Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Šťastné, veselé a slobodné Vianoce!


Print Friendly, PDF & Email

Šťastné, veselé a slobodné Vianoce!

Milí naši čitatelia, želáme vám krásne prežitie Vianočných sviatkov a všetko najlepšie do Nového roka! Nech máte nielen veľa darčekov, ale aj veľa príjemných osobných stretnutí s rodinou a priateľmi.

Taktiež veľa zdravia, psychickej pohody a žiadny strach z mediálnych vírusov alebo ich fantómových variantov.

No a samozrejme, k tomu veľa slobody, žiadne lockdowny, žiadne špachtle do nosa ani génové manipulácie eufemicky nazývané „vakcíny“ a napokon aj novú príčetnú vládu, ktorá bude ľuďom slúžiť, nie ich trýzniť.

Toto všetko vám praje,

redakcia stránky Bádateľ

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.

Komentáre

 1. Milá redakcia, veľmi pekne ďakujeme za vinš. V nadpise sa mi páči slovo slobodné.

  • Tasnim news agency: Iran prepustil na 10 dní väčšinu odsúdených Kresťanov v Iráne, mimo super tažkých zločincov! Tak toto nerobí žiadna žido-kresťanská krajina Západu!!!A čo tak,ako to bývalo? Božsky požehnané a čertovsky veselé?

 2. https://cz24.news/koniec-slovenskej-armady-nadov-rezort-obrany-spustil-potichu-povinne-ockovanie-vojakov-smrtiacimi-injekciami/
  KONIEC SLOVENSKEJ ARMÁDY! NAĎOV REZORT OBRANY SPUSTIL POTICHU POVINNÉ OČKOVANIE VOJAKOV SMRTIACIMI INJEKCIAMI!

  PS Začali vojakmi, kto bude ďalší?

  • Miroslav Čižmár

   To je zaujímavé. Keď oslabia armádu a políciu, tak ich nebude mať kto chrániť pred odporcami. Znie to nelogicky. Nahradia policajtov dronmi a vojakov robotmi? Možno v Japonsku by sa to dalo, ale na zaostalom Slovensku je stále potrebná ľudská sila.

   • Naša vláda je však natoľko blbá, že si to neuvedomuje.

    • Pavelkovych Milan

     Oni to veľmi dobre vedia, vládni a poslanecki zradcovia Slovenska, na čele s tučnou pezinskou špinou, plnia úlohy ktoré im dali vojenskí stvači z emeriky. Očkovanie zelených už beží dávno. Bud sa dá opichať alebo dostane výpoveď.

   • A teraz si predstav ze sem idu skryti zoldaci z afganu a syrie vydavani za utecencov. Kto ta ochrani ked armada bude ako jednonoha? Oni sa boja ze sa Clovek prebudi a preto robia vsetko proti nam. Takze podla mna ak robia taketo kroky tak uz maju plan a toto do neho spada. Cim nechcem vyvolavat strach. Prave naopak, chcem aby bol kazdy pripraveny ked odkryju karty.

    • Miroslav Čižmár

     Afgáncov musíš mať pod kontrolou, aby sa neobrátili proti tebe. Nemôžeš vytvoriť úplný chaos, musíš mať schopnosť nastoliť poriadok. Možno americká armáda by v prípade núdze nahradila našu. Neviem ako je to s očkovaním amerických vojakov.

     • Tých tiež povinne očkujú. Politici všade na svete sú buď neskutočne blbí, alebo je za tým zlovestný plán. Možno oboje.

   • To nie je také isté. Ako napísal A. Solženicyn v súvislosti so Stalinovými čistkami: Vylámte žralokovi zuby a narastú mu ešte ostrejšie.

    • Miroslav Čižmár

     Niečo na tom bude. Ale zopár zubov musíte žralokovi nechať, aby nezomrel od hladu. Tu sa ide vakcínovat celá armáda a polícia. Ak vojakov a policajtov nenahradia robotmi, tak musia pomocou vakcín urobiť z policajtov a vojakov robotov. V minulosti mal Putin nejaké vyhlásenia v tom zmysle, že pomocou genetickej manipulacie je možné vyrobiť supervojaka.

     • Hovorí sa, že tie vakcíny zbavia ľudí duše. Možno o to im ide – mať bezduchých biorobotov, ktorí budú bez váhania plniť akékoľvek rozkazy. Napríklad nútené a násilné očkovanie obyvateľov, ktoré možno chystajú tiež.

      No a tí vojaci a policajti, ktorí odmietnu sa zaočkovať, tak ich vyhodia a ostanú len tí bioroboti. Celkom geniálny plán. Zločin dokonaný. Veď už aj teraz tí politici, ktorí sa zaočkovali, pôsobia ako múmie.

