Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

3. svetová vojna už prebehla – zahynuli milióny ľudí, miliardy majú poškodené zdravie a ďalší stále pribúdajú


Print Friendly, PDF & Email

3. svetová vojna už prebehla - zahynuli milióny ľudí, miliardy majú poškodené zdravie a ďalší stále pribúdajú

(S.D. Wells, Natural News) Tretia svetová vojna už prebehla, ale namiesto výstrelov z klasických zbraní sa všetky „výstrely“ strieľali prostredníctvom mRNA injekcií vo vojne s biologickými zbraňami.

Počet obetí, ktoré sa doteraz nahromadili, je pre mnohých neuveriteľný. Zomrel niekto, koho poznáte, očkovaním v injekčnej vojne alebo je stále nažive, no trpí postvakcinačnou stresovou poruchou (PSVD)?

Nikto nebol v rámci vojnovej mobilizácie „odvedený“, teda okrem influencerov, celebrít, zdravotných sestier a lekárov, ktorí použili „technológiu“ na vstreknutie génov produkujúcich miliardy smrtiacich, cievy upchávajúcich hrotových proteínov (priónov) v krvi a mozgu nevinných „civilov“.

Bolo to rovnaké, ako keby ste vstúpili do plynových komôr, aby ste sa nadobro uložili k spánku. Namiesto plynových komôr to však boli nemocnice, veľkokapacitné očkovacie centrá, ordinácie lekárov a lekárne.

„Boj“ vypukol v zime 2020 a rozšíril sa po celom svete. Vlády darebákov (vrátane Matovičovho režimu), fašisti a eugenistickí globalisti sa spojili s dnešnými konglomerátmi typu „IG Farben“, menovite Pfizerom, Modernou, AstraZenecou a J&J, a spôsobili rozvrat v zdraví viac ako dvoch tretín celosvetovej ľudskej populácie.

Milióny ľudí padajú mŕtvi k zemi ako muchy v opare pesticídov, akurát jed im bol v mene ochrany pred vírusom skonštruovaným v laboratóriu dobrovoľne vstreknutý do srdca, orgánov a mozgu.

V Tretej svetovej vojne neboli žiadne bomby, žiadne tanky, žiadne vystrelené rakety a žiadne vojenské bagandže na zemi. Boli len mŕtvi ľudia, ktorým hrotové proteíny upchali krv a viedli k „nevysvetliteľnému syndrómu náhlej smrti“.

Lekári na celom svete záhadne nevedia (alebo nechcú) vysvetliť, ako toľko ľudí, či už zdravých alebo s existujúcimi chorobami, jednoducho zomrelo za posledné štyri roky. Nie, nie je to vojna proti terorizmu, ani vojna proti drogám, dokonca ani vojna s Ruskom. Je to vojna zvrátenej a skorumpovanej medicíny. No a zákerný a skrytý holokaust stále prebieha.

Milióny „vojakov“ sú stále v prvej línii Tretej svetovej vojny a sú zaživa „mletí v mlynčeku na mäso“

Posttraumatická stresová porucha alebo PTSD spôsobuje, že ľudia sa cítia vystresovaní, úzkostliví, majú strach a depresiu aj po skončení „nebezpečenstva“ plandémie. U niektorých ľudí, ktorí trpia PTSD, sa po mesiacoch alebo dokonca rokoch objavujú nové a ešte závažnejšie príznaky.

V tomto ohľade je to dosť podobné postvakcinačnej stresovej poruche (PSVD), kde hrotové proteíny a mikroskopické častice grafénu spôsobujú poruchy:

 • centrálneho nervového systému (záchvaty)
 • imunitného systému (VAIDS – vakcínou vyvolaný AIDS)
 • cievneho systému a srdca (myokarditída, perikarditída, infarkty, gumovité cievne zrazeniny a mŕtvice)
 • reprodukčného systému (spontánne potraty, nízky počet spermií, neplodnosť)
 • kognitívneho systému (viera, že viac vakcín a viac rúšok vás zachráni pred chorobami a smrťou

Pozrite sa na počty mŕtvych a obetí z predchádzajúcich vojen a uvidíte, že ich súčet bledne v porovnaní s masovým ničením a genocídou biologickými zbraňami v Tretej svetovej vojne.

Zbohom vysoký krvný tlak

Celkový počet vojenských a civilných obetí v Prvej svetovej vojne sa odhadoval na približne 40 miliónov, pričom 20 miliónov zomrelo a 21 miliónov bolo zranených. Druhá svetová vojna bola najväčšou a najnásilnejšou vojnou v dejinách ľudstva, pričom počet mŕtvych bol 70 až 85 miliónov.

Kórejská vojna si vyžiadala viac ako 3 milióny obetí. Počet obetí konfliktu vo Vietname dosiahol približne 1,6 milióna. Potom ďalších viac ako 300 000 zomrelo priamo vo vojne v Iraku (vyše milióna na následky vojny) a ďalších 250 000 vo vojnovej zóne v Afganistane, pričom viac ako 70 000 civilistov.

No a potom prišla najsmrtonosnejšia vojna zo všetkých, ktorá stále prebieha.

„Civilných“ úmrtí spôsobených mRNA vakcínami a smrtiacimi nemocničnými protokolmi, vrátane ventilátorov a remdesiviru, je viac ako 35 miliónov a stále sa zvyšujú

Covid neskončil, pretože okrem 6 miliónov úmrtí na „covid“, ktorým sa dalo na celom svete vyhnúť, je zatiaľ viac ako 35 miliónov „vakcinačných“ úmrtí .

Oficiálne vládne nemocničné protokoly na celom svete boli doslova navrhnuté tak, aby zabíjali, a to nehovoríme len o smrteľných vakcinačných zrazeninách, hoci tie boli obrovskou časťou toho všetkého.

„Medicína“ založená na strachu bola konečnou genocídnou zbraňou Tretej svetovej vojny a jed stále infikuje miliardy ľudí na celom svete.

Máte chronický zápal, každý deň sa vám zhoršuje rakovina, artritída, krvný tlak či iné ochorenie? Prekvapenie! Nezabúdajte, že progresívni fašisti v roku 2022 chceli, aby boli smrteľné vakcíny povinné a všetci neočkovaní ľudia trestaní!

Medzitým sa mŕtve civilné obete a ľudia trpiaci syndrómom dlhého covidu, hromadia. Denne zomierajú tisíce ľudí. Máte PTVD? Nazvite to „civilné obete“. Sú to tie proteíny, ktoré sa pohybujú cez cievny systém a upchávajú krv, orgány a mozog napriek tvrdeniam lekárov-šarlatánov, že vraj ostanú len v mieste vpichu.

Záver

Pridajte si stránku Vaccines.news do záložiek.

Nájdete tam aktualizácie o Tretej svetovej vojne a experimentálnych injekciách génovej terapie, ktoré vedú priamo k cievnym zrazeninám, hypertenzii, myokarditíde, perikarditíde, srdcovým infarktom, mŕtviciam, PCVS, dlhému covidu a smrti.

Stop Candida

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Je najvyšší čas z tejto zamorenej umierajúcej planéty odísť preč.

  • Je najvyšší čas z tejto planéty vykopnúť konkrétne entity! Dá sa to urobiť tak, že sa ich pozostatky na Zemi – zakopú.

