Tisíce lekárov prídu kvôli ním o prácu: Jadierka, čo vyliečia aj tú najhoršiu leukémiu

Print Friendly, PDF & Email

Tisíce lekárov prídu kvôli ním o prácu: Jadierka, čo vyliečia aj tú najhoršiu leukémiu

Rakovina predstavuje ochorenie, ktoré sa v poslednej dobe rozšírilo vo všetkých častiach sveta.

Každoročne jej podľahnú milióny ľudí, pretože na ňu neexistuje žiaden spoľahlivý liek. Teda, až dodnes.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Objav, ktorý rúca zaužívanú liečbu rakoviny

Veda investovala milióny a milióny dolárov do výskumu s cieľom raz a navždy zastaviť toto hrozné ochorenie.

Pravda je však taká, že celé desaťročia nedokázala žiaden účinný liek proti. Viacerí experti ale tvrdia, že o to farmaceutické firmy zrejme ani nemali záujem, pretože by to ohrozilo ich príjmy.

V tomto článku vám predstavíme semienka, ktoré sú extrémne účinné v ničení rakovinových buniek, pričom zdravé nechávajú na pokoji a nijako im neškodia.

V budúcnosti by tak mohli spôsobiť, že milióny lekárov prídu o prácu.

Je takmer neuveriteľné čo i len predstaviť si, že liek proti rakovine skutočne existuje. Verejnosť však o ňom nevie a to čisto z finančných dôvodov.

Farmaceutické spoločnosti by totižto prestali zarábať peniaze na predaji tradičných protirakovinových liekov s ťažkými vedľajšími účinkami. Mnohým by dokonca hrozil bankrot.

Našťastie, napriek neustále hádzaným polenám pod nohy, sa alternatívna medicína rozvíja stále viac a viac.


Náš tip: Trpíte steatózou pečene? Vyskúšajte tento klinicky testovaný extrakt z červenej repy, ktorý je vyrobený pomocou najnovšej nanotechnológie. Viac informácií tu

Je načase prestať obetovávať milióny životov každý rok len preto, aby sa zachovali zisky farmaceutických firiem a celého predraženého medicínskeho systému.

Spoznajte preto jadierka, ktoré bojujú proti rakovine a ktorých sa konvenčná medicína bojí.

Jadierka silnejšie než chemoterapia

Nedávny výskum uskutočnený na Univerzite Kentucky ukázal, že hroznové jadierka sú pri pokusoch usmrtili až 76% buniek leukémie už v prvých 24 hodinách!

Boli schopné navodiť apoptózu (samovraždu) rakovinových buniek, pričom zdravé bunky nijako neovplyvňovali. Sú tak účinnejšie než chemoterapia a k tomu úplne bezpečné.

Prírodná liečba osteoartritídy

Uvedený výskum odhalil viaceré prelomové informácie o hroznových jadierkach. Publikovala ho Americká asociácia pre rozvoj vedy a dnes si ho môžu pozrieť všetci. Nájdete ho na priloženom linku.

Tým, že hroznové jadierka často vypľúvame, ochudobňujeme sa o cenné výživné látky, ako sú nenasýtené mastné kyseliny, antioxidanty (najmä vitamín E), vitamíny skupiny B a mnohé minerálne látky.

Avšak najsilnejšou látku s protirakovinovými účinkami sa ukazuje byť takzvaný OPC extrakt, čo znamená oligomerický komplex proantokyanidínov.

Ako užívať jadierka a kde kúpiť extrakt

Užívať môžete priamo rozdrvené jadierka.

V prípade, ak vám nechutia, ďalšou alternatívou je konzumácia za studena vylisovaného oleja alebo doplnkov obsahujúcich výťažky.

Kvalitný výťažok z hroznových jadierok si na Slovensku môžete zakúpiť napríklad TU a v Českej republike TU.

Záver

Ako sa ukazuje, alternatívna medicína neraz prekonáva výsledky medicíny konvenčnej. Tak tomu bolo aj v tomto prípade.

Je potrebné, aby sme všetci zdieľali tieto cenné informácie a dozvedel sa o tom celý svet. Pomôžeme tak všetkým onkologickým pacientom bojujúcim o svoj život.

Spracoval: Badatel.net, Zdroj: homeremedieshouse.comPodobné články

Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky môžu vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie.

 

Komentáre

  1. To je hrozné akým spôsobom komentujete liečbu rakoviny ak by to bola pravda len s polovice, bola by to fantázia tak opatrnosti nikdy ne je na vyše

  2. HENRY MAYER

    DALAT SALVATION VO VIETNAME, POMOZE VYLIECIT LEUKEMIU, RAKOVINU V CASE 36 DNI PRIRODNEHO LIECENIA. EMAIL-DALATSALVATION9@YAHOO.COM

Pridajte komentár

*