Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Americký arcibiskup varuje v liste Trumpa pred celosvetovou tyraniou


Print Friendly, PDF & Email

Americký arcibiskup varuje v liste Trumpa pred celosvetovou tyraniou

O podvodnom charaktere súčasnej pandémie vírusového ochorenia COVID-19 začína hovoriť stále viac a viac osobností z medicínskeho, politického i spoločenského života.

Najnovšie sa ku kritickým hlasom pridal aj bývalý apoštolský nuncius v Spojených štátoch amerických, Titulárny arcibiskup Uipiana, ktorý varuje pred rýchlo nastupujúcou celosvetovou diktatúrou zavádzanou pod falošnými dôvodmi.

OTVORENÝ LIST PREZIDENTOVI AMERIKY OD ARCIBISKUPA ZO DŇA 30.10.2020

Vážený pán prezident,

dovoľte mi, aby som s Vami hovoril v túto hodinu, keď osud celého sveta ohrozuje globálne sprisahanie proti Bohu a ľudstvu. Píšem vám ako arcibiskup, ako nástupca apoštolov, ako prvý apoštolský nuncius v Spojených štátoch amerických.

Píšem vám uprostred ticha občianskych aj náboženských autorít. Môžete prijať tieto moje slová ako „hlas toho, ktorý volá na púšti“ (Jn 1,23).

Ako som napísal v júni v liste pre Vás, v tomto historickom okamihu sú sily zla spojené v nekonečnom boji proti silám dobra. Sily zla, ktoré sa javia ako mocné a organizované, keď vystupujú proti deťom svetla, ktoré sú dezorientované a dezorganizované a opustené ich svetskými a duchovnými sprievodcami.

Každý deň cítime, ako pribúdajú útoky tých, ktorí chcú zničiť samotný základ spoločnosti: prirodzenú rodinu, úctu k ľudskému životu, lásku k domovu, slobodu vzdelávania a živobytie.

Vidíme, že hlavy štátov a náboženskí vodcovia podnecujú túto samovraždu západnej kultúry a jej kresťanskej duše a zároveň popierajú základné práva občanov a veriacich v mene zdravotnej pohotovosti, ktorá sa čoraz viac objavuje ako nástroj na ustanovenie neľudskej tyranie bez tváre.

Globálny plán s názvom Veľký reset je na ceste. Jeho architektom je globálna elita, ktorá si chce podrobiť celé ľudstvo prijatím donucovacích opatrení, ktoré drasticky obmedzujú individuálne slobody a slobodu celej populácie.

V niekoľkých krajinách bol tento plán už schválený a zafinancovaný, v iných je ešte v rannom štádiu. Za svetovými lídrami, ktorí sú komplicmi a realizátormi tohto pekelného projektu, sú bezohľadné osobnosti, ktoré financujú Svetové ekonomické fórum (WORLD ECONOMIC FORUM) a EVENT 201 a pre túto agendu verbujú.

Účelom Veľkého reštartu (GREAT RESET) je zaviesť zdravotnú diktatúru zameranú na uzákonenie opatrení za tantalizačnými sľubmi o zabezpečení univerzálneho príjmu a zrušení jednotlivých dlhov.

Cena za tieto ústupky Medzinárodného menového fondu bude zrieknutie sa súkromného majetku a presadzovanie očkovacieho programu proti látkam Covid-19 a Covid-21 sponzorovaným Billom Gatesom v spolupráci s hlavnými farmaceutickými spoločnosťami.

Okrem enormných ekonomických záujmov, ktoré motivujú navrhovateľov Veľkého resetu, bude zavedenie očkovania spojené s požiadavkou na zdravotný pas a digitálny preukaz totožnosti, čo bude mať za následok sledovanie obyvateľov po celom svete.

Tí, ktorí neprijmú tieto opatrenia, budú zadržaní v ústavoch na výkon väzby alebo v domácom väzení a bude im skonfiškovaný všetok majetok.

Vážený pán prezident, predpokladám, že už viete, že v niektorých krajinách bude Veľký reset aktivovaný medzi koncom tohto roka a prvým štvrťrokom 2021. Na tento účel sa plánujú ďalšie výluky, ktoré budú oficiálne odôvodnené údajnou druhou a treťou vlnou pandémie.

