Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Slávna obávaná dánska štúdia: Rúška vás pred koronou neochránia


Print Friendly, PDF & Email

Nedávno sme v našom článku informovali o tom, ako dánski autori doteraz najväčšej štúdie skúmajúcej účinnosť rúšok na predchádzanie šírenia infekcie COVID-19 mali problémy s jej publikáciou.

Poslali svoju štúdiu na posúdenie trom najvýznamnejším medicínskym žurnálom (The Lancet, The New England Journal of Medicine a JAMA), no žiaden z nich nenašiel odvahu ju publikovať.

Čo neželané zistila štúdia, že sa všetci zľakli?

Natíska sa tuto otázka, že prečo sa tieto žurnály uvedenej štúdie tak obávali? Veď predsa, ak boli dodržané všetky vedecké postupy a štandardy, tak by nemal byť problém publikovať akékoľvek závery.

Na tom je totiž založená veda – že sa publikujú všetky vedecké zistenia a nie iba tie, čo niekomu vyhovujú alebo to, čo si niekto zaplatí. To už potom nie je veda, ale ideológia či politika, ako to aj potvrdil rozhovor s autormi štúdie.

Poďme sa teda pozrieť na to, čo sa vlastne zistilo.

Uvedená veľká dánska štúdia skúmala na 6000 dobrovoľníkoch účinky nosenia rúšok na predchádzanie šírenia infekcie COVID-19. Polovica, teda 3000 ľudí, rúška nosili a zvyšných 3000 ľudí tvorilo kontrolnú skupinu.

Hlavným zistením štúdie bolo, že rúška len málo alebo vôbec neznižujú mieru infekcie COVID-19. Konkrétne, vedci namerali 2,1% mieru infekčnosti u ľudí bez rúška a 1,8% u ľudí s rúškom. Rozdiel je teda minimálny.

Avšak, ako uvádzajú vedci, pre nízky absolútny počet prípadov nákaz (53 verzus 42) majú vyššie uvedené čísla nižší stupeň štatistickej významnosti.

Najprekvapivejšie zistenie štúdie

Čo však vedcov prekvapilo najviac, bolo zistenie, že ak ľudia nosili rúška nie leda-ako, ale presne podľa inštrukcií, tak počet infekcií vzrástol z 1,8% na 2,0%.

To už bolo takmer rovnako ako 2,1% miera nákazy u ľudí, ktorí tvorili kontrolnú skupinu bez rúšok.

Inými slovami:

Ľudia, ktorí nosili rúško správne, mali vyššiu mieru nákazy ako ľudia, ktorí rúško nosili nesprávam spôsobom!

Ďalšie zaujímavé zistenia štúdie

Okrem už uvedených hlavných poznatkov o efektivite (či neefektivite) rúšok, vedci dospeli k niekoľkým ďalším zaujímavým zisteniam.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Tak napríklad, hlásené symptómy ochorenia sa výrazne nelíšili medzi tými s rúškami a tými bez rúšok. To vyvracia argument zástancov nosenia rúšok, že rúška znižujú vírusovú nálož, a teda zmierňujú príznaky prípadnej infekcie vírusom.

Pre iné respiračné vírusy štúdia zistila mieru infekcie 0,5% pri skupine s rúškami oproti 0,6% pri skupine bez rúšok.

Takže podobne ako pri COVID-19, aj pri iných vírusoch je ochranný efekt rúšok minimálny.

Ďalej, 91 účastníkov štúdie hlásilo, že sa ochorením COVID-19 nakazil niekto iný z ich rodiny (u 52 s rúškom a u 39 bez rúška). Len 3 z tých 91 uviedlo, že sa od príbuzných nakazili sami – 2 s rúškom a iba 1 bez rúška.

Tu sa žiada uviesť, že štúdia primárne skúmala, ako rúško chráni jeho nositeľa, nie ostatných, nakoľko sa konala v apríli a máji, kedy v Dánsku ešte nebolo nariadené plošné nosenie rúšok.

Spomínaná štúdia bola pomerne veľká, keďže zahrňovala 6000 ľudí. Avšak vzhľadom na pomerne nízky počet infikovaných v oboch skupinách, by bolo vhodné urobiť ďalšiu štúdiu na násobne väčšom počte ľudí, aby sa dosiahla lepšia štatistická významnosť.

