Nemecko vyhlasuje, že občania, ktorí nechcú v zime mrznúť, sú extrémisti


Print Friendly, PDF & Email

Nemecko vyhlasuje, že občania, ktorí nechcú v zime mrznúť, sú extrémisti

(Ethan Huff, Natural News) Nemecká vláda sa na túto zimu pripravuje v očakávaní, že keď raz „zhasnú svetlá“, môžu vypuknúť rozsiahle občianske nepokoje.

Podľa správ je v súčasnosti jedným z najčastejších vyhľadávacích dopytov na Google v Nemecku „palivové drevo“, pretože obyvatelia panikária pri myšlienke, že už o pár mesiacov nebude potrubím prúdiť žiadny ruský plyn, ktorý by vykuroval ich domy a podniky.

Po predchádzajúcom naliehaní na občanov, aby nepanikárili, sa nemecká vláda teraz sústreďuje na varovania o extrémnych energetických prídelových opatreniach, ktoré bude potrebné prijať, aby sa zabránilo úplnému kolapsu krajiny.

Ministerstvo hospodárstva a vicekancelár Robert Habeck práve oznámil, že verejné budovy v celom Nemecku budú mať túto zimu zakázané vykurovať budovy na viac ako 19 stupňov Celzia.

Habeck tiež uviedol, že obyvatelia v celom Nemecku budú musieť znížiť teplo aj vo svojich domovoch a vyhnúť sa návštevám sáun alebo prílišnému sprchovaniu.

Habeck ďalej povedal pre Suddeutsche Zeitung, jedny z najväčších novín v krajine, že bude platiť aj zákaz vyhrievania súkromných bazénov.

Prežije Nemecko do roku 2023?

V rámci zákona o energetickej bezpečnosti bude Nemecko na noc vypínať aj svetlá vo vládnych budovách a v okolí pamiatok. Výrazne obmedzená bude aj svetelná reklama spolu s „vyššími úsporami… potrebnými v pracovnom prostredí“.

Nemecko bude v podstate nútené vrátiť sa do doby kamennej, pretože odmietlo hrať hru s Ruskom, ktoré by aj pokračovalo v dodávkach zemného plynu, ak by Nemecko súhlasilo s platbami v rubľoch.

Nemecko to však odmieta a uvádza ruskú inváziu na Ukrajinu ako ospravedlnenie, aby túto zimu uvrhlo vlastnú krajinu do mrazivej prázdnoty.

Klaus Mueller, nemecký regulátor sieťových odvetví, tiež práve oznámil, že nemecké rodiny budú musieť znížiť spotrebu energie o 20 percent, aby zabránili nedostatku plynu v decembri.

„Ak veľa neušetríme a nedostaneme žiadne palivo navyše, budeme mať problém,“ povedal Mueller v rozhovore pre Welt am Sonntag.

Stephan Kramer, šéf nemeckej domácej spravodajskej služby, hovorí, že verí, že „legitímne“ protesty – nech už to znamená čokoľvek – by mohli byť „unesené extrémistami“, ktorí v skutočnosti požadujú, aby sa vykonali reálne opatrenia na zastavenie tejto rozvíjajúcej sa katastrofy.

Liečba osteoporózy

Nemecko je teraz na pokraji hladovania kvôli svojej nenávisti k Vladimírovi Putinovi. A nie všetci Nemci s tým súhlasia, čo ľudí ako Kramer znepokojuje.

Kramer tvrdí, že protesty proti nedostatku plynu, energetickým problémom, problémom so zásobovaním, možnej recesii, nezamestnanosti, ale aj rastúcej chudobe až po strednú triedu, spolu s možnosťou, že do boja vstúpia „extrémisti“ a „laterálni myslitelia“, môžu byť „tou poslednou slamkou, ktorá zlomí ťave chrbát“.

„Pravdepodobne budeme konfrontovaní s masovými protestmi a nepokojmi,“ dodal.

Pandemické protesty budú v porovnaní s tým, čo prichádza, vyzerať ako detská narodeninová párty

Kramer ďalej povedal:

„Máme dočinenia s vysoko emočne vyšponovanou, agresívnou, do budúcnosti pesimistickou náladou v spoločnosti, ktorej dôvera v štát, jeho inštitúcie a politických aktérov je plná obrovských pochybností.“

„Táto vysoko emocionálna a výbušná nálada by sa mohla ľahko ďalej vystupňovať,“ uviedol.

Protesty, ktoré sme zaznamenali počas plandémie koronavírusu (Covid-19), budú pravdepodobne vyzerať viac ako detská narodeninová párty v porovnaní s tým, čo prichádza, dodal Kramer a pohrozil:

„Poriadne si rozmyslite, ku ktorým protestom a demonštráciám sa pridáte. Alebo sa od nich radšej držte ďalej, aby ste nepodporovali nepriateľov demokracie.“

Svetové ekonomické fórum (WEF) jednoznačne chce, aby Nemci túto zimu umrzli a mali z toho radosť. Lebo inak…!

Záver

„Je to riadená demolácia civilizácie a nevidí to ani 1 zo 100 ľudí,“ napísal k situácii jeden komentátor.

Keďže sa Západ rozpadá v reálnom čase, budeme vás o najnovšom dianí informovať na stránke Collapse.news (v angličtine) a aj tu na Bádateľovi (v slovenčine).

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Co jim tam sypou na palice že tak vyšilují?

