Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Soros, Schwab a Gates sú „nesvätá trojica“, ktorá naplánovala našu dystopickú minulosť, súčasnosť i budúcnosť


Print Friendly, PDF & Email

Soros, Scwab a Gates sú „nesvätá trojica“, ktorá naplánovala našu dystopickú minulosť, súčasnosť i budúcnosť

(Ethan Huff, Natural News) Odkedy sa koncom roka 2019 objavil koronavírus v čínskom Wu-chane, v titulkoch nezávislých médií dominovali tri mená: George Soros, Klaus Schwab a Bill Gates.

Prečo sú títo traja zloduchovia vždy v jednej miestnosti, keď je tam prítomné zlo? A prečo majú neuveriteľnú moc a ovládajú svetové udalosti?

Stručne povedané, títo traja králi zloduchov sú všetci globalisti, všetci bohatí a všetci počas svojho života pracovali na tom, aby ovládli svet a nás všetkých uvrhli do dystopického pekla.

V mnohých ohľadoch títo traja členovia „nesvätej trojice“ už vytvorili dystopiu, po ktorej túžia. Na finálnych úpravách sa stále pracuje, ale vo všeobecnosti sa dá povedať, že tieto tri kontroverzné postavy už dosiahli svoj cieľ iniciovať Veľký reset, po ktorom má nasledovať ich vlastná vízia Nového svetového poriadku.

Zatiaľ čo Soros, Schwab a Gates pochádzajú z veľmi odlišných prostredí, ich prístup k životu je takmer rovnaký.

Všetci sú zapojení do „filantropických aktivít“ a spolupráce, často medzi sebou. Všetci majú globálny vplyv prostredníctvom svojho zapojenia sa do rôznych medzinárodných organizácií, think-tankov a a aktivistických skupín. No a všetci majú spoločný záujem o „globálne výzvy“, ako sú klimatické zmeny, zdravotná starostlivosť či sociálna nerovnosť.

(Súvisiace: Miliardár a eugenik Gates je zodpovedný za vývoj chemickej látky s názvom luciferáza, ktorá sa má používať vo „vakcínových“ mikročipových implantátoch.)

Všetko je to o podmanení si más a posilnení globalistov

George Soros, miliardársky investor a „filantrop“ maďarského pôvodu, získal väčšinu svojej moci a vplyvu prostredníctvom peňazí, konkrétne ako manažér hedžového fondu. Má vplyv na celý svet, najmä prostredníctvom liberálnych tém, ktoré sú vraj proti populizmu, nacionalizmu a iným vnímaným hrozbám pre jeho víziu sveta „otvorenej spoločnosti“.

„Sorosova podpora pre údajné liberálne témy a jeho snahy o formovanie politického prostredia mu vyslúžili nepriateľov v konzervatívnych kruhoch,“ vysvetľujú správy.

„Jeho finančné aktivity a špekulatívne obchody prispeli k ekonomickej nestabilite a devalvácii mien mnohých krajín. Z tohto dôvodu bolo proti nemu vznesených niekoľko obvinení z manipulácie trhu a pokusov o ovplyvnenie politických procesov.“

Klaus Schwab, zakladateľ a výkonný predseda Svetového ekonomického fóra (WEF), zohral kľúčovú úlohu pri formovaní globálnej hospodárskej a sociálnej politiky. Je to on, kto vymyslel termín „Veľký reset“. Agenda Veľkého resetu bola reálne zosilnená vhodne načasovaným príchodom covidu, ktorý bol prostriedkom na uvedenie Schwabovej vízie do reality.

Stop Candida

Zástancovia Veľkého resetu tvrdia, že predstavuje príležitosť vybudovať udržateľnejší, inkluzívnejší a spravodlivejší svet.

Kritici to na druhej strane vnímajú ako prístup zhora nadol, ktorý upevňuje moc a kontrolu v rukách nikým nevolenej elity. A oprávnene vyvoláva obavy z možného narušenia individuálnych slobôd a dopadu na národnú suverenitu štátov.

No a napokon je tu Bill Gates, spoluzakladateľ Microsoftu, z ktorého sa stal obhajca vakcín. Jeho účasť na presadzovaní „vakcín“ a iných liečiv na globálnej populácii, najmä v treťom svete, pomohla naplniť vízie ďalších dvoch z tejto trojice zloduchov.

