Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Tajomstvo čínskeho doktora: Takto odstránite žlčníkové kamene už za 7 dní


Print Friendly, PDF & Email

cinsky-recept-zlcnikove-kamene

Žlčníkové kamene (cholelitiáza) sú častejším zdravotným problémom, ako si mnohí myslia. Našťastie, Číňania poznajú tajný spôsob, ako ich z tela odstrániť.

Žlčník má hruškovitý tvar a meria približne 10,2 cm. Nachádza sa priamo po pečeňou, na pravej strane žalúdka.

Hlavnou funkciou žlčníka je uskladňovanie žlče, ktorú tvoria tuk, cholesterol a kvapalná zmes.

Žlč prechádza do tenkého čreva, kde rozkladá tuky z prijatého jedla. Takýmto spôsobom môže krv ľahšie absorbovať výživné látky a vitamíny.

Čínsky recept na odstránenie žlčníkových kameňov

Nasledujúci úplne prírodný recept priniesol vynikajúce výsledky pri odstraňovaní žlčníkových kameňov u mnohých ľudí.

Vynašiel ho Dr. Lai Chiu Nan z Číny.

Tento typ kameňov môže spôsobiť vážne bolesti brucha, žltačku, alebo dokonca v niektorých prípadoch aj rakovinu.

Dr. Nan tvrdí, že žlčníkové kamene hneď nespôsobujú rakovinu, ale sú jednou z vecí, ktoré môžu viesť k rakovine.

Jeho výskumy poukazujú na to, že žlčníkové kamene predchádzajú rakovine.

Jedným z niekoľkých príznakov žlčníkových kameňov je pocit zvierania. Ako keby ste nemohli stráviť jedlo. V niektorých závažnejších prípadoch môžete cítiť bolesti pečene.

Liečba osteoporózy

Postup

Pre prirodzené odstránenie žlčníkových kameňov Dr. Nan navrhuje nasledovnú metódu:

1. Pite 4 poháre jablkového džúsu alebo jedzte 4 až 5 jabĺk denne v priebehu 5 dní. Počas týchto dní jedzte pravidelne a normálne. Jablková šťava spôsobí, že žlčníkové kamene budú hladšie a mierne zmäknú.

2. Na 6. deň nesmiete mať večeru.

3. V rovnaký deň o 18:00 hod., vypite 1 polievkovú lyžicu síranu horečnatého (Epsomskej soli) rozmiešanú v pohári vlažnej vody. Epsomská soľ pomôže otvoriť žlčovody.

4. Zopakujte tento postup o 20:00 hod.

5. O 22:00 hod. skombinujte pol šálky citrónovej šťavy s pol šálky olivového oleja a vypite. Olivový olej premastí žlčníkové kamene a uľahčí ich vyplavenie von z tela.

6. Na druhý deň ráno uvidíte vo svojej stolici zelené kamienky. Časť bude plávať na hladine, časť môže byť v stolici.

Sú zaznamenané prípady, kedy sa ľuďom podarilo takto na jeden raz vyplaviť 20, 40, 60 či dokonca aj 100 malých žlčových kamienkov.

Záver

Táto metóda je zvlášť účinná a vhodná pre ľudí s oslabenou funkciou pečene a žlčníka, pretože tieto orgány sú navzájom prepojené.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Spracoval: Badatel.net, Zdroj: healthandlovepage.com 

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vyplavi sa touto metodou aj zlcnikovy kamen ktory ma 4 cm?Dakujem za odpoved

  • holistický prístup

   V mojom prípade aj oveľa väčšie (ako menšie slepačie vajce) – kúra uvedená v článku nie je dostatočná – v mojom prípade došlo k vzpriečeniu veľkého kameňa – ležať na pravom boku celý deň, zahrievať a večer opakovať kúru – ale nie článkovú – tá nie je dostačujúca a nie je úplná. Mne sa podarilo odstrániť v priebehu dvoch rokov tisíce kameňov, kamienkov a pod. aj z pečene …

   V článku chýbajú klistíre, šetriaca poživeň, aj tie množstvá nie sú dostatočné, chýba spôsob polohovania, zahrievania, vyprázdnenia čreva, …, nie každý môže jablká a jablkovú šťavu v takých množstvách (nahradiť jablkovým octom), nutné opakovania, … – takže článok môže narobiť viac škody ako osohu.

 2. Nie,touto metodou sa tvrdé žlčníkové kamene väčšie nevyplavia,iba mäkké želatinové.
  Tvrdé kamene je treba najprv zmenšiť pečeňovo-žlčníkovou dietou ,čajmi rozpušťajucimi kemene napr.
  Chanca Piedra,
  prípravkom Silymarin
  a najlepší je z nich prípravok Grape Seed.

