Európska únia sa vyhráža Maďarsku potrestaním kvôli zákazu propagácie pedofílie na školách


Print Friendly, PDF & Email

Európska únia sa vyhráža Maďarsku potrestaním kvôli zákazu propagácie pedofílie na školách

(Sean Adl-Tabatabai, The People‘s Voice) Európska únia sa dušuje, že potrestá Maďarsko a zbaví matky a otcov ich rodičovských práv po tom, čo maďarská vláda schválila zákon zakazujúci vyučovanie propagandy pedofílie na školách.

Maďarský „zákon na ochranu detí“ viedol k súdnemu sporu proti krajine, pričom viac ako tucet „liberálno-progresívnych“ krajín Európskej únie sa pripojilo k boju proti prijatiu tohto zákona na ochranu detí pred štátom sponzorovanou sexualizáciou.

Portál Rairfoundation.com uvádza:

Európska komisia ako výkonný orgán EÚ, ktorý začal súdne konanie, uviedla, že maďarský zákon „porušuje základné práva a hodnoty EÚ“. Krajiny ovládané liberálno-progresívnymi vládami, vrátane Francúzska, Nemecka, Rakúska, Belgicka, Fínska, Španielska a Švédska, sa pripájajú k súdnej žalobe proti Maďarsku.

Štáty, kde si vládu uzurpovali progresívni extrémisti, bojujú za zbavenie práv maďarských rodičov, pričom falošne obviňujú maďarskú vládu z prijímania diskriminačných homofóbnych zákonov.

Nový maďarský zákon totiž uzákoňuje rôzne opatrenia proti zneužívaniu detí a proti pedofilom, vrátane zákazu inštitúcií a mimovládok propagujúcich transgenderizmus a homosexualitu u detí mladších ako 18 rokov.

Kritici tvrdia, že zákon obmedzí práva LGBTQI+ komunity a poruší ich slobodu prejavu. Zástancovia naopak tvrdia, že zákon je navrhnutý tak, aby chránil práva rodičov a ich detí.

Vláda maďarského premiéra Viktora Orbána zdôraznila, že vzdelávanie na školách nesmie byť v rozpore s vôľou rodičov a že majú právo rozhodovať o tom, ako sa bude hovoriť s deťmi o otázkach sexuality.

Minulý rok predseda vlády vydal vyhlásenie, v ktorom zopakoval ciele návrhu zákona:

„Sexuálne vzdelávanie na školách nesmie byť v rozpore s vôľou rodičov, musí byť nanajvýš doplnkové, musí byť jasne definovaná jeho forma a obsah a musí podliehať súhlasu rodičov.“

Okrem toho „rodičia tiež správne očakávajú, že na internetových platformách, ktoré používajú naše deti, by nemala byť dostupná pornografia, samoúčelná sexualita, homosexualita ani programy na zmenu pohlavia“.

Nikto nemá právo diktovať rodičom ani deťom ako majú žiť

Premiér Orbán jasne povedal, že nikto v Maďarsku nikdy nebude diktovať, ako sa dospelí rozhodnú žiť svoj život.

„Maďarský zákon sa nevzťahuje na životy, sexuálnu identitu alebo praktiky dospelých starších ako 18 rokov, ani na to, ako sa chcú dospelí vyjadrovať alebo sa verejne prezentovať. Okrem toho slobodný dospelý by nemal skladať účty za svoj život pred žiadnou svetskou autoritou – iba pred Bohom, keď príde čas“.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

V nedávnom rozhovore pre reláciu Tucker Carlson Tonight v americkej televízii Fox News sa politický riaditeľ maďarského premiéra Balazs Orban vyjadril proti súdnemu konaniu EÚ a povedal, že Maďari hlasovali za to, aby povedali nie „rodovej propagande“.

„Bolo to v roku 2021, keď sme si v Maďarsku začali uvedomovať, že sa niečo chystá. Bolo to ako búrka, ktorá prichádza. Zvrátená progresívna (woke) ideológia alebo LGBTQI propaganda prichádza do maďarských škôl prostredníctvom médií a mimovládnych organizácií. A viete, viete si predstaviť, ako na to zareagoval obyčajný maďarský občan?“ spýtal sa Carslona Tuckera.

„V maďarčine nemáme slovo „woke“ (prebudený). Ľudia sa teda pýtali, o čom to hovoríš? „Prebudený“? To je ten francúzsky časopis alebo čo? Ale potom si začali uvedomovať, že toto je, viete, niečo vážne.“

Balazs Orban dodal, že takmer 4 milióny Maďarov stoja za zákonom, čím vyslali jasný odkaz, že chcú „zakázať transgenderizmus a LGBTQI propagandu pre neplnoletých“. Povedal tiež, že snahy krajín EÚ protestovať proti návrhu zákona sú „právnym prenasledovaním“ Maďarska.

„Bruselská tieňová vláda (Deep State), je veľmi podobná tej vo Washingtone, DC. Začalo sa právne prenasledovanie Maďarska, ktorého za zúčastňujú mnohé západoeurópske krajiny. Východoeurópske krajiny uvažujú inak, ale stále prebieha politická a právna studená vojna,“ povedal moderátorovi Tuckerovi Carlsonovi.

Záver

Balázs Orbán zdôraznil, že jeho vláda neustúpi a že maďarský ľud „stojí za nami“.

„Toto je ich očakávanie. Mojou úlohou nie je byť populárny medzi bruselskými elitami, ale zastupovať záujmy mojich ľudí v Bruseli. To je dôvod, prečo nemáme inú možnosť, ako bojovať,“ vysvetlil.

„Bez pochýb toto je to, čo chcú Maďari. A ak sú proti vám médiá, iné štáty a veľmoci, vaša jediná podpora je podpora od ľudí. Sme za to veľmi vďační. A my im musíme slúžiť.“

Vystúpenie Balazsa Orbana 19. apríla 2023 v rozhovore s Tuckerom Carlsonom si môžete pozrieť na nasledovnom videu:

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ale ustoupí .Každá vláda nakonec ustoupí je buď zkorumpovaná nebo vydíraná.
  https://gloria.tv/post/WW3TGnCksghH4wrC6EvhfBHK1

 2. Ja myslím, že Maďarsko má to čo už dlhšie robí – že háji národné záujmy – skôr povolené než že by ako celok zdola o to usilovalo.
  Nejak to zaváňa medzimorím – samozrejme, že namiereným proti Rusku – ako inak.

  • https://presov.korzar.sme.sk › c › 23158337 › ked-balaton-tak-aj-domasa-presovska-zupa-sa-prida-k-primorskym-krajinam.html
   Keď Balaton, tak aj Domaša. Prešovská župa sa pridá k prímorským …
   pred 6 dňamiPrešovský samosprávny kraj sa pridá k ekonomickej sieti Trojmorie, ktorá spája viaceré európske regióny. Slávnostný podpis zmluvy európskej iniciatívy bude v máji v poľskom Lubline. Návrh na schválenie zmluvy a stanov predložila župnému zastupiteľstvu vedúca odboru strategického rozvoja Martina Slivková.
   —————————————–
   Ciže opäť o inom ako v skutočnosti! Trojmorie – kvapky ortuti spojené v USA teplomeri.

   • Keď sa to vezme takto – tak áno – USA by sa toho radi zmocnili – tak ako projektu okrajiny.

   • 😅🤣🤣🤣

   • Mimochodom, kšefty idú?

   • Mediálne to bolo uvedené ako – „Slovensko síce nemá more, ale hlási sa k Trojmoriu“
    Modus operandi rovnaký ako modus operandi politickej neziskovky. Teda – nejaká neziskovka už prenikla do samosprávneho kraja Prešovskej župy!
    A začnú vytvárať informačné pole – ako nám bude dobre v nárazníkovom pásme proti Rusku!

    • Ten najhorší scenár by bol ak by si Čína (nie ten podpindos tajvan) – falošný hráč dokázala nejakým spôsobom podrobiť Rusko a dostať ho pod svoje riadenie. To by bola úplná katastrofa pre všetkých – pre USA/západ, Európu, Rusko a Činu tiež – myslím hlavne bežných obyvateľov . Dúfam, že Rusko vydrží nápor Západu a hlavne slizkej nebezpečnej Číny. Ruský národ, ktorý za posledných 100 rokov toľko vytrpel si zaslúži konečne byť slobodný vo svojom slobodnom suverénom štáte.. Konečne bez USA a hlavne bez nadvlády Číny a ich verzií trojmorí či štvormorí!

     • Marek Kosice

      Preco si myslis, ze Rusko (Putin, a nie len on) nie je falosny hrac? Digitalny rubel & ruske CBDC & zrusenie hotovosti & otroctvo su Rusku nanutene zapadom? Ehmm…

     • Marek – áno sú nanútené západom ale len kvôli domácim kolaborantom ten stav pretrváva. Jedni naďalej kolaborujú s USA a druhí – tí „nezávislejší“ a vyčúranešjší si utekajú pýtať obojok do Číny – vidia, že západ tak či tak pôjde ku dnu. Ani jedni nemajú záujem o obyvateľov Ruska/suverénne Rusko a robia všetko preto aby bolo Rusko rozložené. A tiež čo najviac sabotujú SVO všetkými možnými spôsobmi.
      Ide im o všetko – ak SVO dopadne úspešne tak ich čaká buď poprava alebo doživotie.

     • Marek Kosice

      Preco je mozne to co sa (nie len v Rusku a na Ukrajine, ale ma celom svete) deje? Preto, lebo „niekto“ NIE JE DOMA. Ten „niekto“, kto NIKDY nebol doma, a ovecky si to vykladali ako „Je doma…len nic nerobi, lebo…lebo nam dal slobodnu volu….“….. KEBY SO TY BOL STVORITEL A DAL SLOBODNU VOLU LUDOM , ktoruch by si stvoril „na svoj obraz“, bolo by ich na Zemi 8 miliard, a par tisic z nich by SABOTOVALI tvoju slobodnu volu „pre kazdeho cloveka“ tak, ze by im prakticky takmer celu slobodnu volu (danu im tebou) vzali, povedal by si si „Tak…no…precurali ma….nicia moje plody, a pri tom niceni sposobuju poskodenym a poskodzovanym velke utrpenie, smutok, hnev, beznadej…. No, ale ka teraz nezasiahnem, pretoze SOM VSEMOHUCI, tak naco to vyuzit…. Pockam kym zomru, a potom pojdu DO PEKLA… To peklo sice vlastne nebude, lebo bez tela a rozumu NIE JE CO TYRAT /dusu je mozne tyrst len cez fyzicke obmedzovaie a fyzicku ci psychicku bolest, a to bez trla a mozgu nejde/, ale…..No tak….ZLYHAL SOM….. som hlupy….NEJAK SOM TO NEDOMYSLEL…“….. ???

