Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

So strácajúcou sa dôveryhodnosťou visí vládny kovidový hoax na vlásku


Print Friendly, PDF & Email

So strácajúcou sa dôveryhodnosťou visí vládny kovidový hoax na vlásku

Prinášame vám najnovšiu stručnú aktualizáciu o zlyhávajúcej operácii prebiehajúcej psychologickej vojny proti ľudstvu.

Ofenzíva svetových vlád proti vlastným ľuďom sa totižto v týchto chvíľach dostala do hlbších problémov, keď sa ďalej stráca jej dôveryhodnosť.

Dôvera je nevyhnutná aj pre propagandu

Dôvera vo vládu ako zdroj informácií je kľúčová a nenahraditeľná zložka akejkoľvek propagandistickej vojny.

Keď sa stane nedôveryhodným, pochybným či diskreditovaným zdroj šíriaci propagandu, je propagandistická vojna prehratá.

Problémy Johnsonovho režimu vo Veľkej Británii, ako aj ostatných režimov v Európe, vrátane Slovenska, spočívajú v ich pokračujúcom spoliehaní sa na PCR testy pri vytváraní štatistík, ktorých cieľom je ukázať „šírenie“ infekcie.

Pre operáciu psychologickej vládnej vojny bolo ťažkou ranou, keď sa prišlo na to, že PCR test je podvod.

K zvratu došlo po odhaleniach jeho veľkej nepresnosti, tendencii vytvárať tisíce falošne pozitívnych a – čo bol absolútne usvedčujúci dôkaz – po priznaní britskej vlády na jednej z jej vlastných webstránok, že PCR test vlastne NEDOKÁŽE zistiť živý infekčný vírus.

To robí neplatnými všetky „pozitívne“ výsledky, ktoré sa spoliehali na PCR test.

A to zase robí podvodnými všetky diagnózy „prípadov“ COVID-19, založené na pozitívnom výsledku PCR testu.

Teraz panuje presvedčenie, že počet „falošných prípadov“ môže dosahovať desiatky tisíc a môže sa týkať prevažnej väčšiny všetkých udávaných prípadov.

Aké sú skutočné počty „nových prípadov“ COVID-19?

Jeden pozorovateľ upozornil na to, že „ak vláda na základe PCR testov v nejaký konkrétny deň hlási, dajme tomu, 500 nových prípadov, skutočný počet prípadov je oveľa nižší a mohol by, teoreticky, byť dokonca nulový.“

To zasa znamená, že „infekcie“, ktoré štáty využili na ospravedlnenie zničujúcich lockdownov, ako ten, ktorým je práve postihnutý Londýn po panike zo šírenia „novej mutácie vírusu“, sú výmysly.

PCR test sa považuje za najnepresnejší zo všetkých používaných testov, no obzvlášť spoľahlivý nie je ani žiadny z ostatných.

Napríklad, britský premiér a všetci ministri priznali, že na letiskách používaný test, hoci stále lepší než ten PCR, je presný len na 7%, hoci hodenie si mincou bolo pre získanie správnej diagnózy opísané ako asi sedemkrát pravdepodobnejšie než PCR test.

Spisovateľ a horlivý pozorovateľ vlády Kieron McFarland povedal, že:

 „Keď vezmeme do úvahy výsledky tak silne zavádzajúceho testu, na ktorý sa spolieha ako na hlavnú taktiku presviedčania národa o tom, že sa epidémia šíri, tak je celkom možné, že možno žiadna epidémia vôbec nie je.

Vírus, to áno, ktorý spôsobuje vážne problémy malému počtu ľudí s už tak chatrným zdravím – ako to robí veľa iných vírusov – ale epidémia? Nie.

Čo vychádza na svetlo, je hoax takmer nepredstaviteľnej dvojtvárnosti a spôsobenej škody.“

Prírodná liečba osteoartritídy

Sme svedkami najrozsiahlejšieho podvodu v ľudskej histórii

Vlády sveta však test, a tiež jeho klamné výsledky, napriek tomu ďalej používajú na udržiavanie jedného z najpriehľadnejších a najničivejších podvodov v ľudskej histórii.

Momentálne je nejasné, prečo tak vlády mnohých krajín robia a nezdá sa, že by to v nejakom dohľadnom čase priznali a objasnili.

Jedna z teórií je, že sa to zdráhajú zmeniť preto, lebo im PCR test umožnil veľa mesiacov manipulovať štatistiky – alebo tak aspoň robili, kým sa na ten švindeľ neprišlo.