Dobre viete, aké prostriedky sa použili na zasiatie paniky a na legitimizáciu drakonických obmedzení slobôd jednotlivca, ktoré dômyselne vyvolávajú globálnu hospodársku krízu.

Podľa zámerov jej architekta táto kríza poslúži na to, aby bolo odstúpenie národov pred Veľkým resetom od tohoto plánu nezvratné, a aby zasadil poslednú ranu svetu, ktorého existenciu a pamäť chcú úplne vyhladiť.

Ale tento svet, pán prezident, zahŕňa ľudí, sympatie, inštitúcie, viery, kultúru, tradície a ideály: ľudí a hodnoty, ktoré sa nesprávajú ako automaty, alebo ako stroje, pretože sú obdarené dušou a srdcom, pretože sú spojené duchovným putom, ktoré čerpá jeho silu zhora, od toho Boha, ktorého chcú naši protivníci napadnúť, ako Lucifer na začiatku časov s jeho „Non serviam“ [nebudem slúžiť].

Mnoho ľudí – ako dobre vieme – je rozrušených týmto odkazom o zrážke medzi dobrom a zlom a používaním „apokalyptických“ podtextov, ktoré podľa nich hnevajú duchov a prehlbujú rozdelenie.

Nie je prekvapením, že nepriateľa hnevá, že ho niekto odhalil práve keď si myslí, že sa nerušene dostal k citadele, ktorú chce dobiť. Prekvapujúce však je, že tu nieje nikto kto by bil na poplach.

Reakcia tieňového štátu (DEEP STATE) na tých, ktorí kritizujú jeho plán, je zlomená a nesúvislá, ale pochopiteľná.

Vo chvíli, keď sa komplicom z branže mainstreamových médií podarilo dosiahnuť, že prechod k Novému svetovému poriadku bol takmer bezbolestný a nebadaný, vychádzajú najavo najrôznejšie podvody, škandály a zločiny.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Ešte pred niekoľkými mesiacmi bolo ľahké osočovať „konšpiračných teoretikov“, ktorí postavili na pranier tieto príšerné plány, ktoré dnes ako všetci vidíme napĺňajú (svetové elity, pozn. k prekl.) do detailov. Do februára tohto roku by si nikto nemyslel, že občania vo všetkých našich mestách budú zatknutí len za to, že vyšli do ulíc, dýchali, chceli mať otvorené svoje podniky a chceli by ísť v nedeľu do kostola.

Ale teraz sa to deje po celom svete, dokonca aj v idylickej Itálii, ktorú mnohí Američania považujú za malú začarovanú krajinu so svojimi starodávnymi pamiatkami, kostolmi, očarujúcimi mestami, charakteristickými dedinami.

A zatiaľ čo sa politici zabarikádujú vo svojich palácoch a vydávajú nariadenia, akoby išlo o perzských satrapov, podniky zlyhávajú, obchody sa zatvárajú a ľuďom sa bráni žiť, cestovať, pracovať a modliť sa.

Katastrofické psychologické dôsledky tejto operácie sú už viditeľné, počnúc samovraždami zúfalých podnikateľov alebo našich detí oddelených od priateľov a spolužiakov, ktorým sa hovorí, že majú nasledovať vyučovanie, počas toho ako sedia sami pred počítačom doma.

V Písme svätom nám svätý Pavol hovorí o „tom, kto sa stavia proti“: o zjavení tajomstva nespravodlivosti, o Kathèkonovi (2Tes 2,6-7). V náboženskej oblasti je touto prekážkou pre ZLO práve CIRKEV, najmä pápežstvo; na politickej scéne sú to tí, ktorí bránia zavedeniu Nového svetového poriadku.

Ako je teraz zrejmé, ten, kto aktuálne obsadzuje Petrov stolec, zradil svoju úlohu od začiatku pri obrane presadzovaním globalistickej ideológie a podporou agendy Tieňovej cirkvi (DEEP CHURCH), ktorá si ho spomedzi svojich členov rady zvolila.

Pán prezident, jasne ste povedali, že chcete brániť národ – národ pod Bohom, základné slobody a hodnoty, o ktorých sa nedá vyjednávať, ktoré sú dnes popierané a sú proti občanom. Ste to Vy, drahý prezident, kto „sa stavia proti“ DEEP STATE a konečnému útoku detí temnoty.

