Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Výskumníčka varuje pred klesajúcou solárnou aktivitou, ktorá povedie k mini dobe ľadovej a hladomoru do roku 2030


Print Friendly, PDF & Email

Výskumníčka varuje pred klesajúcou solárnou aktivitou, ktorá povedie k mini dobe ľadovej a hladomoru do roku 2030

(Belle Carter, Natural News) Ukrajinská solárna výskumníčka so solídnym akademickým zázemím už roky varuje pred nebezpečným javom, ktorý môže viesť k dramatickým zmenám klímy a počasia, vrátane globálneho ochladzovania.

Jej štúdie sa v priebehu rokov stali kontroverznými, pretože za príčinu klimatických zmien považuje slnečnú aktivitu a nie oxid uhličitý.

V rozhovore s oceneňovaným kanadským novinárom Stuartom McNishom v jeho programe „Conversations That Matter“ (Rozhovory, na ktorých záleží) Valentína Zharková, ktorá je autorkou tohto popredného svetového výskumu, ako aj mnohých prelomových publikácií, vysvetlila, že od roku 2015 pozorujeme známky toho, že solárna aktivita klesá spôsobom, ktorý možno pozorovať iba počas Veľkého slnečného minima.

Veľké slnečné minimum sa naposledy vyskytlo počas Maunderovho minima, známeho aj ako „predĺžené minimum slnečných škvŕn“, pred 400 rokmi, ktoré bolo príčinou malej doby ľadovej.

Zharková citovala americký Národný úrad pre atmosféru a oceány (NOAA) a NASA, ale informácie pred verejnosťou boli zatajené.

Výrazne znížená slnečná aktivita podľa nej nevyhnutne povedie k dramatickým zmenám klímy a počasia, vrátane globálneho ochladzovana, ktoré by sa dalo prirovnať k malej dobe ľadovej.

(Súvisiace: Vôbec žiadne otepľovanie: Podľa údajov NOAA už ôsmy rok po sebe pokračuje globálne ochladzovanie.)

Globálne ochladzovanie už začalo a potrvá desiatky rokov

Video s Valentínou Zharkovou si môžete pozrieť tu (v angličtine):

„Počas 25. cyklu a 11 rokov 26. cyklu (najmenej aktívny cyklus) a medzi cyklom 26 a 27 bude najchladnejšie obdobie na Zemi a pocítime to na nedostatku vegetácie,“ hovorí výskumníčka a lektorka s doktorátom z astrofyziky.

„To znamená, že počnúc aktívnym obdobím počas „slnečného cyklu 25“ od druhej polovice tohto desaťročia až do začiatku rokov 2050 zažije Zem mimoriadne chladné, extrémne počasie, zemetrasenia a sopečné erupcie.“

Zharková poukázala na rok 2030 ako na rok, kedy sa to vážne prejaví, pričom varovala, že 30. roky 21. storočia budú také chladné, že to bude mať za následok vážny nedostatok potravín.

V roku 1998 po rozsiahlom výskume expertka na klímu zverejnila svoj objav, že slnečné erupcie sú vyvolávané otrasmi Slnka. Slnečné erupcie sú intenzívne lokalizované erupcie elektromagnetického žiarenia v slnečnej atmosfére.

Publikovala tiež viac ako 200 článkov, vrátane troch článkov v prestížnom časopise Nature. Bol to jeden z týchto článkov, ktorý predpovedal veľké slnečné minimum, ktoré podľa nej ovplyvní Zem v rokoch 2020 až 2053.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Na svoju predpoveď Zharková použila matematický program, ktorý s 97-percentnou spoľahlivosťou za posledných 30 rokov predpovedal výskyt a pohyb slnečných škvŕn.

Slnečné škvrny sú chladnejšie oblasti slnečného povrchu, ktoré sa pravidelne vyskytujú a pri fotografovaní vyzerajú tmavšie. Hovoríme chladnejšie, ale v skutočnosti si tieto slnečné škvrny stále udržiavajú neuveriteľné teploty okolo 4200 stupňov Celzia (bežne má slnečný povrch okolo 5000 stupňov Celzia).

