Svetové vlády sa pripravujú na udalosť, ktorá môže spôsobiť vyhynutie života na Zemi


Print Friendly, PDF & Email

Svetové vlády sa pripravujú na udalosť, ktorá môže spôsobiť vyhynutie života na Zemi

(Mike Adams, Natural News) Dnes vám prinášame dva bombastické príbehy. Prvý príbeh sa týka nových informácií od komerčných dodávateľov, ktoré naznačujú, že vlády sveta hromadia rôzne druhy zásob ako nikdy predtým.

Zdá sa, akoby očakávali nejakú mimoriadnu udalosť na úrovni vyhynutia (ELE), ktorá hrozí vyhubením veľkej väčšiny dnes žijúcich ľudských bytostí.

Druhý príbeh sa týka amerického Centra pre kontrolu ochorení (CDC), ktoré náhle obrátilo vo všetkých kľúčových pilieroch covidového divadla: rúškach, karanténach, sociálnych dištancov (odstupov), vakcín, testovaní asymptomatických ľudí a ďalších.

Zrazu CDC v podstate priznalo, že to všetko od samého začiatku bolo divadlo a v skutočnosti nič z toho nebolo nikdy podporované skutočnou vedou.

Vlády sa pripravujú na mimoriadnu udalosť na úrovni možného vyhynutia života

Práve teraz vládne agentúry v celej Amerike nakupujú dlhý zoznam zariadení na prežitie a núdzovú pripravenosť, čím vyčerpávajú zásoby, ktoré zostávajú dostupné pre bežných civilistov.

Medzi rozsiahle vládne nákupy v súčasnosti patria:

 • skladovateľné potraviny, konzervované mäso a iné núdzové zásoby potravín
 • strelivo a strelné zbrane
 • zariadenia na nočné videnie
 • vysokoúčinné komponenty HVAC systémov (ventilácia, vykurovanie, klimatizácia)
 • tabletky jodidu draselného (na ochranu štítnej žľazy pred poškodením rádionuklidmi)
 • záhradné semená a hnojivá
 • dieselové palivo, naftový motorový olej a iné komponenty súvisiace s dopravou

Tieto zásoby sa prepravujú v objeme miliónov paliet do podzemných jaskýň, bunkrov a dokonca aj miest, ktoré riadia vlády sveta.

Napríklad, už nie je tajomstvom, že dokonca aj Taiwan prevádzkuje rozsiahlu podzemnú leteckú základňu, doplnenú o vlastné letecké hangáre postavené v jaskyniach, spolu s dráhami pre taxislužby a dopravnými pruhmi, všetko pod zemou.

Z portálu TheDrive.com vyberáme:

„Taiwanské letectvo, tiež známe ako Letectvo Čínskej republiky alebo ROCAF, netypicky zverejnilo fotografie operácií nakladania zbraní, ktoré sa uskutočnili vo vysoko opevnenom podzemnom jaskynnom komplexe pripojenom k ​​leteckej základni Chiashan.

Fotografie ponúkajú veľmi vzácny pohľad do siete podzemných tunelov, v ktorých sú umiestnené niektoré z najschopnejších bojových lietadiel ROCAF…“

A to sú informácie založené na tom, čo sa verejne publikuje. To, čo v skutočnosti existuje a je utajené, je oveľa rozsiahlejšie.

V Spojených štátoch americká vláda vybudovala obrovské podzemné mestá a bunkre s tunelmi, ktoré ich spájajú cez tisíce kilometrov podzemných dopravných tunelov, z ktorých niektoré sa samozrejme používajú na obchodovanie s ľuďmi.

Ide o to, že vláda USA sa pripravuje na koniec sveta a zároveň hovorí civilistom, že je všetko v poriadku. Ľuďom sa nikdy nepovie, aby sa na niečo pripravili. Ľudí „podhadzujú vlkom“ a nechávajú ich umierať.

Stop Candida

Za ten čas americká vláda strojnásobuje svoje núdzové plány COG (Continuity Of Government – Pokračovanie vlády) a snaží sa vyprovokovať Tretiu svetovú vojnu s Čínou aj Ruskom.

Na druhej strane, doma nastolili tyraniu a násilie voči vlastnému ľudu prostredníctvom FBI, IRS, DOJ, ATF, EPA atď.

CDC cúvlo a pripustilo, že celá šaráda „covidového divadla“ bola obrovská lož

Ďalšou dôležitou správou dňa je úžasný obrat v covidových opatreniach zo strany CDC, ktoré strávilo posledných 2,5 roka šírením šarlatánskych vedeckých klamstiev a propagandy do sveta, čo malo za následok zbytočnú smrť miliónov ľudí na celom svete.

Zrazu teraz CDC hovorí, že ich predchádzajúce usmernenia už neplatia.

Upustili od svojich požiadaviek na rúška, očkovaných verzus neočkovaných ľudí, sociálny dištanc (odstupy), povinné karantény, bránenie deťom, ktoré boli v kontakte s chorými, chodiť školy a dokonca ruší sa aj testovanie na covid pri asymptomatických ľuďoch (t.j. testovanie tých, ktorí ani nie sú chorí).

Ide o šokujúce masové zvrátenie väčšiny lží, ktoré CDC roky presadzovalo. To vyvoláva otázky:

Dostanú teraz všetci zamestnanci, ktorí boli prepustení za spochybňovanie predchádzajúcich „usmernení“ CDC späť svoje zamestnanie? Dostanú spätne výplatu?

