Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Nemecko sa pripravuje na „núdzové dodávky hotovosti“ pre očakávané zimné výpadky prúdu


Print Friendly, PDF & Email

Nemecko sa pripravuje na „núdzové dodávky hotovosti“ pre očakávané zimné výpadky prúdu

(Ethan Huff, Natural News) Zdá sa, že svetlá čoskoro zhasnú v Nemecku, ktoré sa pripravuje na energetický náraz prípravami na núdzové dodávky hotovosti pre obyvateľstvo.

„Bundesbank, centrálna banka krajiny, začala hromadiť extra miliardy eur, aby zvládla prudký nárast dopytu“, uviedla agentúra Reuters. Hovorí sa aj o potenciálnych limitoch na výber hotovosti, aby sa zabránilo úpadku bánk, povedal človek oboznámený so situáciou.

Vládni úradníci a šéfovia bánk tiež skúmajú možné zmeny v distribúcii energií, ako napríklad prednostný prístup k benzínu a nafte pre prepravcov hotovosti.

(Súvisiace: Nemecké firmy krachujú, pretože si už nemôžu dovoliť nakupovať energie za nafúknuté ceny, aj o 1 000% vyššie ako bývalo predtým.)

BaFin, nemecký regulátor finančného trhu, plánuje diskusie s Bundesbankou a viacerými združeniami finančného sektora, aby stanovil tieto a ďalšie opatrenia zamerané na odvrátenie katastrofálnych výpadkov elektriny.

Ľudia, ktorí vyslovujú tieto tvrdenia – podľa agentúry Reuters sú štyria – sa všetci rozhodli zostať v anonymite, pretože plány majú byť neverejnej povahy ​​a ešte nie sú pevne stanovené.

Nemecký parlament pred desiatimi rokmi varoval, že ak občania počas výpadku prúdu nebudú mať prístup k svojej hotovosti, dôjde k „nepokojom“ a „agresívnemu správaniu“

Pripomeňme, že len pred niekoľkými mesiacmi nemeckí politici ubezpečovali svojich voličov, že zásobovanie energiou v krajine je zabezpečené. Teraz sa však možnosť plošného výpadku prúdu javí takmer ako istota.

Skutočnosť, že v súkromí teraz prebiehajú tieto diskusie, poukazuje na skutočnosť, že vedia, čo príde – a vedia, že to príde čoskoro.

„… diskusie ukazujú, ako vážne berú hrozbu a ako sa snažia pripraviť na potenciálne ochromujúce výpadky elektriny spôsobené prudko rastúcimi nákladmi na energie alebo dokonca sabotážou,“ píše agentúra Reuters.

„Tiež to podčiarkuje ďalekosiahle dôsledky vojny na Ukrajine pre Nemecko, ktoré sa po desaťročia spoliehalo na dostupnú a lacnú ruskú energiu a teraz čelí dvojcifernej inflácii a hrozbe nedostatku palív a energie.“

Liečba osteoporózy

Mnoho Nemcov tiež hromadí hotovosť, dokonca vrátane nemeckých mariek, ktoré boli pred viac ako dvoma desaťročiami nahradené eurami. Ukazuje sa, že Nemecko je jednou z krajín sveta, kde ľudia najviac využívajú hotovosť, pretože im poskytuje anonymitu.

Nedávny prieskum Bundesbank zistil, že približne 60% každodenných nákupov v Nemecku sa platí v hotovosti. Nemecký občan vyberie ročne v priemere asi 6 600 eur, a to predovšetkým z bankomatov.

Pred viac ako desiatimi rokmi vydal nemecký parlament správu, v ktorej zdôraznil, aká cenná a dôležitá je hotovosť pre nemecký ľud. Bolo v nej vydané varovanie, že ak niekedy dôjde k výpadku prúdu, ktorý zabráni Nemcom v prístupe k ich hotovosti, bude to mať za následok „nepokoje“ a „agresívne správanie“.

Obmedzený „beh na banky“ sa v Nemecku konal už počas pandémie

Na začiatku podvodu s koronavírusom (Covid-19) sa v Nemecku uskutočnil obmedzený „beh na banky“. Výberov bolo približne o 20 miliárd eur viac ako vkladov, čo je nový rekord.