Z tohto dôvodu je nevyhnutné, aby všetci dobrí ľudia boli presvedčení o epochálnom význame nadchádzajúcich volieb: ani nie tak pre ten či onen politický program, ale pre všeobecnú inšpiráciu Vašimi činmi, ktoré – v tomto konkrétnom historickom kontexte vystihuje svet ten ich a náš svet, ktorý chcú LOCKDOWNOM vymazať.

Ich protivníkom je ľudská rasa: ON je nepriateľom ľudskej rasy, tým, kto je „vrahom od počiatku“ (Jn 8, 44).

Okolo vás sú zhromaždení s vierou a odvahou tí, ktorí Vás považujú za poslednú záštitu proti diktatúre sveta. Alternatívou je hlasovať za osobu zmanipulovanú deep state-tom a vážne ohrozenú škandálmi a korupciou, ktorá urobí Spojeným štátom to, čo robí Jorge Mario Bergoglio (aktuálny pápež, pozn. k prekl.) cirkvi, predseda vlády Conté Taliansku, prezident Macron Francúzsku, predseda vlády Sanchez Španielsku a tak ďalej.

Vydierateľnosť Joea Bidena – rovnako ako ďaľších prelátov „okultného kruhu“ Vatikánu – povedie k tomu, že budú bezohľadne a nelegitímne použití na zasahovanie do domácej politiky i do medzinárodnej rovnováhy.

Je zrejmé, že tí, ktorí s ním manipulujú [Joe Bidenom], už majú niekoho ešte horšieho ako je on sám, kým ho nahradia, keď sa naskytne príležitosť.

Uprostred tohto pochmúrneho obrazu, tohto zdanlivo nezastaviteľného postupu „neviditeľného nepriateľa“, sa objavuje prvok nádeje. Odporca nevie ako milovať a nechápe, že nestačí na zabezpečenie všeobecného príjmu, alebo zrušeniu hypoték (zadľženosti), aby si podrobili masy a presvedčili ich, aby boli označené ako dobytok.

Tento ľud, ktorý príliš dlho znášal zneužívanie nenávistnej a tyranskej moci, znovu objavuje, že má dušu; chápe, že nie sú ochotní vymeniť svoju slobodu za homogenizáciu a zrušenie svojej identity (pozn.: rúška); začína chápať hodnotu rodinných a sociálnych väzieb, väzieb viery a kultúry, ktoré spájajú čestných ľudí.

Tento Veľký reset je odsúdený na neúspech, pretože tí, ktorí to plánovali, nechápu, že stále existujú ľudia pripravení vychádzať do ulíc, aby bránili svoje práva, chránili svojich blízkych, za svoje dať deťom a vnukom budúcnosť. (zlo plodí dobro, pozn. k prekl.)

Nivelačná neľudskosť globalistického projektu sa nešťastne zlomí tvárou v tvár odhodlanému a odvážnemu odporu detí svetla. Nepriateľ má na svojej strane satana, ktorý vie iba nenávidieť.

Ale na našej strane máme Všemohúceho Pána – Boha vojsk vyzbrojených do boja, a Najsvätejšiu Pannu, ktorá starému hadovi rozmliaždi hlavu. „Ak je Boh za nás, kto môže byť proti nám?“ (Rim 8,31).

Vážený pán prezident, dobre viete, že v túto rozhodujúcu hodinu sú Spojené štáty americké považované za OBRANNÝ MÚR, ktorému bola vyhlásená vojna zástancami globalizmu, ktorí ju rozpútali. Dôverujte Pánovi posilnený jeho slovami apoštola Pavla: „Môžem urobiť všetko v mene tom, ktorý ma posilňuje.“ (Flp 4,13).

Byť nástrojom Božej Prozreteľnosti je veľká zodpovednosť, za ktorú určite dostanete akýkoľvek milostný stav, ktorý potrebujete, pretože ho pre vás vrúcne prosí veľa ľudí, ktorí sa za vás modlia, aby vás podporili.