Zvrátia veľké technologické firmy (Google, Facebook) všetku cenzúru a deplatformovanie ľudí, ktorí spochybňovali klamstvá CDC?

Ospravedlnenia sa spolupáchateľské médiá, ktoré šírili propagandu CDC za posledné 2 roky?

A čo sa urobí pre to, aby sme odškodnili všetky deti a rodiny za bolesť a utrpenie v dôsledku zbytočných lockdownov, povinných rúšok, krutej izolácie detí, pravidiel používania rúšok v doprave a všetkých ostatných príkladov medicínskeho šialenstva, ktoré vládlo vo svete od začiatku roku 2020?

Dočkáme sa nejakého verejného ospravedlnenia, ktoré nám dlhujete?

Čo so všetkými malými podnikmi, ktoré boli zničené? Zničenými životmi? Manželstvami, ktoré boli rozvrátené? Nemocničnými vraždami spáchanými v mene dodržiavania pandemických opatrení?

Záver

Je čas trestne obžalovať všetkých najvyšších predstaviteľov štátnych orgánov a všetkých ostatných zapojených do tohto masívneho globálneho podvodu, ktorý zničil milióny životov a zároveň generoval zisky v desiatkach miliárd pre skorumpovaných farmaceutických gigantov.

Tento zvrat len pripúšťa, že sme mali celý čas pravdu. Celá divadelná covidová produkcia bola od prvého dňa šarlatánskou vedeckou schémou a ľudia, ktorí odmietli poslúchnuť absurdné „pokyny“ úradov, sú teraz úplne zbavení akýchkoľvek previnení.

Celý aktuálny podkast Situation Update (Aktuálna situácia) stránky Natural News si môžete vypočuť na Brighteon.com.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tady se Staněk zmínil že mají zaniknout van allenovy pásy ze sluneční aktivity. To záření by nebylo na pohyb pod nebem. O úrodě nemluvě. ..ne že bych jeho teze bral až tak, prozaický básník či unešený rétor ale nezpochybňuji jeho znalosti. Dobře se to poslouchá ale přemýšlet nedá jinak než oponentůru 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=6Spg-8fbHwc

  • Žijeme v kondenzátore, vzduch je izolant, vďaka tomu existuje ionosféra.

   To na čo sa pripravujú vlády je evidentne jadrová vojna, nasledovaná tsunami ktoré vyčistia povrch a zalepia ho metrami piesku a blata. Kým skončí jadrová zima, vyschne Zem a zeleň zatlačí prachové búrky, prejdú desaťročia. Zem zarodí a bude obývateľná, ale už s inými klimatickými pásmami, Zem sa ochladí.

   Cintorín miliárd ľudí v ich mestách bude desiatky metrov pod nohami, nad vrstvami cintorínov predchádzajúcich vojen – potôp, pred 200, 400… rokmi

   • „Zaujímavá logika. Západ vyzýva Rusko, aby odovzdalo záporožskú jadrovú elektráreň Ukrajine, lebo že inak hrozí jadrová katastrofa. Ten istý západ pritom tvrdí že sú to práve Rusi, ktorí aktuálne ostreľujú túto elektráreň, ktorú zároveň okupujú. Tak si teda rozmeňme tento oxymoron na drobné. Rusi podľa západu ostreľujú elektráreň, v ktorej majú svoju vlastnú techniku a vojakov, ale keď elektráreň odovzdajú Ukrajincom, tak už vraj potom bude všetko OK. Zaujímavé. Takže elektráreň ostreľujú Rusi, ale len dovtedy kým tam majú vlastných vojakov. Akonáhle túto elektráreň odovzdajú Ukrajine a Ukrajinci tam teda budú mať svojich vojakov, tak už katastrofa hroziť nebude, lebo v tom prípade už Rusi s ostreľovaním elektrárne skončia. Na tejto „logike„ niečo sakramentsky nesedí. A logicky by to sedelo viac takto: Záporožskú elektráreň v skutočnosti ostreľujú Ukrajinci a aktuálne sa vyhrážajú Rusku, že ak elektráreň neopustia, tak ju zbombarduje ukrajinská armáda tak, že dôjde ku katastrofe, z ktorej bude obvinené Rusko. Ak Rusi elektráreň opustia, tak ku katastrofe, z ktorej by bolo obvinené Rusko nedôjde. Takto to logicky sedí podstatne viac. “
    https://slobodnyvysielac.sk/clanky/jadrove-vydieranie-za-ukrajinskymi-udermi-na-zaporozsku-jadrovu-elektraren-stoja-usa/

    „Ako užívať Jodid draselný G.L. Pharma 65 mg tablety
    Jódové tablety sa užívajú len v prípade jadrovej havárie alebo ak je to oznámené príslušnou štátnou autoritou, napr. prostredníctvom rádia alebo televízie.“
    „Jodid draselný sa neodporúča osobám starším ako 40 rokov, pretože je menej pravdepodobné, že liečba jódovými tabletami po vystavení sa rádioaktívnemu jódu bude pre nich prospešná. Jedinci s rizikom vystavenia sa vysokým dávkam rádioaktívneho jódu (napr. záchranári zapojení do záchranných a čistiacich operácií) však pravdepodobne budú mať prospech z liečby blokovaním štítnej žľazy jódom.