     • Ono je nemožné ťa dostať o poschodie vyššie keď sám netúžiš ísť hore. Určite si povieš, že túžiš ale nie. Aj so mnou je to tak – mám chuť niečo vyššie vedieť ale keď pôda na to ešte nieje žitím pripravená – nepochopil by som to. Aj s druhými je to tak. Až v nútri – v duchu – v srdci dozreje túžba po vyššom poznaní (nie v mysli) tak sa budeš chcieť akoby dozvedieť nejakú pravdu o niečom vyššom – budeš po nej vnútorne túžiť (nie iba z rozumu – zo zvedavosti – vypočítavosťi).
      Potom ti do života vstúpi niekto kto ti tú informáciu do tvojho srdca zasadí ako semiačko do pripravenej pôdy. Preto ti nemôžem vysvetliť ako je to so Stvoriteľom, so slobodnou vôľou ľudí, zodpovednosťou voči sebe a iným lebo z teba cítim, že nie si dostatočne samostatný – žiješ v tieni niekoho – možno rodiča alebo si bol dlho v nejakej sociálnej izolácii či tak nejako – je to poznať aj z tvojich komentárov. Nič v zlom.
      Ja väčšinou ľudí cítim na diaľku akú majú energiu a tak viem že nie si zlomyselný človek ale niektoré veci ti nemôžem predať aj keby som veľmi chcel a dokonca aj keby si ty veľmi chcel. Nedá sa to „technicky“ opísať – to vyššie poznanie – tie zlaté zrnká – je to len o prežívaní v duchu/srdci – nejdú ti len tak predať.
      Radil som ti aby si pozrel tie Večné Zákony 1,2. alebo vydanie 2 v 1. Tam je najpolopatistickejše a komplexne vysvetlená stavba Stvorenia tj. úplne všetkého čo existuje a Jeho presné rozvrstvenie a účel.
      Nebudeš banovať – je to o živote a nie ezoterike či hypotézach či ľuďmi vytvorených naukách.
      Vyberieš si čo ťa zaujme a ostatné necháš tak.
      Inak pamätaj na jednu vec: čistá Pravda – tá posvätná záležitosť je dostupná úplne každému človeku s otvoreným srdcom – duchom! Stačí len chcieť! Nijaké štúdium a zvláštne vyjadrovacie znalosti nepotrebuješ.
      Preto je väčšinou nedostupná ľuďom, ktorí majú časť mozgu znetvorenú prílišným študovaním.
      Aj človeka, ktorý ťa chce zámerne zmiasť a skrýva sa hradbou cudzích/odborných slov môžeš uchopiť a nikdy ti nevykĺzne z rúk ale musíš mať pravdivé argumenty – stačí ti na to jednoduchá prostá reč, ale pravdivá!

      .

     • 🙂

      Achnaton, perfektný príspevok.

      Len dodám, mnoho z tých predátorov si to uvedomuj i tak musia loviť, inak by boli ulovení.

 3. Mimo téma,. Základní dovednosti pro přežití v přírodě:
  forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=11&t=167

  +Staňte se svým vlastním lékařem. Jde o Vaše přežití. Po určitém věku, kdy lékařská komunita rozhodne, že už nepotřebujete žít, vás pravděpodobně zabijí v nemocnici. Můj xxxxxx, v době v plném proudu ko*kovidí buzerace a nemocničním vražídích ko*kovid protokolu, 84letý xxxxx, si zlomil nohu, odvezli ho do nemocnice a do 48hodin zemřel. Nutili ho samozřejmě i dělat výtěr nosu na neexistující ko*kovid a když nechtěl, odmítli ho oštetřit atd. Kovid vraždící protokoly bežěli (běží pořád) po celém světě.

  Taky je dobré někdy trávit čas učením různých dovedností, které mohou pomoci přežít v lese/divočině.. Dnešní lidové pomalu ani neumí rozdělat oheň za mokra..

  = Globální lodní doprava se brzy rozdělí na západní a východní blok =

  ..A pokud bude imigrace do ČR pokračovat stejným tempem, pak se počet obyvatel zvýší nejméně o (další) milion – a téměř tolik Čechů svou zemi v zoufalství opustí…
  Napadlo mě proto, že v roce 2030 bude i průměrný Polák mnohem bohatší, než průměrný Čech.

  • Ani se nemusíme ocitnout někde v lese,stačí problémy s elektřinou,výpadky v zásobování ,bloknou internet apod.
   Bohužel plno lidí odmítá zodpovědnost za svoje zdraví a spoléhá na doktory .Výpadky antibiotik,léků pro chronická onemocnění apod. a hned je problém.

 4. Kolonie €araboafriky ECB kalergi záhuby od pindostanu. jo?
  Tak to smrdí.
  https://www.youtube.com/watch?v=d2sWFTMVNUc 9:00

  • Marek Kosice

   Chlape, ved ty nevies napisat ani vetu… Tvoje prispevky mi pripominaju google prekladac v jeho zaciatkoch….
   A to „pindostan“.. Co mas proti pinduliam? „Tak to smrdi.“…Je usmevne, ze si pouzil taky vyraz v spojitosti s „PINDOstanom“. Ci vlastne nie usmevne…ale ubohe. Neverim vsak, ze si to tak bral, podla vsetkeho (ci?) si si to ani neuvedomil… Ale je jasne, ze tvoja mozgova kapacita ti ani neumoznila sa nad tym tvojim priblblym autistickym (nic proti autistom) prispevkom zamysliet. Pouvazuj, preco na tvoje prispevky ludia reaguju asi tak casto, ako casto mas meniny ci narodeniny. Ak budes reagovat, SKUS pisat ako clovek.

   • Šlak píše v kóde, ale nato ty si ešte príliš mladý aby si to poznal :). A mimochodom, Pindostan je USA. A Kalergi bol nosatý marxista, zvrhlík a eugenik, jeden z „otcov“ jewropskej únie. ECB je európska centrálna banka. Tak snáď už si to dáš dokopy.

    • Co na té větě nerozumíte vy imbecilové?

     Kolonie €araboafriky ECB kalergi záhuby od pindostanu. jo?

     Pokud nevlastníte chápaní tak jste roboti skřečkující mimo program protože nevíte magoři. .-)

     • Já mu sprosťákovi mozek nasazovat nebudu ale urazím mu palici hlupáckému primitivovi a ty si dej taky bacha na šlaka. 🙂 🙂

     • Marek Kosice

      Sergej : Tvoja pycha = potreba pisat „v kodoch“ informacie, ktore ini nemaju potrebu pisat „v kodoch“. V skutocnosti na to som narazal. Rozumiet ti samozrejme je, ale trapna je ta tvoja snaha o to, aby to bolo komplikovanejsie… A vzdy mi to tu udrie do oci. To je asi tak vsetko k tomu z mojej strany. Maj sa.

     • Doplň si vzdělání než začneš prudit a polopatismus vyzdvihovat jako ctnost je tedy majstrštyk tatrmane. 🙂 Tak přeci jen provokatére.
      https://www.youtube.com/watch?v=CNiJqxftz60

     • Marek Kosice

      SerGej – aha, ten kto s tebou nesuhlasi, je automaticky provokater… Ego LVL Mount Everest.

     • S čím nesouhlasíš bambulo, nesdílím informace co by můj názor. Na tebe už mám 🙂 zmetku.

   • Když jsi postižený pinokio a nerozumíš termínům slov tak přeškolený pingliši a nečti z primitivního jazyka šmejde protože nemáš slovník zrůdičkami. 🙂 Hajzle negramotný hloupý z výhekového jazyka blbe z troglodytova zase jsi dostal instrukce z lengly blbečku, tam to nikdy nepřečtou se skřeky své smečky. 🙂
    Autisticky řveš protože jsi sčot do obecný kreténe.

   • Ty snad máš aspergův syndrom, nerozumíš a hejkáš nesmysly, přemýšlej než se vymaluješ jako naprostá trubka. Pokud to tak máš jako postižený tak se omlouvám. Že jsem tak vyjel jak na provokaci.

    • Marek Kosice

     Ako postihmuty pises ty… Ale vidis, vies pisat aj normalne, bez patosu opiteho vysokoskolskeho profesora, ktory nenavidi nevzdelani (rozumej bezny) plebs.

     • Marek Kosice

      *nevzdelany (plebs je totiz slovo poukazujuce na skupinu 2 a viac ludi, takze chybicku som si ospravedlnil)

     • Je to transparentně dějově opisné a že potřebuješ k tomu pohádky ovčí babičky svědčí jen o šlapání si na vedení a některé věci tedy nejsou hned snadno k pochopení záměrů od šejdířů ale potom skousni a nezkoušej zavádět nepodstatnými „tahy vlastní kryplace. Taky jak skořápkář, oblbující intriku k politování a jistě ano.

     • Marek Kosice

      Sergej : Tvoj problem je, ze si svojim intelektom mnohonasobne prerastol svoju inteligenciu. Uprimnu sustrast.

     • Žvásty ale tedy umíš, kalivodo. Když to po sobě přečteš tak to nepochopíš, to prostě nejde exote hrnutí slov kterým nerozumíš.

     • Kdybys napsal ego tak to i vezmu ale intelekt? To je to co jen předstíráš kašpare. 🙂

    • Marek Kosice

     „Kdybys napsal ego tak to i vezmu ale intelekt? To je to co jen předstíráš kašpare. 🙂“

     Cize podla vlastnych slov mas vyssie ego nez intelekt…. Ocenujem. 🙂
     Len nerozumiem tomu, naco si napisal vetu „…ale intelekt? To je to co jen předstíráš kašpare. 🙂“ …. Ka som v spojitosti so sebou nic o intelekte nepisal…. Takze mas mega EGO a k tomu si nepozorny….Super. Porucam sa.

