„Je to len…“ – Dôvod, prečo sa nikdy nepodrobím korona útlaku


Print Friendly, PDF & Email

„Je to len...“ – Dôvod, prečo sa nikdy nepodrobím korona útlaku

(Addison Reeves, off-guardian.org) – Sú to len dva týždne. Je to len o dodržiavaní odstupu deväťdesiatich centimetrov. Je to len o dodržiavaní odstupu stoosemdesiat centimetrov. Je to len o nechodení von. Je to len o nepodávaní si rúk. Je to len o práci z domu. Je to len o zatvorení nedôležitých podnikov.

Sú to len bary. Sú to len reštaurácie. Sú to len divadlá. Sú to len koncerty. Je to len tancovanie. Sú to len interiérové športy. Sú to len spevácke zbory.

Sú to len nepodstatné zdravotnícke služby, ktorých sa musíte vzdať. Sú to len nepodstatné veci, ktoré si nesmiete kúpiť.

Je to len o tom, že nemôžete cvičiť. Sú to len telocvične. Je to chvíľkový zákaz vášho podnikania. Je to len o tom, že chvíľu nebudete zarábať. Je to len o tom, že chvíľu nebudete schopní platiť svoje účty.

Sú to len menšie nepríjemnosti. Ide len o to, že nemáte dovolené zdieľať auto cestou do práce.

Ide len o to, že sa chvíľu nemôžete stýkať s ľuďmi. Ide len o to, že nemôžete chvíľu cestovať. Ide len o to, že sa chvíľu nemôžete objímať s ľuďmi. Pri sexe je riziková len misionárska poloha (poznámka: toto fakt radili v niektorých krajinách).

Ide len o to, že chvíľu nevidíte svoju rodinu a priateľov. Ide len o to, že dočasne nenavštevujete svojich starých rodičov. Ide len o to, že vaši starí rodičia nesmú mať kvôli svojej bezpečnosti žiadne návštevy.

Musíte obetovať len jedny narodeniny. Je to len jedna Veľká noc. Vlastne len dve Veľké noci. Musíte obetovať len dvoje narodeniny. Je to len o tom, že rok a pol neoslavujete žiadne životné míľniky.

Je to len dočasné. Je to len bezpečnostné opatrenie. Je to len o vašej schopnosti platiť hotovosťou. Je to len o dohľadávaní kontaktov. Je to len o testovaní. Je to len meranie teploty. Je to len skenovanie vašej tváre. Je to len menšia strata súkromia.

Je to len jeden semester. Sú to len dva semestre. Je to len rok zo života vášho dieťaťa. Je len jeden semester navyše. Je to len ukončenie štúdia na strednej škole.

Prišli ste len o narodenie svojho vnúčaťa. Je to len to, že nemôžete byť pri svojich príbuzných, keď sú chorí, alebo zomierajú. Je to len to, že nemáte pohreb. Je to len to, že nemôžete osobne žialiť so svojimi blízkymi.

Ide len o to, že nemôžete navštevovať bohoslužby. Ide len o to, že nemôžete praktizovať niektoré časti svojho náboženstva.

Sú to len dezinformácie, čo sa cenzuruje. Cenzurujú len konzervatívcov. Cenzuruje sa len časť vedy. Na internete sú zakazovaní len ľudia s opačnými názormi. Vláda sa s cenzúrou zameriava len na opozíciu. Cenzurujú sa len nesprávne názory.

Je to len ekonomika. Finančne trpia len majitelia malých podnikov. Finančne trpia len chudobní. Finančne trpia len živnostníci. Je to len finančné utrpenie. Sú to len malé podniky, ktoré museli zavrieť natrvalo. Zatvorených bolo len niekoľko veľkých podnikov.

Je to len o tom, že sa od svojho domu nesmiete vzdialiť ďalej než na pár kilometrov. Je to len zákaz vychádzania. Je to len povolenka. Sú to len dva týždne osamote. Je to len rok spoločenskej izolácie.

Je to len jedna vakcína. Je to len jedna séria následných očkovaní. Sú to len pravidelné preočkovania každých šesť mesiacov.

Sú to len ďalšie dva týždne. Je to len jeden lockdown navyše. Je to len týždeň – nanajvýš dva – čo budete musieť dokazovať, že ste spôsobilí participovať na spoločnosti. Zo spoločnosti budú segregovaní len nezaočkovaní. Je to len zdravotný test.

Celkom jednoduché, nie?

Tak to skrátka spravte!

Keď ale všetky tie „len“ sčítate, dáva to dokopy celé naše životy.

Za vyše rok a pol počítania sme boli okradnutí o schopnosť žiť naplno naše životy, robiť vlastné zmysluplné rozhodnutia a vyjadrovať naše hodnoty spôsobom, ktorý považujeme za vhodný.

Je to „len“ neschopnosť vyjadriť našu ľudskosť a úplnú negáciu samotných našich „ja“. Všetky tieto opatrenia slúžili ako zákaz vyjadriť navonok svoju platnú a zložitú vnútornú realitu. Tento druh potláčania svojho „ja“ pôsobí proti samotnej duši človeka.

Všetky tieto údajne malé a údajne krátkodobé „len“ nás transformovali na totalitné štáty, z ktorých, zdá sa, nie je východisko.

V New Yorku, Kalifornii, Austrálii, na Slovensku či v Česku a inde dali ľudia vláde súhlas k takej kontrole nad našimi každodennými životmi, že ju musíme žiadať o povolenie ovládať naše telá, slobodne sa pohybovať, praktizovať náboženstvo, sami vzdelávať naše deti, protestovať, atď.

