Konšpirácia? Ex-policajt zabitý pri streľbe v Buffale nedávno vynašiel motor na vodu


Print Friendly, PDF & Email

Konšpirácia? Ex-policajt zabitý pri streľbe v Buffale nedávno vynašiel motor na vodu

(Ethan Huff, Natural News) Aaron Salter, ochrankár v obchode Tops Friendly Markets v Buffale, ktorý bol zabitý pri nedávnej masovej streľbe, si údajne nedávno patentoval nový typ motora, ktorý namiesto benzínu beží na vodu.

Salter, ktorý svoj vynález opísal ako „novoobjavený zdroj energie“, tesne pred svojou smrťou pracoval a verejne hovoril o ekologicky udržateľných vozidlách. Tie majú podľa neho potenciál nahradiť existujúce motory, ktoré využívajú buď vnútorné spaľovanie (benzín, nafta), alebo elektrikou poháňané motory.

Salterov profil na LinkedIn odhaľuje, že jednou z jeho hlavných životných vášní bolo vymyslieť riešenie bezplatnej energie v doprave. Vo videu na YouTube predviedol, ako jeho nákladné vozidlo Ford F-150 z roku 2010 fungovalo pomocou systému AWS Hydrogen Fuel System, ktorý je založený na vode.

„Takže dnes urobíme štyri experimenty pre overovateľov patentov,“ povedal vo videu Salter, bývalý policajt, ​​pričom hrdo vystavoval uniformu združenia Police Benevolent Association.

„Môj systém využíva princíp zvyškového vodíka, ktorý vzniká elektrolýzou,“ vysvetlil ďalej.

„Takže toto vozidlo skutočne naštartujeme bez elektrolýzy… Som nadšenec všetkých remesiel a majster žiadneho.“

Salterovo video je stále dostupné na prezeranie na YouTube (v angličtine):

Bol Aaron Salter odstránený „tieňovým štátom (deep state) za to, že prišiel s riešením bezplatnej energie pre vozidlá doteraz poháňané benzínom, naftou a elektrinou?

V roku 2016 Salter nahral na Facebook príspevok, v ktorom vysvetlil svoju pozíciu v AWS Hydrogen Technologies, LLC. Skromne napísal, ako bol nadšený, že založil túto spoločnosť, pretože veril, že je úplne možné poháňať autá vodou.

„Verím, že dokážem zmeniť spôsob, akým poháňame naše autá, lode či elektrické generátory. A ten spôsob pochádza z vody,“ napísal a nazval túto technológiu „rehydratovaným vodíkom“.

„Môžeme sa dostať o krok bližšie k tomu, aby sme pomohli našej planéte zbaviť sa nebezpečných uhľovodíkov, ktoré poškodzujú ozón a spôsobujú globálne otepľovanie.“

Inými slovami, technológia nie je len čistá a beží na hojnej, prakticky bezplatnej vode, ale pomáha aj čistiť vzduch od už existujúcich znečisťujúcich látok. Je to výhra pre každého.

Stop Candida

Práve kvôli tomuto technologickému objavu niektorí veria, že Salterova predčasná smrť je podozrivá. Bol terčom priemyselných odvetví, ktoré by v prípade masového zavedenia Salterovho vynálezu do praxe zanikli? (Súvisiace: FBI často organizuje teroristické útoky, takže táto hypotéza nie je až taká pritiahnutá za vlasy.)

Ukazuje sa, že Salter nie je vôbec prvým človekom, ktorý záhadne zomrel krátko po objavení a odhalení nového systému, ktorý funguje na vode a nie na fosílnych palivách alebo elektrine.

Ďalší vynálezca, Stanley Meyer, tiež prišiel s technológiou motora poháňaného vodou. Hneď na to náhle a podivne zomrel, keď stoloval v reštaurácii s dvoma belgickými investormi.

„Meyer sa počas jedla začal dusiť, vybehol von a tesne pred smrťou tvrdil, že bol otrávený,“ uvádza Baxter Dmitry pre Newspunch .

