Ivermektín a fenbendazol preukazujú silné synergické účinky pri prevencii a liečbe rakoviny


Print Friendly, PDF & Email

Ivermektín a fenbendazol preukazujú silné synergické účinky pri prevencii a liečbe rakoviny

(Ethan Huff, Natural News) Počas „pandémie“ koronavírusu Covid-19 bolo prioritou vládnucej kabaly odradiť a dokonca zabrániť širokej verejnosti používať ivermektín ako profylaktikum na ochorenie. Namiesto toho pretláčali rúška a „vakcíny“.

Teraz sa zistilo, že ivermektín má aj ďalšie využitie – prevenciu a liečbu rakoviny – čo ho určite vráti späť do hľadáčika záujmu veľkých farmaceutických firiem.

Ukázalo sa, že jedným z „vedľajších účinkov“ užívania ivermektínu proti covidu je, že tiež pomáha predchádzať tvorbe rakovinových buniek a nádorov.

Tento jeho novozistený účinok by mohol byť veľmi užitočný pre tých, ktorí skúmajú náhly nástup takzvaných „turbo rakovín“ – fenoménu, ktorý sa objavil krátko po spustení masovej očkovacej kampane.

Ak by ľudia „plne zaočkovaní“ proti covidu mali ľahký prístup k ivermektínu, mnohí z nich by mohli potenciálne nájsť úľavu a uzdravenie. A čo je ešte dôležitejšie, popri ivermektínu pôsobí v boji proti rakovine aj liek fenbendazol, čo je ďalší antiparazitický liek.

„Čo by sa stalo, keby sa kombinovaná terapia na prevenciu a liečbu rakoviny použila aj s využitím ivermektínu a fenbendazolu?“ pýta sa „2. najchytrejší chlap na svete“ na svojom Substacku.

„Synergické párovanie by bolo oveľa efektívnejšie ako len použitie jedného z týchto zázračných liekov.“

(Súvisiace: Zlatý štandard lekárskej vedy dokazuje, že ivermektín je účinný liek proti covidu.)

Ivermektín a kvercetín spoločne bojujú proti priónovým ochoreniam mozgu

Keď sa ivermektín a fenbendazol užívajú spolu, dodajú rakovine silný úder. V kombinácii s ďalšími protirakovinovými látkami, ako sú kvercetín, vitamíny C a D či kurkumín, sú účinky ešte výraznejšie.

Predklinické štúdie ukazujú, že ivermektín aj fenbendazol vykazujú cytotoxické účinky proti rakovinovým bunkám. Tieto dva lieky tiež inhibujú (potláčajú) rast a šírenie rakovinových nádorov.

„Zdá sa, že mechanizmy, ktoré sú základom týchto účinkov, zahŕňajú narušenie kritických bunkových procesov, čo vedie k smrti rakovinových buniek,“ napísal Sid Belzberg v článku citovanom jedným z čitateľov „2. najchytrejšieho chlapa na svete“.

Ivermektín aj fenbendazol sú nepatentované lieky, čo znamená, že ich pôvodné zamýšľané použitie v súlade s licenciou vypršalo a stali sa generikami. To umožňuje mnohým výrobcom generických liekov, vrátane mnohých z nich v Indii, vyrábať ich lacno a vo veľkom množstve.

Prírodná liečba osteoartritídy

Regulačné orgány Európskej únie a Spojených štátov amerických sťažujú prístup k nim bez lekárskeho predpisu – pokiaľ si nekúpite verzie dostupné pre domáce zvieratá – ale sú k dispozícii. No a v kombinácii s inými protirakovinovými vitamínmi a minerálmi vyzerajú neuveriteľne sľubne v prevencii a zmierňovaní rakoviny.

Bude však pre vás ťažké nájsť dostatok užitočných informácií o týchto dvoch liekoch v médiách hlavného prúdu. Nakoľko ivermektín a fenbendazol nie sú patentované, prinášajú minimálne zisky, čo znamená, že farmaceutické spoločnosti nemajú záujem ich propagovať alebo prezentovať ich výhody.

Belzberg zastáva názor, že ivermektín a fenbendazol by sa mali kombinovať s ďalšími komplementárnymi látkami, aby sa vytvoril ešte väčší synergický protirakovinový protokol, ktorý bude bezpečný a účinný pre široké použitie.

„Napriek týmto výzvam prináša opätovné využitie týchto zlúčenín potenciálne výhody, ktoré odôvodňujú ďalší výskum,“ napísal Belzberg.

