BOMBA: Premiérka NJW uplatená a vydieraná farma firmami, aby zaviedla povinné očkovanie


Print Friendly, PDF & Email

BOMBA: Premiérka NJW uplatená a vydieraná farma firmami, aby zaviedla povinné očkovanie

(Ethan Huff, Natural News) – Koronavírus je naďalej najväčšou dojnou kravou pre skorumpovaných politikov a ich bábkovodičov z farmaceutického kartelu.

Dobrou správou je, že títo bezškrupulózni korupčníci začínajú byť postupne pre ich zločiny proti ľudskosti odhaľovaní. Posledným príkladom je premiérka austrálskeho štátu Nový Južný Wales (NJW) Gladys Berejiklianová.

Farmaceutické firmy vydierajú politikov

Berejiklianová pred pár dňami bola donútená rezignovať na svoju pozíciu.

Podľa najnovších správ ju údajne vydierali farmaceutické firmy, aby vo svojom štáte zaviedla povinné očkovanie obyvateľov proti Covid-19. Ak by odmietla, tak sa vyhrážali, že ju obvinia z korupcie.

Dúfajúc, že sa pred vydieračmi zachráni, Berejiklianová súhlasila s požiadavkami farma firiem. No nakoniec bola aj tak odhalená a ocitla sa na výslní spolu s ďalšími covidovými zločincami ako sú Anthony Fauci (americký Mikas) či Francis Collins (riaditeľ Národného inštitútu zdravia v USA).

Gladys Berejiklianová sa neslávne preslávila tým, keď obyvateľom austrálskeho mesta Sydney povedala, že ak sa nezaočkujú proti Covid-19, tak po uvoľnení lockdownov pre očkovaných v decembri 2021 budú čeliť úplnej sociálnej izolácii už naveky.

Clive Palmer, bývalý poslanec austrálskeho parlamentu a súčasný líder Austrálskej strany jednoty, bol prvý, ktorý už pred pár týždňami odhalil zločiny teraz už bývalej premiérky Berejiklianovej.

V súčasnosti, keď premiérka bola donútená potupne rezignovať, sa jeho slová opäť dostávajú po pozornosti verejnosti.

Palmer odhalil túto korupciu v čase, keď úrady strašili obyvateľov lžami o „1600 nových prípadoch“, umieraním v nemocniciach, a že jediným východiskom z tejto situácie malo byť očkovanie.

Občania, zamestnanci i majitelia prevádzok nútení do očkovania

V Austrálii boli do očkovania nútení dokonca aj samotní majitelia podnikov ako sú reštaurácie či bary. Bez očkovania nemohli znova otvoriť svoje prevádzky.

Palmer od začiatku upozorňoval, že vláda na čele s premiérkou klamú. Ako uviedol:

Zbohom vysoký krvný tlak

„Premiérka už skôr čelila korupčnému vyšetrovaniu. Jeden vplyvný lobista, ktorý kontroluje tamojšiu vládnu Liberálnu stranu, mal premiérke oznámiť, že jediným spôsobom, ako sa môže vymaniť z tohto vyšetrovania, je zaviesť povinné očkovanie.“

No a klientami uvedeného lobistu nebol nik iný, ako známi výrobcovia covidových vakcín AstraZeneca a Pfizer.

Prepogramovaný novinár sa uvedené vyhlásenie pokúsil skresliť, načo Palmer znova potvrdil, že premiérkine nariadenia nemajú žiadne opodstatnenia, a že ich jedinou úlohou bolo zničiť malé a stredné podniky a zarobiť peniaze farma firmám.

Netreba zabúdať na to, že súčasný výskyt covidu v Austrálii je takmer mizivý.

Nedá sa dokonca hovoriť ani len o epidémii, nakoľko za celý čas „pandémie“ má 25 miliónová Austrália len 1421 zaznamenaných úmrtí u ľudí, ktorí boli predtým „pozitívne testovaní“ (5 miliónové Slovensko má takmer 13000 úmrtí).

Tiež si pripomeňme fakt, že testy, ktoré označujú „pozitívne testovaných“, sú pritom inherentne podvodné a väčšina zosnulých „pozitívne testovaných“ má niekoľko ďalších závažných diagnóz – či už je to obezita, chronické ochorenia alebo vysoký vek.