Portál FreeWestMedia poukázal na to, že je zaujímavé, že rok 2020 bol aj rokom, kedy sa údajná pandémia Covidu-19 použila na implementáciu rozsiahlych lockdownov a zavedenie „nového normálu“, ktorý odvtedy niekoľko krajín urobilo trvalým, s vysvetlením že svet už nikdy nebude ako predtým.

Zharková tiež napísala monografiu o kinetike častíc, ktorá slúžila ako podklad pre knihu o automatizovanom rozpoznávaní a klasifikácii digitálnych obrázkov a ďalej napísala knihu Reuven Ramaty High Energy Solar Spectroscopic Imager (RHESSI) o vysokoenergetických časticiach.

Nezávislé médiá poukazujú na obavy ľudí z globalistickej Agendy 2030 a tvrdeniach o „ľudmi spôsobenom globálnom otepľovaní“, ktoré nás má postihnúť začiatkom 30. rokov 20. storočia.

„Otázkou je, prečo nás nevarujú pred tým, čo je skutočne na obzore, keďže si to pravdepodobne dobre uvedomujú. Ešte znepokojujúcejšie je, prečo zavádzajú svetové vlády ľudí, aby verili, že hrozbou je otepľovanie. Potenciálne odpovede na tieto otázky sú znepokojujúce,“ píše sa v článku.

Rekordný počet slnečných škvŕn pozorovaných v júni 2023

V júni 2023 bol pozorovaný rekordný počet škvŕn na slnečnom povrchu, ktoré vyvolali obavy solárnych vedcov, varovala Zharkova. Stred slnečnej sústavy sa vyvíja inak ako predpovede a smeruje k oveľa výraznejšiemu slnečnému cyklu, ktorý by mohol ovplyvniť Zem.

Slnečné škvrny sú oblasti s vysokou intenzitou magnetických polí na slnečnom povrchu, ktoré vedú k dočasnému zastaveniu procesu konvekcie (prenosu tepla). To má za následok pokles teploty v lokalizovanej oblasti, takže vyzerajú tmavšie ako zvyšok slnečného povrchu.

Tieto oblasti sú spojené so slnečnými erupciami, intenzívnymi erupciami elektromagnetického žiarenia a výronmi koronálnej hmoty (CME), ktoré vysielajú častice plazmy zo slnečnej koróny do vesmíru.

Obrovská slnečná škvrna s názvom AR3354 bola prvýkrát spozorovaná na Slnku 27. júna a rýchlo narástla v priebehu dvoch dní na veľkosť asi 10-krát väčšiu ako Zem, čo vyvoláva obavy medzi vedcami z oblasti kozmického počasia.

V júli nastala slnečná erupcia triedy X1 a výsledné žiarenie spôsobilo hlboký výpadok krátkovlnného rádia nad Tichým oceánom a západnými časťami Spojených štátov amerických. Trieda X je najintenzívnejšia zo slnečných erupcií a slnečné búrky sprevádzajúce takéto udalosti môžu ovplyvniť život na Zemi.

Extrémne energetické udalosti môžu narušiť elektrické siete, ako aj poškodiť družice na obežnej dráhe Zeme.

Navštívte stránku ClimateScienceNews.com, kde nájdete ďalšie články týkajúce sa globálneho ochladzovania a tiež informácie o tom, ako je globálne otepľovanie podvod.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Belle Carter, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Toto je niečo úžasné. Máme tu neskutočné množstvo udalostí na výber. A zadarmo !

  Od domácej scény rôznych tajtrlíkov, čo nasľubujú aj hodinky z vodotryskom a blahobyt do mesiaca, cez Európsku scénu až po Ňújórk, od doby kovidovej, cez hladomor, tsunami, zemetrasenia, záplavy, suchá, až po dobu ľadovú, skrze dobu chu-j-ovú. Agendu 2025, 2030,2035, 2041…2685, green dealu, švába, deba, jeba, 3 druhy koncov sveta, 3 jadrovú, cvrčkov, jarkov, edkov, veroník a všelijakých géniov doby…

  Človek ani nevie, čo si skôr vybrať.

  Ak toto náhodou prežijeme a budeme to rozprávať generáciám po nás, to nám ani neuveria, pokiaľ generácie po nás nedopadnú asi nejak takto…

  https://www.youtube.com/watch?v=RnmGnKwO0Yo

  Tu sa fakt človek nemusí nudiť ani trochu.