Jeden človek zainteresovaný do tejto záležitosti tvrdí, že Bundesbank je dobre pripravená vysporiadať sa s každým prudkým nárastom dopytu po hotovosti, ak by k nemu došlo.

Zároveň by tento dopyt mohol divoko prevýšiť všetky očakávania, a preto dochádza teraz k tvorbe núdzových hotovostných rezerv.

Existujúce zákony však plne nepokrývajú firmy prepravujúce hotovosť, ako sú Brinks a Loomis. Pokiaľ nedôjde k zmenám, ktoré zabezpečia, že tieto firmy budú mať počas výpadku prúdu prednostný prístup k palivám a telekomunikáciám, dôjde k občianskym nepokojom.

„Sú tu veľké medzery,“ hovorí Andreas Paulick, riaditeľ firmy s názvom BDGW, pričom poznamenáva, že obrnené vozidlá na prepravu hotovosti by sa v prípade krízy museli zoraďovať na čerpacích staniciach „rovnako ako všetci ostatní“.

Záver

Energetická kríza tak skoro nezmizne. Ak chcete držať krok s najnovšími informáciami, navštívte stránku Collapse.news.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. to vymyslí iba šialený psychopat. uviesť, štát do hrôzi a potom to riešiť ako, veľký problém. Pritom stačí iba uvoľniť kohutik, spustiť, jadrové elektr. a je po problému. ale ukradli už toľko, že pre nich cesty späť nieje. Jediná snaha ich je zničiť čo najviac ľudí.

  • Ujasnime si – Projekt MK Ultra je určený – pre všetky osoby – zúčastnené – v najbližšej blízkosti – kľúčových vládnych osôb!

 2. mariankosmac

  Nejaké to strašenie s výpadkom prúdu je už každoročná tradícia. Áno, nejaký ten výpadok prúdu bude, ale tak na Ukrajine.

  • A čo ak sa Európa, podobne ako svoje zbrane, rozhodne posielať Ukrajine aj svoju elektrinu? Už teraz jej je v Európe málo, potom by bolo ešte menej.

   • mariankosmac

    EÚ je fuk či budú ukrajinci bez elektriny.

    No, horšie bude asi toto: Presné raketové útoky už smerujú nielen na elektrárne a energetické zariadenia na Ukrajine, ale aj na plynárenskú infraštruktúru

  • Presne,súhlasím s vami.

 3. Franta Záruba

  Zítko Pavel prezident.🙃

 4. USA chcú cez digitálny dolár ovládnuť ľudstvo. Žiadame právo na hotovosť!
  V USA zavádzajú digitálny dolár – má slúžiť na zabezpečenie nadvlády Ameriky nad ľudstvom v ďalšom storočí. Edward Snowden varuje❗️

  Práve kvôli takýmto snahám o obmedzenie hotovosti, a získanie totálnej kontroly štátu a bánk nad peniazmi ľudí, navrhujeme uzákoniť právo na používanie 💶 hotovosti do budúcnosti. Je to jeden z hlavných bodov nášho politického programu, a tento zákon musí byť raz prijatý ✅

  Aby Vás štát, banky a tajné služby nemohli neustále monitorovať, sledovať a hocikedy totálne ⛔️ VYPNÚŤ.

  https://www.youtube.com/watch?v=RKtbJDRWoT4

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,vo všetkých dôležitých štátnych inštitúciách pracujú už iba výlučne bioroboti a pseudointelktuály,neverte nikomu,kto by vám tvrdil,že on takýto nieje,lebo by ho tam už odhalili a odstrčili nabok,,,,loajálnosť so systémom a rovnaký názor je po takýchto požadovaný,,,,so systémom sa nedá bojovať-ten sa musí sám zničiť,pretože tu je všetko načasované a domáhať sa spravodlivosti je tu skoro nemožné,,,,ľudstvo zažíva satanský vek-ako vyvrcholenie ľudskej zloby a odhalenie pravdy o ľudskej rase a jeho páde na vrchole jeho možností,,,,prácou a platením miezd cez banky na účty ste v tichosti súhlasili s bezhotovostným systémom a preto používate karty,aby ste sa nelíšili od ostatku a aby vás masa neodstrčila nabok ako nežiadúceho,,,,