   „Bolo to rovnaké, ako keby ste vstúpili do plynových komôr, aby ste sa nadobro uložili k spánku. Namiesto plynových komôr to však boli nemocnice, veľkokapacitné očkovacie centrá, ordinácie lekárov a lekárne.“

   O AKÝCH PLYNOVÝCH KOMORÁCH HOVORÍTE? Myslíte, že nie je náhoda, že nás strašia práve plynmi?! Že celá Zem je jedna „CO2 plynová komora“? /Hydinu „nakazenú vtáčou chrípkou“ likvidujú CO2?!!!/

   Neviem, či sa link zase nezobrazí, ale dokument o ne-plynových komorách – obsahuje čisto vedecké dôkazy – po použití práve modernej plynovej chromatografie. A výpovede svedkov. A že vraždil týfus! A utrpenie, hladomor, bombardovanie, nedostatok liekov a jedla! A všade prítomné vši! Židia majú príslovie, že peniaze plodia peniaze a vši plodia vši. Ja by som povedal, že vši plodí VOJNA!!!

   Evropa: Poslední bitva 8/10 – Holokaust cz titulky
   https://odysee.com/@lesapan5:a/EUROPA—The-Last-Battle-8—The-Holocaust-CZ:c
   ——————
   Ak neviete, v ČSSR bola plynová chromatografia používaná min. v 70.-80. rokoch – konkrétne aj na VŠP /poľnohospodárskej/, teda mám pojem, o čom to je. Preukázateľnosť milióntin gramov plynu v hmote! V dokumente hore sa ku tomu /plynovým komorám/ vyjadrujú chemici, a chémia je exaktná – materiálne preukazovateľná veda!
   Dnešnými plynovými komorami sú reálne globálne prepravované kontajnery – zaplynené kvôli karanténnym hubám a hmyzu. Je o tom dokument, aké zdravotné problémy majú colníci, ktorí radšej kontajnery preto nekontrolujú, čo globálni díleri využívajú na kontraband drog. Ja osobne si všetky handry z Číny najprv preperiem a vyvetrám, než ich použijem na telo, a topánky od nich nekupujem vôbec – to je len toxická chémia, ktorá vám zničí nohy.

   K videu – má rýchle titulky, spomalte si player o 10 %. A hlavne si uvedomte, že toxické sú práve lživé informácie!
   Evropa – Poslední bitva 8/10 Holokaust
   https://odysee.com/@lesapan5:a/EUROPA—The-Last-Battle-8—The-Holocaust-CZ:c

  • hej a kde?

   • Správne – kam?
    Lebo – kde ich hľadať a kam ich poslať.

    • Noosféra planéty si pamätá všetko, čo bolo. A odtiaľto možno v princípe získať všetky technologické vedecké znalosti minulých civilizácií.

     Vlastne – ide len o to, ako budú použité tieto znalosti a to i tie, ktoré sa v t.č. ešte nenachádzajú v Noosfére (Akáši) a ktoré budú ešte len „vymyslené“ , neskôr vyrobené a pripravené do „životnej realizačnej praxe“.

     Principiálnou otázkou je, ako budú použité, pretože každý výsledok je podmienený – mravne (eticky). A keď „ONI“ rozprávajú o tom, že treba vytvoriť umelý intelekt, vylúčiť človeka, aby AI objektívne riešila všetky otázky života civilizácie a z nej (z AI) bol odstránený ľudský subjektivizmus (inak povedané – eliminácia duchovného princípu človeka), tak je to len ďalšia stupidita.

     Preto, lebo v AI bude naprogramovaná presne tá istá – kvázi – mravnosť a etika, ktorá je vlastná v danom čase – v danej spoločnosti.

     Kam to povedie?
     Stanislav Lem, myslím, že ešte v r. 1951 napísal v „Hviezdnych denníkoch“ epizódu – „Cesta na planétu idiotov“.

     Tam stroj – AI na seba preberá riadenie a dospeje k záveru: Aby bol na planéte poriadok, všetci idioti musia byť zničení a do dôsledku a vo vysokej spoľahlivosti tento „očistný“ program i realizuje.

     P.S: 1 – Zostáva si už len zodpovedať na otázku, či sa myslí tým planéta Zem, na ktorej je potrebné cez AI – zlikvidovať všetkých idiotov, alebo sa jedná o úplne Inú planétu, kde by títo idioti boli technologicky zo Zeme „exportovaní“ (a Zem by bola od nich – deratizovaná) a následne TAM – umelým intelektom – za účelom zriadenia poriadku na danej planéte – zlikvidovaní.

     Ďalšia otázka z daného vyvstáva, aké kritéria bude mať v sebe zabudovaná AI – pre terminus-technikus: IDIOT.

     P.S: 2 – Alternatívy a variácie, ktoré sú generované na dennej báze, je tisíc..

     • „vylúčiť človeka, aby AI objektívne riešila všetky otázky života civilizácie a z nej (z AI) bol odstránený ľudský subjektivizmus (inak povedané – eliminácia duchovného princípu človeka), tak je to len ďalšia stupidita.

      Preto, lebo v AI bude naprogramovaná presne tá istá – kvázi – mravnosť a etika, ktorá je vlastná v danom čase – v danej spoločnosti.“i.

      Čo tu trepeš za hovadiny! Ako môže logika – vychádzajúca z nejakej paradigmy – nahradiť etiku – vychádzajúcu zo svedomia a emocionality – teda z ľudskosti! Z iného rozmeru!!! Vám tu naozaj niektorým „filozofom“ – jebe!

      Ako može nejaká „piča“ A.I. niečo riešiť objektívne – keď je to program! Doboha! Choď do riti ajša!

      Na dialniciach budú kurvy a prostitútky nosiť oranžové výstražne vesty! Prečo?!

      1/ Aby na seba upozornili!
      2/ Aby upozornili, že dávajú 50 %-nú zľavu, ako COOP Jednota, keď označuje tovar – borovičku – 0,7 l pôvodne z 6,99 eura – za 9,99 eura – ako akciovú cenu – oranžovou nálepkou!

      Takže – až keď ťa tá kurva vyfajčí – dozvieš sa, čo je to Oranžová revolúcia v cenách. Ku.va! Dozvieš sa – čo ťa to bude stáť!

      Vážne vám hovorím! Všímajte si oranžové akciové nálepky! To nie je o filozofii! To je o ojebávaní cez farebnú asociáciu – s akciou, ktorá by mala znamenať zľavu – lenže to už dávno nie je pravda!

      „lebo v AI bude naprogramovaná presne tá istá – kvázi – mravnosť a etika“ – čo ti jebe?! Ešte ku tomu pridaj svedomie A.I. – a strel si do hlavy! Ajša! Mravnosť a etika a svedomie stroja! Do pi.e!

     • Miroslav Čižmár

      Maroš

      logika AI nemusí vychádzať z paradigmy, ale môže vychádzať z algoritmu optimálneho výberu. Teória hier, P vs NP. Život je hra, a kto pozná algoritmus, ten je víťaz a berie všetko. Dôležitá je psychická pohoda, a AI nemá emócie, ktoré by ju vyrušovali.

     • Ku komentu: Maroš -10/02/2024 at 0:51

      Tvoje – kvázi – „chápadlá“ nepochopili aleže vôbec pointu veci v mojom komente, ktorú je Ti i zbytočne vysvetľovať.