  Tak sa troška ešte zasmejme, kým nám úsmev od toho všetkého nezamrzne, márnosť šedivá…

  https://www.youtube.com/watch?v=DfvgvDkdG2M

  • Tie generácie po nás som chcel dať toto video :

   https://www.youtube.com/watch?v=IfEOCO_30wQ

  • Ono je to vyzerá, že nás mnohé zhovadilosti ešte čakajú ale pravda je aj to, že v tých zhovadilostiach – agendách už žijeme min 120 rokov a pomaly nie je kam ujsť a hlavne nieje kam ujsť pred ľuďmi, ktorí z akéhokoľvek dôvodu začnú byť nebezpeční keď sa im človek zverí čo si o tom či onom jave v spoločnosti skutočne myslí. Z jednej strany ho systémoví nevedomci označia za snílka (v tom lepšom prípade), podivína alebo za nepriateľa či debila a z tej druhej strany ho – a čo by fakt nemalo byť medzi nesystémovými ľuďmi ale existuje – za nekonceptuákne trdlo, ktoré sa síce zaoberá vecami za „oponou“ ale stejne ničomu nerozumie a nech teda radšej mlčí a nekladie nikomu SVOJE idiotské otázky lebo to k ničomu nieje dobré. Takže človek aby sa nehanbil, nebál poníženia, výsmechu či poníženia musí nájsť spriaznenú/né duše alebo naraziť na zrelšieho Vyššieho človeka.
   Ale tak by to nemalo vôbec byť, …. človek by mal dostať aj od cudzieho človeka všetku pozornosť a dôveru. Ale zas v dnešnom svete aký je je to skôr nebezpečné sa otvoriť a zdôveriť neznámym ľuďom – a nemyslím vyklopiť bárskomu všetko ale dať najavo to čo skutočne človek cíti. Všetci ako keby sme si boli cudzí a pritom to nieje prirodzený stav ale skôr stav hypnózy. Takže keď mnohí z nás vidia v akých agendách už žijeme a vedia si predstaviť, že by to mohlo byť inak – a túžia po tom – tak nieje to často ani komu povedať – porozprávať sa o veciach úprimne i keď s chybami ako naivné deti ale z najhlbšieho vnútra. Ľudí spojí proti agendám hlavne to, žebsa zjednotia v cítení.

   • Škola je aj o tom, že aj keď by mal človek pocit, že je sám na ceste, NIKDY nie je SÁM. NIKDY !

    Všetko a Stále a Všade je stále, a aj v ňom a jeho súčasťou, ak sa tak rozhodne, tak nikdy nemôže byť sám.

    A to je to Poznanie večného života…

    • No niekedy je to ťažké si uvedomiť, že nie som sám, napríklad keď pri fúkaní dychovej skúške mi policajti chcú tým úkonom vlastne nepriamo ukázať že požívať alkohol za volantom je zlé – tak keď im ja poviem, že by som všetok alkohol na svete vylial a ďalší zakázal vyrábať – že v podstate o to má vlastne ísť – zbaviť sa alkoholu a jeho zhubného vplyvu všeobecne…tak v tú chvíľu ma pokaždé viditeľne považujú za väčšieho nepriateľa ľudu ako keby som nafúkal 16 promile (ako jeden poliak, ktorý to vraj prežil – vraj to je rekord). Ešte som nepočul ani od jedného: „máte pravdu!“
     Alebo za kovidpodvodu od ľudí na moje naliehanie či argumenty v rôznych čo situáciách väčšinou podpora od ľudí na 95 – 99 po percent žiadna – skôr negatívne reakcie.
     Takže nakoľko sme a niesme sami nie je o tom, že „veď okolo nás a s nami je celý vesmír“ ale či máme niekoho skutočne blízkeho.

     • Achnaton

      Ešte vyskúšam trocha inak.

      „Takže nakoľko sme a nie sme sami nie je o tom, že „veď okolo nás a s nami je celý vesmír“ ale či máme niekoho skutočne blízkeho.“

      Jediný skutočný „blízky a najbližší je ON-ONA-ONO“ v tejto hre na pochopenie nepresne vyjadrené „Boh“, preto muslimovia ničia všetky zobrazenia Boha, lebo ho nemožno vyjadriť, popísať, zadefinovať, niekto to priporovnáva k OM, budhisti a zenisti to ani radšej pre istotu vôbec nedefinujú a tak ďalej…

      …ale, kto úprimne hľadá, ten nájde…
      …kto skutočne úprimne klope, zistí že vlastne ani nemusel klopať, lebo dvere boli vždy otvorené…!!!