S touto nebeskou nádejou a istotou mojich modlitieb za vás, za prvú dámu a za vašich spolupracovníkov vám z celého srdca posielam svoje požehnanie.

Boh žehnaj USA!

Carlo Maria Viganò
Titulárny arcibiskup UIpiana
Bývalý apoštolský nuncius v Spojených štátoch amerických

Stop Candida

Zdroj: Originál listu v PDF, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vladimír Jurišta MSc

  aj malá iskra stačí na veľký výbuch….

  • Ako sa nestať súčasťou tohto zločinu!

   „Antigenní testy seniorů – neopodstatněné výhružky MZ ČR a rezignovaná odpověď šéfky středočeské KHS. A nakonec fraškoidní zápletka s platbou za testy :o) Volby prezidenta v USA – kocourkovští by se neměli za co stydět! Byly volby i u nás obdobného ražení? Proč věří Petr Václav v úspěch odpůrců nesmyslných opatření vlády a změně k lepší lidské budoucnosti? WHO věří ruské vakcíně Sputnik V.“
   https://www.svobodny-vysilac.cz/2020-11-06-hovory-pri-vine-145-dil-123-min/

   • Maroš, keby som nebola vo volebnej komisii, tak by som neverila, že voľby (jedny aj druhé) aj u nás neboli zmanipulované. Bola som pri spočítavaní hlasov, neuniklo mi nič. Prezidentka zvíťazila. Matovič tiež. V blízkych okolitých okrskoch takisto. V známych okolitých obciach detto.
    Zdá sa, že ľudia v našich postkomunistických krajinách vždy s nádejou volia toho, koho nepoznajú. Kohokoľvek, kto im ešte neublížil. A že im potom ten ich neznámy favorit môže uškodiť viac a oveľa sofistikovanejšie, to našim ovečkám stále uniká. Minulý aj tento víkend to potvrdzujú.

    • Ewita Balogová

     a čo takto podvody s volebnými preukazmi?

     • Ewita, vylúčiť nemožno dnes už asi nič… však vidíme, čo sa (možno aj kvôli pretláčaniu covidvakcíny do všetkých štátov sveta) teraz odohráva v USA pri voľbách prezidenta (Trump je proti vakcíne, no a Dr. Fauciho, ktorý ju presadzuje, chce „vyhodiť“.) Biden naopak.
      No späť na Slovensko. Čo sa týka využitia volebných preukazov – ich počty u nás zatiaľ predstavovali zanedbateľné minimum. Vo volebných okrskoch sú pravidelne zástupcovia a priaznivci koaličných aj opozičných kandidátov (resp. politických strán), takže možnosť podvodu na tomto prvotnom stupni „zberu“ údajov voličov je takmer nulová; tu sa členovia každej volebnej komisie navzájom dosledujú. Ku skresleniu výsledku by podľa mňa mohlo dôjsť až niekde v koncovej skupinke preberateľov výsledkov jednotlivých okrskov, na dosledovanie ktorých už predsedovia komisií okrskov nemajú páky, keďže tam už nie sú prítomní.
      Ewita, v tomto prípade – žiaľ – máme na Slovensku presne to, čo si naše ovečky zvolili. Nemôžem tomu uveriť ani ja, ale je to tak. Na nešťastie nás všetkých.

      Sme ovce, s tým asi neurobíme nič.

 2. Veľmi pekne ďakujem za ďalší článok redakcii Bádateľa, ktorý v tejto veci báda (skúma).
  Lenže aj teraz – naše mienkotvorné média už uviedli, že prezidentom USA sa stal Biden.
  Včera som počula prípad, že zubný lekár neprijal 75 ročnú dôchodkyňu, ktorú veľmi bolel zub, lebo nemala papier, že bola na testovaní. Ináč táto stará pani bola aj onkologický pacient – ale zubný lekár len a len trval na svojom.
  Je to neskutočný výsmech čo s nami prevádza Matovič. Keď policajti finančne trestali nás – ovečky, keď sme nemali rúška – on mať nemusel. Na začiatku tohto cirkusu ani v parlamente, v parlamentom bufete sa rúška nenosili. Boli o tom články, videa na zemavek.sk Ale nám ovečkám sa vtedy pokuty veselo rozdávali.
  Pripomína mi to päťdesiate roky minulého storočia, čo robili Slovenskí komunisti, Slovenskí eštebáci s nevinnými Slovákmi.
  Ale aj to vieme, že kto vymyslel komunizmus, kto vymyslel toto – tá 0.0001 percentá elita čo riadi túto zemeguľu po stáročia.

