Globalisti budujú „technologickú Noemovu archu“, aby unikli vyhynutiu, ktoré spôsobili


Print Friendly, PDF & Email

Globalisti budujú „technologickú Noemovu archu“, aby unikli vyhynutiu, ktoré spôsobili

(Ethan Huff, Natural News) Hlavný poradca globalistického kráľa zloduchov Klausa Schwaba hovorí, že „elitné“ figúrky z celého sveta vyvinuli „technologickú Noemovu archu“, o ktorej veria, že ich zachráni pred globálnym masovým vymieraním, ktoré čoskoro príde.

Yuval Noah Harari sa nedávno zúčastnil diskusie na ekonomickom summite vo Warwicku vo Veľkej Británii. Odhalil, že globalistickí lídri, ktorí majú práve teraz na starosti planétu, plánujú uniknúť – alebo si to aspoň myslia – pred tým, čo čoskoro zasiahne svet.

Harari vysvetlil, že zatiaľ čo miliardy nevoľníkov zahynú v dôsledku série planetárnych katastrof, ktoré čoskoro nastanú, globalisti použijú svoj falošný koncept Noemovej archy, ktorý je len transhumanizmom pod iným názvom.

(Súvisiace: Pamätáte si, keď Pentagon priznal, že buduje novú transhumanistickú technológiu pre armádu, aby premenila vojakov na hybridných cyborgových robotov?)

„Technológia je samozrejme kľúčom,“ povedal Harari, pričom nadchádzajúce udalosti označil za „zmenu klímy“ a nazval ich „najpálčivejšou hrozbou, ktorej ľudstvo čelí“.

„Potrebujeme ľudí, aby pracovali na technologických aspektoch, ale potrebujeme, aby to politici nasmerovali správnym spôsobom v prospech čo najväčšieho počtu ľudí a celého ekosystému.“

Podľa Billa Weira zo CNN bola plandámia covidu „generálna skúška“ na nadchádzajúcu udalosť masového vyhynutia

Počas diskusie Bill Weir zo CNN, ktorý podujatie hostil, vyzdvihol plandémiu koronavírusu a opísal to ako „generálna skúšku“ na nadchádzajúcu „klimatickú krízu“.

Len stručná poznámka: Pohromy, o ktorých globalisti vedia, že prichádzajú – a ktoré v niektorých prípadoch úmyselne zostrojili – sú zahrnuté pod vlajkou klimatických zmien. V skutočnosti je termín „klimatická zmena“ zastrešujúcim termínom, ktorý globalisti používajú, keď hovoria o tom, čo prichádza.

Podľa Weira je v tomto kontexte jediným spôsobom, ako prekonať klimatické zmeny, „dôverovať vede“. Harari o tom tiež hovoril a zopakoval, že technológia je riešením, ako prekabátiť zmenu klímy – bude však sprístupnená len niekoľkým vyvoleným.

„Ľudstvo sa môže rozdeliť na väčšinu ľudí, ktorí by nesmierne trpeli, a na menšinu, ktorá bude mať zdroje, bohatstvo a technológiu na svoju ochranu, a dokonca prekvitať v nejakom druhu technologickej Noemovej archy,“ tak to povedal Harari.

Prírodná liečba osteoartritídy

S týmto druhom rétoriky skutočne vynášajú svoju agendu na verejnosť. Obraz toho, čo robia, je zo dňa na deň jasnejší a je asi natoľko dystopický, ako sa len dá.

Cieľom je stať sa nesmrteľným pomocou umelých prostriedkov, o čom vás tento spisovateľ môže uistiť, že sa to aj tak nikdy nestane. Títo globalisti sa môžu snažiť prekabátiť svoju vlastnú smrteľnosť, no ich plán sa neuskutoční tak, ako zamýšľajú a ešte budú nariekať a škrípať zubami.

Reakcie ľudí na posledné vyhlásenia „futuristu“ Harariho

„Vaše bunkre budú vašimi hrobkami,“ napísal jeden komentátor o tom, čo globalistov čaká v budúcnosti.

„Ó, ale prosím vás, tieto ‚elity‘ nikdy neprežijú bez ľudí, ktorí by im slúžili,“ napísal ďalší o tom, že plán je mŕtvy už pri jeho zrode.

„V knihe Zjavení nám Boh hovorí, že tí, ktorí žijú v ich jaskyniach, keď príde súd, tam budú pochovaní,“ dodal ďalší, pričom zopakoval poznámky predchádzajúceho komentujúceho.

„Veda je Satan,“ napísal ďalší jasne, jednoducho a priamo k veci.

Iní poukázali na ďalšie verše z Biblie, ktoré hovoria o tom, že práve toto sa udeje v posledných dňoch, keď sa tí, ktorí sú pri moci, budú snažiť odvrátiť prichádzajúci súd, no nepodarí sa im to.

Keďže sa „elity“ márne snažia zachrániť pred Božím súdom tým, že sa premenia na neľudských robotov, budeme vás o ich najnovších bláznivých snahách informovať na Transhumanism.news.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Neskutočný guláš!

 2. Ti, kdož „komentovali“ pomocí biblických citátů zapomněli na knihu Zjevení, 2. kapitolu, 9. verš. 9 „Vím o tvém soužení a tvé chudobě, ale jsi bohat; vím, jak tě urážejí ti, kdo si říkají židé, ale nejsou, nýbrž je to spolek satanův!“ To je český ekumenický překlad. Jiné verze, včetně cizojazyčných uvádějí přímo „Satanova synagoga“. Tomu říkám trefa

  • Prodost, biblia je taká domotaná (hlavne starý zákon, ale aj nový), že viaceré biblické postavy sú stmelené dohromady:
   – NADpozemský Ježiš bez národnosti a bez náboženskej orientácie – s POzemským židovským kristom;
   – takisto NADpozemský, večne odpúšťajúci Stvoriteľ Otec – s POzemským, nonstop trestajúcim „bohom“ Sionu…
   – Ježišovi učeníci – s kristovými apoštolmi…atď.,atď…
   …no a kto je v skutočnosti satan? Pokušiteľ? Veď mal pravdu…
   A načo slúži toľko prekladov biblie bohovi Sionu? Aby z nás boli čoraz tupšie a roztrieštenejšie ovce?
   Hádam sa tú Pravú Pravdu aj my – a úplne všetci – raz dozvieme. Verím, že už čoskoro.

   • Israismael

    Zdroj Pravdy je tak blízko teba,ze stačí len tvoje chcenie aby si tým svojim chcenim mohla najskôr zaklopať a aby sa ti mohli následne,, otvoriť dvere“

    • Israismael, dávno – pred rokmi – som vedela, že existuje kniha – Vo Svetle Pravdy. Ale moje vnútorné rozhodnutie – možno – duchovné dozretie – prišlo až v 8/2022 i – z Tvojho podnetu na Bádateľovi. Objednala som si ju za veľmi dobrú cenu z jedného antikvariatiku – r. vydania 1994.

     V t.č. som na cca 150 str. (z 970 str.) a vždy, keď mám chvíľu Času, teším sa na ďalšie absorbovanie „Pravdy – právd“. Idem teraz do hôr na dovolenku – „čistička mysle i tela“ – a beriem si ju zo sebou. Na večery – bez TV, bez Netu.
     Nerobím tu nikomu PR, iba – vlastné životné skúsenosti..
     Z mojej strany – veľká Vďaka!

     • Israismael

      Prajem ti aby sa tvoj duch stal svetlom pre túto Zem… Vyžaruj to co budu potrebovať aj ini ľudia pre svoje bytie, pretože to vyžarovanie vychádza do priestoru …. Keď ich budú tisíce a tisíce, ktorí budú vyžarovať nádheru žiarenia z ľudského ducha, tak zmení sa svet do par rokov

    • áno, viem o čom hovoríš (no ešte nie je november, aby som sa mohla NAPLNO do tvojho textu pohrúžiť…a povrchnú „prácu z rýchlika“ ja neuznávam).
     Chcela som povedať niečo iné: Ježiš je náš advokát. Nie sudca. „Neprišiel som súdiť svet, ale spasiť svet“ – sú Ježišove slová. A samozvaní mocní toto Ježišovo veľkorysé gesto zneužívajú na dočasné hladkanie si svojho ega.