    Jednorazové podanie vyššie uvedených dávok chráni pred možným vychytaním rádioaktívneho jódu.

    Ak uvoľňovanie rádioaktívneho jódu pokračuje (viac ako 24 hodín), s opakovanou expozíciou, príjmom kontaminovanej potravy alebo pitnej vody a ak evakuácia nie je možná, môže byť potrebné opakované podanie.“
    https://www.adc.sk/databazy/produkty/pil/jodid-draselny-g-l-pharma-65-mg-920985.html#4_0
    —————————————–
    V roku 1986 nám bodrí súdruzi po Černobyle „zabezpečili všetko potrebné a včas“ – a zatloukali a zatloukali! Teraz to ussionsúdruzi zvalia na Rusov a čet vás ber!
    https://ulozto.net/file/bd19ZIWDfV4L/cernobyl-jak-rezim-v-roce-1986-informoval-o-havarii-den-po-dni-2011-cz-dabing-mkv#!ZJIwAmR2AwRkBJZmZwxmLwMzBGSwA0j0IzMZH1SWpHcxqGMxZN==

   • Israismael

    Očista Zeme ma byt ohňom a ano jadrové zbrane k tomu prispejú zrejme najviac, ak nie teda úplne…. aj keď ma ísť o proces v poslednom štádiu besnenia temnôt.. To všetko sa ma stat na konci sedemrocneho suzenia tohto sveta.. To nie je môj výmysel treba si to len dohľadať. Ešte nie sme na konci tých 7 rokov suzenia, ale ono samotné už začalo…

    • Ťažkej vody sa dá nadestilovať hocikoľko. Vodíková bomba sa dá vyrobiť s neobmedzenou silou. Po odpálení v hlbinách mora nastane cunami. To je dlhá vlna, ktorá vyzerá ako potopa. Pred pár týždňami sa skryla v moriach ruská ponorka s takýmito bombami „Poseidon“.

    • Theylive, We sleep

     Preco vymazali diel o mojzisovi,, valky staroveku,,, vies koli comu? Pretoze poukazali ako je cela biblia metaforisticky oklamana.Mojzis a jeho ludia nebludili 40 rokov v pusti. Oni jednoducho potrebovali, tych 40 rokov v pusti trtkat a vytrtkat co najviac vojakov…vedeli ze na vychod nemozu lebo by ich egyptania pobili, za to co tam napachali tie hnidy. A na zapade by ich pobili cananiti a ine narody, lebo oe narody boli obri.Hovno, obor znamena pocet, . Tak museli 40 rokov s prepacenim j.t medzi sebou, aby naj…ali cim najviac vojakov ….Israismael, s mojho byvaleho kamarata sa stal fanatik, ktory nevie rozoznat rozdiel medi lietajucim lampionom, a ufo…s falosnymi prorokmi sa roztrhlo vrece, sranda na tom je, ze to maju z falosnej biblii.Clovek ktory veri zidokrestanskemu bohu, tzv satanovi, diablovy atd jedno a to iste je blb, a ty tiez.

    • Anthony Morava

     Těch 7let ještě ani nezačalo a primárně je určeno pro židy, ale mnozí se s nimi svezou, mělo by začít vytržením, ale na to málokdo, ke své škodě, věří.

     PS. víte, že letos je biblických 1260 let, co po svatých místech šlapou pohané, dle tohoto možného výkladu se před 1260 začala na Chrámové hoře výstavba mešity.

  • Týka sa to aj konvexnej Zeme v Petriho miske?

 2. Vsimli ste si ako posledne ide reklama v tv ako pomoct ked niekto dostane srdcovu prihodu? Asi je pred nami obdobie, ked zacnu mat ockovani vazne problemy… a zradna tv chce navodit dojem, ze to je normalne !!!

  • Leto, horúčavy, ľuďom hustne krv – treba jesť kyslé rybičky a popíjať vínny strik.

  • Áno, v poslednej dobe na západe vychádza množstvo článkov, kde prichádzajú s novými a novými príčinami, prečo aj mladí a zdraví ľudia dostávajú infarkty. Samozrejme, je to všetko možné, len nie vakcíny. Už sa z toho mnohé západné alternatívne média smejú.

 3. Budujú celé tie roky rozsiahle podzemné bunkre len pre oblbnutie populácie?
  A na odvedenie pozornosti?

 4. a čo ak sa pripravujú na masové úmrtie očkovaných?
  5G, vibračná frekvencia grafénoxidu z „vakcín“ v telách „vakcinovaných“
  a zrazu všetci „vakcinovaní „umierajú na masívne vnútorné krvácanie,
  lebo rozvibrovaný grafén bude rezať každú bunku v tele, v ktorej sa nachádza

  dokonalý Marburg

  • V dnešnom svete je možné všetko. Počkáme a uvidíme. Začína to vyzerať ako akčný thiller.

  • Jop,myslim ze to tak presne bude

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,ostáva vám už iba jedna úniková cesta-prevtelenie z kože otroka do kože zvieraťa,alebo speť do kože človeka,,,,smrť kakovine tohoto sveta-robošom otrokom a ich vodcom,,,,fakjú montérky na splátky!

 5. mariankosmac

  Môžu sa pripravovať na vojnu ale je tu ešte i možnosť nejakej prírodnej katastrofy a teda následného chaosu a vojny vlády proti ľuďom. Myslim že v Antarktíde ak sa nemýlim hrozí ulomenie zatial najväčšieho kusu ľadovca, ak je to pravda je to už len otázka času. Netrúfam si odhadnúť aké to bude mať dôsledky (stúpne hladina mora, podzemnej vody?) no asi sa to niekde viditeľne prejaví.