Čoskoro nám svetoví lídri zakážu našu schopnosť vyjadrovať sa a vzájomne sa združovať online, aby sme už viac nemohli spochybňovať, namietať či organizovať sa proti krokom vlády. Je to deštrukcia demokracie.

Šokuje ma, že moji „progresívni“ priatelia – tí istí, ktorí vraj podporujú „sociálnu spravodlivosť“ – vítajú fašistickú spoločnosť, v ktorej vláda likviduje akúkoľvek opozíciu a jednotlivci nemôžu rozhodovať o svojich vlastných životoch.

Prírodná liečba osteoartritídy

Ja sa nepodriadim, pretože nechcem žiť v spoločnosti, ktorá je utváraná mimoriadnou ochotou podriaďovať sa vláde. V tejto dobe zverstiev nechcem byť spoluvinníkom.

Aký zmysel má život, keď človek existuje len preto, aby k svojej vlastnej škode poslúchal elitu? Je to vôbec život, keď človeku chýba činnosť, ktorá by riadila jeho život?

Ja som sa už, v rozpore s mojimi hodnotami, podriadil a to do hanebnej miery. Niekto by mohol povedať: „No čo, o jeden kompromis viac.“Ale nebude to len o jeden kompromis viac. Bude to len ďalšia rezná rana v pomalej smrti, spôsobenej tisíckami rezných rán.

Podrobenie sa len legalizuje tyranské prejavy moci a zabezpečuje, že takých prejavov bude v budúcnosti viac.

A čo za robenie kompromisov človek dostáva? Len svoje pokračujúce členstvo v spoločnosti, ktorá si vás ponechá len vtedy, keď obetujete seba a stanete sa iba odrazom túžob vládnucej triedy.

Má zmysel držať sa takejto spoločnosti?

Keď v nejakej spoločnosti nemôžete byť naozaj sami sebou, stojí za to sa tej spoločnosti držať? Podľa mňa nie.

Hoci ma opustenie stability mojej komfortnej zóny desí, zostať v nej znamená pokračovať vo svojom umlčiavaní a scvrkávaní sa kvôli falošnému pocitu prijatia. Takým spôsobom ide skôr o diskomfortnú zónu.

Zakaždým, keď som vyjadril svoje obavy o budúce smerovanie spoločnosti, mi priatelia povedali: „to sa nestane“. Zakaždým, keď sa to stalo, len pokrčili plecami a pripomenuli mi, že povoľnosť bola voľbou.

Som si istý, že keby ma v tomto bode mala vláda odviezť do internačného tábora (čo nie je celkom za vlasy pritiahnutá predstava, lebo v minulosti sa to už stalo) za to, že som nebezpečný disident, moji priatelia a rodina by sa tomu prizerali a povedali by, že je to mpja vina, lebo som sa nepodriadil.

Nie sú už schopní uznať ľudskosť opozície či vyslovovania pochybností o vláde.

Nepodriadim sa, lebo nechcem žiť vo svete, v ktorom by sa moji domnelí spojenci šťastne prizerali môjmu prenasledovaniu vládou.

Neprispôsobím sa, lebo politická klíma sa stala takou cenzorskou, autoritárskou a celkovo toxickou, že moje názory nebudú v tunajšom politickom procese nikdy zastúpené. Bez zastúpenia budú moje hodnoty a presvedčenia opätovne ohrozované štátnym zriadením, ktoré každú odchýlku od seba vidí ako chorú.

A tak moje podriadenie sa neposkytne žiadnu istotu nejakej lepšej liečby v budúcnosti.

Nepodrobím sa, lebo nie som konformista.

Nevzdám sa, lebo nechcem odmeniť vládnu manipuláciu a donucovanie.

Nevzdám sa, lebo by som mohol kedykoľvek zomrieť a ja nechcem, aby moje posledné spomienky boli spomienkami na zbabelé podrobenie sa tyranii a následnú biedu a protivenie sa sebe samému.

Nepoddám sa, lebo to nie je prvé vtieranie sa vlády do môjho tela, mysle a ducha; a keď sa poddáme, určite to nebude naposledy. Svojou poddajnosťou dosiahnem len potvrdenie nároku vlády na moje telo a život.

Nevzdávam sa, lebo toto je vojna a ja nepriateľovi nepodávam jeho víťazstvá.

Nepoddám sa, lebo odmenou za podriadenie sa bude, že so mnou spoločnosť bude stále zaobchádzať ako s občanom druhej kategórie.

Nepodvolím sa, lebo som svedomitý oponent.

Neodstúpim, lebo opatrenia sú zbytočné a jediným praktickým efektom bude nárast vládnej moci.

Nepoddám sa, lebo nechcem byť len otrokom v budúcej verzii sveta, ktorý tvoria. Nechcem robiť len to, čo mi kážu. Nechcem, aby som sa musel prosiť o prístup k nevyhnutným životným potrebám, na ktoré mám ako živá bytosť na tejto planéte nárok.

Nepoddám sa, lebo ich náboženstvo nie je mojím náboženstvom a ja odmietam uctievať falošnú modlu.

Nekapitulujem, lebo nechcem zradiť svojich predkov a predchodcov, ktorí za mňa bojovali, aby som bol slobodný.

Nevzdám sa, lebo sloboda je dôležitejšia než pohodlie a pokoj.

Neprispôsobím sa, lebo keby som tak urobil, bol by som plný zúrivosti proti spoločnosti, zlosti voči svojim priateľom a rodine a odporu voči sebe samému, ktoré by ma zožierali zaživa. Stal by som sa zatrpknutejším a necitlivým a to pre seba nechcem.

Pre toto všetko to „skrátka nespravím“.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Addison Reeves, Zdroj: off-guardian.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nepriateľ sa po rusky povie vrah. Vrahovi sa nestačí nepodriadiť.