   • Preto chcú doviezť 40000 afgancov,ak ich vyzbroja tak oni nebudú mať problém strielať Slovákov.

 3. http://svobodnenoviny.eu/nemecky-ministr-zdravotnictvi-vyzyva-k-okamzite-nucene-vakcinaci-cele-populace/
  Německý ministr zdravotnictví vyzývá k okamžité nucené vakcinaci celé populace

  Německý ministr zdravotnictví Karl Lauterbach vyzval k tomu, aby bylo očkování proti COVIDu okamžitě povinné pro celou německou populaci.

  PS A „On“ vyvolený istotne dostal len placebo

  • svatoslav butora

   Nemecko sa dostáva spolu s celou tzv.EU do stavu, kedy sa veľmi rýchlo zvyšuje počet Idiotov takmer na všetkých stupňoch riadenia.

   • František

    Požehnané vianočné sviatky! Radosť s narodenia nášho Spasiteľa Ježiša Krista! 🎄🎁🍀💝

 4. https://www.youtube.com/watch?v=SMywqwc3qJg
  Dr. Jakubec: TOTO musíte vidieť❗aký darček čaká očkovaných❗realita

 5. Mila redakcia,
  k tej vlade len tolko: hovori sa, ze kazdy narod ma taku vladu aku si zasluzi……

  • Tak to je pekna kravina. Ako ty ovplyvnis ze oni si podvodnymi volbami dosadia koho chcu? Ked je tvoj veduci v praci totalny curak tak si ho zasluzis?

   • Marek Košice

    Zuza asi rada na seba nechá kydať, takže jej tento nezmysel vyhovuje…

    • Toto má zuza od Sekty Pjakinovej.
     Od tej istej, ktorá už roky háji Fica hovoriac kecy o „umení možného“.
     Akurát im to toho slušne hodil vidle nejaký Ľuboš Volný. I bez podpory médii prišiel, všetkým vysvetlil, odišiel.
     Hotovo, rozprávka Sekty KOBu je v p.či.

  • holistický prístup

   zuza,

   máš kvalitne vymytý nielen mozog – „BIBLICKÝ projekt“ … vyber si z dvoch (prípadne viacerých) dávok rovnakých JEDOV a uži jeden z nich – to je tá istá ponuka v tzv. „demokratických“ vraj „voľbách“ – to, čo sa volá „vláda“, „parlament“, … sú len dosadené OTROCKÉ špinavé handrové maňušky CUDZÍCH – odporných, parazitických, psychopatických, beštiálnych entít … sila človeka je v rozhodnutí ignorovať celý celý ten podvodný, lživý, … cirkus … prestať HRAŤ HRY PSYCHOPATOV (na „voľby“, na „koronu“, na „choroby“, …) a byť ČLOVEKOM!!!! – ak prestanete HRAŤ HRY PSYCHOPATOV, tak prestanú existovať!!!! … STRATIA sa v NIČOTE, do ktorej sa dostávate práve tou „poslušnosťou“.

   • holistický prístup

    … a presne do tej istej „kategórie“ patrí aj HRA na „VIANOCE“, … v hlbokej podstate prijímate rozkazy – ste doslova naprogramovaní – kedy máte upratovať, kedy máte čo variť, piecť, jesť, piť, nakupovať, koho a čím obdarovať, …, ako sa máte odievať, s kým sa máte kedy stretávať, …, kedy, čo, …, komu a ako máte priať, … – držíte sa toho „biblického“ MATRIXU zubami nechtami … a pritom o sebe vyhlasujete, že ste prebudení – pritom ste v hlbokom spánkovom DELÍRIU … je to HNUS … faloš, pokrytectvo, …

    Celý ten „článok“ je len ďalšia dávka „BIBLICKÉHO – JAHVEHO = DIABLOVHO“ JEDU … programovanie na prvej (duchovnej! priorite … udržujte paniku … držte sa MATRIXU, … pfuj!!!!

    • holistický prístup

     … „oslavujete“ príchod ŽIDOVSKÉHO MESIÁŠA = jediného syna JEHOVU = DIABLA = SATANA … a samozrejme aj jeho OBREZANIE = tzv. „NOVÝ ROK“ … bŕŕŕŕŕŕ … tým jedom je do VÁS „BIBLIOU = TALMUDOM pre zvieratá“ vložená POKORA, PODRIADENIE CUDZÁKOM, … nastavenie druhého líca, … halóóóóóó … BUDÍČEK!!!!!

