Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Aktivisti vytvárajú vlastný systém na identifikáciu zlých policajtov, čo skrývajú odznaky


Print Friendly, PDF & Email

Aktivisti vytvárajú vlastný systém na identifikáciu zlých policajtov, čo skrývajú odznaky

„Porazte ich v ich vlastnej hre.“ „Zvráťte situáciu.“ „Dajte im ochutnať ich vlastnú medicínu.“

Každá z týchto fráz bude platiť pre absolútne geniálne opatrenia, prijaté aktivistami, ktorí vytvárajú svoj vlastný systém na rozpoznávanie tvárí na identifikáciu policajtov, ktorí skrývajú svoje odznaky.

Policajná brutalita stúpa po celom svete

Ako uviedla organizácia TFTP počas protestov v USA nasledujúcich po smrti Georgea Floyda, policajti v celej krajine, v desiatkach miest, uplatňujú bezprecedentné násilie proti rozhnevaným protestom, prameniacim z nekontrolovanej policajnej brutality.

Podobné protesty v súčasnosti prebiehajú aj v mnohých krajinách po celej Európe proti pandemickým reštrikciám, vrátane Slovenska. Mohli sme to vidieť aj nedávno, keď na proteste 17. novembra polícia spôsobila pätnásťročnému chlapcovi tržné zranenie hlavy.

V USA Floydova smrť bola vyvrcholením nepokojov. Následne povstanie reprezentovalo niečo ďaleko hlbšie – systematické zlé zaobchádzanie orgánov na presadzovanie práva s občanmi, ktorí nie sú priamo spojení s vládnym establišmentom.

Do nespočetných incidentov boli počas týchto nepokojov zapojení policajti, ktorých nebolo možné identifikovať a v dôsledku ich anonymného podnecovania a násilia nemohla byť vyvodená žiadna zodpovednosť.

V mnohých štátoch zrejme polícia podnikala opatrenia na vyhnutie sa tejto zodpovednosti odstránením svojich menoviek alebo skrývaním svojich odznakov. To je však v priamom rozpore s postupmi väčšiny krajín.

Zdá sa však, že politikom, starostom, primátorom alebo mainstreamovým médiám je to v podstate jedno.

Prečo policajti skrývajúci totožnosť sú vážny problém

Policajti, ktorí taja svoju totožnosť, sú neblahou správou z dvoch dôvodov.

Ten prvý je, že môžu uplatňovať brutalitu voči nevinným osobám a my nevieme, kto sú, aby sme ich za to brali na zodpovednosť.

Druhým dôvodom je fakt, že za policajta bez čísla a odznaku sa môže obliecť ktokoľvek a začať si robiť, čo chce, napríklad vyvolávať násilie, zadržiavať ľudí či mnohé iné bezohľadné skutky.

Existujú vážne podozrenia, že mnohé tieto policajné akcie akoby dostali rozkazy zhora zakryť čísla svojich odznakov a odstrániť si menovky.

Toto je neakceptovateľné a vďaka programátorovi – samoukovi Christopherovi Howellovi to už tak dlhšie byť nemusí.

Program na identifikáciu policajtov

Howell vytvoril program na identifikáciu policajtov, ktorým ich nadriadení počas reakcie na protesty dovolili odstrániť si menovky.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Zaoberám sa vývojom systému na rozpoznávanie tvárí pre použitie na portlandských policajtov, pretože sa neidentifikujú na verejnosti,“povedal Howell pre NY Times.

Keďže však Portland vyhlásil používanie systému na rozpoznávanie tvárí proti polícií za nelegálne, mal Howell s využitím svojho softvéru isté problémy.

Lenže, ako uvádzajú NY Times, starosta Portlandu Ted Wheeler pánovi Howellovi povedal, že jeho projekt „naháňa trochu hrôzu“. Nejaký mestský právnik objasnil, že žaloby sa nebudú týkať jednotlivcov, načo Rada zákon jednomyseľne schválila.

„Tu v Portlande je priveľa sily,“povedal Howell pre NY Times. „Vedieť, kto sú tí policajti, sa zdá byť základom.“

Tento programátor – samouk tak vytvoril systém, ktorý vedie k obratu situácie ohľadom policajnej zodpovednosti.

„Viete, pre mňa bolo toto čosi ako chvíľa ´myšlienkovej sprchy´ a len akýsi druh prieniku medzi tým, čo viem robiť a mojimi súčasnými záujmami,“povedal.