      Viac krát som bol v rôznych situáciach na prahu prechodov a stále viac a viac ma všetko len utvrdzovalo ako to momentálne vnímam.

      To je ten rozdiel, keď niekto verí, alebo VIE ! A cíti to na 1000%. A keby aj nie, tak sa mi s tým pocitom velice dobre akože žije a aj prechádza z levelu do levelu. Viac krát mi bolo „umožnené“ okoštovať inú akože časť multidimenzionality Stvorenia a ešte stále som nebol pri „ŇOM“.

      Na to neexistujú slová, to jednoducho nejde popísať…

      A keď má človek-bytosť toto POZNANIE, NIKDY nie je sám a všetci máme túto možnosť, práve preto sme sem prišli, do hry zvanej život.

      Stačí úprimne začať hľadať, návodov je kopec, len sa v tom zorientovať a to je už individuálne na každom z nás.

  • Niečo k tomu hektickému

   VIDEO: Novozvolení poslanci za SNS Šimkovičová & Kotlár o úspešnom prekrúžkovaní sa do parlamentu, zákulisí povolebných rokovaní, zostavovaní novej vlády na čele so staronovým premiérom Robertom Ficom, dezinformačných médiách hlavného prúdu otvorene propagujúcich liberálno-progresívnych politikov, ktoré sústavne očierňujú odporcov súčasného režimu a ľudí s iným názorom, ako aj krokoch potrebných čo najskôr vykonať pre nápravu vecí verejných a upevnenie slobody & demokracie na Slovensku
   https://www.infovojna.bz/article/video-novozvoleni-poslanci-za-sns-simkovicova-a-kotlar-o-povolebnej-situacii

  • Vladimíra Kubat

   Absolutný súhlas a politici by sa mali starat o svou rodnou zemi a nekecat do pocasí a jiných magorin.

 2. Franta Záruba

  Co ale budou dělat všichni ty solárníci co do toho nacpali všechny prašule aby vydělávali. Koupi nové Slunce ☀️😅

  • Kúpia si novú planétu, kam uložia nerecyklovateľné kadmiové solárne panely. Myslím, že aj toto je agenda, ako fotovoltaikou dostať ďalšie jedy do prostredia.

 3. Ivo Benda

  Počet slunečních skvrn NENÍ totéž co množství záření ve W/m2.

  Záření Slunce ve W/m2 se od roku 1960 neustále zvyšuje, našel jsem si to např. na 6 měřících stanicích Japonska velkých měst.

  Typické pro všechny klamavé články o klimatu je právě ABSENCE ZÁŘENÍ SLUNCE VE W/m2 !!!

  Lidé nejsou schopni chápat, co je množství energie na m2, protože jsou ovládáni z Temných světů !

  Slunce je PROMĚNNÁ HVĚZDA, píši o dosavadním průběhu. To, co bude dál, NIKDO NEDOKÁŽE PŘEDPOVĚDĚT, jen si to vymyslet.

  http://www.jak-prezit.cz

  • „Ukrajinská solárna výskumníčka so solídnym akademickým zázemím“ – to solídne /inak to be solid znamená byť schopný platby, teda čím chce platiť – na výmenu – táto osoba?/ AKADEMICKÉ rovná sa ku.va od roku 1776 ILLUMINÁTSKE!

   Ak platí, že oblaky a chmáry /aj chemtrails/ bránia radiácii – vyžarovaniu, ochladzovaniu povrchu Zeme /rovná sa skleníkový efekt!/ – „môžme byť radi, že nás tie jedovaté sračky chránia pred dobou ľadovou“. Ide o to, že to vyjadrenie tej ukrajinskej akademickej illuminátskej kundy má za úlohu vyvolať diskusiu a následne ďalšiu manipuláciu! Ja NIE SOM ZHYPNOTIZOVANÝ!!! Už s týmto choďte do riti!

