Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Maďarsko žiada, aby OSN vyšetrila Bidenov režim pre útok na plynovody Nord Stream


Print Friendly, PDF & Email

Maďarsko žiada, aby OSN vyšetrila Bidenov režim pre útok na plynovody Nord Stream

(Sean Adl-Tabatabai, Newspuch) Maďarsko vyzvalo OSN na urýchlené vyšetrenie útoku Bidenovho režimu na plynovody Nord Stream, o ktorých novinár Seymour Hersh tvrdí, že ich zničenie vykonala vláda Spojených štátov amerických.

Tri zo štyroch plynovodov spájajúcich Rusko s Nemeckom mali sabotovať americkí agenti v septembri minulého roka.

USA vykonali akt štátneho terorizmu proti vlastnému spojencovi Nemecku

Tento akt štátneho terorizmu zanechal väčšinu Európy závislú na energiách z USA (skvapalnený LNG plyn), čo prinútilo vydierané európske krajiny, hlavne Nemecko, podporiť vojnu na Ukrajine.

USA mali totiž obavu, že Nemecko by mohlo začať s Ruskom rokovať. To by potom viedlo k ukončeniu vojny na Ukrajine, čo Američania nechceli, lebo mali záujem na pokračovaní vojny.

V prípade energetickej závislosti Nemecka na USA nemá totiž Nemecko na výber a musí sa bezvýhradne podvoliť vôli USA.

Stránka Summit.news uvádza:

Investigatívny novinár Seymour Hersh, ocenený Pulitzerovou cenou, publikoval začiatkom februára 2023 článok, v ktorom tvrdí, že podmorské plynovody zničili USA ako súčasť tajnej operácie.

Podľa Hershových zdrojov výbušniny nastražili v júni 2022 potápači amerického námorníctva pod zámienkou cvičenia NATO s názvom BALTOPS 22 a o tri mesiace neskôr boli na diaľku odpálené signálom vyslaným sonarovou bójou.

Jeden zdroj prezradil Hershovi, že sprisahanci vedeli, že tajná operácia bola „aktom vojny“, pričom niektorí agenti zo CIA a ministerstva zahraničia varovali:

„Toto nerobte. Je to hlúpe a ak sa to prezradí, bude to politická nočná mora.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Po tom, čo Čína požadovala, aby sa Spojené štáty americké v súvislosti s Hershovými tvrdeniami „zodpovedali svetu“, Maďarsko teraz pridalo svoj vlastný hlas k výzve na úplné a riadne vyšetrenie incidentu.

„Je to v podstate prvýkrát, čo bola napadnutá taká významná európska kritická infraštruktúra. Nech to už vykonal ktokoľvek – bola napadnutá,“ povedal pre RIA Novosti maďarský minister zahraničných vecí Peter Szijjárto.

Maďarsko považuje útok na plynovody za škandalózny teroristický čin

Szijjártó dodal, že sabotáž predstavuje „škandalózny“ teroristickým čin a pravda o zistení, kto je za neho zodpovedný, má mimoriadny medzinárodný význam.

Budapešť chce vedieť, „kto to spáchal a prečo“ a žiada o „komplexné, hlboké, štruktúrované a podrobné“ vyšetrovanie pod záštitou OSN.

„Myslím si, že OSN by mala poskytnúť rámec pre takýto druh vyšetrovania,“ povedal Szijjárto.

Ďalej dodal, že táto medzinárodná organizácia by mala fungovať ako „platforma pre krajiny, ktoré sa môžu navzájom rozprávať, dokonca aj tie, ktoré sa považujú za nepriateľov.“

Záver

Bývalý informátor NSA Edward Snowden tiež reagoval na odmietnutie Bieleho domu, že americké spravodajské agentúry sú zodpovedné za vyhodenie ropovodov Nord Stream do povetria.

Poukázal na to, že USA kedysi dávnejšie tiež popreli účasť na invázii v Zátoke svíň na Kube a iných operáciách pod falošnou vlajkou, ktoré zorganizovali USA na ospravedlnenie svojich dobyvačných vojen.

Liečba osteoporózy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. zapredana SR

  Žiadala o to RF a zamietli to, tak Maďarsko ako dopadne? Nebuďme naivný. Kto mlčí ten svedčí.

