Globalisti plánujú vyhladovať svet cez nedostatok potravín minimálne od roku 2015


Print Friendly, PDF & Email

Globalisti plánujú vyhladovať svet cez nedostatok potravín minimálne od roku 2015

(Arsenio Toledo, Natural News) Globalisti už dlho, minimálne od roku 2015, plánujú vyvolať globálny hladomor, ktorý by dokázal skolabovať ľudskú spoločnosť.

Tento názor zastáva investigatívny reportér Edward Szall, ktorý nedávno v interview so Stewom Petersom v relácii „The Stew Peters Show“ hovoril o simulácii krízy uskutočnenej v novembri 2015.

Similácia svetovej potravinovej krízy

Podobne, ako sa pred pandémiou Covid-19 konala simulácia pandémie koronavírusu s názvom Event 201, tak sa pred časom konala podobná simulácia ohľadne svetovej potravinovej krízy.

Táto simulácia sa nazývala „Reakcia potravinového reťazca: Globálna hra o potravinovej bezpečnosti“ a bola prevedená v priebehu dvoch dní vo Washingtone, DC.

Simulácii sa zúčastnila medzinárodná skupina politikov, akademikov a obchodných lídrov. V skupine boli zástupcovia z krajín, ktoré produkujú najväčšie množstvo potravín, vrátane Brazílie, Číny a Ukrajiny.

(Súvisiace: Hodinka s Dr. Merritoveu: Hlad a hladomor budú pretvorené na zbraň pre ovládanie ľudí – Brighteon.TV)

Prítomní boli aj zástupcovia World Wildlife Foundation (Svetový fond na ochranu prírody), Center for American Progress (Centrum pre americký progres) a Center for Naval Analyses (Centrum pre námorné analýzy), čo je federálne financované výskumné a vývojové centrum pre námorníctvo a námornú pechotu.

Kríza bola simulovaná medzi rokmi 2020 a 2030. Podľa projekcií uskutočnených počas simulácie prinieslo toto desaťročie dve veľké potravinové krízy, ktoré spôsobili nárast cien takmer o 400 percent.

Simulácia potravinovej krízy tiež predpovedala extrémne poveternostné udalosti, ktoré boli spôsobené zmenou klímy, niekoľko hladomorov a utečeneckých kríz v Bangladéši, Čade, Mjanmarsku a Sudáne a taktiež predvídala možné zvrhnutie vlád v Pakistane a na Ukrajine.

Niektoré z týchto predpovedí sa nakoniec stali realitou, najmä pokiaľ ide o Ukrajinu a Pakistan. Prebiehajúca vojna na Ukrajine je už dobre známa. Ale aj v Pakistane bol nedávno zvrhnutý bývalý premiér Imran Khan a moc prevzala nová vláda, ktorá je viac naklonená Západu.

Khan tvrdil, že jeho odstavenie od moci zorganizovali „zahraničné elementy“, ktoré využili mnohých členov pakistanského parlamentu na presadenie svojich vlastných cieľov.

Globalisti sa pripravujú na zavedenie globálnych uhlíkových daní na potraviny

Simulácia tiež predpovedala, že svet zažije „strmý nárast cien s hroziacim globálnym nedostatkom potravín“ v roku 2022.

V reakcii na tento nedostatok potravín Európska únia v simulácii zaviedla uhlíkovú daň na mäsové výrobky, ktorá by mala byť zrušená až v roku 2025, keď sa objem úrody vráti do normálu.

„Dozvedeli sme sa, že uhlíková daň je možnosťou v nasledujúcich rokoch,“ povedal Joe Stone, v tom čase viceprezident spoločnosti Cargill a zástupca spoločnosti v simulácii.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Szall poznamenal, že je veľmi zvláštne, že jedinou reakciou, ktorú riešila simulácia krízy na hladomor, bola globálna uhlíková daň.

„Globálna odpoveď by mala byť pestovanie väčšieho množstva potravín, návrat k lokálnemu farmárčeniu a príprava spoločnosti,“ povedal Szall.

Ich odpoveď však bola:

„Preceníme váš burger, váš Big Mac tak, že bude stáť 20 dolárov. A hádajte čo… ak s tým máte nejaký problém, ste terorista, ste problém pre vládu, ste niekto, koho treba monitorovať.“

Počas simulácie krízy, poznamenal Szall, viacerí účastníci poukázali na to, že ľudia budú mať problémy s tým, že budú nútení platiť viac za jedlo kvôli uhlíkovým daniam. Riešením simulácie podľa neho bolo, aby vlády „vybudovali nejaký druh siete na ich sledovanie“.

Szall ďalej poukázal na to, že Cargill, jeden z hlavných účastníkov simulácie je prepojený s Billom Gatesom prostredníctvom jeho iniciatívy nahradiť prírodné mäso mäsom vypestovaným v laboratóriu (pozn. redakcie: Už zasa Gates! Existuje vôbec nejaká krízová oblasť, kde by on nebol zainteresovaný?).

Okrem toho investigatívny reportér uviedol, že hlavným rečníkom simulácie krízy bol John Podesta, bývalý manažér neúspešnej prezidentskej kampane Hillary Clintonovej v roku 2016, s ktorým sa spája známa kauza „Pizza Gate“ (priestory pod reštauráciou využívané elitami na pedofíliu).

„Nemôžem povedať, že by som bol vôbec prekvapený,“ uviedol hostiteľ TV show Stew Peters.