  • Ještě mají vyvinout „applyč čip & čuchometr na nosiče osobního debila a kdo nebude efektivně smrdět nebude smět k vodě. K Great Resetu trestného činu nezdebilnění. 🙂

  • Mňa osobne zaráža tá apokalypticka skutočnosť, že ľudstvo sa nebráni… To už sú ľudia naozaj tak degenerovani? Veď vidia že ich idú vraždiť a ľudstvo je v kľude….

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,ľudstvo bolo stvorené ako nemysliace,resp.s obmedzenými schopnosťami a možnosťami myslenia,veď aj vy sami myslíte iba obmedzene-lebo každý vie stav pomenovať a možno aj vysvetliť,ale nevie mu zabrániť,alebo zriecť sa ho,ak ho teda sám hodnotí ako nesprávny,,,,ľudstvo v tak bujnom počte keby bolo mysliace-prinieslo by to tomuto svetu ešte večšiu záhubu-lebo by znovu vznikol model tých večšinových mysliacich a tých menšinových nemysliacich ako nevhodný sused,,,,jednoducho túto logiku vymyslela lepšia hlavička či autorita a vie aj prečo,,,,rozumný človek sa povznesie nad tým,že idioti nemajú cenu a musia preč a nebude tých idiotov nútiť a prehovárať aby sa zmenili,či ľutovať-každý má v sebe všetku potrebnú výbavu k pochopeniu toho vo vopred určenej rôznorodosti,,,,

   • SNP malo šancu na úspech, až boli rusi na hraniciach. Keby nezradili východniari.

   • Karol,je to tak,95% ludi nema zaujem a ani nicomu neeri,len vladam sveta

 2. „Nemecko bude v podstate nútené vrátiť sa do doby kamennej, pretože odmietlo hrať hru s Ruskom, ktoré by aj pokračovalo v dodávkach zemného plynu, ak by Nemecko súhlasilo s platbami v rubľoch.“

  Vojna na Ukrajine musela začať kvôli tomu, že USA potrebujú zabrániť ekonomickému aj mocenskému prepojeniu Nemecka s Ruskom! Takže do prdele s demagógiou, že „pretože odmietlo hrať hru s Ruskom“!
  Nemecko rozkladajú zvnútra rovnakí USSioni ako rozkladajú Rusko! Aj Slovensko!

  Redakcia – vy túto základnú skutočnosť neviete, tvárite sa že neviete, alebo čo?! Kedy už pochopíte, že preberanie takýchto zmrdaných „alternatívnych“ článkov je „novinárska špina“?! Rovnaké robenie sa blbími, ako sa robia blbími politici a zmrdi vo vláde?!

  Nemecko je pod jurisfikciou USA! Takže nešírte tieto „akože ste na našej strane“ propagandistické lži! V článku – keďže dôležité pre producenta takýchto informácií je práve toto – zastrieť, ktorí židáci z USA a ktorí ich posluhovači robia nielen Nemecku zle!

  Dôležité pre bežných, ale hlavne starších občanov-dôchodcov v Nemecku /pokusne – potom sa to rozšíri!/ je, že rozhodne v zime nezmrznú! Nezmrznú preto, pretože ich skurvená sionfašistická vláda „ktorá zakazuje vyhrievať verejné budovy“ – už teraz organizuje verejné budovy a nocľahárne „all inclusive“, kam sa budú môcť dôchodcovia uchýliť – pod podmienkou, že opustia svoj byt!!!!!!!! A ten je už teraz určený pre rodiny migrantov kurva! Je to rovnaká situácia, ako keď náš bezdomovec radšej bude mrznúť alebo zdieľať kanál s inžinierskymi sieťami, ako by sa nechal nalákať na nejaký „Radičovej“ nocľah, pretože ak raz odíde z výhodného fleku – niekto mu tam navarí developérsku petlicu a môže ísť do riti aj so svojim skromným „imaním“ – vecami pre prežitie!

  Autor je konceptuálne negramotný indoktrinovaný Američan, ktorý nedokáže napísať pravdu, pretože ju nepozná a poznať nemôže „lebo je indoktrinovaný američan“ a tak dokola bla bla!

  • Som sa rozhodol začať písať články o dianí v Arizóne! No lebo na rozdiel od iných som videl Limonádový Joe až tri krát!
   https://hdmag.cz/files/shots/limonadovy-joe/png/008.png

   https://magazin.aktualne.cz › kultura › film › zemrel-herec-karel-fiala-limonadovy-joe-95-let-nekrolog › r~aae791dc057b11ebaabd0cc47ab5f122
   Limonádový Joe mu změnil život. Ve věku 95 let zemřel herec Karel Fiala …
   3. 10. 2020Karel Fiala, kterého proslavila role Limonádového Joea ve stejnojmenném filmu z roku 1964, zesnul ve věku 95 let. Vyučený kominík po druhé světové válce vystudoval zpěv, na operní kariéru v pražském Národním divadle si kvůli trémě netroufl. Desítky let však slavil úspěchy v operetách na scéně pražského Hudebního divadla Karlín.
   —————————————————–
   Tak – a keďže „Mistríkovské-Fialovské náhody“ neexistujú – lebo podprahovky – koľko blbcov v Čechách zvolilo young global lídra „Joeho“Petra Fialu, ktorý im na príkaz „Arizóny“ zakrúti krkom?
   https://spravy.rtvs.sk/2021/11/z-vysokoskolskeho-profesora-premierom-cesko-povedie-petr-fiala/

  • Maroš, máte niečo pravdy ale keď sa vráti nacistické Nemecko do doby kamennej, tak Slovensko nebude existovať…. Nacisti nás stiahnu ešte hlbšie ako budú oni. Celú Európu.