Medzitým zločinci, fungujúci pod krytím vlád, ďalej pokračujú vo vyhlasovaní prísnych a škodlivých lockdownov na základe chybných testov, v ďalšom podvode, znamenajúcom obrovské náklady pre štáty a ich občanov.

Sú vakcíny tým skutočným dôvodom masovej hystérie?

Dôvody pre toto konanie sú opäť nejasné, až na to, že pokračujúce zúfalé líčenie epidémie sa považuje za  nevyhnutné na presadenie nebezpečných vakcín v populácii.

Tá cesta vedie sama osebe do problému, keďže veľa vedcov a zdravotníckych profesionálov spustilo poplach kvôli nebezpečenstvám zaočkovania veľkého počtu ľudí vakcínami, ktoré neboli celkom preskúmané a testované na bezpečnosť a účinnosť.

Keby sa v nasledujúcich mesiacoch a rokoch objavili závažné nepriaznivé reakcie, mnohí ľudia, zapojení alebo spolupracujúci na akcii zaočkovať týmito látkami ľudí, by čelili obvineniam zo zločinov, vrátane zločinov proti ľudskosti.

V snahe udržať v chode svoju chybnú šou dnes vlády vynašli „objav“ nového kmeňa vírusu, aby „vysvetlili“ nárast vo svojich chybných štatistikách infekcií.

Jeden z mnohých problémov, ktorým vlády čelí, je ten, že potrebujú „rast“ infekcií, aby ospravedlnili uvaľovanie ďalších lockdownov a reštrikcií na oblasti a mestá.

Chytení do vlastnej pasce

Tie údajne rastúce infekcie – keby sa im verilo – ukazujú, že predošlé opatrenia, ako sú lockdowny, udržiavanie odstupu, nosenie rúšok a tak ďalej, boli nanič.

Tým sa vlády sveta svojimi podvodmi v podstate chytili do vlastnej pasce.

Preto vyhlásenie, že vírus zmutoval, skladá vlády na chvíľu dolu z toho konkrétneho háku – aspoň v to dúfajú.

To však zasa vystavilo ďalšiemu výsmechu ministra zdravotníctva Veľkej Británie, ktorého dôveryhodnosť sa už blíži nule, kvôli jeho neznesiteľnému, zahanbujúco falošnému roneniu krokodílích sĺz v nedávnom priamom televíznom prenose.

Jeden zdroj nám povedal, že:

„Celé počínanie vlády upadlo do monty-pythonovskej frašky, ktorá by bola zábavná, nebyť škôd a utrpenia, ktoré táto vláda spôsobuje národu.“

Záver

Ďalšie správy nasvedčujú, že hnev bežných ľudí na podvádzanie a úskoky vlád dosahuje bod varu, lebo sme svedkami pohľadu na vlády, ktoré akoby kombinovali neuveriteľnú neohrabanosť s nehanebným rozvracačstvom.

Výnimkou nie je ani Slovensko, kde hlavný hygienik najnovšie poskytol vládnym poslancom nakazeným COVID-19 výnimku z izolácie. To len preto, aby sa mohli zúčastniť zasadania parlamentu, na ktorom chcú zmeniť ústavný zákon, aby mohli donekonečna predlžovať núdzový stav.

Čiže to, za čo bežným ľuďom hrozia mnohoročné tresty odňatia slobody (šírenie nebezpečnej nákazlivej choroby), to pre koaličné panstvo zjavne neplatí.

Existuje snáď lepší dôkaz o tom, že celá táto pandémia je jedna obrovská fraška, ktorej jediným cieľom sa zdá byť potlačovanie práv a slobôd bežných občanov a zavedenie novodobej fašistickej diktatúry?

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: thelibertybeacon.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  Úplny súhlas s red.Bádateľa!!! to, že hlav.hygienik Mikas povolil pozit.nakaz.poslan. s cov. 19 sedieť v parlamente, tak to je pre mňa ozaj divné!…..tak zrejme to nie je také nutné a nebezpečné, ako nám to tu celý čas tvrdia!….no nie zrejme, URČITE!!!…..no a tie igelity ako ochranné opatrenie? no hotová komédia !!!…..takže teraz by už ozaj všetci mali mať jasno v tom, aké NEBEZPEČENSTVO je pre nás COV.19!…..ak to teraz niekt.ľudia nepochopia, tak to už nepochopia nikdy !!!……………..

 2. „Núdzový stav bude možné predlžovať donekonečna, poslanci Matovičovej vládnej koalície schválili novelu zákona“
  „Poslanci v súvislosti s novelou ústavného zákona o bezpečnosti štátu v pondelok schválili aj novelu zákona o Ústavnom súde SR. Rovnako o nej rokovali zrýchlene. Cieľom novely je doplniť možnosť prieskumu rozhodnutia o predĺžení núdzového stavu Ústavným súdom SR.