Skutočné dôvody lockdownov

Dôvody lockdownov tak v Austrálii, ako aj inde vo svete, nemajú nič spoločné so zdravím. Ich skutočným dôvodom je obohacovanie sa „elít“ na účet „nevoľníkov“, teda ľudu.

Hlavní zosnovatelia týchto zločinov proti ľudskosti pochádzajú z USA, ktoré sú svetovým centrom pre globálny medicínsky policajný štát zrodený podvodnou pandémiou. Tí však majú svojich prisluhovačov medzi politikmi všade vo svete.

„…je jasné, že väčšina pseudo-elít pretláčajúcich covidové rituály majú postranné úmysly, či už ide o moc, peniaze alebo oboje,“ píše Selwyn Duke pre The New American.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ovca zaockovana
  • Uplatená bola možno za niečo iné, ale vydierali ju kvôli zavedeniu povinného očkovania.

   Alebo ináč: „Ak nezavedieš povinné očkovanie, vytiahneme starú špinu, ktorú na teba máme.“

  • Ovecka zavaxovana,aj male dieta vie ze „fact check“ je nastrojom Elit,cast silnej cenzury,tak ako je aj Snopes,janko

  • krava , počkaj si pár týždnov a zistíš aká velká si

 2. SLOVENSKO: Ozbrojené sily SR a minister obrany SR Jaroslav Naď (OĽaNO) včera podali trestné oznámenie na opozičných poslancov Mariana Kotlebu (ĽSNS) a Milana Mazureka (Republika) kvôli údajnému dezinformovaniu o projekte košickej Technickej univerzity MOVIR. Dnes ďalší opoziční poslanci Filip Kuffa a Tomáš Taraba (obaja Život-NS) na sociálnej sieti píšu o tom, že rezort obrany vymazal zo svojej internetovej stránky informácie o danom projekte
  https://cz24.news/ozbrojene-sily-sr-podozrivo-rychlo-vymazali-zo-svojej-stranky-informacie-o-fasistickom-koncentracnom-projekte-movir/

 3. vlastizrada jak vysita

 4. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/ministerstvo-zdravotnictvi-cr-uznalo-ze-nema-informaci-o-izolaci-viru-sars-cov-2/
  Ministerstvo zdravotnictví ČR uznalo, že nemá informaci o izolaci viru SARS-CoV-2

 5. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/pilot-spolecnosti-delta-zemrel-za-letu-bylo-nutne-nouzove-pristani-uvedl-zdroj/
  Pilot společnosti Delta zemřel za letu, bylo nutné nouzové přistání, uvedl zdroj

  Během rozhovoru se Stewem Petersem poskytla Dr. Jane Rubyová zlomové informace, potvrzené z více zdrojů, že během posledních dvou týdnů zemřel při letu pilot společnosti Delta Airlines, který byl podroben očkování, byl nucen nouzově přistát a společnost to údajně tají.

  • Bledá Tvář

   I prezident Zeman má zdravotní komplikace po opíchání tím utrejchem – zdroj:
   http://www.zvedavec.org/vezkratce/18170/

   • Vodnatosť pečene je syndróm alkoholizmu. Inak skôr to chytá ženy. Kamarátovmu bratovi alkoholikovi že vraj normálne vybuchla pečeň. Prezidenti – bábky, ktorí súhlasili s nasúvaním covid teroru – určite nie sú očkovaní tým svinstvom. Globálny mocenský systém svojim zidomarxistickým kádrom nebráni v zhýralosti a chlastaní.

 6. https://www.naturalnews.com/2021-10-12-merck-overcharges-us-government-molnupiravir-coronavirus-drug.html
  US government pays Merck $712 for 5-day molnupiravir course that only costs $17.74 to manufacture
  Americká vláda platí spoločnosti Merck 712 dolárov za 5-dňové užívanie molnupiraviru, ktorého výroba stojí iba 17,74 dolára

  PS A na inom webe sme čítali aké vedľajšie účinky má tento liek, napr. môže vyvolať rakovinu

 7. https://www.naturalnews.com/2021-10-12-media-claims-bad-colds-are-actually-covid.html
  Media now claims that “double jabbed” brits who have bad colds are actually suffering from COVID
  Médiá teraz tvrdia, že „dvojnásobne zaočkovaní“ briti, ktorí sú silne prechladnutí, v skutočnosti trpia ochorením COVID