   • Nacizmus je projekt sionistov – Domu Sionu. Si pletieš Nemec = nacista. Zblbnutý Nemec = nacista, komunista, liberál, zelený – to sú všetko sion-marxistické alternatívy prenielen Nemcov. Vrcholom je „opozícia“ – demokracia! Lenže demokracia = právo slobodných ľudí vlastniť OTROKOV! Tak prečo sa všetci bojíte „prvotnopospolnej“ = občinovej spoločnosti našich predkov – bez židomarxizmu, židobiblie, bez otrokárskej demokracie!

    Si treba naštudovať vznik moderného otrokárstva – helénske obdobie, teda toho, ktoré už nezotročovalo len cudzích zajatcov, ale ktoré umožňovalo – ÚŽERNÍKOM – zotročovať dlžníkov – občanov štátu! A keďže žid má zakázané požičiavať židovi na úrok – no ktože bol VŽDY za revoltou úžerníkov v mene „demokracie – vlády ľudu! – aby židovský „ľud“ v ľude – démos-démon mohol vlastniť svojich dlžníkov?! Lebo čo asi nastalo po vpáde Alexandra Veľkého do Egypta so židmi? No rozhodli sa ako vždy – ovlánuť Grécko zvnútra! Pomocou ich vlastnej demokracie! Demokracia vždy predchádza totalite – hoci bola „vymyslená“ ako nástroj proti nástupu tyranie! Toto nefunguje už 2 a pol tisíc rokov doboha! Oprava – funguje to ako zaklínadlo na zblbnutých vykladačmi histórie!
    https://referaty-seminarky.sk/atenska-demokracia–popis-politickeho-systemu-/
    https://wblog.wiki/sk/Hellenistic_period

   • To v žiadnom prípade si nepletiem Ľudovita Štúra s Karlom Havličkom nie sú to podobné typy ani výzorovo

    • Historicky významovo – nie výzorovo. Lebo obidvaja pôsobili zhruba v rovnakom období – jeden národniar proti Habsburgom, druhý proti Uhrom. Ale každý iným spôsobom. Protižidovský Štúr nemohol byť členom ICH Veľkej lóže – tá sa budovala v Rakúsku – preto mali Česi bližšie k slobodomurárom tam. Asi tak. Neskôr lóže, ktoré podliehajú Veľkej lóži – začali pod seba podchytávať naše národné elity – ako systém ich kontroly a riadenia. Vtedy vzniklo aj československé BRATSTVO.

     • Ďakujem za blížšie vysvetlenie, ktoré ma posunulo o krok vyššie oceňujem tvoje znalosti

   • Karol samozrejme ze nebude existovat a nielen Slovensko

  • Úplný súhlas, kroky niet čo dodať….

 3. Tak tomuto sa hovorí vrchol idiotizmu, primitivizmu a úplnej úbohosti ducha. Osobne to budem sledovať z pohľadu sociologického testu obyvateľstva s veľkým záujmom… bude zaujímavé vidieť, koľko ľudí je až neuveriteľne tupých, že za týmito idiotizmami pôjdu !!!
  Niekedy sa zamýšľam, aké je to neuveriteľné a smutné, že svet je až tak veľmi preplnený prázdnymi len do seba zahľadenými ľuďmi, ktorí sa tvária, že hľadajú šťastie, ale nemôžu ho nájsť…, keďže im stále nedochádza, že ich vlastný egoizmus im v tom bráni… nehovoriac o tom, že často ani sami nevedia definovať slovo „šťastie“… a pritom je to tak prosté…

  • Miroslav Čižmár

   Muška jenom zlatá.

  • they live we sleep

   JO, stastie, pocit blazenosti, spokojnosti, pozitivna frekvencia. Ja som stasty, ked mozem vela chodit, vypit si obcas to pivko a mat ma salame.vypocut si dobru hudbu , dat si skank a hodne premyslat.Ze koli comu ma ego nuti sa stresovat, bat. Stastie je ked si clovek uvedomi, ze raz umrie….Je ohromujuce, ako clovek umierajuci odrazu pochopi pojem stastie, co to znamena byt sam sebou v akejkolvek situacii.ked je clovek nestastni, tak ochorie.Zdravy duch zdrave telo. Onic tu nejde, nebudem mat elektriku, nevadi ja si poradim.Ked sa tak nad tym zamyslam , nejde o nic, odkedy sme sa narodili tak v podstate umierame.Media a komfort nam tak zmanipulovali Ega, ktore nas robi nestastnymi, lebo ego je nastavene na zradlo, ja musim…Jeb…..t system.Protestujem, nepracujem.Stastie mam radsej ako penaze, si vystacim z mala, vraj sme kedysi byvali v jaskyniach, A teraz?, pri nasej vedomosti, to bude luxusny zivot v jaskyni. Neprezivajme aj tak raz umrieme. Amen, toto ucili vsetci velky herci z kniziek

  • O svoje blaho si nechají postarat formanty inkluzek jak 10.letých rozmazlených parchantů vřískavostí tetardů.
   http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?cisloclanku=2016050001

  • XXL,nemusis sa namahat a pouzi svoju energiu na nieco ine(ako chovat prepelice,atd) 95% ludstva je uzasne tupych,je odpoved,samozrejme vsetkych,co sa dali zapichnut z akychkolvek dovodov

 4. Miroslav Čižmár

  Dúfam, že nezrušia nočné smeny pre vysokú spotrebu energie. Na nočnej sa dobre premýšľa, asi za to môže melatonín. Človek dostáva intuitívne nápady, myseľ je uvoľnenejšia, predstavivosť vyššia. Aj Nostradamus písal svoje vízie v noci.