V mnohých ohľadoch sú Gatesove ciele rovnaké ako ciele Sorosa a Schwaba, ktorí chcú premeniť celý svet na dystopickú nočnú moru pre masy a utopický raj pre seba.

„Jeho nadácia zohrala kľúčovú úlohu pri financovaní a podpore iniciatív, ako je vývoj a dodávka vakcín, kampane na eradikáciu infekčných chorôb a zlepšovanie infraštruktúry zdravotnej starostlivosti v krajinách s nízkymi príjmami,“ vysvetľujú správy o Gatesovi.

„Avšak nesmierny vplyv, ktorý má Gates na globálne zdravotné politiky a iniciatívy, je veľmi znepokojujúci vzhľadom na to, že nie je ani lekár, ani vedec.“

Záver

Spoločne táto bezbožná trojica pretvára svet na svoj vlastný obraz, demonštrujúc nebezpečenstvo, ktoré umožňuje pár jednotlivcom vlastniť a ovládať veľké množstvo ľudí prostredníctvom nespútanej moci, zdanlivo neobmedzeného bohatstva a záľuby vykonávať diabolské skutky bez svedomia.

A to všetko len preto, aby dosiahli svoje egoistické globalistické ciele.

Najnovšie správy o tejto téme nájdete na stránke Globalism.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pre všetkých kratkozrakých, ktorí pindajú na V.V.Putina, že zaviedol či podpísal to či ono v prospech západných satanistických elít a tak sklamal ich očakávania.
  A tiež pre všetkých, ktorí mu prisudzujú pachtovanie sa s tou či onou stranou akokeby nebola možnosť postaviť sa na tretiu stranu bez toho aby vystúpil zo systému a začal na plné ústa kričať aký je jeho skutočný názor na všetko s čím sa musí potýkať a riešiť. Aké má ruský prezident v skutočnosti možnosti postaviť sa za bežného človeka v Rusku?

  https://odysee.com/@boniecek:c/10—Jak-se-d%C3%A1-p%C5%AFsobit-na-st%C3%A1tn%C3%AD-moc-od-Nestora:5

  • Objektívne

   Aby sme vedili kto je kto včítane Putina….
   https://www.youtube.com/watch?v=DaWCfVReppA

   • To má byť ako vtip? Ešte daj teda aj Dejvida Ajka a už to bude v cajku. Veď takí ako Veth a tiež Icke sú povolenou a kontrolovanu súčasťou resetu, nič neznamenajú. A naviac – čo oni môžu vedieť o slovanských národoch a hlavne o tom čo drží Rusko tisíc rokov pri živote navzdory permanentnému tlaku západu?
    Je to na úrovni manéže B.Polívky – tie Veithove výstupy (a podobných zasvätancov) akurát, že B.Polívka narozdiel od nich vie za koho kope.

    • Objektívne

     Dacid Icke povedl už dávno jednu vec, čo takmer nikto nezaregistroval a to, že Mesiac sa zmenšuje. Tipujem, že ani vy neviete čo tým myslel. Môže byť, pretože si to špatne vyložil. Nie Mesiac sa zmenšuje, ale Slnko sa zväčšuje! A to niečo znamená, niečo, čo sa stane za nedlho a v tom čase už bude jedo kto za koho kope.

    • Kdyby jim David Icke vadil ,tak ho dávno sejmuli.Profesor Noak veřejně promluvil o grafenu ve včeličkách a záhy ho zlikvidovali.

     • Ale keby im nevadil, nedali by mu 2 ročný zákaz vstúpiť do celej EÚ.

     • Pro redakci.No to je strašný trest .Dneska v éře počítačů si ho kdokoliv kdekoliv může poslechnout.To je podle mě jen naoko.

  • Tieto dve krátke videá od Nestora tiež stoja za to. Jedno o SSSR a druhé o Hirošime – atómová bomba nehrala takú úlohu pri kapitulácii Japonska ako sa nám podsúva.

   https://odysee.com/SSSR:6

   https://odysee.com/@boniecek:c/2—Jak-zm%C4%9Bnit-vztah-k-Hiro%C5%A1im%C4%9B-za-osm-minut:d

 2. Mimo tema . SVS stahuje kuřecí maso z Ukrajiny,obsahuje salmonelu . Mnoho masa a vajec se i přebaluje a prodává jako Slovenské,Polské,České .
  https://jakzdrave.cz/poradna/svs-stahuje-kureci-maso-salmonela/

  • Neponúkaš riešenia ani informácie.