 5. Nemecko malo problémy s nedostatkom el. energie už posledné tri roky, pred kolapsom siete ich zachránili dodávky z východnej Európy.
  Teraz sa budú musieť aj takí Rammsteini uskromniť a vymeniť elektrické nástroje za akustické a odpustiť si tie svoje megašou za nehorázne prachy.
  Lenže to už nebude ono, to už sa bude ťažko nemeckým zhypnotizovaným biorobotom v takej komornej atmosfére mlátiť hlavou o zem.
  Blahobyt, nezaslúžený blahobyt Nemecka na úkor lacných ukradnutých zdrojov z Ruska končí a teraz sa nemci budú musieť zobudiť do reality.
  Samozrejme to postihne aj nás na Slovensku.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,celý západ desaťročia okráda krajiny stredu a východu európy,len ukrajinci to ešte majú s čím porovnávať,lebo ešte nezažili eu a nato,,,,západ zaujímajú iba zdroje na najivní občania-aby západ zasa mohol nejaký čas si užívať v pohodlí a zametať dlžoby pod koberec a vycuciavať zdroje a ekonomiky zadlžovať a rozkrádať,,,,všetci slováci pracujúci v zahraničí-čiže zahraniční slováci nám sem podsúvajú zápasdné kultúry a snažia sa nás prevychovávať-čiže kaziť na svoj obraz,všetci títo sú už na ruských a čínskych zoznamoch ako horúci adepti do prevýchovných táborov,,,,nebyť toho,že slovenská ekonimika je v sračkách a v tichosti sa ráta s peniazmi,ktoré sem dovlečú odíjdenci-zahraniční slováci,tak by toto celé mohlo aj trošku inak pre nich dopadnúť-napríklad v podobe problémov po návrate sa zamestnať v oblasti kde pred tým pracovali,,,,tak to funguje aj v ozbrojených zložkách PZ,ASR atd.-ak raz sám odíjdete,už sa nedá vrátiť speť,,,,pre nich už ostanete čierna ovca,lebo pomsta za odmietnutie,,,,nemecko je typický kolonizátor a prostredník,či predĺžená ľavá satanova ruka,,,,každý dnes akosi zabúda na to.že sa o ňom už všetko vie a že je nonstop pod drobnohľadom výkonného a vysokointeligentného systému schopného v pohode predvídať a zatajovať sa,,,,

  • Německý blahobyt je nejen díky zdrojům z Ruska ale i zneužívání pracovní síly otroků z koncentračních táborů a následně levné pracovné síly z východího bloku až dodnes.To se jim pak hrá na pána.

 6. Len pre zaujímavosť, tzn. pre tých čo si stále nevedia dať určité veci do súvislostí, prečo sa deje, čo sa deje… https://www.inenoviny.sk/krcmeryho-syn-je-clenom-aspen-institutu-ktory-financuju-rockefellerovci-gates/ ;o)

  • Ano, je nie vlk ale vlkodlak v ovčom rúchu, je ako inkvizitor skutočne veriaci tomu čo mu tlačia do hlavy zvrchu. Krčméry smrdí vatikánom a jezuitmi tak ako Matovič. Akurát, že Matovič je v istom zmysle chytrejší/vychcanejší a má akýsi prapodivný vnútorný motor čo ho ženie cez mŕtvoly a preto môže hrať úlohu premiéra či ministra. Krčméry je mimo reality tak ako heger – sú ako zvieratká čo si neuvedomujú sami seba, vyzerajú ako po ťažkom niekoľkoročnom užívaní drog.