      P.S: A to zrejme preto, lebo si do nepríčetnosti nas*atý, že si musel v obchode zaplatiť za borovičku v akcii o + 3 € naviac a zrazu sa Ti zrútil celý ten Tvoj vnútorný i vonkajší alkoholový Svet.
      Napíš, prosím – číslo Tvojho účtu a pošlem Ti tam tie Tvoje 3 „akciové“ eurá, aby si neskolaboval i finančne a mohol nás tu i naďalej – obšťastňovať..

      Neboj, Maroško, raz i lepšie bude..

      Dnes tu posielaš ľudí s ľahkosťou vánka a Tebe rovnou hrdosťou do P-éčka, pričom – ak sa nebodaj odváži niekto iný to učiniť Tebe, tak sa mu vyhrážaš, že ho zničíš..

      Och, aké ušľachtilé!

     • MČ – uniká ti podstata – že práve logika – ktorá zásadne vychádza z paradigmy a predpokladu – a mala by byť základom – OMYLNÉHO – A TEDA OJEBATELNÉHO MYSLENIA – je našou skazou! A.I. je teda pokus ďalej a hlbšie infikovať naše myslenie – aby sa čo najviac zablokovalo naše VEDOMIE /mimo mozgu – prijímača/ A INTUÍCIA!

      S A.I. choďte do prdele všetci! I am Human!

      MČ – ty sám tu vychádzaš z permanentných floskulí o podstate existencie – z hmoty! No – takže vieme, kto je kto.

      „Dôležitá je psychická pohoda, a AI nemá emócie, ktoré by ju vyrušovali.“ – a čo keď je to len TUPOSŤ! Stav pohody je emocionálny stav hlbokého vnímania vnútorného šťastia a spokojnosti – ty materialistický tupec! Traktor so zaradeným neutrálom je v stave pohody – áno?! Máš typický illuminátsky, 200 rokov starý mechanistický pohľad na človeka! Ale to je židovina!

     • ajša: nič mu neposielaj, zistí tvoju identitu, a začne doxovať

   • Kto má oči a zdravý rozum, ten to vie!

  • pre slovensko:tesco konci na slovensku a prichadza coop.vstup len s aplikaciou -pocul som vrabce cvirikat

  • Vladimír

   Aktualizace pro Gretu! Skuteční zabijáci klimatu -Zkrácená verze-
   https://www.kla.tv/index.php?a=showlanguage&lang=cs&id=28158&date=2024-02-10

   USA – Testy jedů na vlastním obyvatelstvu
   https://www.kla.tv/index.php?a=showlanguage&lang=cs&id=28111&date=2024-02-07

 2. Komentované pasáže Carsona s Putinom – celé 2-hod. interwiev by malo byť preložené „coby dup“.
  2024-02-09 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-02-09-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  • KOVIDBARÓN!

   v každom vchode paneláka,v každom paneláku,na každom sídlicku,v každej štvrti,v každej dedine sa nájde minimálne jeden vyvrhelsky vytŕčiaci parazit-škodca z davu s vycapeným ksychtom a to isté platí aj pre internet a všetky jeho komunikačné servery a tu na bádateľovi plníš túto úlohu ty,v dávnych časoch takýchto ako si ty buď otrávili,alebo hodili zo skaly ako škodnú-si vo svojej maličkosti ukrytý a prilepený na tento zázrak,ktorý ťa načisto pohltil a rozpitval-digitál neviditeľná smrť,ja som KOVIDBARÓN-to je slovo,ktoré má upozorňovať na to,že epochu covidu si má každý uvedomovať a nezabúdať na túto udalosť a jej nekončiace príčiny a dopady,ak by som si maol dať iný nick-tak by som klamal sám seba i okolie,ako že to ani nikdy nebolo,lebo som tu,živý a zdravý,to kovid-znamená krehkosť človeka v tomto priestore a to barón-znamená,že je to niečo vyššie,než je bežný človek,a ten výkričník znamená-nezabúdať a to že je to z K a nie z C znamená-vážnosť,covid neskončil a nikdy neskončí-za všetkým diabolským čo veda vyrobí je aj die tajomného sveta z vesmíru,,,,,,,,,ja stojím pevne na zemi-nie ako ty,ja som myslením ďalej-nie ako ty,mňa temnota tak neovláda a nemanipulujem mnou-ako to robí s tebou,nezabúdaj-tomuto svetu vždy vládli a o ňom rozhodovali iba psychopati a šialenci a nie zapredajní konzumrojkovia ako si ty,celý ľudský svet je napichaný ihlami a jedmi,pre upírov je jed pokrmom,keby si mal vživote robiť iba dobré skutky-tak sa z toho zblázniš,lebo tvoje poslanie rojka je pravým opakom,ja som tvoj psychopat a ty si môj-nikto nula,potrebuješ iba další vpich-z emf,,,,,,,,,

   • Len tipujem – Ján Krstitel – nie si. Oskalpovaný hihi Sam Hawkins? Kokos! To ktorou červiou dierou si sa vrátil!
    https://bilder4.n-tv.de/img/incoming/crop23651343/2171325415-cImg_16_9-w1200/441487.jpg

    Chimpanzee Cannibalism | Planet Earth | BBC Earth – YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=al-f_WWoHI4
    ————–
    Hlavne, že z každého paneláku! Ale ty si nejaký nejedlý.

    „celý ľudský svet je napichaný ihlami a jedmi,pre upírov je jed pokrmom,keby si mal vživote robiť iba dobré skutky-tak sa z toho zblázniš“ – takúto ko.otinu nenapíše ani oficiálny pomätenec Matovič. Hlavne, že takýto pomätenci majú prístup k internetu. Vedieť písať totiž neznamená rozumieť. Tipujem ťa na jedného z tých dvoch policajtov – jeden vedel písať – druhý vedel čítať. Vieš čítať po sebe – ty psycho? Výroková logika ti niečo hovorí? Ako som ti už sľúbil dávno, keď si sa potom zrútil a rok si bol na Cajle – zničím ťa, ty psychopat!

 3. Redakcia: Prečo nenapíšeš ako možno zaočkovaným pomôcť? Kecy v článku poznajú všetci.

  V roku 2022 boli plánované koncentračné tábory. Po útoku Ruska sa od toho upustilo. Delili nás mesiace.

  • O riešení následkov sme písali niekoľko článkov, môžete si ich vyhľadať. Úplne sa ale následky odstrániť nedajú, lebo keď sa vám mRNA prepísala do DNA a telo neustále produkuje hrotové proteíny, tak s tým si už veľmi nepomôžete. Zaočkovanci sa už stali mutanti (hybridy) a nielen oni, ale aj ich deti, ktoré splodia po očkovaní (ak sa im to vôbec podarí).

   • Nattokinase Spike Protein Detox Protocol! – (Science Based)
    https://odysee.com/@sunfruitdan:b/Nattokinase-Spike-Protein-Detox-Protocol!—(Science-Based):1

    Nattokinase: Das müssen Sie wissen! | Naturmedizin | QS24 Gesundheitsfernsehen
    https://odysee.com/@QS24-SchweizerGesundheitsfernsehen:e/nattokinase-das-m%C3%BCssen-sie-wissen!:6
    —————————–
    Nemyslím si, že nemeckí a švajčiarski chemici majú nasrané v hlave – záleží len na koho strane stoja.

    https://zdravovek.eu › cs › natto-a-nattokinaza
    Natto a nattokináza – jaké mají účinky a kde jsou na prodej?
    Závěr. Nattokináza je enzym, který se vyskytuje v tradičním japonském jídle natto. Má prokazatelné fibrinolytické účinky a pravděpodobně snižuje vysoký krevní tlak a vysoký cholesterol. Natto můžete konzumovat jako potravinu nebo jako čistý enzym ve formě výživových doplňků s vysokým obsahem nattokinázy.