 3. Definitiva

  Výpoveď policajta na infovojna.sk. Ľudia, nájdite odvahu a pridajte s k policajtovi.
  Tento fašistický režim má len takú moc, akú mu dáte vy svojou poslušnosťou.

  https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=IYytkUsTr0A

  Pandémia neexistuje, je to podvod, ak sa upustí od všetkých pandemických opatrení ta sa nič nestane, nepribudnú ani chorí, ani mŕtvi, ani doživotne chorobou postihnutí. Korona vírus si bude žiť svoj život a človek o tom ani nebude vedieť! Zhodujú sa v tom všetky vedecké a odborné kapacity sveta, ktoré nie sú korumpované vakcinačnou loby.

  Tie isté odborné svetové kapacity hlásia, že ak sa dáte zavakcinovať a očipovať, čaká vás doživotná tragédia. Čaká vás neplodnosť a zničená imunita, budete trpieť mnohými chorobami a budete predčasne zomierať v bolestiach.

  Všetky masmédiá hlavného prúdu , TV, tlačoviny, rozhlas, sú ovládané niekoľko málo ľuďmi a povinne klamú svetovú verejnosť!!! Vid prezidentské voľby v USA, Biden nie je víťaz volieb, ale dementná figúra, ktorú riadia volební podvoníci Demokratickej strany. Trump je víťaz a má za úlohu zničiť celé sprisahanie proti ľudstvu, NWO, reset, korona falošnú pandémiu.

  Arcibiskup a nie je prvý, hlási, že reset NWO sa už v niektorých štátoch začal. Sme prvým štátom na svete, kde bolo spustené hlúpe a nezmyselné tzv. dobrovoľné testovanie. Po ňom bude nasledovať tzv. dobrovoľné vakcinovanie a čipovanie, tí, čo sa vzoprú, pôjdu do doživotnej izolácie, zrušia im fiancie a zomrú hladom.

  Začnite rešpektovať zákon a odmietnite všetky príkazy a vyhlášky podvodníckej Matovičovaj bandy, je banda zločincov proti ľudskosti, je to organizovaná skupina, ktorá porušila Ústavu SR a iné zákony štátu, urobili vojenský prevrat tým, že použili vojsko bez vedomia veliteľa ozbrojených síl, barbiny v roli prezidentky, pozvali tu zahraničných vojakov, too všetko bez súhlasu parlamentu.

  Toto sa na Slovensku nedialo ani za Františka Jozefa, ani za Hitlera. Vždy na Slovensku paltil zákon, občas pokrivený, ale platil. Matovič zrušil zákonnosť, štátnosť. To si každý bude presadzovať svoju vôľu a nerešpektovať zákon? Prokurátori, sudcovia, nepočuť vás, ste zrelí na odobratie diplomov!

  Matovič je inteligentný psychopat, nástupom Trumpa mu ide o holý život a bude vymýšľať ešte stokrát väčšie nezákonné ukrutnosti, aby si udržal moc a schovávať sa bude za Merkel a EÚ.

  • Až Ti zomrie najbližší príbuzný na COVID-19 zmeníš názor. Ale neboj sa. Tento internetový plátok pravidelne informuje o Slovákoch, (spravidla profesori) ktorí vynašli zázračné lieky skoro na všetko, Na chudnutie – 14kg za mesiac, kolená vyliečené za 28 dní, atď. atď. Cena je vždy rovnaká. Zlacnené zo 79 na 39€. Som presvedčený, že Slovenský profesor v krátkej dobe príde s liekom na COVID-19. A bude zlacnený zo 79 na 39€.

   • Definitiva

    Zomrie, ale nezomrie na Covid, ty tupý nevzdelaný živočích podobný človeku. Vieš čítať, vieš povužívať logiku a fakty? Tak sa dovzdelaj. Ľudia študovali dlhé roky a brali rozum celý život a ty si dovolíš spochybňovať ich poznanie? Poznanie ľudstva?
    1. Choroba je definovaná klinickými príznakmi a nie pozitívnym testom, ty tupelo!
    2…. úvod som ti urobil, asi zbytočne, ale je to prejav mojej dobrej vôle pomôcť aj beznádejným mentálnym retardom.