     • svatoslav butora

      Ty bezbrehý holistický kydač. Vieš, že súhlasný komentár dostaneš akurát tak od nejakého satana z USA. Skús kydať na Mohameda a Alaha, veď oni sú tí praví, čo ťa v tom kydaní hnoja podporia.

     • holistický prístup

      svatoslav butora,

      ďakujem, že si sa predstavil – tí, ktorých menuješ, sú z tej istej „BIBLICKEJ“ fabriky … tak len spinkaj ďalej …

 6. Je Česko na pokraji protestů zdravotních sester? Pracovníci ve zdravotnictví se bouří proti povinnému očkování. Novou vládu čekají velké nepříjemnosti.
  Nejdřív policisté. A teď zdravotní sestry a s nimi i doktoři a jejich sympatizanti. Co je spojuje? Odmítání povinného očkování vybraných profesí, které nařídila ještě předchozí vláda Andreje Babiše, ale řešit věc musí nový kabinet Petra Fialy.
  https://cz.sputniknews.com/20211224/vyjdou-medici-do-ulic-tisicum-se-nelibi-ockovani-z-donuceni-16968925.html

 7. Udajne nikde skolaboval, tak neviem…myslim Lauterbacha

 8. Celej redakcii, ako aj diskutujúcim pokojné vianočné sviatky. Kvôli duševnému zdraviu sa odtrhnite od správ o kovide. Užiť si tieto najkrajšie sviatky kresťanov kruhu rodiny a blízkych.🎄🎁

  • Aby ste ma správne pochopili.
   1/ Vianoce sú zámienka, aby ste svoje kyvadlo pozornosti upriamyli na svojich blízkych. Potiaľ by to bolo v poriadku.
   2/ Lenže cez to kyvadlo upriamujú vašu pozornosť na hmotu, na dary – a na zadlžovanie sa! A „vakcína“ od žida = možnosť nakupovať u žida.
   3/ Prajete si tu Vianoce šťastné, veselé, všelijaké!
   Otázka – a čo po Vianociach?!
   4/ Ste pripravení na odpor, na vojnu, na hlad, na zomieranie, na obete?! Poviem otvorene – ja som sa prechlastal až do pokoja v duši. Všetci vojaci fasujú nejakú grogu – bez toho to nejde – vojna je emocionálna záležitosť – je to vec tranzu.
   5/ Otázka – ste židovskými Vianocami zhypnotizovaní, bezbranní, že nič sa nedeje – zvieratá na bitúnku sú sprchované vlažnou vodou – o tom boli „sprchy“ v koncentrákoch – alebo ste už v tranze vojny?!

   Ku.va! Prajete si šťastnú a veselú vojnu?! Hypnózu?!
   Do pi.e s Vianocami! Nenávidím Vianoce! Ja cez Vianoce = bilančné obdobie – nemôžem mať pokoj v duši! Bez chlastu nie! Cez Vianoce mi zahla žena a fakticky – aj s jej komplickou sestrou fakticky zrušila rodinu! Vianoce s mojou matkou = zvláčanie ton žrádla, aby na druhý deň mohla nasledovať bilancia mojich hriechov a výčitiek.

   Zažil som jediné normálne Vianoce – s priateľmi a spolužiakmi z Laosu – ktorí uchopili tie naše Vianoce ako príležitosť, zámienku – sa stretnúť v dobrom rozpoložení.

   Otázka – ste v dobrom rozpoložení?! Lebo ja nie a absolútne neverím vám všetkým tu, že tu niečo niekomu úprimne prajete a o dva dni vás vláda pošle do pi.e! Chodte s týmito pravdoláskarskými sračkami do pi.e! Sme vo vojne a vo vojne sa praje víťazstvo a nie šťastné a veselé!

   • Kľud, tak berte Vianoce ako prestávku v bojoch. Aj v minulých vojnách sa to tak robilo. Od 27.12. potom bojujeme znova.

    • Prestávka vo vojne neexistuje – pretože máte vojnu v hlave. Tu neexistuje zapni-vypni! Neustále prebiehajú procesy – si myslíte, že naši nepriatelia oslavujú nejaké Vianoce? Pre nich je to len preskupovanie a ďalšie a ďalšie plány na naše zničenie. Počas týchto dní som sa úplne prestal modliť – pretože úplne odmietam spasiteľstvo. Žiaden Ježiško, žiadni mimoni. OK – možno nám nejaké sily chcú pomôcť – aby zachránili to stádo pre seba. Vo svete prebieha konkurenčný boj sionizmu s ortodoxným židovstvom. Mislíte, že v prospech nás?

