Za „zločin“ propagácie vitamínu D cez pandémiu hrozí lekárovi pokuta 500 miliárd dolárov


Print Friendly, PDF & Email

Za „zločin“ propagácie vitamínu D cez pandémiu hrozí lekárovi pokuta 500 miliárd dolárov

(Ethan Huff, Natural News) Americká Federálna obchodná komisia (FTC) chce udeliť pokutu pol bilióna (500 miliárd) dolárov doktorovi Ericovi Neputemu, lekárovi a chiropraktikovi z Missouri, ktorý údajne porušil zákon o ochrane spotrebiteľa pre Covid-19 tým, že ľuďom odporúčal užívať vitamín D a zinok, aby zostali zdraví počas plandémie.

Keďže Dr. Nepute zároveň aj predával vitamín D a zinok, pričom veľa chiropraktikov bežne predáva vitamíny a doplnky stravy svojim pacientom, FTC ho obviňuje zo spáchania podvodu.

„Federálna vláda ma žaluje o pol bilióna dolárov za to, že som ľuďom povedal, aby užívali vitamíny,“ hovorí Nepute o tomto najnovšom politickom cirkuse a zneužívaní peňazí daňových poplatníkov federálnymi úradníkmi.

Neputeho prípad je naplánovaný na pojednávanie na federálnom súde v Missouri budúci rok v marci. Porota rozhodne, či 27-stranová sťažnosť FTC proti nemu, ktorá bola vydaná v apríli 2021, má nejaký význam.

41-ročný licencovaný chiropraktik vlastní a prevádzkuje wellness centrum Nepute v St. Louis. Vlastní tiež Quickwork, spoločnosť s ručením obmedzeným, ktorá podniká pod názvom „Wellness Warrior“.

Táto spoločnosť Wellness Warrior propagovala, podporovala a predávala produkt s názvom „Wellness Warrior Vita D“ spolu s ďalšími produktmi, ktoré obsahujú látky proti koronavírusu, ako je vitamín D a zinok.

„Najneskôr v júni 2020 začal Dr. Nepute inzerovať protokol, ktorý by zákazníci mali dodržiavať na prevenciu alebo liečbu Covid-19,“ uvádza sa v sťažnosti FTC. „Tento protokol, ktorý sa v priebehu času menil, radil spotrebiteľom, aby denne užívali značné množstvá emulgovaného vitamínu D3 a zinku.“

Podľa FTC neexistujú „žiadne publikované štúdie, ktoré dokazujú, že vitamín D chráni pred ochorením Covid-19, lieči ho alebo mu predchádza“.

Rovnako ako medicínsky regulátor FDA, ani obchodný regulátor FTC nechce, aby ľudia zostali zdraví s prírodnými vitamínmi a minerálmi

Je tiež pravda, že neexistujú žiadne publikované štúdie, ktoré by dokazovali, že „vakcíny“ proti covidu chránia, liečia alebo zabraňujú tomuto ochoreniu. V skutočnosti množstvo dostupných dôkazov naznačuje, že tieto „vakcíny“ zhoršujú stav imunitného systému človeka.

Zároveň existuje množstvo dôkazov, ktoré poukazujú na to, že vitamín D je účinný proti prechladnutiu a chrípke, čo je v podstate to, čím koronavírus v skutočnosti bol (s niekoľkými bioinžinierskymi modifikáciami).

Prírodná liečba osteoartritídy

Napriek tomu FTC tvrdí, že Neputov „nedostatok faktických alebo vedeckých základov pre tieto tvrdenia je často sprevádzaný rovnako nepodloženými tvrdeniami týkajúcimi sa použiteľnej vedy.

„Skrátka,“ dodáva FTC vo svojej sťažnosti, „obžalovaní predávajú svoje produkty šírením informácií, využívajúc obavy uprostred pandémie, čím predstavujú významné riziko pre verejné zdravie a bezpečnosť“.

Ešte raz, toto sú všetky tie isté veci, ktoré Rochelle Walenská, šéfka amerického Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) a Tony Fauci z Národného inštitútu pre alergie a infekčné choroby (NIAID) robili v súvislosti s rúškami na tvár, lockdownami, vakcínami a ďalšími pandemickými opatreniami.