Nižšie si môžete pozrieť video, kde Meyer vysvetľuje svoju technológiu:

Niektorí ľudia teraz veria, že Salterovou najväčšou chybou bolo podanie patentu na jeho technológiu. Netrvalo dlho a pri hromadnej streľbe zomrel.

„Ak prídete na spôsob, ako poraziť ropné spoločnosti, musíte ho sprístupniť celému svetu a nikdy nepožiadať o patent,“ hovorí organizácia Impaired Difinity .

„Pretože ťa rozdrvia a tvoj patent nejako pochovajú.“

V sekcii komentárov na stránke Newspunch niekto dodal, že si spomína na príbeh, keď zavraždili stovky ľudí na lodi zvanej Titanic, „aby zabili troch mužov, ktorí stáli v ceste pri vytváraní amerického Federálneho rezervného systému (súkromnej centrálnej banky)“.

Ďalšie súvisiace správy o útokoch FBI pod falošnou vlajkou nájdete na FalseFlag.news.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Miroslav Čižmár

  https://m.youtube.com/watch?v=AZx4dzcbo3s&t=361s
  Viktor Schauberger vymyslel motor na vodu.

 2. KOVIDBARÓN!

  ,,,,neviem kde ste všetci podeli zdravý rozum-keby mal každý na svete vodíkový motor v autách,vozidlách a v domácnosti či pri práci-znamenalo by to absolútny chaos na cestách,lebo každý by doslova všetko robil z auta,,,,čiže nadmerná spotreba vody,zvyšovanie ohrevu vzduchu z motorov,prevodoviek,bŕzd,pneumatík a klimatizácií,,,,vysoká spotreba vzduchu pre chod motorov pri nasávaní do traktu,,,,nestačili by cesty a kapacity kôli vysokému počtu automobilov a vozidiel v premávke,,,,všetko je potrebné tak trochu aj zdravo brzdiť a korigovať,ja viem že máte radi pokrok,lenže vy ho nemáte pod kontrolou a zvieracoľudská rasa aj tak všetko iba zneužíva pri svojom besnení tu na tejto planéte,,,,už aj to slovensko vizerá a niekde v pekle podsvetia-samé betónové bludy a vykácané lesy a zastavané plodné polia a zdravé lúky a pastviny a to akoby nemá konca a stále sa to zhoršuje,lebo idioti hladní po nových prírastkoch-deťoch akosi zabúdajú na to,že všetko má svoj limit,,,,namiesto toho,aby vlády korigovali populáciu-tak robia presný opak a zaľudňujú mestá a znižujú a ohriozujú tak kvalitu už žijúcich a usadených občanov-je to choré,ak sa do politiky miešajú podnikateľskýpodnikatenia a zo štátu si robia iba jednu veľkú fabriku na tvorbu zisku,,,,na čo je vám vlastne žiť-ak žijete iba pre prácu a pre nich!?,tento svet je vážne v prdeli a tento svet má vážny problém,,,,

  • Pri tejto technológii by auta dlho po ceste nechodili. Prešlo by sa na lietajúce drony. Alebo by vzniklo niečo, ako bola planéta v Hviezdnych vojnách, kde sídlil senát Republiky ešte predtým, než sa zmenila na Impérium.

  • Kovid,uz nieco,viac sproste,si nemohol napisat??????

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,každý človek nad cca 18rokov túži po automobile či motorke s malou alebo minimálnou spotrebou,aby mohol čo najviacej jazdiť a využívať vozidlá pre svoje prehnané pohodlie,,,,onedlho bude táto planéta už neobývateľná-ak toto tempo pôjde takto ďalej,,,,treba výrazne obmedziť výrobu,zvýšiť ceny nových vozidiel a naďalej držať ceny PHM na hranici akéhosi lacného zdroja znečisťovania planéty,,,,človek si každým výmyslom nepriamo či priamo škodí-len to škodenie nieje hneď pociťovať a preto to nikoho neodrádza,,,,je to to isté ako s mimozemšťanmi-každý si myslí,že mimozemšťania uvažujú a správajú sa tak,ako ľudskozvieraciečlovečenstvá,,,,ONI sú totižto zásadito iní a pre človeka je toto nepochopiteľné,že môže byť niekto až tak dokonalý a dobrý či nadčasový,,,,človiečik je pyšný a autoritársky sebecký tvor,ktorý nevie ani zvieraťu porozumieť a nie to ešte nejakým ufónom,,,,ja už asi 8-9rokov nepoužívam automobily a už ani motocykle a už ani neviem ako vizerá benzínka z vnútra a stk je pre mňa zbytočne na planéte zavadzajúca prevádzka-lebo ja sa vám nechcem podobať a nechcem skončiť tak,ako vy.