„John Podesta, priamo spojený s Hillary Clintonovou a všetci v posteli s Billom Gatesom. Všetci z nich predstavujú kľúčové zložky tejto luciferskej globálnej kabaly, všetci sú súčasťou Deep State (tieňovej vlády).“

Záver

Viac o globálnej potravinovej kríze a o tom, ako ju mohli skonštruovať globalisti, sa dozviete na stránke Globalism.news.

Celú reláciu z „The Stew Peters Show“, keď moderátor Stew Peters a investigatívny reportér Edward Szall podrobne rozprávajú o premyslenom pláne uvrhnúť svet do hladomoru, si môžete pozrieť tu:

Autor: Arsenio Toledo

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vesely Kim

  Ten vyspely zapad so svojou vykonnou ekonomikou skonci ako Severna korea. V Severnej Koreii sa musia valat od smiechu.

  • Sú tu Jóbovky na vystrašenie ľudí. Zásadne žiadne riešenia. Typické pre túto stránku.
   Existuje surová strava (raw food) – klíčky, sucháre…
   Existujú bioreaktory – koza, ovca, krava…

   • To máme v každom článku písať, že sa ľudia majú odpájať od systému? Väčšina čitateľov to vie a tým, ktorým to nedôjde ani po 20 opakovaniach, aj tak nemá zmysel to hovotiť znova. Čo myslíte, do ktorej skupiny patríte vy?

   • Vesely Kim

    Ha, ha takze budete chrumat klicky a v obyvacke bude kozicka a na balkone sennik a v kuchini kopa hnoja to je tiez bioreaktor. Ha, ha europsky demokraticky obcania sa odpoja od sistemu, no to je len blbost co zaleziete do zemlianok ako u nas v koreii? Poslem vam nacrt ako kopat dieru . Ten čakan , si odtrhnuty od sistemu, ako vyrobia? Tak znovu demokracia konci vseobecnym hladom. To nevymyslis to je kapitalizmus.

    • Nauč mládenec gramatiku a potom sa zamysli nad nezmyslami, čo tu potíš. Nie každý vníma svet a riešenie problémov tak prostorako… niektorí majú rodinné domy, chalupy… nie každý žije v paneláku a je ofcou ! Okrem toho, hovorí ti niečo šedá ekonomika a zóna? Myslíš si, že sa bude všetko kupovať a predávať len za virtuálnu menu, ak ju elitní zvrhlíci za podpory lenivej lúzy bez svedomia zavedú a podarí sa im zrušiť úplne aj hotovosť a pod.? Asi si nežil za socíku alebo v krajinách tretieho sveta, kde obchod nefunguje len tak, ako by si to vládne hyeny želali… ;o)

     • XXL: V čase vojny budú mať eurovky cenu hajzelpapiera. Platiť sa bude cennejšími vecami.

     • Hajzlák je už za 75 centov. Nevidím problém s menou „jeden hajzlák“. Problém bude s peňaženkou. Žeby digitálny hajzlák?

     • Veseli Kim

      Ha, ha to su mi len uvahy. Takze seda ekonomika za socializmu to je priklad ? To mas na mysli smelinarov co predavali za tie tvoje papieriky? Mimochodom o tie papieriky bez hodnoty sa vsetci ruvu ako psi a presne tak sa budu ruvat aj o virtualnu menu. Vecsina ludi zije v panelakoch a dvom tretinam ludi v rodinnych domoch ked vypnu elektriku tak nenarezu ani drevo na zimu. Podla teba v zone vymenia redkovky za benzin do pily , ha, ha.Ale paci sa mi ze si sam dosiel k poznaniu ze vyspely zapad sa dostane na uroven tretieho sveta , ale pozor tam uz robia v baniach a na plantazach aj deticky. A co sa tyka gramatiky to ukazuje ze si v hlbke duse ovca, lebo sa riadis pravydlami co vytvorili elity a a ich leniva luza.

    • V Blave bývajú bohatí chudáci. Bytík je jediné čo majú. Ani plechovku nemajú kam zaparkovať.

 2. Redakcia – prečo používate minulý čas? Veď to sú zásadné veci! Akože už je to za nami? Rok 2023 majú naplánovaný ako rok globálneho hladomoru! A vy použijete headline „Globalisti plánovali vyhladovať svet cez nedostatok potravín minimálne od roku 2015“ ?!

  Ukrajinská kríza-dôsledky – energetické, potravinové – nič?! Ale veď to prebieha! Elektrina na odberové žetóny – nič?! Už ste varili fazuľu v studenej vode? Už ste umývali mastný riad v studenej vode? A čo tak zákaz kúriť uhlím?
  ————————————-
  Poľsko – ako najväčší vojnový štváč sa chystá vtrhnúť na Ukrajinu a vyprovokovať Rusko k útoku na člena NATO a aktivovanie článku 5! Ruské lietadlo „posledného súdu“ – tzv. „lietajúci Kremeľ“ – štáb pre prípad vedenia jadrovej vojny – je už permantne vo vzduchu! Poľského prezidenta Dudu starý otec bol blízkym priateľom Stepana Banderu! Teda žiadne náhody! Sme možno hodiny pred 3. svetovou! Putin sa ospravedlnil Izraelu za pravdivý výrok Lavrova o prepojení nacistov a židov v pri získavaní územia Palestíny pre Izrael. Putin vyslovene zhodil Lavrova – otázka – ktorý z nich „to“ politicky prežije? Lebo budú sa diať veci!

