Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Otvorený list ministrom školstva a zdravotníctva pre následky očkovania učiteľov


Print Friendly, PDF & Email

(Blog Hlavné správy) Ako predsedníčke o.z. Iniciatíva pre uvedomenie si rizík očkovania mi v nedeľu 14.2.2021 prišiel veľmi závažný email, ktorý mnou otriasol. Vypovedá totiž o ďalších obetiach vládnych pokusov na občanoch.

Tentoraz na učiteľoch, ktorí sú bez riadneho poučenia o vakcíne, o možných procesoch v tele, o pomoci pri nežiaducich účinkoch a o spôsobe a potrebe ich nahlasovania vystavení hromadnému očkovaniu narýchlo vyvinutou rizikovou vakcínou.

Dôsledkom riskantného kroku spusteného z ministerskej úrovne je, že sa dokonca musia zatvárať školy, pretože nemá kto učiť deti, pretože veľké množstvo učiteľov trpí výraznými následkami očkovania – vysokými horúčkami, bolesťou kĺbov, svalov, závratmi – a vôbec netušia, čo sa deje v ich tele.

Toto očkovanie sa pritom vykonáva v rozpore so všetkými pravidlami očkovania uprostred obdobia s vysokou chorobnosťou, čo sa nikdy nerobí – očkuje sa vždy pred sezónou.

Páni ministri – bez náležitého poučenia ste vystavili riziku učiteľov a aj naše deti, ktorých vzdelávanie je od učiteľov závislé.

Občania Slovenska sa opäť stávajú pokusnými osobami pre testovanie narýchlo vyvíjaných a riadne nepreverených vakcín, pričom sa verejnosti zatajuje skutočný rozsah poškodenia zdravia vakcináciou – možný aj reálny.

Hazardovanie so zdravím učiteľov treba ihneď zastaviť!

A čestný človek na zodpovednom ministerskom poste by okamžite odstúpil po prečítaní svedectiev o hrozných dôsledkoch jeho rozhodnutia zo škôl a od učiteľov, ktoré citujem z emailu namiesto komentára, na napísanie ktorého skutočne nenachádzam síl. Je to tragédia!

Iva Vranská Rojková, predsedníčka o.z. Iniciatíva pre uvedomenie si rizík očkovania

Dôkazy – svedectvá

Dôkazom vážnosti situácie sú nasledujúce oznamy z internetových stránok dvoch Bratislavslých škôl:

1. ZŠ Ostredková Bratislava

Vážení rodičia,

urobili sme všetko, čo bolo v našich silách, aby sme v pondelok 15.2. mohli školu otvoriť, učitelia ešte v piatok absolvovali PCR testovanie. Prirodzený strach pred otvorením vystriedala dávka ľudskej odvahy v podobe očkovania.

Možno práve učitelia budú po lekároch a zdravotníkoch mnohým príkladom, že očkovanie je pre vrátenie života do normálu nevyhnutné. Píšem to v tejto chvíli aj napriek tomu, že väčšina z nás má po očkovaní nepríjemnú reakciu na očkovaciu látku – vysoké teploty, bolesť svalov, kĺbov, závraty…

My to zvládneme, nepríjemnú reakciu prekonáme. Ale, žiaľ, nie je v ľudských silách zabezpečiť od 15.2. akúkoľvek výučbu, a ani otvorenie našej školy z personálnych dôvodov. ZŠ SNP Ostredková sa neotvorí.

K možnosti dištančnej formy výučby v triedach na 1.stupni vás budú informovať jednotliví triedni učitelia.

Erika Drgoňová, dňa 14.2.2021

2. ZŠ Borodáčová, Bratislava

Vážení rodičia,

urobili sme všetko, čo bolo v našich silách, aby sme v pondelok 15.2. mohli školu otvoriť, učitelia ešte v piatok absolvovali PCR testovanie. Momentálne sa dozvedám od učiteľov, ktorí boli na očkovaní aj dnes, že majú vysoké teploty a nemôžu nastúpiť do práce.

Veľmi nás to mrzí a ospravedlňujeme sa, že Vám dávame vedieť až takto neskoro večer, ale zajtra sa ZŠ Borodáčova neotvorí z personálnych dôvodov. Verím, že túto situáciu pochopíte.

K možnosti  dištančnej forme výučby v triedach na 1.stupni Vás budú informovať jednotliví triedni učitelia hneď potom, ako im to ich zdravotný stav dovolí. MŠ sa zajtra 15.2.2021 otvára. Ďakujeme za porozumenie.

S pozdravom,

Mgr. Bc. Martin Kotyra, PhD. riaditeľ školy

Svedectvá učiteľov na Facebooku

Ohlasy z učiteľskej facebookovej skupiny z emailového odkazu na stránku Zem a Vek, ktoré svedčia o následkoch vakcinácie ale aj absolútnej neinformovanosti očkovaných:

Status:

Tak ako odvážlivci? Ja som bol dnes ráno a mám dosť, ani postaviť sa neviem, snáď to do zajtra prejde. Niekto niečo podobné?

Z komentárov vyberáme:

Bola som ráno, menšia slabosť, jemná bolesť hlavy, ako keď na Vás lezie chrípka, ale nič strašné.

Ja tiež dnes ráno, zatiaľ ma len pobolieva rameno. Verím, že to ostane len pri tom.

Manželovi kolegovia mali maximálne 3 dni pocit, že sa im “vrátila” korona, ale na 4. deň z ničoho nič dobre.

O vakcinácii sa hovorí ako o záchrane a bráne von z pandémie. No ukazuje sa, že to zďaleka tak jednoznačné nebude. Ako stará škola, považujem vakcináciu za dobrú vec, ale zároveň mám aktuálne veľa výhrad k spôsobu a najmä k použitým typom vakcíny.

Ja si počkám na lepšiu vakcínu….. Astru Zeneca odmietajú iné krajiny, priznal to dnes aj Krajčí, veľmi nízka úspešnosť, len okolo 59%…

V pohode, pri pohybe rameno bolí, ale to preto, že to išlo do svalu.