  • ľadovce sa tam ulamujú stále,
   média často používajú slová „najväčšie ľadovce sa ulomili“
   ale nikdy nič sa nestalo, lebo aj ten najväčší ľadovec je úplne nepodstatný, čo sa týka pomeru svojho objemu v prepočte na povrch oceánov na planéte.
   Čiže voda nestúpne, nič sa nestane, never správam z médií.

   Úplne nijakým správam z MSM neveriť.
   Jediné, čo v MSM je pravda je to, že kde aký herec pretrtkal akú herečku.
   Ostatné je lož

 6. jop absolutny suhlas

 7. zabúdame že mraky sa nakopia. Prejde par lietadiel fasistov s chemtrails a je nebo ciste a aj tam kde by mohlo prsat je nic. Zato sa vyborne dalej realizuju nasi lekari, moj znami v UNLP 2x pozitivny test po cievnej prihode (neockovani). Doma test slinovy kvalititny – negativny . UNLP neurologia .
  Z tych pasov na oblohe sa dobre kasle. Tu je ten problem chemtrails a 5 G siete.
  Ked nas nezabili vakcinami – chemtrails a 5g. Preto sa chystaju pod zem.
  A tak nam chcu ospravedlnit moznu vojnu???
  Naozaj tomu verite?
  prof. Staneka si vazim , ale komu vlastne ten pan sluzi….
  Hovoril o tom ci je zaockovani…?

 8. Možno chce pošahaný psychopat Bill Gates vypustiť do sveta ďalší, tentokrát už oveľa silnejší vírus.Zaujimavé je, že každý má za zlého len Putina, ktorý napadol Ukrajinu,aj to nie celú,ale o Gatesovi ako o vrahovi a psychopatovi hovorí málokto.

 9. Londýnske kancelárie Domu Sionu v akcii! Treba vedieť, že celá Austrália patrí Rotschieldom ako náhrada za vojenské výdavky Veľkej Británie počas WW2 a WW1.

  Demokracia na spôsob Západu: Austrálsky expremiér Morrison sa počas pandémie vymenoval za ministra zdravotníctva aj financií
  „Scott Morrison tak urobil bez toho, aby o tom informoval svojich kolegov, parlament či voličov.
  /Pozn. – kurva – stačilo informovať, že preberám moc?/

  Bývalý austrálsky premiér Scott Morrison počas pandémie sám seba dosadil na niekoľko ministerských pozícií. Táto informácia v pondelok vyvolala na tamojšej politickej scéne búrlivú reakciu. TASR správu prevzala od agentúry AFP.

  Austrálsky premiér Anthony Albanese označil tieto kroky svojho predchodcu za „bezprecedentné“. Morrison totiž sám seba vymenoval okrem iného za ministra zdravotníctva i financií bez toho, aby o tom informoval svojich kolegov, parlament či voličov.

  „Niečo takéto by bolo na smiech, keby nešlo o demokratickú krajinu,“ vyhlásil Albanese a dodal, že Morrison v podstate viedol „tieňovú vládu“.
  Scott Morrison tak urobil bez toho, aby o tom informoval svojich kolegov, parlament či voličov.

  Nateraz nie je jasné, na koľko pozícií sa Morrison dosadil. Miestne médiá informovali, že ako minister financií využil svoje právomoci na zastavenie plynárskeho projektu pri pobreží Sydney.

  Tento politický škandál vyvolal otázky, či Austrália nepotrebuje prísnejšie demokratické záruky.

  Morrison bol premiérom od roku 2018. Jeho konzervatívna koalícia Liberálnej strany (LP) vládla tri trojročné volebné obdobia po sebe. V máji ho v parlamentných voľbách porazila Austrálska strana práce (ALP) na čele s Anthonym Albanesem.
  Zdroj: ta3.com
  https://www.informacnavojna.tk/article/demokracia-na-sposob-zapadu-australsky-expremier-morrison-sa-pocas-pandemie-vymenoval-za-ministra-zdravotnictva-aj-financii
  ——————————-
  Čiže ide to – chce to to správne chucpe! Predátorskú drzosť všetkého schopných sebavyvolaných psychopatov!
  Ale keďže demokracia je právo slobodných vlastniť otrokov – prečo nie! Nastoleniu diktátorského fašistického režimu preto vždy musí predchádzať demokracia! V ktorej si dobrovoľní otroci neuvedomujú svoje skutočné postavenie! Teda – demokracia je o. i. postavená na dobrovoľnom otroctve! To, že sa to zvrhne v otvorenú nepriateľskú totalitu – to potom prekvapí každého takéhoto „domového negra“ – terminus technicus.

  Otázka – komu vlastne patrí Slovensko? Korporáciám slobodných-nedotknuteľných – alebo domácim „negrom“?!

 10. Tak a zlé noviny pre svedkov covidových sa začínajú krásne šíriť aj z Nemecka!
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/08/nemecti-vedci-zkoumaji-vakciny-covid-a-krev-ockovanych-a-doporucuji-okamzite-ukoncit-ockovani/
  Vymletým a tupým to však nedôjde ani teraz… Kým nebol covid, nemal som veľkú úctu k novinárom, lekárom, politikom a TV opiciam, TERAZ ju však už nemám žiadny, až na pár veľmi, ale veľmi malých výnimiek !!!