 5. zapredana SR

  Preč, všetkých povešať. Jediné riešenie.

 6. Základná bunka štátu je rodina -> otec + matka = vychovávajú deti . Pokiaľ sa im podarí rozbiť túto rovnicu likvidujú národný štát.
  …..po sofistikovaných útokoch na bunky v našich telách kde si mohli klinicky odskúšať čo dokážu zmutované bunky je to momentálne najistejšie ako dosiahnuť koniec momentálnej civilizácie, alebo aspoň jej výraznej redukcie.

  • Marek Kosice

   Vyzera to tak, ze bezcitny Stvoritel cloveka najprv chcel, aby sme rozmnozovanim navysovali ako ludia svoj pocet, no mozno si ON SAM predstavoval, ze by to mohlo skoncit pri cisle 500 milionov, alebo 1 miliarda.
   Vsetko tomu nasvedcuje. Ked nie je schopny zastavit depopulacnu agendu, pretoze „slobodna vola depopulatorov nad slobodnu volu obycajnych ludi, ktorych je aspon 10000 krat viac nez depopulatorov“, tak ako inak vnimat to co sa deje? :D…
   „Som dobrotivy a vsemohuci Boh, a preto necham hrstku satanistov, aby zabijali obtovske mnozstva ludi a zvysku sposobovali neplodnost roznymi rafinovanymi postupmi….“…. Pytam sa – KDE je ta dobrotivost a vsemohucnost Stvoritela? V tom, ze existuje zivot? 😀 😀 😀 …. Aj majitel klietkoveho chovu sliepok im umoznuje zit….JE DOBROTIVY voci nim, ci ide len o to, ze pottebuje vajicka a peniaze? Takto laska k sliepkam nevyzera, ze chovat ich v klietkach… Ani laska, ani obycajny SUCIT, ANI SYMPATIE. … My sme pre Stvoritela generatorom nizkych vibracii, ktore su JEHO POTRAVOU. Preto je vo svete odnepamäti zlo tym, co v nom kraluje.l Bez zla tvoriaceho negativne emocie & nizke vibracie by nemal Stvoritel tejto Zeme a prirody co zrat…. Lenze aby ludia ppchopili o com pisem, musia prijat fakt, ze Stvoritelom hmotne sa javiaceho sveta a hmotne sa javiacich tiel (a teda Zeme, ludi, zvierat, hmyzu, rastlin…) je Satan. A Zem je PEKLOM. Dusu stvoril dobrotivy Boh, ale do tela (a teda na Zem) ju stiahol Satan.
   Ak nie je pravda co pisem, je tu druha moznost, nakolko len tieto dve moznosti davaju logiku NA ZAKLADE TOHO, coho sme svedkami ak nemame zakryte oci a zapchate usi…. Druhou mozbostou je, ze nas Stvoritel je skratka HERMAFRODIT. Nie vramci pohlavnych organov, ale vramci spravania sa k svojim vytvorom. Za zivota tela je k cloveku a zvieratam BEZCITNOU OTCOM KTOREMU JE VSETKO JEDNO a necha svoje dieta aj rozparat zaziva, ked to tak niekto KTO MA SILU A ODVAHU vykonat to aj vykona, a za smrti tela, ked je dusa „TAM HORE“, umoznuje dusi zazivat nevyslovnu krasu a harmoniu…

   CO DAVA VÄCSIU LOGIKU? Prva ci druha moznost? Tretia neexistuje. Ak teda tretou moznostou nemyslime to, ze nas Stvoritel je nejaka „prirodna inteligencia“ bez akehokolvek citu, bez moznosti nasluchat, hodnotit situaciu, atd, ktorej ZAKONOV ked da nejaka svina zmocni, MA POSTARANE O BEZTRESTNOST „karmy“, aj ked ppzabika tisice ludi…. A tato „prirodna inteligencia“ je len inak popisana DRUHA moznost.

   NIKTO racionalne nie je schopny napadnut to, co som napisal. Neda sa to. Akurat sa da bapisat to krajsie, obsiahlejsie, detailnejsie. Totizto ked skrtneme moznosti ako ateizmus (a teda ze neexistuje nic duchovne, Srvoritelom nie je nikto, len dej menom „Velky Tresk“) a „krestansky Boh“ a Bohovia inych nabozenstiev, ine moznosti neexistuju. Ak ano, SEM S NIMI (poslednu vetu som ani nemusel napisat… aj tak sa nedockam).

   • Dočkáš, spalmující blábole.

   • Čo má Stvoriteľ menom Otec spločné s „bohom“ Sionu? Rada by som spoznala aspoň jedinú ich zhodnú vlastnosť; ja som takú nenašla… (a to som – ešte ako žiačka základnej školy – prečítala celú „svätú“ biblickú zlátaninu).
    Prepisujú sa dejiny. Bolo by naivné myslieť si, že pôvodné zvitky, z ktorých pravdepodobne pôvodná verzia biblie vychádzala, zostali sionistami nedotknuté.
    Dúfam, že raz sa všetci tú dlhodobo skrývanú a na ruby ix-krát poprevracanú Pravdu dozvieme. Dovtedy – neustále sa hádať či dokonca osočovať sa navzájom – nepomôže nikomu a ničomu. Radšej sa zjednoťme do neutrálu a spoločne bojujme za odhalenie jedinej skutočnej, priamočiarej a nespochybniteľnej Pravdy.

    • Dobrý večer Emily,

     ja Vám to napíšem.

     Tri slnká alebo otec i duch i syn dekódované znamená.

     Slnečnú guľu, podobne ako prirodzenosť človeka, rozdelili starovekí mudrci na tri samostatné telesá. Podľa mystikov sú v každej slnečnej sústave tri slnká, analogické trom centrám života v každej individuálnej konštitúcii.

     Tie sa nazývajú tri svetlá:

     1. Duchovné slnko
     2. Intelektuálne alebo dušičkové slnko
     3. Materiálne slnko (v súčasnosti v slobodomurárstve symbolizované tromi sviečkami).

     Duchovné slnko prejavuje silu Boha Otca;
     slnko duše vyžaruje život Boha Syna;
     hmotné slnko je prostriedkom prejavu Boha Ducha Svätého.

     Mystici rozdeľovali prirodzenosť človeka na tri odlišné časti: ducha, dušu a telo.

     Jeho fyzické telo bolo rozvinuté a oživené hmotným slnkom;
     jeho duchovnú prirodzenosť osvetľovalo duchovné slnko;
     jeho intelektuálna prirodzenosť bola vykúpená pravým svetlom milosti – dušným slnkom.

     Pohanskí kňazi vždy považovali slnečnú sústavu za Veľkého človeka a čerpali z nej analógiu týchto troch centier činnosti z troch hlavných centier života v ľudskom tela: mozog, srdce a generatívny systém.

     Hermetisti uznávali Slnko ako najvyššieho dobrodinca hmotného sveta, verili, že že existuje duchovné slnko, ktoré slúži potrebám neviditeľnej a božskej časti prírody – ľudskej a univerzálnej. O tejto téme napísal veľký Paracelsus: „Je tu pozemské slnko, ktoré je príčinou všetkého tepla, a všetci, ktorí sú schopní vidieť, môžu a tí, ktorí sú slepí a nevidia ho, môžu cítiť jeho teplo. Existuje večné slnko, ktoré je zdrojom všetkej múdrosti, a tí, ktorých duchovné zmysly majú sa prebudili k životu, uvidia toto slnko a budú si vedomí Jeho existencie; ale tí, ktorí nedosiahli duchovné vedomie, môžu ešte cítiť jeho silu prostredníctvom vnútornej schopnosti, ktorá je sa nazýva intuícia.“

     Niektorí rozekruciánski učenci dali týmto trom fázam zvláštne pomenovania slnka:

     1. duchovné slnko nazývali Vulkán;
     2. duše a intelektuálne slnko, Kristus a Lucifer;
     3. materiálne slnko, židovský Demiurg Jehova.

     Lucifer tu predstavuje intelektuálnu myseľ bez osvietenia duchovnej mysle; preto je to „falošné svetlo“. “ Falošné svetlo je napokon prekonané a vykúpené pravým svetlom duše, nazývaným Druhý Logos alebo Kristus. Tajné procesy, ktorými sa Luciferský intelekt premieňa na Kristov intelekt, predstavujú jedno z veľkých tajomstiev alchýmie a symbolizuje ich proces premeny obyčajných kovov na zlato.

     „Pozemské slnko je obrazom alebo odrazom neviditeľného nebeského slnka; to prvé je v ríši Ducha, čo to druhé je v ríši Hmoty; ale to druhé dostáva svoju silu z prvého.“

     Vo väčšine prípadov sa staroveké náboženstvá zhodujú v tom, že hmotné viditeľné slnko bolo skôr reflektorom než zdrojom energie. Slnko sa niekedy zobrazovalo ako štít, ktorý nosil na ruke boh Slnka, ako napríklad Frey, škandinávske slnečné božstvo.

     Toto slnko odrážalo svetlo neviditeľného duchovného slnka, ktoré bolo skutočným zdrojom života, svetla a pravdy. Fyzická podstata vesmíru je vnímavá, je to ríša účinkov. Neviditeľné príčiny týchto účinkov patria do duchovného sveta. Preto je duchovný svet sférou príčin; hmotný svet je sférou účinkov; zatiaľ čo intelektuálny – alebo duševný – svet je sférou sprostredkovania. Preto sa Kristus, zosobnený vyšší intelekt a prirodzenosť duše, nazýva „prostredníkom“, ktorý na základe svojej postavenia a moci, hovorí: „Nikto neprichádza k Otcovi, iba cezo mňa.“

     Čím je slnko pre slnečnú sústavu, tým je duch pre ľudské telá, pretože jeho prirodzenosť, orgány a funkcie sú ako planéty obklopujúce centrálny život (alebo slnko) a žijúce na jeho vyžarovaní. Slnečná sila v človeku sa delí na tri časti, ktoré sa označujú ako trojitý ľudský duch človeka. O všetkých troch týchto duchovných prirodzenostiach sa hovorí, že sú žiarivé a transcendentné; zjednotené tvoria božstvo v človeku. Trojitá nižšia prirodzenosť človeka… pozostávajúca z jeho fyzického organizmu, citovej povahy a duševných schopností – odráža svetlo jeho trojitej božskosti a vydáva o nej svedectvo vo fyzickom svete. Tri telá človeka symbolizuje vzpriamený trojuholník; jeho trojitú duchovnú prirodzenosť obrátený trojuholník. Tieto dva trojuholníky, keď sa spoja do podoby šesťcípej hviezdy, Židia nazývali „Dávidovou hviezdou“, „Šalamúnovým znamením“ a sú viac dnes bežne známe ako „sionská hviezda“. Tieto trojuholníky symbolizujú duchovné a hmotné vesmíry spojené v konštitúcii ľudského stvorenia, ktoré sa podieľa z prírody aj božstva. Zvieracia prirodzenosť človeka sa podieľa na zemi; jeho božská prirodzenosť z nebies; jeho ľudská prirodzenosť z prostredníka.