    • „Nie, nie je to Organizácia Severoatlantickej zmluvy (NATO)! NATTO je tradičné japonské jedlo, ktoré sa často podáva na raňajky spolu s polievkou miso, rybami a ryžou. Podobne ako tofu a tempeh, tak aj natto predstavuje potravinovú formu sóje. Sú to fermentované sójové bôby, ktoré sa vyrábajú namočením celých sójových bôbov, ich následným uvarením v pare alebo vo vode. Aby zo sójových bôbov vznikli fermentované bôby, po ich uvarení sa k ním pridáva baktéria, ktorá spôsobuje ich kvasenie.“
     https://www.kamzakrasou.sk/lifestyle/zdravie/pocula-si-o-natto-toto-su-dovody-pre-ktore-sa-ho-oplati-konzumovat/24737
     ————————-
     Ide o kmene probiotických baktérií bacilus subtilis. A práve táto baktéria je súčasťou pôvodne vojenského probiotika a antidota – ruského VETOM.
     Neviem, akú sóju papajú v Japonsku, ale u nás sa môžeme stretnúť s GMO sójou – navyše nie sme na jej konzumáciu stavaní. Nikto u nás neskúša zmeniť receptúru – napr. prejsť na skvasené klíčky šošovice, hrášku, cíceru.
     https://www.biblik.sk/news/ruske-probiotika-vetom-vetom-russian-probiotics/
     ———————–
     Po osídlení čriev VETOMom stačí kŕmiť tento mikrobióm pravidelným prísunom strukovín.

     • Pomáhajú enzýmy fermentácie proti očkovaniu?

     • Rumcajz – nie som tým sajrajtom opichaný – neviem z vlastnej skúsenosti. Ale existujú vyvinuté liečebné protokoly – treba vyskúšať.

      Teraz inak. Prečo naši predkovia pri pití alkoholu zaviedli to zvolanie – „Na zdravie!“ ??? Keďže alkohol je metla ľudstva?

      Kľúč spočíva v tom, že bežný alkohol obsahuje cca 60% vody. A?! Voda je programovatelné médium! Teda – keď zdvihneš poldecák – s borovičkou proti spike proteínom a preprogramuješ ho – cez obsah vody – na zdravie – tak to funguje na informačnej úrovni. Všeobecne NEPLATÍ, že najprv ukáž – potom uverím, ale najprv uver – a potom uvidíš. Veci fungujú – na kvantovej úrovni – vtedy, keď veríš, že fungujú.

      Preto ideš na to úplne debilnym spôsobom neveriaceho Tomáša/?/, ktorý sa domáha materiálnych dôkazov. Komu niet rady – tomu niet pomoci. Už som tu spomínal metodiku baptistov – keď vedome odmietnu prijatie a účinok jedu – jed nefunguje.

      Ku.va na všetko chcete návody a záruky! Nedám ti žiadnu záruku! S tým choď do riti do predajne bielej techniky a kúp si pračku! 24 mesiacov! Môže byť?!

     • Maroš: Biblia je cenzúrovaná, všetko môže inak: Tomáš bol vedec, Judáš hrdina, Ježiš nebol sprostý sa dať zabiť. 🙂

      Robím si srandu? Ty si začal.

   • mRNA prepis DNA /technológia CRISPR/
    Země 2024 – Planeta klonů dokument — Rusko, 2015, 45 min
    https://odysee.com/@lesapan5:a/Zem%C4%9B-2024—Planeta-klon%C5%AF:0

    ZDF | Das Spiel mit den Genen | CRISPR Cas9 | Doku
    https://odysee.com/@Turkish-Democracy:f/zdf-das-spiel-mit-den-genen-crispr-cas9:5?lid=13359653572e1b1ed8c0536dd36542939a5d031d

   • Redakcia: Je nejaký dôkaz že je to mRNA? Čo ak je to grafén a jemne narezané cievy sa spájajú do zrazenín? Kdesi sú uverejnené informácie? Haha.

    • probádej tento web
     https://otevrisvoumysl.cz/?s=mrna

     na grafen je vhodné použít křen selský, který grafen rozkládá…

     • Jirik – nebuď naivný! On ťa len skúša, on ťa len zamestnáva!

     • maroš, naivní v tomto případě nejsem , to že se jedná o šprtajzlíka jsem zjistil.. uvedené odkazy na mRNA určitě užije někdo koho ta problematika skutečně zajímá…

     • jirik: ja ti dám takého sprtajzlíka
      maroš: ľudí zamestnávaš ty písaním románov do komentárov

    • mRNA je len jeden z vplyvov vakcín. Tých negatívnych účinkov je tam viacero – mRNA, DNA z baktérií, ktorá tam oficiálne ani nemá byť (ide o nedeklarovanú kontamináciu), grafén, nanolipidy, možné parazity, atď. Celkovo je tých škodiacich mechanizmov vyše 20, podrobne ich popísala jedna Američanka, meno si momentálne nespomíname, museli by sme to dohľadať.

     • Také veci hneď dávam do záložiek, lebo znova sa to hľadá ťažko.

      Ešte tam pridaj bunky rakoviny, spirochény, hadí jed… Jedy sú v grafénových kapsuliach, ktoré možno rozbiť v človeku, je to náklad čakajúci na vyloženie.

     • Dohľadali sme to video, má 1 hodinu a 18 minút. Ak viete anglicky, môžete si ho pozrieť: https://www.bitchute.com/video/X0FrXdKXhwmn/

   • Redakcia, tých článkov bolo tak málo v porovnaní so smrtiacimi účinkami mRNA vakcín, že to mnohí ani nezaregistrovali. Nemám tým namysli len Bádateľa, ale alternatívne médiá vo všeobecnosti. Pripadá mi to ako varovanie B. Schmognerovej o riziku vkladov do Horizontu Slovakia, BMG Invest, AGV … Pričom reklama v prospech týchto nebankových subjektov sa na občanov valila nonstop zo všetkých strán.

    • Berte to takto: To množstvo článkov o škodlivých účinkoch covidových vakcín malo slúžiť ako prevencia. Keď sa niekto aj po 100 varovných článkoch dal stále zaočkovať, tak tomu niet rady ani pomoci. Načo tráviť čas a energiu ďalšími 100 článkami o tom, ako vyliečiť následky očkovania? Je vysoko pravdepodobné, že tí ľudia, čo si nedali povedať, aby sa neočkovali, si nedajú povedať ani ohľadne liečby. Bola by to z veľkej časti naša márna námaha. A ako sme už uviedli, následky sa vyriešiť nedajú úplne, ak došlo k prepisu mRNA do DNA – čo si myslíme, že viac-menej došlo u každého zaočkovaného.

     • redakcia:

      Zaočkovať možno človeka aj inak ako ihlou, bez toho aby s tým súhlasil alebo o tom vedel. Žiaden človek nie je v bezpečí.

      Písať dookola, že očkovanie je škodlivé, je nuda. Keby si písal aspoň o obsahu očkovania, malo by to význam.

