Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Florida chce zakázať umelé mäso Billa Gatesa, ktoré spôsobuje rakovinu


Print Friendly, PDF & Email

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Zákonodarcovia na Floride sa chystajú zakázať falošné mäsové výrobky Billa Gatesa kvôli drvivým dôkazom, že mäso vypestované v laboratóriu spôsobuje rakovinu.

Návrh zákona HB1071 urobí predaj „pestovaného mäsa“ nelegálnym, čo znamená, že každý podnik alebo jednotlivec prichytený pri výrobe alebo predaji falošného mäsa bude trestne stíhaný. Taliansko takéto mäso nedávno tiež zakázalo.

Podľa stránky Floridapolitics.com republikán Daniel Alvarez z Tampy obhajuje krok úplne zakázať predaj umelo vypestovaného mäsa, hoci uznáva, že to pravdepodobne nebude trvať večne. Potrvá však najmenej päť rokov, kým budú tieto potraviny komerčne dostupné a zákonodarcovia tak získajú viac času túto záležitosť prehodnotiť.

„Chcem voľný trh a zároveň chcem ubezpečenie, že keď vložím produkt do nákupného vozíka, tak budem vedieť, že je bezpečný,“ povedal Alvarez.

Kritici legislatívy ale tvrdia, že návrh nového zákona zabrzdí rozvoj biotechnologického priemyslu na Floride. Medzi kritikov patria aj viacerí republikáni vo výbore.

Poslanec Jim Mooney, republikán z Islamorady, povedal, že na tanieroch Američanov sa nachádza veľa pochybného mäsa dovezeného z celého sveta, tak prečo teda biť na poplach ohľadne mäsa vypestovaného v „bezpečných laboratóriách v USA“?

„Nechceme jesť čínske jedlo, ktoré končí na našich tanieroch, je to desivá, desivá myšlienka,“ povedal Mooney. „Tilapia (ryba), videli ste niekedy, ako sa chová vo Vietname? Takže viete, ako sa ohľadne toho cítim.“

Legislatívu podporujú predstavitelia tradičného poľnohospodárstva, vrátane združenia Florida Cattlemen’s Association (Floridská asociácia farmárov). Investori, výskumníci a podnikatelia však povedali, že je chybou úplne zakázať nový produkt.

Len tento týždeň Severoamerický inštitút pre mäso poslal list guvernérovi Floridy Ronovi DeSantisovi a legislatívnym lídrom. Táto skupina je najväčším a najstarším obchodným združením výrobcov mäsa. Odporcovia legislatívy uviedli, že kultivácia umelého mäsa predstavuje hrozbu pre tradičné poľnohospodárstvo.

Zbohom vysoký krvný tlak

„Zákonodarcovia a ďalší, ktorí sa pri návrhoch zákonov HB1071 a SB1084 oháňajú „bezpečnosťou potravín“, tak robia na svoju škodu, pretože tieto zákony vytvárajú precedens na prijímanie politík a regulačných požiadaviek, ktoré by jedného dňa mohli nepriaznivo ovplyvniť samotných kritikov,“ píše sa v liste Severoamerického inštitútu pre mäso.

Kritici poznamenávajú, že americké ministerstvo poľnohospodárstva už schválilo tento produkt pre ľudskú konzumáciu.

Senátor Jay Collins, republikán z Tampy, však hovorí, že Florida má dôvod presadzovať väčšiu opatrnosť v porovnaní s federálnou vládou.

„Hovoríme, že chceme viac testovania a viac bezpečnostných dát predtým, než povolíme predaj tohto umelého mäsa na Floride, napriek tomu, že ho Úrad pre potraviny a liečivá (FDA) povolil,“ povedal Collins a priznal, že nepredpokladá, že zákaz bude trvať „navždy.“

Zatiaľ len dve reštaurácie v celých USA v súčasnosti ponúkajú umelo vypestované mäso, jedna v San Franciscu a druhá vo Washingtone.

Medzitým výskum pestovania umelého mäsa pokračuje na mnohých univerzitách a inštitúciách na Floride. Na Floridskej univerzite a Univerzite v Miami prebiehajú štúdie, rovnako ako v laboratóriu Mote Marine v Sarasote a v zariadeniach NASA na Cape Canaveral.

Legislatívci v oboch komorách amerického parlamentu upravili zákony tak, aby umožnili pokračovanie výskumu. Demokrati v Senáte privítali tento posun, ale obávjú sa, že ak predaj umelého mäsa zostane zakázaný, poškodí to výskumné úsilie.

„Nie som si istý, prečo by sme sa v slobodnom štáte Florida pokúšali zastaviť úplne nový priemysel,“ povedala senátorka Lori Bermanová, demokratka z Boynton Beach.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pentagon varuje před přímým střetem Ruska a NATO

  https://aktax.cz/pentagon-varuje-pred-primym-stretem-ruska-a-nato/

  • Zaujímavé, že niektoré alternatívne (?) weby používajú pri vyobrazení stránky čiernu, červenú a bielu rovnako ako fašistické mainstreamové stránky a rôzne logá ako nočník n. Dva roky nazad som videl v Lidli polystyrénové hádzacie lietadlá (cca 80 CM rozpätie krídiel) a obe boli vo fašistických farbách. Jedno malo trup čierny, krídla biele a kabínku červenú. Druhé bolo vo farbách NATO – trup modrý, krídla biele a kabínku čiernu. A nálepky malo každé tiež v tej farebnej kombinácii aké bolo samo. Že by náhoda?