     Keď poviem, že sme v tom sami, tak myslím to, že sú nás miliardy! Sú nás „kvapky ortuti“, ktorá sa potrebuje len zlať dohromady, pretiecť – a odpáliť to. Musíme vypudiť to spasiteľstvo aj z nás, pretože vďaka materializmu a komunizmu v nás vybudovali sebectvo na úplne inej úrovni – sebectvo pochybovačov, že niečo robíme kvôli iným – aby našu obeť mohli zneužívať iní – to je pochybnosť sama o sebe samom! My sa musíme vrátiť do vlastnej prirodzenosti svojho ega – prestať myslieť na to, že niečo robíme pre svoje deti a vnukov – budovanie budúcnosti je program našej exploatácie! Oni chcú zlikvidovať 6 miliárd nás – nie 6 miliárd tých po nás! Prestaňte myslieť, čo bude s planétou – myslite na to, čo je s planétou! Prestaňte myslieť na to, čo bude s opichanými deťmi a myslite na to, čo robia ipichané deti s vami rodičmi teraz!

     Ja teraz nehovorím o tom, aby ste nezasadili strom, teda že žiadna budúcnosť neexistuje. Ja hovorím – zasadte strom teraz- lebo ho chcete vidieť rásť teraz! Kto nechce vidieť rásť strom teraz – ho nezasadí ani pre budúcnosť. Dobre – považujú nás za zvieratá – lenže zvieratá poznajú len len prítomnosť – zvieratá nemožno strašiť, manipulovať abstraktom „vízie“ budúcnosti.

     Prestávka v boji je abstrakt budúcnosti = manipulácia! Žiadne zviera si v boji prestávku nedáva – buď od vysilenia ľahne alebo nie. Šport ako rituál boja je abstraktom budúcnosti. Získavanie bojových kompetencíí je boj teraz! Imaginárny – ale teraz! Pretože v skutočnej vojne neviete ani hovno, ako to dopadne „potom“ – viete len to, ako ste na tom teraz! Plánovanie útoku je už teraz! To, že ma chcú zabiť mi je jasné už teraz!

     Preberte sa do teraz! Najhorší na vojne je abstrakt budúcnosti. Tí, ktorí prežili horúcu vojnu – riešili to teraz. Čiže viete, čo nás čaká – riešme to teraz. O tom je aj prevzatie iniciatívy teraz – nie očakávanie spasiteľa. Ja som rozhodnutý teraz! Keď viete, že ste odholaní klásť odpor teraz – môže vám byť u riti, či od prvého januára, februára, marca. Potom bude teraz.

     Abstrakt budúcnosti je podstatou strachu! Čiže nie strach, ale abstrakt budúcnosti je ten ovládač. Spasiteľstvo je abstrakt budúcnosti. Naučte sa žiť v prítomnosti!

     Ešte k „sviatkom“. Ten, kto ich udeľuje, vás riadi ako psa na vôdzke. Vlkovi nikto neudeľuje voľno a k nohe. Vlk pozná len teraz – preto je na rozdiel od infantilného psa plne psychicky vyvinutý, nezávislý, dospelý. Lebo preberá zodpovednosť za riešenie teraz. Vlk sa neobáva hladu v budúcnosti – bude ho riešiť potom „teraz“.

     Kam mierim. Plánovači si povedia, že mi šibe, pretože blahobyt ľudstva je založený na plánovaní. Áno, ale to plánovanie blahobytu je zároveň zdrojom strachu z neblahobytu. Chceš blahobyt?! Chceš žiť v strachu!

     Otázka – prečo mnohé ostrovné kultúry nemajú absolútne žiaden problém s vlastným preľudnením?! Pretože tam neexistujú žiadni plánovači. Keď treba, tak sa rodí detí viac, inokedy menej. Podľa zdrojov. Žijú v prítomnosti. V duchovnom blahobyte organickej kultúry. Nenosia hodinky – ďalší ovládač. Existuje dokument o amazonskom národe – nepoznajú čas, nepoznajú matematiku – žena nevie koľko má detí, ale vie, či sú všetky, nepoznajú veľa alebo málo – koľko je, toľko je. Nehromadia – nepoznajú dlhy. Nepoznajú abstrat času. Nepoznajú minulosť spolenú s dlhom a budúcnosť s jeho vymáhaním. Vatikánsku misionári si s nimi nevedia pohnúť – biblia je postavená na abstrakte času – čo bude keď. Žiadne nebo či peklo potom. indián žije v teraz.