 3. svatoslav butora

  Prajem pekný deň v nepekne existujúcom svete pod nadvládou globálnych Idiotov. Ich „moc“ im poškodila mozog a preto prestali byť ľuďmi a stali sa z nich všežraví termiti v ľudskej podobe. Myslia si, že sú bohmi. Ich existencia skončí, až v svojom vojnovom ťažení proti Svetu Ľudí narazia na Stvoriteľa Sveta Ľudí. Títo globálni Idioti – kedysi dávno ku globálnemu idiotizmu sa dopracovali Atlanti ktorých moc bola eliminovaná Potopou – si budú musieť vyskúšať na „vlastnej koži“ čo znamenajú slová z Biblie, že Boh zničí tých, ktorí chcú zničiť Jeho Zem. Armagedon nebude v réžii globálnych Idiotov. Zem a Svet Ľudí ich kolektívny idiotizmus prežije; ich systém NIE.

 4. Zmente bude to fajn p.redaktorka …

 5. Juraj Porubec

  Silácke reči sú bežným prejavom človeka. Expresívne výrazy umocňujú a ozvlastnuju vcelku nudnú realitu väčšiny jedincov. Zvykli sme si na akčné filmy ,no na prežívanie toho aj v skutočnosti sme zväčša príliš pohodlní. A tak je to dobré. Načo sa pechorit za niečím, čo aj tak niekto druhý , silnejší od nás ,prevezme a prisvoji si. Otvorím si 12ku ,zajem suchým rožkom,vymocim sa,odplujem,a vrátim naspäť do krytu…

 6. Ako si pametame,..vseliake prasacie mory, vtacie chripky,..sa k nam dostavali popri Ukr,..Mad.–hranici,..Juesej armadou financovane biolabaky na Ukrajine sa cinili,..Ciel bol aby chovatelia museli pozabijat cele chovy prasiec, sliepok,…drahota, hlad,…Podobne tie chemtrails postreky,..aby bola neuroda, plesne,….drahe ovocie a zelenina, hlad,.. a teraz ked Rusi obsadili, znicili tie biolab.. tak chcu amici pootvarad dalsie aj na sk,..Sav-biolab, Chem. ustav,..Olomouc,..a dalsich 80 po EU,… Takze predsa sa len nieco podpisalo a to Europska komisia,..Ursula a 28. BIOMEDICINSKE CENTRUM SLOVENSKEJ AKADEMIE VIED (BMC SAV), CHEMICKY USTAV SLOVENSKEJ AKADEMIEVIED (IC SAS) PICEUROPEAN RESEARCH EXECUTIVE AGENCY (REA)
  REA.C – Future Society
  C.4 – Reforming European R&I and Research Infrastructures
  918583890, established in DUBRAVSKA CESTA 9, BRATISLAVA 845 05, Slovakia za 20000000EUR zmluva na kovid,…???!!! https://www.crz.gov.sk/zmluva/6396336/
  alebo aj k: https://www.crz.gov.sk/zmluva/6392019/ Slovensko sumou skoro 3mil. EUR podporuje skolky v Rakusku???!!! Remisova ma z coho rozdavat Rakusanom???!!! https://www.crz.gov.sk/data/att/3266413.pdf Mame z coho rozdavat,,zeby nejakym kamaratom,..ci sebe cez,..?!?!?!

 7. Kašlite na jedlo…
  https://cz24.news/rozdeleni-ukrajiny-je-tu-polsky-prezident-v-sokujicim-projevu-prohlasil-ze-mezi-polskem-a-ukrajinou-uz-nebudou-zadne-hranice-varsava-podle-ruskych-tajnych-sluzeb-chysta-invazi-na-zapadni-ukrajinu/
  Oni si stále myslia, že Rusi to neodpália… ale ja si myslím, že odpália. Tak, ako ich vyprovokovali k “nevyprovokovanej” agresii, tak ich vyprovokujú k jadrovej vojne. Mysliac, že ju Poľsko vyhrá.

  • Keby Rusko jednalo rázne, napríklad potom vybombardovalo US základne v Poľsku, tak žiadna jadrová vojna nebude. Všetci budú mať rešpekt.
   Ruská armáda sa 2 mesiace motá na východe Ukrajiny, postrieľali jej generálov, potopili loď. Každý vidí že sú rusi slabí. Teraz zaútočí Poľsko, neskôr Turecko, Rusko sa nezmôže na jadrový úder.

   • Chcel by som mať tvoj optimizmus a „istotu“. Niektorí rakúski či americkí generáli nezdieľajú tvoje a oficiálne názory (preto nie sú citovaní v mainstreame) a bez urážky, oni vedia viac, ako vypisuje mainstream o slabej ruskej armáde a pod. Treba si uvedomiť, že je tu aj mediálna vojna a propaganda na oboch stranách !

    • Ruská armáda je vraj stále v Rusku. Bojujú chlapci naverbovaní na cvičenie. Teraz povolali zálohy, ale málo.

   • „Keď si silný – tvár sa že si slabý!“ – Sun cu.

    Sun cu nie je značka jogurtu – to mi skôr pripadá ako jogurt ten „hmm“.

  • Israismael

   Ak odpalia tak mame tu 11.maj ako som písal kúsok nižšie.. Padne veľké divadlo (svet) plne ľudí…

  • problém je v tom, že radoví Poliaci na to doplatia. Ale, čo si zvolili, majú a budú trpieť. A je to treba?

 8. KOVIDBARÓN!

  ,,,,nieje podstatné sem na tento svet príjsť a tu v pokoji bohatnúť,parazitovať a napchávať sa po predražených reštikách,ale podstatné je tu narobiť ekonomickú škodu takýmto nepodarkom,ktorí len v pohodlí a v istorách by chceli tu dožiť staroby,,,,tento svet vám nepatrí.