  Na vyčistenie želatínových veľkých kameňov zo žlčníka som použil pred rokmi kúru z prvého príspevku,nie z videa,vtedy ešte to videiko nebolo a po ročnom opakovaní kúry znovu tam boli želatinové kamene,ktoré mi robili veľké problémy z celkovým trávením. Po kúre bola naozaj veľká úľava bez nafukovania,kŕčov, pocitu plnosti-dávenia s občasným pichaním v boku a zhoršeným trávením a s pocitom ťažkého brucha počas celého dňa.
  Je možnosť vyskúšať aj túto kúru dole,je o trocha zložitejšia a možno i lepšia.

  Po kúre je treba dodržiavať pitný režim a prejsť aspoň s časti na zdravšiu živú organickú stravu. Pri anorganickej mŕtvej strave je väčšia možnosť obnovenia žlčníkových kameňov.
  http://www.magazinluna.sk/default.aspx?p=magazinearticlepage&article=19

 3. Zaraza ma,ze badatel vypusti tento clanok bez akychkolvek obav,ze su aj ludia,ktori si nenastuduju viac a budu sa riadit pokynmi uvedenymi hore. Jedna sa o velmi silny detox, ktorym si ludia mozu viac uskodit, ako pomoct,ak ho nebudu robit spravne.
  Prosim,ak by ste niekedy uvazovali spravit si tento detox,zvazte si to dobre,ci do toho idete alebo nie,ak ano nastudujte si dobre veci okolo a pripravte na to svoje telo.
  Nehovoriac o tom, ze tento detox by sa mal robit opakovane niekolko mesiacov,ak si nechcete ucpat zlcnik s este vacsimi kamenmi.
  Je o tom napisana cela kniha od Andrea Moritza – Uzasny detox pecene a zlcnika (The amazing liver and gallbladder flush).
  Moritz ich osobne praktizoval a zomrel vo veku 58 rokov. Ak vam toto nestaci ako alarm,mne ano. Vlastna skusenost tiez nebola dobra.
  Skuste sa poobzerat po informaciach o cedrovom oleji ak uvazujete o odstraneni zlcnikovych kamenov.
  viac info napr. na : https://www.youtube.com/watch?v=Uv3MQtM5maEhttps://www.youtube.com/watch?v=Uv3MQtM5maE
  klikni na 50 minutu

 4. Dobry den..tuto metodu opisal v svojej knihe Jiri Cingroš:“Sam sobe dpoktorem“, Benesov 1995. Ale ako piaty bod svojej ocistnoj kury /po veladnovych klystyroch atp./.
  Mne pomohla cervena repa, syrova.

