Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Čoskoro nebudú existovať žiadne farmy – ide o súčasť ich hrozivého plánu


Print Friendly, PDF & Email

Čoskoro nebudú existovať žiadne farmy - ide o súčasť ich hrozivého plánu

(Vernon Coleman, The Expose) Prostoduchí a naivní ľudia veria, že všetko sa deje náhodou. Pomstychtivé, nezmyselné, kruté, deštruktívne, šialené, byrokratické, nebezpečné a jednoducho mätúce vládne politiky v oblasti poľnohospodárstva sa nedejú náhodou.

Poľnohospodári na celom svete sa zdajú byť neustále zmätení politikami a rozhodnutiami, ktoré sú navrhnuté tak, aby potešili nadšených ekologických aktivistov, ktorí žiadajú zatvorenie fariem, aby uspokojili chúťky psychopatov volajúcich po nulovom uhlíku.

V článku britského časopisu (ktorý, ako sa zdá, prepadol zeleným mýtom so všetkou svojou bezduchou oddanosťou zamilovaného tínedžera) jeden popredný zelený akademik nedávno povedal: „Farmárstvo nemá inú možnosť – bude musieť byť udržateľné, inak sa neudrží.“

V tej chvíli nepochybne veľa zelených hláv prikývlo, aj keď sa priznám, že ja som zostal v nemom údive.

Zmätení farmári opisujú nové vládne politiky (v EÚ ich určuje eurokomisia) ako pomstychtivé, nezmyselné, kruté, deštruktívne, šialené, byrokratické, nebezpečné a jednoducho mätúce. Poľnohospodári sú vyzývaní, aby dodržiavali „biodynamické“ poľnohospodárske metódy, pri ktorých sa používajú bylinné a minerálne prípravky spolu s astronomickým kalendárom na usmernenie dátumov siatia a zberu. (Nerobím si srandu.)

V žiadnej inej oblasti ekonomiky nie je používaný taký nezrozumiteľný žargón, ako ten, ktorý sa v súčasnosti vkráda do sveta poľnohospodárstva. Mnohí farmári boli dotlačení k podpore absurdného programu „obnovy divočiny“, ktorý s takým nadšením propagujú vyznávači klimatických zmien.

Plánom spiklencov je znížiť množstvo pôdy dostupnej na pestovanie potravín, aby sa vytvoril nedostatok potravín, hladomor a následné nevyhnutné zníženie veľkosti globálnej populácie.

Cieľom tohto programu je umožniť, aby sa tretina až polovica všetkej pôdy premenila na divočinu. Dokonca chcú, aby aj parky rástli nadivoko a záhradkárom odporúčajú, aby počas leta nechali na nich rásť trávu.

Opätovné „zdivočovanie“ vedie k tomu, že tráva zostáva dlhá a nepokosená na okrajoch ciest a chodníkov, na verejných miestach a v súkromných záhradách.

Aký je teda hlavný dôvod toho všetkého? (Vždy majú dôvod.) Dlhá a nepokosená tráva dramaticky zvýši šírenie kliešťov a výskyt lymskej boreliózy. Zvýši sa aj počet ľudí pohryzených hadmi. Ak zmiju nevidíte a šliapnete na ňu, pravdepodobne vás uhryzne.

Zbohom vysoký krvný tlak

A všetka tá dlhá tráva dramaticky zvýši množstvo sennej nádchy. Navyše, dlhá a nepokosená tráva na okrajoch ciest a dopravných ostrovčekoch zvyšuje pravdepodobnosť dopravných nehôd. „Zdivočovanie“ je súčasťou plánu, aby sa všetci stali nešťastnými, zničili všetkým zdravie, zarobili peniaze pre farmaceutické spoločnosti a k tomu zabili pár ľudí.

Aby sa zabezpečilo, že ani poľnohospodári, ani členovia verejnosti nebudú zasahovať do pôdy, ktorá bola vyčlenená na obnovu divočiny (pričom prvý program obnovy divočiny zaviedla Európska únia už pred niekoľkými rokmi v schéme, ktorá sa nazývala „vyňatie pôdy z produkcie“).

K tomu navyše vypúšťajú do prírody voľne žijúce zvieratá. Napríklad do Anglicka boli zavlečené bizóny, vodné byvoly, diviaky a bobry s predvídateľne katastrofálnymi následkami.

Naivní ľudia predpokladajú, že ak sa o pôdu nikto nebude starať, z polí sa stanú lúky plné kvetov, sedmokrások, tulipánov, nezábudiek, lámav, fialiek a iných nádherných raslín.