Žiadne z uvedených opatrení nie je založené na vedeckých poznatkoch, ktoré by ich zavádzanie podporovali, a všetky boli masovo propagované len preto, aby vyvolali strach a paniku.

Napriek tomu úrad FTC nejde po žiadnom z nich, ani po takých ako Pfizer alebo Moderna za to, že klamali o bezpečnosti a účinnosti svojich „vakcín“ proti covidu.

Skutočným dôvodom perzekúcie Dr. Neputeho je, že tieňový štát a jeho partneri z farmaceutického kartelu sú chráneným druhom, ktorý „vlastní vedu“ vo všetkých záležitostiach. Inými slovami, iba oni môžu produkovať „lieky“.

Záver

„Jediný dôvod, prečo idú po mne – a aj to priznali – je ten, že som prvý lekár, po ktorom išli, a chcú vytvoriť precedens,“ hovorí Nepute.

„Povedali tiež, že neprestanú, kým nebudú mať „krv na svojom meči“. To je doslovné vyjadrenie z úst FTC.“

Najnovšie správy o križiackej výprave zločineckých vlád proti vitamínom a doplnkom stravy nájdete na stránke Tyranny.news.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Celý tento príbeh zapadá do tohto: https://cz24.news/mike-adams-biotechnologicka-analyticka-karen-kingston-odhalila-patenty-a-dokumenty-ktere-popisuji-propojeni-covid-injekci-s-5g-biosynteticke-ai-nanotechnologie-mekke-spoustece-a/ . Cieľom sadistov nebolo od začiatku liečiť, ale presne naopak, škodiť a dotlačiť strachom ľudí na očkovanie ! Nuž a vitemín D, ivermektín im skrížili cesty, preto bol taký hon na lekárov, ktorí o nich hovorili. Pfizerské kurvy satanistiské !

  • Ivermektin zabíja červíky. Nie nanotechnológie.

   • Ale v mňamkách neboli len nanotechnológie, šarží bolo viac. Prečo inak šli tak brutálne všetci milovníci Pfizera proti ivermektínu? HMMM?!

    • Pretože bolo z vrchu do infopriestoru zámerne podsunuté, že je to jeden s liekov o ktorom „dezolatni lekári, politici a ďalší nemainstreamoví ludia tvrdili že môže nahradiť neoverenú vaxinu (ona je sakra overená). A na to skočili tým pádom obe strany, keďže nikto v tú v chvíľu nevedel ako o s tým ivermectinom je.
     Niektoré alternatívne weby v tej dobe pochybovali o neškodnosťi ivermectinu a niektoré zasa v tom zmysle, že ivermectin je liek ktorý je mainstreamom zámerne zakázaný aby nemohol vyliečiť „chorých“ na c19.

     • Anthony Morava

      Bacha, ivermektin a isoprinosine jsou staré vyzkoušené a tudíž bezpečné léky (pokud bychme se bavili o stávajícím dávkování) a pokud by byl covídek až tak smrtelný??

     • Anthony Moravia, áno podstatné je dávkovanie. A o tom to bolo.

    • Aj záporná reklama je reklama. Ivermektin bol prezentovaný ako falošný spasiteľ.

   • Anthony Morava

    Zdá se, že funguje i jako antivirotikum. Mám to do jednoho lékaře

 2. Článok je hoax, pretože každý súd podľa medzinárodného práva musí dodržiavať pravidlo proporcionality a primeranosti, teda aj žaloba o ušlý zisk z vakcín musí byť primeraná a preukázateľná – kvôli propagácii vitamínu D – čo je v samej podstate nezmysel v tržnom, teda konkurenčnom prostredí – ak by išlo o tento model – meritus veci a precedens, a pokiaľ viem – obrat z vakcín bol celosvetovo cca 32 miliárd. Ešte napíšte článok, ako bol MUDr.Bukovský žalovaný Matovičom-Čekanom-Krčmérym rovnako, a ako ho bude zastupovať JUDr.Wiess.