     Zmyslom tohto komentára je prebudiť vás k zamysleniu – na koľko dokážete odolať abstraktu času napriek tisícročnej indoktrinácii – napr., že čas existuje len vďaka existencii priestoru. Viď presýpacie hodiny. Skúste prestať pozerať na hodiny, skúste prestať nosiť hodiny. Viem, že mi poviete – ty sa máš – si v dôchodku. Lenže ja tiež viem, že vláda ma chce zabiť TERAZ! A nebudem si vytvárať paranoický abstrakt času! Keď zaútočia – budem sa brániť „teraz“!

     To vnímanie času otváram kvôli očakávanému prechodu do 5D – jedna vec je existencia času ako takého – druhá vec bude zbaviť sa ho ako ovládača! Čiže ja čas nespochybňujem, len na neho poukazujem ako na ovládač a zdroj strachu.

     Satanisti uctievajú svojho Pána Času. Prestaňte sa nechať ovládať časom! Ako? Práve o tom diskutujem.

     Pretaňte – zakážte oslavovať narodeniny vo svojej rodine! Ani ako výraz úcty k vám! Prestaňte zakážte očakávať darčeky pri takýchto oslavách! Hodinky – ak tak bez sekundového ukazateľa. Ten vás upriamuje k pozornosti k hodinám – to je to kyvadlo. Vo voľnom čase hodinky nenoste! V domácnosti používajte len jedny orientačné hodiny – v kuchyni kvôli vareniu napr., ale ja idem bez nich. Ja mám hodiny samozrejme tiež, ale hlavne kvôli zlej časovej orientácii pri zlom počasí, teraz tie chemtrails. Hlavný je teplomer. A dátum. Deti vypravte včas do školy – potom im stačí zvonenie. Na dedine stačí kostolné zvonenie. Úž to skrátim – ujasnite si, že čas nie je vaším pánom. Berte ho len ako vec základnej orientácie – nie ako vec povinnosti! Žid sa neriadi hodinkami, ale udalosťami. Naučte sa to tiež. Zlaté Rolexy sú len okovy pre tých majetnejších otrokov. Keď prejdeme do 5D bude čas okamžite relativizovaný!

     https://ulozto.net/file/CkefpTPluMgQ/covid-teror-a-bidermanova-tabulka-donucovania-pdf#!ZJZ4LmR2ZmywMzZ1AwZ2BTR1ZJSxMySaGKIjHaOhFmq0YzV2Zt==

   • Ja si spomínam na Vianoce, kedy sme boli celá rodina (mama má 4 sestry) u babičky so všetkými bratrancami a sesternicami.
    Vianočný stôl, sviečky, krádeže sladkostí zo stromu, darčeky, hry..
    Krása.

 9. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/25/uk-man-reports-blood-clots-in-his-lungs-from-az-covid19-shots.aspx
  UK Man Reports Blood Clots in His Lungs From AZ COVID-19 Shots
  Britský muž hlási krvné zrazeniny v pľúcach po AstraZeneca COVID-19 vakcínach

  Now he’s in pain, breathless and weak.
  Teraz má bolesti, je bez dychu a je slabý.

 10. https://cz24.news/izrael-aktualni-situace-lide-odporuji-tyranskym-narizenim-video-cz-titl-10-min/
  Izrael – Aktuální situace. Lidé odporují tyranským nařízením (VIDEO CZ Titl, 10 min)

  IZRAEL: Autentická výpověď očima tamní občanské aktivistky. Vše je v Izraeli jinak, než se nám média snaží namluvit. Zdá se, že tamní lidé se nechtějí podřídit tyranským nařízením.

 11. https://www.infowars.com/posts/pharmacist-shocked-to-discover-vaccine-inserts-are-blank-i-shouldnt-be-giving-these-out/
  Pharmacist Shocked To Discover Vaccine Inserts are Blank: ‘I Shouldn’t be Giving These Out’
  Lekárnik v šoku z toho, že zistil, že príbalové letáky k vakcínam sú prázdne (nepopísané): „Nemal by som ich vydávať“

  Pharmacist admits he’s wrong and apologizes after realizing he’s been lying to customers about vaccine safety.
  Lekárnik pripúšťa, že sa mýli a ospravedlňuje sa po tom, čo si uvedomil, že klamal zákazníkom o bezpečnosti vakcín.