 8. https://cz24.news/europoslanec-uhrik-brusel-planuje-zhromazdovat-udaje-kto-ma-kolko-nehnutelnosti-pozemkov-sperkov-presne-ako-evidencia-vedena-nacistami-pocas-odosielania-zidov-do-plynovych-komor/
  Europoslanec Uhrík: Brusel plánuje zhromažďovať údaje, kto má koľko nehnuteľností, pozemkov, šperkov… Presne ako evidencia vedená nacistami počas odosielania židov do plynových komôr

  EU: Európska komisia a parlament už prekvapili občanov EÚ rozličnými nezmyslami, no to, na čo prišli teraz je už predsa len cez čiaru. Podľa europoslanca Milana Uhríka chce mať obyčajných ľudí pod úplnou kontrolou.

  • Pavelkovych Milan

   To je v poriadku, veď väčšina toto aj tak považuje za konspiraciu, hoax. Im stačí že sa dajú opichat a môžu ísť na dovolenku do chorvátska a v zime na lyžovačku do Álp. Táto skupina je pre akýkoľvek odpor a revoltu voči fašistickej EÚ nepoužiteľna. Ja sa len pýtam, dokedy? Dokedy títo mentalni retardi budú tupo pozerať na to, že ich pomaly ale isto idú zabíjať? Kedy sa týmto liberálnym progresivcom otvoria oči? Čo si o tom ľudia myslíte, príde doba kedy sa táto skupina ľudí konečne preberie?

   • Marek Košice

    Nepríde taká doba, to skôr vymrie ľudstvo. A potom Satan znovu vypľuje na svet do jeho rôznych častí niekoľko stovák ním stvorených dospelých, na život naprogramovaných ľudí, ktorí sa postarajú o to, aby sa ľudstvo rozmnožovalo, a aby sa história opakovala…

 9. Tazky, generacny stockholmsky syndrom, postraumaticka porucha, to je to, cim trpia obyvatelia postkomunistickych statov‼️‼️‼️‼️‼️
  Da sa to vyliecit⁉️

  • A čím sa prejavuje ten ťažký generačný syndróm a postraumatická porucha?Lebo ja nepociťujem nič podobného.Je to múdro napísané akurát že hovadina ako mraky:-D

   • Dajme pozor: Rozdeľuj a panuj. Takto nás „elity“ oslabia a potom nad nami vládnu.

   • Tá komunistická – ako aj súčasná neomarxistická „liberálna“ vláda používa teror, a na „rozdiel“ od únoscov – nepoužíva svoju ideológiu len voči malej unesenej skupine ľudí /Štokholm/, ale voči celej spoločnosti – a táto takto paralyzovaná spoločnosť nevie inak spracovať toto svoje ohrozenie, ako si nahovoriť jeho opodstatnenie a tak sa vyrovnať so svojím vnútorným konfliktom! A teroristi jej práve preto podávajú „barličku“ – zámienku – „pandémiu“.

    A toto JE programovanie, toto sa zapisuje do rodovej DNA pamäti národa! A prečo?! Lebo nejde o vyslovene krvavý teror, ale o psychoteror. Lebo na krvavý teror by národ – napriek strachu – reagoval krvavým odporom! Odbočím!

    Germánska nová medicína okrem 5 pilierov-zákonov rakoviny definuje rakovinu ako psychosomatický dôsledok nespracovaného vnútorného konfliktu! Toto – mimo týrania uzavretých zvierat – inde v prírode nefunguje! REPLAY – mimo týtaných bezmocných zvierat. Teda. Pokiaľ predátor zaútočí – zviera buď utečie, alebo sa bráni, prípadne hneď zahynie ako korisť – v každom prípade – akcia-reakcia – a konflikt je vyriešený. A ide sa ďalej. Teda.

    Pokiaľ niekto uzatvorí celú spoločnosť, ktorú potom straší a týra – a spoločnosť sa nevie tejto tyranii postaviť a vyriešiť svoj problém systémom akcia-reakcia – potláča tento nespracovaný problém – kvázi ho spracováva tak, že prijíma „dôvody“ = zámienku na teror, čo sa prejaví psychosomaticky a zmenou psychiky rôzne. A máme chorú spoločnosť. A vieme, že jedinec v mladosti týraný, je pošahaný jedinec, ktorý má tendenciu týraň iných, aby sa vykompenzoval. Čiže áno – komunistami kedysi zavretá spoločnosť dnes oveľa ľahšie prijíma plánovaný lockdown, zvlášť, ak si slobodu nedokázala počas 70 rokov = 3-4 generácií vybojovať a nevrátila sa jej sebadôvera!
    A čo sú dnes politici a médiá? Po.ebaní „vyjednávači“ – komplici teroristickej skupiny!