 3. Predikčný film o Total Control z roku 2006
  Šestka znamení zla (SIX: Rozpoutané peklo) – (Six: The Mark Unleashed) – Akční Drama Thriller Sci-Fi USA (2004) – CZ Dabing.mp4
  https://ulozto.net/file/LGZ4Lgwt5DH2/sestka-znameni-zla-six-rozpoutane-peklo-six-the-mark-unleashed-akcni-drama-thriller-sci-fi-usa-2004-cz-dabing-mp4#!ZGOxMGR1MzWvZwR1MzDmAGMyZTMxZxuRAHguJxEwoSq3ZGL5
  ————————————
  „Film se odehrává v blízké budoucnosti, kde celé planete vládne brutální diktátor. Ten kontroluje všechny lidi pomocí satelitů a implantátů v každém těle. Mapuje každý aspekt lidského života, každou stopu. Kdo nespolupracuje, čeká jej smrt. Všichni obyvatelé tak musí volit mezi implantací čipu a nebo smrtí.
  Nic neunikne bedliv“

  • zatial nikto

   Neviem ci to tu uz bolo povedane,ale zda sa ze je to tak,ze elity dopredu vo filmoch oznamuju co planuju urobit.
   Teda filmy su vlastne spravy a spravy tie mainstreamove su vlastne sci-fi-klamstvo.Taky perverzny zmysel pre humor elit.

   • To nie je zmysel pre humor. Má to 2 dôvody. Jedným je ponuka zmluvy z ich strany nám, lebo musia dodržiavať kon slobodnej vôle a teda nemôžu tajne a násilím robiť s vami niečo s čím nesúhlasíte. Ak vidíte niečo také, okamžite to treba odmietnuť.

    Druhým je využitie schopnosti človekov zhmotňovať realitu svojimi myšlienkami. Ak by dostatočne veľké množstvo človekov malo spoločnú víziu ako má vyzerať svet, ten by sa razom zmenil. Preto vám v holywoodskej produkcii ukazujú oni svoje vízie. Vy potom zhmotňujete ich realitu, nie našu.

    • mariankosmac

     ,,Preto vám v holywoodskej produkcii ukazujú oni svoje vízie. Vy potom zhmotňujete ich realitu, nie našu.“

     Hele no neviem, veď za komunizmu a podobných idealistických režimoch vo svete hustili do ľudí pekné veci, o krajších zajtrajškoch a nikdy to neprišlo, skôr naopak sa to zhoršilo, miesto budovania ,,raja“ len deštrukcia. Takže na to zhmotňovanie vízií moc neverím.

     • Je to ako o kvalite tak aj o kvantite, čiže aj o veľkosti masy. Kým v minulosti bez počítačov dokázali ľudia dokonale vizualizovať svoje predstavy – viď napríklad Nikola Tesla, ktorý vravieval že dokázal z hlavy presne diktovať rozmery súčiastok keď ich zadával do výroby, bez toho aby si nakreslil čo i len čiarku. Tvrdil, že tento dar mal od narodenia, v hlave sa mu jednoducho objavili kompletné fungujúce stroje, kde ich mohol zapínať, vypínať, ľubovoľne testovať, až kým nebol s týmto „prototypom“ spokojný. Ten potom zadal z hlavy do výroby a tento stroj vždy fungoval. Tým zhmotnil svoju víziu. Toto hovoril o sebe:

      „The moment an inventor constructs any device in order to realize an immature idea, he inevitably finds himself at the mercy of his thoughts about the details and imperfections of the mechanism. While he is engaged in corrections and alterations, he is distracted, and the most important idea, originally laid down, leaves his field of vision. The result can be achieved, but always at the cost of loss of quality.

      My method is different. I am in no hurry to get down to practical work. When I have an idea, I immediately begin to develop it in my imagination: I change the design, make improvements and mentally set the mechanism in motion. It makes absolutely no difference to me whether I control my turbine in my mind or test it in the workshop. I even notice that its balance has been disturbed. It does not matter the type of mechanism, the result will be the same. This way I can quickly develop and refine the concept without touching anything.

      When all possible and conceivable improvements of the invention are taken into account and no weak points are visible, I give this final product of my mental activity a concrete form. The device I have invented invariably works the way I thought it should work, and the experience goes exactly as I planned. There hasn’t been a single exception in twenty years…“

     • Pointa je teda v tom, že na tom zhmotňovaní treba tiež odviesť kus práce, nestane sa to samo. Ale ak je v informačnom poli dostatočne silná myšlienka, skôr či neskôr sa nájde niekto, kto ju zhmotní, pretože ovplyvňuje celé jeho bytie, zamerá sa na ňu.