   • Objektívne

    Ak sa vám zdá Biblia domotaná, tak máte pravdu. Je to konštrukt, ktorý vytvoril Mojžíš z 22 základných symbolov niečoho, čo v skutočnosti videl na vlastné oči. Z Biblie je podstatných prvých 5 kníh, ktoré Mojžíš napísal a nazývajú sa Tóra. Jej predlohou boli dve tabuľky, ktoré doniesol z jaskyne na hore Sinaj a nazývame ich desatero prikázaní. Mojžíš nevytvoril dizajn 22 písmen z dvoch tabuliek. Použil dizajn 22 symbolov ako abecedu tým, že im dal zvukové hodnoty. Výsledkom jeho činov bolo, že hebrejská abeceda bola prvou abecedou na svete. Táto abeceda je prvým fyzickým dôkazom, ktorý máme, že na Zemi kedysi žila veľmi vyspelá civilizácia. Základom pre príbehy v Biblii sú tieto dve tabuľky kódov, ktoré obsahujú 304805 symbolov. Príbehy boli napísané tak, aby presne zodpovedali týmto symbolom. Nemohol nič vynechať a ani pridať. Pre symboly musel Mojžíš vymyslieť slová, ktoré potom pospájal do viet, súvetí, veršov, kapitol a vytvoril tým celý príbeh. Všetko čo Tóra obsahuje pochádza zo základných 22 symbolov.
    Obsahuje dva príbehy, jeden povrchový a druhý vnorený, ktorý je veľmi majstrovsky zakomponovaný (zakódovaný) do povrchového príbehu. Preto je povrchový príbeh niekedy nesúrodý, niekedy aj zmätočný, alebo dokonca aj vymyslený. Zaujímavé môže byť to, prečo to takto spravil. Čo ho k tomu viedlo.

    • 40. let na poušti která jde přejít za dva dny s voděnými? Hezká byla zmínka že chodil sám meditovat do pouště & instrukce a třeba i padala mana nebeská … přes duny, praky? No sakra to musel být výkon agenta se svěřenými, nebo se mýlím? Ne že by jim to nezůstalo třeba do dnes a dělají revanš? Blbá otázka jako život mezi zmítanými dojmology a jejich obětmi, biblický příběh se může odehrávat stále.

     • Objektívne

      Nechodili 40 rokov po púšti. Je to v Numeri chybne preložené a správne to má byť „premôcť smrť“ a nie „zomrieť (na púšti)“ kde sa hovorí o tom, že počas 40.rokov boli pohltený púšťou. Súvisí to s Abrahámom keď mu Boh povedal aby obetoval svojho prvorodeného syna. V tento čas sa začína odohrávať veľmi zaujímavý príbeh, ktorý pokračuje Mojžišom a stvorením prvej abecedy a písma aby bolo umožnené ľudstvu sa vyvinúť. To, čo Abrahám našiel na Sinaji bola jaskyňa. Tá sa stala jeho rodinnou usadlosťou, taktiež jeho potomkov. Keď ju preskúmavali do väčšej hĺbky niečo tam našli. Niečo čo bolo technologické. Je na to odkaz v Exodus 3:2, ktorý hovorí, že Mojžiš hľadal trávu pre svoje ovce, prišiel k vrchu Horeb a zbadal ker, ktorý horel, ale nezhorel. Horiaci ker bol s najväčšou pravdepodobnosťou holografická projekcia, ktorú Mojžiš videl, keď bol v jaskyni. To je dôvod, prečo plameň nestrávil krík. A je toho viac.

     • Hele ono i překlad budiž světlo mohlo být přeložené vivat informace / stačil jen chybějící termín a připodobnění vytvořili cosi aha a bez té podstaty ani nežijeme a faktem je že zrovna kvalitních se nedostává a tak potom je to od satana zaváděním ohlupovaných tak dalo by se polemizovat stejně jako i viděných 911. letadel sbouchnutých do dvou budov a spadli tři, no a které by tu rychlost v hustém vzduchu i zatáčky při hladině moře nedali protože by jim upadli z odporu vzduchu křídla. Což byla jasná zpráva o konstrukci a výkonech letadel.

    • Skutočný význam Bilie je vo vnorenom význame. Aby ku vnorenému významu dalo priblížiť najprv je nutné Bibliu študovať po odvolávkach. Nie iba horizontálne riadok po riadku. Tými príbehmi vo vertikálnom zmysle priblížite sa ku pravde. Na celistvejšie pochopenie je však nutné prečítať aj Knihy ENOCHa vynechné z Biblie. Knihy ENOCHA boli do istej doby jej súčasťou. Sú malé skupinky (sekty) ktoré si v tichosti uchovávajú kompletnejšiu verziu. Karteziáni, Ariani, Habáni, Amiši, …,,

   • Hm, vím. Souhlasím. Lze v ní nalézt vždy to, co se hodí. To aby disputace okolo ní trvaly nekonečně. Citát jsem uvedl pro zjednodušení v návaznosti na text článku, kde je uvedeno, že mnozí dělali totéž, ovšem nenašel jsem tam to, co jsem uvedl já. Mnou uvedený citát musí být relativně mladého data, protože turkický kmen Chazarů, vyznávající kult Baala židům doslova ukradl identitu v polovině 8. století, kdy přijal judaismus. Tím se v judaismu stal naprosto většinovým a původní židovstvo v podstatě „vyřadil“. Autor Irvin Kostner v knize „13th tribe of Israel – heritage of Khazar Empire“ se domnívá, že těch „skutečných“ židů je mezi dnešními ostatními maximálně do 5%. A ti „noví“ se kultu Baala tak úplně nezbavili. A někteří dokonce vůbec, což právě odpovídá onomu biblickému citátu. Zdravím a přeju vše dobré ještě co nejdéle

    • Promiňte prosím, špatně jsem si zapamatoval jméno autora uvedené knihy. Je to Arthur Koestler.

    • Ďakukem, Prodost, máme veľmi podobné, ak nie rovnaké videnie skutočnosti. A je aj bude nás stále viac. Napĺňajú sa slová Pravého Ježiša (Nežida, Mimozemšťana, ktorý mal iba Otca): „Svetlo prišlo na svet, a Tma ho nezadržala.“

 3. Keď vás „filantropi“ – rozumej satanisti, ktorých cieľom je vyhubenie 7/8 ľudstva, lákajú na transhumanizmus, čiže splynutie človeka so strojom, určite to nemôže byť pre vás dobré. V ich Internete Vecí potom už nebudú len chladničky a práčky, ale aj vy. Ako otroci/žijúce mŕtvoly na veky vekov.

