Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Nemecká politička bola odsúdená za to, že kritizovala znásilnenia migrantskými gangmi a citovala oficiálne štatistiky


Print Friendly, PDF & Email

Nemecká politička bola odsúdená za to, že kritizovala znásilnenia migrantskými gangmi a citovala oficiálne štatistiky

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Nemecká vláda stíha političku za to, že sa opovážila kritizovať eskalujúcu sa krízu znásilnení spôsobenú migrantmi v krajine.

V správe nemeckého denníka Kreiszeitung sa uvádza, že členka okresnej rady Marie-Thérèse Kaiserová z opozičnej strany AfD v roku 2021 zdieľala na sociálnych sieťach príspevok týkajúci sa presídľovania utečencov s otázkou: „Afganskí utečenci, vítame kultúru skupinových znásilnení?“

Podľa portálu Modernity.news politička publikovala odkaz na vládne štatistiky, ktoré poukazovali na obrovský nepomer v počte afganských migrantov, ktorí spáchali skupinové znásilnenia v Nemecku, v porovnaní s inými cudzincami a domácimi Nemcami.

Citovala tento obrázok zobrazujúci podiel jednotlivých národností na znásilneniach, kde Afričania majú 40-krát a Afganci 70-kát väčší podiel ako rodení Nemci:

Kaiserová uviedla, že otázka, ktorú položila, bola oprávnená kvôli štatistikám a dodala, že ako kandidátka do Bundestagu chcela iniciovať diskusiu.

Uviedla tiež, že ako žena sa cíti ohrozená gangmi mužov s migračným pozadím, najmä vo verejnej doprave, a chce chrániť ostatné ženy, pričom sa obáva, že nekontrolovaná imigrácia robí krajinu nebezpečnejšou.

Sudca, ktorý ju uznal vinnou z podnecovania, vyhlásil, že „sloboda prejavu sa končí tam, kde začína ľudská dôstojnosť,“ uvádza sa ďalej v článku. Súd političke udelil pokutu 6 000 eur.

Kaiserová v komentári k verdiktu povedala:

„Celý svet je ohromený týmto rozhodnutím nemeckých súdov. Potom, čo dokonca Elon Musk poukázal na môj prípad, som dostala množstvo správ o podpore a otázky z médií. Tiež čoraz viac ľudí hľadá spôsoby, ako finančne prispieť na moju obranu.“

Ďalej dodala:

„Moja dôvera v nemecký právny štát bola včera opäť raz vážne otrasená, ale všetky tie listy od priaznivcov mi dodávajú silu a odvahu.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Ako sme opakovane zdôrazňovali, kriminalita v Nemecku explodovala na úroveň, ktorá nebola dovtedy nikdy zaznamenaná, s obrovským nárastom migrantov páchajúcich trestné činy, najmä násilné.

Štatistiky nemeckého ministerstva vnútra zverejnené minulý mesiac ukazujú, že počet migrantov podozrivých z trestných činov sa v roku 2023 raketovo zvýšil na približne 923 000, čo koreluje s obrovským 18-percentným nárastom len za jeden rok.

Údaje ďalej ukazujú, že 41 percent všetkých podozrivých z trestnej činnosti v Nemecku sú cudzinci, napriek tomu, že predstavujú len 15 percent z celkovej populácie. Celkovo došlo k masívnemu nárastu o 14,5% v počte migrantov podozrivých z násilných trestných činov.

V správe sa tiež uvádza, že v roku 2023 došlo k nárastu kriminality o 5,5% a nárastu násilných trestných činov o 8,6%, čo je v súčasnosti najviac za posledných 15 rokov.

Pravicové opozičné strany, vrátane AfD, tvrdia, že údaje poukazujú na naliehavú potrebu obmedzenia prisťahovalectva a nelegálnej migrácie.

Ďalej poukazujú na to, že súčasná „integračná“ politika je kľúčovou súčasťou pretekov koaličnej nemeckej vlády o naturalizáciu (ponemštenie) miliónov cudzincov, čím sa maskuje pravda o tom, kto naozaj stojí za nárastom kriminality.

Štatistiky v skutočnosti ani neposkytujú úplný šokujúci obraz toho, čo sa deje, pretože mnohí z „nemeckých“ podozrivých sú v skutočnosti cudzinci, ktorí získali nemecké občianstvo, alebo ide o migrantov druhej či tretej generácie.

Záver

Napriek všetkým uvedeným faktom ľavicová nemecká vláda je však neoblomná v tvrdeniach, že reálnou „extrémistickou“ hrozbou v Nemecku sú konzervatívni Nemci.

Po pretrvávajúcej masovej migrácii do krajiny a explózii kriminality teraz Nemci vyjadrujú svoj široký odpor.

A aké je z tohto ponaučenie pre Slovensko?

Nevoľte v eurovoľbách progresívcov, lebo toto tu budeme mať potom aj u nás. Neveríte? Tak si spomeňte, ako Čaputovej Ódor protizákonne (bez overenia identity) rozdal „papieriky“ vyše 42 000 migrantom, ktorých nám môžu z Nemecka alebo iných krajín kedykoľvek poslať naspäť!

Liečba osteoporózy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Typické ohýbanie paragrafov podľa „západných pravidiel“. A tomuto „poriadku, založenému na pravidlách“ sa má/musí prispôsobiť celý svet.

  • Marek Košice

   A aké pravidlá sú tie „východné“? Nie som „prozápadný“, ALE ANI „provýchodný“… Vražedenie žien „na východe“ je oveľa častejšie (a menej trestané) než „na západe“…
   Takže tie „východné pravidlá“ nie sú O NIČ lepšie.

   • Miroslav Čižmár

    Poriadok založený na pravidlách vymyslel Džordž Buš po rozpade ZSSR.

   • Například v Rusku může žena toho, kdo ji chce znásilnit, beztrestně zabít.