     • Lenže tam sa jedná o to, že ľudské myšlienky sa najprv sformujú v obrazy reality v jemnejších energetických úrovniach/vrstvách planéty a až potom následne pôsobia na mysle ľudí, ktorí tieto myšlienky prenesú v určitej kvalite a kvantite do hmoty. A zároveň ale si človek môže vybrať či bude realizovať/podliehať tej myšlienke čo ho napadla (v podstate prepadla). Sú pozitívne ale aj negatívne myšlienky. A taký je aj dnešný svet. A tí čo nám tlačia do hlavy cez tv či rozhlas či „umenie“ ich plány pre nás o týchto procesoch dobre vedia, plne ich využívajú. Ale bežný človek čumí na tv, číta, počúva a vníma tieto programy – nasáva ich ako huba, prevádza ich do
      obrazov, ktoré sa ihneď formujú v jemnohmotne útvary. Vôbec si neuvedomuje že si tým v m vytvára svoju budúcnosť a budúcnosť iných na Zemi.

     • Achnaton: presne tak. „Oni“ to vedia a proti nám využívajú. Nie nadarmo sa hovorí, že svojim chápaním pracujeme pre seba a svojim nechápaním pre tých čo chápu viac.

   • zatial nikto

    Suhlasim,Zbraslav aj Achnaton,
    len este k tvojmu komentaru v minulom clanku ohladom karmickej zodpovednosti za nazor ze aj Rusko v tom ide s Globalistami-rad by som veril ze Rusko je na strane pozitivnej-lenze mam taky pocit ze tomu tak nie je-aspon co sa tyka vlady.Co sa tyka ruskeho ludu,to moze byt ine a verim ze rusky lud ma vacsiu schopnost konat dobro nez jeho vlada.
    Verim skor ludu ako vlade ale problem je ten,ze lud je manipulovatelny a ma tiez vela zradcov.
    Napisal si :“ A zároveň ale si človek môže vybrať či bude realizovať/podliehať tej myšlienke čo ho napadla (v podstate prepadla).“
    Takze spat ku konceptu karmy-v tom pripade podla aj tvojej logiky na mna karma nema ucinok,ak si vyberiem,ze nebudem podliehat myslienke karmy.
    Karma ako aj vsetko ine a to aj materialne,je len idea.Koncept karmy bol tiez zavedeny elitami na kontrolu mas,premyslaj o tom.

    • zatial nikto

     Svet je neskutocny ako svet ale je skutocny ako subjektivna realita,ktora si sama seba nemoze uvedomit bez prebudenia.
     Jeden z najvyssich zaverov budhizmu je ze clovek ako osoba ,telo ci dusa,neexistuje,existuje len ako najvyssia vedoma realita bez tvaru a casu

    • zatial nikto

     Zaroven sa necitim az tak vinny,ak pripustam ze by som sa mohol aj mylit,len mam taky pocit a su aj indicie ze Rusko kope za globalistov aspon co sa tyka jej vlady,urcite.

     • áno, je to tak; veď v duchu celosvetového globalizmu sa manipulovali voľby nielen v Amerike, ale celkovo v tých krajinách, kde hrozilo, že by globalizmus mohol dostať na frak (konkrétne u nás to bolo odstúpenie Mistríka z kandidatúry na post prezidenta, aby sa predišlo rozdeleniu hlasov medzi dvoch smerovaním rovnakých kandidátov)

     • zatial nikto

      Asi hej Emily-a tiez tie stretnutia Putina s elitami,kovid pasy v Rusku-tak skor by som mu neveril dokial nedokaze opak toho co si myslim.
      A ako som povedal-rusky lud moze byt o niecom uplne inom,samozrejme,ale vlada asi nie.