 9. mariankosmac

  Furt s niečím strašili, vtáčia chrípka alebo finančná kríza ktorá mala prísť už v roku 2017 ak si dobre spomínam. A všetci mali byť dnes už dávno očipovaní ale neboli peniaze na ocipovanie celej populácie. Snáď im to nebude vychádzať aj naďalej.

  • Všetko je určitý vývoj, naštuduj si konečne Great reset a Agendu 2030 a pozorne sleduj vyjadrenia a dokumenty hlavných aktérov (EU, OSN, WHO,…) a postupné kroky v uvedených oblastiach (digitálna mena, digitálna identita, sociálne kredity, depopulácia,…). Buď trpezlivý a začni si konečne skladať puzzle. Nič sa nezavádza hneď, okato a od razu… a to sa týka všetkých oblastí. ;o)

   • Israismael

    Do roku 2030 ma byt aktívny systém svetového poriadku uskutočneného bez Boha.. Ma byt úplne vylúčený od každého človeka.. Systém ktorý bude neludsky, najhorší aký kedy existoval a ak sa ho podarí inštalovať globálne bude existovať našťastie len krátko.. Všetko to bude zničené zásahom z hora, tzv Druhým príchodom v aspekte krista.. Táto udalosť je teda veľmi blízka..
    Plánom tohto globálneho systému satana je predísť Tisicrocnej ríši Božej, ktorá je plánovaná po Veľkej očiste tejto planéty… Samozrejme ze take niečo musí byť zničené ako aj všetko čo bude temné(vlády, organizácie, stavby) , včetne človeka, ktorý sa nevyvinie smerom k svetlu…. Nemám to samozrejme z fantazirovania môjho mozgu.. Všetko je dostupné v získaní informácií, keď len človek chce a keď mu to bude dovolené.. Všetko záleží od toho ako sa človek otvorí k Boziemu plánu, jeho Slovu a jeho Vôli… Každý jeden človek na tejto planéte ma tu schopnosť… Každý!

   • provokater

    plány kozy žerú. Či je problém tých pár idiotov odstrániť?! K tomu však príde.

  • Ak si pamätáš, kedysi si nemusel mať bankový účet ako nepísanú podmienku na uzavretie pracovného pomeru, nebol ani zákon na obmedzovanie hotovostných platieb (pre každého, nielen politikov či podnikateľov). Nedávno neboli ani rizikové analýzy subjektov na rôzne účely, ani sociálny kredit v Číne – jemne zavádzaný už aj v EU (Bologna, Viedeň, Rím,…), ani virtuálna peňaženka, ani „normalita“ celej LGBTI agendy a pod… Všetko sa tlačí salámovou metódou, pokiaľ netreba pritlačiť za podpory bezcharakterných novinárov a politikov ! Nehovoriac už o tom, koľko „konšpirácii“ je už dnes pravdou, ale tlač, ktorá ich tak nazývala už na to dávno „zabudla“, cieľ je už predsa splnení a mnohí to už berú za normalitu !

 10. Komik vládne Ukrajine.

 11. Mne to príde, že vegetariáni posledných 25 rokov dotovali vysokými cenami výrobkov tú „druhú“ stranu. Vo veľkofilmoch za rovnaké obdobie vydím len veľavravné vysmievanie vegetariánom.

 12. Krajania!
  Hmm raz napisal, ze redakcia je mucholapka.
  Tiez som si tak myslel, ked sa mi raz jeden clanocek vyParil, co mi hodiny trvalo napisat. I ked searching iba slova na internete, the search engine nasiel Portal web site S TYM TEXTOM !!. Ale pozrite sa na to z druhej strany: Tato web site rube do ziveho. Kazdy clanocek ma motto, ktore je uzasne a ktore nenajdete na inych stranach internetu. Ak je akykolvek comment na redakciu, hned je tam velmi slusna odpoved. Stale som chcel vediet, kto je za tym a dnes bolo spomenute, ze je to redaktorka. Osobne si myslim, ze zeny su mudrejsie ako muzi. Maju mensiu brain, ale im to funguje lepsie, ako muzom.Zamyslite sa nad tymto forum, ako oni dovoluju diskutovat na temu, ktorej sa nemozete ani dotknut na inych blogs. Je to nejak chybna reakcia Slovakov, ze sme stale tak negativni k svojim krajanom, ktori robia viac , ako zvysok. Vela z VAS tu su “ couch potatoes” , ktori iba rozpravaju a nic neobia. Pamatate si ten zart : Vies , ze JANOSIK bol CESKEHO POVODU? “ Neexistuje, AKO VIES !?” =NO CHODIL PO HORACH A NIC NEROBIL. Vela prispievatelov na tomto forum mi tento stary zart pripomina. Rozpravate o veci a NEVIETE co nas vsetkych caka. Ocakava sa eliminacia penazi a planovany hlad. Prve tri meny, co padnu su: EU, Yen, Dollar. Nevie sa ktora mena bude prva. Niektori tu hovoria, ze EU, ini zas , ze je to Yen. Dollar bude vraj posledny.Cina a Rusko pracuje taktiez na Bitcon type of the currency, KTORA vraj bude kryta zlatom. AK SA TAK STANE , vsetky fiat peniaze su v tahu v ten isty den. Jeden moj client v 1976 mi dal podmienku, ze si musim pred zacatim jeho PROJEKTU precitat jednu knihu: “ Upcoming financial crises “ – po 46 rokoch si stale pamatam jednu vetu, tu volne prelozenu: “ Otec, ktoreho deti budu hladovat, vezme pusku a zabije svojho suseda pre jedlo – len aby sa jeho deti najedli. Toto caka ludi v meste. Hovoril, ze ak nebude elektrina, nesplachujte zachod. V nadrzi je cista voda, ktora je nutna na ine veci. Ak nie je zdroj vody blizko vaseho bydliska, nebudete schopni pouzit vlastny zachod = doliat vedro vody to splachnut.
  Bartering BUDE VECOU DNA. Musi ale clovek mat veci, co inych budu zaujimat. ( JEDLO, ZBRANE, GULKY, STRIEBRO ). Hladomor je planovany. Za posledne 2 mesiace bolo asi 20 velkych podnikov na spracovanie masa, jedla – vypalenych na americkom uzemi. V noci, aby ludia nezomreli a neupozornili tym inych ludi….. ( Pozrite si to na rense.com ).Nechcem nikoho urazit NA TOMTO FORUM, ale mili krajania, tazke casy cakaju nas vsetkych. PRESTANTE SA ZRAT MEDZI SEBOU! Zivot je zazrak prirody. UZIVAJTE HO V MIERI!