      Na ignorantov sa vykašli. Publikuj pre čitateľov.

 4. A uz sa pripravuju na dalsiu etapu zabijania ockovanim v suvislosti s tzv. chorobouX! Citajte:
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/02/bill-gates-rekrutuje-2milionovou-armadu-cenzoru-aby-prevzala-kontrolu-nad-internetem-pomoci-umele-inteligence/ ! Chcu nas umlcat, nacisticke kurvy satanske psychopaticke! Uchyl GaťeS v akcii…

 5. Pokolra Veluk

  Žite na okraji spoločnosti ako nejaký Cigáň (v minulosti), ja som vďaka tomu prežil éru kovidovú v maximálnej pohode (stále som na kovid nulakrát testovaný!), snažte sa byť sebestační a čo najmenej závislí od spoločnosti. Vyhýbajte sa aj intruzívnej digitalizácie. Kde pouzivať „digitál“ nedáva moc zmysel, tak ho tam nepoužívajte!
  Táto „civilizácia“ sa už prakticky samozničila, len o tom ešte nevie… nič dobré ju nečaká. Niečo ako ked pilot už vie, že lietadlo sa ide zrútit, len cestujúci nie…
  Takto nejak bude vyzerat postapokalyptický svet:
  https://pokolraveluk.info/2024/01/16/nasa-klamliva-3d-realita-vyssie-dimenzie-a-svet-agarty-vnutornej-zeme-v-5d-realite/
  Majster povedal: „Váš svet stojí pred obrovskou búrkou, ktorá može zúriť pokiaľ každý kvet vašej kultúry nebude pošliapaný, a všetko čo je ľudské sa nezrovnáva so zemou v tom obrovskom chaose. Vaša nedávna vojna bola len predohrou toho, čo pre vašu rasu ešte len príde… príde doba totálneho temna … Verím, že nejaká časť vašej rasy prežije. Keď príde čas, pomožeme vám oživiť vašu kultúru a civilizáciu”. Určitá časť vašej kultúry a vedy vám bude “vrátená”, aby vaša rasa mohla odznova začať.“
  Toto sú narážky na blížiacu sa apokalypsu v 21. stororčí. Ľudstvo sa samozničí a dostane sa na prah vyhynutia. Nejaký čas po týchto tragických udalostiach s nami plánujú otvorene nadvazovať kontakt, a pomožu nám znovuvybudovať si našu civilizáciu a kultúru.
  Je to bohužiaľ plne v zhode s informáciami uvedenými v článku Postapokalyptický svet: https://pokolraveluk.info/2023/06/26/postapokalypticky-svet/
  “Bohužiaľ potrvá viac než sto rokov, než sa svet ako tak znovu “normalizuje”, a začne sa podobať, čo sa týka vývoja, na súčasné storočie. Bezprostredné obdobie po apokalypse sa bude podobať skor na 18. a 19. storočie. Všetky technológie “Babylonu” utláčajúce a ničiace ľudstvo budú eliminované, a všetko sa bude musieť začať odznova. Budeme to pravdepodobne my, tí nešťastní (alebo možno šťastní?), čo ak prežijeme, tak uvidíme svet 18. a 19. storočia bez televízoru, bez elektriny, bez áut a lietadiel, bez všetkého ako v minulých storočiach. Zrušené budú samozrejme aj banky a peniaze. ( “Veď koreňom všetkého zla je láska k peniazom.” 1 List Timotejovi 6:10 )”

  • No – naši predkovia nás nie nadarmo vyzývali k skromnosti.

   Len zamyslenie pod vplyvom filmu týkajúceho sa satanizmu – podstatou satanizmu tu na Zemi je presvedčenie /ilúzia/, že v pekle – a práve v ňom – existuje luxus a extravagancia vyvolených.

  • Objektívne

   No vidíš, že aj ty si na to prišiel ako to asi bude vyzeať po tom resete. Len by som poznamenal, že to bude o dosť horšie. Toto isté sa dialo na konci času s útvarom, ktorí my nazývame Atlantída. Reset v skutočnosti znamená polárny obrat (obrat magnetckých pólov). Viac k tomu nie je potrebné dodávať. Kto chce, informácie ako sa táto udalosť odohráva nájde.

   • Atlantída je pod morom. Magnetické póly sa obrátia tak, že sa prevalí zmagnetizovaný kameň. Netreba všetkému veriť.

    • Vyskúšaj prevrátiť feromagnet. A čo? Teplo okolo poludníka závisí od magnetizmu?

     • Prevrátenie pólov sa dokazujú na kameňoch, ktoré sú zmagnetizované opačne. Nie je to dôkaz, lebo som ho spochybnil.

    • Objektívne

     Magnetické póly sa obracajú už nejakú dobu a zrýchluje sa to. Neviem či vôbec niekto zaregistroval, že museli prerábať navigačné mapy pre lietadlá, lode,GPS …. Náhlym pohybom mag.poľa sa indukuje v zemi el.prúd, ktorý vytvára tie požiare na celom svete.

     • Zdroj magnetického poľa nie je známy. Trochu sa pohybuje, ale neobracia!

     • Objektívne

      Kamene sa ešte neobracajú, tak to nemôžete vidieť.

     • Kamene sa obracajú pri zosuvoch. Aj pod vodou. Nedáš pokoj?

     • Objektívne

      To je zaujímavé. Na to si prišiel docela sám, alebo ti to niekto pošepkal do ucha.

 6. Moderna konečně přiznala, že mRNA vakcíny jsou vysoce toxické pro lidské zdraví

  https://aktax.cz/moderna-konecne-priznala-ze-mrna-vakciny-jsou-vysoce-toxicke-pro-lidske-zdravi/

 7. Samostatnost republiky a volný obchod.Jen to nás zachrání.Ne EU.Je to zlo pro vyhlazování nírodů.

 8. Vela ludi nechape, ako mozno aj inak pochopit tretiu svetovu vojnu a najma skutocne strany konfliktu, kt su elity a zvysok svetovej populacie. Vacsina ludi stale lipne na statoch a tom, ze vojna moze byt len medzi statmi ci skupinami statov… to su ti stale neprebudeni, mysliaci v starych kategoriach.

  • Elitam zabijanie cez vakciny akosi nevychadza tych par milionov co zabili vakciny sa utopi v kope 8+ miliard ludi na tejto plochej doske zvanej zemegula

   • Ľudí nie je 8 miliónov ani približne.

    • oprava: 8 miliárd

     • Kolko je tu potom ludi a preco klamu o pocte

     • Ľudí je možno miliarda. Dôvodov klamať je viac:
      1) ospravedlnenie zabíjania lebo sme vraj premnožení
      2) nie každý primát je človek
      3) …

     • Choď sa pozrieť do Indie alebo Číny, či nás je len miliarda.

     • Volodimir: Neviem či unesieš pravdu.

      Ešte pred 100 rokmi boli ľuďmi v zajatí znásilňované opice, ľudoopice a ich potomkovia, kým nemali požadované vlastnosti. Mali dosť času namnožiť sa do dnešného počtu. Sú to vojaci vyvoleného národa v boji proti ľudstvu.

     • Rumpeľ, ty si asi potomok tej opice.
      Daj aj nejaké dôkazy, ak chceš niečo tvrdiť!