 4. Ti devianti se religióznicky zacyklovali ve svých „pravdách. 🙂 A vše jako vždy jinak ale je to vzteká nad míru protože sebeududkovali total přesvědčením bez kterého že jsou „spešl nemohou být, nuly. A realizují projekci svých představ jako podle not „bible posedlými symbolisty kterými si lemují svou cestu děními podobně jako religiózníci s fanglemi soch moai na velikonočním ostrově kdy tam zničili flóru i faunu budováním monumentů na přepravu a průmysl těžby kamene a potom s proměnou prostředí na jejich zbožné vyhlížení „dlouhouchých s oněmi sochami na přilákaní jejich spásy museli zalézt do jeskyní a dopracovali to z nouze k provozování kanibalismu hlavně že měli vznešené cíle a cíl milovat „předurčené. A ono prdlajs v jejich pevném řádu nesmyslných počínání kdy to o5.t nastupují jako podle šablony.
  https://www.youtube.com/watch?v=GyQjVtIGQg8

 5. Diabolské na tom je, že to nepríde naraz. Ale postupne, salámovou metódou. Najprv to budú len podkožné implantáty vecí dennej potreby, ako napr. mobilných telefónov, či bluetooth kľúčov od domu, implantát na sledovanie zdravotného stavu v reálnom čase. Obrátky to naberie až pri dobre fungujúcom rozhraní medzi strojom a nervovým systémom. Umelé orgány, prechlastaná pečeň sa jednoducho vymení za novú. Protetika, umelé končatiny, oprava chrbtice – super, vozičkári budú znova chodiť, samozrejme len tí ktorí nato budú mať a budú poslušní občania. Slepí budú znova vidieť. Všetko to znie super. Umelé srdce, umelý mozog a ste nesmrteľní, paráda. Všetky vaše „vylepšenia“ budú samozrejme pod plnou kontrolou systému, ktorý vám ich jednoducho vypne ak by ste náhodou urobili alebo povedali niečo protisystémové. A po ktorom implantáte už budete viac stroj ako človek? A čo ak je smrť fyzického tela dôležitý krok duchovného vývoja. V tele stroja bez duše tu zostanete trčať naveky, bez možnosti ďalšieho duchovného vývoja. Predáte dušu diablovi a za odmenu dostanete večné otroctvo v podobe poslušného stroja.

  • Israismael

   No predovšetkým a hlavne je každý život každého jednotlivca vývojom ducha človeka… Už som to neraz spomínal ze duch je vlastneee JA a telo je len oživené duchom cez vyžarovanie krvy.. a až po smrti sa prejaví následok ako sa vyvinul.. ci smerom k Svetlu alebo smerom ku temnu.. Svet Svetla, teda svetle úrovne sú diametrálne odlišné od tých temných úrovni… Každý človek by mal bojovať tu na Zemi o to, aby po ukončení pozemského života smel,, vojst“ do krásnych svetlých jemných úrovni tzv Raja… Co je však smutnou skutočnosťou väčšia časť ľudstva sa rúti do temnejsich a tazkopadnych časti hrubo hmotného sveta,pretoze podľahli temným prúdom a zvodom Luci-Fera..

   • Len taká kacírska otázka. Nemal by byť lucifer nositeľom tmy a pritom priamy preklad je lucifer = nositeľ svetla. A teda keď sa ľudstvo rúti do temnejších častí hrubohmoty, tak nerúti sa do opaku lucifera? Tam by teda mal skôr vládnuť nocifer a nie lucifer. NIečo sa asi pokazilo pri manipulácii s minulosťou…

    • Veľmi trefná pripomienka, Zbraslav.
     No a celá biblia je takáto dohrabaná. A potom – že my sme ovce. A tvorcovia či manipulátori biblie sú čo?

    • Israismael

     Pôvodne to bol skutočne nositeľ svetla a ma preto aj také meno.. Mal napomôcť ľudstvu v jeho prvotinach vo vývoji v hmote.. On si však zvolil iný smer pomoci než mu určil Stvoriteľ, ktorý ho na tu pomoc poveril.. Samozrejme ze nemal pomáhať osobne v hmote, ale len napomoct tzv,, nasepkavanim “ resp usmerňovanim vývoja prvých ľudských duchov, ktoré prichádzali na Zem.. On si zvolil namiesto pomáhajúceho princípu, ktorý bol dopredu určený Stvoriteľom, princíp tzv pokušenia a chcel tým princípom urýchliť proces vývoja ľudských duchov.. Porušil tak zákon, klesol do nižších sfér blízkosti Zeme čím sa odlucil (tiež podľa zákona) od Svetla a svoje pôsobisko zakotvil v systéme Pergamos v jednej zo svetových časti.Ta časť samozrejme nie je na Zemi a žiaden ľudský duch by nemohol osobne poznať lucifera už zo samotného princípu, pretože on je iné usposobenie tela . Naša časť v ktorej sa nachádza naša planéta Zem sa vola Efezus . Tych časti v hrubo hmotnosti je 7…aj vo sveta kde je božie stvorenie (archanjeli, prakralovna a pod) je tiež 7 časti, to isté aj v duchovných svetoch, to isté aj v bytostnych sférach od Valhaly až po jemnohmotne svety všade je delenie na 7 časti…

     • V biblii určenej pre kňazov sú dole, pod čiarou vysvetlivky, zatiaľ čo v bibliách pre ovce táto pomôcka absentuje. Napríklad: „anjeli = kňazi“
      Padnutí anjeli – to budú tí pedofilní duchovní?
      Prečo taká dôležitá pomôcka – v podobe vysvetliviek – v bibliách určených pre ovce chýba??
      Israismael, cirkev musí mať 100 %-nú istotu, že jej bude odpustené – inak by sa boha bála robiť to, čo robí!
      Svetlonosič Lucifer – vodca „padlých“ kňazov – sa akou činnosťou v súčasnosti zaoberá?…zatiaľ čo ľudstvo stále blúdi tmou…

     • Israismael: dajme tomu že si sám nechal pôvodné meno – Lucifer. Kňazi by povedali, „lebo on je otec lži a sám je lož, preto aj meno má lživé“. Ale prečo potom ho pravým menom nenazýva jeho nepriateľ, teda údajne katolícka cirkev? Prečo ho ďalej volajú „Nositeľ svetla“? Keď ho prekukli a vedia že to tak nie je, prečo ho jeho nepriateľ nevolá „Nositeľ tmy“, alebo „Otec lži“? Nie je ti to ani trochu divné?

    • Vieš ….veď je napísané, že: Budiš svetlo….“ takže kto a čo žil niekde skvôr…..

  • Zbraslav, ti co mají dostatek peněz si mohou nechat zregenerovat tělo, vyměnit krev – viz jedna scénka v trilogii návrat do budoucnosti, když se doktor setkal s Martym a sundaval latexovou masku, kterou měl z důvodu toho, aby měl jistotu, že ho Marty pozná.

   Tzv. zdravotnictví v podstatě neléčí, ale vyměňuje součástky v těle. Např.: klouby, opotřebené koleno lze vyléčit pomocí magnetoterapie, akorát to trvá několik týdnů až měsíců (dle stavu kolena);
   další super byznys je oční lékařství – třeba šedý zákal – vymění přirozenou čočku za umělou – ještě po roce 1990 existovaly kapky na šedý zákal, vyrobeno farmaprůmyslem, který při dlouhodobějším kapání (i několik měsíců) dokázaly rozpustit zcela šedý zákal a operace nebyla potřeba!
   srdeční chlopně se vyměňují za umělé nebo prasečí…

  • Marek Košice

   Najhoršia nočná mora akú si dokážem predstaviť, je večný život v tele, bez resetu typu „smrť tela, chvíľu pobyt tam hore v raji, následná reinkarnácia“…