V skutočnosti, samozrejme, sa polia prenechané schéme „opätovného zavedenia divočiny“ jednoducho premenia na chaotickú a nepríjemnú zmes žihľavy, ostružiny, bodliakov a obrovského boľševníka s ohniskami krídelky japonskej, ktorá sa extrémne rýchlo šíri.

Väčšina problémov poľnohospodárov v súčasnosti pramení z hlúposti, ignorancie a nepochopenia ich potrieb. Avšak to, čo sa im deje, v skutočnosti nemá nič spoločné s hlúposťou, ignoranciou či nepochopením – všetko je to zámerné a dosť chladnokrvné naplánované.

Čoraz viac európskych krajín je dnes závislých od dovozu väčšiny zásob potravín a energie. A väčšina našich potravín sa bude vyrábať v továrňach, ktoré vlastnia miliardári.

Podstata, ktorú treba mať vždy na pamäti, je, že nič sa nedeje náhodou alebo zhodou okolností.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Vernon Coleman, expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A tí zmrdi budú žiť z vojenských konzerv – áno?!

  V skutočnosti ide len o „komunistické“ prechodné obdobie hladomoru – z ktorého obvinia tých, ktorí si pôdu nezaslúžia – lebo tým, že o pôdu nebojovali – spôsobili hladomor – v kozmopolitnej spoločnosti predsa patrí pôda všetkým – tak načo o ňu bojovať, že! Akurát, že všetky kmeňe a štáty vždy bojovali o svoje zdroje! Ups! Lenže potom – tieto zdroje sú zdroje sú zdrojom vojen! A my – pokiaľ chceme Svetový mier – a ten má zabezpečiť NWO – predsa nemôžeme bojovať o svoju pôdu, pretože boj o pôdu je zdrojom všetkých vojen – že! A to nechceme! No iste – tak nebudeme chcieť ani svoje ženy – lebo cherchéz la famme! Ku.va jak nám bude dobre bez!

 2. svatoslav butora

  Civilizácia pod velením gangu tzv.EU a bláznivej WEF je v Európe a v sever.Amerike neudržateľná.

 3. Namiesto slova „udržateľnosť“si treba dosadiť slová „chudoba,bieda,hladomor…“Vieme,ako dopadlo „udržateľné“poľnohospodárstvo na Srí Lanke, holandských farmárov pod zámienkou zvýšených uhlíkových a dusikových emisií vyháňajú z ich vlastných domovov a fariem… Keď začnú pod zámienkou udržateľnosti postupne likvidovať aj farmy v ďalších štátoch,tak naši nesebestační farmári, ktorí si bez dotácií z EÚ nekúpia ani motyku na okopávanie,skrachujú.Vojna proti obyčajným ľudom už začala na viacerých frontoch…

 4. Cena zlata začala rýchlo rásť, zbohatlíci nakupovať… udalosť – zrejme finančná kríza čoskoro udrie ! A možno aj niečo iné… bu-bu-bu !
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/03/mark-zuckerberg-ve-velkem-nakupuje-zlato-a-s-rodinou-se-stehuje-do-bunkru-podobne-konaji-i-dalsi-miliardari/

 5. + Vzpomínáte, jak jsem (nejen) zde informoval o tom, že Kanada nabízí nemocným (a unově chce i dětem) asistovanou sebevraždu?

  Tak 37letá matka z kanadského Ontaria zůstala ochrnutá poté, co se nechala „posílit“ injekcí proti ko*kovid. A jediné, co jí lékaři nabízejí jako řešení, je eutanazie..

  slaynews.com/news/canadian-doctors-admit-covid-booster-shot-paralyzed-woman-offer-euthanize/

  Kayla Pollocková, která je zcela ochrnutá od krku dolů, říká, že její život se stal „peklem“ poté, co si vzala posilovací injekci. Lékaři se jí to údajně snaží „vynahradit“, s odkazem na Pollockové ochrnutý stav, tím, že její život zastaví prostřednictvím kanadského programu lékařské pomoci při umírání (MAiD)…

  …Ochrnutí, abyste zůstali v „bezpečí“ před COVIDem…..v době, kdy se Pollocková rozhodla nechat se posílit, politici, úředníci z oblasti veřejného zdraví a v médiích šířili strach o nebezpečí nejnovějších „variant“ a „subvariant“ viru. Vyzývali všechny, aby spěchali na nejbližší lékařskou kliniku pro injekci

  = NEPŘIPOMÍNÁ VÁM TO NĚCO?