Zimnica.

Ja tiež.

Normálne príznaky a reakcia organizmu.

Tak je to živá vakcína … ale skoro celá UK je tým očkovaná.

Pri očkovaní detí podľa očkovacieho kalendára sa objavujú niekedy aj horšie príznaky a napriek tomu deti očkovať dávame. Myslím si, že trochu zvýšená teplota, bolesť po vpichu či iné nežiadúce účinky by nemali odrádzať od očkovania. Inak sa tejto pliagy nezbavíme.

Ja rovnako zle, ale vydržím.

No, jemným spôsobom mi bolo naznačené, kde mam kĺby a mozog. Teraz testujeme kvalitu teplomera, po 38,2 funguje tak uvidme, či testujeme vyššie.

Prírodná liečba osteoartritídy

Ja 38,7 ale fakt verím, že je to v medziach normy.

Ja som za posledných 22 rokov teplotu viac ako 37,2 nemala. Skúšam nové aspekty života.

Po 8 hodinách sa objavila zimnica a 38 s Paralenom. Vydržím. Trochu ma to zaskočilo.

Zimnica, 38,2, hrozná únava… neviem ani z postele vstať… nebola som chorá od základky, tak to je pre mňa trošku šok.

Ja idem tiež zajtra a trochu som zneistela.

Prestaňte tu prosím strašiť tých, čo ešte len pôjdu na očkovanie. Malo by sa vypnúť komentovanie.

Ja som bola dnes ráno. Celý deň som bola v pohode, okolo 18-tej mi začalo byť zle, horúčka stále stúpa. Snáď to do zajtra prejde, držím palce aj ostatným, ktorí to majú podobne ako ja.

Každý, kto pociťuje discomfort, chcem Vás upokojiť, ze ide o prechodný stav. Do 48 hodin to samo odznie. Je to dobrý signal, ze organizmu si buduje protilátky.

……tie protilátky nie sú do 48 hod….tie sa budú tvoriť až po druhej dávke….

Samozrejme potrebná je aj druhá dávka. V každom prípade ide o normálny stav, cítiť discomfort po vakcinácií.

Ja sa dnes cítim trochu malátne a ruka ma trošku bolí. Ako vždy po očkovaní. Očkovanie bolo úplne bezbolestné.

Mám menšiu bolesť ramena, ale aj zvýšenú teplotu, beriem paralen a idem do postele. Uvidm ráno.

To nie je strašenie. To je iba odozva organizmu. Tvoria sa protilátky. Veď aj deti to tak mávajú. Neprehodnocujem, moje rozhodnutie, iba konštatujem! Sme dospelí a vydržíme aj mierny diskomfort!

Všetkým prajem, aby teploty a bolesti rýchlo ustúpili, nech sa vám polepší. Držme si navzájom päste – nás to tiež čaká…

V blizkom okolí 3 zdravotné sestry zaočkované 2x a neochranilo ich to pred sars cov 2 zostali po 3 tyždňoch pozitívne a so závažnými príznakmi….hm…..očkovať sa či nie keď som ťažky alergik, astmatik lekárka imunologička neodporúča…

Ja som úplne v pohode.

Aspoň niekto je ok.

Ani mne nie je 2x najlepšie. Hádam do zajtra budem fit. Pekný večer.

Keď maličké 3-mesačné bábätká vydržia nežiaduce reakcie po 6-zložkovej vakcíne, tak toto dospelý človek zvládne… Tiež mi nie je najlepšie, asi 2 hodiny ma trápi zimnica a bolesť ruky, ale verím, že ráno bude všetko ok.

Ja tiež umieram.

To dáš mne už prešla zimnica akú som snáď ešte nemal a už sa potím už to začína byť známe a verím že dorába max do pondelka sme všetci ok.

My s manželom obaja ráno a v pohode žiadne ťažkosti.

Ja som bola ráno, celý deň som ospalá a malátna a trochu ma pobolieva celé telo.

Vedľajšie príznaky prídu po 2 vakcíne. Bolesť ruky, zimnica, teplota. Také majú zdravotné sestry. To je ale dobre. Telo reaguje a tvorí si protilátky.

Sú aj po prvej a vraj je to dobré, telo si lepšie vytvára protilátky (od lekárky).

Bola som tiež ráno, som unavená, veľmi ma bolí hlava, začína aj ruka a telo, taký pocit na chorobu…

Ja som bola ráno a našťastie nič sa so mnou nedeje, ale kolegyne majú jedna bolesť hlavy a druhá leží bolí ju všetko.

Aj mne je mizerne, bolí ma všetko, kĺby, chrbát, články prstov….všetkoooo.

Mna pobolieva rameno.

Ja len tak premýšľam…. (Rešpektujem rozhodnutie každého, kto sa dal očkovať, je to osobne presvedčenie a rozhodnutie) len tieto otázky ci sú vaše vedľajšie účinky v poriadku a kto aké má…. sú také zvláštne…. Teraz sa obávate vlastne čoho? Nebojíte sa už ťažkého priebehu choroby lebo ste zaočkovaní, ale pre zmenu sa bojíte vedľajších účinkov?

Budeme mať aspoň veeeeľa protilátok.

Nezabudnite tie nežiadúce účinky aj nahlásiť!

Tie nežiaduce účinky, ktoré tu spomínajú, hlásiť netreba, lebo už sú pri vakcíne spomenuté, iba keby bolo niečo neobvyklé, veď takéto môžu byť aj pri vakcíne proti chrípke…

V prípade potreby o niekoľko rokov možno bude niekto rád, že tie nežiadúce účinky nahlásil a trval o zápise do svojej zdravotnej karty. Aj keď toto očkovanie je stále v klinickej štúdii.

Mňa bolí akurát rameno, inak ok.