    • Marek Košice

     To hádam nemyslíš vážne, Jana… 😀 😀 😀 😀 … V Rusku domáce násilie (manžela voči manželke) polícia prakticky ani nerieši (kým nejde o vraždu)… A na druhej strane môže v Rusku žena beztrestne zabiť toho, kto ju chce znásilniť? …VEĎ TO NEDÁVA LOGIKU!!!!!!!
     Navyše – bolo by to zneužívané mnohými ženami… Manželka by sa takto priamo mohla zbaviť manžela (ktorý je napr. alkoholik a jej to vadí), a to aj bez toho, aby sa naozaj pokúsil ju znásilniť. Čo bude slúžiť ako dôkaz že ju chcel znásilniť? Nejaké modriny z úchopu rúk na jej predlaktiach? Takto ju môže uchopiť aj jej kamarátka, jej brat….ak jej „komplic“ súhlasí s tým, aby sa jej manžela zbavili…. A keby beztrestne zabiť „muža, ktorý sa pokúša znásilniť“ mohla len žena, ktorá NIE JE dotyčného muža manželkou, tak by manželka požiadala kamarátku („ja som ti kedysi v minulosti spravila obrovskú službu, oplať mi to…Veď vieš ako mi jeho alkoholizmus ničí život….“….alebo….“Pekne ti za to zaplatím, a ty peniaze potrebuejš…vieš, že jeho nebude škoda…“), aby „nafingovala“ znásilnenie………
     Jana, odkiaľ máš tento blábol ktorý si napísala? … Keby to bolo tak ako píšeš, tak rusi by sa ku svojim ženám správali LEPŠIE ako slováci ku svojim ženám. Pretože takému zákonu by musel predchádzať „kult ženy v Rusku“…A nič také tam neexistuje. Rovnako ako ani u nás. A je to dobre.
     Samozorejme znásilnenia sú SVINSTVO, ale koľko krát škaredý muž znásilní ženu len preto, lebo škaredá ktorú by znásilniť nemusel a mala by mu „dať“ radšej „dá“ fešnejšiemu než je ona, a to preto, lebo muži robia FATÁLNU CHYBU V TOM, že na sex im stačí aj žena o triedu/dve triedy škaredšia od nich? A TOTO BY NEMAL ŽIADEN MUŽ PODPOROVAŤ, žiaden by sa nemal zahadzovať so ženou, ktorá je objektívne o triedu či dve škaredšia než on. Treba totiž myslieť na podpriemerne/výrazne podpriemerne vyzerajúcich mužov. S kým majú mať sex oni? SO ŽENAMI, KTORÉ VYZERAJÚ AKO ONI. Ale tie ženy keď si spravia účet (založia nick) na nejakej zoznamke, môžu si vyberať z „nápadníkovi“, a VŽDY si môžu vybrať krajšieho od nich.

     Mimochodom nadobúdam presvedčenie, že tie znásilnenia sú „VYMODELNÉ“ ženami (NIE konkrétnou ženou ktorá je znásilnená, ale ŽENAMI ako takými, určitou skupinou z nich). Totiž dvojciferné percento žien si praje byť prinútené do sexu, znásilnené, atď…Samozrejme nejakým FEŠÁKOM (a aby po znásilnení neprišla bitka a už vôbec nie zavraždenie ženy). Ale – prajú si to. Viem o čom píšem, poznal som množstvo žien (čo neznamená že som s nimi spal…len s časťou z nich), a veľmi dobre viem, že tie spomenuté ženy sú buď :
     1. Posadnuté temnotou, alebo
     2. Na úrovni zvierat (intelektuálne zvieratá)

     Každé znásilnenie končí vyskratovaním sexuálnej energie orgazmom a ejakuláciou (prinajmenšom u muža). Žena túžiaca po znásilnení túži po zvieracom oplodnení (aj keby brala antikoncepciu), alebo jednoducho po satanistickom rituály. AJ KEĎ SAMA SAMOZREJME NEVIE, že sa jedná o satanistický rituál.

    • holistický prístup

     jana,

     takéto riešenie je správne – násilníka je načim navždy odstrániť zo spoločnosti – len takto je možné zamedziť ďalšiemu násiliu. Chronického zločinca – aj znásilňovača – nie je možné prevychovať – nikdy!

     • Marek Košice

      HP : Vidno, že máš „rozum vyskratovaný“…
      1. Spomínala Jana chronického znásilňovača? Nie. Dokonca ani nespomenula muža, ktorý už ZNÁSILNIL, ale muža, ktorý sa o to len POKÚŠA….
      2. A ako bude trestaná ženská manipulácia, hypergamia ničiaca mužov, ženské obchodovanie so sexom („Keď nie si dostatočne dobrý, partner môj, tebe nedám ale nechám sa vytrtkať kolegom….Ak sa polepšíš, nechám ťa zatrtkať si so mnou…. Iné ti nedajú, pretože sú také ako ja – bez vzťahu dajú len buď superfešákovi, alebo za prachy, darčeky či iné materiálne alebo profesné výhody“)? Nijak? NESTAČÍ, ŽE MUŽ JE TRESTANÝ ZA ŽENSKÝ POMALÝ NÁSTUP ORGAZMU??????? Buď je „dobrý v posteli“ (po X krát zastaví nástup orgazmu – zo sexu sa stáva práca, nie zábava), alebo je v posteli „sebec“. A ČO JE ŽENA??? Za to, že jej treba viac času na orgazmus, tak to znamená že nie je sebecká? Ak trvá na tom aby partner na nej „drel“ pol hodinovým stykom alebo aj dlhším, nie je sebecká? VEC NÁZORU, NIČ VIAC NIČ MENEJ!
      Ja toto osobne neriešim, pretože ja ako muž držiaci orgazmový celibát logicky orgazmus nie že nepotrebujem, ale vyslovene ho odmietam. To bolo uvažovanie ohľadom „BEŽNÉHO SEXU“ a obrana bežných mužov)

     • holistický prístup

      Marek Košice,

      magická guľa, z ktorej získavaš informácie je veľmi zlá – rozbi ju a zaobstaraj si inú. Nič – vôbec nič o mne ani len netušíš a vyvodzuješ veľmi chybné úsudky.