 12. https://www.youtube.com/watch?v=4r0Bvyx8soA
  .. Pani Čaputová ŠorošLand Slovenskej republiky Gastro sektor place Marek Soun

 13. Zapredana SR

  Mne už povinšoval minister Naď 21.12.2021. A v tom vinši je aj zahrnutá moja ďalšia činnosť v tejto oblasti obrany štátu. Teraz prechádzam na obranu kruhu najbližšej rodiny. Nepracujem pre tých, ktorý sú ochotný zabiť svoju armádu pokusmi bez boja s vymysleným protivníkom. To sú infiltrovane osoby, tváriace sa, že chránia náš národ, vlasť, národnosť. Infiltracia je v každej štruktúre tohto štátu a preto upozorňujem všetkých mysliacich PRV, ak si myslia, že to skončí po dvoch dávkach, tak im už zobú z ruky, ale jedovaté semeno a sami priložila ruku k dielu, že naša obrana štátu nebude bojaschopná. Šťastné a veselé všetkým prebudeným občanom. Budúci rok bude zlomový.

 14. …ďakujem všetkým zúčastneným za ich príspevky, veľmi sa mi ,,ráta Výzva Znovu spolu“ a tiež vyjadrenie Efrat Fenigsonovej z Izraela, že toto tu, čo prebieha je doslova maratón a ja dodávam, že to úplne trefne vystihla. Všetkým prajem krásne sviatočné dni a v N.roku správne rozhodnutia za našu Slobodu ……

 15. …áno bud.rok bude zlomový, plný súhlas…a koniec po 2.dávkach? číra fantázia, ono to bude pokračovať dovtedy, kým pre nich budú ,,čakatelia“…nech by sa čo najskôr všetci zobudili…..

 16. Richard Kiss

  Šťastné aj Vám a ďakujem za Vašu záslužnú prácu v procese prebúdzania a oslobodzovania. Oslobodenie bude na 100% ide len o otázku času. Buď to bude z vnútra. alebo z vonku, no bude to. Tak isto ako boli porazení nacisti v 2. sv. vojne.Nebolo im dovolené uvrhnúť celé ľudstvo aj so Zemou do otroctva. Veľmi si toho vážim a ctím… ešte raz pekné sviatky Vám prajem.

 17. …ešte k tým vianociam…každý ich prežíva po svojom…u mňa je to predovšetkým mať svoj kľud a pokoj v duši, a tiež stretnutie s najbližšími…a na drobné darčeky sa vôbec netreba zadlžovať, lebo oni môžu ale ani nemusia vôbec byť…dôlež.je, že sa chceme stretnúť a porozprávať sa, / aj keď priznávam, že sa nedá o tejto mimor.situ.čo sa deje so všetk. /…a čo sa týka tohto obdobia, mne zasa počas vianoc 2013 zomrel otec, no iste je to iné, ako napr.to čo tu bolo spomen.ohľ.manželstva…takéto skutoč.nepríj.situácie treba zrejme spracovať u seba samého, inak nás budú ,,prenasledovať“ stále…viem, je to ťažké / z vlast.skús./ no nie nemožné….držím palce.

 18. Pekne napísané Alenka,niekto má tu smolu,že na Vianoce ktoré majú byť sviatky pokoja a mieru,dostane rány osudu….nedá sa to ovplyvniť.Kazdemu sa niečo deje.Ale to,čo sa deje po svete,je cielená genocída a treba sa brániť a nepoľavovať.Tych,čo sa dali ovplyvniť a presvedčiť na to ich zabijácké očkovanie ľutujem,a my silnější přežijeme.Musime.

 19. Miroslav Mitura

  Dakujem.

 20. ¨*•♫♪♪♫•*¨*•.¸¸Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤¸¸.•*¨*•♫♪♪♫•*¨*•.¸¸꧂▫ₒₒ▫ᵒᴼᵒ▫ₒₒ▫ᵒᴼᵒ▫▫·∙∙∙∙∙꧂ :-*https://www.youtube.com/watch?v=DDt3u2Ev1cI mějte se zde औम्

 21. Ďakujem, aj Vám pekné sviatky.

 22. Vazeni, to co sa tu pise je stale to iste…dookola…nic nove, to snad uz vsetci vieme. Nejaky novy napad, co dalej? 🙂

 23. Kto vie maďarsky nech vypočuje tieto dve videa s Dr. Drábis János ako ozaj funguje táto zemeguľa (ako je riadená).

  https://www.youtube.com/watch?v=cWWAbJPN1W4
  Dr. Drábik János: A hazugság világkorszaka, I. rész

  https://www.youtube.com/watch?v=ExGRRmRqa0k
  Dr. Drábik János: A hazugság világkorszaka, II. rész

 24. Jana Senčáková

  Pekné a pokojné Vianoce celému kolektívu Bádateľ a veľké poďakovanie za Vašu cennú prácu.🌲☃️❄️