 2. Je to len korona. Preto nenosim rusko. Veť je to len korona. A moze si kto chce trhnut len svojou nohou.

 3. Ďakujeme za preloženie veľmi výstižného článku. Všetci by sme sa mali zamyslieť.
  Pri čítaní: „Pri sexe je riziková len misionárska poloha (poznámka: toto fakt radili v niektorých krajinách)“ som sa veľmi zasmiala a spomenula si na článok, kde bol muž odfotený ako sa chce milovať len s rúškom na tvári.

 4. Ja by som „len“ to NE + nahradil správnym výrazom! Aj pápež J.P.II. hovoril – „Ne-BOJTE SA!“
  Budem VZDOROVAŤ!
  Budem KLÁSŤ ODPOR!
  Budem BOJOVAŤ!
  VYDRŽÍM!
  PREBERIEM INICIATÍVU!
  ZVÍŤAZÍM!

  • László Lőrincz

   Presne tak. Veď engram s „ne“ nefunguje…
   „Som/sme v dostatočnej prevahe, a máme dostatok síl, aby sme týchto príživníkov ľudstva eliminovali. A preto zákonite aj sa to stane“
   „Každý deň všetko urobím preto, aby sa to uskutočnilo!“

 5. https://www.brighteon.com/e63ae2e0-624c-4438-a59f-3e94eca665cd
  Situation Update, Sep 21, 2021 – Washington State hiring „strike teams“ for COVID quarantine camps
  Štát Washington najíma „úderné tímy“ do COVID karanténnych táborov

  PS Na tomto sa už bohužiaľ nesmejem

 6. https://www.naturalnews.com/2021-09-21-americans-losing-faith-doctors-covid-deception-fraud.html
  Americans losing faith in doctors amid widespread covid deception, fraud
  Američania strácajú dôveru v lekároch v dôsledku rozšíreného covid podvádzania, podvodov

  • Haha, a čo s tým budú robiť? Za posledných 50 rokov sa doktori o svoju prácu vôbec nemusia obávať, pretože chorých pribúda 10x rýchlejšie ako doktorov. To platí celosvetovo. Takže tomu zodpovedá aj kvalita. Doteraz tí svedomitejší pracovali aspoň podľa Hippokratovej prísahy…

  • vela pojde pod „musku“, alebo Hojdacka,za masove vrazdy,akonahle to vyvrcholi

 7. https://www.naturalnews.com/2021-09-21-san-diego-police-quit-covid-vaccine-mandate.html
  65% of San Diego’s police force might quit due to covid vaccine mandate
  65% policajných síl v San Diegu by mohlo z dôvodu mandátu vakcíny proti covidu vírusu odísť

 8. https://www.naturalnews.com/2021-09-21-public-health-scotland-80-percent-deaths-vaccinated.html
  JAB AND DIE: Public Health Scotland data reveals 80 percent of Covid deaths happen to VACCINATED individuals
  Vakcína a umri: Údaje zo Škótska v oblasti verejného zdravia odhaľujú, že 80 percent úmrtí na Covid sa stalo OČKOVANÝM jednotlivcom

  Vaccines are driving the recent waves of COVID-19 infections
  Očkovacie látky poháňajú nedávne vlny infekcie COVID-19

 9. https://www.naturalnews.com/2021-09-21-italy-imposes-covid-health-pass.html
  Italy makes COVID-19 health pass mandatory for all workers
  V Taliansku je zdravotný preukaz COVID-19 povinný pre všetkých pracovníkov

  PS Depopulácia v plnom prúde, depopulácia spustená

 10. https://cz24.news/experti-varuju-vsetci-ockovani-musia-byt-v-zimnych-mesiacoch-v-karantene-inak-by-mohli-vazne-ochoriet-varuje-viceprezident-europskej-poradnej-skupiny-who-expertov-na-imunizaciu-profesor-ch-perr/
  EXPERTI VARUJÚ! VŠETCI OČKOVANÍ MUSIA BYŤ V ZIMNÝCH MESIACOCH V KARANTÉNE, INAK BY MOHLI VÁŽNE OCHORIEŤ, VARUJE VICEPREZIDENT EURÓPSKEJ PORADNEJ SKUPINY WHO – EXPERTOV NA IMUNIZÁCIU, PROFESOR CH. PERRONNE

  Perronne ďalej povedal: „Neočkovaní ľudia nie sú nebezpeční; očkovaní ľudia sú pre ostatných nebezpeční.

  Izraelský lekár Kobi Haviv pre kanál 13 povedal: „95 % vážne chorých pacientov je očkovaných. Plne očkovaní ľudia predstavujú 85 – 90 % hospitalizácií. Otvárame ďalšie a ďalšie oddelenia COVID. Účinnosť vakcín klesá alebo mizne.“

  • Expert na infekčné choroby, ktorý potvrdzuje rýchlo sa zhoršujúcu situáciu v Izraeli a Spojenom kráľovstve, uviedol: „Očkovaní ľudia by mali byť v karanténe a mali by byť izolovaní od spoločnosti“.

  • však to ide podľa plánu – aspoň sa rýchlejšie a bez problémov dajú zaočkovať 3.- x.tou dávkou.

  • zachvilu ten velky cirkus zacne

 11. https://www.naturalblaze.com/2021/09/vaccines-in-your-salad-scientists-growing-medicine-filled-plants-to-replace-injections.html
  Vaccines In Your Salad? Scientists Growing Medicine-Filled Plants To Replace Injections
  Vakcíny vo vašom šaláte? Vedci pestujúci rastliny naplnené medicínou čo majú nahradiť vakcíny

  Researchers at the University of California-Riverside are working on a way to grow edible plants that carry the same medication as an mRNA vaccine.
  Vedci z Kalifornskej univerzity v Riverside pracujú na spôsobe pestovania jedlých rastlín, ktoré nesú rovnaké lieky ako mRNA vakcína.