      Tvoje príspevky bežne nečítam, ale zavesil si sa na mňa a píšeš bludy – lieč sa!!!

      KONIEC

     • „KONIEC“

      Nesľubuj čo nesplníš.

      „magická guľa, z ktorej získavaš informácie je veľmi zlá“

      Je rozdiel či je z kryštálu, alebo z obyčajného skla.

   • Zrejme nepoznáš pravidlo z logiky, že zlo sa nedá ospravedlniť zlom. Teda KoZa nemôžno ospravedlniť „Východom“. Východ nikomu svoj poriadok nenanucuje, zatiaľ čo „najhumánnejší“ kolektívny Západ áno. Koniec koncov, Východ je oveľa nejednoznačnejší pojem ako Západ. Tak teda konkretizuj „svoj“ Východ.

    • Marek Košice

     Východ nikomu (NIKOMU Z ČLENOV EU) svoj poriadok nenanucuje, to je pravda……ALE KTOVIE ako by to bolo, keby niet USA. Znova opakujem, že blížšie k srdcu mi je Rusko, nie USA. No len idiot môže mať istotu, že keby niet USA, tak by Rusko (napríklad s Putinom na čele) nevyužili „voľnú ruku“ v dobývaní iných krajín. KEBY NIET USA, tak svet by sa mal samozrejme LEPŠIE. Ale kľudne by sme v tom prípade mohli my ako Slovensko byť NÁSILNE pritlačené k Rusku, s tým, že by sme sa museli lučiť po rusky (a to by som sa zbláznil, pre mňa odporný jazyk – ALE NIE ODPORNÁ KRAJINA).

     Ďalej …VÝCHOD sú aj rôzne ázijské krajiny (mišung všeličoho), v ktorých ľudia pripomínajú viac zvieratá než ľudí. Prakticky každá krajina kde sú len čiernovlasí ľudia je oveľa ŽIVOČÍŠNEJŠIA než krajiny, kde sa rodia hlavne hnedovlasí (nie čiernovlasí), blond, a čiernovlasí až na treťom mieste (ryšaví na štvrtom)… Písal som to sem už minule – netreba zabúdať na pravdepodobne „vrodené“ gény všetkých tých „tmavších“ z moslimských krajín, ALE aj aziatov, ktorí sú tak isto známi svojou krutosťou (VOČI SEBE SAMÝM), rôznymi kastami (spolu s indmi), ktoré u nás prakticky neexistujú (lebo sme menej „živočíšni“)… Napísané inak – TMAVÍ/ČIERNI SÚ „DIVOČINA“, BLIŽŠIE K ZVIERATÁM než svetlejšie rasy/kultúry. Je to proste tak… TO NIE JE RASIZMUS. To je len pomenovanie skutočnosti. No a Rusko v zoskupení BRICS je spojené práve s takými národmi. Napríklad aj s Čínou (to tiež nie je západ…), ktorá mala doslova DRAGONICKÉ „covid“ opatrenia…

     • Neviem, nakoľko poznáš históriu, ale ja som nezaznamenal ani jeden prípad, žeby ktorákoľvek veľmoc nevyužívala/nezneužívala svoje dominantné postavenie. Pre nás sú „pravidlá“ KoZa nebezpečné preto, lebo prostredníctvom nich sú nám nanucované rôzne deviácie, atď. a okliešťovaná naša suverenita, ak vôbec ešte nejaká zostala. Suverenitu Tisova ani súčasná SR v pravom zmysle slova nemala. Suverenitu sme mali azda len za Svätopluka I, ktorý sa dokázal úspešne postaviť aj mocnej veľmoci – Východofranskej ríši.

     • Israismael

      Môžeš ty MzK už konečne sledovať aj dobré veci ,jedno či z východu či západu ,severu či juhu ? Ty si neskutočný MzK ..ty všetko obracias na zlo ,a absolútne všetko,porovmavas iba čiste z pohľadu zla ..Veď to vyvaž aj dobro aj zlo keď už tak veľmi chces hodnotiť ,alebo ak aby si chcel porovnávať dva opačne póly na planéte …Ak ťa tu ľudia sledujú a čítajú ,tak ty jednoducho nič nedaš pozitívneho na tejto stránke,lebo všetko neguješ.,.Každý článok ktorý komentuješ, tak len z pozície tvojej negacie …Všade a za všetkým hľadáš zlo a satana a pod ..
      Ty si nevieš dať na ,msku váh napr to že východ ,a keď chces tak aj Rusko môžem spomenúť ,že tam nie sú v tom Rusku nejaké pomýlené rodové pojmy ,kde sa vyskytuje 72 pohlavi , .Veď tieto agendy sú tam na východe a teda v Rusku keď ho spomínam zakázané ! Ak idú takéto agendy do popredia ,tak idú a sú populárne na zapade ..Už tu by si mal určité smerodatné porovnanie VYCHOD vers ZAPAD ,SVETLO vers TEMNO..! Vsimaš si ?? .Ja to tak robím a všímam si tie rozdielne skutočnosti vo svete ..Ty nie? ….V tomto prípade za tým vsetkym na západe, v tých agendach temna podľa teba nestojí satan ? Na Tom západe toto vymyslel azda anjel ? . Prečo neporovnavaš to čo je v prvom rade a konkrétne škodlivé ľudstvu a odkiaľ to vychádza ,že či z východu alebo zo zapadu .. porovnávaš síce všade a všetko ,ale iba negaciami v negaciach…veď pravdaže sú negacie všade na svete jedno či na západe ,východe ,severe a či juhu…ale porovnávaj predsa niečo globálne a čo je ľudské a základné a nie ľudské slabosti v krajinách a štátoch či už na západe alebo východe o ktorých sa bavíme teda …Rodina je globálny systém,dôležitý na porovnanie a dá sa porovnať ..však vidíš sám MzK ako sú zo západu tlačené agendy lgbt a množiace sa legalizácie manželstiev stejneho pohlavia v jednotlivých štátoch ,kde je rodič 1 a rodič 2 a nie muž a žena ako to pán Boh prvotne vytvoril na tento svet …..