 11. Krásny BONUS: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/vase-uhlikova-stopa-je-lez-budete-prekvapeni-kdo-nam-ji-prodal/ !
  Čoskoro nás začnú skorumpované média, pseudo-ekoaktivisti a pseudo-odborníci, televízni prostitúti, banky a politici presviedčať, ako môže naša a zvieracia uhlíková stopa za zlý stav ekológie na svete, obviňovať nás a volať ku zodpovednosti, rovnako ako to bolo za covidu ! Nenechajte sa zlákať na ďalší podvod, ktorí nesleduje len ďalšie zadlžovanie a pod., ale najmä zbavenie nás slobody a zavádzanie totálnej diktatúry bánk !!! Je to začiatok sociálnych kreditov a digitálnej meny – zelenej totality alebo náboženstva new age ! Šírte to video ďalej !

 12. Zase od cesty.
  Jeden ELE event je posuv zemskej osi. Vraj sme na konci cyklu 12089 rokov, kedy sa os nasej zeme zase meni, vdaka posuvu zemskeho jadra. ( Vieme na 100%, ze Severny Pol sa premiestnuje 40km kazdym rokom smerom k Sibirii = TABULKY v Building Code sa prestali uz davno tlacit a ak chcete smer severneho polu, magneticky sever a ine cisla tykajuce sa severu, musite ist na stranky, kde tie udaju na tento rok maju uvedene. Na buduci rok bude platit nova tabulka uvadzajuca nove cisla .). Odhaduje sa, ze sa poloha osi ( declination angle) zmeni asi o 60 stupnov. Zem sa vraj do tyzdna zastavi v svojej rotacii a zmeni rotaciu na opacny smer.Tento “cin” bude znamenat , ze velke mnozstvo vody zaplavi uzemia , ktora su nizsie ako 200 metrov nad terajsou hladinou vody. ( pozeral som video minuleho tyzdna, no nemam cas ho znovu najst ). Velka cast Slovenska vraj bude pod vodou. Cesko bude vraj OK. ( Tu „PREPPERS“ hovoria o 600 feetovej hranici nad morm, ze je vraj bezpecne teraz zit ).
  Tak to by bol jeden ELE. Ten druhy je, ze vraj nejaka velka kometa sa nezastavitelne blizi k nasej zemi. Vyberte si.
  Teraz si pridajte vaciny a ich nasledky pre ludstvo, jedlo, VOJNY, nedostatok tepelnej energie, idiotov politikov, nedostatok nafty pre rolnikov a clovek je na okraji zufalstva.

  • Zaváraniny to prežijú.Ja som nievau 114. V podstate nás v takom prípade zaplaví Dunaj, ktorý nebude mať kam utekať. To, že nastane zemetrasenie, bude na 100%.

   Ak bude čas – vďaka neveriacim – vyberiem sa sem z viacerých taktických-organizačných dôvodov – nielen kvôli nadm. výške.
   https://www.worldmaps.sk/nastenna-mapa-Male-karpaty-52x100cm-panoramaticka-lamino-listy-d1834.htm

   • S tym zemetraseínm to bude iste pravda bývam v oblasti kde zemetrasenie býva často v oblasti Dobrá Voda v okolí Malých karpát búcha doťs, žijem tu a som už zvyknuta posledne zaznamenali 8 stupnov RS bola to šupa aj marrkizáci sa prišli pozrieť

    • Tektonický zlom – Komárno, Pálkovičovo, Jur pri Bratislave, Bratislava. Kryha sa podsúva pod M.Karpaty – oblasť Rače klesá. Existuje katastrofická predpoveď pre Bratislavu – má dopadnúť ako Komárno 1763 a 1783 /9-12 Richtera/. Vrchol udalosti bol stanovený s pravdepodobnosťou 70% okolo roku 2018 /25-ročná predpoveď z roku 1993 – zverejnená vasokým nákladom/ – sila 7-8 st. Richtera – príznaková, teda 2/3 hlavného mesta v rozvalinách. Toto samozrejme nevyhovuje developerom- ani magistrátu, ktorý z nich žije. Poisťovne majú poistenie zemetrasenia zadefinované rôzne – nad 6 st. Richtera /logaritmická a príznaková/, alebo nad 6 st. Mercaliho./príznaková/, prípadne inou modifikovanou – magnitúdovou prístrojovou. Základ je mať však zahrnuté poistenie odpratania trosiek budov – inak poisťovňa nevyplatí nič do preukázaného odpratania. Treba si uvedomiť, že poisťovne sú diverzifikované dcéry bánk a banky nechcú prísť o balíky peňazí na úvery. A teraz si to predstavte, čo to urobí so štátom, ak ľahne hlavné mesto – zadĺžené generácie. Myslím, že aj toto bolo pozadie privatizácie bytov. S Bratislavou je to veľmi komplikované politikum! A najväčšia „sranda“ bude, že o náhradách škôd – v miliardách – bude rozhodovať – koľko stupňov bolo – jediný človek, ktorý si dnes žije z grantov na výskumy zemetrasení všade inde vo svete, len nie na to možné v Bratislave. A jemu ja – a viem prečo – neverím nos medi očami! A toto bol tiež jeden z dôvodov, prečo som predal byt v Bratislave. Lebo magnitúdová metodika – a tá sa dá ošáliť aj umiestnením prístrojov.