Záver

Hoci dánska štúdia má isté obmedzenia, jasne ukázala, že nosenie rúšok, dokonca aj presne podľa inštrukcií, ich majiteľovi poskytuje len minimálnu ochranu pred nákazou novým koronavírusom.

Ak toto platí pre chirurgické rúška, s ktorými pracovala štúdia, tak aká potom môže byť účinnosť plátenných rúšok?

Ďalej je nutné uviesť, že plošné nosenie rúšok v interiéroch aj exteriéroch, ktoré je na Slovensku znova zavedené už od októbra, nedokázalo zabrániť vysokému jesennému nárastu „nových prípadov“.

Hoc o testovaní a vykazovaní „nových prípadov“ si myslíme svoje, no nateraz vychádzajme z oficiálnych údajov. Na tomto mieste sa nebudeme púšťať do debaty, koľko z tých prípadov je reálnych a koľko falošných.

Dr. Henning Bundgaard, kardiológ z Kodaňskej univerzity, sa k ich výskumu stručne vyjadril: „Naša štúdia naznačuje, koľko prínosu vám poskytuje rúško – Nie veľa“.

Medzi riadkami sa dá vyčítať, že autori tejto štúdie museli znížiť mieru svojho prezentovaného skepticizmu k rúškam, aby sa im ju podarilo dostať cez ruky editorov medicínskych žurnálov.

Stop Candida

Zdroj: thelibertybeacon.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Teraz nabehol tento článok:
  https://www.naturalnews.com/2020-11-27-doctors-warning-covid-vaccine-put-you-down.html#
  Hrozné, hrozné aké vedľajšie účinky bude mať vakcína proti Covidu-19. Je tam aj obrázok aké boľavé vredy to môže vytvoriť, teplotu, bolesti tela, migrénu, celodenné vyčerpanie…

  • Jean – ak máš čas sa prehrabať v článkoch v angličtine o vakcíne Sputnik V. – pokiaľ viem je vvvíjaná na princípoch prirodzenej imunitnej reakcie – technológie zo 70-tych rokov, a má širokospektrálny záber – v očakávaní novej mutability RNA vírusov očakávaných kmeňov – zmysle protizbrane v prípade použitia biologickej zbrane proti Rusku. Pátram po akejkoľvek zmienke o použití génového inžinierstva a nanotechnológie. Ja to skúsim vyhrabať z ruských zdrojov – musí niekde existovať „marketing“, keďže Rusko to má vyrobiť o. i. štátov /Brazília, Filipíny/ – v množstve 100 miliónov kusov pre Indiu /Rusko buduje prepojenie Hodvábnej cesty s Indiou/. Vakcína Sputnik 5 by mala stáť 10 USD a mala by byť podávaná v 2 dávkach iného zloženia s odstupom 3 týždňov.
   https://duckduckgo.com/?q=vaccine+Sputnik+V+content&atb=v236-1&ia=web

 2. Narazil som na dosť podrobný článok o vakcíne Sputnik V., ale to prasa Google mi blokuje Translator – lebo „zachytili nezvyčajnú aktivitu, takže urobím to tak, že originál text dám do komentára a zdrojový link do odpovede naň. Pokiaľ sa zobrazí text tu – malo by sa dať preložiť článok z angličtiny tu na stránke – z inej URL adresy. Takže hókus pókus…

  Milý pán Google…
  „Táto stránka sa zobrazí, keď služba Google automaticky rozpozná žiadosti prichádzajúce z vašej počítačovej siete, ktoré zrejme porušujú Zmluvné podmienky. Platnosť tohto zablokovania vyprší krátko po zastavení odosielania týchto žiadostí. Dovtedy budete musieť pri používaní našich služieb zadávať znaky z obrázka CAPTCHA.