     • Vidím to rovnako, zatiaľ nikto.
      Vlády na celom svete sú povinne globalistické – preto tie volebné podvody (a nielen v Amerike). Ak ich na jednom „svojskom“, dlho skúšanom kontinente vyhral niekto iný, ako vrchnosti vyhovoval – za odmietnutie páchania covidmasakru na svojom ľude bol navždy odstránený…a jeden po druhom…
      Myslím, že podobný osud by postihol každú vládu, ktorá by sa vzoprela. Preto aj vrcholoví politici môžu beztrestne odporovať vládam hádam iba naoko: aby národ upokojili, prípadne dezorientovali. Musia sa protiviť hádam už aj sami sebe za toľkú faloš.
      Nezávidím im. Ale však načo sa na vrcholové miesta pchali?!

    • Na krku nemusíš čakať so zvedavosť ou kedy príde ako dedo mráz na Vianoce. Stačí keď sa rozbehneš proti múru hlavou tak sfleku dostaneš čo si zaslúžiš. To je tiež karma, ktorá sa mala možnosť prejaviť bezprostredne. To je na hmotnej úrovni. Funguje to aj na jemnohmotnej úrovni v spojitosti s myšlienkami a egregormi.
     A tento princíp nezrušíš tým, že ho budeš ignorovať alebo si vsugerovavat, že pre teba nič také neplatí. Karma môže byť aj dobrá – trebárs vyhráš obnos peňazí v športke alebo nájdeš priateľa na celý život alebo sa o sekundu vyhneš strašnej nehode – karma má mnoho tvárí a každým okamihom sa mení tak ako povrch mora. Len človek dal tomuto princípu názov karma aby to nejako uchopil, inak je tento princíp platný pre všetky životné formy vo vesmíre.

  • Replika z filmu – „Kresťania sú tak otravní – celú dobu keď ich mučíš, tak ti odpúšťajú“!

   O tom hovorí Jan Kozák – o židobiblickom projekte ako o modulovaní prostredia vhodného pre zločin! Kriminalizované prostredie! A o tom je aj najnovší návrh trestného zákona – všetky trestné činy riešiť najprv podmienečne! Teda – organizovaný zločin na 100% ovládol spoločenské prostredie – ovládne právo – ovládne ho vo svoj prospech! Protokoly Sionu! Tak sa potom pojebte! Ja potom tiež zoberiem zákon do svojich rúk a zločinu a zvrhlej spoločnosti sa prizerať nebudem!

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,panekovide dnes máš 3roky-všetko naj,,,,ďakujeme slovenským lekárom a zdravotníkom,že nás tak seriózne zadĺžujú a na nás parazitujú,a ďakujeme im,že nám dovokli splácať za nich ich nehorázne dlžoby a hypotéky-je to pre nás veľká česť tu žiť s vami naši drahí a nemilosrdní nenažraní blbečkovci,,,,čo že je to za prísahu-ten onen záhadný sľub-že slúžiť občanom a spoločnosti v zdraví,keď ho nedodržujú a pritom vyštudovali a nabrali prax iba vďaka tomu-že tu žijú hlupáci ktorí vždy všetko poslušne zaplatia,,,,uvidíme,či sa v zdraví dožijú nasledujúcej dovolenkovej sezóny a exportu tu ťažko zarobených éčiek a s podporou G5 a nanobotiasistentov z očkovania,,,,

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,slobodomurárska pyramída už aj na slovensku-slovenská vláda sa so cťou hlási ku pyramíde a ku slobodomurárstvu-zdravotníci ako vyššia úroveň bude bohatnúť a chudoba ako bežný spodný občan z pyramídy bude chudobnieť a spodok pyramídy to bude musieť všetko dobrovolnenasilu zvládať,,,,bravo mrchy!,,,,smrť s rozumu-je vykúpením,len treba mať dostatok dobrých bodíčkov pre bezpečný teleport,,,,

  • zatial nikto

   Zdt¿ravotnici maju byt pouziti aby vyplnili plany globalistov,tak ako zradcovia musia byt dobre zaplateni,inak by to nerobili.Rovnako ako policajti a armada a ini.Preto skusaju,ci sa im da viac a viac.

   • zatial nikto

    Spravnejsie by bolo keby som napisal“zdravotnici“ alebo takzvani „zdravotnici“-vacsina oficialnej mediciny je cisty podvod az na niektore odbory ako traumatologia,ortopedia a ine.