 13. Israismael

  A teraz pozor!. Môže sa to stať už tento rok ale nemusí.. A sme veru veľmi blízko ak by to mala byť pravda…
  Ide o jedno proroctvo od Nostradame ktoré znie:
  Slnko 20 býka.. Padne veľké divadlo plne ľudí!…
  Pre ozrejmenie to môžem napísať takto:
  Keď sa slnko dostane na 20 stupeň znamenia Býk, niečo veľké sa stane vo svete bud globálne alebo v nejakej veľkej krajine.. Aby som bol ešte konkrétnejší slnko sa dostane na 20 stupňov býka v noci o 4.00h 11.maja a ostane tam po celý ten deň .. Čiže ten deň bude streda…
  Zemetrasenie?. Veľké zemetrasenie?.. Príroda?.. Alebo človek niečo obrovské spôsobí na tejto Zemi?.. Nuž 9.maja ma byt niečo čo asi viete.. Ze pôjde o Deň víťazstva, oslavy v Rusku, a ma prísť k nejakému prehláseniu prezidenta Putina…
  Tak uvidíme co sa udeje.. JE to moje hodnotenie, navyše toto proroctvo je takmer nepoznané… BOH NECH JE S ĽUDSTVOM…. Ale ako som napísal nemusí to byť tento rok pretože slnko na 20 stupni býka je samozrejme aktivované na tom stupni znamenia každý jeden rok..

  • davno som zaregistroval,ze bude zabity vyznamny rusky politik a to by potom znamenalo to co tu spominate…..

   • Israismael

    Podľa mnohých to značí ze USA zasiahne nejaké obrie zemetrasenie..

    • Predpoveď Edgara Cayce – po jeho smrti o 80 rokov – východné pobrežie USA a velká časť Veľkej Británie zmiznú pod vodou a v USA budú žiť úplne iní ľudia ako teraz. Tiež treba brať do úvahy podmínovanie pobrežia USA atómovými bombami ešte z čias ZSSR a nové rezonančné zbrane. USA by mohli byť zničené tak vlastnými, ako aj čínskymi „HAARP“..

     • Israismael

      Žeby rok 2025?

     • Predpoveď pre Bratislavu z roku 1993 /v mainstreame! – je to v archíve tlače/ – v horizonte 25 rokov so 75% pravdepodobnosťou 7-8 Richtera, 2/3 mesta zničené. Teda – kulminovalo to v roku 2018. Bratislava je na tektonickom zlome – Komárno, Pálkovičovo, jur pri Bratislave, Bratislava. Teda – može to prebehnúť ako minulé zničujúce zemetraenia v Komárne – odhadom 9 st. Richtera – rozpadla sa pevnosť a „voda v Dunaji vrela“ – našťastie obe zemetrasenia prebehli cez deň, takže bolo menej obetí – jeden zdroj uvádzal zničených až 500 domov – otázka čo bol dom a čo chatrč.

      Braticlava sa „šmýka“ pozvolne – Rača klesá pod Malé Karpaty /publ. „Geologická história Bratislavy/, takže v Blave je zhruba každých 15 rokov 2-3 Richtera, naposledy na Železnej studničke bolo 4,9. Problém je inde – že túto geologickú situáciu môžu zneužiť „vlastníci HAARP“ – podobne ako v Bologni – že sa umelé zemetrasenie dá skryť za geologickú situáciu. HAARP ale dokáže aj uvolniť napätie bez skoku. V každom prípade – zničenie hlavného mesta má dosah na 2-3 ďalšie generácie. A o tom, či bolo „len“ do 6, alebo nad 6 . rozhoduje jeden jediný človek – prof. Moczo! Jeden jediný človek bude rozhodovať o miliardách! Preto o. i. bol vymenovaný za profesora. Teda – či budú poisťovne odškodňovať, alebo nie! Lenže poisťovne sú zároveň banky – takže skôr nie! Investícia do nehnuteľnosti v Bratislave „lebo robota“ je z môjho pohľadu momentálne vabank. Moja rada – pokiaľ máte aký taký vzťah k vidieku – predajte byty, kúpte domy – vypadnite z Bratislavy. Aj z iných dôvodov. Choré mesto – chorí ľudia. A to som rodený Bratislavčan.