     Práve ste sa dozvedeli, že význam slova Otec je totožný s „Bohom Sionu“, pretože majú rovnakú filozofickú podstatu. Ak si to premeníte na energie, vznikne vám priestor, slnko, svetlo a človek, cit a schopnosti.

     Otec i duch i syn, vytvorené pre potreby ľudskej mysle, ktorá je nedokonalá, potrebuje si predstavovať a žiť v ilúziách. Veriť, čo nevie obsiahnuť.

     • Ďakujem za Vašu reakciu, Sebastian.
      Na základe čoho si však vysvetliť jednotnosť
      – milujúceho a donekonečna odpúšťajúceho Otca a Ježiša (žijúcich na mimozemskej planéte)
      s:
      pozemským, večne trestajúcim, t.č. čipujúcim a naprieč celej biblie vraždiacim bohom Sionu?

     • Sebastian

      Emily,

      to nie sú fyzické telá. Jedná sa o negatívnu a pozitívnu zložku energie.

      Filozoficky si to premietnite nasledujúcim spôsobom. „Boh Sionu“ zaberá polovicu každého atómu fyzickej hmoty a každej jednotky mentálnej a fyzickej energie. Takýmto jednoduchým spôsobom lepšie pochopíte „jeho povahu“, čiže „Boh Sionu“ je negatívna časť atómu v súlade s Vašim výkladom.

      Keby nebolo „Boha Sionu“, nebol by žiadny svet, žiadne hviezdy, žiadne elektróny, žiadne atómy, žiadne ľudské bytosti, Nič. Je to tak?

      „Otec a Ježiš“ je naopak pozitívna časť atómu. Bez pozitívnej energie v atómoch by nebolo taktiež nič.

      A máte Vašu jednotnosť.

      Problém so životom je, že bojuje o svoj priestor. Vy musíte jesť, šatiť sa, mať vlastný priestor na Zemi, na ktorej sa pohybujete. Keď jete, jete iný život. Rastliny, zvieratá. Bojujeme o rovnaké zdroje, Vy, aj ja, aj každý.

      A aby ste mali energiu na moderný život, niekto ju musí vyťažiť a spravovať. Ľudia na každej úrovni moci bojujú o svoj priestor, aby neboli zjedení iným životom. Ak budete príliš „Ježiš“, zjedia Vás ľudia, ktorých živíte. Veď najlepšie je likvidovať ruku, ktorá druhých živí, lebo je nablízku. Čím vyššie spravujete veci, tým musíte mať svoj život viac pod kontrolou, inak sa vám rozbije.

      Veď ruku na srdce, Vám záleží na cudzích deťoch, ľudoch viac ako na svojich deťoch? Nikomu nezáleží viac na cudzích, ako na svojich. A väčšina miluje samú seba viac, ako svoje rodiny, častokrát nevedome.

      Vytvoríte spravodlivý svet, život ho vráti naspať do svojich prirodzených koľají.

     • Sebastian, vychádzajme z predpokladu, že v biblii je okrem množstva rôzneho balastu aj Pravda: tá zmotaná biblia sa totiž napĺňa.
      Pravý Ježiš svoj život za Pravdu a Lásku „položil“. Neuhol ani o krok. A bola to najhoršia forma smrti, akú si možno predstaviť. A verte, že svoj život by obetovala aj väčšina matiek v prípade, ak by napr. darovaním svojho orgánu, nevyhnutného pre život, zachránila život svojho dieťaťa. O tom nepochybujem.
      Život bez mäsa si – bez najmenších problémov – predstaviť viem. No bez živých zvierat nie. Nezabila som ani malú mušku, ktorá mi tri dni okupovala na klávesnici (našťastie minimálne frekventované) písmenko Q. Zľahka som ju vyhnala von oknom. Vrátila sa. Opäť na Q. Potom som ju začala kŕmiť – svojou stravou. Jedla mi z prsta. A očividne rástla.
      Sebastian, nehovorím, že to, čo píšete, tak nie je. Lebo neviem, ako to celé v skutočnosti je. Len sa opýtam: Viete si predstaviť život bez toho kvanta rôznych negatív, ktorými sme neustále zasýpaní? A veríte tomu, že keby nám našu myseľ – od mimina devastovanú kvantom povinných očkovaní, nezdravou, tepelne zdevastovanou stravou a nepriaznivým výchovným prostredím – niekto konečne opravil príjmom látok pre náš organizmus prospešných, tak by nebolo viac vojen, ani chorôb, ani závisti či nenávisti…? Pokoj, zdravie a fyzická kondícia viacerých nemäsožravých zvierat tomu nasvedčuje.

   • Třeba myši se množí mnohem rychleji.Naštěstí mají dost predátorů.Lidé ,aby se nepřemnožili tak asi taky musí mít nějaké.
    Kdyby ten pánbůch chtěl ,aby se lidi tak nerozmnožili,tak mohl nastavit plodnost ženy třeba na maximálně čtyři děti.
    Prý se na naši planetu může současně reinkarnovat maximálně 10miliard lidí.Víc duší sem už sestoupit nemůže.Nevím jestli je to pravda,ale jestli se chystá nějaký ten velký nebo poslední soud,tak je třeba shromáždit co nejvíc dušiček najednou ,aby se to vyplatilo.Něco jako velký kompars,ale projde jen hrstka.Ti nejlepší.
    Diamant taky vzniká za velké teploty a tlaku.A je pak nejtvrdší.
    Možná to jsou jen ezobludy,ale tyhle otázky po přečtení x knih s touto tématikou se snažím hledat hlavně v sobě.

 7. zapredana SR

  Ale to znamená, že u nás to prešlo. Slovákom je to jedno, kým sa to nestane nesprávnemu rodičovi, ktorý nádor nasledne zlikviduje. Jediné riešenie, rázne a nekompromisné. A najlepšie neprestať, kým sa neeliminuje od prvého až po posledného kto priložil ruku k dielu a dovolil aby k takémuto niečomu došlo. Čiže to bude končiť až vo vrcholovej politike. Čiže to musí končiť ako s vypaľovanim bradavice, až do posledného korienku. A preventívne pár krát zopakovať, aj keď to bude veľmi bolestivé.

  • Marek Kosice

   Lenze to sa nestane. Na väcsinu muzov posobi caste oegazmovanie tak, ze im znecitlivi AKCIESCHOPNOST v situaciach, ktore ked neprevezmu do vlastnych ruk, budu plne zotroceni. Preco myslis, ze je vseobecne zname, ze tie najväcsie sportove hviezdy dodrziavali/dodrziavaju (tie sucasne) orgazmovy celibat? No preto, aby ich telo a dusa, ci mozno aj duch, boli vo vyznamnom zapase (sportove hviezdy uz nemaju nevyznamne zapasy) v stave plneho potencialu.

 8. svatoslav butora

  Táto súčasná nedemokratická ideológia svetovládnych anglosaských Idiotov a ich „projekt“ obnovenej Sodomy a Gomory zanedlho zmizne zo sveta ako blud a hnus a zombie-prízrak. Žiadny „projekt“ Trojmorie nebude. To sú len vlhké sny v Polsku vládnucej pobočky svetovládnych anglosaských Idiotov – rovnako a podobne ako za čias Hitlera.
  Ruská Federácia vyhrá im vnútený súboj so silami Svetovládnych Idiotov na ukrajinskom bojišti a bude priamo susediť s Polskom a Slovenskom a Maďarskom, atď.; a ukrajinské obyvateľstvo a Ukrajinu a pochopiteľne aj RF a tiež aj naše národy zachráni pred roztrhaním silami besnotou a morom Sodomy a Gomory postihnutého „démo(n)kratického“ systému gangu ovládateľov USA a spol., z ktorého sa stal systém pokračujúci v zločinnom „svetovládnom“ diele bývalej zločineckej Veľkonemeckej III.Ríše a Hitlera a súčasný hybridný nepriateľ slobodymilovného Sveta Ľudí.

  • Marek Kosice

   Co si predstavujes pod Sodomou a Gomorou? Patri tam aj smilnenie? Malo by, to patri do desatora, nie? A smilni takmer kazdy clovek od veku dajme tomu 15 do XY rokov (stare babky predpokladam ze skor nie ako ano).
   Orgazmovanie (nie masturbacia ci sex BEZ orgazmu) je vlastne KRMIVO pre Satana (alebo temnu energeticku strukturu). Preco je P*RNO tak brutalne rozsirene a maju k nemu pristup aj mensie deti (pokial ten pristup rodicia dietatu dosledne nezablokuju)? A PRECO SATANISTI (WEF, atd.) CHCU, ABY MASTURBOVALI UZ DETI? Zebt preto, aby uz od utleho veku BRANILI svojmu duchovnemu rastu tym, ze svoju sexualnu energiu (ktora sluzi aj na duchovny rast) vyskratovali v druhej cakre?