 12. Poznámka – veľmi rozhádzaná grafika pôvodného textu – v chlieviku komentára by som to upravoval pol dňa, čo teda nemienim. Choďte na zdroj a prekopčite – upravte si to doma. Takže len úryvok – celý text mi neprešiel.

  Od Anny Hayesovej Voyager-zv. 2.

  „Tajomstvo Amenti“

  1. AMENTI-1 …

  Guardian Alliance (GA) = 3D obrovská skupina bytostí, ktoré sídlia na nespočetných miestach v časovej matici. Sú členmi Interdimensional Assoc of Free Worlds (IAFW)

  Členovia AIFW pozostávajú z biologických (pod 7D), éterických (7D-9D) a svetelných (10D-15D) bytostí.

  Administrátori IAFW a GA sú bytosti čistého obrovského, meta-matematického vedomia. Strážcovia kozmickej matice.

  Kozmická matica = 3D energetická matica + časová matica.

  Geomantické entity (16D a vyššie) sídlia v energetickej matici. Tieto entity pozerané z 3D sa javia ako geometrické tvary vyrobené zo živého svetla.

  Pád:

  Zem je v HU-1

  Tara je v HU-2

  Gaia je v HU-3

  560 MYA (pred miliónmi rokov) Projekt Turaneusiam-1 (T-1) sa začína.

  Mnoho ET + Meta-ET vytvorilo majstrovskú rasu, ktorá slúžila ako strážcovia planéty Tara.

  Zakladatelia projektu T-1 = 3D Meta-ET z HU-4 a HU-5 Lyrans HU-3 = 3D semenný závod rady T-1 Sirian HU-2 = 3D riaditelia/dozorcovia T-1 Elohim HU-3 = 3D rasa bytostí vytvorená Lyranmi na dohľad nad rasami Sirian v HU-2.

  T-1 bol tvorený 12 subtrasami (genetika z 12 ET rás).

  12-subraces sú:

  Bra-ha-muž

  Dhr-ah-muži

  Atoni

  Trin-iten

  Azurtan

  Kelti

  Addami

  Yutarans

  Cerrasz

  Nexack-tai

  Melchizedakz

  Manipulácia/kríženie NEPROVEDENÝMI rasami ET spôsobilo veľkú odbočku/rozdelenie.

  T-1 sa rozdelil na dva hlavné kmene:

  i) Alanians (Beli-Kudyem)

  ii) Lumiány (Adami-Kudmon)

  Alaniáni hľadali kontrolu nad Luminianmi – experimentovali s výrobou energie v jadre Tary – Lumians požiadali o pomoc Siriansku radu HU -2 a Elohim HU -3.

  Lumianovia založili „Radu Mu“ a presťahovali veľké množstvo ľudí cez oceán na malý kontinent s malou/jednoduchou/neorganizovanou kultúrou – kontinent s názvom „MU“.

  [komentár: Zaujímalo by ma, či sú ľudia z Austrálie/Aboriginals alebo UK/Stonehenge/grooveware. ??]

  Elohim HU -3 sa krížil s Lumianmi (kmeň Cerrasz) na čistenie génov – nový kmeň nazývaný Ceres/Seres – Seres sa stal kňazstvom Mu.

  Alaniáni = 3D templárski solárni zasvätenci – spája sily so Sirian Anunnaki a odmietli počúvať Siriansku radu.

  Sirian Anunnaki = 3D protichodná / protisírska rada.

  Skupina alanianov, ktorí nie sú spokojní s TempSolar, prebehla do Mu.

  Ceres + Lumians sa krížili s týmito alanianmi – novým plemenom známym ako Priesthood of Ur.

  Sirian Rebellion War – p/hood of Ur prehral boj s TempSolar a ustúpil do podzemia.

  Blížiaca sa implózia Tara Grid – mnohé unikli do iných hviezdnych systémov.

  Explodovalo 550 MYA Alanských hlbokých energetických kryštálov u/zeme – Tara grd bola odtrhnutá – Tara sa oddelila od morfogenetickej siete.

  Tare teraz chýbajú časti mriežky – nemohla pokračovať vo vývoji/vzostupe na HU -3 a zlúčiť sa s Gaiou D7 – zmrazená v časových pásmach, kým nie je opravená.
  2. AMENTI-2 …

  Fragmenty mriežky, ktoré sa rozpadli, vibrujú, vnikli do čiernej diery v strede Tarinho slnka a znova sa objavili v galaxii HU-1.

  Tieto fragmenty sa rozpadli na 12 častí, ktoré zhustli na planéty v HU-1.

  550 MYA Merkúr, Venuša, Zem, Mars, Maldek (zrútený) Jupiter, Saturn, Urán, Neptún, Pluto, Nibiru (má veľmi dlhú obežnú dráhu) a Slnko (čo bola planéta HU-2, ktorá sa spojila s hviezdou HU-1 ).

  Táto udalosť je pretkaná inými pozemskými udalosťami/históriou … napr .: Pád Adama, Potopa ..

  Padlé duše Alania zostali uväznené v HU-1 a bola potrebná záchranná misia.

  Záchrannú misiu sformuloval Ceres, ktorú by realizovali urskí kňazi.

  Pomoc poskytli Siriani, Plejáďania, Elohim, Lyran, Lumiani, Alanijci, Ceres.