„Keďže sú bezpečnostné a farmakokinetické profily týchto látok dobre známe, ich vývoj ako protirakovinových látok by mohol byť rýchlejší a menej nákladný ako v prípade nových liekov.

Okrem toho by úspešné opätovné použitie týchto zlúčenín mohlo poskytnúť nákladovo efektívny spôsob rozšírenia protirakovinovej liečby, čo by ďalej zlepšilo vyhliadky pacientov a zároveň znížilo náklady na zdravotnú starostlivosť.“

Ivermektín a kvercetín pomáhajú pri degeneratívnych ochoreniach mozgu

Iný dokument od Belzberga naznačuje, že užívanie ivermektínu s kvercetínom môže synergicky bojovať proti priónovým ochoreniam, tiež známym ako prenosné spongiformné encefalopatie alebo TSE (ľudský ekvivalent choroby šialených kráv).

TSE predstavujú skupinu smrteľných neurodegeneratívnych ochorení charakterizovaných chybným poskladaním priónového proteínu alebo PrP.

„Potenciál, ktorý ukazujú ivermektín a kvercetín v ich anti-priónových aktivitách a ich modulácii tauopatie, ponúka zaujímavú cestu pre ďalšie skúmanie,“ napísal.

Ďalšie tipy a triky, ako poraziť rakovinu bez chemoterapie alebo ožarovania, nájdete na našej stránke v sekcii Rakovina.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Na postcovidový syndrom je zase skvělá černucha – semínka naložená do medu.

 2. Moja otázka: Čo je účinnejšie proti chorobám uvedeným v článku, kvercetín alebo dihydrokvercetín (taxifolin)?

  • Aj preto treba dobre zvazovat, koho uz za ziadnych okolnosti nevolit a komu absolutne neverit!!! Satanisti pokracuju vo svojich planoch, lebo vacsina ofci im stale slepo veri!!!

   • Volit či nevolit? Uvědomte si ale jednu zásadní věc:
    VEŠKERÁ POLITIKA JE DIVADLO, VŠECHNY STÁTY JSOU DIVADLEM. POLITICKY NÁS Z TOHO NIKDO NIKDY NEDOSTANE, to musíme jen my, sami, říct jednoduše NE!

    • 👍

    • Urcite ano, ale nemyslim si, ze vsetci politici najma narodne strany by tlacili napr. povinne ockovanie na rozdiel od liberalov a socialistov. Na Slovensku su coskoro predcasne volby a nevolit by znamenalo pomoc liberalnym extremistom! Uhrikovci ci Kotlebovci od zaciatku boli proti ockovaniu a ani sa nedali pichnut! Takze hrat mrtveho chrobaka pocas volieb je este vacsie zlo !!!

     • Odpoveď je jasná! NIKOHO!

     • Vy im odovzdáte svoju slobodnú vôľu v satanistickom rituále „volieb“ na ďalšie 4 roky, ale pritom žiadnu voľbu nemáte, pretože výsledky volieb sa od 90tych rokov falšujú. Oni majú povinnosť dať vám vedieť že voľby falšujú, viď napr. zvolenie Bidena a tie isté firmy počítajú hlasy aj u nás a tým to haslo. Ste plne informovaný že vás odrbávajú a vy im aj tak odovzdáte svoj hlas vo „voľbách“.

     • Súhlas !

    • CZkotas
     100 %

   • Politik nemá a nemôže riadiť nič, okrem svojej strany. Boli sme nebdelí a špinavo sme sa nechali oklamať. Politik je špina, parazit, nie je tu pre vaše dobro. Normálny Človek si parazita nepestuje, ale chce sa ho zbaviť. A tak je to správne. Voľby sú totálny ojeb pre spiacich.

 3. Ivermektín, do istej miery zázračný liek, účinkuje aj u očkovaných, t.j. pomáha ich telu zbaviť sa nežiadúcich spike-proteínov. Ivermektínovú terapiu pre očkovancov však nikto nepropaguje – na mainstreame hrobové ticho, alternatíva len sporadicky.