Obdiv že ste si nechali pichnúť Astra Zeneca… Počkám kým aj učiteľom pichnúť iné… Stačilo pozrieť začo kúpia Astra Zeneca a začo Modernu ci Pfizer….. Ale pre tých co budu oponovať že nie cena rozhoduje… Odpovedám áno aj na Fabii sa dá odviesť a…

Aj ja sa tak cítim teplota bolest hlavy.

Ja ležím, bolí ma všetko.. ale viem, ze to prejde je to prirodzená reakcia organizmu.

Očkovanie je jediná šanca ako sa dostať z tohto všetkého von. Keď sa dávate očkovat, pomáhate aj ostatným, nielen sebe. Vakcíny v dnešnej dobe su bezpečné.

Ja sa zaočkovať dám tiež, ale nie len kvôli sebe, ale hlavne kvôli ostatným. Sebeckosť je zlá vlastnost a rozmáha sa v dnešnom svete…hlavne nech sme všetci zdraví a môžeme žiť normálny život čo najskôr.

Ale slovenskí učitelia sú vďační aj za to, čo iní odmietajú.

Hovorte za seba prosím…

Dnes ráno ma očkovali a žiadne ťažkosti.

Lepšie a bezpečnejšie je riešiť problémy vedľajších účinkov zaočkovaných proti Corone ako samotnú chorobu, ktorej priebeh je nevyspytateľný? Som 79 ročný učiteľ, tesne pred druhou vakcináciou, nemal som žiadne vedľajšie účinky pri prvej vakcinácii a odkazujem kolegom nebáť sa a držať sa.

Stop Candida

Zdroje: blog.hlavnespravy.sk, zemavek.sk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  …hovorím sama za seba – NEDÁM SA V ŽIADNOM PRÍPADE OČKOVAŤ !!! Ani teraz ani neskôr….kto chce, nech si dá aj 10, rada mu tú svoju podarujem…..zdravie mám len jedno jediné a v 1.rade ja sama zaň zodpovedám…………….

  • úplny súhlas…. zrazu má štát, ktorému x rokov na mojom zdraví nezáležalo, a ani nezáleží eminentný záujem, aby ma vakcinoval…… táto vláda je vláda, ktorá mení svoje výroky z hodiny na hodinu Sledujte „Neskutočne to čo povedal minister zdravotníctva o vakcínach?!“ v službe YouTube
   https://youtu.be/tyB2rOb2YiM

   OČKOVÁNÍ JE ORGANIZOVANÝ ZLOČIN – Mudr Tomáš Lebenhart
   youtube.com/watch?v=EMhMlEd7vbI

 2. ešteže nemám FB … nestačia ľuďom správy v tv , ešte sa „týrajú“ aj na FB ???

  no nech neotvoria!! .. teraz karanténa , ktorá im vyjde do prázdnin (sarkazmus)

  ale zaujímalo by ma, či robili na nich nátlak, že nebudú môcť vyučovať ak sa nedajú zaočkovať..hm?

 3. Výzva na odstúpenie Babiša… iniciatíva Chcípl PES
  „Protestujú proti dalšiemu predlžovaniu núdzového stavu v ČR, ktorý v nedeľu vyhlásila vláda na žiadosť hejtmanov. Takisto volajú po tom, aby sa deti okamžite vrátili do škôl a to bez rúšok i bez testovania..“
  ..píšu to na txt RVTS

  Tiež sa tam píše, že rakúšania dostanú testy zdarma od 1.marca v lekárňach 5ks mesačne.

 4. Jednoduchá

  …myslím si, že všetko je o nás ľuďoch….
  ….kto chcel, sa dal, kto nechcel sa nedal, a niekt.čakajú na Sputnik………..
  …to je tak so všetkým, niekt.si nechcú dávať rúška a niekt.v nich možno aj spia :-(…pre istotu :-)…..

 5. ….učitelia učia deti a mládež čítanie s porozumením a keď sa to týka ich samotných tak sú vedľa jak tá jedľa,úplní analfabeti
  …detto riaditelia, absolútna absencia poznania školských zákonov!!! Nič, tma, hmla jamy….
  pošlite nevzdelaným učiteľom a ich zamestnávateľom:
  VIDEA DANIELA USTUPSKA MANUAL AKO SA BRANIT PROTI STATU KTORY PORUSUJE NORIMBERSKE ZAKONY! A SAMI SI HLADAJTE DALSIE ZDROJE A STUDUJTE PANI UCITELIA!
  Sledujte „10.02.2021 / Deťom ubližovať nedáme ! ??? / DANIELA USTUPSKA“ v službe YouTube
  https://youtu.be/FutlmnKV1bo

  Sledujte „12.02.2021 / Školský manuál opatrení má „ODPORÚČACÍ“ charakter !!! ??? / DANIELA USTUPSKA“ v službe YouTube
  https://youtu.be/H9r65ldBirg

  Sledujte Norimberský kodex 13.02. 2021 prvý diel
  https://www.youtube.com/….be

  Sledujte „14.02.2021 / Norimberský kódex 2/2 ….. / DANIELA USTUPSKA“ v službe YouTube
  https://youtu.be/i5fgtISi20w

  https://tadesco.org/jakykoli-natlak-na-plosnou-vakcinaci-pripravkem-bez-hotove-klinicke-zkousky-je-biologickym-pokusem-a-tedy-zlocinem-proti-lidskosti/
  UCITELIA, VY NIE STE dementné.. BABICKY A DEDKOVIA Z DSS ktorým príde sestra či lekár popod nos so striekačkou: „…babenka už tu máme vakcínku, mňamku …dobre vám to urobí, žiaden strach!“….. alebo áno? kde je potom vaša hrdosť, vaša osobnosť, o čom točíte tým deťom v školách, keď si sami zle vyberáte… ked si sami nerobíte zoznam pre a proti vakcinácii! Prečo nie ste v tomto dôslední ako má byť učiteľ dôsledný?
  https://otevrisvoumysl.cz/cdc-pres-500-umrti-po-experimentalni-vakcine-proti-covidu-19-skepticismus-k-ockovani-stoupa/
  https://www.hlavnespravy.sk/v-zariadeni-arcus-v-kosiciach-zomrelo-na-covid-19-uz-16-klientov/2418442
  https://www.hlavnydennik.sk
  MUDr. Lipták a MUDr. Tomková: Vakcína Pfizer môže spôsobiť rakovinu a negatívne ovplyvniť genetiku