  Novelu poslanci odsúhlasil po tom, ako hlasovanie dvakrát preložili. Dôvodom bol nedostatok poslancov vládnej koalície pre karanténu. Na odsúhlasenie ústavnej novely totiž treba 90 hlasov poslancov. Dostatok poslancov koalícia nazbierala po tom, ako hlavný hygienik SR udelil výnimku poslancom NR SR, ministrom či prezidentke SR pracovať aj v prípade, ak sú pozitívni na ochorenie COVID-19.“
  „Pozrite si a zapamätajte si dobre ako hlasovali jednotliví poslanci TU.“
  https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=45191

  „Čaputová novelu zákona podpísala“
  https://www.infovojna.sk/article/nudzovy-stav-bude-mozne-predlzovat-donekonecna-poslanci-matovicovej-vladnej-koalicie-schvalili-novelu-zakona

  Čiže – keď sa vietor obráti – MY /Já a Rudolf/ – im odsúhlasime tresty smrti – zoznamy aktívnych osôb korona podvodu a ich obsadenie visia všade denne na mainstreame. A internet je ku.va, ktorá si pamätá!

 3. nejde mi do hlavy, keď by sa prestalo testovať. Nebolo by ani pozitívnych, ani negatívnych. Tí akože pozitívni by sa predsa vyliečili sami doma, netreba lekárov. A bude pokoj. Mýlim sa? Všetci sme omylní, no ja sa domnievam, že sa nemýlim. Je to však môj názor, ktorý nikomu nevnucujem.Tí, čo sú naozaj chorí, čo je asi bežný dlhoročný štandard, tých tuším uvádzajú“media! asi cez 2000. Opakujem, dlhoročný štandard. Najlepšie to vedia lekári. Pravdaže, som za to, aby sa týmto chorým poskytla tá najlepšia starostlivosť, asi na tej úrovni ako sa poskytla pašovi Borisovi Kollárovi. Ale ak sa mýlim, prepáčte mi, prosím…

  • Presne tak.

  • Presne tak, keby sa netestovalo, ludia by neboli stále vystrašení, že majú smrteľnú chorobu, hoci smrteľná je len pre pár ludí /to už je predsa známe, koho sa to týka najviac/ a ideme dalej ako pri obyčajnej chrípke v minulosti /liek na ňu nebol, človek ju len doma vyležal pár dní cca týždeň/ a mohol isť znovu do práce. Svet sa preto neuzatváral, hospodárstvo nelikvidovalo a umieralo sa vždy, tak ako dnes, len sa z toho nerobila panika. Ludia sú však hlúpe ovce a naletia drístom, lebo už majú mozgy vygumované tým neustálym čumením do mobilov……..

  • Vlado…veď tí pozitívni sa aj tak liečia sami doma a lekár je len na telefóne. Dokonca aj PN ukončí po telefóne alebo mailom otázkou, či si mal posledné tri dni nejaké príznaky? Ak nie , môže pacient na pracovisko. Takže je to vždy len na sebahodnotení pacienta za akého sa považuje. Nikto z kolegov nedostal žiadne lieky.
   Výnimkou sú tí, čo musia do nemocnice.

 4. „na tej úrovni ako sa poskytla pašovi Borisovi Kollárovi. Ale ak sa mýlim, prepáčte mi, prosím…“
  OK – ale bez toho Ilizariovho strojčeka – aby Kollárovi hlava neodpadla do hajzlu.

  Neprepáčime! Nepros! Lekári to nevedia najlepšie – najlepšie to vedia organizátori tohto podvodu. Si všimnite, ako AJ Fico – kovid veriaci – udržiava kovid divadlo pri živote!
  „„Je evidentné, že na túto schôdzu prídu niektorí vládni poslanci, ktorí buď sú pozitívni na COVID-19, alebo sa stretli s nejakými osobami, ktoré boli identifikované ako osoby pozitívne na túto nebezpečnú chorobu,“ povedal Fico. Uviedol, že poslancov Smeru-SD pôvodne ešte v nedeľu (27. 12.) požiadal, aby na schôdzu nešli, z politických dôvodov.
  Fico tvrdí, že poslancom, ktorí prídu do NR SR pozitívni na COVID-19, hrozí trest odňatia slobody na štyri až desať rokov, pretože ide o trestný čin šírenia nebezpečnej a nákazlivej ľudskej choroby. Očakáva, že generálny prokurátor vysvetlí koalícii, že obyčajnou vyhláškou hygienika nemôže obchádzať trestnoprávnu zodpovednosť poslancov.“