    Problémom argumentácie so štokholmským syndrómom je len jeho povrchnosť a pochybujem, že 95% obyvateľstva vôbec vie, o čom sa hovorí, a z tých 5% chápe podstatu a hĺbku na úrovni vlnovej genetiky len pár jedincov.

    Ťažký generačný syndróm je fakt, pretože treba minimálne jednu generáciu na dezorientáciu, demoralizáciu /to nie je len o Sodome a Gomore – strach demoralizuje všeobecne!!!/ a následný rozvrat spoločnosti – jej úplné preprogramovanie do chaosu, a potom začne jej preprogramovanie do nového normálu – podľa dlhodobých cieľov tých, ktorí sa po niekoľko generácií snažia takúto spoločnosť ovládnuť!

    Imúnni voči tomuto sú len veci znalí a nemanipulovateľní ľudia. Otázka – prečo nedošlo v Beslane /Osetsko/ pri teroristickom útoku na školu – a pri cca 300 mŕtvych – k štokholmskému syndrómu?

    • REPLAY. Imúnni voči tomuto sú len veci znalí a nemanipulovateľní ľudia.

     „A čím sa prejavuje ten ťažký generačný syndróm a postraumatická porucha?Lebo ja nepociťujem nič podobného.“ – a to je problém psychopatie! Žiaden pošahanec svoju pošahanosť neidentifikuje, zvláš ak sa javí ako normál v celej spoločnosti! Predo za dezolátov TERORISTI cielene označujú tých nepošahaných!
     Lebo jedine na nich je vidieť ten porovnateľný rozdiel.

     • Pri teroristickom útoku v Beslane bola spoločnosť Ruskej federácie šokovaná nezvládnutím teroristov – ale určite nie demoralizovaná štokholmským syndrómom.
      Z pohľadu skrytého riadenia – špekulujem – mohlo ísť o zámerne spackanú protiteroristickú akciu, aby výsledok – masaker, bol – zjednotenie ruskej spoločnosti v odpore proti islámskemu terorizmu – a ten výsledok sa potom premietol v samozrejme angažovanosti Ruska v Sýrii v boji proti ISIL! Opakujem – analyzujte skryté riadenie budúcich udalostí.
      https://sk.wikipedia.org/wiki/Beslansk%C3%BD_masaker

  • preberie sa, keď pozrú zubatej do oči. Ktochce kam, pomôžm mu tam…

  • provokater

   keď máš komplexy so sexom, tak neoblbuj iných

 10. ČESKO: Údajne až 80% hospitalizovaných sú neočkovaní, hoci k ním sa rátajú aj tí, ktorí majú len 1. dávku. V USA sa za „neočkovaných“ považujú dokonca aj tí po 2. dávke, ktorí ešte prvých 14 dní nemajú vyvinutú dostatočnú imunitu. To, že práve krátko po 1. sa objavujú značné prípady covidov, sa deje naprieč krajinami. U nás to nebude ináč ako u našich susedov
  https://cz24.news/analyza-ceskeho-ministerstva-zdravotnictvi-najviac-umrti-tento-rok-na-covid-je-u-ludi-po-prvej-davke-ockovania/
  *****
  RAKOUSKO: Rakousko se potýká s nečekaným problémem souvisejícím s pandemií Covidu-19. Tisíce rodičů, kteří odmítají, aby jejich děti nosily ve třídách roušky a byly pravidelně testovány, budují alternativní systém vlastních škol. Úředníci tvrdí, že takové školy jsou nelegální a posílají do tříd dokonce policisty, aby vyučování ukončili. Rodiče jsou ale přesvědčeni o tom, že žádný zákon neporušují.
  https://cz24.news/rakousti-rodice-kteri-nesouhlasi-s-rouskami-a-testovanim-zakladaji-nove-skoly/
  *****
  USA: Štvorčlenná rodina z Indiany tvrdí, že boli omylom zaočkovaní proti Covid-19 po tom, čo sa dostavili na očkovanie proti chrípke, informuje portál RT.

