Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Štúdia naznačila, že zvýšenie testosterónu robí z liberálnych mužov konzervatívcov


Print Friendly, PDF & Email

Štúdia naznačila, že zvýšenie testosterónu robí z liberálnych mužov konzervatívcov

(Ethan Huff, Natural News) Profesor Paul Zak, riaditeľ Centra pre neuroekonomické štúdie na Claremont Graduate University, publikoval štúdiu spájajúcu nízky testosterón s liberalizmom.

Hladina testosterónu hrá podľa Zaka veľkú rolu v tom, ako sa muž politicky profiluje. Zistil to analýzou 136 dospelých mužov počas americkej volebnej sezóny v roku 2012.

Čo zistila štúdia

Zakov dokument s názvom „Podávanie testosterónu vyvoláva u Demokratov posun smerom k Republikánom“ naznačuje, že čím vyššie hladiny testosterónu má muž, tým väčšia je pravdepodobnosť, že bude voliť Republikánov (konzervatívcov).

„Naše výsledky ukazujú, že testosterón vyvoláva u demokratov so slabou profiláciou posun ku konzervativizmu,“ tvrdí štúdia.

Vo svojej profesionálnej biografii Zak o sebe a svojich referenciách tvrdí nasledovné:

„Jeho výskum mal podstatný vplyv na vysvetlenie rozdielov v ľudskom sociálnom správaní a bol citovaný inými vedcami viac ako 18 000-krát, pričom sa umiestnil medzi 0,3% najlepších vedcov.“

Potom, čo účastníci výskumu zverejnili svoju politickú príslušnosť, im vedci podali buď syntetický testosterón, alebo placebo. Tí, ktorí dostávali syntetický testosterón, sa nakoniec posunuli viac doprava.

„Keď slabo vyhranení demokrati dostali dodatočný testosterón, sila ich príklonu k liberalizmu klesla o 12% a zároveň hlásili o 45% vrúcnejšie pocity voči republikánskym kandidátom na prezidenta,“ vysvetľuje štúdia.

„Pred liečbou testosterónom sme zistili, že slabo vyhranení demokrati mali o 19% vyšší bazálny testosterón ako tí, ktorí sa silne identifikovali s Demokratickou stranou.“

Hoci účinky syntetického testosterónu medzi účastníkmi, ktorí boli buď zarytými demokratmi, alebo slabými republikánmi, časom ustúpili, Zak hovorí, že zistenia jeho tímu „poskytujú dôkaz, že neuroaktívne hormóny ovplyvňujú politické preferencie“.

Bola tiež navrhovaná kontrola mysle založená na liekoch, aby sa ľudia viac podriaďovali pandemickej tyranii

Tieto zistenia sa dostávajú opätovne na verejnosť dlho po tom, čo boli prvýkrát publikované, kvôli prebiehajúcej diskusii o klesajúcich hladinách testosterónu.

Liečba osteoporózy

Tucker Carlson z Fox News je jednou z mediálnych osobností, ktorá na túto tému upozornila v nedávnom dokumente, čo vyvolalo odpor v liberálnych novinách The New York Times.

Klesajúci testosterón je do značnej miery dôsledkom diéty, pretože súčasné potraviny sú plné toxínov, ako napríklad prísady zo sóje, o ktorej je známe, že znižuje testosterón a zároveň zvyšuje ženský hormón estrogén.

Neustály útok na mužskosť a mužnosť v súčasnej západnej spoločnosti tiež vedie mužov k väčšej zženštilosti. Avšak nadopovať ich syntetickým testosterónom len preto, aby volili konzervatívne strany, je pravdepodobne zlý nápad, keďže tento koncept naznačuje ovládanie mysle drogami.

Na druhej strane, liberáli presadzujú tú istú myšlienku navrhujúcu „tabletky na morálku“, ktoré by preprogramovali mysle ľudí tak, aby boli poslušnejší prijať vládnou nanucovanú „vakcínu“ proti Covid-19 či povinné rúška.