  Táto aktivita mohla byť odoslaná škodlivým softvérom, doplnkom prehliadača alebo skriptom, ktorý odosiela automaticky vygenerované žiadosti. Ak zdieľate sieťové pripojenie, požiadajte o pomoc svojho správcu — za vzniknutý problém môže byť zodpovedný iný počítač používajúci rovnakú adresu IP. Viac informácií

  Niekedy vás môže systém vyzvať, aby ste zadali znaky obrázka CAPTCHA. Môže k tomu dôjsť v prípade, že používate rozvinutejšie výrazy, ktoré používajú aj roboty, alebo vtedy, keď odosielate žiadosti príliš rýchlo. “
  ————————————
  A originál text článku…

  Russia Claims Sputnik V Vaccine Success, Mass Vaccinations To Begin Soon

  A few days, Pfizer has revealed the first interim phase 3 results for any Covid-19 vaccine. And with this news, Russian authorities have also announced their vaccine candidate has shown promising results. And experts have stated that Russian data is showing encouraging results. They have also warned people that positively effective results are based on a deficient number while terming it a premature result.

  The sputnik-V vaccine has entered its final stage trials, and researchers are saying that all data will finally be published in peer-reviewed journals. And the director of Gamaleya Center, Alexander Gintsburg, said that vaccinations on a massive scale would begin in Russia in the coming weeks.

  Like many other states, Russia has also been working on its Covid-19 vaccine termed Sputnik V. It is the same vaccine that made international news a few months back when Russian President Vladimir Putin gave it regulatory approval. It was taken as a huge controversy as at that time; this vaccine didn’t even enter its final stage trials.

  Sputnik V is a vaccine designed traditionally. It contains a harmless adenovirus to enable the immune system to recognize the protein SARS-CoV-2 uses to infect cells. And such a vaccine based on Adenovirus is not a new thing, as they have a safe history in treating illnesses.

  There was a problem with being familiar with Adenovirus and the Adenovirus-based vaccine, as a lot of people’s immune system has already utilized it somehow. To cater to this concern, the Russian vaccine has been engineered with two different Adenoviruses. This way, if Adenovirus is familiar with a person’s body in the first shot, it won’t be in the second one.

  National Research Center for Epidemiology and Microbiology in Russia has offered up the first look at the data of phase 3 trials of Sputnik Vaccine. However, they have mentioned while 40,000 participants are a part of the ongoing trial, just 16,000 have reached far enough to be included in the analysis.

  Researchers are claiming the Adenovirus present in the Sputnik V vaccine has shown 92 percent effective results. And this data is taken from twenty Covid affected individuals out of a cohort of 16,000 cases. Which to say might not be enough in comparison to analyze the data on a large scale. And rushing to distribute the vaccine based on these preliminary results might cause health issues.

  However, taken on its merit of the preliminary results, the data seems to be a hopeful indication that various vaccines in their development stages might beat the virus effectively.

  A researcher from Imperial College London, Charles Bangham, said these initial results had shown hope. However, the adenovirus-based vaccine comes with its due share of pros and cons.

  One of the biggest plus sides of this vaccine is its easy distribution, as such adenovirus-based vaccine doesn’t require ultra cold-storage as it is needed to protect mRNA-based vaccines. The Russian vaccine is best suitable for low-developed countries that might not sustain the ultra-cold supply chain of the vaccine.

  Gintsburg also mentioned that making the effective interim results public will help in mass vaccination in Russia in the following weeks. Sputnik V vaccine will soon be available for masses of the population worldwide, and the credit for that goes to the production scale-up at new manufacturing sites.

  • Zdrojový link k článku – v ponukovej lište hore sú zaujímavé témy tohto webu!

   https://wonderfulengineering.com/russia-claims-sputnik-v-vaccine-success-mass-vaccinations-to-begin-soon/

   • Ja osobne neverím ani tej ruskej vakcíne, myslím, že to je len menšie zlo.

    • Definitiva

     Moje stanovisko na všetky vakcíny je odmietavé.
     Ale je principiálne nebezpečné myslieť v kategórii verím, neverím. Svet sa dá pochopiť jedine na faktoch a logike, čiže buď viem, alebo neviem.
     Ja viem, že Sputnik funguje na inom princípe, ako Západné RNA vakcíny. Popis účinku vakcíny zodpovedá klasickým socialistickým vakcínam proti bakteriálnym a vírusovým nákazám. Ale vakcinovať sa zaručene nenechám, lebo Covid epidémia neexistuje.