 4. „Nezávislé médiá poukazujú na obavy ľudí z globalistickej Agendy 2030 a tvrdeniach o „ľudmi spôsobenom globálnom otepľovaní“, ktoré nás má postihnúť začiatkom 30. rokov 20. storočia“.

  Chybička sa vludila….

 5. cocker.ba

  ar3354 davno zanikla a slnecne skvrny su v normale. ale beriem, ze zmeny kllimy zaviseli od znizenej aktivity slnka v poslednych rokoch a nie od cinnosti cloveka- tuto teoriu som cital uz pred 15 rokmi. – teraz je vsak aktivita v norme

 6. Se sluncem jsme propojeni a vliv na nás má,jak na člověka,tak i vše na Zemi. Ale co vidím já,nevědec a prostý člověk ? Zatím to,že počasí se opravdu mění,i to,že se trochu oteplovalo,vyvolalo to i tání ledovců,zpomalení golfského prpoudu a do oceánů přibylo trochu více vody. Jsem laik,ale vím,jak rychle se planeta otáčí,podobně jako dětská ,,káča“ dvěma pohyby. Když přibyla voda v oceánech,musela se vlivem odstředivé síly tlačit více k rovníku a zákonitě se muselo ,,něco pohnout“,prý se malinko vychýlila i zemská osa. Vliv to mít muselo,protože i sopky byly aktivnější. Taky vidím krupobití anebo velké záplavy v pouštích. My jsme naštěstí v jakémsi mírnějším pásmu,ale taky zaživáme sucho i záplavy,dokonce i to tornádo na Moravě, ale všecko jen trochu. Hrozba bude spíš od běženců utíkajících z oblastí pohrom,bídy a hladu,to ale taky vinou politiků,kteří vše jen zhoršují. Zatím někde hyce,jinde zima. Dyť planeta sama musí zajišťovat jakousi rovnováhu,tak vidím,co vidím. Jsou ale lidé,kteří opravdu vědí mnohem více,než já a říkají nebo i varují,ví více o dějinách,více o slunci a vesmíru.A děje se toho opradu nějak mnoho. Tak co já? Taky mám duši a intujici, i vlastní rozum,tak pro jistotu zůstávám skromný a dělám si zásoby na zimu,tak jak to dělali rodiče a prarodiče pro jistotu,protože je dost chaos,tak trošku ty zásoby větší.Snažím se co nejvíce přiblížit přírodě,dává mi znamení,ana je můj nejbližší společník.Politici ne,nikoliv.

  • Ja som si všimol, že posledné roky je slnečný svit slabší, poznám to hlavne na tom, že doma už koľkokrát nemôžem bez zažnutého svetla nič robiť čo vyžaduje dobrý zrak a sústredenie – myslím cez deň. Cca 7 – 10 rokov nazad a roky predtým som si málokedy musel doma cez deň zažať svetlo. Poznám to hlavne vtedy keď vyrábam modely, maľujem/kreslím alebo keď čítam. A neni to tým, že som zasa o 10 rokov starší, že by sa mi zhoršil zrak. Vnímam to aj vtedy keď sú tie najslnečnejšie dni. Ďalšia vec čo som si všimol je to, že slnečné svetlo vonku je akési rozptylenejšie a tlmenejšie a nevytvára také ostré kontúry a hlavne kontrast pri dopade na objekty, opticky ich už toľko neoživuje. Je to niečo podobné ako posledné roky osvetľovači v tv zbavili tieňov celé štúdio vrátane ľudí – svetlo je tam všade zo všetkých strán a nikde tieňa ale to svetlo je tam akoby som to povedal také spriemerované. A rovnako mi to pripadá posledné roky, že je to slnečné svetlo akosi rozptýlenejšie, obteká viac objekty ale je slabšie, tlmenejšie.
   Zhruba od 1994 amatérsky fotím a vidím to aj na tých fotkách – to denné svetlo – akoby by to bol pred 10, 20,30 rokmi úplne iný svet, svet s úplne iným nábojom.
   A veľmi to pôsobí na psychiku…. niekedy keď je pár dní obloha stále šedá – zaliata akousi mliečnou šeďou tam mám taký nepríjemný pocit ako v nejakom väzení.