   Odlaz pre idiotov, ktori ma budu chciet „napadnut“ za to, ze znova spominam secualnu energiu (a teda podla vasich nevedomych hlav sex)…. VSETKO CO VIDITE JE PREJAVOM SEXUALNEJ ENERGIE. Spev vtakov, ZIVOT AKO TAKY, cela priroda v akykolvek moment (kym teda zije), KAZDY ludsky cin. Ale pointa je v tom, ze sexualnej energie musi byt PREBYTOK, a nesmie byt skratovana… Len vtedy je clovek naozaj clovekom a nie len „inteligentnejsim zivocichom“.
   Duchovnost nema nic spolocne s empatiou, dobrotou, atd. Cize ak je niekto empaticky, dobrotivy, obetavy, su to jeho dusevne vlastnosti (obetavost je NEUTRALNA, nie pozitivna). Dusevne ale nie su duchovne.

 9. holistický prístup

  Prečo to robia – aký to má účel?

  Človek je viacrozmerová energetická TVORIVÁ bytosť. Čo znamená to: „boh – syn človeka“, „z panny sa zrodil syn“, „zažiarila nová hviezda“, „čo boh spojil – človek nerozlučuj“, … každá bytosť má viacej energetických obalov – tiel a teda aj toho, čomu hovoríme čakry. Ak sa stretnú dve rovnakorozmerné bytosti s dušami z toho istého zdroja (doslova sa pritiahnu vzájomne) – to sú tie „náhody“ – deva má aktivovanú srdcovú čakru – otvorené srdce naplnené čistou ľúbosťou – tak spojením sa v bezpodmenečnej ľúbosti sa spoja dve duše z jedného centra – „zažne sa nová hviezda“ – ich energetické obaly sa prepoja (previažu) – nad nimi sa vytvoria nové obaly – „jedno telo – jeden duch“- to je to „čo boh spojil, človek nerozlučuj“ (dve bytosti sú spojené do jedného celku) – bytosť, ktorú voláte „boh – syn človeka“ – bytosť inej dimenzie – viacrozmernejšia bytosť zrodená bez bolesti vzniká práve spojením duší v ľúbosti (putuje do sfér po stupienkoch svojho zdroja) – takto sa to deje aj na vyšších stupňoch – to je rôzne vyobrazené – ako rôzne vysoké bytosti nad sebou – známy „Egypt“ (takto sa dostávajú na „Zem“ aj nízkorozmerné bytosti – záleží na vstupných dátach – koľkorozmerné sú to bytosti, na akom sú stupni vývoja – na akej rozmernosti „plodia svojcich bohov“).

  Duše prichádzajú do tejto dimenzie z vyšších sfér, rodia sa pádom, v bolesti, nadol – avšak ich spojením sa tvoria bytosti vo vyšších sférach.

  Pri zavraždení človeka sa duša vráti späť (je ťažká – ťažšia ako pri svojom príchode – ťažšia o negatíva v zmysle napr. nenávisti k vrahovi a pod.) hľadať dalšie časti časti zo zdroja, aby získala iný rozmer a posunula sa o stupienok vyššie po špirále smerom ku zdroju – toto je možné pre bytosti svetla len za splnenia nutnej podmienky bezpodmienečnej, čistej ľúbosti. Poškodením duší prznením dievčat a detí všeobecne, týraním duší v mladých telách človeka, sa nádejajú zabrániť tomuto procesu, zároveň budujú kanál pre temné, nízkovibračné bytosti a ich „populačný boom“ – už dlhodobo týmto mechanizmom väznia duše vyšších dimenzií, bránia ich spájaniam a možnoti tvoriť vyššie bytosti; „rodiť sa“ do „tiel“ čistého človeka a vrátiť sa do zdroja – domov – to je znázornené napr. aj vo filme Nekonečný príbeh. Snažia sa o spätný chod tvorby všetkých svetov – to je tá NIČOTA.

  Celá tá „agenda“, ktorú presadzujú, má za cieľ zabrániť dušiam TVORIŤ vo vyšších sférach, uväzniť a rozdrobiť duše a takto im zamedziť vo vývoji, v návrate Domov.

  • Marek Kosice

   Z Panny (bez s*mena) sa zrodil syn, ale 99% poboznych fyzicky oplodnuje nie partnerkyno vajicko, ale kondom, vreckovku, WC misu, alebo usta ci pokozku svojej partnerky na pravidelnej baze. Vitajte v Matrixe, proti ktoremu zbrojite, a ktory zaroven pomahate udrziavat…. 😀

   • Máte totálne nechutné komentáre, musíte mať fakt vážny problém……ale nezaťažujte s tým čitateľov …!!!

    • Marek Kosice

     Co je na tom nechutne? Zas odtial potial… Ale to je problem väcsiny (opakujem, väcsimy, nie vsetkych) zien, nechutna sa im zda kazda tema, ktora nie je esteticky krasna… ZENUSKY, CHODTE DO PRIRODY… Hovienka, zdochlinky, krv, obcasne valanie sa v tom vsetkom…No a priamy boj o zivot na dennej baze… Potom budes menej cukrikova. Mimochodom to co som popisal (myslene to, co si kritizovala), robi 99% hetero parov…Ty nie? Ak UZ nie, robila si v minulosti. Tak co? Tuto zensku schyzofreniu je dost tazke vystat… Ale ked sa zena opije, ukazuje pravu tvar… Nie jeden muz sa zrazu citil informacne podvedeny, ked uvidel co uvidel… 😀

     • Áno, máte veľký problém “ tam dole“, inak by ste sa tým neustále nezaoberali a nevnucovali druhým svoje prevrátené nezmysly…

     • Marek Kosice

      Alzbeta : prevrateny nezmysel = prispevok davajuci zmysel. Nauc sa pouzivat slova.
      No ale o.k. – VYPIS DOVOD/DOVODY, preco povazujes moje prispevky za nezmyselne. Lenze to asi nespravis… Lebo nemas sancu obstat.

     • Marek Kosice

      *ad. Velky problem „tam dole“… Ahaaa…takze ked sa vyzivovy poradca bude navazat do ludi konzumujucich colu a cipsy, znamena to, ze ma zaludocne problemy….Logika neskutocna….To je tak, ked prianie je otcom myslienky…Vtedy ma logika vstup zakazany….

     • Je to prevrátené +nezmysly

     • Potrebuješ odbornú radu sexuológa, aby si pochopil to čo pochopili už malé deti… Máš zvrátené myslenie. Dobre si to pamätám, už sto krát si sa lúčil a stále si tu a píšeš bludy a zvrátenosti, mal by si navštíviť aj psychiatra.

   • holistický prístup

    Aby mali kam prísť duše a mohli sa rozvíjať, tvoriť vyššie svety, sú potrebné nové telá vo svete JAVI – tie telá musia mať nejaké špecifiká, aby duša vošla do správneho „nosiča“ v tomto svete – preto sa rodia deti z muža a ženy v telesnom spojení

 10. holistický prístup

  Bytosť „stvorená“ v ľúbosti bez negatívov spojením ženy (beregine – dostáva dušu muža do vyšších sfér – z brehu na breh) a muža je trvalá, nemožno ju zničiť, ani rozdeliť – len pošpiniť – je v 3D neviditeľná

  • holistický prístup

   Ari-sto-krát = uvedené spájanie – tvorenie – sa udeje 100-krát stále vo vyššej (svetlejšej) dimenzii – len to sú aristokrati.

  • Problém je – cielenie židovského ducha zámeny – lži, podvodu a gangsterizmu – na nás nežidov – permanentný index lexikokon – newspeak židoanglosasov – zámena pojmov a la „vojna je mier“, t. j., ak fileo znamená mať rád, milovať – u nás ako ľúbiť z duše – oni zmrdi to podsúvajú ako konzumnú opičiu lásku – ako konzumovať, mať rád zmrzlinu, využiť vo svoj prospech – a zneužiť!

   Preto nám podsunuli pedoFÍLIU – ako klamný slovný manipulatívny „feromón“, ktorý používajú parazitické osy na vyplienenie včelieho spoločenstva – tvária sa ako domáci. V normálnej rodine s normálnymi príslušníkmi sú otec, matka, súrodenci, strýkovia, tety, starí rodičia – prirodzene FILEO – teda podľa reálneho názvoslovia sú práve oni pedofili! A tak sa pedo“filní“ zločinci – konzumenti detí – dostávajú na rovnakú hodnotovú-pojmovú úroveň so všetkými, ktorí deti majú radi z duchovnej podstaty – kedysi to boli učitelia, lekári, krúžkoví vedúci, tréneri – ľudia zastupujúci rodinu vo voľnom čase v zmysle rozšíreného sociálneho – bezpečného výchovného – okruhu detí.

   Teda – stačí to pomenovať správne – sú to PEDERASI – je to PEDERASIA!!! Takto to poznajú všetci odsúdení vo väzení! Pre nich to nie sú pedofili, ale pederasi! A dávajú im poriadnu nakladačku – fyzicky ich v kriminále likvidujú! Preto je tu takáto organizovaná snaha siete pederasov – dekriminalizovať pederasov – aby sa nedostali do basy – lebo bude po nich! Teda – správne sa ten zákon má volať „Zákon proti pederasom“! A potom žiaden pederas nebude v školách prednášať deťom nič! Treba túto háveď fyzicky zlikvidovať po každom ich zločine! Stačí ich strčiť do basy! Tam budú vždy považovaní za najhorších z najhorších.

   A práve židobiblický projekt vytvára priestor svojím odpúšťaním a riadnym nepostrestaním zmrdov – tzv. dekriminalizujúce prostredie otvorené-priaznivé zločinu!

   • Včera som si pozrel v jednom dokumente o kórei a demilitarizovanom pásme – raji prírody v zamínovanom pásme – ako dokážu včely zlikvidovať tie najväčšie sršne mandarínske. Včelie žihadlo je proti chitínu sršna neúčinné a sršeň dokáže kusadlami zlikvidovať kopu včiel. Po prvej inštinktívnej obrane včiel žihadlami, ktorá je neúčinná – včely zmenia taktiku a sršna obalia svojími telami a začnú spoločne rovnako vibrovať. Vytvoria tak „mikrovlnku“ v ktorej šršňa uvaria.

    Čiže aj postup proti pederasom musí byť na rovnakej spoločnej odmietavej vlne! A tomuto sa snaží sieť pederasov „mandarínskych“ predísť newspeakom o ochrane pederasov – ako „pedofilov“.