  Pollocková také vzpomíná, že byl kladen mimořádný důraz na to, aby se ti, kteří jsou nejvíce ohroženi „chycením covid“, nechali co nejdříve posílit…

  Pollocková si vzpomíná, že po příjezdu na místo, kde se očkuje, pocítila instinkt, že něco není v pořádku. Tento pocit ignorovala a přesto 11. ledna 2022 injekci podstoupila..
  = Za mě bohužel absolutně žádná lítost nad touto hloupou ženou.
  TŘI injekce? Ne jeden, ne dva, ale tři? A cítila, že něco není v pořádku..

  A pokud se ve Francii (a Kanadě) prosadí eutanazii pro všechny, nebude už dovoleno odmítnout zabít člověka/dítě, alias eutanazii.

  • Jestli při tom testování zanášeli nějaké gelové čipy do mozku,tak možná i proto šli lidi jako ovečky .
   Tuhle teorii jsem slyšela na SV,ale moc tomu nevěřím.Spíš se hodně lidí odmítalo nechat furt drápat do nosu,tak radši šli na vakcínku.

 6. To je tak neuvěřitelně hloupý příspěvek. Skutečnost je taková, že v Holandsku probíhá plošná devastace půdy při stávajících způsobech živočišné a rostlinné „výroby“. Žádný ohled na přírodu a biodiverzitu, hlavně vyždímat z půdy a krajiny co nejvyšší výnosy, ve vodních kanálech teče místo vody močůvka, na jaře se pomalu nedá vyjít do krajiny, jak to tam páchne hnojnicí. Půda nemá žádnou přírodní vůni, je to v podstatě mrtvá hmota zničená postřiky a strojenými hnojivy. Tento způsob „hospodaření“ je tak jako tak trvale neudržitelný, Pokud se na nějaké louce objeví luční kvítí, zemědělec porost pokropí herbicidem a poté umělým hnojivem, protože bylinky jsou pro něj fuj, jeho zajímá jen travní hmota a aby jí bylo co nejvíc. Tohle se šeredně vymstí, protože nejde donekonečna zvyšovat výnosy a hospodářský růst, v přírodě je přirozeně vše cyklické a tohle jde naprosto nepřirozenou cestou – jak říká můj kolega z výkumného ústavu ve Wageningenu – tohle je cesta do pekel.

 7. Pár dní nazad jeden žlto-modrý liberálny narušený blb prehlásil, že chce kúpiť pozemok niekde na dedine. Potom z neho vyliezlo, že stavať na ňom nemieni a ani nič pestovať či chovať ale si chce pozemok nechať ako investíciu a za pár rokov ho draho predať.
  Dokonca, že ho ani nebude kosiť…. že vraj načo? Chudáci susedia, ktorým tá zdivočená džungľa bude prerastať cez ploty. Na to by ich bolo, liberálov. Stále nadáva na štát ale nič si od neho nenechá ujsť, ani cent – využije všetky výhody, bonusy a rozmýšľa, že sa šupne na podporu – veď za chvíľu bude mať opracované dva roky v kuse! Nedávno tie jeho výlevy zaklincoval s poznámkou: „čo komu dá štát? ..každému nakašle a nepostará sa o nikoho…a preto je šťastie, že dnes skoro všetko súkromné.“ Takí (študovaní) špekulanti ako je on takých je v liberálnych stranách milión…
  Je to divná skupina individuí – keď to tak pozorujem tak oni si svojím myslením niesú naviazaní absolútne na nič z toho čo drží spoločnosť/ národ spolu ako celok.
  Robia si čo chcú krížom krážom bez toho aby ich zaujímalo čo to komu spôsobí.
  Občas som aj skúšal diskutovať sa takými blbmi ale je to nemožné – oni to majú jaksi naopak – za najdôležitejšie veci považujú úplné hovadiny a zvrátenosti a skutočne dôležité veci považujú za neprijateľné alebo až za hrozbu.

 8. Bývalý důstojník CIA tvrdí, že NATO už má na Ukrajině vojáky

  https://aktax.cz/byvaly-dustojnik-cia-tvrdi-ze-nato-uz-ma-na-ukrajine-vojaky/

 9. Evropští zemědělci už to začínají chápat, jde jim totiž o jejich existenci a masově protestují. Ti naši na to jdou zlehka, ale doplácejí na to. Věřím, že se poučí a že se ubrání. Samozřejmě, že je třeba podporovat zemědělce. Chleba nevzniká v regálech supermarketu ani ve skladech, ale ani v pekárnách. Bez zemědělců by pekaři neměli z čeho péci. To je třeba si uvědomit. Samozvané elity nás chtějí zničit, chtějí jen naši bolest, utrpení a smrt. Smrt hladem je zvláště pomalá a bolestivá. Necháme se od nich zničit?