   • To nevidite, ze vlak sa len rozbieha a covid bolo len testovanie??? Kam to cumite a co to pocuvate? Halo… Ziadna pragmatika, trpezlivost, logicke myslenie… veci neprebiehaju tak priezracne lahko, plytko a rychlo… najma ak boli roky dokladne pripravovane s roznymi scenarmi.

  • AKOŽE TREBA ZLIKVIDOVAŤ ŠTÁTY, AKO ZÁKLAD NÁRODNEJ SUVERENITY?! Ty nová marxistická kategória!

   • Pokolra Veluk

    Áno treba, súčasné štáty sú súčasťou globálneho Babylonu, sú zdrojom útlaku a bezprávia, riadia ich luciferiánske elity. Jedna vec je národ, iná vec je štát ( v minulosti kráľ). Národy samozrejme zostanú aj po apokalypse, nikto ich nebude chciet asimilovat do nejakej globálnej štruktúry, žiaden marxizmus.
    Treba sa pozriet, ako to vyzeralo so starodávnymi kmeňmi Izraela, aby sme pochopili, čo sa ide diať teraz, po apokalypse. Ani starodávny Izrael originálne nemal ani kráľa ani štát. Neriadil ho nikto, žadna centrálna autorita pochádzajúca od pozemských ľudí neexistovala. Existovali len prorokovia a sudcovia. Sporné veci riešili sudcovia, ktorí mali aj funkciu dnešných notárov. Žiaden „štát“ neexistoval. O kráľa požiadali Boha Židia, ktorého im Boh najprv vobec nechcel dat, lebo vedel, že akákolvek pozemská autorita bude ku kosti skorumpovaná a tyranská, a s pozemským králom sa národy dostanú kvázi do feudalizmu, pripraví ľudí o slobodu, ako aj o ich majetok. Prvým židovským králom sa napokon stal Saul. Toto sa ale teraz nejde zopakovať. ABSOLÚTNE NIE. Národ slovenský bude naďalej existovat, ale Slovenská republika nie. Ani Madarská republika, ani hocijaká republika.
    Prečítaj si pre zaujímavost Prvú knihu Samuela, kapitlolu 8:
    10 Samuel oznámil všetky Pánove slová ľudu, ktorý od neho požadoval kráľa. 11 I povedal: „Toto bude právo kráľa, ktorý bude nad vami panovať: Vašich synov vezme a postaví ich k svojim vozom a k svojim koňom a budú bežať pred jeho vozom. 12 (Vezme ich), aby ich ustanovil za veliteľov nad tisíc mužmi a za veliteľov nad päťdesiatimi, aby orali jeho oráčinu a žali jeho žeň, aby zhotovovali jeho vojnový výstroj a výstroj jeho vozov. 13 Vezme vaše dcéry, aby pripravovali oleje, aby varili a piekli. 14 Zoberie vaše najlepšie polia, vinohrady a olivy a dá ich svojim sluhom. 15 Z vášho zrna a vašich viníc vezme desiatky a dá ich svojim komorníkom a svojim sluhom. 16 Zoberie vašich sluhov, vaše slúžky, najlepšiu vašu mládež a vaše osly a použije ich na svoje práce. 17 Z vašich stád vezme desiatok a vy sami mu budete sluhami
    18 A keď budete v ten deň stenať pre kráľa, ktorého ste si vyvolili, Pán vás v ten deň nevyslyší.“ 19 Ľud však nechcel ani počuť Samuelov hlas a vravel: „Nie, ale nech je nad nami kráľ!
    NEPOTREBUJEME ANI KRÁLOV, ANI ŚTÁTY, ANI ŽIADNE HNIEZDA KRIMINALITY A TYRANIE!

    • To, čo tu prezentuješ, je židovská anarchia! Ja potrebujem svoj kmeň, svoje teritórium, svoju kultúru, svoj jazyk, svoje pravidlá, svoju víziu! Ty si len zmrdaný sveto-židoobčan, kozmopolitná židoburina!

     • Pokolra Veluk

      A ty totálny nevzdelanec . Súčasní „Židia“ (Chazari, synagóga satana) nemajú nič spoločné s Bohom ani s kmeňmi Izraela.
      Sloboda nie je anarchia, ale štandard bytia v galaxii. Ten kto nechce slobodu ale „pravidlá“, tisícky strán regulácií, pravidiel a zákonov,a nechce žiť bez autorít, je ovca.

     • PV
      „Aby sme citovali modlitbu samotného Zeviho: Baruch atah Adonai, Elohainu Melech ha-olam;
      matir issurim:
      Sabbatai Zevi: Požehnaný si, Pane, Bože náš, Kráľ vesmíru, ktorý robíš zakázané veci
      dovolenými.
      Takže, ak nemôžeme byť svätí, buďme všetci hriešni, to je základná myšlienka. „Skutočná cesta“
      sabbateanských „veriacich“ Frankovcov vedie cestou zla, aby vykúpil seba a ľudstvo. Šialená
      domnienka sabbateanského frankistu, ktorý chváli vykupiteľské sily ničenia, aby v konečnom
      dôsledku priniesol svetu vyslobodenie – od Boha.“

      „Předmětem zájmu luciferských bytostí v kosmu je především, aby svět lidí odpadl od božských a duchovních principů a bytostí, které vnímáme jako vysoko vibrační, světelné a tvůrčí lidské bytosti. Není pro ně důležité, aby samy ovládaly svět, to u luciferských bytostí není to hlavní. Jejich cílem je odvést lidi od jejich vlastní božské podstaty.
      Ahrimanské bytosti mají jiné úmysly. Jejich záměrem je, aby se dostaly v říši lidí do mocenské pozice, a aby učinily lidi a celou Zemi na sobě zcela závislými, aby tak lidstvo plně ovládaly. Zatímco luciferské bytosti pracují na odpadnutí lidí od své božské podstaty, tak ahrimanské bytosti chtějí zahrnout lidstvo i vše co k němu patří do své mocenské sféry. V naší části kosmu, do kterého jsme vetkáni, ale také existuje boj a rivalita mezi luciferskými bytostmi usilujícími o bezbřehou svobodu a mezi ahrimanskými bytostmi usilujícími zarputile o moc.“

      „Základem lidské orientace je pochopení obrovské důležitosti trojnosti ve světovém uspořádání. Na jedné straně je všechno, co je luciferské a na druhé straně je všechno, co je ahrimanské. Právě udržování rovnováhy mezi těmito dvěma mocnými silami je role a zároveň i podstata probuzeného člověka. Pozice v rozevřeném prostoru – vystředěném bodě, který vznikl oddělením těchto dvou stále se svářejících sil, je místem pro vědomého člověka. Luciferské rameno vah nás táhne vzhůru a ahrimanské rameno zase směrem dolů. Udržovat tyto ramena vah v rovnováze je podstata role člověka zde na Zemi. Pokud luciferský princip představuje jedno rameno a ahrimanský druhé rameno, tak stav rovnováhy představuje impuls Kristův.“

      Zhrniem – Lucifer ponúka ľudstvu bezbrehú slobodu, bez Božích pravidiel. Dnes ako prejav libertalizmu, vychádzajúci zo satanistického frankizmu. Takže bež do prdele PV! Áno – Boh znamená pravidlá, celý Kozmos sú pravidlá. Ešte aj ten podrbaný Chaos sú pravidlá – rozvratu! „V mene slobody!“ Choď s tým do prdele! Aj vstup do tejto diskusie je na základe pravidiel! To nevidí len idiot!