 4. AK zverejníte také niečo bez patentovania, tak si to po miernej úprave patentuje Gejc alebo jeho šialení kamoši a ste v riti… Ano, pomohlo by to rozšíreniu technológie, ale kým sa „svet nevylieči z choroby“ nemá to význam. Ak je voda teraz „bezplatná“, po zavedení tohto vynálezu by ju „chorí mocní sveta“ predsa spoplatnili ako ropu alebo elektrinu. Tu ide o systémové chyby, nie technické a technologické…
  Tu ide o to, že celú históriu ľudstva sú jedinci, ktorí chcú žiť z práce iných a na úkor iných. Tých treba eliminovať. Tých netreba obdivovať.

  • V socializme bol parazitizmus, teda „príživníctvo“ trestný čin. Socializmus síce nebol ideálny, no bol na správnej ceste. Problém je, že aj socializmus sa dá zneužiť a môže sa zvrhnúť. Každá ideológia je nebezpečná. Treba sa snažiť o návrat k prirodzenému právu.

  • A čo sa týka patentov, tie by sme zrušili úplne. Zástancoviova patentov argumentujú, že tým by sa zabrzdili inovácie. To však nie je pravda, lebo okrem peňazí ako motiváror existuje aj motivátor „snaha o sebarealizáciu“, čo je podľa Maslowova najvyššia v hierarchii potrieb. Peniaze pokryjú tak akurát nízke potreby ako sú fyziologické.

  • Ale nepatentuje. Príkladom je Wilhem Corad Roentgen, prvý nositeľ Nobelovej ceny za fyziku, objaviteľ lúčov „X“. Peňažný obnos za nobelovku daroval svojej univerzite a odmietol patentovať čokoľvek, čo sa vzťahovalo k jeho objavu.

  • Ano dendy,su to prasivi parazity

 5. …veru, mnohí na svoju ,,šikovnosť“ doplatili…a je smutné, že aj teraz sú stále ľudia, kt.
  žijú na úkor iných….

 6. Aáron je typické židovské meno, ale OK – teraz prebieha súťaž 2 konceptov.

  Bol som u kamoša – jeho syn má tepelné konvertory na streche – v podstate čierne!!! „husacie krky“ inštalované na čiernom termo pozadí – ich výkon je taký, že v lete to musia zakryť a odstaviť, aby im nezhorela strecha. Systám funguje tak, že nizko energetický ventilátor /12 V – na solárnu batériu/ prečerpáva teplý vzduch do domu cez krky trubíc umiestnených v solárnom konvertore = batéria hadíc v miniskleníku na streche. A funguje im to 10 rokov. Čiže žiadna výmena solárnej energie za elektrickú a tú potom za tepelnú. V podstate je to tepelné čerpadlo – len za iných podmienok.