„Zodpovednosť je dôležitá. Potrebujeme vedieť, kto čo robí, aby sme sa s tým vedeli vyrovnať.“

Hong-Kongčania a Francúzi vyvinuli podobné systémy

Vo svojej snahe o identifikáciu anonymných policajtov, ktorí môžu podnecovať násilie bez obáv z trestu, nie je Howell osamelý.

Colin Cheung, protestujúci z Hong Kongu, vyvinul nástroj na identifikáciu policajtov s využitím ich fotografií z internetu. Jeho technológia bola taká účinná, že ho za to čínska vláda uväznila.

Ako uvádzajú Times, Paolo Cirio uverejnil na internete tváre 4000 francúzskych policajtov pre výstavu nazvanú „Zachytenie“, ktorú opísal ako prvý krok vo vývoji aplikácie na rozpoznávanie tvárí.

Tváre vybral z 1000 fotografií, ktoré zozbieral na internete a od fotografov, ktorí sa zúčastnili na protestoch vo Francúzsku.

A pridávajú sa aj iní ľudia.

Ak je štát ochotný využívať systém na rozpoznávanie tvárí proti nevinným občanom, potom by jeho predstavitelia nemali byť prekvapení tým, že kamery a softvér začínajú ukazovať aj na nich.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: wakingtimes.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Fridrich Hláva

  Pod+a mňa v USA zákroky boli oprávnené- tam sa negroškovia rozkokošili, lebo ich lídri Demokratickej strany poštvali (kto nikdy nebol v USA, nevie ako to v černošských getách vyzerá- tam jednotliví policajt sa ni ukázať nemôže-a vodiči napr. keď jazdia cez BRONX v New Yorku, tak si zatvárajú dvere vyberajú revolvery a zapínajú kamery- negri sa nahrnú na ulicu- ak nejde vodič dosť rýchlo vytiahnu ho aj ostatnými bielymi z auta a okradnú a zbijú ich…TO NIE JE OJEDINELÝ jav prosím!! U nás Igorkizmus sa odbavuje na občanoch ktorí NAOZAJ protestujú aj keď mnohé z protestov sú aj umelo vyvolané- aby si bolo možné ľudí nafotiť a založiť im spis-na Ministerstve vnútra totiť táto vláda zamestnáva „poradcov“ z USA!!

 2. Fridrich Hláva

  Mladík volá do rádia a pýta sa:
  Čo mám robiť? Na smrť nenávidím ostatné rasy! Som teda rasista?
  Mladučká moderátorka rádia sa vážne zamyslí a odpovedá:
  To je veľmi zložitá otázka a ťažká odpoveď, ale
  ak si Žid, tak si správne ortodoxný,
  ak si Moslim, tak si ten pravý veriaci,
  ak si Japonec, tak si vlastenec a patriot,
  ak si Američan, tak si bojovník za slobodu a demokraciu na celom svete,
  ak si Cigáň, tak si nevinná obeť bieleho teroru
  ale ak si Slovák, tak si naozaj zasratá rasistická sviňa!

  • Mladík volá do rádia a pýta sa:
   Čo mám robiť? Na smrť nenávidím ostatné rasy! Som teda rasista?
   Mladučká moderátorka rádia sa vážne zamyslí a odpovedá: – SI SIONISTA! Si naozaj zasratá rasistická sviňa!

 3. Definitiva
  • Vážený pán Definitíva, ďakujeme za neskutočný link, ža ďalšie otváranie našich očí. Celý článok som prečítala, teraz niektoré veci prekopírujem, lebo viem že mnohí zamestnaní robia len „rýchle čítanie“ bohužiaľ nemajú viac času:

   Vrchní sestra s sebou sekla na zem v živém přenosu poté, co 17 minut předtím byla očkována vakcínou firmy Pfizer a byla požádána zástupcem farmaceutické společnosti, aby na kameru propagovala její bezpečnost! Kdyby v ten moment seděla za volantem v autě na dálnici po očkování v Drive-In kiosku, zřejmě by zabila sebe i další řidiče! Sestra popisovala nástup mdlob, rozmazaného vidění, ztrátu rovnováhy a syndrom časoprostorové dezorientace projevující se při hypoxii, prudkém poklesu krevního tlaku a při otravě krve!
   Včera jsme přinesli článek a video [1] o tom, jak zdravotníci a lékaři v USA a ve Velké Británii falšují své vakcinace před kamerami a ve skutečnosti si vpichují prázdné injekce se zasunutými písty, anebo používají hollywoodské rekvizity a filmařské injekce se zasunovacími jehlami na skryté pružině. Tito lékaři a zdravotníci vědí, co je vakcína zač a nehodlají se vakcínou očkovat.