 2. Je to mimo tému článku, ale pokiaľ ide o priamy stret Ruska a NATO, o tom „šéf Pentagonu“ nerozhoduje. Myslím si, že USA by v priamom jadrovom konflikte s Ruskom ťahali za kratší koniec. A NATO bez USA nemá už vôbec žiadnu šancu …

  • NATO a Rusko priamo bojujú už 2 roky. Jadrové zbrane Rusko použije ak bude ohrozená jeho existencia. Prezlečenie uniforiem neohrozuje Rusko. Politik má povinnosť klamať, aby pomohol štátu. Je to lacnejšie ako bojovať.

 3. Umelé mäso je rakovina. Rastie v umelých nádobách. Po zlom tepelnom spracovaní rastie cez črevo do tela.

 4. mariankosnac

  Divím sa že Gejcove umelé mäso má toľko zastáncov v Amerike. Nechcú už žrať pochybné mäso od Rákosníka a tak ho nahradia iným, možno ešte horším americkým svinstvom.

  Kedysi som občas kúpil konzervu nejakého gulášu a to mäso mi pripadalo pochybné ale neriešil som to. Až po čase som zistil že to nebolo čisté mäso ale guláš so sójovými kockami a mletým bravčovým mäsom a jeden druh bol iba sója. Kapitalisti sú vynaliezaví tak aby to nerobili nejako takto že zmiešajú normálne mäso s umelým, ale na to by sa kontrolami prišlo, tak to asi nepôjde. Táto konzerva vyzerá lepšie ale je na urobenie núdzových zásob drahá a aj tak majú skladom len jednu.
  https://www.balistas.sk/vojenska-konzerva-arpol-madarsky-gulas-850g

  • takhle jsem „převáděla“ manžela na zdravější? způsob života v devadesátkách. Kombinovala jsem maso se sojovými kostkami-guláš a von to baštil. Na sojové kostky samotné už nedošlo.

   • Sója, tofu, flora – aj ja na začiatku 90 tok som to skúsil ale rýchle som toho zanechal. A tiež ma dosť nemilo prekvapilo, že časom všetky omáčky ako saba alebo papriková nátierka v konzerve akosi po rokoch zanikli a prešlo sa na sladkokyslé omáčky či dresingy. Viem, že nejaká novšia saba je ale to už nieje saba.
    Viem, že na západe to letí – tie sladkokyslé omáčky ale ja mám k tomu odpor – často sa v plastovom kontajneri či „popolnici“ s bioodoadom nazberá a skvasí šťava zo všetkého čo tam človek hodí – zapácha to ako skvasená zelenina v pohári …no a to vždy cítim keď si skúšam dať nejakú sladkokyslú omáčku.
    Ešte tak cca 10 rokovať nazad existovala v plastovej malej špicatej fľaške slaná pálivá žiarivo červená hustá omáčka – skôr pasta tabasco. Bola celkom drahá a dával som si ju na asia wok. Dnes po nej nie je v obchodoch ani pamiatky a všade sú len tie poondiate sladkokyslé omáčky.
    Na západe majú ich slávne barbekju a tá móda čo s tým prišla k nám – dávať na to sladkokyslé omáčky tak to je úplná katastrofa dávať na akékoľvek grilované mäso sladkokyslé omáčky. Kedysi som si kúpil párok s fazuľou vo veľkej konzerve – či už za socíku alebo hneď po ňom a dalo sa..a aj to bolo chutné. Aj nejaký ten guláš v konzerve bol v tých časoch vcelku chutný. Teraz keď vidím v regáloch veľkú drahú konzervu gulášu tak si ani neviem predstaviť čo to musí byť v tej konzerve za „zázrak“ keďže za tie desaťročia išlo všetko s kvalitnou dole.
    Alebo jak boli za socíku za pultom v reštikách a stravovacích zariadeniach tie všemožné dobroty – ako topinky, chleby vo vajci, klobásy a pod. – to sme sa nedávno s manželkou pozerali na kúsok z filmu „Jáchyme hoď ho do stroje“ a za tým pultom kde si L.Sobota chodil rozmieňať peniaze tak tam boli tie potraviny. Sme si povedali, že: pozri, to ešte boli naozajstné, poctivé topinky a ostatné… Pozerali sme na to ako keby sme dnes žili v nejakom umelom svete.

 5. Je to dosť sarkastické, keď sa v mäsiarstve musíte pýtať, koľko mäsa obsahuje ten,či onen výrobok.V dnešných špekáčkach,párkoch atď… je sotva 50 percent mäsa, ten zvyšok je „neznámeho pôvodu“.Mäsiarstvo by sa potom malo asi volať „Polomäsiarstvo“.To už je lepšie si kupovať bravčové vo vlastnej šťave,tam je zhruba 90 percent mäsa a zvyšok tuk a konzervačná soľ,no mám dojem, že takéto konzervy čoskoro prestanú vyrábať…Na bravčové karé, či pliecko budeme len spomínať. Už teraz sa mnohí sťažujú na kvalitu potravín,no sťažujú sa tí, ktorí nepoznali ešte horšie…

  • mariankosnac

   Minule v dedinskej Jednote pri mäsiarskom pulte sa jedna staršia pani pýtala na nejaké nové párky že koľko obsahujú mäsa. Tak jej na to predavačka odpovedala: ,,tak ako ostatné“.