  Toto konzorcium bolo… a kilometer textu.
  https://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/voyag01b.htm

 13. Ander Kixa

  V podstate by stačilo keby sa len policajti soojili, vlastne ny stacila len polovica z nich co by naraz vypovedala poslušnosť. Ale vieme prečo sa robia psychotesty keď ich prijímajú… Takže nič.
  Koľko % národa má odvahu ísť proti polícii a súdom? Vlastne v tejto situávii to ani nie je odvaha ale naivita. Weissovci tiež dosiahnu hovno v Haagu ale aspoň zarobia na naivných.

  • Pavelkovych Milan

   A ty čo preto robíš? Prečo si otieras tu špinavú papulu o Weisovcov? Spravil si niečo viac ako oni, ty hnoj?

  • Ulohou znicenia Esembakov,tuna v USA je,ze ked ludia zacnu uzasne trpiet,kvoli obrovskejzlocinnosti,budu prosit o pomoc a tak sa objavia Cinani a mozno ini vojaci,esembaci pod zastitou UN,co sa budu snazit ODZBROJIT Nas a zavies nakoniec NWO,tiez len polnohospodarsku oblast,pre Cinanov,aspon tak je to naplanovane

  • Ulohou znicenia Esembakov,tuna v USA je,ze ked ludia zacnu uzasne trpiet,kvoli obrovskejzlocinnosti,budu prosit o pomoc a tak sa objavia Cinani a mozno ini vojaci,esembaci pod zastitou UN,co sa budu snazit ODZBROJIT Nas a zavies nakoniec NWO,tiez len polnohospodarsku oblast,pre Cinanov,aspon tak je to naplanovane

 14. https://cz24.news/video-takto-na-vakcinacnych-vrahov-australski-robotnici-si-na-protest-proti-smrtiacim-injekciam-spravili-obed-uprostred-rusnej-ulice-sila-je-v-jednote-a-organizacii/
  VIDEO: Takto na vakcinačných vrahov! Austrálski robotníci si na protest proti smrtiacim injekciám spravili obed uprostred rušnej ulice. Sila je v jednote a organizácii!

 15. https://www.naturalnews.com/2021-09-21-german-professor-calls-investigation-into-military-geoengineering.html
  German professor calls for investigation into military geoengineering
  Nemecký profesor vyzýva na vyšetrenie vojenského geoinžinierstva (chemtrailsu)

  Werlhof notes that the end goal of the patriarchy’s geoengineering efforts is to “change all of life, nature and humanity … into a man-made, artificial one.”
  Werlhof poznamenáva, že konečným cieľom geoinžinierského patriarchátu je „zmeniť celý život, prírodu a ľudstvo … na umelého človeka“.

  GeoEngineering.news has more articles about the use of technology to artificially remake the Earth.
  GeoEngineering.news má viac článkov o využití technológie na umelé prerobenie Zeme.

 16. https://www.naturalnews.com/2021-09-21-depopulation-agenda-is-in-full-swing.html
  These charts say it all: The depopulation agenda is in full swing as more and more Americans are being killed and injured by ‘the vax’ being heavily pushed by the genocidal eugenicists
  Tieto grafy hovoria za všetko: Program depopulácie je v plnom prúde, pretože čoraz viac Američanov je zabíjaných a zranených „vakcínou“, ktora je silne pretláčaná genocídnymi (depopulačnými) eugenikmi

  • František

   Úžasný článok a skutočná pravda! Zlo a peniaze opantali svet! Najhoršie je ze aj policajti a tieto hovädá ktorí poslušne vystupujú voči ľuďom,si vôbec neuvedomujú že aj oni sú manipulivaní!!! Tiež majú svoj život,svoju rodinu a predsa sú ochotní za peniaze urobiť čokoľvek!!! Preto moci pani a zapredanci vo vláde si robia čo chcú…pritom stačí aby si títo ľudia uvedomili a jednoducho sa postavili na stranu dobrá!!! Lenže peniaze urobia v dnešnej dobe svoje!!! Ale netreba sa podať a jednoducho bojovať! Dobro vždy vyhralo nad zlom!….na našej strane je aj Boh,len ho treba prosiť modlitbami!!!

   • Modlitba Smith a Weson 417
    „Podľa nemeckej verejnoprávnej televízie SWR prišiel páchateľ v sobotu večer na čerpaciu stanicu s cieľom kúpiť 12 plechoviek piva. Keď nákup položil na pult pri pokladni, 20-ročný zamestnanec pumpy ho vyzval, aby si nasadil rúško. Muž na požiadavku nereagoval. Namiesto toho budovu opustil a zamestnancovi pri odchode pohrozil rukou. Vyplýva to z kamerového záznamu.

    Páchateľ sa okolo 21.45 h vrátil na čerpaciu stanicu, tentoraz so zahalenými ústami a nosom. Pri pokladni rúško stiahol. Zamestnanec čerpacej stanice ho opäť upozornil na povinnosť prekrytia horných dýchacích ciest. Muž následne vytiahol revolver a pumpára zastrelil.“
    https://www.infovojna.sk/article/dosledky-korona-sikany-muz-zastrelil-pumpara-po-vyzve-aby-si-nasadil-rusko

    „Skupina slovenských advokátov Marica Pirošíková, Peter Weis a Erik Schmidt oznámila, že ich britskí kolegovia informovali o podpore spoločného podania Slovenska, Spojeného kráľovstva, Francúzska a Českej republiky na Medzinárodnom trestnom súde v Haagu preživšími obeťami lekárskych pokusov v nacistických koncentračných táboroch.“
    https://www.infovojna.sk/article/spolocne-podanie-slovakov-a-dalsich-krajin-na-medzinarodny-trestny-sud-v-haagu-vo-veci-zlocinov-proti-ludskosti-a-vojnovych-zlocinov-ohladne-testovania-experimentalnych-covid-19-vakcin-podporili-prezivsie-obete-holokaustu