  Tak z karanténnych, alebo z politických dôvodov doboha kovidového Jehovového!
  https://www.infovojna.sk/article/video-kazdemu-poslancovi-pozitivne-testovanemu-na-covid-19-hrozi-v-pripade-vstupu-do-parlamentu-10-rokov-vazenia-varoval-fico

  • Maroš,
   lenže to, „..aká choroba sa považuje na účely Trestného zákona za nákazlivú stanovuje stále platná a účinná Vyhláška č. 105/1987 Zb. ktorou sa určuje, ktoré choroby sa považujú za nákazlivé v zmysle Trestného zákona.
   Domnievame sa, že vzhľadom na výpočet chorôb v nej stanovených, nemožno COVID 19 považovať za nebezpečnú nákazlivú chorobu, podľa toho pargrafu, a teda v spojitosti s koronavírusom nemôže do úvahy prichádzať stíhanie za tento trestný čin.“ hovorí právnik
   https://ficek.sk/trestne-stihanie-za-nedodrzanie-karanteny-131

   a presne ako hovoríš, nemajú byť teda za čo stíhaní ..a to by mal právnikFico vedieť… Ak si niekto pozrie tú vyhlášku, tak zistí, že je účinná od 1.1.1988 a zmenená nebola Vyhláška č. 105/1987 Zb.
   Obsahuje prílohu s 36 nákazlivými chorobami a covid tam nie je.
   https://www.zakonypreludi.sk/zz/1987-105

   alebo ak niekto má iné zákonné info, nech ma prosím opraví…

  • Vážená pani Emily, ďakujeme za dobrý blog.
   Ja som prečítala (prebehla) príbalovým letákom firmy Pfizer na toto očkovanie v angličtine – hrozné, hrozné.
   A to je „vrchol“ keď to hovorím vo svojom okolí ešte ma napomenú „že nie som pozitívna“.
   Bohužiaľ je obrovská nevedomosť, potom mnohí sa dajú podplatiť…
   Ale to je smutné, že tí čo sa dajú očkovať pred kamerami, nedostanú tú vakcínu čo je určená pre nás ovečky ale nejaké placebo alebo sa im to len priloží k ramenu…

 5. Dnes na web stránke Dr Mercolu nabehli články čo odhaľujú a odhaľujú. Napr. tento:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/12/29/asymptomatic-covid-testing.aspx
  COVID Conflicts: Asymptomatic Testing, Lack of Danger to Kids
  COVID konflikty: Asymptomatické (bezpríznakové) testovanie, nedostatok nebezpečenstva pre deti.
  Behom dňa to prečítam.

 6. Definitiva

  Nemůžeme jednoznačně v této chvíli potvrdit, jestli je naživu, nebo je mrtvá, ale můžeme s vysokou pravděpodobností říct, že beze stopy zmizela a od okamžiku vakcinace se po ní země slehla.
  https://aeronet.cz/news/spiknuti-okolo-zdravotni-sestry-tiffany-dover-nabira-neuveritelne-obrysy-na-schodisti-pred-medii-se-za-ni-vydavala-jeji-kolegyne-s-podobnou-tvari-prava-tiffany-zmizela-a-ve-chvili-kdy-ji-lide/

  • ja som nedávno na you tube pod nejaké video, okrem iného, napísala, že sa šíri video o tom, že táto sestrička je pravdepodobne mŕtva a you tube mi tento komentár bleskovo zmazal, z čoho usudzujem, že som trafila kliniec po hlavičke

 7. https://www.naturalnews.com/2020-12-28-yes-bill-gates-said-that-heres-proof.html#
  Yes, Bill Gates Said That. Here’s the Proof.
  Áno, Bill Gates toto povedal. Tu je dôkaz.
  Napr. v júni 2020 na TED konferencii povedal, že budeme potrebovať digitálne vakcinačné pasy.
  Toto by sa malo celé preložiť, ako všetko bolo dopredu naplánované, je tu presne vysvetlené 5 G, ako každý z nás bude pod kontrolou, na všetkom zarába Bill Gates…

 8. Definitiva

  Písal som to dávnejšie, zopakujem. Neexistuje korona pandémia, ani epidémia, ani okresná nákaza. Chýbajú klinické príznaky, človek bez príznakov nie je chorý. Človek pozitívny na testy, alebo pozitívny na protilátky a bez príznakov ochorenia NIE JE CHORÝ! Chýbajú nekonečné rady nových chorých v ambulanciách a pohotovosti. Na lôžkach sú pacienti, ktorí sa môžu liečiť doma. Starcov so zničeným zdravým a s niekoľkými ťažkými civilizačnými diagnózami zmetie zo sveta aj slnečný lúč a pozitívny test u týchto ťažko chorých nie je dôkazom virusu SARS Cov2 a už vôbec nie korona infekcie, okrem korona vírusu by ste u nich našli zoologickú záhradu vírusov a baktérií, pričom sa priamo vírus nehľadá, ale robí sa len podvodný test.