  • Slovenský výrobca má opäť problémy, zákazníkom predával kontaminované výrobky
   https://www.info.sk/sprava/233173/slovensky-vyrobca-ma-opat-problemy-zakaznikom-predaval-kontaminovane-vyrobky/

  • Kupuj od miestnych malopestovateľov – malododávateľov a tým ich aj podporuješ, spolu so zamestnanosťou v regióne, a to najmä pokiaľ ide o vajcia ! Kuracinu už roky nejem, radšej si kúpim troška hovädziny a vyjde to rovnako – lebo z jej kúsku sa rovnako nasýtiš ako z kopy kuraciny vychovanej na antibiotikách a pod. za približne rovnakú cenu! Okrem toho vývar z hovädziny je super vec a ak je v ňom aj troška bravčoviny, kurací vývar sa môže schovať! A ak už má niekto chuť na hydinu, skôr odporúčam morčacinu – krútí mäso, najmä krídla, zase pokiaľ možno od miestnych chovateľov! Kuracina zo sietí je najväčší humus !!!

   • lunalinda

    Já budu věřit kocourovi a ten za svůj život do huby hovězí nevzal. Vždycky ho nechá v misce. Zatímco některé kuře podle typu dodavatele občas sní. Vepřové vždy, i když se kočkám údajně dávat nemá.
    Když vezmete, jak dlouho hovězí roste a krmí se stejným sajrajty jako ty kuřata, tak to v hovězím je rovněž, ovšem v koncentrovanější míře. Názor mého kocoura i kočky před ním.

    • Každý sa niečím riadi, vy svojimi mačkami a ja overenými informáciami. Každý má na výber. ;o)
     Pokiaľ ide o bravčovinu, to jediný druh mäsa, ktoré nevedia mačky stráviť, čo by ste ako chovateľka mali vedieť, lebo tým mačkám rozhodne nerobíte dobre… Pokiaľ ide o hovädzinu, túto mačky najmenej obľubujú, takže nejde ani o druh jedla, výrobcu stravy či pôvod mäsa, ale je to otázka všeobecná, keďže im najviac chutí hydina. :o)

 3. „Klaus Schwab, zakladateľ a výkonný predseda Svetového ekonomického fóra (WEF)“ – hovno! Je to majiteľ podujatia – ten zmrd z toho žije! Dá sa to prirovnať k súčasným majiteľom značky, resp. formátu – festival POHODA – ktorú títo liberasti odkúpili od pôvodných majiteľov – pôvodne pivného festivalu v Trenčíne! Ich vizitku ešte niekde mám.

  Áno – je to len formát podujatia pod názvom WEF, a jediným jeho majiteľom je ten zmrd Schwab! Takže to tu neuvádzajte, akoby išlo o nejaké „OSN“. Aj OSN má majiteľov – skrytých. Illuminátov.

  Treba sa tešiť z toho, ako títo zmrdi skapú – a oni skapú! Po nich dediť nejaké psychopatické „impérium“ nikto nebude! Rotschield – keď tak – si nechá vymyslieť iný formát.

 4. Ľudia (hlavne – mladí ľudia) nie sú závislí na alkohole a drogách, ale na Úniku z Reality..

  https://www.instagram.com/p/Cf9jCV9tipc/

 5. To není rada starších pro blaho potomků ale egoisti kteří vám ukazují že jste nuly a vezmou vás vymařovači, devastovači, vyprzňovači, znásilňovači s pomocí násilných deviantů atrap lidí přínosů do pekel úžerů. Protože je to jejich jediná kvalifikace blbů kriplace, arogance a tupé zlovolnosti vyžilých dementů svých sajrajtů, fekálníci hromad. 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=yYvkICbTZIQ

 6. Ale za nitky na týchto zvrátencoch aj tak ťahajú vlastniace ich klany Rockefellerovcov, Rothchildrovcov, Wartburgovcov a pod. zdegenerovaných psychopatických úbožiakov ! To nie títo traja sú skutočnými architektami ZLA, len služobníkmi verejne známymi !

 7. Bez uplatenych médií by boli nič. To poprve.
  Jedno je isté, že i na nich príde. A cyklus života nejde zmeniť .
  To,že páchajú tieto svinstva kvôli peniazom je obrátená pyramída ľudského života
  Najprv je zdravie!!! Potom šťastná rodina a práca a áno peniaze pre život potrebujeme ale nie na to aby bolo prznene ľudské myslenie.
  A nakoniec pre týchto „vyvolených “ : faraoni mali na tú dobu neskutočné bohatstvo.A odišli z tohto sveta ako tí čo na nich dreli.