 6. Israismael

  Prečo asi tito satanisti globalisti, iluminati,, zasvatenci“, slobodomurári vytvorili svoj plán Agendu 2030??…nebudem písať čo všetko zahŕňa.. ved kto sa tým zaoberá a zaujíma sa o dianie tohto sveta vie co je Veľký reset(great reset), vie co je agenda covid a vakcíny, vie co je agenda depopulacie a pod..
  Tieto neľudské tvory v ľudských telách samozrejme vedia čo ich čaká vo veľmi blízkej dobe.. Vedia ze skutočne prídu pohromy, ze skončí navždy ich cyklus temna na tejto planéte, skutočne navždy.. .. Vedia aj to ze pravý Boh ma tiež plán vo stvorení a aj s touto Zemou… ZEM SA MUSÍ OČISTIŤ a ten plán sa vola POSLEDNÝ SUD(prebieha už dlhšiu dobu a je tesne pred koncom) .. Ich temný boh(Lucifer) tiež pozná svoj nezvratný osud… Ta agenda globalistov je totiž proti – agenda k Poslednému Súdu.. Oni si skutočne myslia, celá tá veľká skupina temných ľudí sveta, ze sa môžu vyhnúť súdu a nejakým spôsobom sa zachrániť a prežiť to….. Sú blázni, sú naivní.. Pre nich niet žiadna možná záchrana.. A žiaľ ani pre ľudí ktorí im prisluhuju a slúžia svojim životom, myslením a konaním a tak len napomáhajú tej Agende 2030 a zlomyselnym plánom tejto temnej havede…
  Sme naozaj a skutočne tesne pred koncom systému tohto sveta(koniec pre temny systém na tejto Zemi a nie koniec sveta… aby si to človek nemýlil) . Ani storočia a ani desaťročia nás nedeľia od toho.. Uvedomuje si to človek?.. Bežia posledné roky pre toto ľudstvo a tuto generaciu… posledné.. aby potom prešlo najväčšou skúškou ľudskosti a aby ešte spoznalo to co ho môže zachranit, ak bude svedomite hľadať to co po ňom požaduje Najvyššia autorita=Najvyssi…

  • Israismael, Ježiš na kríži odpustil všetkým. Aj vrahom. To znamená, že aj tímto degenerátom. Oni zamotali Pravdu! A oni vedia, že ich nezabije ani Stvoriteľ Otec, ani Ježiš. Ani tie ďalšie postavy, ktoré možno navymýšľali oni sami na strašenie ľudí. Možno práve preto si dovolili zájsť až tak ďaleko. Až potom, keď aj im, v tých ich narcistických makoviciach dôjde, že nie sú ani veľkí, ani mocní, ani šťastní, ani ich ego nie je uspokojené, ako očakávali…asi až potom to vzdajú a konečne uvoľnia cestu Svetlu a Láske, ktorú doteraz zrejme nepoznali.

   • Israismael

    Odpustil snáď tomu druhému zločincovy na tom kríži co reptal?. Už to je dôkaz ze odpustenie nie je automatické pre každého človeka, ale musí dôjsť cez určite podmienky(v Posolstve Grálu sú zaznamenané a sú platné odjakživa ako existuje svet, vesmír a Jednota) . Práveže ti ktorí zaviedli ľudstvo ako napr terajší zločinci, ktorí odklonili ľudí od Svetla sú navždy zatrateni.. Tu nejde len o smrť pozemsku ale o tzv druhu smrť, ktorá je smrtou ducha človeka co sa rovná večnej smrti, večnemu zatrateniu..To je cesta keď už človek nikdy nebude môcť byť človekom a navždy zanikne jeho vedome JA

    • Isra, Ježiš vyslovil v určitej situácii požiadavku „Otče, odpusť im, nevedia čo činia.“
     No, ak nás reťazce aj ďalej budú zaplavovať (p)otravinami ako doteraz (čo určite budú) – koľko zdravého rozumu nám ešte zostane?

     • Israismael

      Emílka to bola však obžaloba,nie akt príhovoru , aby im bolo odpustené ..budeš to mať vysvetlené v tej knihe Poznania ,dostaneš sa k tomu ..to čo urobili bola surová vražda ,však to musí byť jasné každému uvazujucemu ..odvtedy ma ľudstvo ešte väčšiu karmu a aby to ospravedlnilo tu vraždu tak si ešte vymyslelo že to tak chcel Boh ..no ja by som si vedome napr neposlal dcéru alebo syna na popravu ,kdeže by to urobil ešte samotný Boh takú vec..to je čisté bludarstvo falošný princíp čo si ľudstvo pod vedením cirkvy vymyslelo,že to bolo chcene tak aby to ľudia vykonali ..každý človek si musí svoje hriechy odpykať tu na Zemi alebo na Tom druhom brehu ,ani Ježiš nemohol vziať ľuďom všetky ich hriechy ,však by tak obtazkany nemohol vystúpiť ani do astralu ..aj on musel uposluchnut otcov zákon a nešiel žiadnym ufom hore do nebies ani taký Mohamed …. tak nemôže ísť nikdy nikto ,,hore“ ,len na základe tiaze po ,,odhodení“ pozemského tela ..žiadne pozemské telo nikdy nemôže stúpať do nebies ..to je proste prírodný a boží zákon a ani ufoni ho nevynesu do Raja..Aj Ježiš musel uposluchnut Zákon ,tam je to písané v knihe..dostaneš sa k tomu …

   • „Temní“ nemajú dušu. Myslíš si, že donekonečna sa treba s nimi maznať? Aký zmysel má polievať vyschnutý strom?
    Filozofiu všeobjímajúcej dobroty, kde treba obrátiť svoju tvár a bezducho odpustiť všetko, vymýšľajú „temní“. A to – pre svoju sebazáchovu a na zničenie – “Zdravého rozumu“ – akýmsi vírusom, ktorý umožní blokovať – „Primeranú dostatočnosť.“
    Pozor na tie – kresťanské pokánia!

    • Nie som kresťanka. Nie som príslušníčkou žiadnej cirkvi, lebo mi ešte žiadna cirkev pravdu nepovedala. Ak som sa nejakého duchovného opýtala na spornú vec, odpovedal, že zatiaľ nevieme, prečo je to tak, a že nám to bude vysvetlené neskôr.
     No ani dodnes to vysvetliť nevedia. Alebo nechcú?

    • Israismael

     Ajsi,všetko živé má dušu ..prídeš na to …a dôjdeš k svojmu poznaniu.
     Pojem duša je v tomto význame : (vysvetlím )..
     Keď je človek na zemi má telo pozemské ešte nie je teda duša samotná len posobi na zemi ako ľudský duch cez pozemské telo ,ale pôsobí spolu aj s telom astralnym a hlavne s jadrom všetkého teda ako som práve napísal s našim živým duchom ..bez ducha by sme neboli ako ľudské bytosti ani duša ani telo ..neboli by sme nikým a ničím….duch je zaklad
     Keď človek umrie stáva sa po odlúčení tela pozemského dušou= čo sa rovná človek s jemnym telom a duchom,teda už bez tela pozemského ..duša takto pôsobí a žije na tzv druhom svete ..
     No a teraz k tomu či majú temni dušu ..áno majú len ona je takej hutnej(ťažkej) podstaty že nemôže stupat po pozemskej smrti toho ktorého temného do oblasti Svetlých ris ,ale môže klesnúť len hlbšie do temna ..čiže temni ľudia (jedno či elity alebo aj obyčajný zlý človek na tejto zemi ) po smrti len klesajú nižšie a nižšie na základe tiaze ich ťažkého hutného tela(jemnohmotneho)..Svetle duše naopak stúpajú na základe ľahkého jemnohmotneho tela hore do svetla..to všetko je ovplyvnené tým ako sa energetické temno(zlo) alebo svetlo(dobro) ,,nalepilo“ na dušu človeka ..energie sú totiž tiež určitá tiaz ..
     Pre príklad ako pôsobí tiaz si vezmi záber z kozmickej lodi a na kozmonautov,keď vidíš obrázky v tv ,že ako ,,plávajú “ v priestore…Samozrejme tam nepozorujes či kozmonaut je temný človek alebo svetly…vysvetlujwm len podstatu tiaze v zákone tiaze…Zákon tiaze funguje ako božsky zákon a tiahne sa od Zeme hrubej hmoty až dole k absolútnej ťažkej hmotnosti(tzv peklo,ale nie je to tak že sa tam kúri v kotloch a pod(⁠*⁠❛⁠‿⁠❛⁠)) ,teda tiaz smerom dole,a tiahne sa táto tiaz až k tým najsvetlejsim častiam vesmíru smerom hore (⁠*⁠❛⁠‿⁠❛⁠)⁠→..Má to teda svoj význam ako som vysvetľoval výšie (ľahka dusa stúpa ,tazka klesá )….dozvies sa o Tom viac v knihe všetkých Právd ,a som rád že ju spoznávas

     • Israismael

      Ešte dodám že tým že temni klesajú ,tým idú do priestoru zániku,do priestoru suzenia a strašného nevludneho prostredia ..takym zatratenym dusiam už ťažko príde pomoc ale deje sa tak na základe zákona karmy(čo si zasejes to zoznes) nie že nespravodlivo…
      Naopak a teda taký svetlý človek(duch) stúpa hore k svetlým nivam kde sa život stáva radosťou ,inej než na Zemi

     • Tiež si myslím, že všetko živé má svoju dušu (teda aj zvieratá, rastliny… a niekedy mám pocit, že i výtvory živých bytostí: obrazy, knihy a ktovie, čo všetko ešte).