     • Marek Košice

      Oldo : História ma nezaujíma, pretože JE ZMANIPULOVANÁ. Akurát nevieme nakoľko. Prinajmenšom ale z 25% podielu to bude. A ja nebudem študovať to, kde sa NIKDY nedopátram, či to je alebo nie je pravda.
      Mimochodom, tie „rôzne deviácie“ je asi to jediné, čo „východ“ filtruje a nedovoľuje tomu (viac-menej ……ALE ČO TAKÉ THAJSKO??? TAM JE ASI SÚSTREDENÁ CELÁ DEVIÁCIA VÝCHODU? 😀 😀 😀 :D….od transiek na uliciach cez zoofilu po pedobordeli…..PFUJ)……..VŠETKO OSTATNÉ JE ROVNAKÉ NA VÝCHODE AKO NA ZÁPADE vrámci zotročenia človeka.
      A mimochodom, nemysli si, že z Ruska nejdú do sveta rôzne brutálne p*rnovideá….. Pri brázdení netom možno pred 10 rokmi som objavoval všeličo (čo bola chyba, viaceo „žánrov“ videl len raz a už nikdy viac vidieť nechcel – pozor, nenarážam na nezákonné veci), a ruských videí s tými najväčšími perverznosťami aké si len vieme predstaviť, tých sú mraky.
      Rozdiel medzi tými „západnými“ a tými ruskými je v tom, že v tých ruských vždy nejaký ruský zmrd (opakujem – nie som rusofób) v tých ruských p*rno videách hovoril žene „Davaj…davaj….“….a tým ju povzbudzoval aby robila veci tak nechutné, že si to väčšina z vás nevie ani len predstaviť. Niekedy vtedy som si povedal že p*rno treba výrazne obmedziť (úplne som s ním prestal pred dvoma rokmi, a posledných asi 8 rokov (dva až 10 rokov dozadu) som si to zapol raz mesačne na takú hodinku. Už si to nedokážem ani zapnúť (ani obyčajný striptíz), pretože som sa zmenil, a som názoru, že slintať nad ženou s ktorou aj tak nič nebudem mať je proste……….ÚCHYLNÉ. Nie to si nad ňou ešte vyh….. Bože, NIKDYYYYYYYYYY….

    • holistický prístup

     Akéže je zlo, ak odstániš zlo – zamedzíš ďalšiemu šíreniu teroru – zachrániš tým tých, na ktorých by zločinec spáchal zlo? – to je tá Tvoja logika?!?

    • HP Tvoja retorika mi je velmi povedomá máš slovosled podobný jednému pánovi ktorý tu dost píše vlastne hodne ,nechcem to vklopit lebo nie jeto na 100pro isté a dost by ma mrzelo keby si mi odporučil liečenie, je to tu zvykom toto doporučenie davat viacerým pisatelom už už to mám na jazyku len to naklepat do textu ale budem zdržanlivá ved az to napíšem na plné pecky:…

     • holistický prístup

      Boža,

      síce nie som HP, ale odpoviem aj Tebe.

      NIK nemá ani len podobnú „rétoriku“, štylistiku, … ako ja – opakujem NIK. Ak ma dávaš do jedného vreca s kýmkoľvek, tak sa nielen mýliš, ale mala by si sa aj liečiť. Viacerí ma tu dávajú do jedného vreca nielen s Marošom (viac odlišní jedinci, ako sme práve my dvaja zrejme na „zemi“ neexistujú), s Božou (zrejme s Tebou – s Tebou sme dve bytosti stojace na rôznych brehoch nielen jednej rieky, ale aj rôznych riek), dokonca s jednoduchou Alenkou a ktovie s kým všetkým.

      Som jedinečná bytosť a písmenka, ktoré čítaš pod mojim nickom sú generované inak ako mozgom.

      Tvoje príspevky sú skutočne originálne primitívne – ani nie detinské a ten, na ktorý odpovedám, má viac slov, ako iné extrémne primitívne akože príspevky od Teba – takže tým, že tu vypisuješ svoje heslá a zároveň si aj čo-to prečítaš v príspevkoch má na Teba výučbový vplyv. Gratulujem k pokroku.

      S ľúbosťou v srdci
      holistický prístup 🙂

     • holisticky prístup , za moj vyučbový vplyv ku ktorému mi gratuluješ aj ked to znie sarkasticky , s ľubostou v srdci ti píšem tieto moje primitívne riadky lebo môj primitivizmus je ľudský nenáročný na text písma nikomu neubližuje, neuráža je dobre zrozumitelný prenáročného pisatela ako si ty ktorý sa rád zahrna písmenkami , ja so m z nich vyčítala medzi riadkami dost súvislostí s tebou a nickmi inými.°°°°°°°°°°

     • holistický prístup

      Boža,

      je skvelé, že sa konečne rozpisuješ. Ver, že primitívne – nič nedávajúce – heslovito – výkrikovité „príspevky“ od Teba nie je možné ani prehliadnuť, ani vynechať ako u mnohých iných – píšucich často a veľa stále v rovnakom „duchu“; zároveň ver, že niekoľko väčších príspevkov od Teba rozhodne, či budú čítané, alebo nie. NIKDY nebolo mojim úmyslom reagovať na primitivizmy od Teba – zavesila si sa na mňa a to je dôvod mojej reakcie.

      Ubezpečujem Ťa, že nielenže stojíme na brehoch rôznych riek, tie rieky sú v súčasnosti aj v rôznych ves-miroch.