   • Klasické párky neobsahujú žiadne mäso. Obsahujú mäsovokostnú múčku a z tej pred pár desaťročiami dostali kravičky BSE. Spomínaná mäsovokostná múčka je výborná na hnojenie polí a sadov, ale nie na jedenie.

    • Neviem ako iní ale ja som už rezignoval na špekačky. Či kúpim tie najväčšie šmejdy alebo tie najdrahšie s najväčším podielom mäsa tak je to stále to isté – akási pena alebo prinajlepšom konzistencia podobná stuhnutej žemľovke. Niežeby by mi tie konzistencie až tak vadili ale ani poriadnu aj keď ošidenú chuť to nemá.
     Už sa to nesnažia ani navoňať a nachuťiť. Nad ohňom z toho kvapká akási divná tekutina ale tuk to nie je.
     Takže vždy kúpim namiesto špekáčikov nejaké klobásky či párky pripomínajúce špekačky.
     Boli firmy v ČR v 90 tkach, ktoré robili špekačky s nulovým podielom mäsa a boli chuťovo lepšie ako väčšina dnešných špekáčikov aj keď to bolo umelo navoňané a nachutené.
     Dnes mi tie špekačky jednoducho nechutia a už som sa aj uchýlil k tomu, že som ich špikoval slaninou aby nejak chutili pretože je to všetko ako nejaký mix umelých plastov, múky a neidentifikovateľného odpadu zo zvieraťa. Je jedno či je to najlacnejšií alebo najdrahší – chuťou je to všetko na houby. Veď nech si skúsi nakvapkat na tanier „tuk“ z takých rozpálených špekáčikov – nech si toho lízne a uvidí, že to nemá s mäsom, tukom či údenín nič spoločné. Ani umelo studeným potravinárskym tekutým dymom to nevedia zaúdiť aby to človeka aspoň lákalo na tú údenú chuť. A o utopencoch nepíšem. Dnes máme v pitravinách k dispozícii dve stokrát viac chutí a ich mixov a stojí za houby.

 6. Jak se spracuvávají svine – aneb žer ty svine co ti dáme !
  https://www.mojevideo.sk/video/37263/jak_se_spracuvavaji_svine_aneb_zer_ty_svine_co_ti_dame.html

  Párky z východu
  https://www.mojevideo.sk/video/1c579/parky_z_vychodu.html
  ——————
  Ja som v posledných mesiacoch prešiel na Strážovskú salámu – kúpil som ju v akcii /6,80,-e/ – inak by som ju asi neobjavil. Rôzni výrobcovia používajú rôzny pomer bravčového a hovädzieho /60%-20%. 70%-10%/, ale ja mám možnosť v Coop Jednote len tú ich zmluvnú Mecom – tá má 80% bravčového a len 1% hovädziny, ale má vynikajúco chutnajúci tuk – niečo ako kakaové maslo – hneď sa rozpúšťa v ústach /možno kokos?/ a potom je menej tuhá, ako gumová točená – pohryzie ju aj bezzubý..

  Domáca klobáska, čabajka, chorizo či sušená saláma – všetky majú čosi spoločné. Čím dlhšie visia v špajze a schnú, tým viac v nich vyzrievajú chute mäsa a korenín, ktoré sa pri ich príprave použili. Týždeň po týždni, mesiac po mesiaci – neustále zdokonaľujú svoju chuť.

  Je úžasné sledovať, ako sa čerstvé mäso v črievku postupne mení na trvácnu sušenú salámu. Ak ste si doposiaľ mysleli že všetko sa začína dedinskou zabíjačkou a udiareň je miestom bez ktorého sa príprava nezaobíde, mali by ste spozornieť. Ak máte chladné miesto na sušenie, môžete sa pustiť do prípravy i vy. Hoci i v panelákovej bytovke.“
  https://doprirody.prakticky.sk/2018/02/07/nasuste-si-klobasky-salamy-bez-udenia-chorizo/

  Strážovská od rôznych výrobcov
  https://www.tauris.sk/imgcache/-597836fa5c151005678a381d.jpg
  https://www.lasan.uk/wp-content/uploads/2022/09/sk_pim_682856001001_00.jpg

 7. 2024-03-01 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-03-01-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

 8. Po tomto https://necenzurovanapravda.cz/2024/03/neuveritelny-akt-vedecke-cenzury-casopis-stahuje-recenzovanou-studii-kritizujici-vakcinu-covid-19/ bude už len debil veriť akýmkoľvek vakcínám, lekárom odporúčajúcim ich, nehovoriac o producentoch a nacistickej WHO ! Však vieme, mafiánski výrobcovia prechádzajú na výrokbu všetkých vakcín na báze mRNA a sťahujú z predaja lacné a účinné lieky, posledne napr. Luivac !

 9. A medzitým ľudia vo veku 45-60 odchádzajú náhle a stále viac…
  https://www.hlavnydennik.sk/2024/03/02/obrovska-tragedia-nahle-zomrel-uspesny-slovensky-sportovec-a-trener ! Technológia mRNA skutočne „funguje“ !

 10. martin...