  Alexandra a Joshua Price z Indiany pre miestne médiá uviedli, že oni a ich dve malé deti mali naplánované očkovanie proti chrípke 4. októbra. Avšak namiesto toho im omylom podali vakcíny proti koronavírusu. Napriek tomu, že pre deti mladšie ako 12 rokov to nie je schválené. Rodina Priceovcov tvrdí, že ich štvor- a päťročnému dieťaťu boli podané dávky ako pre dospelého.
  https://cz24.news/rodina-z-usa-narieka-ze-ich-maloletym-detom-vpichli-mrna-covid-injekciu-namiesto-vakciny-proti-chripke-chystaju-sa-podobne-omyly-aj-na-slovensku-a-v-cesku/

 11. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/10/12/vaxxed-delta-pilot-dies-inflight-southwest-flights-have-mass-cancellations.aspx
  Vaxxed Delta Pilot Dies In-Flight; Southwest Flights Have Mass Cancellations
  Zaočkovaný pilot leteckej spoločnosti Delta zomiera za letu; Lety Southwestu majú hromadné zrušenia

 12. https://zemavek.sk/naockujte-ich-v-spanku-filipinsky-prezident-duterte-navrhuje-novy-sposob-riesenia-odmietania-ockovania/
  „Naočkujte ich v spánku,“ filipínsky prezident Duterte navrhuje nový spôsob riešenia odmietania očkovania

  Vstúpte do ich domov a očkujte ich, kým spia. Koniec príbehu. Prezident dodal, že je pripravený osobne viesť nočné imunizačné nálety.

 13. Tak špekulujem, či aj u nás sa nedeje niečo podobné s politikmi. Príznaky sú podobné…

 14. Otázka pre nick Človek – kedy sem vieš dodať ten SĽÚBENÝ strojový preklad DARPA-PANDORA? Zlyhalo „slniečko“ Ctrl+C, Ctrl+V – alebo? Lebo Badatel nemá záujem. Lebo „delba práce“ = starať sa len o seba. Asi tak.

 15. https://www.banned.video/watch?id=6165f3371648ca3e250eba4c
  Must See Interview! Vaccine Injured Nurse Explains Why She Quit Her Job Over Vaccine Mandates
  Rozhovor musíte vidieť! Sestra zranená očkovaním vysvetľuje, prečo dala výpoveď v práci kvôli povinnému očkovaniu

  • Maria Pokorna

   Protože vedela moc,a jak se to dělá z lidmi. Jim jde jenom o peníze farmateuticke firmy vydelavaji na lidech peníze ,to to se děje po celém světě.Kdy uz to skončí to šílenství.

 16. https://www.hlavnespravy.sk/ministerstvo-zdravotnictva-oficialne-uznalo-ze-covid-passy-su-zdravotnou-dokumentaciou-v-prevadzkach-ich-teda-kontrolovat-nemozu-tvrdi-heredos/2713040
  Ministerstvo zdravotníctva oficiálne uznalo, že covid passy sú zdravotnou dokumentáciou. V prevádzkach ich teda kontrolovať nemôžu, tvrdí Heredoš

  Žijeme v absurdnej dobe, ktorú na každom kroku ovplyvňuje pandémia a vládou nastavené, často nezmyselné opatrenia hlavného hygienika. O ich zákonnosti pochybujú nie len obyčajní ľudia, ale aj politici a odborníci. Mnohí z nich sa rozhodli za naše práva aktívne bojovať a postupne niektoré z opatrení zrušiť. Jedným z nich je aj Miroslav Heredoš z hnutia Republika

  „To, čo sme od augusta hlásali, je dnes čierne na bielom – každý, kto kontroluje hostí/zákazníkov o covid pass sa svojvoľne dožaduje informácií, na ktoré nemá zo zákona nárok a ktoré nesmie kontrolovať!!! …Ak to robí, na mieste porušuje zákon a je potrebné volať príslušníkov polície SR“ zdôraznil na záver Miroslav Heredoš.

 17. http://www.zvedavec.org/vezkratce/18175/
  Češi žádají stovky milionů jako odškodné za očkování

 18. Ďalšie doplňujúce súvislosti medzi MOVIR a izraelskou aplikáciou!