  Dodnes nebol izolovaný z chorého človeka ani jeden živý vírus SARS Cov2, potvrdzujú to odborné autority a niektoré štátne inštitúcie /CDC/.
  Genetická štruktúra dnes známeho vírusu SARS Cov2 bola skonštruovaná na počítači, ten určil aj RNA na výrobu vakcíny proti neexistujúcemu vírusu.

  Celá korona pandémia existuje len a len v ľudskej mysli a to na základe čísel z falošných a podvodných testov, o ktorých samotný autor hovorí, že nie sú určené na plošné testovanie. Test určuje len RNA častice, ktoré sa bežne vyskytnú v tele človeka, tie sa pomnožia, počet množení nie je zverejnený, každý štát to má inak. Nájdené pomnožené RNA častice sú len indikáciou na možný výskyt vírusu, samotný vírus sa musí potvrdiť iným testom, ktorý musí byť podmienený klinickými príznakmi.

  Ak sa prestane testovať na koronu, tak sa stane to, že sa nič nestane. Nebude ani viac chorých, ani mŕtvych.

  Existujú tri druhy korona vírusu:
  Prírodný, s ním žijeme od nepamäti a nijako nám, neškodí.
  Laboratórny, biologická zbraň, čas ukázal, že nefunguje. Ale nikto nehľadá vinníka, ktorý spôsobil výskum /zakázaný/ a únik vírusu. Elity Západu predsa nebudú vyšetrovať a súdiť sami seba. Pritom zdroje z USA už mesiace dopredu upozorňovali, že nákaza vznikne v Číne a bude mať katastrofické následky. Gates tiež robil cvičenie na potlačenie pandémie. To sú geniálni vizionári, oni vopred ohlasovali 2. aj 3. vlnu korona, ale typ budúcej chrípky a účinnú vakcínu predpovedať nevedia. A ľudia veria takýmto idiotom a podliehajú panike.
  Tretí typ je politický Covid vírus, ktorý je po celom svete a všetkými vládami aj korporáciami využívaný na individuálne ciele, vrátane podvodníka Matoviča. Tento vírus existuje len v mysliach vystrašených ľudí a to v podobe pozitívnych nezmyselných testov.
  Všimnite si, že všetok korona chaos má autorstvo u svetovlády, politikov a nie u odbornej lekárskej verejnosti. WHO a OSN sú ovládané elitami! Známy sú aj podliaci MUDR, ktorý sú korumpovaní elitami, Fauci, Prymula, Mikas, jezuita Krčméry-Gates je svätec, Jarčuška, poradca vlády a díler farmaceutov…
  „Je to ako narodenie Ježiša Krista. Kto sa nedá hneď zaočkovať má ťažký hriech“ hovorí vo videu Prof.MUDr. Glasa, pomätenec, vrchol primitivizmu.
  Proti nim stojí armáda profesionálov, ktorí do médií nesmú.

  Nemocnice dostávajú príplatky za Covid pacienta, to je štátna korupcia. Chrípka a iné dýchacie ochorenia zázračne zmizli a vyskytuje sa len Covid.

  Jedno zo zneužití Covid je aj strata osobných slobôd, zavedenie dozoru nad každým jednotlivcom a tomu zodpovedajúca rýchla zmena legislatívy v prospech politickej moci, ktorej povinnosti sú určované na veľvyslanectva USA v Bratislave.
  Americký DeepState sa od r.1989 zažral hlboko do slovenskej politiky a s rozpadom USA padnú aj politické bábky na čele s p-rezidentkou USA na Slovansku a Vantajmom.

  Logika:
  Ak sú rúška účinné, tak ten čo ich nosí je chránený a nemá dôvod napádať ľudí bez rúška.
  Ak sú vakcíny účinné, tak vakcinovaní sa nemá čo báť nákazy Covid.
  Fakt: Pfizer povedal, že nevie garantovať imunitu, lebo na posúdenie účinnej imunity je krátky čas. Zbavil sa zodpovednosti za nežiadúce účinky vakcíny.
  Už len toto stačí na to, aby boli slovenskí politici postavení pred tribunál za zločiny proti ľudstvu, lebo poznanie je rozpore s opatreniami vlády.