 6. Zlatica Jurišová

  Poslednú dobu sa mi stáva, že ma nenachádzajú Vaše meily a musím sa opakovane prihlasovať o ich odber…

  • Nepreposielate tie emaily niekomu? Na konci každého emailu sa totiž nachádza odkaz pre odhlásenie. Ak na neho niekto klikne (aj v preposlanom emaile), tak vás to odhlási. Keby niekto, komu to preposielate, nás nemal v láske, tak vám takto môže robiť zle.

 7. Keďže som na ZDŠ Ostredkovú – „modrú“ /druhá je „červená“/ chodil ako decko od prvého roku jej otvorenia – ad „väčšina z nás má po očkovaní nepríjemnú reakciu na očkovaciu látku – vysoké teploty, bolesť svalov, kĺbov, závraty…

  My to zvládneme, nepríjemnú reakciu prekonáme. Ale, žiaľ, nie je v ľudských silách zabezpečiť od 15.2. akúkoľvek výučbu, a ani otvorenie našej školy z personálnych dôvodov.ú“ = LEBO STE TRÚBY!!! – mám otázku – akú reakciu mala Čaputová po tej B12? No lebo sklátiť takouto vakcínou osobu vo funkcii hlavnej Húfnice – čo by sme si počali, ak by na nás zaútočili mimoni?!

 8. Prvá časť relácie o manipulácii s počasím je vonku – druhá bude v stredu.

  2021-02-15 – 1/2 Poručíme větru dešti! ⛈ Po stopách chemtrails a geoinženýrství v amerických vládních dokumentech
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-02-15-1-2-porucime-vetru-desti-%e2%9b%88-po-stopach-chemtrails-a-geoinzenyrstvi-v-americkych-vladnich-dokumentech/

  Keďže Budaj zbiera podpisy hlupákov na petíciu na zelený lockdown a bude predkladať návrh zákona „o kotolniach“ – má už 127 tisíc – hráme o čas a treba s tým ísť von – treba skompletizovať článok – denne je tu 2 tisíc nových ľudí!

 9. Z iného článku o vakcinácii v Izraeli. Pozrite si, kto sa odmieta dať očkovať.

  “Generální ředitel holdingu Clalit Hospitals Group, profesor Ehud Davidson, v rozhovoru pro Ynet poznamenal, že nízké procento očkovaných je pozorováno také u mladých lidí, těhotných žen a mladých matek, dále pak mezi upoutanými na lůžko a pedagogickými pracovníky.”

  https://afinabul.wordpress.com/2021/02/15/serie-selhani-karanteny-a-ockovani-v-izraeli/

 10. Na zníženie horúčky paralen? Nezníži takto náhodou aj imunitu? Nepomohla by viac voda s citrónom?

  • samozrejme ze by pomohla,ale nezalezi na vzdelani,cim vyzsie tym vacsi debily a ucitelia sa davaju ockovat programom,ha ha

 11. https://www.naturalnews.com/2021-02-15-society-suffers-big-pharma-gets-stronger-wealthier.html
  As society suffers, Big Pharma gets stronger and wealthier
  Ako spoločnosti trpia, Big Pharma (Farmaceutický priemysel) sa stáva silnejším a bohatším.

 12. https://zemavek.sk/ministerstvo-zdravotnictva-dakuje-ucitelom-ze-vakcinu-testuju-na-sebe/
  Ministerstvo zdravotníctva ďakuje učiteľom, že vakcínu testujú na sebe

 13. https://zemavek.sk/reumatolog-varoval-fda-ze-vakciny-proti-covidu-mozu-sposobit-krvne-zrazeniny-zapal-mozgu-srdca-pecene-a-obliciek/
  Reumatológ varoval FDA, že vakcíny proti covidu môžu spôsobiť krvné zrazeniny, zápal mozgu, srdca, pečene a obličiek

 14. https://zemavek.sk/v-prvom-stvrtroku-2020-gilead-ktory-predava-remdesivir-vykazal-vydavky-na-lobbing-vo-vyske-25-mil-usd/
  V prvom štvrťroku 2020 Gilead, ktorý predáva Remdesivir vykázal výdavky na lobbing vo výške 2,5 mil USD

 15. https://www.banned.video/watch?id=602b3dfdd39d0a0931606dbd
  Bill Gates Deleted Documentary Why He Switched From Microsoft To Vaccines
  Bill Gates odstránil dokument „Prečo prešiel z Microsoftu k vakcínam“

 16. https://www.hlavnespravy.sk/svedske-regiony-zastavuju-ockovanie-proti-korone-s-vakcinou-astrazeneca-prekvapive-hromadenie-vedlajsich-ucinkov/2439968
  Švédske regióny zastavujú očkovanie proti korone s vakcínou AstraZeneca – „Prekvapivé hromadenie vedľajších účinkov“

 17. https://www.topdesat.sk/2021/02/16/ohrozuje-sparanie-v-nose-zdravie/
  Ako ohrozuje špáranie v nose tvoje zdravie?