 10. Israismael

  Mimo tému ,sorry ale nedá mi to :
  Na topkách píše mnoho ľudských tvorov liberálneho razenia ,píšucich úplne bez zmyslu ..Píšu totálne besne a zúrivo o tých, čo volili smer a zúrivo smerom k Rusku a oslavne k západu a voči USA ..zopár takých zurivych tvorov som dnes sledoval na diskusnom fóre topiek a skopírov ich myšlienky :

  Avatar
  SÚDRUH BLAHANAL
  pred 2 minútami
  Zo západu nám sem prišiel blahobyt a z ruSSka hladny smradľavy rusák😒😒.. Moja poznámka: Tento chudáčik ,asi nevie, že keby Rusi v 1945 neboli oslobodili Európu od fasistov a teda aj nás ,tak by možno dnes ani nežil ,pokiaľ by fašisti odstránili jeho otca ,deda a pod….Ale jemu sú Rusi smradľaví…
  PipkinaBača
  pred 5 minútami
  Ten Fico robi hanbu vsade.. Pozn: Tento magor zas asi nesleduje čo robia poslanci za PS ake špinavosti u nás ale aj v EU ..ale pre neho je to zrejme v poriadku keď ide o PS a opozíciu .. pre neho je to ok ,lebo je to proti Smeru a proti súcastnej koalicii ..

  Niektoré komenty sa nedajú ani uverejniť ,sú také hlúpe a vulgárne až sa čudujem že to admin púšťa ..To čo predvádzajú liberálne ,,vychované “ stvorenia , to už nemá obdobu ..A ešte budú zrejme zúriť viac ,a stupnovat svoju stupiditu.Tento svet sa dostal globálne na veľmi zlú cestu po pandémii ,očkovaní a po týchto vojnách na Ukrajine a Gaze! Ale na druhej strane je to súčasť nejakého Vyššieho vesmírneho a Stvoritelovho plánu ,spojeného s Veľkou Očistou a vyčistenim Zeme od pliev ,necistych a temnom zmanipulovaných ludi ..

  • Je to už nestravitelné čo sa tu deje , nielen na slovensku ale na celom svete nenachádzam slov v slovníku pre ludí ktorí píšu tu na tento portál ktorý je už na pokraji síl aj s nevami ,politici uplne zlyhali a nemajú už nič spoločné s riadením štátu …