    A JE TO TU! Signál, že Hladomor 2023 je riadený proces!
    „Umelo vytváraný nedostatok potravín

    Americký internetový zdroj Hal Turner Radio Show uvádza: „Ministerstvo poľnohospodárstva USA zámerne spôsobuje nedostatok potravín. Americkým farmárom rozosielajú listy o zničení, v ktorých ich informujú, že majú X dní na zničenie svojej úrody, za čo im zaplatia 1,5 -násobok hodnoty plodín, inak budú čeliť strate poľnohospodárskych dotácií, čo povedie k bankrotu farmy.“

    Biden po uponáhľanom stiahnutí amerických vojsk z Afganistanu oznámil, že USA už vojenskou silou „ neprerobia “ ostatné krajiny. To však neznamená, že sa „globálny hegemón“ vôbec nepokúsi „prerobiť“ iné krajiny. Napríklad prostredníctvom rôznych opatrení vedúcich k umelo vytvorenému nedostatku potravín vo svete.

    A ak áno, je nedostatok v britských supermarketoch, ktorý vznikol v lete 2021, len prvou lastovičkou?“
    https://www.infovojna.sk/article/odkial-sa-vzal-celosvetovy-narast-cien-potravin

    Poznámka – skoro rok stará informácia – EU má údajne potraviny na 8 dní! Globálny reťazec! 400-metrová „vzpriečená“ loď v Sueze = previerka hrdla organizácie! Zablokovanie kalifornských prístavov „odborármi“ a zablokovanie 380 čínskych lodí s potravinami = previerka hrdla organizácie! Zníženie potravinovej sebestačnosti Slovenska na menej ako 37% je dlhodobý zámer = príprava na Hladomor 2023! Kto toto považuje za Hoax, zjavne nezažil Ukrajinský /= v obilnici Európy!!!/ hladomor 1932-34!

    LOCKDOWN_Hladomor na Ukrajine.mp4
    https://ulozto.net/file/WbM4R9UjDmlK/lockdown-hladomor-na-ukrajine-mp4#!ZJSuLGR2AQWxLJHlAwp2MGLlZ2H5LxgfoHDhFH5FrRxkpmt3BN==

    • Ander Kixa

     Breivik v menšom. Stále má na svedomí milióntiny promile životov oproti organizátorom kovidománie.

    • Ander Kixa

     Čuduj sa svete, okolité štáty áno, ale Slovensko nie. Slovensko oficiálne neuznáva ujrajinský hladomor za genocídu. Ukrajinec nie je žid.

    • vyborny clanok,2023 bude hladomor v plnom prude,tiez bieda a skripanie zubov,ako v pekle, Ludia preziju len mimo miest,pri vode,s malymi zvieratami,zasobmi potravin a po zuby ozbrojenych,alebo aspon potraviny dobre zakopane-schovane

   • Ander Kixa

    Peniaze sú dobré. Len tlačiarne sú v zlých rukách.

 17. https://www.infovojna.sk/article/spolocne-podanie-slovakov-a-dalsich-krajin-na-medzinarodny-trestny-sud-v-haagu-vo-veci-zlocinov-proti-ludskosti-a-vojnovych-zlocinov-ohladne-testovania-experimentalnych-covid-19-vakcin-podporili-prezivsie-obete-holokaustu
  Spoločné podanie Slovákov a ďalších krajín na Medzinárodný trestný súd v Haagu vo veci zločinov proti ľudskosti a vojnových zločinov ohľadne testovania a aplikovania experimentálnych Covid-19 vakcín podporili preživšie obete holokaustu

  V liste obete holokaustu, ktoré prežili zverstvá spáchané proti ľudskosti počas druhej svetovej vojny, okrem iného uvádzajú, že cítia povinnosť nasledovať svoje svedomie a napísať list na podporu spoločnej žiadosti o vyšetrovanie predloženej ICC v mene Spojeného kráľovstva, Slovenska, Francúzska a Českej republiky 12. augusta 2021, ktorá zahŕňa aj svedectvá Dr. Richarda Fleminga, profesora Luca Montaigniera a Dr. Kevina McCairna.
  Skupina slovenských advokátov Marica Pirošíková, Peter Weis a Erik Schmidt oznámila, že ich britskí kolegovia informovali o podpore spoločného podania Slovenska, Spojeného kráľovstva, Francúzska a Českej republiky na Medzinárodnom trestnom súde v Haagu preživšími obeťami lekárskych pokusov v nacistických koncentračných táboroch.

 18. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/09/22/biden-vaccine-mandate.aspx
  What Biden’s Vaccine Mandate Means for You
  Čo pre vás znamená Bidenovo povinné očkovanie

  Fauci Warns There Will Be ‘Many More Vaccine Mandates’
  Fauci varuje, že bude „oveľa viac povinných očkovaní“

 19. https://www.hlavnespravy.sk/bolsonaro-obhajoval-na-vz-osn-reakciu-brazilskej-vlady-na-pandemiu/2686434
  Bolsonaro obhajoval na VZ OSN: Moja vláda nepodporuje zavedenie očkovacieho alebo zdravotníckeho preukazu

  Brazílsky prezident Jair Bolsonaro obhajoval v utorok na Valnom zhromaždení OSN reakciu svojej vlády na pandémiu koronavírusu. Informovali o tom agentúry AFP a AP