     https://sk.wikipedia.org/wiki/Modifikovan%C3%A1_Mercalliho_stupnica

     https://www.onlinepoistenie.com › obcania › poistenie-zariadenia-domacnosti
     Poistenie zariadenia domácnosti – ONLINEPOISTENIE
     zemetrasenie dosahujúcim aspoň 6. stupeň medzinárodnej stupnice (MCS), tiaž snehu alebo námrazy, ak je poistenou vecou budova. poistenie hrobov; poistenie nájmu; poistenie atmosferických zrážok; krádež vlámaním; vandalizmus; POISTENIE BUDOV
     ————————————-
     V dokumente o ničivom zemetrasení v San Franciscu v roku 1906 je pekne ukázaná špekulácia developerov a úradu starostu s investíciami do Svetovej výstavy. A zatĺkanie a zatĺkanie! Napriek všetkým varovaniam!

     https://www.youtube.com › watch?v=mnbfDj1bL2w
     Scenes of the 1906 San Francisco Earthquake – YouTube
     At 5:12 AM on April 18 1906, a major earthquake struck San Francisco. The temblor and subsequent fires destroyed 80% of the city and killed 3,000 people.Thi…

     Nie som si stý, či je to ten spomínaný dokument – ten vytvorili ľudia až nedávno, ktorí sa pustili do vyšetrovania skutočného počtu obetí – lebo chamtiví debili z magistrátu potrebovali znova stavať v tej istej rizikovej oblasti!
     Zemetreseni v San Francisku (San Francisco.avi
     https://ulozto.net/file/2hqYNQpV/zemetreseni-v-san-francisku-san-francisco#!ZGt4LGR2ZmLjA2L5MQH4BGplAzHlAIMjHH5dnv5Go0EfnGplAj==
     —————————————-
     Dôležitá vec – zemetrasenie možno spustiť aj HAARPom – zvlášť, ak sú vhodné geologické podmienky a tento útok možno dokonale maskovať! Teda – je to aj priestor na vydieranie vlád! U nás tento problém už odpadol – podpindusnícka vláda im poslúži veľmi ochotne.
     Kvôli objektivite – HAARPom možno potenciálne zemetrasenie aj poustiť – aby neprebeho tak deštruktívnym skokom. Záleží na investoroch, že.

     https://www.cas.sk › clanok › 441691 › slovensky-odbornik-po-tragickom-zemetraseni-v-taliansku-moze-sa-to-stat-aj-u-nas
     Slovenský odborník po tragickom zemetrasení v Taliansku: Môže sa to …
     Najsilnejšie zemetrasenie pocítili Slováci začiatkom 20. storočia.Trhliny v pôde dosahovali 33 metrov. magnitúda 5,9 3. 11. 2015 okolie Brezna Jedno z posledných zemetrasení bolo na Horehroní. Ľudia cítili otrasy ako výbuch plynu. magnitúda 3,2 Zdroj: anc Magnitúda je veličina určovaná z prístrojových záznamov zemetrasení.

     • Oprava – HAARPom možno potenciálne zemetrasenie /pnutie/ aj „poPustiť“.

  • Israismael

   Keby sa len na sekundu prestala otáčať Zem, tak s nou,, sklbne“ a miliardy ľudí neprežije toto sklbnutie.. Viete si to predstaviť co by znacilo také prepolovanie Zeme v tom okamihu? . Ze severný pól by sa zrazu ocitol tam kde je južný a južný tam kde severný, ako chápem teraz určitú postupnosť tých pólov ako opisujete ze sa pohybuju sklzom každý rok nejaké tie kilometre k Sibiri.. Ešte však nedôjde k takej udalosti aby ľudstvo vyhynulo co i len sekundovym odstavením otáčania sa Zeme..
   Prebieha ocistá Zeme od temna, niekto všetko toto umne riadi takyto očistený proces, prebehne to dúfam bez tak obrovskej katastrofy ako by bolo obrátenie pólov.. Ako posun pólov áno, posun je iné ako prevrátenie behom napr jednej sekundy zastavenia obehu Zeme .. Tak ci tak ak sa ľudstvo nespamätá do par rokov niečo silné sa udeje.. Možnosť č. 2 ako druhu možnosť pripúšťam a dokonca ako reálnu a to je ta kométa.. Možno ju nazvať aj kometou súdu a tu je kúsok písma a záznamu o nej :

   73. Veľká kométa
   Vediaci hovoría už niekoľko rokov o príchode tejto obzvlášť významnej komete ci hviezdy. Počet tých, ktorí ju očakávajú, neustále vzrastá; jej predzvesť sa čoraz viac hromadí, takže ju možno v skutočnosti tiež snáď čoskoro očakávať. Avšak čo vlastne znamená, čo prináša, odkiaľ prichádza, to nie je ešte vysvetlené správne.