 18. NAJPRV MUSITE POZNAT UTAJENU MINULOST AZ POTOM BUDETE SCHOPNI ROBIT ROZHODNUTIA O SUCASNOSTI A BUDUCNOSTI

  Aby ste spoznali utajenu historiu – co je nevyhnutne – musite vyvinut snahu. Zapadny svet a ich myslenie sme prevzali aj mi.
  Narod musi byt vychovanani a vedeni inak:
  – dieta v rodine len muz a zena,(ziadny homosexuali nemali nikdy deti, LGBT – NIE)
  – vychova dietata k samostatnemu tvoreniu, uloha matky, uloha otca v rodine (nie PC, nie mobil),
  – zena je najdolezitejsia, matka dava celej rodine lasku a otec bezpečie a ochranu,
  – dnes sa muzi nechcu zenit a zeny si myslia, ze muz im ma sluzit,
  (vsetko nam naprogramovali v podvedomi proti vesmirnym zakonom a programuju dalej)
  – zeny v minulosti boli ine, ale aj muzi, nepotrebovali nabozenstvo, zili cisto podla pravych vesmirnych zakonov. Slovania ctili Slnko.
  Bojovali bok po boku za narod, ked bolo treba aby sa zachovali a zomreli v tych nekonecnych bojoch, dusa, duch cloveka bola nesmretelna. Bude to ale platit nadalej? Nie je to ten posledna moznost zachrany? Tu ide o nase duse, ich dalsiu existenciu – ludia alebo zombici – co z nas zostane.
  A ako to bolo s mesiacom najdete v nizsie uvedenej knihe.
  Aj o priateloch Slovanov sa tu pise – Pjejadania, Sirijcania ctili zakony telegonie, usmernenia Slovanskych Zrecov, zili podla nich – vedeli, ze inak zaniknu. A teraz hrozi zanik nam. Sme sucastou odpornych praktik zapadnej kultury (zrecov Amona). Zlozenie naroda slovanov – tri vrstvy vzajomne prepojene s moznostou rozvijat svojho ducha, dusu. Otroci = šudri nikdy neboli zastupeni v narode Slovanov – neexistovali. Nasi predkovia vedeli ze narod, ktori ma šudrov speje k tme a zaniku.
  Zrecovia Slovanov viedli svoje narody k evolucii – a Slovaci patria k Slovanom.
  Zrecovia Atlantidy – ich smutny pribeh, ich zabitie a nahradenie zrecami zla a temnoty sposobuje na tejto zemi velke vojny, nicenie co teraz vrcholi. Je to uz cele veky.
  Kto nepozna utajenu minulost nemoze chapat sirsie suvislosti ako nam vymyvaju mozgy. Dejiny boli prepisane. Ani mi sme sa v skolach neucili prave dejiny.
  Nasi predkovia – ludi typu zapadnej kultury DP (polopice, vzniknute krizenim so zvieracimi druhmi(geneticky upravene) – vzdy vyhnali na okraj spolocnosti, nedovolili sa v rodoch s nimi parit a v pripade potreby ich zabili. Kto toto pravidlo porusil vodcovia takych jedincov vyhnali zo spolocnosti. Preco?
  Aby sa zachovala jedinecna cistota slovanskej rasy.
  Ale aj taketo narody(so zvieracou genetikou) sa daju geneticky ocistit.
  Chcete vediet utajenu minulost SLOVANOV (naroda, ktori je tvorivi, pozna a zije podla zakona lasky) citajte alebo uz si vypocujte nizsie uvedený link. Pochopite kam patrime, kto sme.
  Tato kniha prebudza vedomie pre pripravenych. Nie je to rozpravka vypocut si to cele, bude Vam smutno a hrozne ak to vypocujete cele alebo pecitate. Inak to ale nejde, cast VED – pravych VED slovanov a planety (ktore nikde nie su, aj v publikovanej knihe VELESA je loz- bola prepisana temnymi) je v tejto knihe a docitate sa tu aj o NWO (tak mudre su VEDY, ktore sa zachovali len v Rusku).
  Putin je konstruktivny clovek a takym je aj Trump.
  Najdete v tejto knihe pravdu o biblii, o genetike zidov a ine utajene dejiny tejto planety.
  Nabozenstvo sa musi zmenit – v podobe satana neprezije. Ale prezije nas maly narod?

  https://ulozto.sk/file/AWIo3XPE6UuQ/chronologicko-ezotericka-analyza-vyvoje-soucasne-civilizace-sidorov-g-a-pdf
  https://ulozto.sk/file/u4TBlEoJYSGW/sidorov-g-a-chronologicko-ezotericka-analyza-2009-mp3

 19. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/cesko-ma-530-hlaseni-na-nezadouci-ucinky-a-jeden-mrtvy-po-vakcinaci-proti-covidu-19/
  Česko má 530 hlášení na nežádoucí účinky a jeden mrtvý po vakcinaci proti covidu-19
  16. 2. 2021

 20. A ešte je tu úvaha : Dajte do školy svoje zdravé deti, kde ich budú učiť učitelia, ktorí pred 2-3 dňami ležali doma s teplotami nad 38 st. C , svalovými bolesťami…. Byť matkou takého dieťaťa napíšem do školy, že keďže neviem, či nie je učiteľ stále infekčný, dieťa do školy nedám.

  • Problém je aj v nekompetentných rodičov – neschopných odovzdávať svoje vzdelanie a zručnosti deťom – v škole nás neučia ako sa učiť navzájom – je to účel a systém, takže mnohhí rodičia – tak ako ľudia odovzdávajú kompetencie za svoje zdravé lekárom – odovzdávajú kompetencie za vzdelanie a výchovu detí štátu – a štát si túto výchovu = indoktrináciu aj uzurpuje, a teraz prebieha iná programová indoktrinácia – debilizácia, multikulti, klima a LGBT a gender agenda. Buďte radi, že môžete – pod rúškom koronapodvodu štátu – prevziať výchovu a vzdelanie svojich detí do svojich rúk!Ako? Deti by mali v prvom rade rozvíjať svoj talent a záujem o to, prečo ako duše prišli na tento svet! Minimálne sa môžu naučiť variť, šiť, rozvíjať si konštrukčné myslenie, to je fuk. Treba zavolať na miestny kulturák alebo knižnicu a dohodnúť si literatúru „cez okienko“. Presaďte kvety, urobte vtáčiu búdku – to je fuk, skladajte origami. Maľujte. A hlavne – rozprávajte a – príbehy zo života, príbehy o príbuzných. Pozitívum bude, že aj rodič si uvedomí úroveň svojich kompetencií.