  „Koncem minulého týdne žila Česká republika volbami, takže nebyl ani prostor věnovat se událostem v zahraničí. Ovšem událost, která pronikla na veřejnost na Slovensku, pouze potvrzuje, že volby jsou v podstatě jen potvrzením zániku demokratických principů napříč celou západní civilizací. Jak se totiž ukázalo, Technická univerzita v Košicích je příjemcem bizarní a neuvěřitelné dotace ze strukturálních fondů EU.

  Jedná se o projekt elektronického sledovacího systému na oddělení rizikových a zjevně neočkovaných osob od zbytku populace. Univerzita totiž začala pracovat na projektu MOVIR [1] a cílem tohoto projektu je vytvořit a otestovat mobilní monitorovací systém systém určený k ochraně izolovaných skupin před šířením virových onemocnění, nebo naopak chránit populaci před virovými onemocněními z této izolované skupiny. Jinými slovy, slovenská univerzita v Košicích dostala projekt na elektronický covidový koncentrák.“

  „Technické zadání a popisy senzorů dávají tušit, o co se bude jednat. Bude to elektronický virtuální plot, který bude sledovat vymezenou linii a při jejím překročení nějakou osobou dojdu ke spuštění naplánovaného protokolu. Systém bude přístupný na dálku z centrálního pracoviště a bude mít za úlohu nejen funkci ochranného virtuálního plotu, ale bude umět i měřit tělesnou teplotu osob, bude umět nahrávat jejich infračervený obraz v noci, bude umět nahrávat i hlasy lidí. MOVIR bude umět přesně určovat svoji polohu a orientaci, takže máme důvod se domnívat, že zařízení nebude mít jen funkci virtuálního plotu, ale půjde zřejmě o sférický ochranný perimetr namontovaný na dodávce, na autě, ale zřejmě i na dronu, viz. ten trojosý akcelerometr v popisu specifikace, včetně přijímače GPS navigace (GNSS).
  Izraelci už mají podobný systém na letištích, ale ten je určen jen na perimetrovou ochranu před průnikem, slovenská varianta bude sbírat data o lidech

  Technologii virtuálních plotů již nabízí izraelská firma GR Communication [4], jejíž technologie chrání několik letišť v Izraeli. Systém umí rozeznávat lidi od zvířat a je navázaný na jednotlivé bezpečnostní prvky integrované ochrany letiště. Když někdo překročí virtuální plot, systém vyšle varování řízení letového provozu. V případě integrovaných systémů řízení palby je možné technologii propojit s turetovými ochrannými systémy automatického řízení palby na ochranu vojenských letišť. Jenže v případě slovenského MOVIR nepůjde o hlídaní letišť před průniky Palestinců s výbušninami, ale půjde o hlídání neočkovaných Slováků ve vyhrazených a designovaných lokalitách. Vysoké ploty s ostnatými dráty již nejsou ve 21. století politicky korektní, takže se začnou budovat neviditelné ploty, které ale budou mít stejnou efektivitu a účinnost, možná ještě lepší.“

  „Celá koncepce bude fungovat zhruba takto: V roce 2023 bude pandemická křivka strmě růst ve vybraných slovenských lokalitách a v některých obcích a vesnicích se lidé nebudou chtít očkovat. Armáda tak přistaví okolo vesnice 4 mobilní dodávky, které oblast virtuálně uzavřou a vybudují okolo ní neviditelnou hradbu. Jakmile se někdo pokusí obec či vesnici opustit, dojde nejen ke spuštění alarmu, ale technologie MOVIR člověka vyfotí, identifikuje skrze databázi obyvatelstva pomocí rozlišování obličejů díky HD kamerám MOVIRu, všechno bude probíhat automaticky stejně, jako dnes dálniční radary a městské radary fotí rychle jedoucí auta a podle SPZ potom automaticky na adresu majitele auta posílají pokuty. MOVIR bude provádět totéž, ale se slovenskými občany odmítajícími očkování. Technologie dokonce může být ještě brutálnější, tzv. adresná. A jak?
  Mobilní jednotka má být nenápadná, uvádí se v zadání. Maskované dodávky budou skenovat obyvatelstvo před nákupními centry, na nádražích?