  • Fica si cením hodne vysoko, ak chce niekto protirečiť, prosím o ferovku…

 11. Israismael, keď si pozrieš komentáre na alternatíve a na mainstreame, ktoré kritizujú opačnú stranu tak si môžeš všimnúť, že komentáre na alternatíve sú síce tiež všelijaké ale nepostrádajú vyhranenie sa voči negatívnym silám a javom na tejto Zemi.
  Na to aby niekto napísal, že USA či NATO sú agresor musí mať v zásadných otázkach jasno a nemusí toho poznať toľko pretože sa vie orientovať na základe citu pre spravodlivosť – a tú môže mať úplne ak je ešte človekom.(nejde tu čisto o neustále zhromaždovanie faktov a práca s nimi – aj tak sa dá ale tak fungujú len rozumári aby sa dopatrali k poznaniu kto čo vyviedol a na koho to hodili). Doplnenie ďalších informácií je mu len k úžitku pretože vie kam ich zaradiť. V podstate väčšina ľudí na alternatíve sa vie zorientovať v tom čo sa deje na tejto Zemi v zmysle, že kto je agresor a kto nie. Preto záškodníci infiltrovaní do diskusií na alternatíve musia pracovať trocha inak ako len s čistou nenávisťou – to by sa hneď odhalili a už by ich nikto „nebral“. Musia pôsobiť ako „miestni“ či „cezpolní“ a do svojích komentárov pridávať ako kvapku po kvapke rôzne lži a manipulácie, ktoré ľudia príjmu s obsahom, ktorý m -alternatívcom až tak neprekáža. Ale tiež to nieje pravidlom – sú rôzne spôsoby ako z vnútra ovplyvňovať infopriestor na alternatíve avšak jedna podmienka je v takých prípadoch dôležitá a to, že musia mať dostatočne vyvinutý intelekt, rozum aby si vždy vedeli obhájiť svoje „pravdy“ ktoré píšu na alternatíve v komentároch. Oni pracujú delikátne a sledujú istý cieľ – ovplyvňujú infopriestor a svojim spôsobom ho kontrolujú.
  No a k tým komentárom na mainstreame – v prvom rade je alarmujúce, že každý aký nenávistný komentár (hlavne voči Rusku, národu, štátu…Blahovi atd) sa nezakladá na poznaní pravdy a ani ju neobsahuje. To jedna vec. Druhá vec je, že ak si človek prečíta viac komentárov pod článkom na mainstreame tak uvidí, že sa tie nenávistné delia na dve skupiny. Prvá je skupina komentárov, u ktorých je vidieť, že to písal človek – dá sa to poznať, že to písal človek. Dá sa to poznať aj keby to chcel napodobniť akýkoľvek sociálny odborník či psychológ alebo AI. Človek vždy ak je uvoľnený a otvorený tak zachytí, že taký komentár nemohol písať človek aj keby taký komentár obsahoval čo i len „atóm“ nejakej anomálie, niečoho čo do komentáru nemohol vložiť človek aj keby bol akýkoľvek imitátor či šmejd. A naviac – pri čítaní komentárov človek podvedome ale aj vedome vníma jemnejšie polia autora komentárov a ak s tým vie pracovať tak už aj „vidí“, že „tu pozor, tu to nieje len tak“.
  Druhá skupina komentárov na mainstreame sú viac-menej drísty generované a vkladané počítačom, prípadne nejakí zaplatení šmejdi sa hrajú na množstvo ľudí, nezávisle komentujúch článok. Jeden jediný šmejd môže v malom časovom úseku rozosielať milióny komentárov do informačného priestoru celého sveta. Takých jednoduchých väčšinou nenávistných komentárov, často kratších a jednoduchších, heslovitých je na mainstreame „požehnane“. Človek preto nemôže brať všetko čo je na takých fórach pretože sa v takých prípadoch nepotyka s názormi ľudí ale len s podvodom. Dokonca sa niekedy háda, argumentuje a stráca energiu a ani nevie, že na druhej strane nesedí žiadny človek.

  • Israismael

   Použil si výraz ROZUMAR ..Veľmi správne Achnaton ,.Totiž je veľký rozdiel,keď sa povie že človek je rozumný a keď sa povie že človek je rozumar… ROZUMNÉHO človeka rozoznáme tak ,že používa pozemský rozum správne a hlavne s prídavkom citu z ducha ,nie je agresívny ,vie pomôcť ľuďom ,je normálny ,vyžaruje niečo pozitívne a pod … ROZUMARI, to su ľudia , doslova nebezpečná luza pre svet(politici ,pošetilci,lichvari ,špina sveta ,luza ,podvodníci ,hajzlici ,smradi ,hadi ,atď) ,ich rozum je používaný nesprávne a je bez citu a bez prídavku ducha(bezduchy rozum) a teda poväčšinou ide o ľudí napojených na bažiny.A sú to často aj veľmi vzdelaní ľudia ,javia sa ako dobrí a dokonca važení a predsa sú to v jadre a v myslení rozumom veľmi skazení,nečestní ľudia .To sú tí najviac nebezpecní pre okolie ,svet a pre každého jednotlivého človeka , lebo pokiaľ sú vzdelaní a chytrí ťažko sa dajú ludmi odhaliť ..

   • Ja som si to všimol veľakrát v živote. Keď príde do nejakého kolektívu inteligentný rozumár tak v drvivej väčšine prípadov akoby viaže na seba pozornosť iných viac než nesobeckí ľudia pretože pôsobí akoby on a jeho myšlienky boil tým pravým – tou správnou cestou a tiež dôkazom, že mu treba veriť keď je taký akoby všeznalý. Všeznalý však nieje ale len sleduje sobecké svoje ciele, nestačí mu napríklad len radosť z prítomnosti iných svetlých ľudí ako dôvod pobývať s nimi istý čas ale chovajú sa tak. Ja osobne nemám takých ľudí rád, o keď niekam prídu tak chcú hneď od začiatku všetko riadiť. Sú vsakra chytrí a celkovo sú tak aj nastavení, je to ich spôsob života – riadiť iných k vlastnému prospechu a zároveň ku škode iných. Často to býva tak že keď na nich niekto poukazuje kto do nich vidí alebo sa mu nezdajú tak je aj vlastnými nápadný pretože sami ho nedokážu reálne vidieť.

Pridajte komentár

*