    Ospravedlňujem sa redakcii a všetkým, ale moje hrubé vyjadrenie je v záujme dotyčnej osoby, lebo zásadne platí: Na veľký balvan veľké kladivo. Možno by pomohli elektrošoky.

    • Ale je vraj aj lacné a účinné liečenie na Covid-19 ako to napr. uvádza aj Dr. Mercola vo svojich článkoch len farmabiznis to nechce dovoliť, lebo chcú len vakcíny, mnohomiliardový biznis + zaručená depopulácia.
     Lacný liek podľa článkov Dr. Mercolu:
     Hydrochloroquine (u nás je pod názvom Plaquenil) + zinok + azithromycin (alebo doxycyleme). Dobré je používať UV svetlo, ktoré ničí Koronavírus, dnešný článok Dr. Mercolu:
     https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/11/07/study-offers-more-proof-that-uv-light-kills-coronavirus.aspx

     • Veríte, Jean, že nejaký koronavírus tu vôbec je? Lebo ja nie. Prečo inak by uprednostnili tie najnevhodnejšie testy pred odberom krvi našimi odborníkmi??
      Tomu, že „túto hnusobu“ odhalia matovičove testy (a ani v existenciu „tej hnusoby“) evidentne neverí ani on sám.

   • Peter, ako viete, že tie pochybné reklamy (vyskytujúce sa, žiaľ, aj na tejto stránke) zverejňuje práve portál Bádateľ? Veď ony skáču na nás zo všadiaľ, čo otvoríme…možno čo nevidieť začnú zízať aj z našich chladničiek.

 4. Na http://www.hlavnespravy.sk je neskutočná karikatúra o dôchodcoch, ako dôchodca by chcel vojsť do potravín a nepustia ho lebo nemá certifikát.

  Pardón – toto už nie je karikatúra, veď dôchodcu už lekári neošetria keď nemá papier a za pár mesiacov to bude takto pri dobrovoľno-povinnej depopulačnej vakcíne proti Covidu-19.
  Na naturalnews.com boli vymenované mená ľudí čo zarábajú milióny, miliardy na očkovacom biznise a aké zaujímavé títo ľudia nedovolia seba a svoje rodiny zaočkovať na čele s Billom Gatesom hovorcom Rockefellerovcov. Ale aj primátor Bratislavy Vaľo mal videorozhovor s Billom Gates – takže sa len plnia príkazy.

 5. Definitiva

  „Neexistujú žiadne záruky, že sa tieto vakcíny osvedčia, avšak naša stratégia stavia Austráliu do popredia, ak naši zdravotnícki odborníci dajú vakcínam zelenú.“!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Vakcinovať sa začne začiatkom roka!
  https://blog.hlavnespravy.sk/24284/operacia-covid-19-zacala-sa-2-faza-povinna-vakcinacia/

 6. hmm….v Tvrdošíne vykradli odberné miesto … ale certifikáty vraj nie, lebo boli v inej miestnosti :))))))
  Takže 750 ks nanič testov ukradli spolu s 350 ks rukavicami a 20 ks overalmi a 20 respirátormi.
  Ale predstavte si, že tie modráčiky neukradli lebo boli v inej miestnosti … to čo nám chcú zase nahovoriť??

  Lebo v takom prípade, ak naozaj boli odložené v nej miestnosti, tak potom to naozaj len poukazuje na to, že modrý papier má väčšiu hodnotu ako samotný test.
  Antigénový test je len obyčajné BOZP a nezasluhuje si iné uloženie či zabezpečenie proti krádeži????
  smutné

  • …jednou z možností je, že tie modré papieriky boli ukradnuté pre tých, ktorým má byť dovolené používať ich ak bez testovania.

   • opravujem:
    …jednou z možností je, že tie modré papieriky boli NEukradnuté pre tých, ktorým má byť dovolené používať ich aj bez testovania.