  Ten popis technologického zadání, že systém má být nenápadný, může znamenat zkrátka mobilní jednotku, kterou přistaví před váš dům a namíří senzory na váš dům. Ty potom budou nepřetržitě sledovat, jestli neopouštíte dům v rozporu s uvalenou karanténou. Stejně tak tento systém může stát na parkovištích před supermarkety a bude skenovat nakupující vcházející a vycházející z nákupního centra, jestli mezi lidmi nejsou lidé, kteří mají být v karanténě. HD kamery je odhalí. A rovněž odhalí, kdo má a nemá covidový pas. Systém jim bude navíc měřit teplotu a podle rozlišování obličejů automaticky bude kontaktovat lidi s teplotou. Pošle jim rovnou do bytu na adresu trvalého bydliště hygienika a uzavře jim byt od karantény. Celá koncepce bude fungovat zhruba takto: V roce 2023 bude pandemická křivka strmě růst ve vybraných slovenských lokalitách a v některých obcích a vesnicích se lidé nebudou chtít očkovat. Armáda tak přistaví okolo vesnice 4 mobilní dodávky, které oblast virtuálně uzavřou a vybudují okolo ní neviditelnou hradbu. Jakmile se někdo pokusí obec či vesnici opustit, dojde nejen ke spuštění alarmu, ale technologie MOVIR člověka vyfotí, identifikuje skrze databázi obyvatelstva pomocí rozlišování obličejů díky HD kamerám MOVIRu, všechno bude probíhat automaticky stejně, jako dnes dálniční radary a městské radary fotí rychle jedoucí auta a podle SPZ potom automaticky na adresu majitele auta posílají pokuty. MOVIR bude provádět totéž, ale se slovenskými občany odmítajícími očkování. Technologie dokonce může být ještě brutálnější, tzv. adresná. A jak?
  Mobilní jednotka má být nenápadná, uvádí se v zadání. Maskované dodávky budou skenovat obyvatelstvo před nákupními centry, na nádražích?

  Ten popis technologického zadání, že systém má být nenápadný, může znamenat zkrátka mobilní jednotku, kterou přistaví před váš dům a namíří senzory na váš dům. Ty potom budou nepřetržitě sledovat, jestli neopouštíte dům v rozporu s uvalenou karanténou. Stejně tak tento systém může stát na parkovištích před supermarkety a bude skenovat nakupující vcházející a vycházející z nákupního centra, jestli mezi lidmi nejsou lidé, kteří mají být v karanténě. HD kamery je odhalí. A rovněž odhalí, kdo má a nemá covidový pas. Systém jim bude navíc měřit teplotu a podle rozlišování obličejů automaticky bude kontaktovat lidi s teplotou. Pošle jim rovnou do bytu na adresu trvalého bydliště hygienika a uzavře jim byt od karantény. “
  https://aeronet.cz/news/total-control-slovenska-univerzita-v-kosicich-ve-spolupraci-s-armadou-ziskala-z-eu-fondu-dotaci-na-vyvoj-technologie-tzv-elektronickeho-koncentraku/
  ———————————————
  Poznámka – VK z Aeronetu vynechal z celého konceptu Total Control – jeho súčasť Mind Control – kontrola mysle! Tejto téme sa dôsledne venoval Vítek z SVCS.

 19. https://www.hlavnespravy.sk/mazurek-mini-minister-nad-pravdu-nezastavi-verim-ze-sa-nam-kvoli-modernemu-mobilnemu-koncentracnemu-taboru-movir-podari-dostat-ludi-do-ulic/2713238
  Mazurek: “Mini minister Naď pravdu nezastaví. Verím, že sa nám kvôli mobilnému koncentračnému táboru MOVIR podarí dostať ľudí do ulíc”

  Nezaradený poslanec parlamentu Milan Mazurek (Republika) sa v ďalšom videu na Facebooku vrátil ku konfliktu, ktorý vznikol medzi ním a ministrom obrany Jaroslavom Naďom (OĽaNO) ohľadom záhadného projektu MOVIR, ktorý vyvíja Technická univerzita v Košiciach

  • Video Mazureka v tomto článku sa oplatí vypočuť, čo na nás pripravujú Smart fence – múdry (neviditeľný) plot, moderný koncentračný tábor…

 20. Neviete náhodou kde by sa dalo nájsť / zistiť, koľko ľudí a kde leží na jiske v konkrétnych nemocniciach na covid a koľkí sú z nich očkovanci? Nejaký link s relevantnými informáciami. Nejde mi do hlavy, že v ČR očkovanci na jiske narastajú a u nás vraj nie. Rovnako aj v ČR viac ľudí zomrelo na „vakcíny“ na počet obyvateľov ako u nás. Čo na Slovensku žijú len IRONmen ??? Strašenie sa stupňuje, o efektívnom liečení ani slova a štatistikám zverejneným na mainstreame neverím ani za nič !