   • Toto nie je pravda čistí sa to od základov a svedomie a sebareflexiu v neludskom a ľudskom zle nehľadajte….

   • opravujem v 2. riadku: …týmto degenerátom

 7. Globalisti si plne uvedomuju ze ziadna pozemska technologia im dnes a ani v blizkej buducnosti neumozni presunut ich tela ci vedomie mimo Zem do bezpecia pred jadrovou vojnou ktora hrozi zo strany Americkych elit ktore spievaju svoju labutiu piesen po celom svete. Švab, Harari, zberba z Davosu, G7, Gates patria k strukturam elit USA a nie ku Globalistom. To prave tato žumpa made in USA Globalistom hadzu vidly do ich diela a svojou odklonenou rebelantskou politikou vyvolavaju vo svete prilisne napatie. Jadrovu vojnu ktoru by USA vyvolali by neprezili ani Globalisti.
  A preto je pre Globalistov zivotne dolezite zabranit jadrovej vojne a eliminacia moci USA vo svete. Globalisti niesú Sion a ani Neokoni/elity USA. Globalisti boli v tych strukturach len infiltrovani v malom pocte a su vsetkym hierarchicky nadradeni. Ti ktori ktori svojvolne spustili projekt c19 nezavisle od vole Globalistov a uzavreli planetu v lockdownoch boli struktury USA a nie Globalisti. Globalna elita tak ako my ludstvo stji na prahu svojho zaniku v jadrovej vojne a preto je ich prvoradou starostou eliminacia struktur USA po celej planete a nie odlet mimo Zem.

  • Israismael

   Globalisti =ja ich nazývam ako jeden súhrny názov pre globálne (celosvetové) zlo tohto sveta.. Jedno ci je to USA, jedno ci Schwab, WEF, ci OSN ci WHO, ci iné organizácie od iluminatov po EÚ, ci banky ci vlády.. Všetko to navlieka jeden dres proti ľuďom….

   • To je naprosta ignorancia reality a nepochopenie – treba chapat kto ake procesy na zemi spusta a riadi a ako prebiehaju. Inak nieje mozne sa vyznat vo svetovom diani. A hlavne v tom co presahuje to pozemske. A tak su potom „duchovne vyvinuti“ ludia uplne na Zemi neakceschopni a nastavuju druhu polovicu tvare pre facku ci chcu alebo nechcu. Pozor, Zem nieje len skola ducha, on uz tu ma byt plne schopny vytvorit kralovstvo bozie a vladnut hrobohmotnosti. Ak to nedokaze tak nemoze cakat zivot vo vecnosti.

    • Israismael

     Tak to sú veci ktoré človek nemôže vidieť tie riadiace procesy temnych ľudí ,pretože mnohé sú ľudsky utajené a to by musel mať človek schopnost vidieť jemnohmotnym zrakom aby to plne odhalil..a to navyše všetko je riadené zo sféry satana….čiže všetky tie temné ľudské princípy ovládania ľudí a manipulácie atď,ktoré sú ,,vsadzane ‚ práve do tých riadiacich systémov,pochádzajú ako pokyny z vyššieho zla ..
     Čo je však omnoho dôležité ,a to vrelo súhlasím mal by byť dnes človek schopný vstúpiť po očiste Zeme do nového stavu hmoty ,ktorá prichádza ,teda do kráľovstva Božieho ako si nazval tisícročnú ríšu mieru a svetla ..ale len po Veľkej očiste ..skôr nie

  • Marek Košice

   Keby si vedel, že Zem je plochá (a detaily o tom), tak by si vedel, že sa im stačí presunúť za kruhovú Antarktídu do nám neznámych svetov NA NAŠEJ ZEMI.

   • Marek, čo myslíš, za čo zavraždili Kopernika? (a kvantum ďalších múdrych, nepohodlných ľudí, vrátane Ježiša)
    Bolo to vždy za jedno a to isté: Za šírenie pre „vrchnosť “ nepohodlnej pravdy.

 8. Objektívne

  Ak by ste to chceli v inom podaní, tak tuná:
  https://exopolitics.org/revelations-of-an-extraterrestrial-walk-in-contactee/

  Keď už aj na webe exopolitiky spomínajú udalosť globálneho charakteru pred ktorou budú mimozemšťania zachraňovať celé ľudstvo, tak to nieje možné brať na ľahkú váhu. Ten dátum vyzerá byť docela presný.

  • Israismael

   Inak pozor na tých mimozemšťanov.. Nechcem ovplyvňovať žiadneho cloveka, ak prídu dní keď už si bude človek myslieť ze niet žiadnej záchrany a zrazu sa objavia nejaké mimozemské plavidla a budete chcieť nastúpiť…..

   • Objektívne

    No ide o to či je to myslené vo fyzickej rovine. Domnievam sa, že zachraňovať sa bude energetická podstata človeka – duša. Chápem to tak, že tie mimozemské lode sú extradimenzionálne.

    • Israismael

     Áno duša.. Ovšem to sa musí stať najskôr prirodzeným alebo aj neprirodzenym(havária, vojny a pod) procesom a teda smrťou sa musí odlucit od tela pozemského.. Len vtedy môže ísť o dušu a ani to nie je ešte vlastne JA, pretože duša je obal(jemnohmotne telo pre ducha).. Duch je ten hlavný živý akoby,, software“,ktory je v rôznych telách od pozemského po jemnohmotne až nakoniec keď sa odluci aj od jemnohmotneho tela môže vstupit do sveta, ktorý sa nazýva Raj a vstupuje v tom tzv oslavenom tele, ktoré je duchovné a úplne oslobodené od všetkej hmoty . Tam sa nejde pomocou UFO do duchovného sveta, ale na základe tiaze.. Zákon tiaze to spôsobuje.. Čím ľahšie je telo a duch bez nanosou hmoty, temných zaťaží, tak tým svetlejšie prostredie.. Týmto spôsobom je človeku sudene ísť po drahe vzostupu a nijak inak… (predstav si korok keď vložíš do dzbanku s vodou… ale to len pre predstavu…)

 9. Ako si všímam v komentároch tak posledné roky si viacerí berú do úst sväté veci,odvolávanie sa na Ježiša a rozoberajú sa tu aj krestanské záležitosti a mnoho dobrých vecí čo ma teší a tu kde by som to nečakal a aj s tým odpustením a Ježišom Kristom sa tu nemýlite a máte dobré znalosti.Super a vidím že mnohí tu poznáte aj staťe z Biblie.Králi zeme, veľmoži, vojvodcovia, boháči, mocnári i všetci otroci aj slobodní sa ukryli do jaskýň a medzi bralá vrchov. 16 A volali vrchom a bralám: Padnite na nás a ukryte nás pred tvárou Sediaceho na tróne a pred hnevom Baránka, 17 lebo nadišiel veľký deň ich hnevu. A kto môže obstáť?

  • Osvedčujem všetkých na misiu medzi lovcov lebiek na Papuu Novú Guineu. Tam kdesi sa stráca uhlíková stopa a Total Control a to je prúser, ktorý treba urgentne vyriešiť!
   Lebo uvažujte! Môžeme obviniť kanibala z veľkej uhlíkovej stopy, keď likviduje nositeľov tejto stopy?