   Pred 30.000 rokmi ľudstvo takmer vyhynulo, dobre sa držali …
   [Prehľadávať doménu http://www.teraz.sk/magazin/krovaci-ludstvo-vyhynutie-neandertalci/117411-clanok.html%5D https://www.teraz.sk/magazin/krovaci-ludstvo-vyhynutie-neandertalci/117411-clanok.html
   Krováci – Sanovia všeobecne a Ju/´hoansiovia konkrétne sú majstri prežívania v obťažných podmienkach Foto: Stephan C. Schuster. Genetická a kultúrna stálosť Ju/´hoansiov skutočne vyniká na pozadí DNA neandertálcov a Denisovanov v DNA dnešných Mimoafričanov. Inde sa sapienti v posledných 150.000 rokoch miesili.

   https://www.stoplusjednicka.cz/vyprahly-svet-maleho-muze-jak-se-zije-africkym-krovakum

 21. tento avízovaný kšeft je na svete už viac rokov., Teda pripravené. Očkuje sa nie s presvedčenia., ale pod tlakom straty zamestnania a to je čo? Prirodzené infikovanie je prijateľnejšie ako nevyskúšaná vakcinácia. Chápem, že keď rozhodujú laici, dochádza k deštrukciám rôznych druhov. A čo bude ďalej? Domyslíte si, keď na to máte a už ste sa rozhodli a čakajte!!!

  • Nútiť ľudstvo do očkovania – a to ešte vydieraním… kde vzali na to právomoc? Sú viac než ostatní? Zrejme sa tak cítia… Prípadne sa boja tých, ktorí si uzurpovali vyššie spoločenské postavenie než oni, poskokovia.
   K otázke „a to je čo?“ si trúfnem vyjadriť sa asi len (viac-menej) ďalšou otázkou: Okrem zjavného vydierania žeby ľahostajnosť? Nedostatok empatie? Narcizmus? Despotizmus? Sadizmus? Peniaze? (Tie asi predovšetkým.) Alebo jednoducho strach? Skrat? Asi to závisí aj od typu osobnosti. No v mnohých prípadoch – a mám s lekármi nejednu takú skúsenosť – môže ísť aj o číre diletantstvo.

 22. svatoslav butora

  Prajem pekný deň. Keď mi po očkovaní vystúpala teplota na 42 st.C, a nemohol som hovoriť a ani sa poriadne hýbať, použil som na odstránenie tej smrtiacej reakcie to, čo kedysi používali Indiánskí liečitelia: Dával som pozor, aby od zaregistrovania tej nadmernej teploty neuplynulo viac ako pol hodiny (30 min.). Potom som sa uložil do vane a sprchoval som sa letnou vodou a nechal som vodu na sebe voľne odpariť (je to príjemnejšie a účinnejšie než zábal v mokrej plachte a zvládol som to sám). Teplota klesla na 38 st.C. Za asi 2 hodiny zase vystúpala teplota nad 42 st.C. Zase som ju nechal posobiť pol hodiny a zase som šiel pod sprchu. Celkom sa to opakovalo 4x. Nakoniec tá teplota klesla na 37,5 st.C a následne s použitím paralenu celkom zmizla.
  Tá vysoká teplota po dobu 30 min. zabíjala to, čo do tela nepatrilo.

  A čo sa týka prevencie, aby tá kovidná nákaza do tela nemohla vstúpiť, sám na sebe som odskúšal (už takmer 1 rok), že užívanie 1 tabl paralenu denne je 100%-ná ochrana na 1 deň. Preto sa tá 1 tabl. musí brať každý deň, ale je to bez vedľajších následkov.

  • Na ten paralen sú aj iné názory, napr. že to znižuje glutathione, čo je veľmi dôležitý pre ľudský organizmus. Keď nemáme dostatok glutathione tak sa vytvára veľa chorôb, napr. demencia…
   Napr. Dr. John Bergman vo svojich videách doporučuje nebrať nič čo obsahuje paracetamol, nie len paralen, je to aj pod inými názvami a podľa neho sa vyhýbať aj liekom kde je toto pridané.
   Názory sú rôzne.

   Ak sa nemýlim aj v poslednom časopise Zem a vek bol o tom článok.

   • Absolútny súhlas, milá Jean – už len doplním a celú „vedu“ zároveň zjednoduším: ŽIADNE chemické látky v anorganických väzbách nemôžu byť pre organizmus bohvieakým prínosom. Okrem toho, že znižujú imunitu, majú celý rad ďalších (plus ešte aj dosiaľ neodhalených) negatívnych účinkov na náš organizmus. Treba ich nahradiť prirodzenými, organickými liečivami. Vo voľnej prírode sa nachádza úplne všetko, čo človek pre život a svoje zdravie potrebuje.

  • „Paracetamol totiž není naprosto bezpečná látka. Jeho maximální doporučená denní dávka je standardně asi 8 tablet (4 gramy). Vyšší dávky paracetamolu už působí toxicky a umí vážně poškodit játra.

   Na to, aby si tak pacient způsobil otravu, by však musel těchto lékůc sníst několik balení. Pokud ale pojídáte tyto léky často, jejich účinek se sčítá.

   To, že pacient paracetamol chronicky nadužívá, nemusí rozpoznat ani on, ani lékař. Běžné krevní testy totiž lehké předávkování neodhalí a potíže s játry se projeví, až když je příliš pozdě. Silné předávkování paracetamolem potom může mít rychlé a vážné důsledky. Může se projevovat nadměrným krvácením, otoky mozku nebo poruchami jeho funkce, nízkou hladinou cukru a v extrémním případě až smrtí.“
   https://zena.aktualne.cz/zdravi/paralen-vas-muze-i-zabit-snadna-smrt-z-caste-kombinace/r~i:article:724813/

   Pokiaľ má horúčka zabíjať patogény – dávať si preventívne Paralen je hovadina! Lieky na zrážanie horúčky sa dávajú až po jej vystúpení – ak skôr – pomôžu patogénu sa namnožiť! Rozhoduje aj pol stupňa! Si to tu pletiete s antimalarickými preventívami.

