom na chrbte v najbližšom okolí, máme zaliezť my. Je tu síce zákon č. 42/1994 Z.z – O civilnej ochrane obyvateľstva, podpísaný Kováčom, Mečiarom a Gašparovičom, ale ako je vykonateľný v r. 2024, to už tu zrejme nikoho nezaujíma.
  Vláda, predpokladám „TO“ hodí na samosprávy a tie posunú toto bremeno na samotných občanov – systémom: „Ak chceš prežiť, zariaď sa najlepšie, ako vieš!“

  Pritom si uvedomujem (a ľudia, čo sú na alternatíve), že civilná obrana je nulová práve z dôvodu, že Satanisti a štruktúry ešte vyššie nad nimi, si želajú na Zemi depopuláciu (hlavne bielych) ľudí, takže to, že sa o aktuálnu „tému“ – NIK nezaujíma – s vysokou pravdepodobnosťou znamená, že periodicky opakujúce sa „dejiny“ šľapú presne, a to v zmysle Pokynov globalistických Sion-elít s spol.

  P.S.2 – Hlavne, že aspoň Čapútová s dcérami + Rizmanom má info, do ktorého bunkru majú zaliezť.. Tak sa pred časom, v médiách, s úsmevom na tvári, chválila. Ale ani tam nemusí byť v bezpečí..

  • Žiadne bunkre nám nepomôžu , Zuzanka Čaputovie pri takej vojne aká bude °a aby bola dnes nedaj Bože , ochrán nás Pane najvyšší od nej°°°°

  • 1/ O akých ruksakoch na chrbtoch tu trepeš – in sú teraz igelitky z Tesco! Správne by mal človek bežať do krytu s dvomi igelitkami – v pravej a v ľavej ruke – aby sa mu nepokryvila chrbtica.
   2/ Už som zabudol… Jáj!
   3/ Treba stavať hailochy – vínne bunkre! Prídeš, sadneš, vypiješ! Ku.va! Už teraz cítim, ako mi meravie sánka!
   4/…….borovičkááá!

 8. V Mariupole na Ukrajine? Take nie je!

Pridajte komentár

*