   • depresívne, často prehliadam-nevidím veci, vyžaduje to sústredenie, a strácajú sa aj farby

    • Marek Košice

     Maroš : Ale to sú bežné prejavy starnutia, Maroš. (nič osobné)

     • To je tým, že si honím a žijem „v zasneženom Švédsku“! Ešte stále mám výborný reflex, a to čo pre zlé videnie nechtiac zhodím – dokážem v letku chytiť. Potreboval si sa zaháčkovať a znovu ma príležitostne podjebať – „ajhľa starec“! Životné prostredie sa týka aj teba, tak si podjebávaj – ty onedlho budúca mŕtvola! Tiež nič v zlom. Použil si dvakrát svoje meno v kratučkom ozname – to je príznak tvojej začínajúcej demencie. Ale veď Alzheimera majú dnes už aj 40-tnici. Tak sa sleduj, kým o sebe ešte vieš!

      https://www.40plus.sk/alzheimer-moze-zacat-uz-po-40-ke
      Alzheimer môže začať už po 40-ke | Magazín 40plus
      To sa deje u približne 5 % pacientov, pričom rastie skupina mužov a žien vo veku 40 až 50 rokov. Zriedkavé nie sú ani prípady ľudí do 40 rokov. Ak máte genetickú mutáciu pre túto chorobu len na jednom géne, hrozí ochorenie až 30 percentám žien. U mužov je riziko trochu menšie.

     • Na východe slovenska sa triasla zem

     • Marek nezaregistroval si tie otrasy zeme u Vás na východe ?

     • Boža však už vieš, že MzK nesúloží, tobôž nie na babe a na zemi. Takže sa zem nemala prečo zatriasť. Hemingvay – Komu zvoní hrana.

   • Miroslav Čižmár

    Čo urobí malá zmena frekvencie. Aj svetlo je frekvencia.
    https://m.youtube.com/watch?v=Rt3EAPDn-Ug&t=3s&pp=ygUKNDMyIHZzIDQ0MA%3D%3D

   • Achnaton, obloha je zaiiata mliecnou sedou, pretoze pred nami nieco skryvaju. Ja si myslim, ze je to robene zamerne.

    • No minule som videl ako také šedé potrhané chmáry po sprejovaní (ako keď pred riadnym lejakom doslova“visí“ voda v tmavo sivo bielych oblakoch nad zemou a človek si hovorí, že čoskoro sa to spustí – spadne tá stena vody, ..to som však už nevidel roky) tak rovnako viseli tie chemtrailsové pruhy nad mojím domom a obcou – tak strašne nízko, že to muselo byť tak 30 až 50 metrov nad zemou. Normálne sa to dalo pozorovať zblízka. Malo to aj akúsi pravidelnú štruktúru – bolo to v pruhoch rovnomerne umiestnených vedľa seba.
     Väčšinou sa to rozptýlivvo výške než to dopadne na zem ale tentoraz to klesalo v chuchvalcoch – radoch akokeby umiestnených v nejakej mriežke.
     Bolo to tak cca mesiac nazad… možno to umožnili atmosférické či iné podmienky že to v takej presne štruktúrovanej deke kleslo až tak nízko ale bolo to divné/zlovestné pretože to priamo viselo nadomnou doslova pár metrov a videl som, že to niesú zvislé „steny“ – mraky či mraky – oblé chuchvalce plné vody. Z toho nebola ani kvapka vody ale po pár hodinách čistá obloha a potom na dva tri dni šedomliečna, dystopická, akvarelová obloha. Najprv to spadne, potom pol dňa, deň či dva bez mrakov čistá obloha a potom dva až 5 dní zatienená.
     Ešte jedno – všimol som si, že posledný rok či dva tie postreky niekedy klesajú nerozptýlené – držia si ten svoj tvar a hustotu bližšie k zemi – teda aspoň u nás, v našej oblasti.

   • Ja si zas vsimam, ze slnecne svetlo je coraz belsie, vseto je od neho take jasne, priezracne, narasta mnozstvo eteru a vsetko sa meni, elektromagneticke vlastnosti, meni sa aj viskozita vody, caka nas nove nebo, nova zem

 7. Ruskí odborníci už pred cca 10-timi rokmi hovorili to isté…. Niekomu sa ale klimaterorizmus náramne hodil…

 8. výzkumník

  Výzkumnice z Ukrajiny . To jí tak věřím a co bude za 10-20 let toho se už asi nedožiju a tak mně to může být jedno !