 20. https://aeronet.cz/news/ve-vakcinach-proti-covid-19-byla-oficialne-objevena-cizoroda-telesa-podobna-sondam-sentinelum-s-antenami-diamantum-chobotnickam-a-dalsim-nano-a-mikro-objektum-sokujici-tiskovou-konferenci/
  Ve vakcínách proti COVID-19 byla oficiálně objevena cizorodá tělesa podobná sondám, sentinelům s anténami, diamantům, chobotničkám a dalším nano a mikro objektům! Šokující tiskovou konferenci rakouských soudních znalců v Patologickém institutu v německém Reutlingenu začal YouTube okamžitě mazat a německá vláda zaslala výhružky americké sociální síti GAB, že musí všechna podobná videa mazat, jinak si německá státní moc na americkou společnost došlápne! Neuvěřitelné, jak Německu znovu narůstají nacistická křídla, komentuje v emailu zakladatel GABu!
  Ve vakcínách se podle patologů nachází cizí a dosud neidentifikované kontaminanty v podobě nano a mikro objektů, jejichž původ a funkce je pro patology podle jejich slov neznámá a nevysvětlitelná. Ve vakcínách se nachází autonomní objekty s animací, tedy se samovolnou hybností, které se pohybují v krvi a cestují koordinovaně a bez vysvětlení cévami, přičemž končí vždy na stejném místě.

  • Pavelkovych Milan

   Keď sa o tom začalo hovoriť minulý rok, tak to bolo označované za hoax, konspiraciu. Retardi z kovid sekty nikdy neprizná ju že toto šialenstvo je umelo vytvorené na zničenie civilizácie, na depopulizaciu ľudstva. Títo idioti tomu ešte tlieskaju….

 21. Lebo ho ochranuje min.spravodlivosti USA ktore spada pod DS.

 22. https://www.hlavnespravy.sk/v-sobotu-prvy-a-mozno-posledny-jesenny-protest-v-bratislave-proti-experimentalnemu-covid-19-ockovaniu/2686718
  V sobotu prvý a možno posledný jesenný protest v Bratislave – proti experimentálnemu Covid-19 očkovaniu

  Viacero protipandemických aktivistov sa zúčastní na občianskom proteste v sobotu o 14.00 h., aby ukázali jednotu a odhodlanie odporovať experimentálnym vakcínam a tiež digitálnej kontrole, ktorá je nám s nimi podsúvaná a nanucovaná

 23. https://otevrisvoumysl.cz/svedectvi-vladni-pracovnice-tajne-nahravky-covid-vakcina-je-plna-sracek-1-cast/
  Svědectví vládní pracovnice & tajné nahrávky: „Covid vakcína je plná sraček” (1. část)

  Ve zkratce…
  Americká vládní pracovnice, vrchní sestra v jedné nemocnici, sdílí svoje svědectví a tajné nahrávky z nemocnice a odhaluje skutečné nebezpeční covid injekcí. Více v první části této série od Projektu Veritas.

  • Teraz som vypočula toto video – vražda vakcínami a covid pacienta nedovolia liečiť Ivermektínom v Americkej nemocnici.
   Depopulácia v plnom prúde.

 24. Ja sa tiež nevzdám, očkovala som sa iba raz, aj to som obanovala, nedám si zasahovať do svojho tela. Jedno nechápem prečo nenariadili očkovanie vedci a lekári ? Prečo
  práve politici, ktorí nemajú ani poňatia o vakcínach ? Je to veľká politika hrajú v tom veľkú rolu peniaze. Hnevá ma to, lebo som si už nevidela deti a vnúčatá 10 mesiacov, nemohla som ich objať, bozkať. Hlavne preto lebo sa nachádzajú v Anglicku a nikto z nás nemôže cestovať, som veľmi smutná.

  • Anna Doporucujem: priamo do Krvi- super antioxidant= Glutathione, Fennel, NAC, co je precursor Glutahiatone ,caj z ihlicia,bielej Jedle(na Slovensku je to cierny smrek,ma dlhe ihlice) ,Resveratrol,Quercetin,etc,. Nestykat sa s vaxxovanymi

 25. https://www.youtube.com/watch?v=fAAX1vE5tUw
  2. – 22.10 čo k tomu to dodať Marek Soun Aktuálne Live – Naživo

  • „! Video nie je k dispozícii
   Používateľ, ktorý nahral video, ho odstránil“

   – takémuto nelogickému oznamu bez pochyby uverí skrz-naskrz celé Česko aj Slovensko! Jediným dôvodom, prečo rozhľadený a empatický Marek Soun nahral video, je to, aby ho vzápätí odstránil! To nás majú za úplných volov??

   Milá Jean, viete aspoň v skratke uviesť, čo v tom videu bolo? Lebo to, ktoré Marek nahral v súvislosti so zavraždením Milana Lučanského, bolo fakt silné…

 26. https://tadesco.org/probihajici-genocida-shrnuti-faktu/
  Probíhající genocida. Shrnutí faktů

  Tito umlčení lékaři si myslí, že umírání začne na podzim, a že většina očkovaných zemře v období 3 – 5 let. Ani jedno jediné pokusné zvíře v laboratoři nepřežilo tyto pokusy s genovou terapií, do dnešního dne, ani jedno.

  Od doby španělské chřipky před 100 lety, která byla také zapříčiněna očkováním, nebyly případy úmrtí tak vysoké jako dnes.

  Čím více lidí pochopí, že žili ve lži a podvodu, tím více začne růst opozice.

 27. https://tadesco.org/reditel-pohrebni-sluzby-bije-na-poplach-temer-vsichni-zemreli-jsou-ockovani/
  Ředitel pohřební služby bije na poplach: „Téměř všichni zemřelí jsou očkovaní.

  • Očkování Covid má dva cíle: Zabít lidi a učinit je neplodnými, aby se nemohli rozmnožovat.