 7. Niečo podobné sa stalo aj Teslovi, keď sa zaoberal jeho generátorom voľnej energie. Akonáhle investor v tom nevidel zisk, ďalšie investície boli zastavené. Nikdy nebolo dovolené a aj pri súčasnej svetovej vláde nebude, aby mali ľudia prístup k lacným alebo bezplatným energetickým zdrojom. Veľa iných patentov už desaťročia objavených by dnes uľahčovalo život ľudstvu, ktorého vývoj a napredovanie je brzdené práve svetovládou bankstrov.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,a aj napriek tomu sa množíte a prívadzate potomstvo sem na svoj obraz pre dobrovoľné utrpenie v podriadenosti s vopred určeným zlým koncom-hotový masochizmus,,,,

   • Kovid,dalsia sprostost,ked sa zvysi vzdelanie a zivotna uroven ludi,populacia rapidne zacne klesat,ale to Elita nedopusti

  • Podľa V.V.Pjakna – skupina Globálny prediktor v roku 1775 rozhodla o kontrole a brzdení informácií o ľudskej vynaliezavosti vo všetkých oblastiach spoločnosti. Na tento účel v roku 1776 vznikli bavorskí illumináti, ktorí dnes kontrolujú celú akademickú pôdu – na Slovensku cez SAV – to sú tí „vedci“ zapredanci. Ale nejde len o šuplíkovú metódu, že niečo skryjú. Ide aj o debilizáciu školstva a rozptylovanie informácií a poznatkov, aby si mladí študujúci ľudia nemohli dať určité vedomosti dohromady a vymyslieť niečo pokrokové. Sám mám skúsenosť – keď som chcel niečo vedieť o ťažbe a spracovaní zlata – nebolo to na jednom mieste – musel som pochodiť knižnice, technické knižnice – a tam som musel správcovi najprv odpovedať na otázku za akým účelom. Potom sa neskôr objavila kniha „Historie psaná zlatem“ – avšak ani tam nebolo všetko, resp. boli tam chybné informácie – napr., že zlatý amalgám je zltý, lenže zlatý amalgám je vždy striebristý, resp. ako ho bezpečne spracovať a ako recyklovať ortuť. Ich stratégia je, aby čriepky vedomostí neboli spolu zálohované na viacerých nosičoch, ale aby táto vedomosť bola v čriepkoch na viacerých nosičoch – kaleidoskop – nie mozaika.

   Záhradníci – viete, že obyčajná cibuľa je koncentrát auxínu – hormónu kyseliny alfa naftyl octovej, a že teda sa dá úspešne použiť na stimuláciu a zakoreňovanie odrezkov? No – veď o tom je anatómia a fyziológia a biochémia rastlín! Srdiečko cibule obahuje rastový vrchol, ktorý produkuje auxín krátkou cestou ku koreňom a každý list je rastový vrchol, ktorý produkuje auxín, takže sa nečudujte, prečo cibuľa okamžite produkuje korienky. Na účel zakoreňovania treba nechať cibuľu naklíčiť, potom odrezať koreňovú časť – rozrušiť dužinu a do nej natlačiť odrezky! A nepotrebujete Stimulax. Pomáha aj zalievanie rozdrvenou cibuľou. Ak chcete namnožiť okorušu – treba ju naštepiť na hloh a po zrastení ju zasadiť 40-50 cm nad miesto štepenia, aby oskoruša pustila vlastné koreňe, čo trvá 4-5 rokov – inak sa vám na hlohu vyvráti. A na to potrebujete zakoreňovač – stimulax liať ku koreňom nestačí. Cibula je zázrak pre množenie stromov a my ľudia sme záhradníci Zeme. Dajte ďalej!

   • oprava – oskorušu
    https://stylovebyvanie.sk › oskorusa
    Oskoruša: Pestovanie, liečivé účinky a plody | Štýlové Bývanie
    Oskoruša, ktorá bola v roku 1993 Stromom roka, je už dlhšie známa aj ako drevina patriaca medzi ohrozené druhy. V niektorých krajinách, napríklad v Nemecku a vo Švajčiarsku, už začali vyvíjať cielenú osvetovú činnosť o jej význame a tiež možnostiach zachovania pre budúce generácie.

 8. Nové koncepty sa vždy ťažko presadzovali. Najprv to trvalo miliardy,milióny, státisíce,tisíce,stovky,desiatky,teraz je dvojročný počítač starý. A žiaden strach,vtedy, keď sa to bude jednej,či druhej strane hodiť,dajú svoje eso na stôl.

 9. …vďaka za užit.informácie…

Pridajte komentár

*