     • Pokolra Veluk

      Odpoved pre Maroš
      10/02/2024 at 23:28

      Lucifer neponúka slobodu, ale total control, totálne zotročenie. Tisícky nespravodlivých zákonov. Lucifer je kontrolmaniak. Pozri sa okolo seba, čo to tu máš teraz, to je ponuka Lucifera. Ked kmene Izraela mali sudcov, zrejme mali aj zákony. Boh neponúka anarchiu ale slobodu.

     • Kto/čo je Lucifer? Plus dôkazy.

     • Lucifer je v sionistami manipulovanej, kontradiktorickej biblii označený ako Nosič Svetla.

    • Objektívne

     Myslím, že je potrebné sa pozerať hlbšie do minulosti. Zaujímavé zistenia o tom ako stará je sfinga: https://www.youtube.com/watch?v=dUB-auGpK-c
     Z pohľadu apokalypsy je to najzaujímavejšie pri konci.

   • „1% psychopatov celé dejiny ovláda 99% ľudí

    Toto je úvaha o zle. Na svete je vždy veľa zla, nenávisti, vojen, utrpenia a to aj napriek tomu, že je tu dostatok dobrých ľudí. Na vine je pomer 99:1, ktorý je zachovaný v každom politickom systéme bez ohľadu na to, či sa jedná o otrokárstvo, feudalizmus, socializmus, alebo kapitalizmus. Výskumom zla sa zaoberá psychologická veda – ponerológia. Do tejto oblasti vidí aj evolučná psychológia. Podobnosť s politickou kampaňou 99% je čisto náhodná. Ide o stav, ktorý je tu celé dejiny a nedá sa zmeniť. Pokúsim sa popísať prečo je to tak.

    Zlo pácha len zopár jedincov. Väčšina ľudí je „dobrých“, napriek tomu dokáže zlo prerásť do enormných rozmerov, pričom „dobrí“ ľudia vedome, aj nevedome zlu napomáhajú. Ako je to možné? Ľudstvo má len jeden problém – psychopatov. Počet psychopatov v spoločnosti je zvyčajne 1%.

    VAROVANIE: Nemôžme povedať, že všetci ľudia z mocenských pozícií sú psychicky narušení. Veľa psychopatov je činných aj v nižších priečkach spoločnosti. Napriek tomu koncentrácia psychopatov je omnoho väčšia vo vyšších vrstvách spoločnosti. Je to kvôli ich povahovým črtám, vlastnostiam a odlišnostiam vo funkčnej štruktúre mozgu, s ktorými sa väčšinou narodia. Práve vo vyšších pozíciách ako politika, je veľa intríg, málo súcitu a veľká súťaživosť. Takže práve v tomto prostredí môžu vynikať a napredovať psychopati. Ďalším dôvodom je, že alfa omegou života psychopatov je moc. Mnoho inteligentných psychopatov dosiahne moc aj úspech aj keď sa nenarodia v bohatých pomeroch. (Hitler, Stalin, Saddám Husajn…)

    Ak niekomu povieme v zlosti že je psychopat, máme väčšinou na mysli jeho čudné, resp. podivné správanie. Pritom psychopatia sa väčšinou nijak navonok neprejavuje a títo ľudia sa nám javia, pokiaľ ich veľmi dobre osobne nepoznáme, ako normálni. Psychopatov je 1%, čo je dosť veľa na to, aby išlo o náhodu. Z nich len nepatrný zlomok tvoria zločinci a chladnokrvní vrahovia typu sériových a masových vrahov. U sériových vrahov sa psychopatia zrejme kombinuje s inou vážnou poruchou. Zvyčajne ide o sexuálne deviácie ako sadizmus, nekrofília, pedofília, prípadne ich kombinácie.

    Väčšina psychopatov nie sú kriminálni, ale nekriminálni psychopati označovaní ako emoční vampíri, alebo hadi vo fraku. Človeku tuhne krv v žilách ak si uvedomíme, že títo ľudia majú rovnaké mozgy ako sérioví vrahovia, ale je to tak. Ich znakom sú nízke, alebo žiadne emócie. Dokonca niekedy nemajú ani strach. Sú neschopní empatie. Nikdy vás nepochopia nevcítia sa do vašich problémov. Poruchu empatie si uvedomia už v skorom veku. Napriek tomu sa chovajú a správajú tak ako ostatní, i keď vo vnútri nič necítia.

    Napr. na pohreboch bude psychopat smútiť a napodobňovať mimiku a výzor všetkých ostatných. Bude priať úprimnú sústrasť, tváriť sa smutne. Priamo po pohrebe však nemá problém ísť na oslavu, party, nemá žiadne pocity smútku, poruchy spánku a pod…

    Psychopati sú patologickí klamári. Dokážu klamať bez fyziologických prejavov stresu. Klamanie je pre nich prirodzené ako dýchanie. POZOR, dokážu oklamať aj detektor lži, lebo pri klamaní neprejavujú žiadne emócie, takže detektor žiadne zmeny nezachytí.

    Jedna skupina psychopatov sa označujú ako patologickí narcisti. Ich jediným zmyslom života je úspech a hromadenie materiálnych statkov. Robia to hlavne kvôli obdivu okolia. Ustavične potrebujú zásobu narcizmu z okolia. Poznáme narcistov telových, ktorí dávajú na prvé miesto svoj vzhľad. Prejavuje sa hlavne u žien, ale aj u mužov. Sú to typickí svalovci, ktorí sa vystatujú svojou postavou. Narcista vás nebude milovať. Vyžaduje od vás obdiv, lenže akonáhle objaví lepší zdroj narcizmu, bez zaváhania odchádza.

    Ďalším typom sú intelektuálovi narcisti, ktorí skôr ako vzhľadom zaujmú svojou inteligenciou a osobnostným šarmom. Majú väčšinou nadpriemerné IQ, ale samozrejme veľmi nízke EQ, čo z nich robí nesmierne nebezpečné, citovo chladné bytosti. Majú napr. dar reči a dokážu na svoju stranu strhnúť kopu ľudí. Samozrejme tým sledujú prevažne osobnostné záujmy. Môžeme tu zaradiť Adolfa Hitlera, ale aj napr. antických panovníkov, vyznačujúcich sa neskutočnou krutosťou a bezcitnosťou, ktorí verili, že sú bohovia. Typickým príkladom pomäteného psychopata pri moci je rímsky cisár Tiberius a jeho následník Caligula.