    • Ako to robíš? – na rôznych webových stránkach v diskusiách máš inú rétoriku, iný prístup k diskutujúcim, iné názory na politikov, iný názor na vakcíny, plandémiu a hlavne na V.V.Putina a Ruský národ. Proste na každom webe si iný človek. Dokážeš tam byť dokonca aj ohladuplnejší než k čitateľom Bádateľa kde sa im snažíš drzo, arogantne , nepokryte a intelektuálne vykálať na hlavu.

     • Asi mám nejaké alter ego – „Ja a Já“ – inde ako na Badatel teraz, resp. od zrušenia NWOO.org – nechodím – takže si vedľa!

     • Možno je to tak – ako píšeš – a možno nie! To ešte uvidíme v čom skutočne ideš keď tu máš tak veľmi naponáhlo a zároveň úmyselne strkáš do ľudí.
      O osvetu ti tu nejde, je za tým niečo iné a emáš čisté úmysly – to je tutovka.
      Myslím, že si svojou falošnou antižidovskou kampaňou a tiež urážaním diskutujúcich odtiaľto úspešne otrávil/odpudil/vyhnal nejedného diskutéra. Každopádne keď tak urputne bojuješ proti Židom tak by bolo aj na mieste aby si sám „nejel“ v nejakej „židovine“ – trebárs v nejakej úžere alebo v nejakej IT -korporátnej agende alebo v nejakej inej špinavosti za ktorú by si bral peniaze. Ale to sa ešte uvidí!

     • Achnaton – „To ešte uvidíme v čom skutočne ideš keď tu máš tak veľmi naponáhlo a zároveň úmyselne strkáš do ľudí.
      O osvetu ti tu nejde, je za tým niečo iné a emáš čisté úmysly – to je tutovka.
      Myslím, že si svojou falošnou antižidovskou kampaňou a tiež urážaním diskutujúcich odtiaľto úspešne otrávil/odpudil/vyhnal nejedného diskutéra. Každopádne keď tak urputne bojuješ proti Židom tak by bolo aj na mieste aby si sám „nejel“ v nejakej „židovine“ – trebárs v nejakej úžere alebo v nejakej IT -korporátnej agende alebo v nejakej inej špinavosti za ktorú by si bral peniaze.“ – to sa neuvidí – a kto ste to tí VY – ty zmrd ad hominem!

      Pekne sa tu viacerí odkopávate! Rodinnému siahni na rodinu – a zabije ťa! Čestnému siahni na česť – a zabije ťa! Takže keď TY máš „čistý“ úmysel siahať mi na česť – tak aj dopadneš! Skap! Amen!

     • Maroš – Amen to je temné božstvo Ámon, ktoré kedysi Achnaton poslal kam patrí.

      Ja nemám v úmysle nijako nikomu ublížiť – a to ani na diaľku.
      Ja len potrebujem pochopiť ako fungujú úspešní, sebavedomí,
      možno aj majetní, arogantní jedinci, ktorí sa vďaka vzdelaniu a intelektuánemu zázemiu vyšvihli do pozícií z ktorých sa pozerajú na tých čo nemajú potrebu nikoho ovládať/riadiť ako na nevzdelaný, nepriebojný a zbytočný element – masu, ktorá nemá nijakú ľudskú hodnotu a preto sa do nich môže kopať bez pocitu viny – hlavne keď sú „nedokonalí“ ako tí úspešní.
      Hlavne ma zaujímajú takí, ktorí majú systém prekuknutý, pohybujú sa v ňom ako ryby vo vode a sú schopní si zaistiť materiálnu a osobnú nezávislosť . Čo všetko dokážu pred sebou ospravedlniť pri dosahovaní cieľov – to musím to zistiť!

    • Marek Kosice

     Pederas znamena co? Pytam sa so zaujmom, nie podpichovacne. Inak slovo PEDOFIL by sa vyslovene NEMALO pouzivat v spojitosti s ludmi, ktori chcu sexualizovat deti. PedoFilia totiz znamena doslova a dopismena LASKA K DETOM. Pedofil je teda v skutocnosti KAZDY, kto ma rad ci miluje (rodicia, automaticky ucitelky v skolkach, na prvom stupni zakladnej, vychovavatelky, atd, atp…) deti….Rovnako je to so ZOOFILIOU…. OTAZNE JE, PRECO SA V MEDIACH ODJAKZIVA POUZIVAJU TIETO SLOVA??? Preto, pretoze „hon na pedofilov“ NIE JE hon na ludi, ktori chcu sex s detmi? …A teda je to VOPRED oznamene, ze ZIADEN HON na takych ludi v skutocnosti nezacal (mimo obetjuch barankov, „aby sa nepovedalo“)…. Mat swxualny zivot s detmi chce PEDOSEXUAL. A deti tyrat chce PEDOSADISTA. Moze sa to aj kombinovat. Ale odporucam kazdemu – nepredstavujte si to radsej. … V konecnom dosledku ta „slobodna vola cloveku od Boha“ je nejaka hrozostrasna, nie? Ovce si ale samozrejme nevsimnu megatrhlinu vo svojej viere… Aj ked ich je mozno aj sto. To je take….tuziace po Pravde…. 😀

     • Základom slova je ras – ten čo rasuje, kontumuje túlavých psov, šinter, šarha – nepliesť si so slobodou zvierat a úradným humánnym odchytom túlavých zvierat. Ras sa kedysi psami živil – dnes sa psami živia degeši /rómsky výraz/ – takže je to akýsi predátor – ras – nie fil.

      Pederas je slovo, ktoré vzniklo v krimináli.

     • holistický prístup

      Maroš,

      RAS je RA-AS – vysoko rozvinutá svetelná bytosť – zámenou významov ju pošpinili – čierna mágia = čaromutie.

   • holistický prístup

    Maroš,

    „A práve židobiblický projekt vytvára priestor svojím odpúšťaním a riadnym nepostrestaním zmrdov – tzv. dekriminalizujúce prostredie otvorené-priaznivé zločinu!“

    Mašou povinnosťou je potrestať zločincov oveľa silnejšou intenzitou, ba môžeme aj fyzicky zlikvidovať zločinca – nutnou podmienkou je byť zbavený negatív – byť v stave JAROSTI = bezpodmienečnej ľúbosti k tým, ktorých chránime – teda aj samotného zločinca môžme ochrániť jeho likvidáciou pred znižovaním „karmy“. V prípade, že zločinca nepotrestáme priamo, preberáme na seba jeho zločiny.

    Aby nám v tejto našej povinnosti zabránili, tak nám silou, lžami a podvodmi nanútili riadiť sa kadejakými „pravidlami“ a zá-KON-nmi (toho, čo je ZA KONmi a teda proti tomu, čo platí vo Večnosti – proti KON-om), vytvorili obrovskú sieť „re-p-re-sívnych“ úradov – polícia, prokuratúra, súdnictvo, nábožestvá, sekty, organizácie, spolky, … a takto si akože „legalizovali“ zločiny.

    • Marek Kosice

     HP, v niektorych veciach pises mudro…. Ale aki maju slovieni nazor na strielanie zlatych nabojov do skaly? To, ze si ctia az takmer vyzaduju aby konkretna zena pred nimi nemala nikoho (a teda bola pannou), to viem. Tvrdia nieco v tom zmysle, ze stykom sa energrticky prepajame az natolko, ze sa premiesavaju nase karmy. Tvrdia to (nepisem, ze v tomto suhlasim). ALE…aky maju nazor na to spominane MRHANIE streliva a sexualnej energie v pripade, ze nejde o rozmnozovanie sa, ale len o „zabavu“ a (pre niektorych totalne degradujucich sexualitu ako cinnost) anestetikum pred spanim?

   • Čiže židovskí remeselníci odporúčajú klátiť malé deti do zadku. To ste tým chceli povedať, Vy zvrátený oplzlý chudák?

    Rozširovanie nenávisti je Vám vlastné a mali by ste byť zatknutý a tými väzňami vyriešený rovnako, ako ste napísali.

    • Marek Kosice

     Vykat anonymne a len cez pisomnku komunikaciu osobe, ktorou pohrdas (Maros, ja) je objektivne suce na psychiatriu. Je to divadlo prvotne pre sameho seba, niefo v zmysle „Som tak nesmierne slusny, ze uctivo oslovujem aj toho, ku komu citim opak ucty, a to este bez toho, aby som z toho mal nejake vyhody…“…. Toto ti zozeru len caputovci…

     • Keď si nájdete prácu, prestane Vás živiť mamička, dostanete sa do zahraničia, spoznáte kultúry, pochopíte rozmanitosť etník na vlastných zážitkoch, naučíte sa a prídete poúčať ľudí o zvyklostiach iných kultúr rovnako, ako teraz poúčate o správnosti komunikácie v Košiciach.

     • Marek Kosice

      Sebastian : Aha…. ale to si ma s niekym mylis….No u teba nic nove, omylnost je tvoja prirodzenost.

   • Judaismus – Jan Kozák – 1/2 – YouTube
    Jan Kozák – Judaismus z pohledu indoevropské duchovní tradice Přednáška religionisty a indoevropeisty Jana Kozáka o židovském náboženství.XIV. ročník Zimní u…

    https://www.youtube.com › watch?v=ceNmh-YoLm4
    Judaismus – Jan Kozák – 2/2 – YouTube
    Jan Kozák – Judaismus z pohledu indoevropské duchovní tradice Přednáška religionisty a indoevropeisty Jana Kozáka o židovském náboženství.XIV. ročník Zimní u…

    https://protiprudu.org › prichadzajuca-epidemia-pedofilnych-znasilneni
    Prichádzajúca epidémia pedofilných znásilnení – ::protiprudu.org
    Potom sa sieť klamárov, ospravedlňovačov a maskovačov zločinu zakotvených v médiách, na univerzitách a v byrokracii pripravila k akcii. … Pakistánca v každom meste, ale vo všetkých mestách máme pedofilov. To znamená, že pohyb, ktorý urobí z pedofilov objekty politicky korektnej ľútosti zároveň urobí z každého mesta …

    Kam mizí všecky ztracené děti a mladí lidé -pedo.pdf
    https://ulozto.net/file/KQu5JdPAebSm/kam-mizi-vsecky-ztracene-deti-a-mladi-lide-pedo-pdf#!ZJD2MGR2ZzSvBQN2ZGt2MGt3MwHkMT1GLzI4ZKAXo345MQR3BD==

    https://marioolah.blog.idnes.cz › blog.aspx?c=445573
    Globálna elita: zoznam vrcholných satanistov a pedofilov
    Jedná sa o globálnu sieť satanistov a pedofilov, ktorá je tvorená národnými satansko-pedofilnými sieťami. Títo ľudia otrocky slúžia kontrolnému systému a navzájom sa chránia, aby sa informácie o týchto aktivitách nerozširovali, pretože sú v tom namočení najrôznejší „systémoví architekti“. Tí, ktorí by aj chceli …

    • holistický prístup

     Maroš,

     Kozák sa nedostal ani na začiatok cesty – ale ako štart pre tápajúcich v temnote ho možno použiť – je nutné ísť ďalej …

     • No – Luis Paster mal krédo – „Niekde treba začať!“ – „veď sa potom môžeme vrátiť“ – a tak to aj dopadlo a dnes máme na krku bielu vakcinologickú mafiu.