   Tuší sa, že prinesie prevraty prenikavého druhu. Avšak táto hviezda kométa znamená viac ako sa očakáva..je podobná tej betlehemské komete .. Jej sila saje vodu vysoko nahor, prináša živelné pohromy a ešte viac. Zem sa trasie, keď jej objímu jej lúče.. Je však ocistnou kometou, s tým nech človek ráta.. Čas príchodu 2025-29, ale to je len môj odhad na základe toho ze práve sa nachádzame v záverečnom 7 ročnom suzeni sveta, ktoré nám pripravili temné entity, tým co naplánovali od roku 2020 a plánujú aj naďalej v ďalších pár rokoch po sebe cez reset a NWO (toto obdobie sa spomína aj v zjavení Jana apokalypsa).. Nechcem strašiť ale veľa času neostáva na posledný boj ľudí s temnými tohto sveta a takisto malo času na záverečné zvonenie konca školy a poslednej skúšky človeka na tejto zemi…

   • Akú energiu by bolo treba len na zastavenie Zeme, nehovoriac o začatí sa otáčať na druhú stranu! Pozorovalo sa niečo podobné? Zem by asi najprv musela spomaľovať otáčanie, až by zastavila. Viete akou rýchlosťou sa točí bod na rovníku oproti myslenému pevnému bodu? 1750 km/h. Necítime vietor len preto, že sa atmosféra pri zemi točí spolu s povrchom Zeme. Viete ako by dopadla priemerná nákladná loď, ktorá by narazila do móla takou rýchlosťou? Ak by Zem zastala, roztrhalo by ju na kusy, nie že nejaké “šklbnutie”! Prečo by Zem mala zmeniť smer otáčania keď sa prepólujú magnetické póly? Veď ten magnetizmus je vztiahnutý k Zemi a nie k obežnej dráhe, Slnku alebo iným významným telesám. Roztočte si magnet na paličke (v mag. poli Zeme), a skúste ho otočiť o 180° okolo osi polarizácie či sa začne točiť opačne.
    Na rotáciu Zeme nemá vplyv jej mag. pole ale zotrvačnosť (hmotnosť). Uznávam MOŽNOSŤ existencie iných vysvetlení fyzikálnych zákonov ktoré poznáme, ale riadim sa Occamovou britvou – najjednoduchšie vysvetlenie je často to správne.
    Zem nie je “častica” aby sa riadila “nepochopiteľnými” zákonmi všeobecnej relativity.

    • Tam je popsaný jakýsi džebelnikovův? efekt kdy se roztočená matice ve stavu beztíže převrátí a pokračuje v otáčení obrácená. A totéž bylo u přepolování země asi 36x?

 13. efekt Džanibekova

  https://www.youtube.com/watch?v=N9HlQ-XVnFk

  pri prepólovaní Zeme, keď planéta zmení rotáciu, prevráti sa, žiadne trhnutie nebude. My kvôli zemskej príťažlivosti nezbadáme, že sa planéta obrátila, ale SLNKO nebude vychádzať na Východe a zapadať na Západe tak ako teraz,
  ale bude behať po oblohe hore dolu sprava doľava, kým sa rotácia planéty nezmení a neustáli,
  a potom Slnko bude napr. vychádzať na bývalom Severe a zapadať na bývalom Juhu (z nášho súčasného pohľadu, že na Sever od ČR a SK máme Poľsko, a potom bude severne od nás napr. Maďarsko).

  Problém je v inom,
  že ak sa planéte prevráti na bok (alebo úplne inak), tak voda v oceánoch bude mať inerciu/zotrvačnosť, a bude pokračovať v smere pôvodnej rotácie Východ-Západ.
  Čiže kontinenty sa akoby PODSUNÚ pod oceány, a vznikne tak tsunami, ktorá spláchne všetko.
  Oceány akoby ostávajú na mieste kde sú teraz, a kontinenty planéty sa POD oceánmi premiestňujú. To je tá tsunami.
  Čiže pevný povrch sa prevalí na bok, a voda sa nechce prevaliť na bok spolu s pevninou.

  Ale to je teória, nikto (aspoň o tom neviem) nedokázal, že či voda urobí alebo neurobí to isté ako kontinent,
  že či sa alebo nie sa spolu s pevninou (tým pohybom ako je na videu) premiestni alebo nepremiestni.

  čiže nikto nie je presvedčený, že či tsunami vznikne alebo nevznikne

  teda nikto nevie, či sa pri pretočení planéty kontinenty podsunú pod oceán (tsunami) alebo sa oceány budú premiestňovať spolu s celou planétou ako uzatvorený systém ˇbez tsunami)

  • Voda nie je cukrová vata – zlášť pri guľatom modele. Guľatosť Zeme vyhovuje mnohým – nenuseli prezrádzať existenciu Ameriky – potom z toho bolo „Go West!“.

   Existuje dokument – pár rokov dozadu – v ktorom starí Eskimáci tvrdia, že Slnko už nevychádza ani nezapadá tam, kde po stáročia – pretože sa orientujú podľa akejsi miestnej hory.

  • Vy si pletiete magnetické póly s osou rotácie. Aký je medzi nimi súvis? Predsa žiadny. Teoreticky môže tekuté jadro zmeniť tvar a prepólovať magnetizmus Zeme, to ale nijako nemá vplyv na rotáciu hmotného telesa. Zem sa točí okolo osi otáčania, nie okolo osi mag. pólov, tieto osi nie sú totožné. Rotácia je mechanický jav, nie elektromagnetický. Jej stabilita extrémne závislá na hmotnosti telesa a rýchlosti rotácie (gyroskopický efekt). Zotrvačnosť hmoty Zeme je určite vyššia, ako mag. sily jej internej magnetizácie. Tvrdím, že prepólovanie mag. pólov Zeme nebude mať vplyv na jej rotáciu. Ale môžem sa mýliť 😉

   • ja som nemyslel magnetické prepólovanie, ale súčasný sever na Arktíde (vrch gule) sa pretočí na juh, alebo ľahne na bok

  • Hmotnosť celej Zeme je 5,972 × 10^24 kg. Hmotnosť zemského jadra, ktoré zodpovedá za magnetizmus, je 10^23 kg, to znamená asi 1,7% hmotnosti celej Zeme. Aj keby sa zemské jadro ako snažilo a obracalo, so zotrvačnosťou celej Zeme príliš nepohne. To je akoby ste pustili dole kopcom koleso z bicykla a mysleli si, že nejaké ložisko v jeho osi by dokázalo to koleso preklopiť na druhú stranu. Nemožné.