 4. Ďakujeme za preloženie ďalšieho dôležité článku. Veru tá 0.0001 percentná elita čo riadi túto zemeguľu vymýšľa a vymýšľa „novinky“ proti ľuďom.
  Už vo Francúzsku Macron (Rotchildovský chlapec) pretláča, že sa nebudú smieť natáčať policajti.
  A ľudia sa dajú vždy podplatiť, nemyslia na svoje rodiny, na svoje deti.

 5. Definitiva
 6. https://www.naturalnews.com/2020-12-18-local-news-airs-worker-receiving-empty-vaccine.html#
  Fake shot? Local news airs health care worker receiving empty vaccine
  Podvodné vakcíny? Miestne správy dávajú na vedomie, že zamestnanec zdravotníctva dostáva prázdnu vakcínu.

 7. Definitiva

  Majú na za imbecilov.
  Slovensko plánuje zavakcinovať 3,3 mil obyvateľov, krát 2 rovná sa 6,6 mil vakcín.
  Ak sa budú vakcinovať aj kojenci, tak je to 5,5 mil. krát dva rovná sa 11 mil. vakcín.
  Slovensko plánuje kúpiť 17 mil. vakcín, o ktorých kvalite vieme len to,. že sú život ohrozujúce.

  https://www.hlavnespravy.sk/prichod-prvej-vakciny-na-slovensko-by-mohol-byt-podla-jezikovej-26-decembra/2385172

 8. https://www.naturalnews.com/2020-12-18-vin-gupta-vaccination-doesnt-stop-covid19.html#
  Vin Gupta says getting vaccinated doesn’t stop infections or the spread of COVID-19, so what’s the point?
  Vin Gupta hovorí, že keď sa dáme zaočkovať, to nezastaví aby sa infekcia COVID-19 šírila, takže aký to má zmysel?
  V článku je vysvetlené, že prijatie vakcíny len zvýši možnosť úmrtia.

 9. https://www.naturalnews.com/2020-12-18-uk-deploy-resuscitation-facilities-coronavirus-vaccination-centers.html
  UK to deploy “resuscitation facilities” in coronavirus vaccination centers to treat wave of allergic reactions caused by vaccines
  Veľká Británia rozmiestňuje „resuscitačné zariadenia“ v korona vakcinačných centrách aby mohli liečiť vlnu alergických reakcii spôsobených vakcínami.
  It’s not just Pfizer: Other coronavirus vaccine candidates have caused adverse reactions
  Je to nie len Pfizer: Aj ďalšie korona vakcíny spôsobujú nepriaznivé účinky.

 10. https://www.hlavnespravy.sk/cina-nakupi-sto-milionov-vakcin-od-pfizeru-pfizer-zamestnava-69-zastupcov-cinskej-komunistickej-strany/2384820
  Čínska farmaceutická skupina Shanghai Fosun Pharmaceutical Group v stredu oznámila, že uzavrela dohodu so spoločnosťou Pfizer/BioNTech, ktorá vyvinula prvú vakcínu schválenú na použitie v Spojených štátoch. Ide o nákup 100 miliónov dávok vakcíny proti Covid 19, informoval Breitbart

 11. Prekopírovala som jeden blog:
  A je to tu..London hlasí zákerný typ kovidu…
  Február 2021
  Je projektovaná mutácia vírusu spôsobujúceho ochorenie COVID-19 a kombinovaná infekcia s ďalším vírusom, ktorá bude nazvaná ako COVID-21. Jej infekčnosť aj smrtnosť budú ale omnoho väčšie.
  Toto povedie k tretej vlne lockdownov (uzatváraní…

 12. Prekopírovala som ďalší zaujímavý blog:
  A čo testovanie v Blave 5G?
  Umierajú 45_55 ročný, zvláštne rýchlo.

  Veru teraz sa nikto nezaoberá 5G, že bunka sa od toho dusí, že v Číne, v Taliansku „korona“ začala po spustení 5 G, potom znížili frekvencie a korony ubúdalo.