  Viacerí sa boja jadrovej vojny, ale indície naznačujú ešte horší scenár, ktorý na nás zrejme elity chystajú. A to je hladomor. Rozpad sociálnych, ekonomických väzieb, ktoré vyústia do „postapo“ sveta, kde sa ľudia navzájom vraždia pre kus plesnivého chleba.
  Ak chceme tomuto predísť, musíme už odteraz začať medzi sebou navzájom naväzovať ekonomické vzťahy. Zosieťovať rodiny a navzájom obchodovať – ponúkať vo svojom okruhu tovary a služby, každý podľa toho čomu sa venuje. Časom vytvoriť aj vlastnú menu a úplne sa oddeliť od systému. Buď toto alebo hladomor. Oficiálny systém sa pomaly rúca a nepríde nijaký vodca, čo by nás spasil. Musíme si uvedomiť, že strojcovia zmeny sme my sami. Celé dejiny sme boli pasení elitami a pritom riešenie je jednoduché – začneme si sami spravovať naše záležitosti a zistíme, že žiadne elity nepotrebujeme.

  Nutné podmienky sú 2: úplná nezávislosť od oficiálneho systému – takže žiadne občianske združenie a podobne.
  A ďalej – nezdružovať sa pod jedným vodcom. Toho buď podplatia alebo zabijú a z dobrej myšlienky je koniec. Neverme kontrolovanej opozícii. Mám podozrenie, že k nej patrí aj probruselský Fico. Ten napriek pekným rečiam – ani počuť o výstupe zo satanskej EÚ a NATO.

  Začnime sieťovať rodiny, vyberajme starostlivo a nekompromisne – žiadnych chamtivcov, podvodníkov, príslušníkov vyvolených menšín, boháčov(t.j. zločincov), oligarchov. Bežní poctiví ľudia, ktorí sa združia na základe rovnakých hodnôt. Budujme takýchto buniek viacej – každý vo svojom okolí. Raz sa spojíme vo vlastný štát – úplne oddelený od ročilda, who a podobných. Zomknutosť nám dá silu odolávať v rúcajúcom sa svete. Strojcom zmeny si ty, tvoje plány a hlavne ich realizácia.

  • Od začiatku vojny na Ukrajine sa (rovnako,ako pri kovide) začalo manipulovať s myslením ľudí,otvorilo sa „Overtonovo okno“, čiže sa postupne začala Európanom podsúvať myšlienka vojny v Európe,strašilo sa jadrovými zbraňami,teraz tu máme reálnu možnosť nasadenia vojsk NATO ;a aj nasadení pravdepodobne budú,najprv oficiálni vojaci,potom tu môže pristáť zopár menších ruských rakiet,aby bola zámienka na odvody civilov, bojovať za „demokraciu“.Putin ide v nastoľovaní NWO ruka v ruke so Schwabom,ruskými židovskými oligarchami,Black Rockom,Vanguardom a ďalšími firmami, ktoré si kúpia a zotročia Ukrajinu…To „nepriateľstvo“medzi Ruskom a Západom je iba naoko,v skutočnosti sa všetci“lídri“,či už Ruska,Číny,USA,EÚ a viacerých ďalších, či už východných,či západných štátov akosi zázračne zhodnú na veciach ako je digitálna mena a identita, klimatická agenda, očkovanie mRNA genocídnym svinstvom, príprava na ďalšiu pandémiu,výstavba 15-minutových koncentrákov, cenzúra, invázia moslimov, umelé jedlo a hmyz, systémy sociálnych kreditov atď… Postupná a dlhá vojna je dobrá zámienka na vyvražďovanie bielej rasy a jej nahradzovanie čiernymi a moslimami,zaberanie a vyvlastňovanie majetku a nehnuteľností a uľahčenie nástupu nového svetového poriadku…

   • Presne tak. Nič prida ani odobrať… mediálna hypnóza dokonale funguje na oba tábory ovečiek, ako protiruský, tak aj proruský. Všetci majú jedného pána, ktorému slúžia a plnia rovnaký plán s identickým cieľom, len s inými rolami.

   • Jozef 👍 konečne to niekto pochopil.

    • Uvidíme jak se to vyvrbí.Když Amíci v tajném projektu Mountak vysílali děti do budoucnosti,tak musely mít bělošský vzhled,protože jinak by v budoucnosti působily dost nápadně.
     Ale třeba je to jen hoax.

     • Všetko je to podvrh aj keď snahy určite sú. Tých filmov kde Západ a amíci dokážu neuveriteľné a väčšinou zlé veci je nespočet. O tom je Hollywood a ich reklama na ich neexistujúce úspechy a schopnosti.
      Sú však aj filmy, ktoré sa dotýkajú tém pradávnych civilizácií, ktoré sa venovali väčšinou zo zištných záujmov vývoju rôznych technológií – skôr si zahrávali s astrálom…a tak aj dopadli. My teraz nemusíme plakať za ich „výdobytkami“ a ani sa snažiť ich vrátiť na Zem…a hlavne v stave v akom sme ako ľudia by nám priniesli viac skazy než to čo využívame dnes.
      To odstrihnutie ľudí od používania vyšších schopností je darom od Boha a nie zásah nejakých negatívnych entít. Vieme si predstaviť ako by to vyzeralo ak by sme všetci mali schopnosť telepatie pri dnešnom morálnom nastavení ľudí? Nestačí, že si lezieme jeden druhému tam kde nemáme a ak by sme si mohli voľne liezť jeden druhému do hláv tak by sa ľudia zbláznili. No a o to sa Západ snaží – bez morálky vyvíjať technológie, ktoré podobné veci dokážu. Tí ktorí to dokážu a používajú z nesobeckých záujmov o tých svetová verejnosť nevie skoro nič ale o „hrôzostrašných“ technológiách a zbraniach Západu vie každý …ale len z filmových plátien a pod. Ale snahy, experimenty a nejaké výsledky sú – to určite ale je to Západu k ničomu – nech teda tie svoje v“superzbrane“ a „supervojakov“ a Rambov použije na okrajine. Všetok skutočný techlogicjý a duchovný pokrok sa na Zemi deje mimo Hollywoodu – mimo Západu.