 25. https://www.infowars.com/posts/tyranny-response-team-in-australia-stands-up-again-vaccine-mandates/
  Tyranny Response Team In Australia Stands Up Against Vaccine Mandates
  Tím reakcie na tyraniu v Austrálii sa postavil proti mandátom na očkovanie

  Australians stand up to defend a coffee shop against the tyrannical vaccine mandates
  Austrálčania sa postavili na obranu kaviarne proti tyranskej očkovacej povinnosti

 26. https://cz24.news/eduard-chmelar-sa-pyta-caputovej-hegera-ako-aj-zvysku-protislovenskej-cvargy-nadov-korcokov-klusov-osuskych-kam-sa-podela-vasa-cest-a-zodpovednost-za-co-predavate-slovensko-nehanbite-sa/
  Eduard Chmelár sa pýta Čaputovej, Hegera ako aj zvyšku protislovenskej čvargy – Naďov, Korčokov, Klusov, Osuských…: KAM SA PODELA VAŠA ČESŤ A ZODPOVEDNOSŤ? ZA ČO PREDÁVATE SLOVENSKO? NEHANBÍTE SA?

 27. https://www.naturalnews.com/2021-12-25-covid-modelers-fantasizing-scenarios-omicron-dying-cold.html
  Covid modelers are fantasizing about wild “scenarios” in which thousands are dying daily from Omicron, even though it’s just another mild cold
  Modelári Covidu fantazírujú o divokých „scenároch“, v ktorých tisíce zomierajú denne na Omicron, aj keď ide len o ďalšie mierne prechladnutie.

  The establishment wants bad news (even if it’s fake) so it can impose more tyranny, hide vaccine side effects
  Establišment chce zlé správy (aj keď sú falošné), aby mohol nastoliť viac tyranie, skryť vedľajšie účinky vakcín

  More related news can be found at Fascism.news.
  Viac súvisiacich správ nájdete na Fascism.news.

 28. https://www.naturalnews.com/2021-12-25-top-public-health-figures-accused-of-genocide-international-criminal-court.html
  Top public health figures accused of GENOCIDE in historic complaint sent to the International Criminal Court
  Poprední predstavitelia verejného zdravia obvinení z GENOCÍDY v historickej sťažnosti zaslanej Medzinárodnému trestnému súdu

  Fauci, Daszak, Gates, Hancock, Schwab all named in historic indictment
  Fauci, Daszak, Gates, Hancock, Schwab, všetci sú uvedení v historickej obžalobe

 29. https://www.naturalnews.com/2021-12-25-covid-vaccines-most-dangerous-biological-product-peter-mccullough.html
  Covid vaccines “most dangerous biological medicinal product rollout in human history,” says Dr. Peter McCullough
  Vakcíny proti Covidu sú „najnebezpečnejšími biologickými liekmi v histórii ľudstva“, hovorí Dr. Peter McCullough

  How much mRNA poison can the body handle before it goes kaput?
  Koľko jedu mRNA dokáže telo zvládnuť, kým bude zničené?

 30. https://otevrisvoumysl.cz/zacina-to-spise-vice-vypadat-jako-genocida/
  Začíná to spíše více vypadat jako genocida…

  Ve zkratce…
  Vánoční píseň od skupiny Spacebusters s trochu černým humorem.

 31. https://www.hlavnespravy.sk/v-jednej-z-najzaockovanejsich-krajin-sveta-zatvaraju-bary-a-diskoteky-v-portugalsku-pribudlo-za-jeden-den-takmer-13-tisic-pozitivnych-pripadov/2804304
  V jednej z najzaočkovanejších krajín sveta zatvárajú bary a diskotéky. V Portugalsku pribudlo za jeden deň takmer 13 tisíc pozitívnych prípadov

 32. https://cz24.news/cesko-na-pokraji-obrovskych-protestu-mediku-a-zdravotnich-sester-nikdo-nechce-byt-popraven-smrtici-injekci/
  Česko na pokraji obrovských protestů mediků a zdravotních sester. Nikdo nechce být popraven smrtící injekcí

 33. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/byvaly-expert-who-lide-byli-oklamani-veda-media-cely-system-je-zkorumpovany/
  Lidé byli oklamáni. Věda, média, celý systém je zkorumpovaný, uvedla bývalá odbornice WHO
  Dr. Astrid Stuckelbergerová, PhD., řekla norskému časopisu Hemali.no: “Nejsem prorok, jen vědecky vysvětluji lži, korupci, propagandu… A škody, které vakcíny způsobují.”