   • ja som o jadre nepísal, to písal dendy ako odpoveď na mňa
    odpovedáte na nesprávny príspevok, musíte o úroveň hlbšie dendymu

 14. Nacistickí satanisti zo slobodomurárského kráľovstva idú nekompromisne vo vraždení ďalej! Pravdu neakceptujú, nezaujíma ich a nechcú o nej počuť !
  https://www.hlavnydennik.sk/2022/08/15/britska-vlada-ako-prva-na-svete-povolila-novu-vakcinu-na-omicron
  Svedkovia covidí tak rozšíria svoju zbierku jedov…

 15. Ešte si stále niekto myslí, že EU záleží na našom šťastí, dobru, a že život mimo nej nemôže byť lepší? Tak dobrú chuť a bude ešte horšie:
  https://www.hlavnydennik.sk/2022/08/15/pripravuje-nas-brusel-na-hladomor !!!

 16. …ďakujem za zauj.informácie…áno, prebieha očista Zeme od temna…

 17. žiadna apokalypsa sa na našej časovej linke nebude konat, vlády sa pripravujú na príchod zástupcov mimozemských rás a na plné odhalenie najneskor do roku 2028

  • zatial nikto

   Pozor na to.Mam iste informacie,a to nielen z tychto znamych webov,ze prichod by mohol byt alebo bude zinscenovany teda falosny po tom to vlady padnu aby to bolo ponuknute ako mierumilovne riesenie dobrych mimozemstanov ktorymi ale budu globalisti.
   Vyspeli pozitivni mimozemstania su a chodia tu v hojnych poctoch ale podla zakonov federacie planet hromadny priamy kontakt s menej vyvinutymi rasami nie je odporucany ci povoleny.

   • zatial nikto

    Nezabudnime na sposoby globalistov a temnych ako-
    rozdeluj a panuj
    vyvolaj krizu a ponukni riesenie ktorym este viac zotrocis

 18. „Temné“ aj „Svetlé“ sily sú prejavom jednej Podstaty Života. Povedané primitívne – sám Vesmír – sa nakazil vírusom, aby prekonal ochorenie a získal imunitu proti „temným“, schopnosť odolávať smrteľnému vírusu v budúcnosti. Vesmír nie je – koniec-koncov – poslednou etapou vývoja.
  Práve svet Jav, v akej existuje dnes, je pre Pro-civilizáciu ako kosť v krku. Príčinou všetkých vojen a otrasov vo svete je túžba „temných“ zničiť svet ľudí v Javi. To znamená – odstrániť túto kedysi postavenú bariéru. Na planéte Zem je ich cieľom územie Aes. V súčasnosti sú na ňom krajiny Blízkeho východu a Rusko. Nanešťastie – je to posledná základňa „svetlých“ na tejto planéte.
  A nie je tým myslené územie! A ani ropa, ani plyn, ani lesy – drevo, ani iné materiálne hodnoty. I keď sa často označujú za hlavnú príčiny agresie. Dôvod je úplne iný. Sú to zvyšky kultúry starovekej civilizácie. Táto kultúra generuje ľudí, ktorí odovzdávajú bremeno stability sveta Javi na tejto planéte. Sú to „držitelia“ starodávneho poznania a kultúry.
  A v tom – je pre niekoho – zásadný – problém!!

 19. Dobry clanok, len mam jednu vyhradu. Ten co to prekladal a celkovo aj v mediach, Markiza a podobne v kuse pocujem alebo citam „schema“. Ano, „scheme“ je naozaj schema, ale je to aj „podvod“. Ti pisalkovia nevedia asi co je to kontext a kedy prelozit „scheme“ ako schemu a kedy ako podvod. Takze nie vedecka schema, ale „vedecky podvod“. Scheming je „podvadzanie“. Uz ma to nebavi sto krat citat, a sto krat v kazdom clanku spatne.

  Ono to asi dava aj viac zmyslu, ako vedecky podvod, nie vedecka schema.

 20. Helena......

  bohužel, jsem pouhá molekula ve vleku bytí na této planetě……..

 21. nechci se neodborně vkládat do názorů inteligentních a vědeckých znalců o osudu celé naší planety, nějak to dopadne, jak už po xkrát……..

 22. Objektívne

  Najväčšia sranda bude ak vyjde najavo, že tie podzemné základne pospájané tunelovými systémami, kde premávajú vlaky rýchlosťami niekoľkých machov sa nelikvidovali, ale rozširovali práve kvôli očakávanej udalosti o ktorej mocní tohoto sveta vedia. Rehotať sa budú ale tí, ktorí majú zlaté lístky do týchto úkrytov.

Pridajte komentár

*