   Všeobecne účinné preventívum je kurkuma s čiernym korením.

 23. Jednoduchá

  …aj ja si myslím, že viac sa očkujú z obavy, aby nestratili prácu…..no nájdu sa aj takí, kt.sú presvedč.o pomoci vakcíny…. ako som už spomenula, všetko je o nás ľuďoch….niekt.uvažujú, iní len ,,slepo preberajú“ názory iných………………..

 24. svatoslav butora

  Prajem pekný deň. Užívám 1 tabl. paralenu denne. O žiadne predávkovanie a nadužívanie sa nejedná. Pravidelne mám kontrolovanú krv a moč kvoli diabetes (II.) Výsledky mám v norme a bez zmeny už celé roky. Kombinácia predložených námietok neberie ohľad na postupnosť príčinných súvislostí. Preventívne užívanie 1 tabl paralenu je iný dej; odstránenie kovidných patogénov z tela/z krvi pomocou krátkodobo trvajúcej vysokej teploty je iný jednorázový dej. Žiadny orgán v tele nemám poškodený. (Čo sa týka kurkumy s čiernym korením, to by zničilo žalúdok do mesiaca. )

  • Kurkuma + čierne korenie sa posledné roky veľmi doporučuje, je to napr. protizápalové
   Tu jedna pani včera písala, že trpí reumatoidnou artritídou, tá by mala túto dvojkombináciu často používať, pridávať keď varíme: ryžu, proso, pohánku, quinou, jačmenné krúpy…Čo sa týka ryže variť hlavne hnedú. Ja mám rada hnedú basmaty.

  • „to by zničilo žalúdok do mesiaca“ – rovnako ako thajská kuchyňa? Kurkuma nezničí nič, nemá žiadne vedľajšie účinky a čierne korenie zvyšuje jej účinok o 80% a zároveň zapína vnútorné ohrievače v oblasti obličiek. Kurkuma by bola dobrá – ako preventívum – na kondiciovanie sa – detí – pred vakcináciou – neviem však čo s tou mRNA. V tejto súvislosti – otázka – ako to bude s krvnými konzervami od ľudí zaočkovanými mRNA vakcínami?! Toto nech vás zaujíma!

   • svatoslav butora

    Prajem pekný deň. Kurkumu a čierne korenia a iné koreniny používam rád, a pravidelne v takmer každom jedle pretože s potešením a rád varím. Množstvo korenín pochopiteľne ako aj množstvo soli závisí na chuti, čiže musí byť primerané k výslednej chuti. Liečivý koncentrát z korenín som na sebe neskúšal. Správne ste upozornil na nebezpečenstvo krvných konzerv pre transfúziu. Majte sa pekne. Ja som len chcel upozorniť podľa na sebe odskúšaných jednoduchých medikamentov bez vedľajších účinkov, ako sa dá prežiť toto šialené kovidné obdobie. A to využitie konrolovanej termizácie krvi po dobu pol hodiny to používali v starých časoch cestovatelia, ktorí sa to naučili od Indiánov.

   • Veru transfúzia krvi bude asi riadne nebezpečná v budúcnosti.

 25. Uvidíme ako budú chytrí po druhom očkovaní.Počkajme.

 26. https://zemavek.sk/zlyhanie-karanteny-a-ockovania-v-izraeli/
  Zlyhanie karantény a očkovania v Izraeli

  Série selhání karantény a očkování v Izraeli. Čím více se zavírá, testuje a očkuje, tím rychleji se virus šíří. Začarovaný kruh?

  Lépe neočkovat

 27. Z iného súdka…
  Z iného súdka…

  SAVE THE CHILDREN!
  „Adrenochrome is a chemical compound with the molecular formula C9H9NO3 produced by the oxidation of adrenaline (epinephrine). The derivative carbazochrome is a hemostatic medication. Despite a similarity in chemical names, it is unrelated to chrome or chromium. Adrenochrome (alternatively called Neuromelanin) is a hallucinogenic drug suspected to have been used in Project MKUltra. Like Lysergic acid diethylamide (LSD), Secret Cold War experiments tested various drugs during unethical human experimentation in the United States. These hallucinogenic drugs (See also psychosomatic medicine) antagonize psychological phenomena, which may explain (but not conclusively) seeing “aliens” during abductions. Adrenochrome, a chemical known since at least the 1930s, is a chemical compound with the molecular formula C9H9NO3 produced by the oxidation of adrenaline (epinephrine) in mammals. The chemical especially concentrates in the body during times of high “fight or flight” response conditions, such as during extreme trauma and suffering. Author Hunter S. Thompson mentioned Adrenochrome in his book Fear and Loathing in Las Vegas (1971). The adrenochrome scene also appears in the novel’s film adaptation.