      KONIEC

     • holistický prístup

      Boža,

      ak predpokladáš, že „príspevky“ od Teba sú obohacujúce, každému zrozumiteľné, nikoho neurážajúce, …, tak Ťa ubezpečujem, že ešte nikoho nijako neobohatili, že im skutočne nik nerozumie, že sú urážkou každej mysliacej a cítiacej bytosti – dokonca aj dážďoviek v pôde, … Si skutočne „výnimočný“ zjav, ktorý nie je možné ani trollom nazvať – chodíš sa tu zviditeľňovať, nanucovať svoje primitívne výkriky samoty, frustrácií, …, vešať sa na kadekoho – prvým bol práve Maroš, na koho si sa zavesila, komu si sa vnucovala – chodíš sa sem LIEČIŤ – tu „odborná pomoc“ nie je – tá je na iných miestach.

      Ubezpečujem Ťa, že mňa osobne takí, ako si Ty ani len „uraziť“ nikdy nedokážu – vystačíš si aj sama.

      S ľúbosťou v srdci
      holistický prístup.

 2. Tedy nedají si pokoj s hybridními hejbly, tam je o stupních řekněme „tortůr +- inkvizicemi kdy snad 6. priorita je zbraněmi? Šel jsem od toho, co nám „neofeudálové tropí?
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-04-27-necenzurovane-net-se-simonou-cxiii/
  Au
  https://www.dostojneslovensko.eu/sk/zdravie-a-pravo/informacie-o-vakcinach/1174-7-5-2024-nebezpecenstvo-vakcinacie-osipanych-a-hovaedzieho-dobytka-mrna-pre-zivotne-prostredie-a-potravinovu-bezpecnost

  • Mne sa sa vídí holisticky ,že tu odbornú pomoc potrebuješ práve ty a velmi nutne si v situácii akútnej naliehavej nutnej máš problem ktorý je akutsicky naliehavý. Preto bud sebakriticky a priznaj si svoju chorobnú závislost na svojom orientovanom nadradenom správaní, neaškodilo by ti mat úctu k žene ktorá má intelekt a nie je ako vy muži sebecka a povyšenecka a ponižovanie je pre ňu velká neznáma, skromnost je moja vlastnost ktorá mi je blízka.

   • holistický prístup

    Boža,

    rozosmievaš ma – CENÍŠ SAMU SEBA PRIVYSOKO – tomu sa hovorí vysoké, choré sebavedomie (aj keď o „Tvojom“ vedomí nie je možné ani náznakom uvažovať) … a to, že máš intelekt, tak to je skutočne sila rehotu – svoj „intelekt“ preukazuješ každým jedným príspevkom – ani mi nedá prirovnať TVOJ „intelekt“ k niečomu konkrétnemu – IQ maximálne tak 66 o emocionálnom a inom intelekte sa nie je možné ani zmieňovať. Si veľmi primitívna „žena“ a vôbec nič o mne nevieš – vynucuješ si extrémne primitívne dokonca úctu … a tou svojou skromnosťou si mi doslova vyrazila dych.

    Koniec.

 3. VIDEO: „Globalizmus je v mojej krajine mŕtvy. Ak to chcete dosiahnuť aj u vás, musíte neochvejne bojovať proti jeho zástancom. Váš prezident musí vedieť identifikovať temné sily v štáte, ktoré sa proti nemu spikli. Demokracia potrebuje aj také slobodné médiá, kde novinári dodržujú svoje povinnosti a informujú o faktoch. Ak ste však aktivista závislý na Sorosovej mimovládke, neoznačujte sa za nezávislého novinára,“ vyhlásil novozvolený salvádorský prezident vo svojom inšpiratívnom prejave na medzinárodnej konzervatívnej konferencii CPAC v USA, ktorého posolstvo platí pre každý národný štát vo svete
  https://www.infovojna.bz/article/video-globalizmus-je-v-mojej-krajine-mrtvy-vyhlasil-prezident-salvadoru-v-inspirativnom-prejave

  Replay – „Globalizmus je v mojej krajine mŕtvy. Ak to chcete dosiahnuť aj u vás, musíte neochvejne bojovať proti jeho zástancom. Váš prezident musí vedieť identifikovať temné sily v štáte, ktoré sa proti nemu spikli.“

 4. O, krestanstvo sa zda byt mnohym narcisom spiatocnicke, nemoderne… nihilistov zaujimaju len docasne pozitky a ateisti nerozmyslaju uz vobec… ale mame tu samozvane elity a tie chcu byt nesmrtelnymi bohmi… a tak kracaju do zatratenia skrz svoju pychu, povyseneckost atd.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/se-satanistickym-ritualem-postoupila-do-finale-eurovize/ !

  • Objektívne

   Tieto veci sú robené naschvál aby sa niektorí prebudili a začali hľadať odpovede, napríklad prečo civilizácie kolabujú.

  • Marek Košice

   Satanistické rituály sa delia na VEĽKÉ, „STREDNÉ“ a „MALÉ“….
   VEĽKÉ sú tie s obetovaním a znásilňovaním (a následným obetovaním či dokonca mučením)…
   STREDNÉ sú niečo ako tie satanistické rituály, ktoré sa použili napr. pri otvorení olympijských hier, atď, alebo v nejakom vysokosledovanom medzinárodnom televíznom programe (Eurovízia).
   MALÉ satanistické rituály pravidelne vykonáva podstatná väčšina ľudstva (malé detičky a bezvládnych starcov/starenky do toho nezarátavame)……..TAKŽE SPOLU TO MÁ OBROVSKÚ SILU!!!!! Nech sa páči, pokračujte v tom aj naďalej…SMILNITE/ORGAZMUJTE……..ALE POTOM SA NESTAŽUJTE….Úpadok ľudstva ide ruka v ruke s tým….. (sex bez orgazmov a s láskou je naopak NEVYHNUTNÝ na duchovný rast…takže nič proti sexu & sexuálnej alchýmii…)