   • Israismael

    Áno výborne napísané.. Krcmery a Heger sú ako zvieratká.. Keďže zvieratká sú bytostneho charakteru, pochádzajú z inej latkovosti hmoty ako človek (inkarnuju sa z bytostnych sfér, ležiacich nad všetkými hmotnosťami ), kdezto človek je vždy a za každých okolností prvopociatok z duchovnej sfery, ktorá je zas vysoko nad bytostnymi sfearmi .. Zvieratá nemajú ducha ale iba dušu preto si nevedia uvedomiť samé seba, nemôžu hovoriť a pod.. Cítia bolesť, radosť a iné vnemy ale skutočne si neuvedomia ze sú, keďže im chýba dar ducha… Preto človek často klesá na úroveň zvierat lebo si nevie uvedomiť sam seba, ze ma ducha ze je skutočne človekom..
    ROZDIEL MEDZI ČLOVEKOM A ZVIERATOM:=
    Človek = pozemské telo+ s duševným astralnym telom(dušou) + duchom ako základ živosti, ktorý oživuje pozemsku schranku=telo.. Duch je naše JA
    Zviera = pozemské telo + duševné astralne telo(duša) .bez ducha

  • Toto je niečo o krčmérym a jezuitoch, fakt doporučujem.

   https://m.youtube.com/watch?v=7vxJSy5rIf8&list=PLGG_C1LJn5pmNeZ8En6LAYdjNjauEDShQ&index=9

   • Israismael

    Jezuiti sú súčasťou katolíckej cirkvy oni rozpútali inkvizície a ten cirkus po reformaciach, včetne odpustkou a pod (odpustky=finančné zisky do cirkvy a nič iné pretože žiaden človek sa predsa nemôže a nedá nikdy vykúpiť peniazmi ale len tým ako žil a žije) .. Posledne zvolený pápež František je tiež jezuita a nie je náhoda to, ze je to prvý jezuita v histórii a bude aj posledným pápežom(začiatok sa spojil s koncom) .. Viac už nebude žiadny pápež ,kedze je vskutku posledným.. Asi si viete domyslieť co to znamená!

 7. kvakcína je sloboda

  aj ja som pripravená, mňa žiaden beh na banku nezaskočí, ja robím beh na banku každý mesiac – nechávam na účte len toľko, aby som mala na zaplatenie účtov

  • Sprav si banku doma: potravinovú, palivovú, zbrojnú.

   • Banka požičiava – to si mám urobiť supermarket so zmiešaným tovarom – STORE – ako na divokom východe?

    Život nemôže byť postavený na zásobách. Život je v podstate produkcia – zneužitá ako bezbrehý konzum, pretože systém a myslenie vytvárajú globálni paraziti. Veď obchoduje sa v podstate len so zásobami! A zásoby sa vyrábajú nie pre nutné zásoby – ale pre obchod! A kto žije z obchodu a požičiavania peňazí „na zásoby“?

 8. BONUS: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/media-mlci-zmena-prav-a-svobod-navzdy-g20-se-shodla-na-novem-narizeni/ inak povedané, satanistické kurvy idú ďalej kašlúc na pravdu, fakty a názory väčšiny obyvateľov krajín G20 a nielen ! Pripravme sa, že ako podal úchylák psychopat Gaťes, po tom ako WHO ovládne členské krajiny v 2024, môžeme očakávať ďalší patogén z labolatórii pentagonu a ďalšia smrtiace očkovacie jedy ! Všetko krásne do seba zapadá… a zatiaľ počujem o mnžste očkovaných, ktorým sa rýchlo rozvinula rakovina (u žien najčastejšie krčka maternice, prsníka či hltana) a infarkty, vysoký krvný tlak ! Prípadov geometricky pribúda, pritom poodľa vládnych štatistík máme nárst kardiovaskulárnych ochorení a rakoviny v porovnaní s romi pred covidom, ale nie tak dramatický. https://www.topky.sk/cl/10/2418741/Pocet-pacientov-s-kardiovaskularnymi-ochoreniami-narasta–TOTO-pohlavie-prevazuje-nad-druhym
  Jasne, lebo úmrtia do toho nezahŕňajú, len diagnostiku tých, čo navštívili lekára, inak povedané ich to napadlo a stihli to.