 4. Jednoduchá

  …vďaka za inf., …posielam veľa lásky celému svetu, bez hnevu, zlosti, nenávisti, závisti, zákernosti, žiarlivosti a rôz.strachov….nech sa nám všetkým čo najviac darí……

 5. Redakcia – „Za nátlak do smrtiaceho očkovania z pozície štátnej moci alebo zamestnávateľa by sa mal páchateľom povinne udeľovať trest smrti a verejná poprava!“

  Na to treba vystúpiť z Rady Európy – v ktorej účasť je podmienená zákazom trestu smrti! Rusko vystúpilo z RE – Bielorusko ako nečlen RE úspešne realizuje tresty smrti za hrdelné zločiny. Rusko vystúpilo podla mňa z dôvodu plánovaných trestov smrti za vlastizradu – v zmysle riadiacich procesov – aj denacifikácie Ukrajiny.

  Lenže lenže – na Radu Európy je priamo nadviazaný aj Haagsky tribunál, a tak sú tí spravodlivosti chtiví paralizovaní „výššou nadnárodnou spravodlivosťou“! Skrátim – vlastizradcov a zločincov si máme pozabíjať doma sami, a nie s nejakým odobrením nadnárodnej organizácie!

  Veď kto potrebuje požehnanie na to, aby si urobil doma poriadok!

 6. Schéma – v Hollywoode zomrel povinne adoptovaný židáčik. Pohlavie neurčité.
  https://www.cas.sk/clanok/2816391/robert-de-niro-v-slzach-zomrel-jeho-milovany-vnuk-19-co-sa-stalo-zacinajucemu-hercovi/

 7. Zbraslav, radsej navstiv lekar. odbornika namiesto kydania sem psychopatickych nezmyslov. Kolko mas rokov ty „prorok“ a nakolko si scitany? Asi nic moc, podla obsahu tvojho pripevku, vsak?! Este nie je doba, kedy mozeme vziat veci do vlastnych ruk, je nad primalo zmyslajucich spravne, a preto pstrosia taktika je dnes len pre tupcov prinosom!!!

  • Dodo – Zbraslav píše o úplne iných veciach! On píše o priestore, ktoré prenecháš – alebo NEPRENECHÁŠ zlu! V podstate celá liberalizácia – nad ktorou všetci žasnú ako nad „slobodami“ – je cielené vytvorenie prostredia pre „demokraciu“ a zlo! Lebo bavme sa – priestor slobody a priestor neslobody! Priestor Boha a priestor Satana!

  • holistický prístup

   „Dodo“,

   Zbraslavovi nesiahaš ani po výšku kože na jeho chodidlách – je jedným z mála tých, ktorí vedia o čo sa hrá … na rozdiel od sfanatizovaného zvyšku.

   Kde nieto argumentov nasleduje agresívny útok. Ani len netušíš, ako si sa pošpinil a čo si svojim „komentárom“ vypovedal o sebe.

 8. Kde zozeniem ivermektin?

  • Najskôr u zverolekára – pod iným názvom. Pre kone.

  • Raketějevič

   https://www.indiamart.com/…zadej do jejich vyhledávače lék který potřebuješ.

   • https://www.adc.sk › databazy › humanne-lieky › ucinna-latka › ivermektin-9013.html
    Humánne lieky s účinnou látkou ivermektín – ADC.sk
    Zoznam liekov s účinnou látkou ivermektín. Informácie o výdaji, doplatkoch, spôsobe užívania

    https://www.adc.sk › databazy › produkty › detail › ivermectin-exeltis-3-mg-389462.html
    Ivermectin Exeltis 3 mg – ADC.sk
    Liek obsahuje liečivo ivermektín. Je to liek, ktorý sa používa na infekcie spôsobené niektorými parazitmi. Používa sa na liečbu: intestinálnej strongyloidózy (anguillulózy) – infekcie čreva, spôsobenej druhom červa (hlístovca) Strongyloides stercoralis (háďatko črevné). mikrofilarémie – infekcie krvi spôsobenej lymfatickou filariázou.

    https://www.library.sk › arl-sldk › sk › detail-sldk_un_epca-0015622-Overenie-ucinku-antiparazitarneho-lieku-Galmektin-s-ucinnou-latkou-Ivermektin-0150-mgg1-urceneh
    Overenie účinku antiparazitárneho lieku Galmektín (s účinnou látkou …
    Overenie účinku antiparazitárneho lieku Galmektín (s účinnou látkou Ivermektín 0,150 mg.g-1) určeného na medikáciu krmiva pre raticovú zver: Test the efficacy of anti-parasite medicament Galmectin (with the active ingredient Ivermectin 0,150 mg.g-1) intended to be mixed into feed for cloven-hoofed game.