  Adrenochróm je chemická látka s molekulárnym vzorcom C9H9NO3, ktorý vyrába oxidáciu adrenalínu (epinefrínu). Derivát karbazochróm je hemostatický liek. Napriek podobnosti v chemických názvoch nesúvisí s chrómom alebo chrómom. Adrenochróm (alternatívne nazývaný neuromalanín) je halucinogénny liek, o ktorom sa zmenilo, že sa používa v projekte MKUltra. Rovnako ako dietylamid kyseliny lysergovej (LSD), aj experimenty Secret Cold War testovali rôzne lieky počas neetických pokusov na ľuďoch v USA. Tieto halucinogénne lieky (Pozri tiež psychosomatickú medicínu) antagonizujúce psychologické javy, ktoré môžu vysvetliť (ale nie jednoznačne) videnie „mimozemšťanov“ počas únosov. Adrenochróm, chemikálie známe z 30. rokov 20. storočia, je chemická kombinovaná s molekulárnym vzorcom C9H9NO3, ktorý produkuje oxidáciu adrenalínu (epinefrínu) u cicavcov. Chemikália sa koncentruje najmä v tele v čase vysokých reakčných podmienok „boja alebo letu“, napríklad pri extrémnych traumách a utrpení. Autor Hunter S. Thompson sa o Adrenochrome zmienil vo svojej knihe Fear and Loathing in Las Vegas (1971). Adrenochrómová scéna sa objavuje aj vo filmovej adaptácii románu.“

  „Všeobecne je známe, že Adrenochróm sa získava z epifýzových žliaz tučniakov na miestach, ako je Antarktída (južný pól, ktorých poradie je určené v tomto kábli WikiLeaks); to však zjavne nezodpovedá potrebám elity luciferiánov opiť sa a opiť sa ich výbojmi. Preto, viazaním na pedogate (ktorý nedávno zrolovali a odhalili USA DOJ), luciferiánska elita namiesto toho, že deti, znásilňuje ich a mučí s cieľom sústrediť adrenalín / epinefrín do ich žliaz a potom zozbierať adrenochróm z žľazy, zatiaľ čo subjekt žije (Adrenochróm netrvá dlho) po smrti), obetujú dieťa po extrakcii drog. Alternatívne môže byť subjekt udržiavaný nažive kvôli opakovaným extrakciám; (držia deti v zajatí ako ukryté pre „dlhodobú traumatizačnú filtráciu“, pri ktorej udržujú dieťa pri živote, ale traumatizujú, mučia, znásilňujú a extrahujú krv dieťaťa viackrát transfúziou krvi, až kým dieťa nakoniec nezomrie na týranie a stratu krvi, alebo sa nerozhodne dieťa. zabiť v jednom zo svojich mnohých (mesačných) satanských detských obetných obradov.“

  „Satanský postup extrakcie krvi z dieťaťa

  V takom prípade sa dá dobre vpichne ihla, ktorá extrahuje Adrenochróm z mozgového kmeňa bez zarezania do lebky. To bolo satirizované v prvej epizóde „Koho by bohovia zničili“, v sérii 1 britského televízneho seriálu Lewis (2008). Preto to všetko vyzerá ako vtip, ale vieme, ako luciferiánska elita miluje vtieranie pravdy do tváre za bieleho dňa (čo sú „Google Adreno“ a „Google Chrome“?).“

  „Zdá sa, že v klube „Black Eye“ existujú dve hlavné kategórie.
  Tí, ktorí sedia pevne na vládnych / politických pozíciách a tí v zábavnom / hollywoodskom. Existuje aj ďalšie v oblasti vedy a armády?.

  Teórie tohto podivného javu na internete číhajú a siahajú od rituálu tajnej spoločnosti, ktorý zahŕňa údery účastníka do hláv, až po únosoch mimozemšťanov a „Skalpovanie duše“, aby sme nahradili našich svetových vodcov vedomím mimozemšťanov. (Viac informácií o Skalpovaní duší v dolnej časti tejto stránky.) Ďalšia teória tvrdí, že ide o formu trestu, ktorá sa v tajných spoločnostiach používa ako druh kontroly a vyváženia. Ďalšie teórie sa prikladajú k implementácii technológií na predĺženie životnosti alebo na prípravné operácie na cestovanie mimo sveta.

  Menej extrémnej teórie si myslí, že tento fenomén nie je nič iné ako zábavný priemysel, ktoré vyťažia z nedávnej osvety verejnosti o existencii iluminátov. Predpokladajme však na chvíľu, že ide iba o mediálny marketing. To by znamenalo, že zábavný priemysel používa okultný rituál na manipuláciu ľudí s určitým správaním a vedomím. Konečný výsledok je rovnaký. A skutočnosť, že väčšina všetkých úspešných interpretov popu a rapu používa pri svojom akte symboliku iluminátov, rituál otvorene telegrafuje. Ľudia môžu predstierať, že je to hra, ale ak hrá rituál, skutočne sa ho veľmi zúčastňujú. Rituál, ktorý preniká do hierarchických úrovní zábavného priemyslu a očividne definuje úspech.“
  https://exposingpedovore.wordpress.com/2019/02/22/adrenochrome-associated-with/

  Satanistický pedofil prezident USA ? To akože vážne? – YouTube
  [Prehľadávať doménu http://www.youtube.com/watch?v=v_BrYfhXmLY%5D https://www.youtube.com/watch?v=v_BrYfhXmLY
  Naša vláda ich žerie a miluje. Je nimi dosadená, a financovaná. Preto sa nečudujme ako nás na Slovensku na ich pokyn Chazarská satanistická mafia mučí, znásilňuje deti a robí satanské krvavé rituály https…

  Sexuální zneužívání dětí v německých mateřských školách …
  [Prehľadávať doménu http://www.youtube.com/watch?v=I7aaF4_R6ds%5D https://www.youtube.com/watch?v=I7aaF4_R6ds
  Německem a Rakouskem otřásá skandál týkající se sexuálního a fyzického zneužívání dětí v mateřských školách. Nadace „Open Play“ zde čelí těžkým obviněním z p…

 28. Jednoduchá

  …otrasné !!!….som rada, že už mám veľké deti a že som bola pri nich ako malých čo najviac …..každý rodič, hlavne mamy by mali vedieť, či ich dieťa rado chodí do škôlky či školy alebo nie……..a samozrejme podľa toho by mali reagovať, hľadať príčinu a byť ako prvé nápomocné svojim deťom. …Oni nás potrebujú hlavne v tom malom veku, keď sú už dospelé, možno sa spýtajú na dáku radu, a možno aj nie, no svoj život si už riadia samé………..a myslím si, že tak to má byť /aj keď sa niekedy v názoroch rozchádzame /…………………………

Pridajte komentár

*