  • Možno v 2024 už nebudú mať koho očkovať. Očkovanci vyhynú a normálni ľudia sa nedajú ani pod nátlakom. A tiež možno dovtedy si prebiehajúcu genocídu spoločnosť konečne naplno uvedomí a sami umierajúci očkovanci (ktorí ešte zostali) spravia so svojimi genocídnymi vládami poriadok.

   • redakcia,

    poprosím Vás – akú šancu na prežitie máme my zodpovednejší, hlavne tí z nás, ktorí sú nútení byť dlhodobo v denno-dennom styku s vaxnutými?
    …už pred spustením covidmasakru sa na budovách s veľkou frekventovanosťou ľudí otváravé okná nahrádzali pevnými, aj vo väčších podnikoch, verejných dopravných prostriedkoch…dtto; veď ten bordel v sebe musíme mať už asi všetci…
    Alebo, vďaka prenosu spikeproteínov iba vzduchom, budeme na tom od opichancov lepšie – iba o čosi, alebo výrazne? Ako sa to zatiaľ ukazuje? Je to možné (približne) z nejakého spoľahlivého zdroja zistiť?

 9. Satanisticki zmrdi idu dalej, tento raz proti nasim detom, novou ockovacou latku. Uz sa zacinaju reklamy aj v TV. O co presne ide? O toto:
  https://www.hpv.sk/
  Zbystrite preto prosim ! Genocida pokracuje!

  • Niekedy sa zamýšľame, či proti tomu má ešte zmysel bojovať alebo nechať Darwina urobiť svoju prácu – hlúpi a nepoučiteľní nech vyhynú. Aspoň budú v mestách menšie zápchy každé ráno a každé poobedie.

   • Napodobne, ale z druhej stray co by dnes bolo, keby to vzdali pocas druhej svetovej aj nasi predkovia?
    Obavam sa vsak, ze ti nacisti sem potom navozia primitivov z Afriky a Blizkeho Vychodu… aby dorazili zvysok a makali tu pre nich nemysliace tlupy…

   • Ono v dnešnej doby by si mal každý duchovne prebudený človek ešte ujasniť kam sústredí svoju pozornosť – energiu.
    Hájiť a bojovať za seba a jemu blízkych a občas opatrne zainvestovať aj do tých spiacich tupcov. Trocha občas provokovať systém, ktorý má v područí tých tupcov. Napríklad osloviť neznámeho/známeho človeka z náhubkom (ešte ich chodí takto vcelku dosť) či sa mu v tom nedýcha zle, či nemá problémy, že trebárs aj ja som mal v tom náhubku zdravotné problémy a pod. Proste žiadne násilie, povýšenosť, provokovať, poučovať a pod. To ľudia fakt nemajú radi. Ak je človek normálny tak to nebude brať ako útok na neho ale bude rozmýšľať prečo sa mu ten druhý prihovoril. Ak by som mu povedal, že si tým náhubkom veľmi ubližuje alebo dokonca že je kovididiot tak tým nasmerujem jeho pozornosť na mňa a nie na to čo mu chcem povedať.
    A tak sa mňa nič nebude vyptávať, vynadá mi a systém zostane nedotknutý alebo ešte viac posilnený.
    Na tých kovididiotov treba väčšinou ísť od lesa, nesmia cítiť žiadne útok. Ale ak to situácia dovoľuje alebo vyžaduje tak ich jednoducho znemožniť, vyradiť z boja, odhaliť v plnej „kráse“ tie „hodnoty“, ktoré ochraňujú.

    • Hocijaký film západnej proveniencie – ak je hlavnou postavou dievčatko – volá sa Sarah. Ak nejaká žena – volá sa kurva „Reíčel“ – Rachel, alebo Rebecca! A potom sa čudujte, ako židáci ovládli média! A to nehovorím o našich židokresťanských menách. Takýto útok si nikto nevšíma?!

     Inak existuje film – západnej proveniencie – v ktorom je spomenutá „čaputová“ – skoro som odpadol! Nájdem a dám to sem s video časom.

