Šialené! Nútia nás do niečoho, z čoho počas štúdií ochorelo až 68% ľudí


Print Friendly, PDF & Email

Šialené! Nútia nás do niečoho, z čoho počas štúdií ochorelo až 68% ľudí

V roku 2010 dvaja bývalí zamestnanci na súde zažalovali svojho bývalého zamestnávateľa, firmu Merck.

Tvrdili, že počas schvaľovania MMR II. vakcíny (proti osýpkam, mumpsu a rubeole) umelo nafúkli účinnosť jej mumpsovej zložky.

Najkontroverznejšia vakcína všetkých dôb

Do dnešných dní je MMR vakcína považovaná za zrejme najkontroverznejšiu vakcínu všetkých dôb.

Po prvé, Dr. Wakefield tvrdil, a aj po šikane medicínskeho establišmentu a skorumpovaných médií stále tvrdí, že táto vakcína vyvoláva autizmus. Dokonca už aj taliansky súd uznal, že poškodzuje mozog.

Po druhé, nedávno sme priniesli článok o tom, ako štatistiky ukázali, že táto vakcína má zrejme vyššiu úmrtnosť ako samotné ochorenie (osýpky), pred ktorým má akože chrániť.

Inými slovami, očkovanie touto vakcínou údajne spôsobuje viac úmrtí ako by bolo úmrtí na osýpky, ak by sa proti nim vôbec neočkovalo a zároveň by všetci ľudia na osýpky aj ochoreli.

Po tretie, teraz vychádza najavo, že dokonca samotný výrobca tejto vakcíny falšoval údaje pri jej úvodnom schvaľovaní.

Najnovšie odhalenia ohľadne MMR vakcíny

Občianske združenie Informed Consent Action Network (Akčná sieť pre informovaný súhlas) na základe zákona o slobodnom prístupe k informáciám si od americkej Agentúry pre lieky a potraviny (FDA) dožiadala informácie o klinickom testovaní MMR II vakcíny.

Dokopy išlo o 8 štúdií, ktorých sa zúčastnilo 834 detí, z toho 342 dostalo MMR II vakcínu. Výsledky o nežiaducich vedľajších účinkoch aktivistov šokovali.

Okrem falšovania účinnosti jej zložky proti mumpsu sa zistilo aj nasledovné:

Zistenie č.1: V priemere u vyše polovice všetkých detí, ktoré dostali vakcínu, sa rozvinulo ochorenie tráviaceho traktu a infekcie horných dýchacích ciest.

Zistenie č.2: Pri jednej zo štúdii až 62,7% detí malo ochorenia dýchacích ciest a 42% tráviace problémy.

Zistenie č.3: Pri druhej štúdii sa až u 68% detí rozvinula infekcia horných dýchacích ciest a u 58,5% ochorenie tráviaceho traktu.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zistenie č.4: Pri tretej štúdii, ktorá sledovala rozvoj príznakov podobných osýpkam, sa tento príznak objavil u 11% detí. To popiera tvrdenia, že z vakcíny sa na osýpky ochorieť nedá. Vakcína obsahuje síce oslabené, no stále živé vírusy. A ako sa ukazuje, aj to stačí na rozvinutie ochorenia.

Zistenie č.5: Vedľajšie účinky sa sledovali len najbližších 42 dní po očkovaní, čo je žalostne krátka doba. Mnohé vážne následky očkovania sa naplno rozvinú až neskôr.

Zistenie č.6: Kontrolná skupina nedostala placebo, ale iné vakcíny – čím sa umelo znížil výskyt vedľajších účinkov, keďže aj iné vakcíny majú vedľajšie účinky. Takže skutočný výskyt poočkovacích reakcií bude ešte vyšší než vyššie uvedené čísla.

Čo na to Ministerstvo zdravotníctva SR?

Pekne sa nám to celé vyvíja… A čo robí ministerstvo zdravotníctva? Čo na to hovorí?

Nič. Naďalej zastáva svoj dogmatický postoj a pod hrozbou finančných sankcií núti deti do očkovania touto neúčinnou a nebezpečnou vakcínou. Navyše, čoskoro zakáže deťom aj prístup k vzdelaniu v materskej škole.

Prepáčte, ale toto už ani s medicínou, ani s vedou, ani so zdravým rozumom nemá nič spoločné. Je to úplné šialenstvo!

Štátne úrady sa už správajú ako náboženská sekta, ktorá je voči všetkým argumentom hluchá a slepá. Bez ohľadu na akékoľvek nové informácie a odhalenia fanaticky naďalej podporujú masové očkovanie, ktoré preukázateľne nefunguje.

A nielen nefunguje, ale aj škodí a ničí zdravie. A zabíja. A to dokonca častejšie než by zabíjalo samotné ochorenie, pred ktorým má chrániť.