  • Objektívne

   Tendenciu spraviť svet lepším tu máme hodne dlho, to len posielači lásky sa zobudili až teraz a chceli by svet spraviť lepším ešte za ich životov. Obávam sa, že táto vec sa buduje tisícky rokov pomalými krokmi.
   Pred 60 rokmi za to bojoval John Lennon… https://www.youtube.com/watch?v=C3_0GqPvr4U
   a je ten svet lepší?

  • Martin vieš koľký to už skúšali vo Švajčiarsku Holandsku Dánsku vlastná mena atď… zničili ich aj armádu použili keď bolo treba.
   Ináč máš pravdu funguje to.

 11. Podvod jménem Ptačí chřipka

  1.3.24
  Česká republika:

  Tato válka proti ptákům se nás dotýká mnoha způsoby. Podporuje lež o „virech“ a umožňuje ospravedlnit naprosto šílená opatření, která se používají na naši ochranu před neviditelným nepřítelem. Opatření se stupňují alarmujícím tempem, a proto musíme zabránit tomu, aby se toto šílenství ještě více vymklo kontrole.

  Proč se zaměřujeme na imaginární „virus“ a groteskně ničíme životy nevinných ptáků, když existují mnohem věrohodnější vysvětlení pro jakoukoli vnímanou nemoc? Proč dovolujeme, aby podvodné genetické testy určovaly, zda je zvíře nemocné, či nikoli? Proč se předpokládá, že každý pták je nakažený, a proto musí být utracen? Tento přístup spálené země v případě ptačí chřipky, který se používá k potlačení imaginárního „viru“, je podobný opatřením při „COVID-19“, která v posledních čtyřech letech zničila mnoho lidských životů.

  Pokud je ptačí chřipka tak nebezpečná jak se nám snaží tvrdit, proč se všude neválí spousty mrtvých ptáků? Přitom když se slepice nevybijí, tak chřipka odejde sama. Od chovatelů si vyslechnete, že jde nejspíš o záměrné ničení chovů.

  Cituji: „Ptal jsem se jak přišli na tu chřipku u nich. Jestli byly husy nemocné, kolik byl úhyn a podobně. Dle jeho vyjádření husy byly naprosto zdravé a nebyl ani úhyn. Prostě přijeli z veteriny, že budou odebírat vzorky k vyšetření. A ty vzorky to potvrdily. Byly jim zlikvidovány všechny husy které měli na prodej na Martina a chovné husy, které měli dovezené z Francie. Čili likvidace produkce na dva roky než se to obnoví.“

  Dále článek.
  https://www.nespokojeny.cz/podvod-jmenem-ptaci-chripka-valka-proti-ptakum-je-pokracovanim-valky-proti-lidstvu/

 12. Macron trvá na svých výrocích o jednotkách NATO na Ukrajině

  Francouzský prezident Emmanuel Macron si ve čtvrtek stál za svými pondělními kontroverzními výroky o vyhlídkách na vyslání vojáků na Ukrajinu, které vyvolaly rozruch mezi některými členy NATO, a trval na tom, že jeho slova byla dobře promyšlená.

  https://aktax.cz/macron-trva-na-svych-vyrocich-o-jednotkach-nato-na-ukrajine/

 13. Sergej Lavrov: Rusko ví o tom, že na Ukrajině jsou kromě žoldnéřů rozmístěny i Americké, Britské a Francouzské jednotky

  https://aktax.cz/rusko-vi-o-tom-ze-na-ukrajine-jsou-rozmisteny-americke-britske-a-francouzske-jednotky/

 14. My ľudia svet neriadime, riadia ho oni (75′)

  Svět v síti Svobodných zednářů
  https://www.kla.tv/index.php?a=showlanguage&lang=cs&id=28341&date=2024-03-02

 15. Niekedy dávnejšie (cca pred 20 rokmi) som si sem-tam kúpila tzv. krabie tyčinky (fy Nowaco) – naivne si mysliac, že fajn – zdravá ľahká rybacinka na večeru.
  Ale keď som videla a chuťovo detekovala celý ten vodný, umelo-nechutný a gumový obsah „tyčinky“, som si povedala, že NIKDY viac.. A odvtedy som to nejedla.