     • Definitiva

      Drt. Bukovský klesol pod úroveň zeme, keď v jednom videu sa vyjadril opovržlivo u ruskej vakcíne: nenechám sa predsa vakcinovať ruskou vakcínou… tiež zabudol povedať, v čom je ruská vakcína horšia. Povedal to v čase, keď už boli známe výsledky nezávadnosti ruskej vakcíny. On sa ruskou nedá vakcinovať, nemá argumenty, nevie-nepovedal prečo, on VERÍ Západu, Západ je pupok sveta, on si počká na ich vakcínu. Slepá VIERA v Západ, v náboženstvo, v Covid sektu… Chorá myseľ.

     • Definitíva – už to tu trúbim dlho – prebieha uvádzanie nových kádrov do politiky – bukovský zrejme sníva o tom, že raz bude ministrom zdravotníctva a dostane sa do toku peňazí, prípadne skončí ešte lepšie v EU parlamente. Základ je byť v povedomí verejnosti a bojovať proti niečomu čo verejnosť serie. Prípadne byť zábavný. Spomeňte si ako bola zvolená Flašíková-Beňová znovu do EU parlamentu, keď sa za ňou tam zavreli dvere a tu o nej nebolo 4 roky počuť – Flašík nabehol do TV formátu Let’s dance a udržiaval jej meno v povedomí až do volieb. Ľudia – idioti – volia zmrdov a idiotov len preto, „že ich poznajú“ z telky.

      Nemyslím si, že Lichtner nevie o čo ide! Myslím, že len deň pred voľbami uvádzal Radačovského /ak si to nepletiem s Marčekom/ – dnes je Radačovský, „ktorý bojoval proti Kiskovi“ vo vate. EU poslanecký plat je myslím 14 tisíc eur – s náhradami až 22, komisári berú až 38 tisíc mesačne. Tak si to zrátajte za 4 roky! Lichtnerom uvádzaná Krajníková vstúpila do politiky „aby mohla niečo zmeniť“ – proti komu? Proti globalistom? Redakcia sa domnieva, že to vyhláseníe o zrušení núdzového stavu je recesia? Hovno! Je to CHUCPE kaukliarsky trik – ilúzia – ľudia budú veriť tomu, čomu chcú veriť – „lož musí byť až tak absurdná, aby jej ľudia uverili – musí byť šokujúca, musí byť drzá“.

      Zo stránky advokátky, ktorá nestíha spracovávať tisícky žiadostí o pomoc, tak asi sa rozhodla „spravodlivo“ neriešiť nič – a vyriešiť to v politike. A čo tie pokuty – na ktoré navádzala ľudí aby ich neplatili – prevezme ich namiesto štátu vymáhačská firma ku.va?!
      A Krajníková akože nemienila inkasovať za svoje advokátske služby poplatky? Kto bude financovať jej volebnú kampaň – dlžníci – ktorých má tisíce? No lebo áno!

      Čiže – úplne na drzovku! A to je typické pre nosatých!

      Folder – Súdne konania a súdne rozhodnutia
      „Je nám to ľúto, ale pre tento výraz sa nič nenašlo.“
      https://zalobyvocistatu.sk/sudne-konania-a-sudne-rozhodnutia/

      https://zalobyvocistatu.sk/informacie-advokata/horuca-sprava-nudzovy-stav-je-zruseny/

      UROBTE SI Z TOHO PRINTSCREEN!!!

      Ku.va – chcete mať z ďalšej nuly prezidentku?! Ona nemá ani právnickú históriu!
      https://www.azet.sk/firma/267399/judr-adriana-krajnikova-komercny-pravnik/#fakturacne-udaje

      Na tejto fotke má príliš „dlhé prsty“ – narážam na rovnakú dĺžku malíčka s prsteníkom – ktoré majú určité entity.
      https://www.infovojna.sk/data/article/2020-11-19/adrianakrajnikova.jpeg

      POZERÁTE SA – ALE NEVIDÍTE TO!

     • A je to tu! Komentár som sem vešal ešte predtým, než vyšiel na Infovojne tento článok. Všimnite si typickú fiziognómiu na podobizni!