 5. svatoslav butora

  Rozpadom štruktúry tzv.EU zanikne aj v Nemecku aj všade na území západnej a strednej časti európskeho kontinentu moc Sveta Kapitálu, ktorý je úplne v rukách anticivilizačných chápadiel Ovládateľov, ktorí kopírujú staré otrokárske režimy zaniknutých Ríší Babylon, Perzie, Rím, atď.
  Poslednou novodobou otrokárskou Ríšou bola nazi-III.Velkoněmecká Ríša., ktorá sa v súčasnosti zmenila na nazi-IV.Anglosaskú Ríšu a pod vplyvom Ovládateľov vlády USA a spol., (ktorí sa po II.sv.v. zmocnili moci nad územím USA a spol. a územím západnej Európy) sa usiluje ovládnuť nimi vygenerovanou vojnou na území bývalej Ukrajiny i územie Európy a Ruska a celého Východu Zeme.
  Tento gang Ovládateľov ovláda i WEF i štruktúru OSN i jej klony napr.WHO i vládu Nemecka a celý establishment tzv.EU. Je nutný rozpad tzv.EU, aby sa moc gangu Ovládateľov rozpadla na prach. To umožní aj rozpad moci Ovládateľov vlády USA a ich mocenských klonov v západnej Európe – tz. i v Nemecku, atď.

  • Israismael

   Vyborne napísané Svetoslav…Toto globálne temno počnúc Anglosasmi(nemci ,ktorí sa presídlili do Anglicka), počnúc ovladatelmi z USA ,štruktúrami z OSN ,aj WHO,WEF ako aj estabilishment manipulácie s ľuďmi (EU) sa musí rozpadnúť …To bude súčasťou Veľkej Očisty ,ktorá je nutná a nebude náhodná …Všetko temné sa musí v rámci tej
   očisty rozpadnúť na,, prach“ .. .Je to všetko na dosah ,aj keď kvôli sile tých štruktúr ,organizácií ,ovladatelov a pod sa to bude zdať ľuďom nemožné ,aby to zrútenie prebehlo vo veľmi blízkej dobe ..

  • Marek Košice

   svatoslav : A v Rusku nie je otrokársky režim? Nie som „prozápadný“, ALE ANI „provýchodný“. V Rusku je prakticky rovnaký otrokársky režim ako v akejkoľvek krajine EU…

   • Tak preco iba vychod vzdy porazi nacizmus,fasizmus Zida sionistu: Anglosasov: Izrael,USA,V.B.Vatikan.
    Lebo vychod ma este Moralku,Pravo aj vzdelanie a je bez OTROKOV co nicia zapad. A likviduju ich civilizaciu. Karma zdarma.
    Azia,Afrika,Arabi si zachovali svoju kulturu. Hoci boli zapadom kolonizovany.
    Zapad sa zdegradoval na Vrahov a rabovanie. A stadial cesty niet. Likvidacia.

    • Marek Košice

     Stefan : To čo píšeš, tomu veria (ale v prospech západu) progresívci… Si len ovečka z opačného konca.

     • Je o tom dobrý animovaný film o boji dvoch čried oviec dvoch majiteľov – možno to nájdem.

     • Marek Košice

      Maroš : Ak nájdeš, daj to sem, díky.

     • Israismael

      Už si videl MzK, aby napr fašizmus v tomto svete porazili židia ,alebo nejaká západná veľmoc,alebo iná nevýchodná strana ? ..ten fašizmus ktorý aj v týchto časoch začínal hucat z Ukrajiny do Európy a bol by iste rozkvitol ak by ho opäť nezahasiť východ a teda opäť raz Rusko…Ja chápem že je veľa obetí na Ukrajine ,aj to že ľudia vidia Rusko iba vo svetle útočníkov ,ale nevidia pozadie .. Takže Štefan mal úplnú pravdu a ty si opäť znegoval niečo čo bolo pravdivo napísané …

    • Marek Košice

     Štefan, glorifikuješ tu Rusko a zároveň píšeš „karma zdarma“….Aha…. Tak to potom to, že Rusko je nenávidené väčšinou libtardov (ktorí tvoria možno aj polovicu západu), a to, že Rusko je vo vojne, to je DAR OD BOHA PRE RUSKO? … 😀 😀 😀 … A pre západ (tam kde nie je vojna) je to „karma zdarma“? … Trochu divné, nie? ….

   • svatoslav butora

    V Rusku otrokársky režim neexistuje. Vplyv oligarchov je udržiavaný na úrovni, ktorá nemá vplyv na spoločenské dianie. Spoločenské dianie v Rusku má slovanské zázemie, ktoré otrokov n e p o t r e b u j e.

    • Marek Košice

     Čo to melieš za nezmysly, Svatoslav? … 😀 … A čo sú tí, ktorí MUSIA chodiť do tovární muklovať ako otroci aj vtedy, keď majú zdravotné problémy? Napr. človeka (ako rusa, tak iného európana, atď, lebo porovnávam s EU) strašne bolia kríže keď sa zobudí, ale MUSÍ ísť muklovať do továrne, inak ho vyhodia alebo dostane pokutu? Nutnosť vziať si hypotéku (lebo tak je nastavený systém) nie je otročenie? AJ V RUSKU boli nanucované vakcíny, v niektorých oblastiach (alebo pracovných sektoroch) Ruska boli dokonca POVINNÉ. V Rusku sa nastoľuje (bez akejkoľvek možnosti zvrátiť to) „digitálny rubeľ“ a v blízkej dobe nemožnosť platiť hotovosťou. A mohol by som pokračovať a pokračovať…. Tak o akom „slovanskom zázemí nepotrebujúcom otrokov“ tu splietaš, ty SLEPÝ VôL?

     TVOJE SLOVÁ MAJÚ Z POHĽADU OBJEKTÍVNEJ PRAVDY NULOVÚ VÁHU…….Tvoje slová vyhovujú len zaslepeným RUSOFILOM, pre ktorých je takmer úplne všetko ruské SUPER, božské.
     Koľko takých ako ty (rusofilov či „USA-filov“, alebo EU-filov) pobehuje po svete? PRETO TO TU VYZERÁ TAK AKO VYZERÁ.