  No a o nejaký čas som narazila na webe na – proces potravinárskeho spracovania tzv. krabích tyčiniek, mala som hneď jasno.. (viď 12:53 min. odkaz – nižšie).

  https://www.info.sk/sprava/236067/video-takto-sa-vyrabaju-krabie-tycinky-po-tychto-zaberoch-vas-prejde-chut/

  P.S: 1 – Vôbec sa nedivím, že za posledných pár desiatok rokov nastala tzv. pandémia rakoviny, kardio-vaskulárnych chorôb a ďalších tzv. civilizačných dg.
  Naviac, do toho všetkého spustenie v r. 2021 vakcinácie proti C-19 jasne vysvetľuje, ako výborne navzájom spolupracuje -potravinársky priemysel s farmaceutickým a ten sa zas napája na zdravotnícky priemysel, ako veľmi výnosný finančný biznis, plynúci z daných chorôb.
  A ten biznis sa presne správa ako tá rakovina u človeka. Chce stále viac a viac.. Viac peňazí, viac práce, viac pacientov, viac utrpenia chorých ľudí cez chemoterapiu, cytostatiká ..
  A tým – samozrejme – zas viac ľudskej smrti = viac depopulácie.

  Našťastie – existujú už i alternatívne zdroje a spôsoby liečby Ca, takže človek musí bádať, skúmať, robiť prevenciu a počúvať svoj organizmus.

  P.S:2 – Celkom dobrým spôsobom je napísaná knižka od Tomáša Kašpara – Nespěchajte do rakve. Na stránke (v odkaze – nižšie)

  https://nespechejtedorakve.cz/vitamin/

  som si včera zadala podľa ich požiadaviek krstné meno a mailovú adresu a spiatočne – o pár minút – mi zaslali 21 stranový poučný e-book: „Jak se zbavit rakoviny“, detto od Tomáša Kašpara. Len toľko..

  • 28.2.2024 – 19:19 som tu v určitom kontexte – „pustila“ skupinu H16 – „ľuďom jebe“.

   Dnes som si vypočula ďalšiu skladbu H16 – s názvom – „Stresujúci blahobyt“ – a pre mňa – text v pohode – pre súčasnú skur*enú dobu..

   Citujem verš:
   „žiadne kasíno ti nedá zadarmo žetóny, tento svet je studený, ako brankárové betóny“..

   https://www.youtube.com/watch?v=Or0GfiFGCf4

   P.S. Každý si môže myslieť o Majkovi Spiritovi čo chce, ale to, že si dokázal počas pandémie zachovať svoju Tvár, mu nikto nemôže vziať. Napriek tomu čelil rôznym mediálnym atakom (hlavne – kvôli textom vo svojich skladbách) a viem, že na základe „rozhodnutia“ jeho ženy (Rusky), sa sťahujú spoločne i s dcérou (ak sa tak už nestalo) do Prahy, kde budú mať určite väčší pokoj – pre jeho prácu, ako i pre súkromie.
   Tak – nech sa im darí!!

   • No iste, a tam si spolu – v židoprahe, ktorá tak praje rusákom, konečne zaspievajú so zapredaným „rusofilom“ Michalom Davidom ním zapredanú „vlastnú“ Mášu. Slováci rozhodne neodchádzajú do Prahy za peniazmi, že, len z ideologických dôvodov.

    https://www.prehledne24.cz › celebrity › manzelka-majka-spirita-vypada-jako-ruska-spionka-maria-dusicka-byla-lapena-pri-prochazce-mestem
    Manželka Majka Spirita vypadá jako ruská špiónka. Maria Dušička byla …
    Maria Dušička je manželkou populárního rappera Majka Spirita, jehož občanské jméno zní Michal Dušička. Svou manželku slovenský rapper hrdě ukazuje, protože je to modelka ukrajinského původu. Maria je velmi krásná žena a není divu, že si jí každý na ulici všimne.

    Nerozumieť si ani pol slova – tak to je svatba z rozumu, a taký je aj odchod rozumnej Ukrajinky viac na Západ. Miško náš tak aj dopadne.

    https://www.topky.sk › cl › 100313 › 1940775 › Majk-Spirit-a-jeho-tehotna-manzelka-Maria–Uz-ziadne-tajomstva–Prezradili-pohlavie-babatka-
    Majk Spirit a jeho tehotná manželka Maria: Už žiadne tajomstvá …
    Potvrdené: Majk Spirit je už ženatý… FOTO zo svadby! Včera však dvojica vyšla s pravdou von – svoje áno si povedali 17. júla v kruhu najbližších. „Bola to Ruska, nerozumela mi ani pol slova… Teraz je moja Žena… Maria Dušička,“ informoval raper svojich fanúšikov a pridal aj fotografie zo svadby.

    https://www.youtube.com › watch?v=XuN2j3lTJOg
    Michal David: Ruskou Mášu jsem stáhl z repertoáru – YouTube
    (25.02.2022) Svátek české muziky s námi oslavil také hitmaker Michal David, který bude jednou z hvězd letošního Českého mejdanu s Impulsem. U Fandy a jeho ba…

    • Westernizácia – Slovákov, Slovanov – nehovorí nikomu nič? Michal Dušička – pche – to sa raperovi nehodí, že, tak zaprie svoje meno aj dušu a potom sa máme z jeho kecov – „ako tomu rozumie“ – posrať? Činy – alebo skutky! Go West – dušička! Ty náš vzor! Mne chýbať nebudeš!

     Flexiť, hood a matchovať: Rozumiete reči tínedžerov? Tento kvíz zvládne len macher
     https://www.cas.sk/clanok/2903379/flexit-hood-a-matchovat-rozumiete-reci-tinedzerov-tento-kviz-zvladne-len-macher/
     ————
     Takže – kto-čo sú naše vzory? Čo nám dávajú? Čo nás učia?