      „Tento článok nepíšem z nenávisti k dotknutej osobe, ani z potreby ďalšieho a ďalšieho rozdeľovania pronárodných, v tomto prípade konkrétne opozičných mimoparlamentných strán. Skôr naopak. Píšem Vám to iba ako reakciu na zamyslenie k aktuálnemu, pilotnému pôsobeniu JUDr. Krajníkovej na slovenskej politickej scéne, uvádza vo svojom článku na portáli Magazín Slovensko člen politickej strany Vlasť Juraj Krajčík.

      „Kde bola JUDr. Krajníková počas “1. vlny korona pandémie” a následného lockdownu slovenskej ekonomiky na jar 2020?“, položil si rečnícku otázku Krajčík.

      Prečítajte si celý článok:

      Kde bola táto osoba do júla 2020? Pretože o JUDr. Krajníkovej dovtedy nikto ani len nechyroval. Možno asi aj preto, lebo, ako sama v rozhovore pre InfoVojnu v relácii Dopoludnie s Adriánom, zo dňa 23.11.2020 verejne priznala, že nežije výlučne na Slovensku, ale aj z nejakého dôvodu v zahraničí, konkrétne vo Francúzsku.

      Prečo sa pani Krajníková, ako samaritánka a nezištná ochrankyňa ľudských práv, ktoré od jari 2020 flagrantne už niekoľko mesiacov porušovala vláda Igora Matoviča, začala aktivizovať až koncom leta, keď obmedzenia z pohľadu pandemických nariadení pandemickej komisie a vlády SR boli najmiernejšie? No to mi zatiaľ ostáva záhadou.

      No čo viem určite, že v lete 2020 kontaktovala JUDr. Krajníková JUDr. Štefana Harabina a stranu Vlasť s ponukou, že by, ako advokát s odbornosťou na civilné právo, mohla zastupovať obyčajných ľudí v kauzách spojených s nezákonnými opatreniami a z nich vyplývajúcich obmedzení vyhlásených Mikasom a Matovičom.

      JUDr. Harabin z odborného hľadiska nemal absolútne žiaden dôvod pochybovať o úprimnosti JUDr. Krajníkovej, brániť postihnutých ľudí pred súdmi a štátnymi orgánmi, preto ju i vo videách poškodeným odporúčal. Ako sa hovorí, slovo dalo slovo a postupom času došlo k profesionálnej spolupráci v prospech slovenských občanov diskriminovaných vládou Matoviča.

      Keďže JUDr. Harabin je verejne známa, ale čo je najdôležitejšie, v odborných justičných kruhoch, veľmi uznávaná osoba, každé jeho spomenutie priezviska JUDr. Krajníkovej, čo i len v alternatívnych médiách spôsobilo, či už u odbornej, ale aj laickej nespokojnej verejnosti s pomermi v našej politike, popularitu tejto osoby. Skrátka JUDr. Krajníková sa v priebehu pár mesiacov vďaka JUDr. Harabinovi a strane Vlasť stala známou osobou v odbornom boji proti korona šialenstvu páchanom na slovenských občanoch Matovičovou juntou – chuntou.

      PR, ktoré získala vďaka JUDr. Harabinovi, by si nevybudovala ani za 10 rokov každodennej poctivej práce. No a čo nasledovalo ako vďaka v podaní JUDr. Krajníkovej za toto nezištné a úprimné – kolegiálne PR od JUDr. Harabina a strany Vlasť, sme sa minulý týždeň v priamom prenose na InfoVojne dozvedeli.

      Dozvedeli sme sa to, že si na základe “veľkej popularity” zakladá vlastnú politickú stranu. Dokonca neváhala využiť na zbieranie podpisov ani hojnú účasť nespokojných ľudí na protestoch proti Matovičovej vláde 17.11.2020 v Košiciach.“

      https://www.infovojna.sk/article/charakter-judr-adriany-krajnikovej-vs-kadrovacie-praktiky-narodnej-sily

      He – dovetok – citácia Krajníkovej – „Môj advokátsky „nos“ sa znova potvrdil, a ubezepčil ma v zásade, že mojim charakterom a „životným štýlom“ je spolupráca suverénnych subjektov, nie spájanie sa so záväzkom „vďaky“. “ = my silní /darwinizmus – pozn./ profesionálni revolucionári musíme v permanentnej revolúcii držať spolu! Leberté, egalité, fraternité! Asi tak. Protokoly SM.