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,z lekárskeho oboru uznávam jedine zubára a musí vizerať ako yeti,,,,nemocnice to sú tie predražené al-kocky v noci vysvietené ako vianočný stromček a vykúrené ako komunistické kotolne a vo vnútri pobehujú sami dobrí ľudia v bielých plášťoch ako duchovia od zlého,,,,každé poriadné mesto sa začína cintorínom a v strede to má kostol a neďaleko al-kocku a potom končí znovu nejakým cintorínom či nejakou al-kockou ako napríklad výrobné haly,,,,človiečik tu vlastne ani nemá na výber,,,,

     • zatial nikto

      Yeti snezny muz?Moj otec bol zubar,ale ako yeti asi nevyzeral,objem svalov by aj mal,masozravy tiez bol,ale s tymi chlpmi to bolo slabsie.Yeti s okuliarmi je stale yeti,ci uz nie?
      Zubar je v podstate tiez robotnik-mechanik podobne ako ortoped,asi nic nebezpecne nepouziva,len to znecitlivenie,sem tam mozno ublizi rontgenom a mozno ani nie,predtym ludi otravoval amalganom.Nedavno som cital na naturalnews ze 3.najcastejsia pricina umrtia v usa su lekari.

    • zrozumiteľná je aj tá predošlá úprava našich bielych katov, s otáznikom dole hlavou🙃

 6. 500 miliard ? a to sa nikomu nezda divne ? badatel bol fajn v minulosti ale v poslednej dobe sa tieto absurdity nedaju citat. 500 miliard 🙂 nejakemu lekarovi 🙂 za vitamin D..

  • V USA je sú bežné prehnané tresty, napríklad niekto dostane 300 rokov väzenia. Tiež sú bežné likvidačné pokuty, takže áno 500 miliárd je reálnych. To sme nevymysleli my, to vymyslel americký regulačný úrad FTC, tak láskavo útočte na nich, nie na nás ako „posla správy“.

   • Bilion v anglictine znamena miliarda, takze pol miliardy je 500 miliobov

    • A máme niekde niečo iné napísané? Hneď v úvode článku je uvedené, že 0,5 bilióna je 500 miliárd.

     • Ana mate. 0.5biliona = 500 milionov nie 500 miliard. Bilion v anglictine = miliarda v slovencine. pol miliardy v slovencine je 500 milionov v slovencine.

     • Pozrite si anglicky originál a potom píšte.

     • Ak je v orig. článku 0,5 bilióna – „po americky“ je to pol miliardy /po našom by to bolo pol trilióna/, po našom je to teda 500 miliónov – čo je už 1000 krát menej! Tušil som, že tu môže byť pes zakopaný – zlyhal „európsky“ preklad redakcie – vaša chyba.

     • V anglickom originále je v nadpise uvedené „$500 billion“, čo po slovensky je 500 miliárd, respektíve 0,5 bilióna. Teda my to máme správne.

     • Redaxia – len špekulujem – je to možno test GESARA pravidiel z tej druhej strany, t. j. že ak sa dotknutá strana – obvinený lekár – neodvolá do 28 dní – zničia ho novými pravidlami GESARA – a zároveň si nimi vytrú zadok! Pretože v súčasnosti by sa mal povaliť systém pravidlami GESARA – na ktoré akože systém nie je schopný odpovedať do 28 dní. Čiže chucpe protiakcia – to, že ho žaujú na 500 miliárd je irelevantné – dôležitá je rýchla reakcia, pretože globálny parazitický systém by mal prísť o všetky peniaze presne týmto istým spôsobom /vychádza sa z prvotnej TRUST schémy – podmienkami limitovanej evidencie otrokárskeho systému „dlžníkov“/. Niečo vzniká automaticky – niečo vzniká nekonaním. Je to otázka správnej imaginácie a interpretácie. Čiže tento prípad má úplne iné pozadie.

     • A systém by mal problém sa vždy odvolať do 28 dní?

     • Redaxia – GESARA a systémové lehoty 28 dní sú spomentuté tu – vývody nekomentujem.
      2022-11-23 – GESARA _ NESARA _ Zlatý _ Věk _ setkání 3 _ díl 1
      https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-11-23-gesara-_-nesara-_-zlaty-_-vek-_-setkani-3-_-dil-1/

  • zatial nikto

   Nic sa neboj,po smrti toho lekara mu demoni oznamia,ze to bude splacat po dobu niekolko miliard rokov v demonickych sferach 3D ako je planeta Zem.Maju svojich agentov aj v astrale 4D-archonti.