   • Anna Doporucujem: priamo do Krvi- super antioxidant= Glutathione, Fennel, NAC, co je precursor Glutahiatone ,caj z ihlicia,bielej Jedle(na Slovensku je to cierny smrek,ma dlhe ihlice) ,Resveratrol,Quercetin,etc,. Nestykat sa s vaxxovanymi ,Janko

 28. https://zemavek.sk/tony-blair-vlada-by-mala-ockovat-uz-skolkarov/
  Tony Blair: Vláda by mala očkovať už škôlkarov

 29. https://www.hlavnespravy.sk/seme-na-ockovanie-nech-zije-australia-desattisice-ludi-protestuju-v-melbourne-a-zastavuju-premavku/2686904
  „Se***me na očkovanie, nech žije Austrália“: Desaťtisíce ľudí protestujú v Melbourne a zastavujú premávku

  Milióny Austrálčanov majú plné zuby lockdownov a nútenia do očkovania. V utorok pochodoval rozhnevaný dav na rušnú diaľnicu v Melbourne a zastavil premávku. Polícia sa medzitým pokúšala demonštrantov rozohnať

  „F*ck očkovanie!“ Boh žehnaj Austrálii!

 30. Prekopírovala som jeden blog:
  Veru, teraz najviac zarobia farma firmy a pohrebne služby…!

 31. „Celá americká a rovněž německá alternativa žije v posledních hodinách závěry a dozvuky naprosto šokující pondělní tiskové konference rakouských výzkumníků z řad soudních a forenzních patologů, kteří se rozhodli, že přestanou mlčet a odhalí světu, co se ve skutečnosti nachází ve vakcínách proti COVID-19 a co provádí s lidskou krví. Tisková konference proběhla v Patologickém institutu soudního lékařství v německém Reutlingenu na dálku pomocí online prezentace a podle posledních zpráv tiskovou konferenci již vyšetřuje německá kriminální policie a oddělení na potírání extrémismu.

  Rakouští lékaři streamovali své závěry studie z Rakouska, takže nebyli zatčeni, ale není vyloučeno, že Německo požádá o jejich vydání. A čeho se dopustili? Na tiskové konferenci totiž uveřejnili unikátní fotografie z forenzních rozborů zjevně něčím kontaminovaných vakcín a krve očkovaných lidí proti COVID-19 za pomoci vakcín od firem Pfizer, Moderna, AstraZeneca a Johnson & Johnson. Snímky byly pořízeny nejmodernější biorezonanční metodou a rovněž elektronovým mikroskopem.“
  https://aeronet.cz/news/ve-vakcinach-proti-covid-19-byla-oficialne-objevena-cizoroda-telesa-podobna-sondam-sentinelum-s-antenami-diamantum-chobotnickam-a-dalsim-nano-a-mikro-objektum-sokujici-tiskovou-konferenci/

 32. NOVÉ zistenia o DELTE: TÍTO ľudia majú 9-krát väčšie riziko, že ZOMRÚ! Patríte medzi nich? – hovorí náš Boriskom ocenený najväčší odborníček S A B A K A. Pozrite na ten výtvor a pochopíte………

  Teraz sme počúvali jedno video a tam hovorí, že jeho plne zaočkovaný dobrý priateľ má covid s teplotami už 6-ty deň a presne taký istý priebeh aký mal aj pred zaočkovaním. Jeho manželka nie je zaočkovaná a tá nič.

  Ale ten lekár Sabaka nám tu predkladá čísla z nemocnice z Kramárov. Vypočuli sme si jeden rozhovor zdravotníkov,ktorí hovoria, že mnohí by hospitalizovaní ani vôbec nemuseli byť. Ale treba manipulovať a natláčať do číseliek, tak tam posielajú čo sa možno hodí.

  Alebo známa počas druhej vlny bola operovaná na ladvinu a na jednu noc ju presunuli na covid odd> a to čo videla sa tu nedá ani opísať. Iba jednou vetou žiadna liečba, žiadna starostlivosť,boli ponechaní na pospas a boli to chorí ľudia aj s inými vážnymi dg. Ale starší a tak 1=4 a presun z odd. na odd. ďaľšie 1=4, takže
  2 =8. A toto sú tie reálne štatistiky covidu.

  Jeden názor ma zaujal:asi tak, keď umrie očkovaný, tak umrie na pridruženú chorobu, keď umrie neočkovaný, tak umrie na covid aj keby ho „zrazilo auto“.

  Toto covidové strašidlo Sabaka bude chŕliť rôzne predstavy, takže sa našiel super mopslík ,ktorý zastrašuje a vláde robí dobrú covid službu.
  Ale nepočujem ako a čím lieči, nech si berie príklad od iných odborníkov s veľkým „O“. Je ich dosť, ale títo priestor nedostanú, preto treba tlačiť jeden názor ten NÁŠ.

  Až to niekedy pominie uvidíme akú cenu dostane tento „lekárik-odborník“

 33. Riadne sme sa pobavili, čítam z môjho emalu:

  Môj brat má kašeľ a chytené priedušky,keďže nie je zaočkovaný tak rýchle musel ísť na testy,vraj má kovid.

  Náš sused už od piatka strašne kašle,dusí sa a má horúčku,ale keďže je zaočkovaný tak nemusí ísť na testy,vraj má iba chytené priedušky…

  Rozumiete tomu?
  Skutočne dá sa tomu rozumieť, no veru dá!!!!!! Ale čoby na to povedal, ten super odborníček SABAKA?

  A ešte vyjadrenie Matoviča: A nakoniec sa vlastne zaočkujeme všetci
  Jedni vakcínou, druhí covidom.Slobodne sme si vybrali zakončil Matovič.

  Fakt je vidieť, kto si v tomto prípade slobodne vybral či ten brat, alebo sused. A vo vyšie uvedenom mojom článku ten dobrý priateľ.

  Tak hádajte!!!!!!!!!!!!!

 34. Pavel Mikohal

Pridajte komentár

*