 8. svatoslav butora

  Za zlý stav v kvalite potravín a v kvalite informácií o environmentálnom prostredí a v oblasti hodnotenia scestných nevedeckých údajov chŕlených z prostredia moci svetovládnych Idiotov o vplyve CO2 a CH4 na Svet Ľudí zodpovedajú v našom prostredí ľudia z okruhu našich vlád, ktoré slepo a bez odporu prijímajú nevedecké idiotské „riadiace“ pokyny z prostredia Svetovládnych Idiotov sediacich v OSN a WEF a v tzv.EU a z prostredia deštrukčného Ministerstva energetiky Německa.

  • Za to ako sa stravujem a ako žijem som zodpovedný iba ja sám, žiadna vláda, OSN, WEF, EU, ani žiaden iný zločinec. Nech si túto zločinecká lúza robí čo chce, zodpovednosť je vždy na mne.

   • To zároveň znamená vedieť a vidieť. Žiť bez klapiek na očiach a ušiach. Väčšine ľudí klapky nevadia, dokonca si ich bránia, keď im ich aspoň na chvíľu chcete sňať.

   • Ale jo, ale i císař Claudius jedl jen olivy ze stromu na zahradě než mu je otrávili.

 9. No comment. Zaujímal by ma však názor redakcie a čitateľov Bádateľa na Elona Muska v súvislosti s jeho vyjadreniami na adresu G. Sorosa.

  • Úlohou Muska je zháňanie peňazí a prostriedkov pre vybrané elity, aby mohli opustiť planétu pred nimi očakávanou kataklizmou. Časť peňazí ide do pre verejnosť viditeľných Muskových projektov /satelitov/, ale najväčšia časť ide do tajných technológií na opustenie planéty – teraz nehovorím o nejakom tajnom kozmickom výlete jednotlivcov, ale o emigráciu množstva ľudí a entít schopných založiť novú civilizáciu mimo Zeme.

   Soros má s týmto zrejme nejaký problém, resp. oni s ním.

   • Väčšiu blbinu som už pekne dlho nečítal, ale dobre… to je váš pohľad na vec! :o)))
    Musk je jedným zo zlých chlapcov, je na strane deep state, takže neverte ich divadielkam !
    Dávam do pozornosti niečo zaujímavé, čo sa už črtá… a možno bude chcieť aj čoskoro zaviesť, lebo pravda o zelenom podvode je nechcená, ignorovaná, potláčaná a čoskoro bude aj trestná ! Zelený podvod je totižto projekt globálnej totality a úplnej kontroly, na tom to všetko stojí, len treba najskôr nahnať obete do pasce, lákavej pasce, ktorej budú veriť viac ako v Boha ! Samozrejme, že čím menej ľudí, tým ľahšia robota a kontrola ofcí pre vlkov, aj preto depopulácia, nielen pre zdroje! https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/nemecti-vladni-poradci-pro-zivotni-prostredi-navrhuji-pouzit-strategii-covid-k-postupnemu-omezovani-lidi/

    • Jedine ak je blbina Above Majestic.
     Above Majestic 2018 HDRip XviD CZ titulky V OBRAZE CZ 1080p_full_HD.mp4
     https://ulozto.net/file/kpMR2r90PYjG/above-majestic-2018-hdrip-xvid-cz-titulky-v-obraze-cz-1080p-full-hd-mp4#!ZGqyLmR2ZJDkZQt3LwSvAJR5AJV5AHqdJIOFLaEBFIc3DmL2ZN==

    • Objektívne

     No nie je to až taká veľká blbina. Existuje dokument Alternatíva3 vysielaný v Británii v r.1977, kde je to medzi riadkami opísané. Akurát nesmiete brať do úvahy uvedenú mystifikáciu o sovietsko-americkej misii na Mars niekedy v r.1974. To o čo tam ide je to, že vedia o veľkých geologických zmenách na Zemi, preto jedna z tých úvah ako alternatíva pre prežitie bola odsťahovať sa na Mars. Ďalšia alternatíva je zakrtkovať sa pod Zem.