Naozaj chceme, aby byrokrati vydávajúci sa za „odborníkov na verejné zdravie“ každému hovorili, že musia užívať farmaceutické lieky, aby mohli „správne“ voliť a stať sa poslušnejšími voči svojim vládnym otrokárom?

Bioetik Parker Crutchfield navrhol minulé leto prinútiť ľudí, aby si vzali „tabletku morálky“ na svoje „morálne vylepšenie“, ako to definuje vláda. Povedal, že by to „u ľudí zvýšilo pravdepodobnosť, že budú dodržiavať sociálne normy, ako je nosenie rúšok či dodržiavanie pravidiel sociálneho odstupu.“

Záver

Carlson by problém nízkeho testosterónu riešil inak – vystaviť svoje telo a najmä pohlavné orgány červenému svetlu. Dá sa to urobiť na prirodzenom slnečnom svetle alebo so špeciálnymi lampami, ktoré produkujú červené svetlo.

„Zverejnené údaje o svetelnej terapii a produkcii testosterónu máme zatiaľ síce slabé, ale obmedzené dôkazy sú dosť presvedčivé,“ povedal Scott Nelson, spoluzakladateľ spoločnosti Joovv vyrábajúcej lampy s červeným svetlom v e-maile pre Times.

Ak chcete držať krok s najnovšími správami o liberáloch a ich politickom cirkuse, nezabudnite sa pozrieť na stránku Libtards.news.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. offtopic, len zdieľam:
  Mal som živú predstavu osudu, ktorý neminie nikoho z nás a zhrozil som sa z toho: raz budeš ležať v hrobe, nad ktorým bude niekedy pršať, inokedy zas svietiť slnko. Svet pôjde normálne ďalej, no ty ho už žiaľ nebudeš môcť vnímať.
  Pár dní to už spracovávam. To uvedomenie si niečoho, o čom vieme všetci, no málokto si to uvedomí tak naplno.

 2. Miroslav Čižmár

  Keď o voľbách rozhodujú hormóny, tak sú celé voľby len marketing. Nemáme ako ľudstvo na viac?

  • Miroslav Čižmár

   Ľuďom v demokracii je umožnené raz za štyri roky vyjadriť stav svojich hormónov. Voľby sú ako LGBT pride, festival hormonálnej rôznorodosti.

   • Miroslav Čižmár

    Čo je potom racionálny názor, a čo len hormonálny stav? Alebo sú všetky názory len hormonálne stavy? Na názore človeka potom nemôže záležať. Žiadny názor ešte vojnu nevyhral.

    • Miroslav Čižmár

     Kto má názor, nech sa s ním postaví na front a nech s ním bojuje proti skutočným zbraniam, avšak ani skutočne zbrane nie sú zárukou víťazstva. Kto mečom bojuje, mečom zomiera. Nezáleží preto ani na názoroch, ani na zbraniach. Záleží len na viere, pre ktorú sa žije, bojuje a zomiera. Na viere treba postaviť životaschopnú spoločnosť.

     • Ako hovorí jeden mudrc.Čo nie je stále nie je hodné poznania.

 3. Keďže tak „demokratov“ aj „republikánov“ vlastní Rotschield – tak nezáleží na tom, komu z tých hormónov ako jebe, a neviem ani o tom, že by aj dominantní buzeranti fungovali bez testosteronu – čím chcem povedať, že ak konzervativizmus má znamenať aj odmietanie LGBT – a má závisieť na testosteróne, tak to nie je pravda!.

  Článok je zavádzajúci v tom, že odvádza pozornosť od hormonálnych prekurzorov v našej strave, v obaloch nápojov, atď., ktoré spôobujú zženšťovanie mužskej časti populácie! Toto je typický príklad mediálnej manipulácie – nahodiť inú tému! Redakcia – čo tak článoček o tých „antitestosterónoch“?! Sprostý aspartan spôsobuje u chlapcov nevyvinutosť pohlavných orgánov a možnú „krízu identity pohlavia“ – a to sú chemické „prekurzory“ genderovej agendy napr.!