  Švédsko, Bielorusko, Sev. Kórea, nemajú opatrenia, nemajú ani Covid. V Bielorusku sa pritom demonštruje, ľudia sú husto pri sebe, asi tam žijú imúnne mimozemské entity v ľudskom tele. Švédsko je zvláštne tým, že je pod diktátom Západu a bolo im dovolené nerobiť opatrenia a Covid ich tiež nemiluje.

 9. Definitiva
 10. Tu ide iba o to, aby donútili ludí sa dať očkovať,čipovat,a absolútne bezvýhradne poslúchat.To je ich jediná úloha.

 11. Prekopírovala som jeden blog:
  Evropská unie schválila vakcínu Pfizer na území EU podmínečně a nařídila Pfizeru, že závěrečnou klinickou studii musí předložit do konce roku 2023. To znamená, že stovky milionů obyvatel EU se stanou pokusnými králíky v největší a gigantické klinické studii v historii.

 12. https://banned.video/watch?id=5fea9583e41abb17ccb37c0c
  WHO Scientists Admit Vaccine Won’t Stop COVID
  Vedci z WHO pripúšťajú, že vakcína nezastaví COVID

 13. Tu je to preložené do čestiny:
  https://orgo-net.blogspot.com/2020/12/video-zdravotni-sestra-s-ochrnutou.html
  Video: Zdravotní sestra s ochrnutou tváří varuje před vakcínou na Covid-19
  Poslechněte si zdravotní sestru z Nashvillu, Tennessee, kterou po očkování proti Covidu postihla Bellova obrna – ochrnutí poloviny obličeje

 14. https://orgo-net.blogspot.com/2020/12/medialni-komedie-falesna-vakcinace.html
  Mediální komedie: falešná vakcinace Babiše (66) a válečné veteránky (95)

 15. http://www.nwoo.org/2020/12/28/varovani-politikum-jakykoli-natlak-na-plosnou-vakcinaci-pripravkem-ktery-ani-nema-hotove-klinicke-zkousky-je-biologickym-pokusem-a-tedy-zlocinem-proti-lidskosti/
  Varování politikům: jakýkoli nátlak na plošnou vakcinaci přípravkem, který ani nemá hotové klinické zkoušky, je biologickým pokusem a tedy zločinem proti lidskosti

 16. https://www.youtube.com/watch?v=jnDGR5u4IiA
  27.12.2020 Príchod služobníkov na vakcináciu

 17. https://www.youtube.com/watch?v=kjjuL02lW7o
  27.12.2020 Stretnutie s anjelskou hliadkou

 18. přidávám také jeden odkaz ,chcete -li stránku KOB-Forum si můžete uložit bývají tam zajímavé překlady článků a názory,Bůh nám pomáhej .

 19. Dobre to povedal pápež, teda čo som postrehol.
  , jediné dobré čo povedal ——očkovanie je vstupenka do Kráľovstva nebeského——kto sa tam nedostane, tak do Pekla, to je fuk. Podstatné je, že je ti vstupenka. Arivederči Život, ale čo, veď Večný život má byť krásny, len akosi sa tam nikomu nechce

 20. Toto sa oplatí prečítať:
  https://www.eurorespekt.sk/nazory-odbornikov-z-oblasti-mediciny-a-genetiky-na-vakcinu-firmy-pfitzer-a-vakcinaciu-vyvolavaju-hrozu/
  Názory odborníkov z oblasti medicíny na vakcínu firmy Pfizer a vakcináciu vyvolávajú hrôzu
  Prekopírovala som jedného z nich:

  Dr. Rashid Buttar
  Fauci je zločinec. Presadzuje vakcínu, o ktorej nemáme poňatia, čo spôsobí. Oni ohlupujú spoločnosť. Začnú robiť očkovania a tí, ktorí vakcínu neprijmú, budú považovaní za disidentov.
  Že vakcína je niečo, čo by som mal považovať za bezpečné pre moje telo a telo mojich detí?
  To skôr budem mŕtvy než k tomu dôjde. V žiadnom prípade nikomu nedovolím, aby nám vzal naše zvrchované právo. Záleží mi na mojich deťoch. Záleží mi na mojich vnúčatách, na všetkých našich budúcich potomkoch, na budúcnosti ľudstva. A to ma znepokojuje! Je načase to tu vyčistiť. Je načase zobrať ľudí podobných Gatesovi, Faucimu a hnať ich k zodpovednosti za to, čo urobili. Preto riskujem svoj život…
  A čo ma vážne štve, je to, že sú tisíce, desaťtisíce doktorov a vedcov, ktorí vedia, že toto je podvod a nič nehovoria. Buď sa boja spoločenskej ostrakizácie (vylúčenia zo spoločnosti), že budú kritizovaní alebo potupení, alebo sa boja, že prídu o licenciu. Preboha, toto mení planétu!
  Každý vedec a doktor, ktorý vie, že toto je podvod, musí začať hovoriť.