      Jan Kozák začal prednášať až keď vedel, že je na správnej ceste. Treba si ešte raz pozrieť Dobrodružstvo Poseidona – jedni sa snažili ísť za autoritou dole smerom k horným plubám prevrátenej lode – iní zase smerom hore ku dnu prevrátenej lode – a tam ich vyslobodili.

      Jan Kozák stojí presne na rázcestí a ukazuje správny smer – a je fuk, že je len na začiatku – pre nás – cesty.

     • holistický prístup

      Maroš,

      Kozáka vnímam sťa figúrku systému.

    • Globálna elita sú kresťania, budhisti, ateisti, ktokoľvek, aj židia. Ale len navonok, v systéme, v ktorom je krv duchovným obeživom, asi ťažko môžete poukazovať na konkrétne etnikum. Sú to predátori zomknutí v jednotu a prednášky o etnikách môžem prednášať aj ja. Začnem o Američanoch a ich nadradenosti voči Rusom a celému svetu. Premostím do ich kultúry, školského systému America the greatest, prejdem k Číňanom a ich nadradenosti a poukážem na prezidenta. Prehlásim ho za najmocnejšieho človeka na Zemi, uzavriem to podprahovými, nenávisť vzbudzujúcimi vsuvkami. Dám každému jeho mrkvu pre jeho vlastné potreby.

     Pýtate sa zlé otázky.

    • Marek Kosice

     K*RVAAAAAA! (viem ze si to len skopiroval, ty nepouzivas totiz slovo „pedofil“), tazko mi je vystat to ZNEUZIVANIE slova PEDOFIL (pedo fília = laska k detom)… miesto toho, aby sa pouzivalo PEDOSEXUAL (asponze fyzicky nezrani vo väcsine pripadov, ak „nepotrebuje vsetko“) a PEDOSADISTA (najobludnejsia verzia) ….. AKY KKT ma na svedomi, ze sa „FILIA“ pouziva v spojitosti s negativnou potrebou ci cirim satanizmom? Tu by bolo mozne spojit so zlom len vtedy, keby sme chheli vytvorit slova typu „Agresofilia“, „ZLOfilia“, Kradofilia a podobne….

  • holistický prístup

   Aby bola bytosť ARI-STO-KRAT-om = ÁRIJEC STOKRÁT, toto sa musí udiať stokrát stále vo vyšších sférach, s bytosťami na vrchole bytia v danej sfére; pričom základná bytosť musí byť 9-rozmerná – zhmotnené vo svete JAVI do pôvodnej Matriošky s deviatimi telami (duša je tá najmenšia – nedeliteľná a 8 energetických ochranných tiel) – tvorenie vyšších bytostí nastane za nutnej podmienky čistej, vrelej, bezpodmienečnej ľúbosti – zbavení toho, čomu hovoríte EGO.

   Takéto sú vaše možnosti a pritom sa vzájomne ponižujete, napádate, ruvete na malichernostiach. Kde je to prebudenie, o ktorom tak radi mudrujete?!?

   • holistický prístup

    Aristokrati nie sú vrcholom bytia – to je len začiatok.

   • 9 rozmerná. Viete vôbec, o čom píšete?

    9 je symbol človeka. Napíšte mi tie vrstvy. To som veľmi zvedavý.

    Pomôžem Vám so štyrmi. Voda, zem, oheň, vzduch, čiže hmota. Pokračujte, ako je v staroegyptskom náučnom filozofickom systéme zadefinovaný zbytok.

    • holistický prístup

     Ty máš určite len 4 vrstvy (čakry) – je to dané zdrojom, z ktorého pochádzaš. Ty ani len netušíš, KTO je to ČLOVEK.

     Koniec.

     • Neodpovedali ste, namiesto toho agresívne reagujete na obyčajnú otázku.

      Neviete.

      Vôbec nerozumiete téze, že na svete je len jeden systém života, ktorý bol zadefinovaný inými slovami v kabale, inými slovami v kresťanstve, inými slovami v iluminátskych učeniach a podobne. Pokiaľ sa nedostanete k starobylej filozofii, z ktorej je všetko odvodené pre potreby rôzne zmýšľajúcich ľudí, dostanete sa len k Vašim ezoterickým výkladom.

      Zapamätajte si, pre modlárov sa fyzikálne sily a tým prokreatívne energie personifikovali do božstiev a ezoterických výkladov, ktoré citujete, pričom vôbec nerozumiete, že nejaký názov boha je len hmotná časť celku, napríklad bežná voda.

      V tých Vašich namemorovaných kompilátoch môže znamenať človek to, čo môžete chytiť, hmotou a gmota má 4 elementy podľa danej filozofie. Voda, zem, vzduch, oheň. To je asi tak všetko.

      Ale ťažko sa naučíte podstatu, ktorú ani nechcete vedieť. Vám stačí namemorovanie poučky, ktorú odrecitujete, vôbec neviete,čo ste odrecitovali, hlavne že Vás učiteľka v škole ohodnotila výbornou.

      Hovoríte o vraždách a o duši, ktorá sa niekam dostane. Vy ste zavraždili, že Vaša duša niekde odcestovala, keď to viete?

      Vy píšete ako pater. Amen.

      Mimochodom, snažíte sa osvojiť moje správanie, tak vidíte, aj Vaše podvedomie začína rozumieť, že som Váš boh.

      Ak by ste nerozumeli môjmu pyšnému príspevku, tak Vám ho objasním.

      Opýtal som sa slušne, Vy mali pyšnú, ponižujúcu reakciu. Ste malý čertík, ktorý káže o morálke, vyjadrovaním otca v kostole. Vy ste prívrženec satanizmu, ktorý navonok zatracujete.

    • Marek Kosice

     Sebastian : Nikoho neobvinuj zo satanizmu (hoci nevedomeho), ked nim sam si. Ci si myslis, ze tvoj ritual viac-menej pravidelneho strielania zlatych nabojov do skaly je ritual bozsky? RITILUAL TO JE, to popriet nemozes. A kedze duchovne skoly minulosti (ked sa este nedostala satanska agenda vsade…) priamo VYZADOVALI od svojich ucencov orgazmovy celibat, tak hadaj, akym ritualom to je…… Inlteligencia = neplytvat tym, cim sa plytvat nema iz zo sanotneho principu, ktory dava tu najjasnejsiu logiku. Intelekt = Napisat knihu o tom, preco je vhodne pravidelne strielat zlate naboje do skaly. PODPORUJES NEKONECNE BURANIE ZAKLADOV DOMU, SI ODKAZANY STAVAT HO DO KONCA ZIVOTA….Takze v nom nikdy nebudes byvat, pretoze skor nez ho postavis ho zburas… Ale kedze tak robi 99,8% (odhad) inych muzov, tak….“JE TO SPRAVNE!“ … NIEEE…VOBEEEEEC SA NEJEDNA O KOLEKTIVNU MEGAHYPNOZU, KDEZE…. 😉

     • Marek Kosice

      *ked nim (satanistom) nevedome sam si.

     • Napísal som Vám pred pár dňami príspevok, s hravým označením, diabol nosí Pradu. Zhodli sme sa.

      Rozdiel medzi Vami a mnou je, že Vás Vaše chyby zvádzajú a dodávate im ilúzie, čoskoro sa v nich ukotvíte do majstrovskej podoby. A ktokoľvek sa Vám pokúsi zničiť Vaše ilúzie, je okamžite Vašou obeťou. Toto tvrdenie je v súlade s vlastnou náturou mnohých členov tohto diskusného fóra. Nastavujem zrkadlá vašich vlastných pováh, ktoré vás dráždia do nepríčetnosti.

      Niekoľkokrát som rozpísal odborné príspevky k problematike, ktorú zosmiešňujete, Uvedomili ste si, ako ste precenili vlastné kompetencie, i tak ste nezareagovali. Ostali ste zadusení vlastnou esenciou zla, ktorá je vašou priamou energiou, poháňajúca vaše životy.

      Rozprávate o nadzmyslových okolnostiach, ktoré ste sami neprežili. Vy netúžite po pravde a otáčate sa chrbtom k názorom ľudí, ktorí vám píšu priame skúsenosti. Čo definuje hlúposť človeka?

      Ja vám píšem, koľko ľudí je múdrych, pracujúcich na plné otáčky, ale rovnako zlých, ako sme my všetci. Existuje množstvo šikovnejších, ako som ja sám, ale ani oni nemajú na výber, len byť súčasťou tejto kolektívnej zloby, ktorú tu predvádzate.

      Čo vy chcete spravodlivé vybudovať, keď je raz a navždy príroda zadefinovaná?

      Tak nestriekajte ja. Ja sa radšej postarám o rodinu a užijem si výtvor diabla, ako to rád nazývate. A je mi ľahostajné, čo mi k tomu narozprávate, pretože viem, ako mám svoj život pod kontrolou.

   • Marek Kosice

    Hou, hou, HP-cko…. treba ta uzemnit (nemyslim tym dat ti bombu), lebo lietas az privelmi „v oblakoch“… Aristokrat (slovensky) = Aristocrat (anglicky) … Pochybujem, ze to slovo od nas prebrali anglicania…. Takze si svoje „skladacky“ strc za klobuk.