   Z vašich „ježišovských“ drístov práve tu mi je už na grc a chcem tým poukázať, že keby sa ON potreboval najprv zjaviť na Papui Novej Guinei a nie na Sinaji – urobil by to hneď! A kedy komu kurva dal licenciu na šírenie jeho ukradnutých a prekrútených myšlienok – vy židáci tu?!
   Lebo náš problém nie je viera či neviera – ale idiocia! A neviem nič o tom, že by sa dala kazajková idiocia liečiť nejakou vierou či názorom!

   Odsťahujte si tento svoj náboženský nátlak niekam inam doprdele a je mi fuk aké máte úmysly! Periféria moci Globálneho mocenského systému – židovstvo – je SEKTA! A vy tu ste sektári a sektári ďalších sektárov – sektárske fraktály – hlboko archetypálne a paradigmicky indoktrinovaní na tomto židovstve! Nič iné nepoznáte! Rozmazávate to isté židovské hovno, ktoré tu kreujete a prezentujete ako čistú pravdu! Choďte do riti!

   jój – a už sa „teším“, ako túto diskusiu obligátne zakončí „ďakovným“ stereotypom dôležité hovno na kabáte! Nemať ho na kabáte – ani nevieš, že si sa tu bol vysrať!

   • Israismael

    No tebe sa zíde ešte pár reinkarnácii na túto Zem lebo stále si čisté nevedome stvorenie v duchu ale veľmi vedome v rozume …inak toto sú už posledné inkarnacie pred Súdom ,konečne zatriedenie a konečne buď -alebo…..bude ti to vysvetlené oveľa viac a širšie ,ale asi to bude strašne prebudenie pre teba ako človeka …ja ťa nesudim pretože ja na to právo nemám ale tvoje vyjadrenia ,ktoré prezentujes sú hlboko a nízko pod poznanie ,ktoré si už ako vedomá duša mal mať v tomto pozemskom svete(opakujem ešte raz aj keď máš rozum na výške nie je to podstata) …a žiaľ nemáš vedomeho ducha ,keďže máš také poznámky k ľuďom aké máš .a ešte raz zopakujem tvoje rozumové poznanie je síce veľké ale duch je prázdny ako ,bukvica,“prepáč a to nie je rozum človeka ako základ pre posúdenie Najvyšším,na to zabudni ak si to myslis..ja len dúfam ,že nezapieras a nepopieras Boha stvoriteľa lebo ak áno tak si v ťažkom ohrození svojho bytia ..ak chces na niekoho nadávať tak musíš mať najskôr vedomost Poznania …Najvyššieho poznania ,ktoré sa dá získať každým jednym cloviecikom lebo je a skutočne existuje tu na zemi .. a že si sa ty k tomu nedostal a aj milión a milión iných tak to je žiaľ osobnou vecou každého že aké má chcenie sa k tomu Prameňu dostať !!

   • Israismael

    A odkiaľ berieš Maros že tu niekto prezentuje židovstvo,sektarstvo a nátlak na tvoje city a pod?..ja tu dokonca neprezentujem ani bibliu a pod , ale chcem pomôcť ľuďom …kto má živé vnútorné cítenie pochopí mnohé moje vysvetlenia a sú zo Zdroja ale nie je to biblia ..je pravdou že biblia má mnohé prekrutenia a ja mám Zdroj úplne čistého Poznania ..ešte raz hovorím na Zemi existuje a aj u nás na Slovensku takýto Zdroj..prepáč ale urážať tu niekoho ak má Poznanie a nazyvat ho ,,nočnom“ no sorry nedôstojné je to…zamysli sa nad sebou prosím ťa

   • Svet idiotov – sekulárny aj nesekulárny – ovládol žid svojím globálnym klamstvom a duchom zámeny – všetko naopak, lož sa stáva „pravdou“ a cieľ zámienkou!

    Idiot – neznalý ani tých základných prekrútených dejín – si zákonite nemôže položiť otázku – „Čo to kurva bolo za spoločenské zriadenie, v ktorom dosiahol – 300 rokov pred Kristom – Aténsky štát za vlády Perikla – vrchol DEMOKRACIE?“ A tak si idiot ani sám neodpovie – že to bolo kurva OBYČAJNÉ OTROKÁRSKE ZRIADENIE! TAK KURVA – ČO MÁ ČO SPOLOČNÉ OTROKÁRSKE ZRIADENIE S DEMOKRACIOU?!

    To má to spoločné, že demokracia je právo slobodných ľudí vlastniť otrokov! A v 21. storočí je to právo slobodných korporátnych elít vlastniť celé národy! A žid ťa bude presviedčať, že je to vláda ľudu! Akurát ti nedopovie, že je to globálna svetová vláda toho židovského „ľudu“ – globálnej sekty! A úplne hovno záleží na „logike“ pôvodu ľudstva – tentoraz nie od opice, ale tentoraz od „Noeho“ – veď nič predsa mimo jeho klanu neprežilo! Tak odkiať pochádzajú nežidia?!

    Demokracia je právo nedotknuteľného slobodného žida vlastniť gójimských otrokov!

    2022-09-12 – 1/2 Bílý muž pod bičem otrokářů: Drancuj, drancuj, vykrúcaj! Kovbojské kolonizace americké armády
    https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-09-12-1-2-bily-muz-pod-bicem-otrokaru-drancuj-drancuj-vykrucaj-kovbojske-kolonizace-americke-armady/

    2022-09-14 – 2/2 Bílý muž pod bičem otrokářů: Od negrů po white trash. Jak Amerika zbohatla, zatímco svět chudl?
    https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-09-14-2-2-bily-muz-pod-bicem-otrokaru-od-negru-po-white-trash-jak-amerika-zbohatla-zatimco-svet-chudl/

    • TAK KURVA – ČO MÁ ČO SPOLOČNÉ OTROKÁRSKE ZRIADENIE S DEMOKRACIOU?!

     no predsa pekný názov. či?
     80% „ľudí! sú bioroboty (bezduché NPC, jednorazoví, chodiace Windows 25), a z tých zvyšných 20% reálnych ľudí máš 2/3 hlupákov.
     čo od nich preboha chceš???
     prebudený, neprebudený….
     aj prebudený hlupák je len hlupák

   • Objektívne

    Dobre, nech je po tvojom. Jedna non sektárska: Boli tí američania na tom Mesiaci, alebo neboli? Ako si na tom ty v poznaní pravdy pravdúcej?

 10. kvakcína je sloboda

  kto sú tieto entity, ktorí presadzujú nulovú uhlíkovú stopu?! nemyslím tým ich mená a postavenie a tak mi napadol film z roku 1996 s Charlie Sheenom „Invaze“ – to ako prvé;
  a kto sme pôvodne my, alebo skôr, kto boli naši predkovia?!
  tu, v tejto sérii videí z SV studio Klatovy – „nová chronologie dejín lidstva“
  https://www.youtube.com/c/StudioKlatovy/videos

 11. adamkratochvil

  podobne clanky, ktore prinasaju Jobove zvesti co ludstvo v najblizsej dobe caka citam s velkym porozumenim vdaka svojim 75 rokom vdaka tomu, ze zijem sam staram sa o seba aj o dom a toto vsetko mi dovoluje mat na podobne clanky a na perspektivu ludstva mat ten pohlad aky mam…Cesi maju jednu prupovidku, ktora ma napada: „Vzhúru lidi do bezvedomí“… :)))

 12. …Ďakujem krásne Israismaelovi za jeho úžasný NADHĽAD nad celou touto situáciou,
  práve vďaka úžas.dielu .-Posolstvu Pravdy….nech by sa dostalo k čo najviac ľuďom a nech by ju reálne aj čo najviac ľudí používalo….