 2. oldmarxista pamprlik

  Kapitalizmus potrebuje vojnu pre svoj dalsi rast. Vojnu v bohatej oblasti aby mali podnikatelia co robit. Ani jeden kapitalisticky stat nema zaujem nieco vysetrit a dokonca ani majitelia plynovodu , lebo uz davno maju rozbehnuty ziskovejsi biznis. O byvatelia kapitalistickych demokracii hor sa do toho, uz od vas chcu vase zdravie , zivoty a majetky Vas a vasich pribuznych a znamych . Ale klidek to je ono . potom bude dobre ved vojny posuvaju ludstvo vpred povedALi odbornici. Len debil by chcel socialistycky mier a dochodok v 60 a ktomu nedostatok hygienickych vloziek.

 3. Zátoka svíň je na Kube

 4. Maďari si trúfajú, no nebude to iba ich odvahou. Niekto za nimi stojí a drží im chrbát. Nepochybne s nimi majú nejaké zámery v tejto oblasti, lebo sa nič nedeje náhodne.

 5. No len mi nech niekto netvrdí, že bruselskí politici a úradníci odtrhnutí od reality a kritického myslenia, kvalitného vzdelanie nefrčia ešte aj na drogách, keď schvaľujú takéto veci: https://auto.pravda.sk/magazin/clanok/658738-europska-komisia-navrhla-celoeuropske-digitalne-vodicaky-chce-aj-dalsie-zmeny/ ! Zelený hrob a nie politika. Debily ! Prečo z EU a NATO bleskom !!!

 6. Pozorovatel

  Zdravím,
  mimo téma. Máte tu někdo zkušenost s přenosem spike proteinů z očkovaných?
  Ať u vás nebo známých?

  • Len „na dobierku“!

   Máte tu niekto praktickú skúsenosť s bio identifikáciou spike proteínov – čoby priónov? No – myslím, že to nemá ani Pekarová!

   • Pozorovatel

    Já jsem to myslela tak, že jste byli například na delší návštěvě u očkovaných, a po týdnu nato jste onemocněli a skončili v nemocnici na neurologii.
    Do té doby jste byli celý život zdraví.
    Mě se to stalo a bylo mi řečeno, že je to přenos od těch očkovaných.
    Stalo se někomu něco podobného?

   • CDS skupina…,doktor Klinghard

    • Prvý ich tak označil Dr.Fleming. Ja teraz nemyslím na vedeckú – teoretickú definíciu, ale tak, ako neizolovali žiaden vírus covid 19 – či izolovali nejakú „hmotu“ spike proteínov.

 7. Mimo tema.
  Četla jsem to ve více předpovědích . Smrt bude přicházet tiše a bez boje do pár sekund jako smrtelný plyn všude tam kde jim budou lidi překážet nebo se bouřit ,nejen ve válce .Nebude se ničit infrastruktura, budovy o které, nechtějí přijít, nebude se bombardovat ,potřebují se zbavit „jen lidí „. Proto jim nevadí navážet do EU množství uprchlíků ,budou je tu mít hezky po hromadě a hned jak dokončí svůj úkol zbaví se nejen jich i touhle cestou-smrtelným jedovatým plynem .Lidé padnou k zemi jako mouchy do pár sekund.
  Všechno ostatní je jen odvádění pozornosti. Hlavní plán je vyhubit lidstvo všemi možnými způsoby.
  Když to všechno za několik let přehrmí nastane Zlatý věk s hrstkou nezabodnutých lidí . Pomůže možná plynová maska . Když sem jednou znova“ příjdeme“ bude už na světě hezky ,svobodně a to mně uklidňuje.
  https://gloria.tv/post/BcMSsiauXfDz2C3fvMZcGB4LD

  • Objektívne

   Zlatý vek nastane a bude sa dodržiavať to, čo bolo napísané na Georgijských poradných kameňoch. https://sdu.sk/Qqk
   Na tom texte nie je nič závadné ak sa na to pozrieme novým uhlom pohľadu.. Práve takto by ste chceli aby fungovala spoločnosť.

  • To by museli ten plyn vypustiť všade naraz, lebo inak by nastala panika a ľudia by sa rozpŕchli. A vykonať to naraz na celom svete nie je možné. Podobné je to s očkovaním. Keby ľudia začali padať hneď po očkovaní, ďalší by na očkovanie nešli. Preto museli mať vakcíny omeškaný účinok.