 4. Hlupákovi,lenivemu ešte k tomu nielen rozmýšľať,ale hoci len vstať z postele,tak tomu je všetko jasné.,,, Maňa na,, zajtra,. ,,,Holuby na balkóne makajú od rána na stavbe hniezda,zbesila moletna podsuseda miluje trieskanie bezdôvodne do stropu už o 5:58′ ,no lenivosť je ako multiversum, nekonečná,nepostrielam ani holubov,ani tú beštiu , takže čítať malé písmenká s lupou v ob chode som nevidel ešte nikoho, zamýšľať sa nad ekologickosť ou stravy, lepšie povedané otravy, ktorú všetci svorne nakupuvavame už ani nestojí za to. Prevažujú však masívne estrogeny. Vo všetkom,nie len v strave. Čiže dievčatá sú čoraz plnšie a vabivejsie a chlapci. ,,,,,,,,,takisto…

  • kvakcína je sloboda

   čítala som zloženia výrobkov určených na jedenie, dnes už mám vytriedené, čo kúpiť a o čo ani nezavadiť pohľadom a aj napriek tomu, ešte aj dnes na mojich vybraných produktoch sledujem zloženie – pre istotu, hoci mi je jasné, že tak ako v letáčiku ku kvakcínam nie je kompletné zloženie, tak zrejme aj v p-otravinách sa „podarí“ výrobcovi niečo zatajiť

   • No ja mám pocit, že tá vlna zdravotných následkov prechemizovaných potravín ešte nedorazila. Rovnako ešte nedorazili následky zohrievanie či varenia jedál v mikrovlnkach. A o panelákoch prešpikovaných Wifi treba povedať, že to je úplná katastrofa. Ďalšia vec – bluetooth zariadenia, bluetooth nahlavne súpravy, ktoré nosia moderátori, predavačky, šoféri a ďalší nevedomí nešťastníci.
    Nedávno ma pobavil jeden či jeden človiečik ktorý nadával na kovid podvod, vraj počúva alternatívu a vie že je ten kovid nezákonný oodvod atď. A pritom si zohrieval jedlo v mikrovlnke. Keď som mu povedal, že je to veľmi škodlivé, nebezpečné tak mu to nejako nesedelo s pochutnávali si na jedovatom „jedle“ ďalej. Vtedy sa mi potvrdilo, že je rovnaký tupec ako tí čo čítajú denník n či pozerajú TA3.On to potrebuje počuť niekde z novín, Tv či na alternatíve. Keď mu to povie obyčajný človek tak ho typ nejako neberie.
    Našťastie sa nájdu ľudia ktorí sa začnú hneď zaoberať informáciou bez ohľadu na to odkiaľ, kedy a od koho prichádza ale tých je žiaľ menej.

 5. Takéto štúdie sú len štúdiami o ničom. Je akousi chorobou dnešnej doby, že sa vymyslí nejaká kváziveda/hypotéza a „učenci“ na tom získavajú akademické tituly a ocenenia a stávajú sa „renomovanými“ vedcami.

 6. …je v poriadku, vyjadriť svoje cítenie, aj vyjadrením svoj.hormónov, no aj to,,přimieřene“…čo už však nie je v poriadku, je odvádzanie pozornosti ,,kadečím od kadečoho“…. elo v tom hrobe bude ležať už len tvoje telo, tá tvoja ,,schránka“, tvoj ,,obal“, kt.to bude viac menej ,,šuma fuk“…dôležitejšia je tvoja duša, tvoje vnút.,,ja“, avšak ono tam nebude, ono bude ,,cestovať“ tam, kde si to svoj.životom ,,zaslúžila“, ….myslím si, že viac ako o ,,ležaní“ v hrobe je ,,lepšie“ uvažovať o ,,cestovaní“ v duchov.sférach….. asi tak.

 7. …ako kedy…

Pridajte komentár

*