 5. Matula Kvetoslavov ský

  Kúru na odstránenie žlčníkových kameňov som prevzal z rukopisu písaného švabachom pred 2. svet. vojnou. Rukopis bol vložený do Zlatá kniha praktického lékařství, pôvodne proces trval 5 týždňov, ale pretože štúdium fyziológie a roky praxe som už mal za sebou upravil som pôvodný postup tak, aby bol bezpečný pri dodržaní pokynov a umožnil zbaviť sa „kameňov“ zo žlčníka za 2 popoludnia a večere. Takto opustí telo aj 12cm „kameň“ v doprovode drobných. Drobné opúšťajú telo aj v počte tisícky. Pri 112 prípadoch som osobne asistoval od Sobraniec po Cheb. Rozbor „kameňov“ dokazuje, že vznikajú najmä v dôsledku požívania teplom poškodeného tuku vo večerných hodinách a jej kombinácie s teplom poškodenými priamoreťazcovými sacharidmi – hlavnými zdrojmi prekyslovania metabolitmi ktorým neumožníme opustiť telo v dôsledku nastupujúceho nočného „odpočinku“. Namiesto regenerácie „rébus“ kam s metabolitmi. Niektoré frakcie tuku kolujú medzi portálnym obehom a žlčovodmi viac krát. Príjem fruktózy večer keď už nemá využitie tiež prispieva podobne ako priamoreťazcové sacharidy – časť sa premení na glykogén(zásobný sacharid vo svalstve a v pečeni v množstve potrebnom na cca 25 telesného výkonu s priemernou záťažou – čas je individuálne premenlivý – ľahko sa dá zistiť pri behu keď bežec „chytí druhý dych“ to práve vyčerpal glykogén a hotovostné zásoby energie. Čiže ten prebytok energie zo priamoreťazcových sacharidov a tukov(mastných kyselín) – ukladajú sa v podobe tukových zásob – nadváha a tie škodlivé sú čiastočne zachytávané v pečeni – stukovatenie pečene(steatóza) aj od alkoholu a v žlčníku v podobe konkrementov „kameňov“. Úskalím všetkých kúr sú obmedzenia. Podľa nich sa musí voliť postup. Často sa stáva, že prítomnosť kameňov je doprevádzaná skrytým, často infekčným zápalom alebo zápalom z mechanického dráždenia. Tieto môžu trvať roky lebo väčšinou nie sú vnímané a tak prechádzajú v zápalové deformácie žlčových ciest so zrastami a čoraz častejšie s karcinómom ako následok výživy s tepelne zrúteným tukom a kombinácie zápalov.
  Z prezieravosti a bezpečnosti je múdre preventívne preliečiť možné zápaly v prípravnej fáze skôr ako sa realizuje samotná kúra. Existujú rastlinné zložky ktoré bezpečne zvládnu všetky možné kombinácie ktoré môžu nastať okrem akútneho zablokovania žlčových ciest zarasteným nádorom – tu je nutné chirurgické riešenie. V ostatných prípadoch „kameň“ vytečie! Konzistencia „kameňa“ tekutina alebo hlienovitý konkrement sú závislé od volených zložiek. Rozhodne neodporúčam 1 dňové postupy, pretože väčšinu „kameňov“ nevidí sono ani roentgen, pritom žlčník v mnoho prípadoch je viac ako „na doraz“ plný. Stanoviť správny postup podľa sono je pomôckou nie rozhodujúcou pri stanovovaní postupu. Musia sa zohľadniť všetky dôležité okolnosti individuálne! V prevencii a prípravnej fázi je výhodné užívať vhodné rastlinné zložky. Napr. šťava z reďkev čierna nieje zlá, ale príliš často zlyháva a tak sa radí medzi nespoľahlivé. Existujú dostupnejšie a lacnejšie, účinnejšie a spoľahlivejšie rastlinné zložky. No najvýznamnejšie je stravovať sa racionálne a nie racionálne vyrobenú potravu iracionálne znehodnocovať! Základom je šetrná príprava výživy neznehodnocovaná nadmerným teplom príliž dlho!
  Vo veľkej miere priamoreťazcové sacharidy nahradiť sacharidmi so špirálovitou štruktúrou reťazca !

 6. Dobrý deň prajem.
  V prvom rade Vám ďakujem aj za tento článok.
  Urobil som to podľa návodu Dr. Lai Chiu Nan .
  Vyhovoval mi jablkový džús – skutočná šťava
  No na 7 deň to dopadlo trochu inak,ale na 8 deň – neskutočné.
  Paráda.
  Nebudem to tu veľmi rozpisovať ,ale naozaj ,ešte raz naozaj kamienky boli tam ,kde mali byť.Je to super. Je to paráda.
  Radosť neskutočná.
  Som Vám veľmi vďačný Dr. Lai Chiu Nan z Číny.
  Ďakujem,ďakujem.

  Prosím Vás mám len 1 otázočku.Ako často to opakovať napr.do roka.
  Ďakujem a prajem len to najlepšie.
  S pozdravom IgorZ.

  • To bohužiaľ Dr. Lai Chiu Nan neuvádza. No nevidíme dôvod, prečo by sa to nedalo zopakovať každých pár mesiacov.

 7. Ivan Herda

  Našli mi kameň 7mm 1 ks, absolvoval som túto kúru v podstate tak ako je opísaná a pridal som pitie jablkovej šťavy jeden týždeň pred tým,pil som čiernu reďkovku 3 týždne pred kúrou a zároveň užíval lieky na rozpustenie kameňov s názvom nejaký Urso…. neviem presne, predpísal to gastroetrolog a tiež som pil čaj Chanca piedra,ráno tiež citronovú šťavu s olivovým olejom 3 týždne a po kúre fakt vyšiel „kameň“ 7mm 1 kus,presne taký ako j na rôznych videach, je to v uvodzovkách lebo tvrdosť „kameňa“ bola malá ,v podstate to bolo mäkké, ale držalo to pohromade a na papiery pri kotúlaní hrkotalo,po čase 3 dni na slnku to obelelo a rozpadlo sa to na prach ,je to ten kame? Bol zmäknutý tými požívanými rozpúšťadlami? Alebo to nebol kameň?

 8. Kveta kroscenova

  dobry den prajem potrebujem radu ako odstranit zlcnikove kamene v zlucniku 1cm.su vo velkosti a su tam viacero kamenou

Pridajte komentár

*