 9. Už som spomínal, že WW3 /z dielne MMF/ má začať vojnou /Izraela/ s Iránom!

  VIDEO: Útok palestinského Hamásu na Izrael je casus belli pro válku s Íránem a pro dosazení Donalda Trumpa zpátky do Bílého domu. Kevin McCarthy prohlásil, že Hamás nemohl operaci spustit bez podpory a souhlasu Íránu. Joe Biden přitom před pár dny uvolnil Íránu 6 miliard dolarů. A svědecké záběry dokazují, že Palestinci jsou vyzbrojeni americkými puškami a mají neprůstřelné vesty určené pro ukrajinské vojáky
  https://www.infovojna.bz/article/video-utok-palestinskeho-hamasu-na-izrael-je-casus-belli-pro-valku-s-iranem-a-pro-dosazeni-donalda-trumpa-zpatky-do-bileho-domu

  40-tisíc elitních válečníků radikálního hnutí Hamás po zuby ozbrojených iránskými drony nachystáno vlákat Izraelce do vražedné pasti. Proč Washington usilovně nutí Izrael, aby riskoval krvavou bitvu o Gazu?
  https://www.infovojna.bz/article/40-tisic-elitnich-valecnik-radikalniho-hnuti-hamas-po-zuby-ozbrojenych-iranskymi-drony-nachystano-vlakat-izraelce-do-vrazedne-pasti

 10. Neviem či je to Slnkom alebo chemtrails, ale aj my na dedine cítime že niečo nie je v poriadku… nestihne poriadne dozrieť zelenina, ovocie padá nedozreté zo stromov… ako by bol slabší svit Slnka, alebo kratšie počas dňa svietilo… ja neviem…
  Keď vidím na nebi milión čiar po lietadlách krížom krážom, ktoré nemiznú, do oblúkov, hviezdíc… keď pozerám ako sa postupne spájajú a rozptyľujú, robia jemný opar… no neviem…
  a potom príde deň (pred voľbami napr.) keď lietali lietádlá a ANI JEDNA STOPA za nimi… či leteli nízko alebo vysoko…

  • My na dedine sme hodne všímaví vidíme všetko na našich plodoch a to nás vedie k premýšlaniu , že sa niečo deje a nie je to s kostolným poriadkom už dlhú dobu to tak je °°°&

 11. Americké zbraně z Afghánistánu skončily u Palestinských skupin operujících v Pásmu Gazy

  https://aktax.cz/americke-zbrane-z-afghanistanu-skoncily-u-palestinskych-skupin-operujicich-v-pasmu-gazy/

 12. Alianci NATO docházejí zbraně pro Ukrajinu

  Alianci NATO docházejí zbraně pro Ukrajinu

 13. Alianci NATO docházejí zbraně pro Ukrajinu

  https://aktax.cz/alianci-nato-dochazeji-zbrane-pro-ukrajinu/

 14. Zaregistroval som „tvorčiu“ stupiditu z dielne „verejnoprávnej“ RTVS – Kredenc – Zámena kabeliek.

  Myslím, že ide o ďalšiu vlnu „Hate Slovakia!“ Keď môžu robiť z Rusov alkoholikov, tak prečo nie zo Slovákov – a z tých aj kreténov. Otázka – a prečo nie takto „zábava“ – satira z tých zku.vených politikov? Lebo mať politikov kreténov – tam končí všetka zábava. No ale veď telku stačí vypnúť, alebo ešte lepšie nezapnúť. A takúto „verejnoprávnu“ TV stačí nefinancovať.

  Inak – ja poznám biedne prostredia rôznych kolónií a majerov ešte z praxe zo socíku – kde naozaj skapal pes. Ale tam aj keď komanči nezaviedli kultúru, aby povzniesli Slovákov – chlast áno – dalo sa tam zavadiť aspoň o nejakú prácu v poľnohospodárstve – teraz už ani o ňu. Čiže kto sa komu a kde vysmieva?