 7. svatoslav butora

  Je všeobecne známe, že umelý vírus s označením Cov19 si nechali istí vedátori patentovať. Je potrebné zverejniť znenie toho patentu, aby sa dalo s týmto ohrozením vedecky a reálne bojovať. Všetky mocenské hrátky OSN-WHO a hlúpych servilných vlád budú následne odhalené ako komplot Sluhov Satana proti ľuďom a ľudstvu.

 8. Co moze priemerny slovak proti tomu urobit? Ak47 ako v usa mat nemozem. Ako inak potom? Zadlzit sa a kupit zlato? Radsej nieco serioznejsie..

 9. Do teraz som to bral fakt ako nepodstatné veci,aj keď sa potvrdilo že Matelkovič,je dement prvej kategórie….ale všetko nasvedčuje tomu,že tí zapredanci,zvrátení liberáli aj ostatní poslanci v parlamente,sú schopní s nami robiť čokoľvek!!!! Čaptavá ani nehovorím…. Ale problém je že Slovensko,zase spí a poslušne pôjde a sto krát si dať šprtať v nose aj riti,lebo sú posratí a ked debil v parlamente zavelí,tak ovce poslušne idú……no a práve preto to tak je,že si potom môžu robiť s nami čo chcú!!!!! Uvidíme,do kedy…….preto mám pocit,nech na to doplatia….,možno sa preberú,ale už bude neskoro!!!!!!

 10. Jednoduchá

  Pre p.Vladimíra Jurištu – aj krátkych 7 slov veľa napovie…..
  Pre p.Maroša . aké ,,kocúrkovo“ je na Slov.v testovaní, Také ,,kocúrkovo“ je v USA vo voľbách prezidenta, stále verím, že sa to zmení k lepšiemu :-)………
  pre p.Definitívu – VÝBORNÝ PRÍSPEVOK, TLIESKAM !!! :-)…..
  pre p.Jean- áno, s tými dôch.ozaj ,,vybabrali“- tam kde väčšina z nich chodí na cint. + do kost.- nemôžu bez ,,modráčika“ a o prevzatí dôchodku bez neho môžu len snívať :-(…….
  Pre p.ametysta – no neviem, neviem, či predsa len nevzali v tom Tvrdošíne aj tie ,,modré papieriky“, veď práve bez nich sa nemôžu ľudia voľne hýbať ! možno to do etéru radšej nepriznali, aby nemali nasledovníkov :-(…..:-)…….
  Želám všet.slob.bádaj.peknú pohod.nedeľu :-)………

 11. Zaujímavé video s jednou paňou čo žije vo Švédsku, ohľadne Korony. Vo Švédsku nemajú žiadne testovania, žiadne Lockdowny (uzavretia), tento rok tam neumrelo viac ľudí ako minulé roky…Do nemocnice, k lekárovi sa dostanú bez problémov, nie ako u nás, že lekár človeka neprijme lebo Korona…lebo nemáme test…
  https://www.youtube.com/watch?v=NIognbZHuJg
  Treba počúvať cca od 10-tej minúty.

 12. V novembrovom časopise Zem a vek sú zaujímavé články aj v súvislosti s touto tematikou. Je tam aj spomínaný tento web (v dobrom).
  Hlavne úvodník Tibora Eliota Rostasa je dobrý.

 13. Aj teraz budu ludia zomierat na koronu. Ti ktori boli na palickovanie aj niekolkokrat a aj ti ktorí su doma a nemozu von. Dnes som videla choreho stareho muza kt. ledva dosiel ku lekarovi – som zvedava ci ho zobral pretoze pan nemal papierik. Kazda chripka, kazda choroba kazde umrtie je diagnostikovane Korona. To by museli prehovorit lekari ako to je ….. Ludia budu chori az kym nepochopia ze su v tom vsetci spolu – testovani aj netestovani… Bude jedno ze sa neliecia priznaky ziadnej choroby len je dolezite aby sme boli mrtvi.

 14. .. podvod je slabý výraz……….ide o niečo ako svetový fašizmus……. najprv bolo trebo získať tzv. kvázilekárov.. ktorí ako falošní odborníci môžu ľudstvo okradnúť o imunitu, ked sa im už namiesto rozumu postupne darí implantovať „ničotu“ cez chleb a hry…

Pridajte komentár

*