  • they live we sleep

   Ludia ktory pracuju na nocnej, maju ovela vacsiu sancu na rakovinu.Z biologickeho hladiska nocne su nebezpecne..A ty dufas, ze ti nezrusia otroctvo haha, otrok ktory je rad. Ale uprimne povedzme si na rovinu kolkym sa podarilo utiect z matrixu.

   • Miroslav Čižmár

    Možno je to stresom z časového posunu, z nedostatku spánku, alebo zlou stravou. Nočná sa dá zvládnuť aj v kľude. Na nočnej dostávam dobré nápady, posúvam svoje projekty dopredu, viackrát sa mi v noci prisnilo riešenie problémov, na ktorých som pracoval.

    • Mirko – aj teraz si na nočnej?
     Prezraď – za čo – Ťa platia?
     Inak – ak si to môžeš dovoliť – tak si daj šlofíka!

    • Keď ti bude na nočnej volať stará „Ako sa máš môj Gumený Mokasín“ – vedz, že ti práve zahýba a len si preveruje, či ich naozaj nemôžeš prekvapiť v danej chvíli. Vypýtaj si k telefónu svojho psa – nech ti to šťekne-čekne.

    • zalezi aka nocna? Moj priatel Palko(„spi“ v pokoji) prisiel vecer do roboti,nastavil frezy,atd a spal 8 hodin,rano to vypnul a naobed uz bol v Mexiku v naruci mladych „Mexikaniek“,plat mal vyse 6 tisic dolarov,v tych casoch ,zomrel 58 rocny,asi sa uje?/ k smrti

   • kvakcína je sloboda

    mnoho ľudí vie, že žijeme v matrixe, ale priznaj si, chceš žiť ako tí, čo z neho vystúpili? podľa filmu (a oni nám ukazujú relatívnu pravdu) žijú v bunkroch a v podzemí bez slnečného svetla

    • Pokiaľ – okrem morčaťa – ľudia sú esenciálne závislí na vitamíne C, ktorý si ich telo nedokáže vyrobiť – je logické tvrdenie, že ľudia boli designovaní ako ZÁHRADNÍCI geoidu Zem, ktorí sú existenčne prepojení s rastlinstvom, ktoré tento vitamín C vyrába za nich. Ak by ľudia chceli odísť zo Zeme, respektíve ak by sa chceli pod ňu ukryť ako súčasní Agharťania, alebo reptiliáni – museli by vyriešiť tento genetický „problém“ – najlepšie porovnaním „prázdneho“ miesta na genóme morčaťa s inými hlodavcami, a následne by museli zrekonštruovať ľudský genóm. Otázka je – čo to potom spustí v genóme celkovo – v zmysle operačného systému, ktorý je navyše riadený vedomím – to môže byť poistka celého účelu – čo ešte sa dá pridať a čo ešte sa dá odobrať, aby to neskolabovalo.

     Na Zemi je množstvo vzájomných prepojení jednotlivých organizmov – úplne navzájom závislých – vyhynie jeden – následne vyhynie ten symbiotický, takže to, že človek je záhradníkom Zeme, nie je nič neobvyklé práve na Zemi! Lebo kam do akej krajšej futuristickej surrealistickej vesmírnej galaktickej piče by sa ľudstvo ešte chcelo dostať? Zem je Raj a Peklo súčasne – princíp rovnováhy. Človek – bytostne zviazaný s rastlinami, ktoré sú závislé na svetle a Slnku – je bytostne zviazaný so Svetlom! „Architektúra záhradníctva je Cesta Svetla!“ Všetko zelené na Zemi je organizované svetlom a Svetlom! Teda aj my – ľudia – nadesignovaní ako „závisláči“ na vitamíne C – sme organizovaní Svetlom /Slnkom a Poznaním – Christos/.

     Tag Antichrista
     https://www.slashfilm.com/img/gallery/must-watch-us-antichrist-trailer/intro-import.jpg

     Tak si dajte dohromady – prečo „niekto“ konkrétny terraformuje Zem tak, že to škodí rastlinám – chce im zobrať ich potravu – CO2 a nám aj im teplo, prečo nám aj im zastiera „geoinžinierstvom“ slnečný svit a UV – potrebný-é pre tvorbu vitamínu C a tiež vitamínu D – ktorý si takto vieme vyrobiť sami? Takže kto to tu kurva plánuje vyrobiť zo Zeme púšť a zaliezť pod zem – ak nie bytosti, ktoré NIE SÚ DESIGNOVANÉ PRE ŽIVOT NA ZEMI!!! – a ktoré nám upierajú naše poslanie – udržiavať zemský ráj to na pohled – ak nie sily Temna a prišelci?!