Pridajte sa k nám a pošlite ministerstvu zdravotníctva váš názor na ich správanie. Môžete im napísať email na adresu: [email protected] alebo zatelefonovať na číslo: 02 / 593 73 111.

Záver

Budeme aj naďalej sledovať, ako sa voči týmto novým informáciám postavia Ministerstvo zdravotníctva SR, prípadne iné štátne orgány, ako napríklad Úrad verejného zdravotníctva, ktoré o sebe radi tvrdia, že vraj chránia verejné zdravie.

Sme zvedaví, či to s tou ochranou skutočne myslia vážne alebo sú to opäť raz len prázdne reči a viac než na zdraví ľudí im záleží na plnení vrecák nenásytných farmaceutických firiem.

Liečba osteoporózy

Zdroj: mercola.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ahojte
  Mohli by ale porozmýšľať, čo s neockovanym dieťaťom, ak dajú povinný posledný ročník škôlky

 2. bolo by na mieste podobnú informáciu podať aj ľuďom, ktorí vás nesledujú na internete. osobne si myslím, že niektoré správy sú nafuknuté bez zjavného dôkazu a MZ SR rieši len vypuklé problémy. Nemali by sa držať toho čo diktuje Brusel, ale toho čo bolo zrejme keď na Slovensku resp. celej CŠSR fungovalo zdravotníctvo a nie finančné spoločnosti PENTA a spol. Michal

  • V ČSSR – nanešťastie detí a ich matiek – bolo očkovanie už povinné. Bol to totalitný režim s totalitným nátlakom a trestmi za neuposlúchnutie bezohľadného nariadenia.
   Ozaj, aké zriadenie to tu dnes máme? Demokratické? Čímže sa líši od toho predošlého? Asi iba tým, že okrem slobody v rozhodovaní nás obral ešte aj o životné istoty.

   • Máte pravdu. Po „revolúcii“ sa rušilo všetko, čo i len trocha zaváňalo bývalým režimom. Až na jednú vec – povinné očkovanie. To sa „demokratom“ z nejakého prapodivného dôvodu totalitné nezdalo.

 3. Nebožtík

  Rôznopôvodné očkovania je nevyhnutné zrušiť a bastardov, ktorí sa tým priživujú poslať minimálne „do pekla“, alebo sadiť mrkvu na letiská.
  Celé zdravotníctvo v tejto pochmúrnej dobe je len vzájomný biznis s funebrákmi, a je potrebné ho zrušiť !

 4. Prosím vás, majme už konečne zdravý rozum!!! Nech si Brusel diktuje, používajme vlastné vyšetrovacie metódy na overovanie vakcín, snáď nám to stojí za zdravú mládež. Nechceme mať predsa poškodenú generáciu, nejakých blbčekov len preto, že budeme poslušnými papagájmi. Sme samostatný štát a v tomto by sme si mali dovoliť konať podľa nášho /doposiaľ/ zdravého rozumu.

 5. Chcela by som vedieť, ako nezaočkované dieťa môže ohroziť to zaočkované ?
  V ČR majú nejakú úpravu, neviem, či nie dokonca zákon , že keď štát niečo nariadi, v tomto prípade očkovanie – tak za prípadné následky musí aj niesť zodpovednosť.
  Z.

 6. Myslím, že posielať názor Ministerstvu nie je riešenie. Viac by pomohlo, keby sa spravila petičná akcia na nejakom petičnom webe. Rozšíriť link medzi ľudí (napr. cez tento web), aby tú petíciu podpísali. Keď tam bude dosť hlasov, tak sa s tým bude musieť ministerstvo zaoberať. Treba to ale nejako „múdro“ zoštylizovať.

  • Nevieme, či petícia by mala nejaký zmysel. Aj keby sa tým ministerstvo muselo zaoberať, tak ako by to vyzeralo? V zasadačke by sa stretlo 10 ľudí, všetci zástancovia bezhlavého očkovania, vypili by si kávu, hodinku poklebetili a potom vydali vyhlásenie, že petícia sa zamieta.

   Nie, oni potrebujú pocítiť hnev a tlak od ľudí. Len vtedy sa spamätajú a začnú konať nie svojvoľne, ale v záujme občanov.

   Nie občan sa má báť štátu a znášať jeho príkoria. To štát a politici sa musia báť ľudí. Tak to bolo vždy v histórii a tak je tomu aj dnes. Politici sú tí, čo slúžia ľuďom, nikdy nie naopak. A ak náhodou na to zabudnú, treba im to rázne pripomenúť. Nebudú predsa nejaká Kalavská s Krištúfkovou skákať občanom po hlavách (a ich ústavných právach).

 7. Som ročník 1968 a ako malý som mal kiahne aj osýpky a nikto z toho vedu nerobil.A stále som tu…

Pridajte komentár

*