  • Israismael

   Alenka ty vieš co poznáš a drz si to už navždy… To co sa dostalo k tebe je čosi neoceniteľné, a nie každý má to šťastie dostať sa k tomu.. Tak sa to stalo aj Ajsi… Príde deň a veľkým skokom sa blíži keď to co ste dostali pre svojho ducha je jediná možná záchrana pre mnohe duše. Len škoda ze to nehľadajú aj iní ludia tak ako si to nasla ty… Milión krát by teraz tento svet vyzeral inak ako vyzerá…

 13. Najnovší geniálny výrok Hegera: „Domácnosti budú aj budúci rok platiť za energie tú istú sumu. Ale v inej výške.“

 14. …je to od teba milé Israismael….aj vďaka takým ľuďom ako si ty, tento svet by vyzeral inak….a ďakujem za TVOJU PODPORU…,,Vladis“…ten výrok Hegera je voľáko jasne ,,nejasný“…

 15. Straussovci srazili Evropskou Unii na kolena
  „Od roku 1949 vyučoval na Chicagské univerzitě německý židovský filozof Leo Strauss. Ze svých studentů brzy vytvořil malou skupinu židovských žáků. Vyučoval je ústně, což bylo zcela odlišné od jeho spisů. Podle něj demokracie prokázaly svou neschopnost ochránit Židy před nacistickým konečným řešením. Aby se tato tragédie neopakovala a kladivo na ně nedopadlo, museli být jeho žáci na druhé straně kliky. Radil jim, aby si vybudovali svou vlastní diktaturu.

  Leo Strauss organizoval své stoupence a nazýval je svými „hoplity“ (vojáky Sparty). Vycvičil je, aby narušovali výuku některých jeho kolegů.“
  Někteří členové této jeho sekty zastávají velmi vysoké funkce v USA a Izraeli. Působení a ideologie tohoto uskupení se staly předmětem kontroverzí po útocích z 11. září 2001. Proti příznivcům a odpůrcům filosofa stála bohatá literatura. Fakta jsou však nesporná.

  Antisemitští autoři neprávem házeli do jednoho pytle straussiány židovské komunity v diaspoře a Stát Izrael. Před 11. zářím se o ideologii Leo Strausse v židovském světě nikdy nediskutovalo. Ze sociologického hlediska se jedná o sektářský fenomén, který vůbec nereprezentuje židovskou kulturu. V roce 2003 však „revizionističtí sionisté“ Benjamina Netanjahua uzavřeli, za přítomnosti dalších izraelských představitelů, pakt s americkými straussovci [1]. Toto spojenectví nebylo nikdy zveřejněno.

  Jednou z charakteristik této skupiny je, že je připravena na všechno. Například chtěli vrátit Irák do doby kamenné. To se jim skutečně podařilo. Pro ně jsou možné všechny oběti, včetně jich samotných, pokud zůstanou první; ne nejlepší, první [2]!

  V roce 1992 napsal poradce ministra obrany USA Paul Wolfowitz Směrnici pro obranné plánování. Jednalo se o první oficiální dokument USA, který odrážel myšlení Leo Strausse. Wolfowitze seznámil se Straussovým myšlením americký filozof Allan Bloom (přítel Francouze Raymonda Arona), ale on sám se s mistrem seznámil jen krátce na konci jeho pedagogické činnosti v Chicagu. Americká velvyslankyně při OSN Jeane Kirkpatricková ho však uznávala jako „jednu z velkých Straussových postav“.

  V souvislosti s rozpadem Sovětského svazu vypracoval Paul Wolfowitz strategii, jak udržet hegemonii USA nad celým zbytkem světa.“

  Směrnice pro obranné plánování měla zůstat důvěrná, ale New York Times odhalily její hlavní linie a zveřejnily z ní výňatky. O tři dny později odhalil Washington Post další podrobnosti. Původní text sice nakonec nebyl nikdy zveřejněn, ale do oběhu se dostala verze lehce upravená ministrem obrany a budoucím viceprezidentem) Dickem Cheneym.

  Je známo, že původní dokument vznikl na základě řady schůzek, kterých se účastnily další dva lidé, všichni tři Straussové: Andrew Marshall, „myslitel“ Pentagonu (kterého tři roky po jeho smrti nahradil Arthur Cebrowski), Albert Wohlstetter, tvůrce strategie atomového odstrašení, a jeho zeť Richard Perle, budoucí ředitel Rady pro obrannou politiku. Autorem Směrnic pro obranné plánování byl Wohlstetterův žák Zalmay Khalilzad (budoucí velvyslanec při OSN).

  V dokumentu se hovoří o novém „světovém řádu, který budou v konečném důsledku podporovat Spojené státy“, v němž by jediná supervelmoc měla pouze dočasná spojenectví v závislosti na konfliktu. OSN a dokonce i NATO by byly stále více odsouvány na vedlejší kolej. V širším smyslu Wolfowitzova doktrína teoreticky zdůrazňuje, že Spojené státy musí blokovat rozvoj jakéhokoli potenciálního konkurenta americké hegemonie, zejména průmyslově „vyspělých průmyslových zemí“, jako je Německo a Japonsko. Obzvláště se zaměřuje na Evropskou unii: „Spojené státy sice podporují projekt evropské integrace, ale musíme být opatrní, abychom zabránili vzniku čistě evropského bezpečnostního systému, který by podkopal NATO, a zejména jeho integrovanou strukturu vojenského velení. Evropané tak budou požádáni, aby do Maastrichtské smlouvy zahrnuli klauzuli, která by jejich obrannou politiku podřídila politice NATO, zatímco zpráva Pentagonu doporučuje začlenit nové středoevropské a východoevropské státy do Evropské unie a zároveň jim poskytnout výhodu vojenské dohody se Spojenými státy, která by je chránila před případným ruským útokem.“ [3].

  Tento dokument byl trpělivě implementován po dobu třiceti let.

  Maastrichtská smlouva má v hlavě V, článku J4 odstavec 4, který stanoví: „Politika Unie ve smyslu tohoto článku se nedotýká zvláštní povahy bezpečnostní a obranné politiky některých členských států, respektuje závazky některých členských států vyplývající ze Severoatlantické smlouvy a je slučitelná se společnou bezpečnostní a obrannou politikou vytvořenou v jejím rámci.“. Tato ustanovení byla zahrnuta do různých textů až po článek 42 Smlouvy o Evropské unii.

  Téměř všechny bývalé členské státy Varšavské smlouvy vstoupily do Evropské unie. Toto rozhodnutí bylo volbou vnucenou Washingtonem a oznámenou ministrem zahraničí Jamesem Bakerem těsně před zasedáním Evropské rady, která jej schválila.

  V roce 2000 byl Paul Wolfowitz spolu se Zbignewem Brzezinkim hlavním řečníkem na velkém ukrajinsko-americkém sympoziu ve Washingtonu, které pořádali ukrajinští „integrální nacionalisté“, kteří se uchýlili do USA. Tam se zavázal podpořit nezávislou Ukrajinu, vyprovokovat Rusko k válce s ní a nakonec financovat zničení vzmáhajícího se rivala USA [4].

  Tyto závazky byly realizovány přijetím zákona o půjčce a pronájmu na obranu Ukrajiny (Ukraine Democracy Defense Lend-Lease Act of 2022) dne 28. dubna 2022 [5]. Ukrajina je nyní vyňata ze všech postupů kontroly zbraní, včetně certifikátů pro konečné použití. Velmi drahé zbraně pronajímají USA také EU na obranu Ukrajiny. Až válka skončí, Evropané budou muset zaplatit za vše to, co spotřebovali. A účet bude vysoký.

  Přestože evropské elity dosud ze spojenectví se Spojenými státy těžily, neměly by se divit, že se je nyní Spojené státy snaží v rámci Směrnic pro obranné plánování zničit. Již viděly, čeho byl Washington schopen po útocích z 11. září 2001, kdy Paul Wolfowitz zakázal zemím, které vyjádřily výhrady k válce, jako například Německu a Francii, uzavřít smlouvy na obnovu Iráku [6].