  • Marek Kosice

   Basnis tu o duchovnosti so gsetkou jek terminologiou, ale….Si ako super vyzivovy poradca, ktory si po kazdej veceri da presolene a prepalene cipsy. Tomu sa hovori „kvaziduchovny zivot väcsiny kvaziduchovnych zapadniarov“. PS : Aj cipsy sa daju zut hodinu, cim si mozes ospravedlnit to, ake su skodlive…Lebo vzdy lepsie pre zdravie je hodinu ich zut, nez zjest balik za dve minuty, no nie? 😀

 11. K tomuto patrí aj ich ďalšie agendy, vrátane genderizmu, lgbti, klimatalarmizmu či likvidácie zdravých potravín !
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/britsky-reditel-pohrebniho-ustavu-zada-trest-smrti-pro-sorose-gatese-a-fauciho-video/

  • Marek Kosice

   Ziada…..a? Riaditel pohrebneho ustavu ma asi taku pravomoc v ziadani o trest smrti pre Sereša, Gaťesa a Fajčiho (WC party v Modrej Ustrici) ako ja alebo ty. Cize koktejlovy clanok ukazkoveho typu.

   • Vyslovil svoj názor a v ňom môže žiadať čo len chce. Stále máte s niečím problém… sami tu vypisujete notoricky blbiny, ale máte na to právo. Tak čo? Začnite konečne od seba !

    • Marek Kosice

     Co je blbina? Ze strielat zlate naboje do skaly je asi take prirodzene ako vypustit hradzu s vodou v obdobi sucha a bemat co pit a cim poliat svoju zahradu? Alebo to, ze dobrotivost, vsemohicnost a laska Boha nemoze ist ruka v ruke napriklad s kradnutim deti, a ich zabitim na organy, sexualizovanim, zdrogovanim, niekedy mucenim? … Nestacim sa divit, ale ved vlastne…..Ked sa niekto vie prilis naviazat (na predatavu o Bohu), ale nevie sa v pripade potreby odviazat (cize POPIERAT nesulad diania s predstavou o Bohu)….tak nestihne ujst pred potopou, alebo uschne ci zmrzne tam, kde je sam sebou priviazany.

     • Marek Kosice

      * POPIERAT bolo myslene POPIERA

     • Marečkovi!

      – Keď nepiješ, prestaň aspoň karhať iných hostí!
      – Aj tak sú len pokrytectvom všetky tvoje cnosti!
      – Vystatuješ sa, že čisté víno odmietaš,
      – No každý deň robíš kopec iných špinavostí!

     • Mareček, ako to, že už prešlo pár hodín – a znovu nie si tu – na webe?
      Chrápeš? Makaj! Normálne Ťa tu všetci muži „postrádajú“, že ako ďalej pokračovať s tou Tvojou ne-ejakuláciou a s tým Tvojím Satan-Bohom, v ktorého veríš?
      Čo je s Tebou? Si už mimo formy? Chýba Ti normálny človečenský sex, krajšie povedané – MILOVANIE – so ženou, ktorú ľúbiš !
      Čo chceš od Života ? – to nám tu porozprávaj! Nie ako ako – neejakulovať!
      Ty si pre mňa taký – duchovne nízky – trollko-šmolko, ktorí sú mentálne nižšie, ale tento Vesmír, ich z titulu jeho lásky – musí akceptovať. Žiaľ!

      P.S. Rozprávam sa s Tebou rovnakou rétorikou, akú používaš Ty, voči ostatným tu – komentujúcim! Snáď je to z Tvojej strany – O.K. Či?

 12. holistický prístup

  Znovu úraduje selektívna (výberová) cenzúra? Niekto môže nadávať, zúrivo ponižovať, urážať, … a niekomu je bránené vyjadriť sa K VECI – objasniť o čo ide.

  • Marek Kosice

   Nechce sa mi verit, ze by Redakcia cenzurovala tvoje nazory…. Mozno sa len nedaju kopirovat nejake odkazy ktore postujes, alebo ke chyba v tvojom mobile/PC, internetovom pripojeni.

 13. Mimo tému, souvisí s EU

  Globální technologický průmysl jen čeká na příležitost získat lékařská data Evropanů. Apple již má rozsáhlou nabídku „digitálního zdraví“ a Google zaplatil v roce 2020 více než 2 miliardy dolarů za akvizici výrobce zdravotnických zařízení Fitbit, aby vstoupil na trh zdravotních dat.

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/eu-planuje-umoznit-spolecnosti-big-tech-pouzivat-vase-lekarska-data-bez-vaseho-vedomii/

 14. 🙂 hukare

 15. Kedy ich potrestajú za zákaz vraždenia, znásilňovania a kradnutia?

 16. Ako opäť vidím, „bezpečnostných“ dôvodov sa nikomu nechce rozoberať tému LGBTIQ+, čoho sa tento článok bezprostredne týka. Súdruhovia z Bruselu nechcú vidieť antitoleranciu voči LGBTIQ vo vlastnom meste (islamská štvrť Molenbeek), ale obúvajú sa vehementne do Maďarska, lebo nepočúva EK tak, ako by malo. Kto čítal knihu Douglasa Murraya „Zvláštna smrť Európy“, vie, že autor tu výstižne uviedol prax dvojakého metra ohľadne LGBTIQ komunity pre tradičných Európanov a islamské európske obyvateľstvo. Autor však zamlčal známy fakt, že táto politika EÚ vychádza z Kalergiho plánu, Agendy 2030 (atď.) a nie primárne z Merkelovej pozvania podľa jej známeho výroku „zvládneme to“.

 17. Maďarsko a maďarský ľud, držím Vám palce v boji za demokraciu a normálny vývoj Vašich detí. My ostatní v EÚ sme už tento boj prehrali. Nevzdávajte sa a bojujte a možno ten Váš boj posmelí aj ostatné národy, aby sa zobudili a bojovali za demokraciu a práva detí byť „normálni“.

 18. ..téma s pedofíliou je mimor.,,ťažká“ a citlivá…

 19. …ešte 1 vec som chcela napísať, všetci sme si tu rovní, no mnohí z nás tu na Bádateľovi majú mimor.,,silné reči“ a to až tak silné, že keď sa majú pred niekým vyjadriť OSOBNE, nemôžu, lebo naraz ,,majú veľa práce“…a pritom by to tej 2.strane veľmi, ale skutočne veľmi ,,pomohlo“…OTÁZKOU je PREČO potom tak niekoho dlhé roky ,,podporujú“??? žeby len tak z dobrého úmyslu?….ak je to tak, klobúk dole, no ak je to naopak, tak to by už bolo iné ,,kafé“, LEBO TYM STRETNUTÍM BY SA 1 STRANE MIMORIADNE UĽAVILO, AKO ? to už nie je dôležité…ak krivdím, je možné sa aj ospravedlniť, no ak nie, tak voľakto je tu ozaj ,,pekný kvietok“…. ,,ČO ZASEJEME, BUDEME ŽAŤ“….aj to je 1 z prírod.zákonov, však ? M či V či…….. ˇozaj a ešte niečo, TREBA sa týmto 2 ,,CHLAPCOM“ tu z Bádat.DOHODNÚŤ, ABY PRESTALI ROBIŤ ,,ŠKRIATKOV“ v 1 práci na PC…to vôbec nie je pekné, TO JE OTRASNÉ, čo VY 2 robíte, alebo 1 to robí a 2.opravuje!!!…NIKTO VÁM NIČ ZLÉ NESPRAVIL ani VÁM NIČ NIKTO NIE JE DLŽNÝ, tak budem VEĽMI RADA, keĎ TO PRESTANE…alebo to DÁME RADŠEJ RIEŠIŤ NADRIADENÝM z V…???? VĎAKA ZA POCHOPENIE CHLAPCI, verím, že to bude v poriadku a ,,šarapaty“ v programe sa skončia a to ČO NAJSKOR !!!!! … p.s. a ešte KLAMSTVOM, ZAVÁDZANÍM, OHOVÁRANÍM a neviem čím ešte takým podobným sa človek ,,dopracuje už k ozaj dobrej karme“, je mi ľúto takýchto ľudí, človek je z nich veľmi sklamaný……
  Vás úprimne ľúto……

  • „LEBO TYM STRETNUTÍM BY SA 1 STRANE MIMORIADNE UĽAVILO, AKO ? to už nie je dôležité…“

   Alenka – vyber si barák, v ktorom sa chceš v tomto fašizme so mnou stretnúť a uľaviť si!

   FEMA concentration camps red list
   https://files.abovetopsecret.com/images/member/f73dbb536f9a.jpg
   https://www.abovetopsecret.com/forum/thread595684/pg1

   https://cz24.news › movir
   Nové Šokujúce Informácie O Slovenskom Fašistickom Koncentračnom Tábore …
   MOVIR je akronym pre elektronický koncentračný tábor vyvinutý USA vojenskou agentúrou DARPA, ktorý sa pokúšajú na Slovákov nasunúť cez akože „národný projekt sledovania očkovaných a neočkovaných“ – cez Technickú univerzitu v Košiciach (TUKE), ktorá na to dostala grant 3,6 milióna eur.

 20. …Maroš nemusíš sa obávať, v žiadnom baráku som sa nechcela a ani sa už nechcem stretnúť….myslela som klasic.stretnutie pri iných ľuďoch, na verejnosti-zoči -voči, a povedať si všetko, čo má človek ,,na srdci“…no takéto strenutnutie zrejme nie je nič pre teba, LEBO pokiaľ nejde o dáky priamy úžitok LEN PRE TEBA a LEN PODĽA TEBA, tak načo by si sa mal s niekým stretávať však?…ak sa mýlim, ospravedlňujem sa ….a KTOVIE? možno ani nie…

 21. Lynx lynx

  slobodný dospelý by nemal skladať účty za svoj život pred žiadnou svetskou autoritou – iba pred Bohom, keď príde čas“. – Tímto se musíme řídit. Jinak dopadneme velmi špatně už tady na Zemi, o věčnosti nemluvě. Otázka je, co do našich dětí hustí ve školách? O to by se měli zajímat rodiče a bránit své děti. I děti mají svá práva, právo na šťastné dětství, na to nebýt hračkami zvrhlíků, na šťastný, plnohodnotný život.

Pridajte komentár

*