     „Kultúra je prostredie vytvorené človekom!“- myslené naša kultúra, naše prostredie. Každý človek – kultúrne indoktrinovaný, si berie svoju kultúru so sebou! To vidieť na susedoch prisťahovaných odkiaľsi z iného prostredia-kultúry, to vidieť na imigrantoch – rozvracačoch miestnej kultúry. Človek, ktorý nemá doma normálne WC – ak príde na „luxusné“ WC – musí si ho kultúrne „prisvojiť-prispôsobiť“, lebo srať v cudzom prostredí je nepríjemné – čo keby mi spoza kachličiek vyskočil na chrbát nejaký predátor! A tak treba WC, ktoré mi nesedí – označiť nejakými „runami“ – zaklínadlami – kurva treba ko otegovať! Otegované WC je moje WC a konečne sa v ňom môžem poriadne vysrať!

     Čiže – máme milióny svojich legitímnych dôvodov – udržať si svoje vlastné prostredia a kultúru, pokiaľ sa oň staráme ako záhradníci a architekti, pokiaľ udržiava našich spojencov – rastliny – pri živote – teda nech majú pôdu, vodu, slnko a CO2 a teplo – a to všetko my s nimi spolu! Takže do piče s temnými silami, ktoré sa nám snažia pretvoriť naše prostredie na pre nás neprijateľné – jój! – predstavte si, že v zime v skleníku poviete rastlinám, že keď si nezvyknú na otvorené okná a mráz – sú z nich extrémisti! No ale toto môže urobiť jedine CUDZINEC A NEPRIATEĽ!

     Nepriateľov Zeme a Svetla treba začať zabíjať – a to hneď!

     • Vitamín C spôsobuje obličkové kamene. Vo vysokých dlhodobých dávkach.

     • Zelenskyj: „Okupanti budou umírat jako rosa na slunci a naše obrana bude tím sluncem“

      Np tak skap od smädu na tom slnku ty magor! Pomôžeme ti v tom!

     • hmm – zase tvoja „zmyslupná“ reakcia!
      Aj väčšie množstvo čistej vody vypitej na ex môže zabiť – a teraz čo? „Pojebali kone voz!“

      Proste – potrebuješ odvádzať pozornosť, potrebuješ rozkladať inému koncept myšlienok a ešte sa potrebuješ zviditeľniť! Ako 4-metrové hovno v podjazde!

     • Maroš: Tak vypusti lístky a syntetizuj, aby si nebol závislý, ty zelenina.

     • Fotosyntézu mi zabezpečujú zelené…, ty capko!
      https://www.eurointegration.com.ua/images/doc/4/f/4f589b5-100.jpg

     • Vole, nehovor mi capko.

 5. Miroslav Čižmár

  Platia ma za to, že sa tu obsmŕdam pri telefóne. Lepšie o tom nehovoriť, aby mi to nezakázali. Šlofíka si dám ráno, ked vyvenčím psa.

  • Nauč za seba dvíhať telefón svojho psa! Ale ty – „nočný kreatívec“ – máš prácu len preto, že pes nedokáže dvíhať telefón!

   Z nočnej práce sa z teba cez deň stal magor aj tu, a ak tento konflikt svojej nemohúcnosti = nájsť si poriadnu prácu cez deň – nespracuješ – dobehne ťa rakovina!

   Keď si spomeniem na svoje nočné – bolo to najhlúpejšie a najškodlivejšie obdobie môjho života! Robiť nočné za pár šupov od nejakej zadrbanej SBS, ktorá zamestnáva len zúfalcov – a nazývať sa kreatívcom – to može povedať len magor! Klameš sám sebe a to je vnútorný konflikt – spúšťač rakoviny! A navyše ti pritom zahýba stará!

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,a videl som jednu légiu „siedmeho“ ako žiarivý blesk v zlatistom prachu tiahnúť na sever-na poľsko,,,,národe poľský-dbaj ty radšej teraz o svoju čistotu a nestrannosť,lebo budú sa v tvojej zemi teraz už diať podivné veci a tvoj ľud padne,,,,

 7. Viera Kňažeková

  Kšeftari s drevom si zase prídu na svoje. A naše lesy budú miznúť ďalej. Zvieratá sa presťahujú do miest. Šibnutá doba.

 8. kvakcína je sloboda

  zelenáč z okrajiny nám chystá ďalší „černobyľ“?! ak ju Rusi neochránia tak to, že nám v zime bude zima, je v porovnaní s týmto, malý problém
  https://rutube.ru/video/b22ef014d03e66140b4cd5e262c231a5

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,východná európa je už zelenáčovými voličmi zamorená,,,,zelenáč vypustil kobylky vyžierať pastviny,množiť sa a zadlžovať pôvodné obyvateľstvo na max,,,,logikou spravodlivosti je-vypitie si z kalichu horkosti až do dna a až potom sa začnú veci a udalosti meniť ku akože normálu,,,,

   • „Mykhailo Fedorov – ukrajinský minister pre digitálnu transformáciu; prináša plne digitalizovanú a bezhotovostnú spoločnosť.“

  • Rusi odstavujú Záporožskú elektráreň. Už pracuje len jeden blok. Trvá to nejaký čas, musí sa vychladiť reaktor.
   Problém je sklad paliva pod holým nebom. Keď sa ta ukroši trafia s delom, máme niekoľko Černobilov naraz. To vyhorené palivo by mali odviesť.