  • Všetko je súčasťou niečoho .Zatiaľ sa vždy presadila väčšina s peniazmi .A väčšinu vyrobí ľahko ,ten čo má dosť peňazí .Neviem si spomenúť ,kedy vládli chudobní a slabí.

  • Kým sa vy dohadujete ,koľko je to vlastne núl /Maroš a redakcia/ tak vám podstata uniká.

 7. kvakcína je sloboda

  nebudete nič vlastniť a budete šťastní!
  chcú nám zobrať hmotné statky, telá a nakoniec aj dušu!
  dajú nám čip, urobia z nás UI!
  opýtal sa niekto z vás svojho počítača, či je šťastný?!

  • mariankosmac

   ,,opýtal sa niekto z vás svojho počítača, či je šťastný?“

   No nedávno som potreboval prečistiť počítač a program ,,Puran Utilities“ ktorý som používal je už dosť starý tak som nainštaloval CCleaner a spustil tam nejaký sken a vypísalo mi to že môj počítač sa cíti pod psa.

   • podobná podsunutá účelová fantasmagória je tzv. „zdravie batérie“ u iphonov.
    Drtivá väčšina i-diotov predávajúcich na inzercii to tam tak píše. Veď keď má človek trochu súdnosti tak si povie že čo má spoločné zdravie s batériou do mobilu?
    Čo je to za debilinu?
    Ďalšia vec je aj to ako oblbujú – pripravujú malé deti na svet technokracie – cca pred 25 rokmi synovec dostal plastovú hračku skladacie ho psa na kolesách. Hlavu to malo ako kabína Tatry 148 ale bol to akože pes, telo to malo ako cisterna ale také psačie, chvost to malo malý taký nijaký a bolo to na kolesách. Celé to vyzeralo úplne ako nákladné auto – nejaká cisterna ale bol to pritom akože pes. Úplný hybrid. A špagát na ťahanie bol k tomu. Vtedy som si povedal, že ten kto to navrhoval musí byť nejaký vadný alebo mu len nedocvaklo, že skombinovať zviera (i keď plastové) a nákladiak v jeden celok je zvrátenosť. A o dnešných hračkách pre deti ani nehovorím.

   • kvakcína je sloboda

    a čo si urobil? objal si ho a povedal si mu: mám ťa rád?!

    • mariankosmac

     Vzal som ho do postele a zahrievali sme sa spolu.

     • To som ešte neskúšala zahrievat sa sa s pPC

     • tak to vyskúšaj Božka, je to fajn…ráno sa zobudiť s čelom na klávesnici, nepotrebuješ ani posteľ; a nadránom – namiesto zahriatia – zimnica

  • Celé desaťročia – či za socíku či za dnešného liberálne tržneho fašizmu sú vo všetkých filmoch či dokumentoch tí čo nič nevlastnia (väčšinou bezdomovci) v absolútne dezolátnom, nešťastnom stave. Takže aby tomu čo nič nevlastní mohol niekto iný navodiť pocit šťastia bez toho aby mu niečo dal tak ho musí nejako oblbnúť. Lenže aj keď ho opije či zdroguje stále dotyčný vnútri cíti, že niečo nieje úplne ok. A tak to musí byť niečo skutočne extra kvalitné, kvalitný matroš čo nám chce pán Schwab a tí čo ho riadia dať aby sme boli všetci šťastní a všetko vôbec nepociťovali pocit nešťastia, neslobody a nedostatku všetkého druhu.
   Ako by sme sa im mali za túto láskavosť odvďačiť, takým ako je Schwab a tí hore?