     • holistický prístup

      Rus = biely
      My sme rusi (biely človek) – či sa to niekomu páči, alebo nie. Nie všetko, čo sa javí sťa „biele“, je biele naozaj. (Nie je všetko zlato, čo sa blyští; nie je koňak to, čo kôň vyští.)

      Znovu ide o zámenu významov slov = čaromutie = čierna mágia. Dnes sa Ti pod pojmom rusí vybaví v hlave niekto ryšavý.

      Ani v tzv. „RUSKU“ nie sú všetci rusi (bieli).

     • holistický prístup: My o voze, ty o koze.

     • holistický prístup

      Rumcajz,

      NIE – píšem priamo k veci – to len trollovia nie sú schopní pochopiť a dať do súvislosti.

      Rumcajz-koko je zrejme ryšavučký, že takto prská. Si na smiech.

  • Áno, Európu a Západ Globalisti pripravujú na totálny rozklad, ale že totálny a čo tam bude s ľuďmi, elitami, vládami je im absolútne jedno……a preto to dnes budované protiruské medzimorie – Rakúsko Uhorsko 2. môže byť z toho hľadiska ako – také útočisko pred tým všetkým rozkladom i keď s národmi ako je národ Slovenský a Český sa ani tam do budúcnosti nepočíta… majú byť ožobračené a zlikvidované, cenné pre Globalistov je len ich územie. Preto je dnes dôležité podporovať Rusko a potláčať všetko čo jeho cestu k jeho úplnej suverenite podkopáva. Darmo sa vyhneme rozkladu Západu (do určitej miery nás to však zasiahne) keď spadneme ešte do väčšej jamy odkiaľ však už niet úniku a záchrany.

 6. Marek Košice

  Ak by som prirovnal USA (alebo západných globalistov, týka sa aj Bruselu) a RUSKO ku našim politickým stranám, tak USA by bola opozícia, RUSKO by bola koalícia.
  RUSKO je len menšie zlo, ale stále je to zlo. A hoci sú mi slovania bližší než „západniari“ (a iné rasy k tomu), napíšem narovinu, že radšej počúvam hovorené slovo v anglickom než v ruskom jazyku (ruský a ukrajinský jazyk sa mi svojim prízvukom a celkovým znením protivia…Na rozdiel od napr. poľštiny, chorvátštiny a iných balkánskych jazykov).

  • Galaxia andromeda

   Som nevedel ze rusi chceli slovakov vyhladit v koncentrakoch lebo hitler to planoval sa mate dajako dobre od 1945 keby vyhral hitler a zapad uz tu nepisete lebo by ste urcite neexistoval! To ci ste slobodny alebo otrok je stav vasej mysle nie to ci ste na zapade alebo vychode co pri gulatej zemi je aj tak absolutny nezmysel kde patri ten co stoji na severnom a juznom pole??? Jo podla prezidentky ste slobodny len ked si pichnete genovu sracku. Nejak je tej slobody uz moc.

 7. holistický prístup

  „… „sloboda prejavu sa končí tam, kde začína ľudská dôstojnosť,“

  Kde sa začína „ľudská dôstojnosť“ znásilnených žien?!? Toho sudcu je načim tiež denne hromadne znásilňovať – rovnako celú jeho debilnú famíliu – nech si tej ľudskej dôstojnosti užijú do sýtosti!!!

 8. Netanjahu vyhrožuje Bidenovi, že „potrestá“ Palestinskou samosprávu, pokud ICC vydá zatykač na Izraelské politiky

  https://aktax.cz/netanjahu-vyhrozuje-bidenovi-ze-potresta-palestinskou-samospravu/

 9. V týchto hodinách Huliakove komandá začínajú loviť medvede. V lesoch je streľba, potoky krvi, a mršiny medveďov. Jeden medveď sa od strachu schoval na obecnom úrade v Očovej.

 10. Německá politička byla odsouzena za zveřejnění statistik hromadných znásilnění v souvislosti s Afghánskou migrací

  https://aktax.cz/nemecka-politicka-byla-odsouzena-za-zverejneni-statistik-hromadnych-znasilneni-v-souvislosti-s-afghanskou-migraci/

 11. K dnešnej komentátorskej téme: RUSKO.

  Ako vidím Rusko – ja? Vynasnažím sa v krátkosti „TO“ – zadefinovať (i keď v rámci komentu, je to dosť obtiažne..)

  P.S: 1 – Ak by prišla možnosť pre mňa osobne rozhodnúť sa, či sa „exportovať“ – z rôznych v t.č. – neidentifikovateľných dôvodov v alternatíve: USA vs. RUSKO, vs. ČÍNA, tak pre mňa osobne – určite – RUSKO, konkrétne prímorské – prímorské mesto Soči, kde v blízkosti sa nachádza krásne pohorie – Jasná Poľana – ako vrcholové lyžiarske a rekreačné stredisko (Soči – v r. 2014 ZOH).

  Rozumiem ruskej reči a to slovom i písmom, ich kultúre, chápem Ruskú Dušu, ktorá musí byť celé stáročia i posledné 10-ročia po II. WW v strehu a v pohotovosti, aby ubránila svoju územnú i politickú suverenitu. Rusko je vlastne obkľúčené NATO-m, od Pobaltia, Ukrajiny, Kazachstanu (viď posledné rozhovory Tokajeva o vojenskej podpore Ukrajiny), z Východu – od Japonska, ako vazala USA. Ešteže hranice s Čínou sú v t.č. – bezpečné..

  A ja osobne – vzdávam obrovskú Česť – Rusku, že to „dáva“ a eliminuje tie obrovské ataky KoZa a NATO (ktorého súčasťou je i SR) v rámci dobývania Ruska, o ktorom sa už i nebohá a krvavá Olbrajtová vyjadrila, že Rusko má slúžiť pre celý Svet (zvlášť pre USA) len ako jedna obrovská „čerpadláreň“ nerastných surovín, hlavne plynu, ropy a ostatných uhľovodíkov.. A naviac – otázka Slovanov..