 13. https://banned.video/watch?id=5fdd323b1e2dd10024bebf70
  Jayme Icke: Covid Lockdown is Psychological Programming for Globalist Takeover
  Jayme Icke: Covid Lockdown (uzavretie krajiny) je psychologické programovanie globalistov aby prevzali kontrolu.

 14. Jednoduchá

  Ďakujeme za ďalšie infor.p.Jean, ste skvelá, že nám takto ,,rozširujete obzory“!……ten prísp.o tej zdrav.sestre je veľmi ,,poučný“, myslím, že o ňom písal v predchádz.článkoch od Bádateľa aj iný pisateľ……….

 15. Prekopírovala som jeden blog, aj na zasmiatie:

  vakcíny = diablov jed! Punktum!

 16. sem speje vakcinácia „Zaočkovaní Izraelci dostanú „zelený pas“, ktorý im umožní zúčastňovať sa podujatí či jesť v reštauráciách“
  https://magazin1.sk/zaockovani-izraelci-dostanu-zeleny-pas-ktory-im-umozni-zucastnovat-sa-podujati-ci-jest-v-restauraciach/

  • Raz sme v školskej jedálni dostali akože kuraciu polievku – boli v nej samé kuracie kožičky – nakrájané a skrútené do malých ruličiek. Žiadne kuracie mäso, ale polievka mala grády aj šmak, a ja mám z hydiny najradšej práve varené-pečené kožky.

   Prisadol si k nám spolužiak – nakukol do tanierov a polievkovej misy – vyvalil oči a zabil – „Dneska máme obriezkovú polievku?!“

   Samozrejme nám vyprskla nosom! Šalom!

   „Z pohľadu histórie ide o jednu z najstarších operácii (z náboženských dôvodov sa vykonáva už niekoľko tisícročí). Existuje dokonca tiež viac ako 80 operačných postupov (v závislosti od jednotlivých kultúr, kultov, náboženstva, či rituálov), ako pripraviť muža/chlapca o predkožku.“
   https://erekcia.guru/wp-content/uploads/2018/05/fimoza-operacia-obriezka-946×1024.jpg

   Poznámka – úplne najlepšie je, keď rabín pri obriezke batoľaťa zastavuje krvácanie na pipíku vlastnými ústami a napije sa z krvi dieťaťa. Tiež dôvod, prečo „pripraviť mužOV/chlapcOV o predkožku.“
   https://erekcia.guru/obriezka/

   He – „Kóšer slepačia“ polievka pre „dušu“. Za to už ten zelený covid pas stojí.

 17. Myslím si, že naša vláda preto teraz išla do karantény, aby sa vyhli depopulačnej vakcíne, aby mohli povedať, vyhovoriť sa, že mali pozitívny covid test – teraz sú pol roka chránení. Majú to teda dobre prešpekulované, dobre vymyslené.
  Depopulačná vakcína bude len pre nás, len pre „ovečky“.

 18. Jednoduchá

  …aha, takže preto taký ,,ťah“ od našej vlády!…no smutné, presmutné….však mali byť prví! oni ju zakúpili, mali sa 1.doradu postaviť! a oni urobia toto! Sú to ,,špekulanti prešpekulovaní“ !!!………….

  • Ale na covid nemajú – to priznal aj Matovič – covid s nimi vydrbal tak, že sa nemôžu dať očkovať! Kto bol pozitívne testovaný – nebudú ho očkovať! Aj ja chcem covid!
   https://www.infovojna.sk/article/matovic-obvinuje-tentoraz-koronavirus-jaro-a-veronika-chceli-vakcinu-medzi-prvymi-hnusoba-im-skrizila-plany

   Problém je, že sa chystajú odinštalovať Matoviča a nainštalovať vydierateľných – buď masóna Pellegriniho, alebo Naďa na jeho miesto. V prípade Naďa – Matovičovho poskoka, ktorý je poskokom Radičovej – dostaneme domino efekt poskokov – poskok Soros – Sorosov poskok Radičová, Radičovej poskok Matovič a Matovičov poskok Naď. Naď si nainštaluje vlastného poskoka – pravdepodobne do korupcie zatiahnutého a vydierateľného „poradcu“ z generality.

   „Covid je Sviňa! KEĎ NEBUDEŠ správne CHUCPE DRZÝ – to PRASA zabije TEBA!“

Pridajte komentár

*