     • provokater

      To bude kriku, VLNA VELIKÁ spláchne Ameriku

 14. Noooo the Jews rule not just Ukraine

 15. hľadač pravdy

  ,,Americký hladomor 2022” – krátke video (3min, 38s), slovenský dabing:

  https://rumble.com/v13tzlv-americk-hladomor-2022.html

  • Israismael

   Planéta rozkladu Pluto ktorá bola záhadne vyhodena pre nejaký záhadný krycí účel je planétou životného nebezpečia pre USA.. Všetko ide do kruhu v systéme navracania sa všetkých udalosti sveta aj človeka a teda aj planét.(zákon Boží sa vola zákon spätného nevratenia, ktory je odjakživa a aj ostane navždy zakonom) . Dňa 4.jula 1776 bola v deň vzniku Ameriky na stupni =28 znamenia Kozoroh. V tuto chvíľu je presne znova po vyše 200r na tom istom stupni, teda na 28 stupni Kozoroha… Ostane tam s prestávkami nejaký rok a pol na tom istom stupni… To je to co je nebezpečie pre USA… Co sa stane nevedno… Možno zemetrasenie s obrovskou magnitudou a následne aj ten hladomor a napr aj strata vodcovstva USA ako svetovej veľmoci…

   • Gójo, od roku 1776 rátajú židomurári USAtana, posledných 13 Katunov, kedže USAtan nasleduje kalendár,architektúru a žido-sionistov pôvodom z Hadích kultúr Mezoameriky! A 13.Katun konči v roku 2032, v roku žido-sionistu Rat-childa, ktorý je rokom Novus Ordo Seclorum(5+4+8) na jeho 1$ bankovke, ako sj na USAtanskom štatnom znaku, ako aj USAtanskej,galaktickej zástave! Plus USAtanskom kalendári mrakodrapov( ja mám) ale aj v ich oficiálnej Databáze z 11.sept. 2001! Vojna na U-krajine( Žnec) je vojna Žida vs.židovi…
    Dom Sionu vs Halacha Dom…

 16. …áno Israismael, má sa tak stať s tou Tisícročnou ríšou….

  • Israismael

   Najskôr sa musí vyčistiť zem od všetkého temna aby mohla vkročiť noha vyslanca Božieho na túto Zem (zaujímavé proroctvo do Nostradama, ze ma vkročiť na 48st zemepisnej sirky= co je mimochodom aj Slovensko na tom stupni )… A až po tomto procese Veľkej očisty nastane pre mnohých ale nepoznané zaľúbenie o Tisicrocnej Ríši.. A sme už veľmi blízko.. Tak blízko ze to zažije nasa generácia…

   • Nostradamus bol žid. Nie je to predpoveď príchodu falošného mesiáša, ktorý má vystúpiť na vrchol Babylonskej veže NWO? Podľa talmudu tento mesiáš príde na Zem až vtedy, keď bude na Zemi zabitý posledný Gójim!

    Čo je to dobro a čo zlo? Lebo podľa žida – dobro je len to, čo je dobré pre neho! A my pre židov nie sme ľudia.

    Aj biblia aj Nostradamus majú svoje predpovede. Nie je problém predpovedať Armagedon, keď ho sám stovky rokov plánuješ!

    • Israismael

     Keď si vezmeš situáciu sveta aká je dnes a ešte sa bude stupňovať ďalej, a ak by si poznal aj biblické Zjavenie Jana, plus Vo Svetle Pravdy tak by si určite dospel k poznaniu ze takúto situáciu vyriesi len Najvyššia inštancie a ukončí to co je temné a falošné .. Iste budeš súhlasiť.. K svetlu vždy bolo protipolom tma… a keďže ma prísť Pravý vyslanec Boží, temni si nainštalujú na Zemi aj svojho temneho,, mesiasa“, ako si správne podotkol k svojmu systému NWO a bude zvádzať mnohých ľudí, pretože bude vyzerať ako svetlý.. … Tak je to so všetkým temnom, lebo je zákerné v cinnosti .. Tisícročna ríša ma byt ľudský novým systémom Boha na Zemi, bez temna ale oni temni si chcu nainštalovať svoj NWO svetový poriadok ako protiklad aj so svojím mesiasom a práve sme v štádiu tohto pokusu .. Keď by som mal dnes prirovnať časovu os s minulosťou, tak sme tesne pred požiarom Ríma a Vatikánu, pretože planéty sú zoskupene tak ako v roku 64 nl za čias Nera keď horel Rím.. Veľa a vlastne všetko je karmicky uspôsobené a stane sa…. Ľudia sú z 80 až 90% temnými v dnešnom svete.. Veľmi zlý prívlastok pre človeka… Preto príde na túto zem a už aj je veľké súženie a Veľká očista planéty

     • Pomôžem ti v tvojom “ súžení“ po pravdivých info: v roku 2025 končí Kali-yuga= Ohňový vek,globálnym ohňom. Je znamy aj ako Sata-yuga,teda satanov vek…Po 5126 rokoch. Podobne, po 5126 rokoch skoncíl 5.vek Slnka Mayov, v roku 2012,keď skončiko 13 Bak’tunov…Monument 6 v Tortuguero( mučiaca vojna), oznamuje že po 2012 začne zostupovať na svet Bolon Yokte Ku, aby prerodil starý svet v nový…Bolon Yokte Ku je 9 spútaných hviezd Labute, ktoré prekrývajú lono Mliečnej dráhy, kde leží aj slavna Čierna diera…Tá má dopomôcť k prepólovaniu sa Slnka,ako aj Zeme,s globálnymi zemetraseniami a Očistcu sveta Ohňom…
      V roku 2028 končí Aztécke rátanie Zakladania nových ohňov v 52 ročných cykloch…Aztécke bolo prerušené španiel. dobyvateľmi, a tak je len 39. V poradí …Mayské rátanie Zakladania nových ohňov každých 52 rokov končí 99.kalendárnym cyklom, v roku 2033… Rok 2030 je Veľkým Resetom…Rok 2032 je Rat-childov Novus Ordo Seclorum rokom…A rok 2033 je Veľkým Jubilejným rokom Krista, ako Jeho rok 2.Prichodu…A toto sú podložené dátumy a fakty…