    https://svls.sk › narodne-toxikologicke-centrum-postup-pri-predavkovani-ivermektinom
    Národné toxikologické centrum: Postup pri predávkovaní ivermektínom
    Národné toxikologické informačné centrum (NTIC) zaznamenalo v poslednom období niekoľko prípadov predávkovania veterinárnymi liekmi s obsahom ivermektínu v snahe liečiť ochorenie COVID-19. Preto prinášame odbornej verejnosti základné informácie o tejto účinnej látke a o možnej, ňou spôsobenej intoxi
    ——————————-
    Čiže hľadať pod názvom Galmektin!

    https://www.adc.sk › databazy › produkty › detail › pharmagal-galmektin-10-mg-ml-882328.html
    PharmaGal GALMEKTIN 10 mg/ml – ADC.sk
    Popis a určenie. Veterinárny liek. Antiparazitikum so širokým spektrom účinku proti ekto- a endoparazitom hovädzieho dobytka, oviec a ošípaných. Obsahuje účinnú látku ivermektín. 1 ml lieku obsahuje: Účinná látka: Ivermectinum 10 mg. Indikácie pre použitie so špecifikovaním cieľového druhu:

    • Tuto by sa to dalo teoreticky komerčne kúpiť – teda bez vererinárneho predpisu – 20 ml, pričom z iných info vyplýva, že 1 ml by mal obsahovať 10 mg ivermektínu, čo je približne /myslím 12 mg/ denná dávka pre človeka.
     https://www.vetlekaren.sk/galmektin-inj-20-ml
     ———————————
     Už z týchto info by malo redakcii zapnúť, že v našich podmienkach nejaká prevencia hocičoho hltaním invermektínu nehrozí! Lebo si pozrite aj cenu! 29,90 eur za 20 ml. Lebo zasahuje aj do ekonomiky chovu hospodárskych zvierat. A to je o peniazoch. Mať ho doma – OK, ale nejak na tom fungovať asi nie.

 9. Prispejem Trochou do mlynčeka:

  Nižšie uvádzam pôvodný (v AJ) odkaz, ako i prevzatý zdroj (MUDr. Michal Piják) – iný, ako je v redakčnom článku, čo sa týka liečby IVM, v tomto prípade – rakoviny prsníka.

  Článok je písaný odbornou terminológiou, ale pozitívny záver – hlavne pre ženy (ale nielen) – sa dá z neho vyabstrahovať v zmysle, že – citujem:

  „Ukazujeme, že liečba antiparazitárnym liekom Ivermektínom schváleným FDA, vyvoláva imunogénnu smrť rakovinových buniek (ICD) a robustnú infiltráciu T buniek do nádorov prsníka.
  Keďže IVM je schopný potencovať protinádorovú imunitu, je opodstatnené predpokladať, že by mal potencovať aj antiinfekčnú imunitu“.

  https://m.facebook.com/MichalPijakMDPersonalizedPaleoNutrition/posts/414235477370544/?locale=hi_IN

  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7925581/

  P.S. Otázkou pre mňa zostáva, či sa dá IVM užívať aj preventívne a či ho v t.č. – je možné niekde zohnať?
  Mne ešte z roku 2020 zostal, nakoľko som ho nepotrebovala, ale už je v t.č. preexpirovaný..

  • Expirácia je len pobádací-predajný marketing – tie molekuly „formulky“ sú pomerne stabilné – ako pivo Urpín 12 st. v hliníkovej plechovici.

  • Na preventívne užívanie sa mi zdá ivermektin dosť silný, aspoň pokiaľ ide o normálne dávkovanie. Nižšie dávkovanie by zase nemalo taký účinok. Na preventívne užívanie sa mi zdajú vhodnejšie bylinné antiparazitné doplnky podľa starých overených receptúr. Ja užívam pravidelne ruský Trigelm (Paracleanse), ale môžeš skúsiť aj iné. Majú tam aj dobrý kvercetín.
   https://www.sibirske-zdravie.sk/cistota/paracleanse/

   • Ďakujem za spätnú väzbu + odkaz.
    Tiež si myslím, že preventívne – je IVM silný..
    Ako antiparazitikum občas užívam ruský Vetom 1.1, alebo 2.

  • Expiráciu neriešiť, ako bolo naznačené – marketing.

 10. Na parazity cesnak, cibuľa, kto môže sem tam kvalitnú domovinu nech si fukne a zaďakujte hore, bárs aj 100 denne, aj viac…a budete sa čudovať.

  Alebo aj nie, máme slobodnú voľbu, robiť si ako uznáme za vhodné.

Pridajte komentár

*