     Mimo tému – prečo v tomto štáte defraudantovi nikto nezhabe majetok? Lebo zhabaný majetok by sa nedal tajne „šábnuť“! Nezarežete predsa sliepku, ktorá vám má zniesť zlaté vajíčka, či?

     „Za mrežami má dostávať osobitnú starostlivosť, a to nielen vo väzenskej kuchyni, ktorá mu pripravuje špeciálne jedlá, ale aj čo sa týka voľného pohybu. Pracovné rukavice mu zrejme tiež nesadli. Podľa slov jedného z bývalých väzňov, ktorý sedel v rovnakom zariadení, totiž platí, že ak má väzeň peniaze, čas strávený v base nemusí byť až taká pohroma. “
     „Na posledné pojednávania chodil vysmiaty so šik účesom a vyzeral, že mu pobyt za múrmi väznice až také vrásky na čele nerobí. Podnikateľ, ktorý sa za čias svojej „najväčšej slávy“ pýšil honosným spôsobom života a tučným bankovým kontom, si však, zdá sa, dokáže zariadiť pohodlie aj v base.“
     https://www.cas.sk/clanok/2903105/svedectvo-z-leopoldova-robi-si-marian-kocner-z-basy-svoje-kralovstvo/
     ————
     Takže – kto drží basu a kto je zdroj? Netečú tak náhodou peniaze hore od tých dole?

   • holistický prístup

    ajša,

    kto je to Majk Spirit?

    • holistický prístup,

     rozumiem, čo by si si Ty odpovedal na svoju otázku.
     „Majk Spirit je len obyčajný OTROK iného OTROKA, ktorý je zas OTROKOM iného Otrokára, hierarchicky posadeného na vyšší mocenský stupienok.“

     Apropó! V rozhovore zo 7/2022 – za Matovičovej vlády, kedy tu boli zrušené alternatívne weby, sa M.S. vyjadruje v rámci jeho rozhovoru nasledovne:

     Citujem M.S:
     „Použijem extrémnu metaforu: Keď niekomu vyrežeš jazyk, tak tým nedokazuješ, že on nemá pravdu, ale, že ty sa bojíš toho, čo hovorí…Toto mi napadne vždy, keď počujem o cenzúre. To nie je cesta pre slobodný svet. Rozumiem, že sa mocní snažia cenzúrou dosiahnuť akúsi jednotu ľudí. Aby názory, ktoré sú nepohodlné a rozdeľujú, alebo ZLE aktivujú ľudí, zmizli a stratili sa. A aby sa ľudia akosi zjednotili okolo jedného kvázi správneho názoru a agendy. Do istej miery tú snahu chápem… Lebo tá jednota tvorí akoby mier… že prestane existovať konflikt… To je super, keď nie je konflikt – je mier… Je to ale mier bez slobody. Je falošný. Povedal by som, že je to také bezpečie otrokov. Aj otroci sú v bezpečí, keď robia to, čo sa od nich vyžaduje. Bez 100% slobody slova sa nikdy nedá dosiahnuť ideálny svet. Mali by sme hľadať cestu k slobode slova…“ koniec citácie.

     https://www.hlavnydennik.sk/2022/07/31/majk-spirit-ked-niekomu-vyrezes-jazyk-pravda-nezmizne-snaha-o-cenzuru-je-snahou-o-bezpecie-otrokov

     P.S: 1 – Nie som advokátom M.S. Ale boli tu iné tzv. slovenské umelecké „celebrity“ (napr. Kirschner, Kandráč, Forgáč, Magálová, Studénková, Vašáryová, Vinczeová a desiatky ďalších), ktoré sa mentálne vyzliekli donaha počas pandémie a denno-denne za „smradľavé“ prachy, keď chceli byť na obrazovkách činní, vykrikovali v MSM o tom, aká je VAKCÍNA – sloboda, zdravie, cestovanie, gól, atď., čím priamo vyzývali ľudí k opichaniu sa, pričom DNES nenesie NIK zodpovednosť za tých 20 tisíc zbytočne mŕtvych Slovákov, vr. tých zdravotne poškodených..
     Nepamätám sa, že by niečo podobné hlásal do éteru M.S., a ani si nevybavujem, že by ho niektorá z MSM – TV zavolala, aby počas pandémie vystúpil a akože otvorene podporil vaxináciu. O tento aspekt mi predovšetkým – išlo..

     • „NA SCÉNE s Majkom Spiritom: Nie som proti vakcínam, ale nepáči sa mi rozdeľovanie spoločnosti“ – poznámka – smeruje k pojmu „equality“ – rovnosť? Ako kultúrni marxisti?

      „„Moji rodičia sú zaočkovaní, takže som rád, že sú oveľa viac chránení ako predtým. Ale neberme vakcínu ako jedinú cestu z pandémie,“ povedal v relácii NA SCÉNE raper Majk Spirit.“ – takže ako chránení? Ako o. i. chránená „moderátorka 12345“ – aby chránila nás?