   • A to chceli Ukrajinci vyvážať elektrinu do Európy. Za chvíľu budú radi, ak budú mať dosť pre seba. A keď nebudú, naša vláda určite rada pošle, takže už nebudeme mať nielen plyn a ropu, ale ani elektrinu.

    No nič, ideme si vyrobiť nejaký oštep, aby sme mali v zime s čím loviť srnky a tiež si nájsť nejakú jaskyňu v okolí, kde ideálne bude celoročne ustálená teplota.

 9. zapredana SR

  Áno som extrémista, aj budem. A záleží iba na nich ako sa môj extrémizmus bude vyvíjať a radikalizovať. Už mám stupidnych a zvratenych obmedzení EU plné zuby, tým pádom som za jej ukončenie a mierové spolužitie s ostatnými slovanskými národmi. Tým pádom sa anglosasi stávajú mojimi nepriateľmi, ako som aj ja ich podľa toho ako sa ku mne správajú a kam ma chcú priviesť.
  Pozrite si americkú demokraciu a predstavu USA o Európe na jej obraz. Keď ľudia zomierajú, je dobré, lebo je to podľa plánu.
  https://youtu.be/2LKwpvbHDw8

  • Israismael

   Ľudia boli a sú ovládateľni, lebo sú poddajne múmie… A ak sa nezobudi, neprebudi väčšie množstvo ľudí u nás a aj po Európe, tak sa stane ten obraz USA a šelmy úplne reálnym … A až sa to stane už bude pozde prebúdzať sa.. Alebo žeby to by malo byt tým veľkým prebudení ľudstva?.. Ľudia asi potrebujú veľmi veľký problém aby sa prebudili zo sna…

  • Je za tým Bill Gates?

  • Vsetko vdaka zidakom,ktori kontroluju city council,Mayor-Garcetti-Zidak,vsetko zidovcina a zarabaju na to billiony

 10. Ak by boli bežní občania (je jedno či Nemecka) presvedčení o správnosti konania vlastnej vlády, nepriniesli by obete?
  Kde brali ruskí vojaci v druhej svetovej vojne odhodlanie bez žoldu a v ukrutných podmienkach bojovať až do úplného porazenia nepriateľa? Asi v presvedčení, že je to správne.
  Teraz chce NIEKTO v Nemecku a celej EU presvedčiť jej občanov, že nesmú prijímať platby v rubľoch? A prečo je správne prijímať platby v dolároch alebo eurách? Je správne zničiť vlastnú ekonomiku, aby sme zničili ruskú ekonomiku? Znova sa pýtam – koľko zla môžeme urobiť, aby sme dosiahli koľko dobra? Koľko detí smieme zabiť aby sme dosiahli “správnu vec”? Kolaps vlastnej ekonomiky vidíme, o kolapse ruskej sme dennodenne presviedčaní – ale boli sme presviedčaní aj že vakcína je sloboda. Takže máme objektívny dôvod neveriť.
  Nikto nedokáže dať na váhy USA a Rusko a objektívne ukázať kto je horší. Aj keď mne objektívne vychádza, že USA. Nie som fandom Ruska, zažil som ‘68 ale strom poznáš po ovocí. USA prináša sebe zisk a ostatným rozvrat. A robia to neúnavne už celé desaťročia. Koľko krajín rozvrátilo za ten čas Rusko?
  Aj propaganda musí mať zmysel. Goebbels presvedčil Nemcov, že víťazstvom nad Ruskom získajú Lebensraum! To bola pravda! Ale presviedčať vlastných občanov, že zarezaním vlastnej ekonomiky porazím ríšu zla je celkom zlá propaganda.
  Na záver: Marošov príspevok ohľadom konceptuálnej gramotnosti je fajn a beriem ho, ovšem mám výhradu voči jeho útoku na redakciu. Redakcia nekomentuje príspevky. Ak, tak diskusiu. Ak by uverejňovala vlastné články, mohli by sme polemizovať o jej postoji. A nájsť konceptuálne relevantné články sa dajú nájsť snáď len na ruských serveroch. Vie si niekto predstaviť ich tu zverejňovať?
  Redakcia podhodí návnadu a my sme tu na to, aby sme ju rozbalili pre konzumentov.
  Maroš, a ten autoreferenčný záver je fakt dobrý. Autor je IA, lebo je IA. A preto je IA, lebo je IA… ako keby som čítal “Rozumnosť od A po Z” od umelointeligenčných racionalistov Yudkowského…
  (Odporúčam ako povinné čítanie pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť používať rozum a nie mozog.)

  • „Marošov príspevok ohľadom konceptuálnej gramotnosti je fajn a beriem ho, ovšem mám výhradu voči jeho útoku na redakciu. Redakcia nekomentuje príspevky. Ak, tak diskusiu. Ak by uverejňovala vlastné články, mohli by sme polemizovať o jej postoji. A nájsť konceptuálne relevantné články sa dajú nájsť snáď len na ruských serveroch. Vie si niekto predstaviť ich tu zverejňovať?“

   1/ Dendy – nemáš pojem, čo je to dramaturgia. OK. Dramaturgia je výber „diela“ všeobecne – ako nosiča informácie, a to pre konkrétnu cieľovú skupinu – divákov, poslucháčov, čitateľov, návštevníkov – politikov, politrukov.