  Takže tam klobúk dolu, že si dokáže Rusko dlhé roky obhájiť svoje územné, politické, hospodárske i kultúrne priority a to v koexistencii cca 150 multi-kultúrnych národov, spadajúcich do Ruskej federácie, nehovoriac o tom, že cca 2 mln Rusov židovského pôvodu na rôznych mocenských pozíciách, presadzujú ich vlastné sion-ekonomické záujmy v „prospech svojej žido-vlasti“!

  Len toľko – pár slovami – k súčasnej nie – jednoduchej – politickej situácii v Rusku, pričom naposledy Tu a Teraz – vzdávam Hold tomu, ako sa Rus dokáže brániť pred vonkajším napadnutím Satana!

  Ale.. Mňa osobne zaujíma i súčasný vnútorný ekonomicko-človečenský Život v Rusku. A v tomto prípade hovorím o tej najvyššej finančnej skupine, tzv. „Novej Moskvy“, v priestoroch podnikateľsko-super-moderných a zvnútra snehovo-bielych a kryštalicko-čistých dizajnoch, v ktorých sa pohybujú len tie najvyššie finančné moskovské špičky, priamo kooperujúce so štátnou mocenskou aparatúrou, tzv. korporátne zázemie, kde pre udržanie sa svojej mocenskej pozície, nie je žiaden problém – človeka, ktorý sa čo len mierne – „vymyká“ – hierarchiou – želaným „životno-etickým“ atribútom – s ľahkosťou mušky – zneškodniť (odstreliť).

  Čiže – v tejto oblasti – je to veľmi „súmerné“ so západno-kultúrnym spôsobom „podnikania“.

  P.S: 2 – Je tomu už asi ½ roka, čo som si spravila Čas po večeroch (nociach) – kvôli tomu, aby som pochopila i súčasnú ruskú tzv. vysoko-podnikateľskú moskovskú sféru (spojenú so vším všudy), tak som si pozrela seriál – dokonca – po slovensky – nadabovaný, pod názvom: „Soderžanky“, po slovensky: „Zlatokopky“, a to v troch sériach po cca 7 dieloch.

  Keby – náááhodou, niekto chcel si to mrknúť a viac súčasných ruských súvislostí pochopiť a komparovať s tzv. Západom, tak tu nižšie je odkaz..

  https://www.sledujserialy.io/serial/zlatokopky-2019

  V skratke:
  „Moskva, metropola moci. Mesto veľkých peňazí a vášní, pôvabných žien a bohatých mužov, spoločenských udalostí a nebezpečných intríg. Krásne dievčatá snívajú o tom, že prerazia do sveta luxusu, zlata a trblietavých šperkov a hlavná spoločenská dohadzovačka ich šikovne posunie do bezpečných rúk.
  Mladá umelkyňa Daria Smirovová, ktorá do hlavného mesta pricestovala zo Saratova, túži po novom lepšom živote, ale krutá udalosť všetko zmení. Spozná, že v tomto vysnívanom svete je všetko len o peniazoch, pôvabe, sexe, intrigách, vydieraní a vraždách. Postupne vychádza najavo, akú úlohu v ňom zohrávajú politika, mafia, polícia, vydržiavané krásky a ctižiadostivé zlatokopky.“

  Môj Záver:

  Ako tu niekto z diskutujúcich rozprával, že nemôže počúvať ruský jazyk, tak ja naopak – si rada púšťam ruské piesne v podaní napr. Shamana, Lepsa, Gazmanova, Pelageji, pričom nechcem povedať to, že si tu nepúšťam i piesne anglo-saského pôvodu, ovšem – pre mňa v príjemnej „tónine“.

  Ale – čo sa týka komunikácie, napr. počúvať nejaké video v AJ, tak to napr. ja – nemôžem, proste – tá hovorová angličtina mne už v ušiach vysoko vadí a prekáža (a preráža cez ušné bubienky a narúša moje pokojné Vedomie), proste ihneď – vypínam tieto anglicko-hovoriace videá, napriek tomu, že obsahovo by som im porozumela..

  Ale to vôbec nevadí.. Každý sme tu nastavený nejako Inak. A to si prosím – uvedomme, že niekto sa nachádza v rámci svojho Vedomia (úrovne Ducha) na 14. posch., iný na 5., ďalší na 10. a iný – možno na 31. poschodí – zo 100).

  A za to sa na seba, prosím – nehnevajme a neurážajme, tak, ako to je symptomatické – zvlášť tu pre jedného komentujúceho, ako sa hovorí –„ bez bázne a hany“! (Pozn.: A nemyslím si, že to konkrétny – dotyčný – pochopí..)

  Fajn, vďaka za porozumenie a možnosť rozvitia témy!

  • Israismael

   Ajša ,výborne si to napísala…Absolutorium…ale čakám negaciu k tvojmu príspevku minimálne u jedného človiečika ,živačika!

  • +++

  • Ajša, dobré je to, že v tých Moskovských kanceláriách, palácoch a mrakodrapoch sedia ešte stále aj ruskí vlastenci a nielen protiruskí zapredanci.
   Na Západe sedia v mrakodrapoch a palácoch len ľudia peňazí pretože v naskrz sfašizovanej spoločnosti niet miesta pre vlastencov ani na mieste vedúceho knižnice. Preto je riadenie Ruska spojené so svojím obyvateľstvom iným spôsobom ako na Západe. Na západe aby sa niekto dostal k riadeniu treba peňazí a klamstiev médií a v Rusku to závisí na podpore ľudí. A je vidieť ako proti tej podpore ľudí pre pronárodného kandidáta bojujú peniaze, médiá zo Západu.
   Obyvateľstvo Ruska je pevne spojené so svojimi politikmi pracujúcimi pre záujmy Ruska napriek tomu, že veľa z nich žije v palácoch a v nadbytku.

 12. Ak chcete znicit narod tak zacnite osudzovat nevinnych a chranit vinnikov.

Pridajte komentár

*