      „Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Majkom Spiritom:

      – prečo si myslí /progresívny liberál – pozn./, že marihuana je diskriminovaná a či skúšal aj tvrdé drogy

      – prečo kritizuje korporácie a zároveň zarába na reklamách pre banky

      – prečo nevyužíva popularitu na adresné vyhranenie sa voči extrémizmu

      – či je voličom SaS, keď hral na svadbe poslankyne Cigánikovej

      – prečo žiadal odškodné za pandémiu, keď je komerčne úspešný

      – prečo bol na dovolenke na Zanzibare, keď rástol počet prípadov covidu

      – či verí na mimozemšťanov a čo hovorí na antisemizmus Zem a Vek

      – prečo si myslí, že svet ovládajú ilumináti a UFO sú tajné vládne projekty“
      https://www.aktuality.sk/clanok/3f8gxfj/na-scene-s-majkom-spiritom-nie-som-proti-vakcinam-ale-nepaci-sa-mi-rozdelovanie-spolocnosti/
      ———–
      Ja tým len toľko, že Michal Dušička môj názorový vodca určite nie je a Sorosove aktuality by si k sebe nikdy nepustili niekoho z „protiprúdu“ – lebo by mohol vzniknúť riadny prúser, že! Celá prdel spočíva v tom, že „v zóne rapu“ sa nikde inde nenachádzajú komerční „domoví negri“ – to je možné len tu – Vec – Veco, či jak mu to hovoria – už len to, že propaguje človeka ako vec – objekt /nielen v inej vrstve ako objekt kontrolovaný A.I. – „internet vecí“/. Slovenskí raperi sú konceptuálni idioti vychovaní dokumentami BBC /globalisti/. Rapu sa kedysi hovorilo tvrdá poézia ulice – u nás je to len klišé rebélie – nie proti systému, ale za rozvrat! Tie klišé budete môcť vidieť aj počas prezidentskej kampane – ako ONI chcú zmeniť – svojou falošnosťou a predstieranou úprinmnosťou – slovenskú spoločnosť k lepšiemu – pre tých tam hore.

      https://kultura.pravda.sk › festivaly › clanok › 394739-na-pohode-zahraju-midi-lidi-aj-vec-ako-didzej
      Na Pohode zahrajú Midi Lidi aj Vec ako dídžej – Festivaly – Kultúra …
      Funguje od roku 2006. Jej prvý album s názvom Čekání na Robota (2007) si vyslúžil nomináciu na cenu Anděl. Skupina sa dostala do pozornosti aj vďaka filmu Protektor (2009) Marka Najbrta, ku ktorému nahrala soundtrack ocenený Českým levom. Na konte majú okrem ďalších soundtrackov aj albumy Hastrmans, Tatrmans & Bubáks (2009) a …
      ————-
      Otázka – kam sa podeli ozajstní ľudoví talentovaní raperi-skladatelia obrazu spoločnosti – z formácie Moja reč – Delik a Supa /produkcia Jozef Engerer/? Lebo týmto chlapcom to išlo samé od seba. Lebo to bolo úprimné!
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Moja_Re%C4%8D

      Smejem sa cez slzy
      Moja Reč
      Track 12 on Zasedoma
      Produced by
      Jozef Engerer

      [Verse 1: Supa]
      Vonku pršalo a teraz cítiť asfalt
      Je to krása aj keď nenávidím rána
      Na dvore na svoje decká kričí mama
      Počúvam ich v posteli cez okno jak sa vadia
      Nechám ťa tam ležať a ja idem kúpiť zatiaľ
      Niečo čo máš rada, lebo ty nemusíš vstávať
      Žiadna facha ani dnes a ani zajtra
      Vonku horí svet a my sme doma sami dvaja
      Realita na mňa stále mieri ako shotgun
      Snažím sa ju ignorovať, je to ťažká práca
      Mesto žije a kým ty si zjedol hambáč, mäso hnije v tebe, je to hnusné Ale pravda
      Nebudem sa starať, čo robíš, je iba tvoja vec
      Idem domov a do uší mi hrá Moja Reč
      Vyjdem na štvrté a padne na mňa váha
      Toho, že si odišla, už mesiac bývaš sama

      [Chorus: Supa]
      Smejem sa cеz slzy fest
      Iba takto zvládam tento blbý svet
      Niеkto je preč a niekto iný späť
      Na toto mi nepomohol nikdy hnev
      Smejem sa cez slzy fest
      Iba takto zvládam tento blbý svet
      Niekto je preč a niekto iný späť
      Na toto mi nepomohol nikdy hnev
      https://genius.com/Moja-rec-smejem-sa-cez-slzy-lyrics

     • ku komentu – 03/03/2024 at 18:42

      „holistický prístup“,

      ďakujem za Tvoju spätnú väzbu a že si si dal s tým toľko práce..
      To som fakt od Teba – nečakala.

     • holistický prístup

      ajša,

      ja skutočne ani len netuším, kto – čo je Tebou ospevovaný – ani nie je mojim úmyslom ho poznať – že je to len OTROK podobný ako si aj Ty, to chápeš celkom dobre … aj keď si len mala snahu zosmiešniť PRAVDU.

      PS: Ako chceš hrať a vyhrať HRU, ak odmietaš poznať jej pravidlá?!?

     • holistický prístup

      Maroš,

      vďaka za objasňujúci príspevok.

     • holistický prístup

      ajša,

      ak ďakuješ a uvedieš všetky nepodstatné dáta, zároveň zamlčíš podstatu – link – tak skutočne netuším, za čo ďakuješ. Príspevky nie sú pre mňa práca – nech sú krátke, dlhé, …

      Pozn.: Reakcie odo mňa sú spontánne – bez archivácie.

Pridajte komentár

*