 21. Už iba v hrobe.Velmi málo napichaných prežije.5 rokov.

 22. Každá palica má dva konce.Neznamená,že ak jeden niečo chystá,musí sa to podarit

 23. https://otevrisvoumysl.cz/kabala-ii-18-cast-covid-19-nejvetsi-lekarsky-podvod-v-historii-1-dil-serie-o-covidu/
  Kabala II (18. část) | COVID-19 – Největší lékařský podvod v historii (1. díl série o covidu)

  Ve zkratce…
  COVID-19 – jak to vše začalo? Bylo to vše předem naplánované? Na základě důkazů předložených v tomto videu uvidíme, že celá pandemie byla dlouho předem naplánovaná. Uvidíme časovou osu, jak to vlastně bylo s prasečí chřipkou v roce 2009, a mnohem více. Tohle je první díl o COVIDu-19 ze série Kabala II.

 24. Skandální odhalení patologů, co obsahují injekce Covid!
  https://rumble.com/vmtygr-skandln-odhalen-patolog-co-obsahuj-injekce-covid.html

 25. Lodní právo, kdy každá žijící bytost se prohlásí za mrtvou po šesti letech svého života bylo zrušeno v Srpnu roku 2020. Nicméně globalisté se nechtějí vzdát svých otroků a proto nutí lidi do očkovaní skrze loutkové vlády.
  Vy co jste se nechali naočkovat, tak je zcela na vašem zvážení, jestli půjdete na další dávku vakcíny. Zkuste o tom však na chvíli přemýšlet. Slíbili vám, že když si dáte dvě dávky, tak bude TEČKA a vrátíme se do normálu. Teď vám říkají, že máte jít na třetí dávku a váš Covid Pass má platnost pouhých šest měsíců. Mám informaci, že v lednu 2022 se chystá čtvrtá dávka a do roku 2030 má být těch dávek 72, jak se bude zkracovat platnost Covid certifikátu!!!

  https://cz24.news/m-kirschner-lodni-pravo-a-jak-to-souvisi-s-covid-vakcinami/
  *****
  The National Interest: Spojené státy volají po Jaltě 2021
  https://cz24.news/the-national-interest-spojene-staty-volaji-po-jalte-2021/
  *****
  Dne 18. října 2019, tři měsíce před vyhlášením poplachu kolem Covid-19, byla provedena simulace epidemie. Práce byla financována Nadací Billa a Melindy Gatesových.

  Žijeme v rychle se měnícím světě. Během epidemie Covid-19 se obrovské množství peněz soustředilo v rukou několika superbohatých. A noví oligarchové se hlásí k transhumanismu. Aniž si to uvědomujeme, přijímáme jejich ideologii a začínáme ji uplatňovat v praxi. Lékaři na Západě odmítají novou nemoc léčit a nám se zdá samozřejmé vsadit na mRNA vakcíny. A skutečnost, že tato strategie je vražedná, děsí jen málo lidí. A o opačném směru se už nikdo ani nezmiňuje.
  https://cz24.news/thierry-meyssan-jsme-nasilne-konvertovani-k-transhumanismu/

 26. ..Vladko môže byť aj – kto chce kam, pomôže si hlavne sám:-(…aj austráls.premiérka mala toho na rováši viac než dosť, miesto toho, aby ,,cúvla, pridala“ :-(….však sa aj hovorí, dovtedy sa chodí s džbánom po vodu, kým sa ucho neodtrhne….

 27. … žasnem nad tým, ako môžu byť ľudia takto zaslepení a je medzi nimi veľa inteligentných, vzdelaných jedincov, špecialistov vo svojich odboroch ….. asi im ich myseľ nevie spracovať fakt, že všetko, čomu počas celého svojho života verili, všetky inštitúcie, spoločenské autority …ect., sú poplatné elitám, pre ktoré sú bežní ľudia len popolom vo vetre …..

Pridajte komentár

*