    Otázkou ostáva, naozaj je len toto 1% ľudí zodpovedných za všetko zlo? Približne 4 – 5% ľudí v spoločnosti trpí disociálnou poruchou osobnosti. Ide taktiež o citovo chladné bytosti s veľmi nízkou empatiou. Títo ľudia nerešpektujú autority a zaužívané normy. Nedokážu vydržať v zamestnaní, pre svoju impulzívnosť a prehnanú agresivitu. Vyše 50% väzňov trpí disociálnou poruchou. Medzi psychopatov a ľudí s disociálnou poruchou jednoznačne môžeme zaradiť väčšinu zločincov typu: podvodníci, zlodeji, mafia, gangy…

    Takže za zlo v spoločnosti môže do veľkej miery 6% ľudí, ktorí trpia nejakou psychologickou poruchou. Psychiater Lobaczewski, zaoberajúci sa zlom v spoločnosti, týchto ľudí nazval: Patokratická šľachta. Podľa neho práve títo jedinci sa kvôli svojím povahovým črtám v dnešnom svete ľahko presedia do popredných mocenských pozícií. Jedni to dosiahnu primitívnym násilím, iní svojim intelektom kombinovaným s bezcitnosťou, podvodmi, intrigami a klamstvom. Títo ľudia strhnú podľa neho na svoju stranu množstvo normálnych „zdravých“ ľudí, ktorí sa vplyvom silnej propagandy a pohybujúci sa v spoločnosti patokracie stanú ich pomocníkmi. Ide o tzv. II. vrstvu podpory a môže zahŕňať aj väčšie % ľudí. (napr. za nacistickou propagandou mohli stáť ľudia narušení, ale nikdy by táto organizácia nedosiahla takých enormných rozmerov, ak by nedokázal strhnúť na svoju stranu väčšinu normálnych ľudí)

    Naproti tomu tu ostáva aj tak silne dominantná vyše 90% masa normálnych ľudí. Ako je možné, že táto masa ľudí sa nechá ovládať hŕstkou psychopatov? Odpoveďou sú jednoduché psychologické vlastnosti ako napr. iracionálna poslušnosť. Tú dokázal jednoduchý Milgramov pokus. Milgram v čase odsúdenia nacistického pohlavára Eichmana si kládol otázku, kde je až schopný človek zájsť v poslúchaní autority. Výsledok: 2/3 ľudí, poslúchli rozkaz autority, aj keď si boli vedomí toho, že druhého človeka môžu vážne ohroziť na živote.

    Ďalšou odpoveďou je ďalší nesmierne odvážny pokus, ktorí uskutočnil psychológ Zimbardo. Pokus známy ako Zimbardov väzenský experiment dokázal, že ľudia sa po nadobudnutí nejakej moci (napr. ako dozorcovia vo väzení), dokážu v skupine správať nesmierne panovačne, ba až sadisticky, pričom si svoju novo nadobudnutú moc užívajú.

    Dôležitým znakom spoločnosti je aj konformita. Ide o isté spoločensky zaužívané formy, zvyklosti. V podstate sa riadi väčšinovým názorom. Chodiť do práce, snažiť sa zarobiť peniaze a kariéru, pričom do popredia sa kladie najmä individualita osobnosti, to je podstatou dnešného sveta. Zabúdame na to, že nie všetci ľudia sú na to prispôsobení v zmysle psychologickom. Naozaj najväčšie šance uspieť, tu majú predovšetkým psychopati.

    Prečo je psychopatov práve 1%? Zrejme ide o prírodný výber. V dávnej minulosti tlupy ľudí, ktoré mali medzi sebou čiastočných alebo úplných psychopatov, mali evolučnú výhodu. V poslednom čase sa psychopatia nechápe ani ako choroba, alebo porucha, skôr ide o životnú stratégiu.“
    https://blog.sme.sk/jozefkurty/spolocnost/1-psychopatov-cele-dejiny-ovlada-99-ludi

 9. Ak nie sme úplne slepí, musíme vidieť, že dôvod na vynútené utrácanie hydiny na Slovensku pomocou CO2 stojí na rovnako plytkom základe, ako covid. Prečo sa s touto ničiacou nadprácou začalo práve v čase, keď poslanci SNR riešia iné vážne problémy? No predsa preto, aby počet zlikvidovaných slovenských nosníc bol čo najvyšší…

  Rovnaký princíp, rovnaké skafandre…pritom sliepky boli čulé; vyzerali byť zdravotne úplne v poriadku…

  Kvôli porovnaniu princípu, ako napáchať čo najviac škody, uvádzam 4 dni starý link týkajúci sa nie tak dávneho covidmasakru:

  Vědec Denis Rancourt o tom, proč tu nebyla smrtící pandemie, která by se šířila jako požár
  6 února, 2024

  „…počínaje naším prvním článkem z 2. června 2020, kde jsme tvrdili, že se jedná o masové zabíjení. Že ty vrcholy úmrtnosti, které se objevují… že virus čeká na politické vyhlášení pandemie, než se rozhodne někoho zabít.“

  „Přesně tak. Nic se nedělo, dokud nevyhlásili pandemii. Jo, virus je velmi chytrý. Virus poslouchá mainstreamová média, a pak se rozhodne, jestli zabije lidi, nebo ne. Je to politický virus. A nejen to, když byl virus vytvořen, byl vytvořen s pasem.“
  „…Takže nepřekračuje jurisdikce, mezi státy, mezi provinciemi, mezi zeměmi. Má úplně jiné chování, podle toho, jaký má pas.“

  https://otevrisvoumysl.cz/vedec-denis-rancourt-o-tom-proc-tu-nebyla-smrtici-pandemie-ktera-by-se-sirila-jako-pozar/

  Zlomyselnosť istej skupiny stojí na tom, že nie je možné dokázať to, čo neexistuje. Ale koná sa okamžite, aby sa do definitívneho odhalenia a potvrdenia podvodu napáchalo čo najviac škody, za ktorú zodpovednosť, ako to často býva, pravdepodobne nebude niesť nikto. A keby aj áno, zmarené životy všetkých živých bytostí sú nenávrátiteľné.

  • Všimnite si tú rovnakosť skafandrových kompetentných pri deratizácii pokojnej, nič netušiacej hydiny a porovnajte ich postup s deratizáciou nás ľudí na začiatku covid-hystérie pri špachtľovaní. Ako cez kopirák. Neverím im už nič.
   Ešte raz sem dávam ten predvčerajší link (šot od 22:40):
   https://videoportal.joj.sk/noviny/epizoda/118941-noviny-tv-joj

   Opakujú sa; neverím im už nič. Pandémia ničenia životov.

   • Skôr ma napadlo že niekto sa snaží dostať na naše trhy s hydinou, likvidáciou našich chovov. Pamätám si ako po revolúcii sa u nás zrazu objavilo BSE tzv.choroba šialenstva kráv. Mali sme kvalitné chovy, vybudované jednotné roľnícke družstvá, dobytok dôkladne kontrolovaný veterinármi a zrazu sa museli kravy vyzabíjať, možno preto aby sa západ dostal na naše trhy. Podobne to bolo so zeleninou, lacnou kapustou a melónmi ničili našu rastlinnú výrobu.

    • Áno, však presne o to im odzačiatku ide: úplne doraziť našu ekonomiku a sebestačnosť. Naštartoval to emerikou vyškolený a na Sk v osemdesiatom deviatom navrátivší sa havel na námestiach – a pokračuje plus graduje to dodnes.
     Všetky choroby zvierat aj ľudí sú účelovo vytvorené a neprestajne produkované „bohom“ sionu – ako jeho „trest za neposlušnosť“ človeka, a to „do štvrtého pokolenia“. A čo na to Stvoriteľ Otec? Čaká, kým toto jeho povýšenecké, samoľúbe, narcizmom trafené bezcitné decko vydoluje aspoň kúsok zdravého rozumu a boj proti Láske a ľudstvu nakoniec vzdá?

 10. Toto bola iba jedna z bitiek tretej svetovej.

 11. Tony Morava

  Nedávno jsem četl, že předpověď Baby Vangy o třetí světové válce v tomto roce nevyšla.

Pridajte komentár

*