   2/ Objektívnosť informácie nespočíva „v názoroch z oboch-viacerých“ strán – spočíva v pravdivosti faktov! VŠETKÝCH FAKTOV, VŠETKÝCH SÚVISLOSTÍ! Ale my žijeme v sionistami ovládanom mediálnom prostredí DUCHA ZÁMENY – v ktorom sa názory zamieňajú za fakty! Redakcia zverejnila – prevzala všeobecný demagogický názor, že Nemecko je subjektom svojho radenia – nie je – TO JE TEN FAKT! A pakt Molotov Ribentrop má svoje pokračovanie aj v súčasnosti – TO V KONTEXTE v moznom komentári redakcia nezverejnila – a to prekáža USSionu a hegemónii USA v Európe! No to by bol sakra prúser, keby sa spojili dva najkvalitnejšie biele národy! Nemci sú majstri technológií – odjakživa, Rusi detto a majú zdroje – tak si predstavte synergický efekt takéhoto spojenia! K tomu zlaté české ručičky a slovenská pracovitosť. Kurva – to by bola Európa! Už som tu spomínal osemsto tisíc jeden ukoristených nemeckých patentov po roku 1945 USA!
   Ale pre blbca žiadne súvislosti!

   3/ Teda – existuje niečo ako dramaturgický plán – divadlo, film, TV, rozhlas – a existuje niečo ako EDIČNÝ PLÁN – tlačové mádiá, knihy, prednášky, výstavy!

   4/ Teda – otázka – aký je edičný plán tejto redakcie, ak 1/ nerozozná lži v názoroch od faktov, ak 2/ toto rozozná, a vedome to tam „ponecháva“?
   Odpoveď – redakčne nekompetentný edičný plán stojí za hovno, edícia lží je zámer a cielená ‚dramaturgická – manipulácia! V prospech koho?! Lebo ja ďakujem – neprosím si!

   5/ Lebo ide o takú „maličkosť“ ako eklektizmus – výber informácií – teda o niečom sa má-chce vedieť, o inom nie. ČO NÁM MÉDIÁ NEPOVEDIA! Teda – aj nehovorením o niečom sa dá zlikvidovať – výberom časti faktov – celková objektivita. Tomuto sa hovorí – zverejňovanie polopravdy! Redakcia prevzatím, teda vlastným /nezávislým?/ výberom sračky – zverejnila lož a zatajila kontextuálnu súvislosť!

   Príklad – v Nemecku médiá – v predmigračnom pohone na bojových psov, ktoré by mohli v budúcnosti robiť problémy imigrantom a moslimom – uverejnili správu o prvom smrteľnom útoku rotvajlera /služobné národné plemeno psa/, na malého chlapca – člena rodiny. Teda – „pes ako člen rodiny – spôsobil rozvrat rodiny“. Teda rozvrat rodiny „nespôsobuje“ už 150 rokov marxizmus, feminizmus, komunizmus.

   Čo médiá zamlčali – prevalilo sa to po rokoch, že ten chudák utratený pes mal v uchu hlboko vrazenú ceruzku! No keby mne decko vrazilo do ucha dceruzku – zabijem ho tiež!

   Takže Dendy – buď vieš, alebo nie. Redakcia keby chcela – prevzala by občas dostupného a prekladaného Pjakina -napr. taký Halachim Harabín frčí hlavne na ňom – počúva ho aj druhá strana, ktorá potebuje vedieť čo vie on!

   Teda konštatujem – edičný plán tejto redakcie Badatela nie je v poriadku s našimi záujmami – ak cieľovou skupinou! Čím nevylučujem, že je v poriadku so záujmami inej cieľovej skupiny.

   „mohli by sme polemizovať o jej postoji“ – myslíš akopolemizovať o jej politickom zázemí? Ale veď so dohľadaj, kto založil Badatel.

   Ty
   „dendy
   17/08/2022 at 10:02
   A bude tam ZIMA! Bude treba teplé prikrývky do nemocníc. Čo takto prestať platiť zdravotný odvod?“

   Z hľadiska KSB – koncepcie sociálnej bezpečnosti, keď chceš prerušiť – aj keď zneužívaný parazitmi – vlákno ekonomickej solidarity so slabými, nemohúcnymi, chorými = odkázanými na pomoc tých silných a zdravých, ekonomicky fungujúcich – reálne chceš zrušiť aj dôchodkový solidárny systém – najeb si veľa deti – nech ťa živia v starobe – tak si zjavne indoktrinovaný Malthusom a židodarwinistikým sociálnym inžinierstvom – čoho presným opakom je KSB! Takže tu netrep o konceptuálnej gramotnosti! Nepopieram, že máš životné skúsenosti, ale KSB sa treba naučiť ako novú „vec“! Odbočím – „malthusáctvo“ a sociálny darwinizmus – v zmysle výberu tých „naj“ a „užitočných“ – sa v tejto redakcii a diskusiách prejavuje práve voči opichancom! Neopichaní sa teraz cítia byť tí naj! A tí druhí nech skapú! Ste zasrané darwinistické opice! Vidíte len „oči – ruka – banán“! Sociálny darwinizmus je rovnaký podvod na ľudstve ako iné – napr. ten o „voľnej ruke“ trhu – keď zmrdi illumináti a Veľké židovské lóže manipulujú pri výbere ľudstva sociálnym inžinierstvom vo svoj prospech Vyvolených parazitov, ale vás – gójimskýcj idiotov – už presvedčili, že o všetkom výbere – kto bude žiť, kto nie a ako – rozhoduje Matka Príroda! No tak nech im tá Veľká Piča Príroda postaví aj ROPOVOD!
   https://sk.public-welfare.com/4129892-malthus-theory-briefly-malthus-and-his-theory-of-population