      Redakcia – som rád, že ste sa z nej neposrali. Ďakujem. He – „Podľa nosa poznáš Kosa!“

     • Inak domino efekt – B ‚Nay B ‚Rith stvorili youtubera Ďaňa a jeho GINN, Daňo vyprovokoval a stvoril youtubera a kandidáta na prezidenta Harabína, Harabín stvoril Krajníkovú. Ešte ju treba zavesiť za nos na You Tube.

 3. Ďakujeme za preloženie ďalšieho dôležitého článku. Pred chvíľou bolo v rádiu čo radí pán Jarčuška ohľadne očkovania, koho treba najprv zaočkovať.
  Že sa ten pán Jarčuška nehanbí, berie veľké peniaze od farmaceutických firiem čo pretláčajú túto depopulačnú vakcínu a on nám ide dirigovať. Ale 100 percentne nedovolí seba a svoju rodinu zaočkovať, zaštepiť týmto jedom – musí presne vedieť čo to obsahuje, aké vedľajšie účinky to má.
  Už hovorím aj, že zaštepiť, veď to bude obsahovať hydrogel, nonobot čo bude spolupracovať s 5 G. Tu v Bratislave to už máme pustené. Aj ten človek čo prežije toto očkovanie, bude nonstop pod kontrolou, kedykoľvek ho na diaľku budú môcť zlikvidovať.

  • Myslím, že to 5G už od začiatku (októbra) spúšťajú aj s testovaním jeho pravých „možností“ – v oblastiach kde je nainštalované, má človek občas zvláštne sny, i vidiny temnej budúcnosti (v súlade s predpoveďami alternatívy), ktoré by mu inak neboli vlastné. Aj človek, ktorý to vo vysokom veku už nesleduje a nikto mu také podrobnosti už nehovorí (vojna, označkovanie ako dobytok pod kožu a pod.).
   Možno nás ním už aj skenujú, vraj je to možné i bez začipovania.

   Aká je možnosť úniku? Ak im to vyjde? Čakať kým hodia všetky siete nekonečného zotročenia na človeka, alebo radšej sám zdrhnúť z takéhoto nachystaného sveta?

   • Ešte som zabudol spomenúť „nepríjemné zdravotné príznaky“ počas a po spánku. v určité noci.. v úvodzovkách, lebo toto je prislabý výraz na takú realitu.
    Ak to bude skombinované so všetkým a už naveky zapnuté v plnej zlobe, tak vďaka… Podľa mňa budú robiť pokusy na každom postupne, nebude to že hneď niekoho zlikvidujú (masy), ale najprv ich pokusmi vytrápia, skopírujú.

    Rád by som bol, ak by sme tu boli iba spolok bláznov, no vyzerá to, že sú tu prispievatelia typicky s nadpriemerným IQ, a žeby všetci podliehali jednému komplexnému bludu, ktorý sa navyše postupne zrýchleným cvalom všade potvrdzuje priamo v našich životoch v SR..?

 4. Definitiva

  Dôležitý dôkaz, štatistika z ČR, úmrtnosť na korona podvod:

  https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/koronavirus-umrtnost-dil-i.html

  Výzva čínskeho prezidenta, je známa, treba čítať diskusiu a odkazy v nej, nanobio technológie a človek ako živná pôda. Prednáška o NWO už v r. 1969 aj s podrobným dopadom na človeka :

  https://aeronet.cz/news/cinsky-prezident-vyzval-k-zavedeni-mezinarodniho-trasovaciho-qr-systemu-v-mobilnich-telefonech-pro-cestujici-na-celem-svete-ktery-by-umoznoval-vyuzivat-big-data-nasbirana-pomoci-modulu-a-sensoru/

 5. https://www.naturalblaze.com/2020/11/disclosure-covid19-has-no-effect-on-deaths-in-u-s.html
  Voľný preklad názvu:
  Odhalenie: Covid 19 nemá následok (účinok, dopad) na úmrtia v USA.
  V tomto článku je presne uvedené, že tento rok v USA nezomrelo viac ľudí ako predošlé roky.
  Covid 19 nikdy nebol izolovaný.
  PCR testy sú nespoľahlivé.
  Covid pandémia neexistuje.
  Je tu spomínaný Great Reset (Veľký reset) čo na nás globalisti pripravujú.
  Nie je pandémia, nepotrebujeme lockdowny (uzatvorenia) a reštrikcie.