  V současné době ohrožuje vysoký růst cen energetických zdrojů a jejich rostoucí nedostatek nejen vytápění a dopravu jednotlivců, ale především přežití všech jejich průmyslových odvětví. Bude-li tento jev pokračovat, dojde k náhlému zhroucení ekonomiky celé Evropské unie a její obyvatelstvo se vrátí nejméně o sto let zpět.

  Tento jev je obtížné analyzovat, protože ceny a dostupnost zdrojů energie se liší v závislosti na mnoha faktorech.

  Za prvé, ceny závisí na nabídce a poptávce. V důsledku toho vzrostly s celkovým ekonomickým oživením po skončení epidemie Covid-19.

  Za druhé, hlavním cílem spekulantů jsou energetické zdroje. Značně více než měny. Světovou cenu ropy lze jen vlivem spekulací vynásobit 2,5krát.

  Zatím je vše obvyklé a známé. Problémem je, že západní sankce proti Rusku, které následovaly po uplatnění dohody Minsk II, za niž bylo i Rusko garantem před Radou bezpečnosti, rozbily světový trh. Od této chvíle již neexistuje žádná globální cena, ale různé ceny podle zemí prodejců a zákazníků. Na burzách na Wall Street a v City se stále uvádějí ceny, které však nemají žádnou souvislost s cenami v Pekingu a v Dillí.

  Především ropa a plyn, kterých bylo v Evropské unii dostatek, začínají docházet, zatímco celosvětově je jich stále nadbytek.

  Všechny naše referenční body se obrátily vzhůru nohama. Statistické nástroje určené pro globální trh nejsou vůbec přizpůsobeny současnému období. Můžeme tedy pouze vycházet z předpokladů, aniž bychom je mohli jakkoli ověřit. Tato situace umožňuje mnoha lidem mluvit nesmysly s nadhledem autority, ale ve skutečnosti se všichni vyjadřujeme odhadem.

  Jedním ze současných faktorů je odliv dolarů, které se používaly k obchodování a spekulacím a které již, v některých zemích nejsou použitelné. Tato převážně virtuální měna opouští Rusko a jeho spojence a odchází nebo se vrací do zemí, kde se dosud používá. Jde o gigantický jev, kterému se Federální rezervní systém a americká armáda vždy chtěly vyhnout, ale který Straussovci v Bidenově administrativě (ministr zahraničí Antony Blinken a jeho zástupkyně Victoria Nulandová) záměrně vyprovokovali.

  Evropané, kteří jsou mylně přesvědčeni, že Rusko napadlo Ukrajinu a snaží se ji anektovat, si zakazují obchodovat s Moskvou. V praxi stále odebírají ruský plyn, ale jsou přesvědčeni, že jim Gazprom přeruší dodávky plynu. Evropský tisk například oznámil, že ruská společnost uzavírá plynovod Nord Stream, ačkoli ohlásila technické přerušení. Obvykle se dodávky plynu z plynovodu přerušují kvůli údržbě na dva dny každé dva měsíce. Zde Gazpromu v údržbě bránily západní sankce, které znemožnily návrat turbín, jež poslal na opravu do Kanady. Obyvatelstvo však pochopilo, že jim zlí Rusové odřízli plyn v předvečer zimy.

  Cílem evropské propagandy je připravit veřejné mínění na definitivní uzavření plynovodu a svalit odpovědnost na Rusko.

  V tomto případě vedoucí představitelé Unie pouze plní pokyny Straussových. Tímto způsobem likvidují evropský průmysl na úkor svých občanů. Některé energeticky náročné továrny již omezily svou výrobu nebo ji dokonce uzavřely.

  Proces úpadku Evropské unie bude pokračovat, dokud se mu nikdo neodváží odporovat. K překvapení všech se 3. září v Praze konala první demonstrace. Policie přiznala 70 000 lidí (na desetimilionovou zemi), ale pravděpodobně jich bylo mnohem víc. Političtí komentátoři jimi opovrhují a považují je za „Putinovy užitečné idioty“. Tyto urážky však nezakrývají znepokojení evropských elit.

  Energetičtí experti považují výpadky elektřiny v celé Unii za zcela nevyhnutelné. Pravidlům jednotného energetického trhu by se mohlo vyhnout pouze Maďarsko, které již dříve získalo výjimky. Ti, kdo budou moci vyrábět elektřinu, se o ni budou muset dělit s těmi, kdo ji vyrábět nemohou. Nezáleží na tom, zda je tato neschopnost důsledkem smůly nebo krátkozrakosti.

  Brusel by měl začít se snižováním napětí, pak odpojovat v noci a nakonec přes den. Jednotlivci budou mít potíže s údržbou výtahů, s vytápěním svých domovů v zimě, s vařením, pokud používají elektrické plotýnky, a ti, kteří používají vlaky, autobusy nebo elektromobily, budou mít potíže s dopravou. Očekává se uzavření energeticky náročných podniků, jako jsou vysoké pece. Očekává se, že některá infrastruktura se stane neprůchodnou, například dlouhé tunely, které již nebude možné větrat. Především elektronická zařízení navržená pro nepřetržitý provoz nebudou schopna odolat opakovaným přerušením. To se bude týkat například antén nezbytných pro mobilní telefonní sítě, které budou po třech měsících této úpravy vyřazeny.

  V zemích třetího světa, kde je nedostatek elektřiny, se pro osvětlení používají LED diody napájené bateriemi a UPS pro napájení strojů s nízkou spotřebou, jako jsou počítače nebo televizory. Tyto materiály však v současné době nejsou v EU k dispozici.

  HDP EU již klesl téměř o 1 %. Bude tato recese i nadále pokračovat, jak plánují Straussové, nebo ji občané Unie přeruší, jak se o to snaží část Čechů?

  Straussovci půjdou až do konce. Využili dekadence Spojených států k převzetí skutečné moci. Vzhledem k tomu, že narkoman, který nebyl nikdy zvolen, může využívat množství oficiálních letadel k podnikání po celém světě [7], tiše se přesunuli do stínu prezidenta Bidena a vládnou místo něj. Evropští lídři jsou na druhou stranu buď slepí, nebo příliš oddaní na to, aby se zastavili, uznali své třicetileté chyby a vrátili se zpět.

  Co si zapamatovat:

  Straussové jsou fanatickou sektou, která je připravena udělat cokoli, aby udržela nadvládu Spojených států nad světem. Oni si vymysleli války, které sužují svět posledních třicet let, i tu dnešní na Ukrajině.

  Přesvědčili Evropskou unii, že Moskva chce nejprve anektovat Ukrajinu a poté střední Evropu. Tím přesvědčili Brusel, aby zastavil veškerý obchod s Ruskem.

  Začínající energetická krize vede Evropskou unii k výpadkům elektřiny a proudu, které způsobí spoušť ve způsobu života jejích občanů a v její ekonomice.“
  ****
  Originál článku a obrázků: Voltaineret.org
  https://www.topcz.net/straussovci-srazili-evropskou-unii-kolena/

 16. Aha, takze masovy hladomor co za par mesiacov vypukne a s nim spojene choroby a vojny sa pripisu klimatickej zmene a samozrejme Putinovi. A elity sa budu chciet zachranit zrejme niekde na Novom Zelande ci Australii. To co povedal je – ze oni preziju v technologickej spolocnosti a my spadneme do doby kamennej a pokapeme.

  • Masový hladomor? Máme v slovenských lesoch tisícky medveďov a státisíce kusov ďalšej premnoženej zvere – diviačej, srnčej…
   Jesť bude čo.

   • Vladis, ak samozvaní vyvolení technickí „majstri“ budú ďalej babrať do chodu našej planéty (a s tým oni isto neprestanú), bude len otázkou času, kedy ľudstvo možno ešte uvidí nejaké to steblo trávy.

Pridajte komentár

*