  “Žádná pandemie se nekonala. Byla to pandemie PCR, propagandy a strachu… Je tu obrovská korupce a střet zájmů. Věda a média jsou zkorumpované, celý systém je zkorumpovaný. Odborníci jsou vykoupeni podíly ve společnostech vyrábějících vakcíny. Připravovali to posledních 20 let. Průmysl ovládá média, lékaře… Lži přicházejí z univerzit, které říkají “my známe vědu”. Švýcarské univerzity prodávají společnosti Pfizer a Modern,” uzavírá Dr. Stuckelberger.

 34. SLOBODNÉ VIANOCE. Od roku 1989 prešlo 32 rokov a na tom Západe, ktorý si kresťania v tábore socializmu vyše štyridsať rokov idealizovali, sa odohráva vojna proti Vianociam v takom rozsahu, o akom sa súdruhom ani len nesnívalo. V snahe, aby sa žiadna menšina necítila diskriminovaná a urážaná, je verejná prezentácia Vianoc už dlhodobo systematicky potlačovaná. Vianoce sú čoraz viac zbavované svojho rituálneho, náboženského obsahu. Štát tak robí s odvolávaním sa na sekulárny charakter spoločnosti a obchodníkom zasa prekáža údajná diskriminácia zákazníkov. Preto sa nemožno čudovať, že covid tak ľahko dokázal obmedziť SLOBODU slávenia Vianoc a v postate ich vytesniť z našich kostolov. Veď pre liberálnych fašistov sú Vianoce len povera, ktorá vznikla v dobách rímskeho impéria. V ich ponímaní sú Vianoce v protiklade k modernému mysleniu a sú prežitkom minulosti.

 35. Ze srdce Vám děkuji za krásné přání a hlavně za přínosné informace z dění z domova i ze světa. I já všem zúčastneným na této výborné stránce přeji hodně sil v překonávání denních nástrah ať už osobních nebo společenských a láska nech je solí ve vačich životech i vaší činnosti.

 36. …Helenka každému sa občas buď niečo ,,prihodí“ alebo to má jednoducho život.,,skúšku“, kt.ho má niečomu naučiť, alebo niekam posunúť …no to, čo sa teraz všade deje je mimoriadne náročné, avšak ako si povedala, treba vydržať, rozhodne….

 37. ….a ešte vďaka od jzey za príspevok 22.12. veľmi zaujím.rozpráv. ….a čo sa týka tých ,,narod.osláv“…v mojej rodine, kt.reálne tvorím doma ja sama, prídu ku mne moje deti s partnerom či partnerkami, samozrejme nemusíme mať dáke občerstv., pretože sme radi, že sa stretneme a môžme sa porozprávať, no keďže sa zdržia, neprídu na pol hod., tak čosi na prejedenie človek nachystá…čo sa týka vianoc, tak tiež prídu, urobíme si klas.večeru, dáme dáky koláčik, pohár vína a hlavne sa porozprávame…ja nepekávam, pečiem s dcérou, kt.to rada robí aj počas roka, je to jej obľúb.činnosť…..samozrejme, niekto sa pri tom veľmi môže aj stresovať, no nie o tom sú tieto sviatočné dni… a narod.? tak mimor.pri okrúhl.narod.som napr.ja mala posedenie so svoj.blízkou rodinou v 1 reštike, inak sa stretneme u mńa doma na chvíľu, alebo ideme na punč do mesta, / kedže je to pred vian./no zdôrazňujem, jedná sa nám hlavne o stretnutie a porozprávanie sa…je to občas, nie kaž.týždeń, a sme radi, že sa stretneme a popýtame sa, ako sa máme, človek ku svojmu životu sa potrebuje niekam zaradiť/ aj keď je pravda, že ,,koronocirkus“ naše vzťahy s niekt.časťou rodiny ,,pošramotil“/ …….či už si to priznáme, alebo nie, vzťahy najviac vplývajú na to, ako sa nám darí…a je úplne jedno, či je to vzťah partnerský, pracovný alebo rodičovský….ak nám v týchto vzťahoch, kt.naozaj máme, niečo škrípe / môžem mať rodič. no nemusím mať partners. alebo je práve naopak /nebudeme spokojní vo svoj živote….lebo to, ako sa cítim, ako som socializovaný, či sa mám s kým porozprávať, či mi je dobre s ľuďmi, s kt. sa stretávam, pracujem alebo mám podob.záujmy- všetko to to spolu vplýva na kvalitu môjho života…všetko ostatné je až potom, no vzťahy a moje pocity v nich sú to najdôlež.,,kormidlo“, aspoň v mojom živote ….

 38. Ďakujem za krásne prianie a verím, že si to užívate podobne 🙂

 39. Údajne sú všetky silové zložky, aj v Rusku, očkované placebom.

Pridajte komentár

*