 6. Stále mi to nejde „do hlavy“ ako sa náš pán premiér Matovič vyjadril, že on sa nechá zaočkovať až absolútne posledný (keď mi už všetci zomrieme).
  Veď on a ďalší jeho poradcovia čo berú provízie od farmaceutických firiem (je to už verejné tajomstvo) by mali byť zaočkovaní, zaštepení ako prví.
  Pán Matovič je druhý Bill Gates ktorý chce zaočkovať celú zemeguľu okrem seba a svojej rodiny – a za toto vlastní aj obrovský majetok, vieme ako išli finančné toky. Na webe MUDr. Mercolu to bolo presne zobrazené. Takže žiadna tajnosť.

 7. https://banned.video/watch?id=5fc17f89161236532eec5580
  Toto video odhaľuje podvody okolo depopulačnej vakcíny Covid-19, o Bill Gates, o Dr. Fauci, ako zlé sú aj vakcíny proti chrípke…
  Vakcíny od Billa Gatesa už zavraždili veľa ľudí.
  Elity sveta chcú depopuláciu, každého mať pod kontrólou…
  Aj Švédsko sa veľmi bojí tejto od vakcíny. Vo Švédsku veľa ľudí získalo narkolepsiu (kedykoľvek človek zaspí) od vakcín proti chrípke.
  Viem, že sa veľakrát opakujem, len som veľmi smutná keď vidím koľko ľudí u nás ešte do toho nevidí.

  • Bravo ! ! !

  • Na Slovensku z vakcín proti chrípke ľudia končili na vozíku – dva takéto prípady (nezávisle od seba) som videla na TV obrazovke; pre obete vybavoval sanatóriá Vilo Rozboril. Postihnutých muselo viac – reláciu Modré z neba som po oba razy zhliadla iba náhodou, a ešte o koľkých prípadoch nás médiá neinformujú vôbec!

 8. RONALD HORVATH

  Vždy som značne pochyboval o rúškach. Ale možno že s nimi zle zaobhcádzame. Ja osobne by som každé rúško po jednom použití vyhodil………

  • Možno lepšie by bolo vyhodiť ho ešte pred jeho použitím, najlepšie nekúpiť ho vôbec. Ale to by sme museli žiť na inej planéte – na obežnici, ktorú neovládajú šialenci.
   Ak nepotrebujú vakcinácie a rúška voľne žijúce zvieratá, nepotrebujeme ich ani my ľudia. Pritom na pochopenie tejto samozrejmosti netreba ani základné vzdelanie – nemajú ho ani štvornohí, a v otázkach zdravia (aj toho duševného), krásy, spokojnosti a celkového životného štýlu dávno nás ľudí predbehli. Ich krásne štíhle, pevné, ZDRAVÉ telá a 100 %-ne koncentrované mozgy im my, nemožní ľudia, môžeme iba závidieť. Prípadne by sme mohli urobiť ešte jedno – prekonať svoje zvyky aj lenivosť a vziať si z ich spôsobu života aj z rebríčka ich hodnôt príklad.
   …len či by nám to naši otrokári dovolili! Už pridlho robia všetko pre to, aby sa naše potomstvo s pojmom zdravie stretávalo už jedine v rozprávkach…

 9. Môj názor je ten,že toto kovid šialenstvo vyvolali svetové médiá a k nim sa pridali ostatné zločinecké médiá.Teraz si predstavme že vznikne epidémia bez médií by to bol len čisto medicînsky problém.Tak ako je to pri iných vírusových ochoreniach.Tohoto šialenstvo sa chytili politici a na tomto svinsvtve si prihrievaju svoje ego.. internetové portály sú zločinci ktorí roznášajú nenávisť a sú prakticky nepostihnutelny.Hitler potreboval takýchto idiotov.

  • „Kozmická civilizácia“ – z Valašska prišli k nám – usadili sa v Čičmanoch – viď symboly na domoch. V Rumunsku sa našiel náčrt 3-stupňovej rakety zo 16. storočia.

Pridajte komentár

*