   Som osvetár od narodenia a bývalý profesionálny dramaturg a redaktor, takže – „Houston – máte problém!“

  • Môj komentár čaká na schválenie – čaká komentár? – ja čakám!
   Otázka – to si tam neviete dať zmysluplnú slovenskú hlášku? Napr. – „Váš komemntár podlieha schváleniu redakciou“

  • Dendy tolko chcu zabit,kolko zidia uznaju za vhodne

 11. Nie je hodno verit cigánom, politikom manželom sú to skryté talenty s hereckým talentom

 12. Na inú tému. Zase len potvrdzuje, že inteligentnou cestou a cestou zákona sa najväčšie hyeny zločinu nedajú zastaviť a potrestať ! Kým to ľuďom nedôjde, veľa ľudí zomrie, ale inak sa to žiaľ nerysuje ! Ľudia nie a nie sa prebrať z hypnózy zapredaných médií a politikov !
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/08/dr-robert-malone-pripravuje-se-98-novych-mrna-vakcin-a-co-s-nimi-ma-spolecneho-rockefeller/

 13. Až všetkých naženú do stanov s teplým vzduchom, tak ich odvedú do lesa a pozabíjajú ako Arménov v Turecku?

  • Nie, môžu im napríklad ponúknuť piatu, šiestu alebo dvadsiatu včeličku.

   • Presne o to ide – nahnať ich v mrazoch do spoločných priestorov so „státnym“ /neziskovým/ servisom ako v penziónoch, ich byty prideliť imigrantom, ktorých odtiaľ už nedostane nikto – jedna čmúdovská rodiny vyženie z domu aj ostatných. So starými odkázanými si tak môžu v „protimrazových“ koncentrákoch robiť čo chcú – ZABUDNITE NA KIBUC!!! – inak ich vyhodia na ulicu! Podstatná je efektívnosť – jednak celej globalistickej agendy výmeny obyvateľstva – jednak nákladov – starí Nemci určite nebudú devastovať svoje penzióny ako imigranti. V takýchto spoločných priestoroch sa agresívna energia imigrantov vybíjala medzi nimi – takto rozptýlenými v pôvodnom kultúrnom prostredí Nemcov môže nastúpiť plný rozvrat! V domoch s „nasťahovanými“ imigrantmi sa môžu organizovať – ako keď sa zlievajú kvapky ortuti – môže sa koncentovať ich tradičná moc – teda pôjde o priame fyzické aj politické obsadenie Nemecka! A každý imigrant sa bude cítiť v práve – veď mu ten byt pridelila nemecká vláda! No skúste ho odtiaľ dostať!

    Starých Nemcov čaká od tohto roku genocída alebo eutanázia!

 14. Ďakujem za blížšie vysvetlenie, ktoré ma posunulo o krok vyššie oceňujem tvoje znalosti

 15. …ďakujem pekne za zaujím.inform., …čo sa týka tých ,,Mistríkovcov“, toho 1.Ivana som mala veľmi obľúbeného, žiaľ, zomrel veľmi mladý, ,,rozhodol sa sám“ za skorší odchod kvôli nešťast.láske…nočné smeny sú pre ľudí ,,veľ.zlom“- je to proti prírode takto pracovať, človeku to veľmi ubližuje…áno Irisismael, ľudia sú v tejto situácii veľmi ovládaní ,,davov.psychózou“, čo robí väčšina, robia aj oni bez akéhokoľvek ,,sedl.rozumu“…no často x aj v bežn.živote sme my všetci vystav.takz.
  manipulovaniu…niekedy nevedome a inokedy VEDOME…zrejme nás to má niečomu naučiť…

 16. …áno, možno nielen on by sa mohol oženiť, ale aj ,,NIEKTO ĎALŠÍ“….avšak by potom mal byť už ,,zocelený“, aby ho už nikto ,,iný“ alebo aj iná nezlomila…a tiež by mal byť úprimný voči svoj.polovičke – ŽENE, mal by ju nechať pracovať, aby nezostala úplne bez príjmu a to bez nahovárania práce ,,snov“…

 17. Úplný súhlas, k tomu niet čo dodať….

 18. Demonstrace jsou placene a organizovane urcitou skupinou lidi … aby odpoutali pozornost od vaznych problemu ….jako je treba nedostatek kvalifikovanych a vysocekvalifikovanych odborniku a remeslniku, kterych je uz pres 20 let nedostatek …a kvuli tomu jsou vsechny ty problemy … Nejsilnejsi generace, ktera drzela ekonomiku odchazi do duchodu a vymira … mladym se ucit remesla nechce ..kazdy chce jenom rychle vydelat penize bez prace … Staci se divat na dokumentarni filmy z ruznych koutu sveta a ruznych statu … vsude je to skoro stejne – nedostatek kvalitnich pracovnich sil …. korupce …drogy …alkohol .. podvody .. atd atd … Kazdy musi zacit sam u sebe , ve sve rodine ..ve svem okoli …aby se vsechno zmenilo k lepsimu ….

Pridajte komentár

*