  No lebo keby sme sa prešli nielen po cigánskych kolóniách, ale aj po tých slovenských všeligde, kde zbohatlíci kupujú za facku staré domy, a po hladových dolinách – aj „elitárski“ idioti by sa zoči voči prestali smiať! Lebo v žiadnom prípade neplatí, že kto chce, robotu si vždy nájde! O tom sa mohol presvedčiž aj môj „múdry“ príbuzný, keď ho lockdown pripravil o prácu na jeden a pol roka, a prácu našiel až v zahraničí – a rodinu nevidí celé mesiace!

  Každého jedného, kto účinkuje v Kredenci, podieľa sa, či ho stvoril – by som za účelovú dehonestáciu Slovákov vyhodil z kontraktu a zamestnania. Potom si budete ožierať frustrované papule vy – ku.vy mediálne, Veľmi dobre poznám, ako zle skončili pracovníci STV, ktorých Kubiš vyhádzal pri prvej „reštrukturalizácii STV – a bolo ich 1400 a niektorí sa naozaj scvokli.

  Schválne si už dajte odpoveď, kto tu vyrába zlú ekonomickú situáciu, a kto z nej profituje.

  Tie priestory, v ktorých sa nakrúca Kredenc – už dávno ponúkol nový majteľ – a možno Kredenc vznikol len kvôli nemu, aby sa mu zaplatili náklady na reštauráciu tohto „chudobincového“ domu – čisto náhodou v prostredí, kde vedeli skromne prežiť skromní ľudia v svojom raji – dokiaľ ich odtiať nevyštvali. Ale veď medvede a migranti a choroby to uvedú do karmickej rovnováhy.

 15. Miniľadových dôb v minulosti už ľudstvo prežilo niekoľko.
  Všimol som si pozorne CHEMTRAILS a zistil som to nielen ja, že stopy lietadiel sú značne rozličné a to je dôkaz o tom, že CHEMTRAILS je skutočný a zatieňujú nim Slnko. Tiež som pozoroval ako opelené kvety po CHEMTRAILSovom dažďi sčerneli a opadali. Tie stromy, ktoré kvitli týždeň pred týmto silno toxickým daždom a pár dní po ňom, tak tým plody neopadali.

  • Všimla som si to i ja

   • Na východe Slovenska sa triasla zem °°

    • Detailnejšie tu:
     „MIMORIADNE: Východ Slovenska zasiahlo zemetrasenie. Celý dom sa pred okamihom roztriasol, opisujú obyvatelia“,

     Aktualizované 9. októbra 2023 21:00

     Východ Slovenska zasiahlo krátko pred pol deviatou večer zemetrasenie.

     Podľa dostupných informácií bolo epicentrum v obci Kvakovce s magnitúdou 5,08. Otrasy bolo cítiť v Prešove, Sabinove, Košiciach, Michalovciach, Vranove nad Topľou, Snine i Humennom.
     Podľa portálu iMeteo.sk otrasy hlásia z mnohých oblastí na Slovensku. Pocítili ho aj v Poľsku, v Maďarsku a na Ukrajine.

     Epicentrum otrasov sa nachádzalo 19 kilometrov od Humenného. Otrasy hlásia ľudia z celého východu, zem sa triasla dokonca až v krajských mestách Prešove a v Košiciach.

     Obyvatelia rôznych miest a obcí hlásia, že u nich padali predmety zo stien, menšie aj silnejšie vlnenia, popraskané fasády aj okná.“

     https://www.hlavnespravy.sk/na-vychode-slovenska-sa-triasla-zem-popraskali-mury/3284402

     P.S. Vždy sme si mysleli, že na Slovensku – silnejšie zemetrasenie byť – nemôže – z viacerých dôvodov.. Dnes sme pochopili, že už – môže!

   • Ajša dakujem za správu o zemetrasení na východe ktorá mi velmi rýchlo zmizla máš určite právo zasahovat do spáv čo je určitá výsada ktorú má iba redakcia dik °°

    • Boža,
     mám presne rovnaké práva „zasahovať“ tu do správ iných komentujúcich, ako Ty, ev. každý druhý..
     Môžem na Tvoju správu reagovať, ale určite ju nedokážem vymazať.
     Skús sa s dotazom obrátiť na redakciu..
     Vďaka za pochopenie!

    • ešte raz som si prešla správy a už sa mi tu objavila tak prepáč asi mi už nefunguje postreh

    • S tym mlčaním je mi to Jasné °°°°°°°°

Pridajte komentár

*