   Zabiť veľké množstvo ľudí nie je také jednoduché. Aj na Ukrajine prebieha naintenzívnejší konflikt od 2. svetovej vojny a za rok zabili „len“ niekoľko stotisíc ľudí. V porovnaní s celkovými populáciami Ruska a Ukrajiny je to zanedbateľné percento (ak by sme to mali povedať takto chladnokrvne). Pandémia bola v tomto účinnejšia. A účinnejšie sú už len zbrane hromadného ničenia. Lenže potom hrozí, že zahynie aj elita a ich rodiny.

   • Objektívne

    Existuje ešte niečo oveľa ničivejšie, čo zahubí väčšinu populácie na planéte. Veľa ľudí o tom nepremýšla, pretože sú v zajatí pozemských udalostí. Sú o tom zmienky vo všetkých svätých knihách, povestiach, mytológiách… Už sa to stalo a stane sa to znova.
    Napríklad tento obraz udalosti, ktorú videli v dávnej minulosti pripodobňuje to, čo sa vtedy stalo. Nemusí byť nakreslený úplne verne, ale dobrý pozorovateľ si všimne rozlámanú zem, kde došlo na niektorých miestach k prepadu pôdy a na niektorých k navýšeniu. Aké sily to môžu spraviť? Toto nie je obyčajná búrka. Spraví to Slnko. Prečo by Joshua niečo prikazoval Slnku keď by to bola len búrka?
    https://commons.wikimedia.org/wiki/File:JoshuaSun_Martin.jpg
    Po takejto udalosti bude civilizácia vstávať z popola ako ten bájný vták Fénix z egyptskej mytológie. Zlatý vek nastane až o niekoľko storočí potom.
    Alebo sa to dá povedať aj inak. Môže to spraviť Boh, keď vidí na Zemi tú veľkú zhýralosť? Ja by som povedal, že Boh to spraviť môže.

    • Asi taky jeden z důvodu proč byly budovány ty podzemní tunely.
     https://www.poznatsvet.cz/clanek/tunely-pod-evropou-20210810.html

     • Objektívne

      Ano, udalosť celoplanetárnej katastrofy by mohla vysvetliť prečo stavali tunely. Ak by sa to dalo prežiť v nejakej pivnici, zrejme by si nedali toľko námahy vybudovať ohromné množstvá tunelov. Možno je vhodné sa zaujímať o lokácie tých tunelov, aby človek vedel kam ísť v prípade potreby. Bohužiaľ nevieme či to tí ľudia prežili, pretože dosť podstatná vec na tuneloch sú vodotesné dvere.

  • Potešujúca správa Magda lena taká smrt je bezbolestná iba usneme ako kusy a nebudeme krvácat ach jo D

  • Mě by jenom zajímalo,jak dlouho jim ten Zlatý věk vydrží.Kdysi jsem viděla nějaké video,kde jakýsi vědec vysvětloval,že jsou známi látky, které kdyby se nějak šikovně a rovnoměrně rozprášily ,tak vylidní velká území na Zemi.Irmaier hovoří o nějakém zlatém dešti,kdy se stačí na tři dny schovat,zatemnit okna.

 8. Vraždiace šialenstvo z minulého storočia nepoľavilo a pokračuje i v tomto storočí. Ďalším prejavom kolektívnej poruchy ľudskej mysle je – absurdné násilie, ktoré ľudské tvory páchajú aj na ostatných živých tvoroch i na planéte Zem samotnej. Likvidujeme pralesy, produkujúce kyslík, vytláčame rastlinné a živočíšne druhy, zachádzame kruto s hospodárskymi zvieratami vo veľkochovoch, znečisťujeme rieky, oceány, vzduch. Ľudia sú chamtiví a nechcú vidieť svoje prepojenie s Celkom, so Zdrojom. A táto cesta vedie na konci Časov – k zničeniu seba samých – sebadeštrukcii.

  Kolektívne prejavy šialenstva tvoria väčšinu našich dejín, ktoré sú do značnej miery –históriou pomätenosti.

  Keby boli dejiny ľudstva klinickou štúdiou života jedného človeka, diagnóza by znela asi takto: chronické paranoidné halucinácie, nutkavé sklony k vraždeniu, extrémnemu násiliu a krutosti voči domnelým nepriateľom, bezvedomie – premietané do vonkajšieho sveta;
  Záver: ťažká psychopatia s niekoľkými krátkymi svetlými okamžikmi.

  P.S: Pokiaľ nezmeníme stav svojej mysle – vedomia, budeme znovu a znovu vytvárať v podstate rovnaký svet, s rovnakými démonmi a rovnako – šialený!

Pridajte komentár

*