  • Dr. Med. Walter Weber
   Pani Merkelová teraz dáva nemeckú populáciu k dispozícii farmaceutickému priemyslu ako laboratórne potkany. Lekári, musíte sami informovať, pretože pokiaľ to neurobíte včas, stanete sa jedným z laboratórnych potkanov, ktorí sú násilne očkovaní.

   • Dr. Wolfgang Wodarg
    Táto vakcína odpovedá genetickej modifikácii ľudského genómu. Očkovaná osoba sa stane geneticky modifikovaným organizmom. Ľudia to musia vedieť. Nedávajte očkovať deti, ani seba. Je to podvod! A tieto machinácie fungujú len vtedy, keď nás pomocou informačných prostriedkov a politiky vydierajú, aby v nás vyvolali strach…
    To čo sa teraz deje, hraničí s genocídou. Musíme ich postaviť pred súd za zločiny proti ľudskosti.

    • ….dodávam, že tieto GMO bytosti budú spadať aj pod obchodný zákon a budú vlastníctvom firiem, ktoré túto GMO modifkáciu vyvinuli a patentovali si ju – teda sú jej vlastníkmi a tým aj vlastníkmi bytostí, ktoré túto modifikáciu majú už trvalo zabudovanú vo svojich génoch (očkovaní sú novodobí otroci, ktorí o tom ani netušia)

  • Dr. Roberto Petrella
   Očkovanie proti vírusu, ktoré neposkytuje imunitu, ako to je v prípade tohto vírusu, je úplne absurdné. Pomyslenie na vakcínu je celosvetovým podvodom pokiaľ (7 miliárd ľudí) bude nútených dať sa očkovať, bude to skutočne kolosálny podnik.
   Ako sa dá vyrobiť vakcínu proti vírusu, ktorý sa mení od rána do večera?
   Dr. Carrie Madej
   Skúmala som navrhovanú vakcínu proti covidu-19. Toto je moje varovanie svetu. Táto nová vakcína nie je rovnaká ako štandardná vakcína proti chrípke. Ide o niečo úplne odlišné, celkom nové a celkom experimentálne vo vzťahu k ľudstvu. Technológie, ktoré sú s touto vakcínou zavedené, môžu úplne zmeniť spôsob akým žijeme, kto sme, čo sme a to veľmi rýchlo. Najprv dostanete vakcínu – geneticky modifikovanú RNA alebo DNA, a tá sa stáva trvalou súčasťou vášho genómu.
   Dr. Andrew Kaufman
   Pokiaľ sa pozriete na celkovú úmrtnosť, uvidíte, že je tento rok rovnaká ako v predchádzajúcich rokoch.
   Prof. Dr. Sucharit Bhakdi
   Považujem tieto génové vakcíny za experiment na ľuďoch, ktorý je zakázaný. Nemôže sa stať, aby toto šialené očkovanie bolo vykonané na našich deťoch a vnúčatách. To by znamenalo koniec tejto spoločnosti. Nedopusťte to!

 21. Slavomir Durej
 22. Oplatí sa vypočuť tento podcast:
  https://gloria.tv/post/kJgyjcTMP9iD4qonMNc7hMf6f
  Lékař varuje – Neberte si vakcínu na Covid. 13.10.2020 MUDr. Marek Obrtel, Thomayerova nemocnice, Praha 4.