     • Gójo, prestaň to tvoje “ biblovanie“! Pravda je v číslach a nie v stupídnych doktrínach človeka! Navyše, farizeji tvojho kalibru váľajú prirodzené cykle Očistcov sveta cez Oheň a Vodu na “ hriechy ľudí“! Toto sa udeje tak či onak, aj keby tu žiaden človek nežil, alebo všetci čo tu žijú,by boli bezhriešny ako Kristus!
      Dám ti radu: biblia píše že nikto nepozná ten deň a ani hodinu….No nehovorí že nikto nepozná mesiac a rok! Lebo je v samotnej biblii! Počet veršov v Pentateuchu-mínus počet veršiv v 4 Evanjeliách= koniec Precesného roku, ktorý končí 4 koňmi apokalypsi Ohňom! A nový Precesný tok začína Potopou ako plodovou vodou pred znovuzrodením sveta, v Pentateuchu! 4+5=9,teda anyický posvätný Ennead, po sebe nasledujúcich dvoch apokalýps: Ohňom a Vodou! No a mesiac je mimo iné aj v knihe Habakkuk= Kukkabah, mimo Šaštínsku baziliku ako 13.13…

    • Israismael

     Ešte upresním jednu vec :
     Quatrain 83 v deviatej knihe Nostradama:
     Slnko v 20 stupňoch Býka (10. mája o 23h v USA a o 4h nad ranom 11.maja europa). Bude veľké zemetrasenie; veľké divadlo plné ľudí bude zničené. Temnota a problémy vo vzduchu, na oblohe a na zemi. Keď neveriaci vzývajú Boha a svätých.
     Nevedno kedy je mysleny rok… Už som to tu síce raz písal , ale ja to mam presne podľa tabuliek kedy vojde slnko teraz v stredu na 20 stupeň byka… Strašiť samozrejme nechcem, pretože takáto vec sa raz určite stane ale rok nebol nikdy nikým zverejnený…

     • Aj tu ti pomôžem: 11.september teda 911 bol 1.koňom apokalypsi globalistov z Domu Sion…Covid 19, 2.kóňom…3.kôň pricvála v roku 2023 ako Hladomor, ktorý skolí viac ľudí, ako oba predošlé dokopy! Číslo 4= Smrť, ktorá pricvála ako 4.kôň apokalypsi globalistov cca v roku 2025,ako Armagedon= Depopulačná, 3,svetová vojna, a to tak, že vojna na Ukrajine sa zámerne natiahne do roku 2025! Ukraino znamená ŽNEC po latinsky, ten čo príde zožat zrelú úrodu sveta v jeho Sviatku Stánkov žatvy a úrody…
      A je to Rusko ktoré má pripísanú úlohu Sv.Juraja-Stínača Hada= Draka= USAtana na hlinených nohách,teda USA! V Dvojhlavom orlovi,v strede,sedí Sv.Juraj-Stínač USAtana na bielom,Kristovom koni Očistca sveta cez apokalypsu ohňom…
      Takže nechaj žida Nostrodama,jeho kosti i naďalej zahnívať v hrobe, lebo jeho “ proroctvá“ su jeden veľký oyeb a nezmyseľ…pretlmočovaný blbcami z celeho sveta…

   • 2.Príchid Krista( Son & Sun) bude z Východu, kedže Východ je miestom Vzkriesenia a Znovuzrodenia, ako aj miestom Východu nového slnka! Preto sú Ruské Ortodoxné cintoríny obrátené smerom na Východ, rak ako všetky oltáre v bazilikách! V Jeruzaleme ( mesto Draka= Yeru‘ shalaim= Západy,plurál) je k tomu určená Východná brána!
    Všetko je antická ASTRONÓMIA, vrátane Biblie, Koránu, Rig Vied, Popol Vuh a iních “ posvätných“ kníh, všetky sa odvíjajú z Veľkého Precesneho roku,cca 25,920 rokov, deleného na 2 polovičky, Vodnár-Lev a Lev-Vodnár, ktorý určuje dĺžku života každej civikizácie na Zemi, a my nie sme Prvou, a dúfajme že ani Poslednou civilizáciou na Zemi! Človek je tu po milióny rokov! A naša história je jeden veľký pidvod židomurarov! A medzi nich patria aj farari a Vat-i-Kán!

   • Mám dojem že aj ty žiješ ešte v náboženskom temne doktrín….

   • provokater

    kua, už sa teším. A budú tam mať slivovicu?

 17. Israismael

  Ospravedlňujem sa za niektoré preklepove znaky.. Ale asi každý porozumel ze malo byt vo vete od Nostradama a nie do Nostradama.. A tiež zaslúbenie, namiesto zaľúbenie….