     • Na Kobu jsem narazila na zajímavou myšlenku.Jak tu prý byli různí hybridy mezi lidmi a zvířaty,tak lidé je likvidovali.Ti se stáhli do podzemních prostor.S lidmi ale pořád byli v kontaktu a vyměňovali si s nimi nějaké věci.Církev v nich viděla zplozence pekla a šla po nich.Proto zabetonování a likvidace vchodu do podzemí.

     • Objektívne

      Neviem, či Muskovi prezradili celú vec, pretože, to čo nastane zasiahne takmer všetky planéty v Slečnej sústave včítane Marsu, ale možno je to len divadlo pre blbých a on sám má zlatý lístok prežitia v niektorom z podzemných úkrytov už dávno vybudovaných. Niekto to nazýva aj ako podzemné základne o ktorých sa hovorí, že boli zlikvidované týmom z MI6 v spoluprácii s Bielymi klobúkmi a Q-Anon. Tiež, existuje obrázok ako Putin z niektorej tej základne vynáša zachránené deti. Alebo celé litánie o tom ako v nich bojovali s hybridmy, jaštermi a inými zlými mimozemšťanmi. Keď tomu niekto chce veriť, nemám nič proti, ja si o tom myslím svoje.

  • VIDEO: Objevují se nová fakta o Billu Gatesovi & Jeffrey Epsteinovi a chystá se něco velkého
   https://www.infovojna.bz/article/video-objevuji-se-nova-fakta-o-billu-gatesovi-jeffrey-epsteinovi-a-chysta-se-neco-velkeho

 10. „…nie je ani lekár, ani vedec…“

  Ak by ste pracovali na Univerzitách na Slovansku od revolúcie (1989-1990) vedeli by ste, že titul PhD. a vyšší Doc., Prof. a Akademik patrí sotva jednému z 30-40 čo ho majú. A čo tam teda títo paraziti robia? Musíte pochopiť, kto to vskutočnosti SÚ (tie osoby; a kto je za nimi).

  No a títo „naslovo vzatí“ odborníci hlasujú naľavo aj napravo o nás, za nás, a hlavne bez nás. Majú na to? NIE (profesne, odborne), NEMAJÚ.

  Zrušiť na SVK 40 univerzít zo dňa na deň a nechať 2-3.

 11. Môže mi – prosím, niekto vysvetliť, prečo idú byť policajné hraničné kontroly Slovákov na prechodoch s ČR, Maďarskom, Polskom a Rakúskom – ešte naviac – Ódorovou vládou posilnené o 150 príslušníkov Odzbrojených síl SR v termíne už od 24.5.2023 do 8.6.2023, keď sa celý ten satanský Globsec koná v BA „iba“ v dňoch od 29.5. – 31.5.2023? Nemá tu príjsť náhodou Zelenský?
  O čo tým globalistom v skutočnosti ide (okrem ich bezpečnosti a samozrejme – šikanovania občanov SR?!) Pretože určite takýto pokyn obdržala Čapútová z USA ambassy, ktorý ihneď posunula na Ódora a ten ihneď rozkaz vykonal..

  https://slovanskenoviny.sk/kvoli-globsecu-policia-avizizuje-mozne-kontroly-na-vnutornych-hraniciach/

  https://uploads.disquscdn.com/images/3e30f5f6e185872bd1e7fb1d31aab550e6f8e48d7dec37d4d505057b1317b8f0.jpg

  • „Globsec a Hells Angels
   Vláda kontroly na hraniciach teraz dočasne obnovuje preto, že koncom mesiaca sa v Bratislave uskutoční veľká medzinárodná bezpečnostná konferencia Globsec, na ktorej sa zúčastnia významné politické a iné osobnosti.

   Ministerstvo vnútra za bezpečnostné riziko označilo aj akciu motocyklového klubu Hells Angels MC Slovakia, ktorá je plánovaná na začiatok júna.
   Obnovením kontrol na hraniciach chcú úrady zabrániť príchodu ľudí, ktorí by mohli ohroziť verejný poriadok na oboch akciách. (čtk)“
   https://dennikn.sk/minuta/3385615/
   ————————
   Globsec je formát mimovládnej organizácie podobný WEF. „Motorkári na celej gameguli koksom spojte sa!“ Takže kua nerušiť!

   Inak – práve takéto manévre vyrábajú bublinu okolo Globsec – ľudia by si ich ani nevšimli!

Pridajte komentár

*