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,bezdomomovci sú systémom pestovaní skorumpovanci,roky sa nechávajú podplácať a dokonca kôli tomu ráno vstávajú,aby ich konkurencia nepredbehla,,,,kuk na rómov z osád,kde majú údajne žiť nedôstojne a v chudobe-podotýkam,že majú na štandartný hpodnotný život rovkako ako ja či dokonca viacej a omnoho viacej,lenže peniaze končia v spaľovniach žrútov a preto je tento svet zlý-lebo zlo plodí,produkuje a zlo všemožne podporuje,,,,

  • Ak niečo nie je explicitne uvedené, tak sa vždy berie to maximálne možné podľa tabuliek. Ak je za vraždu v trestnom zákone uvedený trest 10 až 15 rokov, tak noviny vždy hlásia, že „páchateľovi hrozí 15 rokov za mrežami“. Toto je obdobný prípad.

   Napríklad Alex Jones z Infowars nedávno dostal pokutu likvidačných 100 miliónov za to, že tvrdil niečo, čo sa „dotklo“ obetí masovej streľby. Ak je váš majetok 200 tisíc dolárov, je jedno, či dostanete pokutu 500 tisíc, 500 miliónov alebo 500 miliárd – všetko je pre vás likvidačné.

 8. Áno,v USA je všetko možné .Aj keď na likvidačnú pokutu by možno stačilo aj 5miliónov,ale možno sa chceli úrady „poistiť“…Keby mal ten doktor 500miliárd,tak by stál na druhej strane „barikády“a nepropagoval by vitamín D a zinok,ale „vakcíny“a isto by bol aj akcionár Phizeru,podobne ako Bill Gates, Tony Fauci,alebo Euro Ursula.To je viac peňazí,ako majú dokopy piati najväčší oficiálni miliardári na svete.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,v amerike sa dá vyhrat v lotérii spústa dollars,,,,tak preto preventívne a likvidačne vela vela dollars,,,,keby náhodou stále vyhrával-tak by sa vykúpil a prepadlé dollars by skončili na ukrajine v rukách mafiakozaky na fet,mercedesy,malé lietadlá a dévušky,,,,

 9. mariankosmac

  Na Filipínach bol odsúdený najhorší pedofil na svete na 129 rokov väzenia.

  Ak dajú takto vysoké tresty, je to skôr kvôli medializácii a postrašeniu ľudí. Je jasné že nikto nebude sedieť 129 rokov ani nijaký doktor nezaplatí 500 miliárd jedine že by bol súdený niektorý z tých korona šmejdov čo sa nabalil (aj) na plandémii.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,zostatok si odsedí-či skôr odláli v pekle podsvetia,kde končia ľudské pohromy ako aj dotyčný nevinný,,,,

   • tO VIEš AKO ALEBO SI VYMýšIAš ??

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,ľudské myslenie nefunguje tak,že máš vedieť niečo opísať ťi vysvetliť,alebo niečo pochopiť a chápať,ale máš sa dokázať sám presvedčiť,alebo sa nechať iným presvedčiť o danom klame matrixu,,,,človekozviera je v skutočnosti nemysliaci tvor určený pre podradnú činnosť ako prácu a je zároveň ako zdroj energie pre pána odšťavovača saturnusa a v ľudskom svete sa človek ešte zneužíva pre bohatnutie ako kus na predaj,,,,peklo existuje v každej hlave a podsvetie je sučasťou matrixu,,,,

     • Ráno mudrejšie ako večer hlavne ked sa vypspí človek unavený ako opica pppp

 10. Nikdy nebolo nič naozaj vaše .Vždy tu bol niekto čo vám dokázal zobrať všetko keď chcel . Vy ste boli bezmocní ,lebo to bol obyčajne ten ,čo vás mal chrániť a zatiaľ ste si to vždy uvedomili pozde . A stále sa to opakuje .

 11. Čarovné slovko mať / moje, vlastniť, etc. / neznamená nič viac, než objímať vzduch.

 12. HELENA VESELÁ

  NA TY AMERICKÝ DACANY ,NAPADAJÍ MĚ VELMI SPROSTÉ NADÁVKY, FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJ USA, KDYSY JSEM CHTĚLA EMIGROVAT, DÍKY KSČ, SE MNĚ TO NEPODAŘILO A ANI NYNÍ , BYCH DO TÉ JEJICH SPROSTÉ ZEMĚ NELETĚLA, ZLATÁ NAŠE MALIČKÁ ZEMIČKA, MÁME SE TAK, JAK CHCEME…………

Pridajte komentár

*