     • Oni skrátka nielenže prepisujú históriu – prepisujú identitu – čo je vlastne totálny prepis ID – kultúry, histórie, atď. – ich médiá im to umožňujú! V každom z nás bude kus žida – a taký proti židovi nepôjde, lebo by išiel proti sebe!

   • Darwinizmus je židoslobodomurárstvo! Ja stojím za projektom Stvoriteľa! Každé stvorenie je plne funkčné a determinované v harmónii vzťahov – „vývoj“ je anarchia! Žido-satanorebélia!

 10. Áno, konečným cieľom globalistov je – Super-štát otrokov, nový svetový poriadok a absolútna kontrola. Zrušenie hotovosti – za účelom získania totálnej kontroly. Špiclovanie cez platobné karty súkromného života ľudí, k čomu už v t.č. dochádza, ale bude sa to diať ešte dôkladnejšie a sofistikovanejšie. Kde, s kým a kedy sa dotyčný – pohybuje a vytvorí si jeho „záujmový“ profil.
  Stále ešte existuje mnoho naivných ľudí, ktorí si povedia: „Ja predsa nemám čo – skrývať. A všetko platím svojou platobnou kartou.“
  A to je šialenosť! Je to absolútna hlúposť, pretože potom už nebude možné povedať kamarádovi v núdzi: „Tu máš 50-tku a niečo si kúp!“ Nemá to nič spoločného s prácou na čierno, ale patrí to dnes predsa k normálnemu životu. Alebo keď babička daruje vnukovi pár desiatok euro – babičky predsa často dávajú svojím vnukom peniaze, že? Nič z toho – by už potom – nebolo možné. Ale toto sú len také – humoresky.
  Predstavme si ale prípad, že niekto začne byť „systému“ – nepohodlný, nápadný. Stiskom tlačítka (delete) sa mu zablokuje účet a on tak bude -„vyhodený a vynulovaný“ – zo systému a – nebude si už môcť kúpiť ani chleba. A to sa už i – naživo v t.č. – deje. Viď Jozefa Hambálka – slovenskí – Noční vlci, ktorého ako nepriateľa „štátu“ – vynulovali a – zobrali mu z večera do rána všetky hmotné istoty!!
  A presne o toto tu beží: o absolútnu kontrolu a kolosálny útlak, aby sa potom ľudia naplno podriadili. A týmto krokom zmiznú všetci kritici.
  A vysoko rafinované je to, že umenie zotročovať – nespočíva až tak v stavbách nových väzníc, ale v tom, ako sprotredkovať spiacim otrokom pocit, že sú slobodní. Väzenie je virtuálne a netýka sa ani fyzických hraníc medzi – akože – štátmi, ktoré štátmi ani nie sú, ale sú buď – štátnymi akciovkami, ev. s.r.o-čkami.
  P.S. 1- Nie náhodou – to už – nie raz – zo svojich úst -„vyštekol“ – Matovič. A on je až – príliš perfídny na to, aby sa – akože – pomýlil.

  P.S.2- Žiaľ – je tu ešte príliš veľa ľudí, ktorým tu a teraz – nedochádza, vo co go.. a v hlave im to stále – je*be..

  https://www.youtube.com/watch?v=L3-1tEOIYZE

  • Ako to „pekne“ naservírovali v
   https://www.csfd.cz/film/182360-aeon-flux/prehled/

  • Israismael

   Co z toho používania kreditných karier vyplýva?… To ze nám akože zjednodušili kupovanie ci predávanie tovarov bez hotovosti?.. Ale kdezeeeee.. Im o to vôbec nešlo, aj keď vedeli, ze to s radosťou človek prijme, pretoze je to príjemná cesta priložiť kartu k terminálu a zaplatít… Oni tento systém vymysleli preto, aby pripravili budúcu dobu(tz. túto dobu) na bezhotovostný digitálny systém financii.. No a dnes už všetci rozumní ľudia vedia na čo to má slúžiť..
   Treba čo najviac používať hotovosť… aj keď už si myslím, ze je pozde na všetko.. Oni už ten systém digitálnych peňazí a soc. kreditov, sledovanie a tyraniu a celý satansky systém spustia..

  • Štát otrokov Alaha, Ajša! Ostatní sú na likvidáciu.