 23. na prvý pohľad by sa mohlo zať, že tento príspevok s témou nesúvisí – ale ozaj len na prvý pohľad ….
  https://www.facebook.com/MUdrIDavid/
  Zaměstnankyně Dominionu předala Kongresu operační příručku k volebním a sčítacím strojům obsahující pasáže k zapínání funkcí na falšování výsledků voleb
  Před Vánoci vypovídal před Kontrolním výborem Kongresu státu Michigan generální ředitel firmy Dominion Voting Systems John Poulos (obrázek 1). Pod přísahou zákonodárcům tvrdil, že volební a sčítací přístroje této firmy neumožňují „překlápění“ hlasů odevzdaných jednomu kandidátovi na hlasy počítané jinému kandidátovi. Při výslechu rovněž popřel, že by přístroje bylo možné připojit k internetu a takto odesílat hlasy ke „zpracování“ mimo volební místnosti.
  Zaměstnankyně firmy Melissa Carone (obrázek 2) jej však veřejně usvědčila ze lži. Během své výpovědi, k níž se dobrovolně přihlásila, předala kongresmanům operační příručku k volebním strojům, která v kapitole 11 obsahuje návod k nastavení stroje, aby „překlápěl“ hlasy odevzdané voliči pro úřadujícího prezidenta Donalda Trumpa na hlasy započítané pro kandidáta „Demokratické“ strany Joea Bidena. Podle sítě amerických lokálních novin The Epoch Times během svého svědectví předložila i videozáznam, který natočila ve sčítacím centrum TFC v Detroitu, v němž byly počítány korespondenční hlasy, a který dokládá, že přístroje byly připojeny k internetu. Na videu, který svědkyně natočila, je zachycen techniky firmy Dominion při zapojování sčítacího stroje do internetové sítě.
  Těchto operačních příruček vytiskla firma před prezidentskými volbami desítky tisíc a byly distribuovány do všech 24 států USA, které používají hlasovací a sčítací stroje od Dominionu. Výpověď zaměstnankyně firmy učinila z generálního ředitele Dominionu žhavého kandidáta na pětiletý pobyt ve federální věznici. Lhaní pod přísahou před soudem nebo vyšetřovacím orgánem Kongresu je podle federálního Trestního zákoníku závažný zločin.
  Pasáže o funkcích umožňujících falšování voleb se přesně shodují s tím, co o přístrojích během jejich forenzního vyšetřování zjistil soudní znalec Russell Ramsland, kterého prověřením strojů pověřil soud v okrese Antrim. Jeho znalecký posudek odevzdaný soudu počátkem prosince popisuje, jak stoj přetvářel hlasy odevzdané voliči pro Donalda Trumpa na hlasy započítaně pro Joea Bidena.
  Při forenzním zkoumání přístrojů použitých v okrese Maricoba v Arizoně znalecký ústav prokázal, že stroje odesílaly data o odevzdaných hlasech z volební místnosti do německé pobočky firmy Dominion ve Frankfurtu nad Mohanem, kde byly data pozměněna tak, aby vytvářela dojem, že více lidí hlasovalo pro Bidena. Bidena.

 24. Fiif, nám, spriaznencom Bádateľa – keďže chodíme s dokorán otvorenými očami – je jasné, že s témou škandalózneho covid-podvodu Váš príspevok súvisí; možno až príliš. Však Trump má v pláne vyhodiť z Bieleho domu mRNA-vakcinátora doktora Fauciho, bojuje aj proti 5G sieťam, PROTI odtrhnutiu Severnej Ameriky na prospech Číny… no bodaj by mu dovolili spriaznenci Bidena vyhrať voľby!
  Ja dúfam, že ak vyhrá pravda a spravodlivosť, a do prezidentského kresla v januári právom zasadne skutočný víťaz volieb Donald Trump, bude to výhrou nielen pre Ameriku; vydýchneme si aj my ostatní. Teda aspoň na čas, kým znova mocní tohto prehnitého svetového systému nevymyslia nejakú ďalšiu obludnosť – ešte väčšiu, ako bol tento neexistujúci, resp. umelo vytvorený „vraždiaci vírus“, ktorý sa ani dodnes odborníkom nepodarilo izolovať…

  …no na vystrašenie a oklamanie bezmála celého sveta nebol tento megapodfuk zas až taký jalový nápad…
  Ibaže mal jednu závažnú chybičku krásy: Predčasne praskol.

  …na zruinovanie ekonomiky malých štátov, na ochladnutie medziľudských vzťahov, na dôveru v našich politických vodcov a – žiaľ – aj na dobrovoľné ukončenie mnohých ľudských životov však toto primitívne, absurdné divadlo úplne postačilo…

 25. Vysoké počty úmrtí na „covid“. Prestal sa uvádzať vek zomrelých a ich prvotné choroby. Ak náhodou ukáže tv obrazovka pohľad na tieto nemocničné oddelenia, tak samučkí staručkí ľudia. To mi niekto chce povedať, že nezapôsobil zákon prírody,ktorý tu existuje a existovať bude, že budeme zomierať aj bez covidu.
  Nech sa porovnajú čísla zomrelých roky dozadu. Zaujíma to ľudí, prečo sa to neuvádza,prečo nemôžeme byť informovaní. Komu na to záleží?
  Veď aj negatívne a stále sa opakujúce informácie zabíjajú a znehodnocujú ľudský život. Prispievajú k tomu veľkou časťou média poplatné vládam.

Pridajte komentár

*