 18. Dokončím ti iné proroctvo: v Mayskom kalendári začal náš 5.vek Slnka v roku 3113 pnl, v 4 Ahau 8 Cumku, teda číslom 4 a 8 či 48…4= smrť a 8= život, vzkriesenie a Kristove číslo…Preto je väčšina svätýň sveta ako Oktagon, teda oktagonalna…Petrova baxilika je na oktagonálnych základoch, a Pavlova katedrála v Londýne má oktagonálnu strechu( výstup na nebesia)…A Sv Vasiľa v Kremline je Oktagon,okolo ktorého špiráluje ďalšich 8 oktagonov, teda ako 9×8=72, zakladné číslo Precesie! Aj obe mešity Jeruzalema sú oktagonálne! Takisto, Taj Mahal v Indii…a mnohé pagody a dagoby sú buď oktagony,alebo majú 8 striech/ poschodí…Takže 5.vek Slnka bol prechod zo smrti do života, z duchovneho sveta do fyzického, z veku tmy do veku svetla, atď.
  V Šašťínskej bazilike sú 4 latinské riadky s 8 slovami,zasa 48, v ktorích je 48 lat. písmen, pri ktorých je 84 cm vysoká soška Panny Márie…
  Mater Dolorosa
  Consolare
  Nos Peccatores
  Iu Te Sperantes
  Prvé dva riadky ako 9×13= 117, začiatok Precesneho roku; a druhé dva riadky ako 13. a 13 ako koniec Precesného roku…Rabínsky pseudopápež Fero I tam mal vlani v Septembri ťažký rituál kabaly…A on bol dosadený na Petrov Stolec 13.apríla roku 2013, namiesto zosadeného Ratzingera…A ja viem prečo…
  Tak tomuto sa hovorí “ proroctvá“ a nie nezmyslom Nostrodama ( nosotros= naša + dame/ damus= dáma/ pani, kamufláž meno…)…Nostrodamus nikdy neexistoval…

  • 84: každá biblia má spolu s apokryfami a dduterokanonickými knihami, 84 kníh.Iba Koptická má 81, a ja viem prečo… Korán má 84 Iniciálnych kôdov v Arabskej Abjad abecede, v 29 súrach Koránu.Ich súčet je rok 2025, keďy bude vo vojne sveta krve po kolená ťavy a sedlo jazdca na koni…Číslo 84 je číslom Súdu a Rozsudku nad našim skorumpovaným svetom: z Osmičky do Štvorky…Dvojkríž na Trojkopci je aj po mnohích Mexických pamiatkach, a nie je to len “ Cyrilo-Metodejský“ symbol! Je to aj symbol roku 23,ako aj 32.. . A ty rozmýšlaj prečo…V Nitre na hrade sú dva chodníky,vo forme C a M, a nie Cyrila a Metoda, ale ako roky CM=900 a MC=1100, keď bol malý “ zlatý vek“ Nitrianskej Veľkej Moravy!

 19. Nostro- dama, nie Nostradama! Nosotros= náš,naša, naše; a dame/ damus= pani; Nasá pani, ktorou je Mária z Miriam a tá z Meri-yam= Mliečna dráha, ako žena ohnutá cez nebeskú klenbu, ktorej telo bolo posiate hviezdami v antickom Egypte, ako Isis či Hathor…V Hadích kultúrach Mezoameriky( Amerika má tvar ženského tela) to bol Operený had,často ženského alebo neurčitého rodu…A medzi jej dvomi nohami-ruekami( Píšon a Gíchon,Genesis 2:8-14) je Raj s Čiernou dierou,kde ZLATO a iné drahokami je/ a sú…Preto má každá kópia tohoto Raja aj lokálnu legendu so ZLATOM: Sinaj= zlaté teľa; zlatá Olympia ležala v sútoku riek Alfeios a Kladeios; ako aj zlatá Coricancha Inkov, v sútoku riek Huatamay a Tullumayo; zlaté mesto Šivu, Varanásí( varan= drak a nasí= had) leží v sútoku Gangy a Jamúny…Aj Babylon= Babí lono leží v Mezopotamii= sútoku riek Tigris a Euphrates, a bola tam zlatá socha Marduka…No a na Manhattane,kópii Raja židov, je / bolo zlato na Liberty Street 33, ako “ Federálna“ Zlatá Pokladňa= Federal Gold Vault, 5 blokov od zdemolovaných Dvojičiek, 5 poschodí pod zemou…Kedže Manhattan je kópiou Raja v Mliečnej dráhe, kde Eva dala jej “ chlpaté“ JABLKO Adamovi aby počala, tak židia nazvali New York ako “ Veľké JABLKO/ Big APPLE“…

  • Israismael

   Zdá sa ze máš veľmi dobre naštudovanu agendu temna..pretoze aj temno agenda veľmi dobre vie kedy co konci a co sa ma stat v určitých sequenciach Zemského veku.. Ja viem veľmi dobre ze vesmír a stvorenie, ktoré iste nepoznáš od zhora božského až po túto Zem v časti Ephezus, lebo si ho nespomenul v tých mnohých komentoch je zložené nielen ciselnou ale aj tonovou radou, a všetko to suzvuci akoby v akordoch vesmíru… Dokonca aj farby tónov sú súzvučné v energiách(vyzarovani) .. Mnohé veci co si naštudoval sú aj pravdivé ale mnohé zavádzajúce.. Mňa Nostradamus neinspiruje za každú cenu.. Bol len pomôckou .. Ale tvoje temne knihy, ktoré sú v pozemskom všetky inspiraciou Pana tohto sveta , bývalého svetlona vznikli z falošného pozadia náboženstiev a oni sú tí pokrmom.. Však v poriadku… Každý človek ide svojou cestou a ja ti ju neberiem a ja ani nikoho v ničom nepresviedcam .. Ja nie som v žiadnom náboženstve ako inspiracny logos aby som preberal mŕtve náuky ci slepú vieru a pod…. Moje poznanie nie je tvojim chvalabohu … A za to ďakujem Bohu stvoritelovy všetkého co je, stvoritelovy Nebies, Zeme, aj vôd a celého stvorenia od Božskej ríše až po Hrubohmotnu pozemskost… A môžeš si myslieť co chceš a nazývať ma gojimom a pod… Poviem ti posledný súd rozhodne jak o tebe tak aj o mne.. Potom uvidíme…

 20. keď si zaľúbený, prečo vŕtaš do politiky?

Pridajte komentár

*