  • ako krásne nadčasový bol Samo Chalupka (už len čakať, kedy školám zakážu o tejto autorite sa čo i len zmieniť)

   …………….hoj mor ho! detvo môjho rodu,
   kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu;
   a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom:
   Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom.

 11. Bonus: vypocujte si svedectvo o aktualnej situacii jednej ceskej zdravotnej sestry!
  https://zvedavec.news/vezkratce/19209/

 12. Stale ma prekvapuje, ze redakcia aknejaka vobec je, toleruje tychto hulvatov, ktori sa tu chcu nejako profilovat…trochu smutne, nie?!

  • Keď pozeráš do pekla – peklo pozerá do teba! A čo chceš ty tupelo iné?! Tak sem nelez! Hulvátska je celá fašistická spoločnosť! Na hulváta z nás zmrdi robia po lajne kokaínu žobrákov ty pi.a! Jáj – ty by si to chcela slušne! Ovaliť ťa – kiež by som mohol! V tejto spoločnosti nikto normálny nemôže byť slušný, ty hoviadko „nevinné“! Za slušné Slovensko! Ľudia sú „slušní“, že tie satanské hovädá nevraždia a prizerajú sa vlastnej záhube! To ti nestačí ku slušnosti, ty pi.a?!

 13. KOVIDBARÓN!

  ,,,,nemysliacich,čiže stvorených-vytvorených iba pre úkony zaujíma iba práca a odmena a výhody za ňu-čiže efektivita bytia a fungovania,lebo len toto pokladajú za dôležité,,,,nemôžete takýmto vnucovať iný charakter prežívania ich životov,než ho majú vprogramovaný,ako dedičný kaz a akákoľvek zmena im bude pripadať ako násilná či nežiadúca a odmietnutia hodná,nepochopená-čo aj vždy robia,,,,nemysliaci majú toľko chýb a slabín,že nieje možné,aby ľudstvo smerovalo správnym smerom v rovnováhe s okolím vo svojej prirodzenosti,defakto sa dlhodobo tvorí prevaha a nadvláda nemysliacich až do takej miery,že už iný postoj tu nemá priestor a nárok a stáva sa vzorom a modelom,,,,

 14. jožin z bažin

  A tiez reakcie „redakcie“ su obcas na dlhe zamyslenie…

 15. A čo teraz bezcharakterní lekári? https://www.hlavnydennik.sk/2022/11/19/dag-danis-otaca-sa-to-zaujimalo-by-ma-ako-to-vyhodnotia-odbornici-a-autority-foto Nič, zase vás zaujímajú opäť a len peniaze ! Hyeny ! Zatĺkať, klamať a len ruky vytŕčať ! Svedomie, morálka, zodpovednosť NIČ ! Kurvy ste, spolu s tv a mainstream zamestnancami, politikmi, a všetkými čo na reklamách smrti zarábali, vrátane testovacích a očkovacích centrách !

 16. Zdravím všetkých čitaťelov badatel.net Ponúkam na predaj kvalitný včelí med z vlastnej včelnice tak ako ho priniesli včely do úľa.V ponuke mám repkový,agátový a slnečnicový med.Repkový med 1kg-5,5eura. Agátový med 1kg-6,5 eura a Slnečnicový med 1kg 5,5 eura.Viem urobiť aj rozvoz.Milí čitaťelia ak máťe záujem o med tak ma môžeťe kontaktovať na adrese [email protected]

 17. …je to až neskutočné, ako sú jezuiti, pápež, migranti, globalisti, kovidvakcíny, zvyšovanie cien energií, Ukrajina, zvýš.pozornosť na LGBT a mnoho iného…navzájom prepojení, a to všetko z 1 jediného dôvodu- aby ,,hŕstka“ ľudí, čo sa vojde do 1 miestnosti mohla ovládať a kontrolovať ten ,,zvyšok“ sveta…je to úbohé zmýšľanie vyvyšovanie sa ,,elity“ nad nami ostatnými, kiežby to čo najviac a čo najskôr ľudí pochopilo…..

Pridajte komentár

*