Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Otázka neočkovaných: Smutný príbeh z roku 2040, časov po veľkej pandémii


Print Friendly, PDF & Email

Otázka neočkovaných: Smutný príbeh z roku 2040, časov po veľkej pandémii

(CJ Hopkins, off-guardian.org) – Tá vakcína bol obrovský úspech. Áno, konečná miera smrtnosti u zaočkovaných bola 10%, no tá bola hlavne medzi staršími alebo tými, čo už chorí boli, takže to pravdepodobne nebola chyba vakcíny.

A ak aj áno, tak či tak to nemohol nikto dokázať, a keby aj, tak výrobcovia vakcíny v zmysle dohôd, ktoré uzavreli s rôznymi vládami, neniesli právnu zodpovednosť.

V každom prípade, pandémia sa skončila. To bolo isté

Samozrejme, naďalej sa vyžadovalo povinné nosenie rúšok a dodržiavanie lockdownov.

Dôvodom bolo, že hoci bola pandémia celkom určite porazená, vírus niekde tam vonku stále existoval vo svojej pôvodnej forme, a tak bolo životne dôležité pokračovať v bezpečnostných opatreniach, aby sa vyhlo možnému obnoveniu ochorenia.

No a čo? Ľudia si na to zvykli, ako si už predtým zvykli na mnoho iných vecí. A napokon, bolo nosenie rúška o toľko horšie než nosenie prilby či bezpečnostného pásu?

Bolo nútenie zostať každý rok niekoľko mesiacov doma o toľko odlišné od nútenia pracovať v práci päť zo siedmich dní týždňa? Pravidlá sú pravidlá a tieto neboli také zlé ako iné, ktoré zaviedli v minulosti.

Úrady však znepokojovalo niečo iné. Zatiaľ čo väčšina ľudí, ako sa dalo očakávať, sa povinnej očkovacej kampani podvolila, bolo niekoľko skupín, ktoré ju odmietali.

Udávali náboženské alebo zdravotné dôvody a nachádzali útočisko vo vidieckych komunitách, ktoré žili mimo systému. Prestali používať mobilnú a sieťovú technológiu, a tak ich nebolo ľahké vystopovať. A keďže nedigitálne platby boli zrušené, zrejme sa vrátili k nejakej forme obchodu založenej na výmene fyzických tovarov.

Úrady ich sprvu ignorovali; väčšina ľudí ich vnímala ako menšinu stroskotancov, „antivaxerov“, ako ich nazývali v dávnejších predvedeckých časoch. A keďže bolo nepravdepodobné, že by si toľkí z más zvolili taký drsný životný štýl mimo pohodlí moderného mestského života, nevnímali ich ako hrozbu.

Nakoniec sa ale začali šíriť reči, dokonca i v mestách, o malých komunitách, kde nikto nemusí nosiť rúška a ľudia tancujú a usmievajú sa, jedlo je lahodné a chutné a kde sa ľudia dokonca – úžasné! – zamilúvajú a rozmnožujú prirodzeným spôsobom.

Toto bola, samozrejme, očividná lož, no úrady nemohli dopustiť, aby si ľudia ako celok osvojovali také rozprávky. A tak začali „veľkých nezaočkovaných“, ako ich nazývali, alebo tiež „slobodných odpadlíkov“, ako sa nazývali sami, prenasledovať.

Ich komunity rozohnali. Vodcov uväznili. Sadenie bio (organických), nemodifikovaných semien sa stalo nezákonným.

Je to nebezpečné, tvrdili úrady. Geneticky nemodifikované plodiny neboli bezpečné a mohli viesť k ochoreniu či vrodených chybám. Mnoho ľudí, ktorí predtým žili v slobodných vidieckych komunitách, uväznili a nasilu zaočkovali, alebo ich zabili v prestrelkách s políciou.

V konečnom dôsledku však nebolo možné zadržať či nasilu zaočkovať všetkých.

Medzi bežnou populáciou, používajúc falošné potvrdenia, žil teraz ukrytý nezistený počet nezaočkovaných ľudí, ktorých úrady neboli schopné lokalizovať ani identifikovať.

Jednou z nich bola mladá žena Miranda, ktorá sa narodila doslova v stodole a ktorá nebola nikdy zaočkovaná.

Keď zakázali organické poľnohospodárstvo a väčšinu pôdy zabrali veľké spoločnosti, využívajúce mechanizované poľnohospodárstvo, bola donútená presťahovať sa do malej dediny, kde sa živila vykonávaním príležitostných prác a občasným poskytovaním hodín výtvarného umenia.

Kresliť a maľovať sa naučila ešte ako dieťa a bola celkom nadaná; vedela aj veľmi dobre spievať.

Mala falošné potvrdenie, ktoré vyzeralo pre všetky účely takmer identicky ako tie skutočné a hoci by biologický test dokázal zistiť, že v skutočnosti očkovanie, alebo tiež „injekciu“, ako sa to bežne nazývalo, nedostala, dávala si pozor, aby sa nikdy neocitla v pozícii, kde by sa nejaký druh testu vyžadoval.

Týmto spôsobom existovala ona a stovka jej podobných niekoľko rokov, no nebolo to ideálne a nikdy nie jednoduché. Lebo predtým mohli odpadlíci aspoň slobodne žiť vo svojich komunitách, podľa vlastných pravidiel, no teraz sa museli skrývať, nosiť rúška a poslúchať príkazy ako všetci ostatní.

Takže, aký to malo zmysel? Ak nemohli byť v žiadnom prípade slobodní, tak prečo nespraviť to, čo všetci ostatní a jednoducho sa dať zaočkovať a mať pokoj?

Miranda o tom občas uvažovala. Sľúbila však rodičom – ktorí zahynuli pri prestrelke s políciou – že zostane vždy verná ich ideálom. A tak kompromis odmietala. Vedela, alebo dúfala, že súčasná tyrania sa nemôže udržať navždy. Chcela veriť tomu, že jedného dňa bude možné byť znovu slobodná.

Nakoniec ju dostali. Bola to jej vlastná hlúpa chyba. Bola vonku, blížila sa obvyklá hliadka a ona si svoje falošné potvrdenie nechala doma. To by sa jej normálne nestalo, no nedávno si kúpila novú bundu a certifikát zabudla vo vrecku tej starej.

Prechádzať sa vonku bez certifikátu bolo nezákonné a tak jej museli prezrieť ruku, kde nenašli žiadne stopy po očkovaní aani  druhý test potom v jej tele nezistil žiadne stopy protilátok.

Prírodná liečba osteoartritídy

Keďže nebola schopná vysvetliť dôvod ani predložiť nejaké platné potvrdenie o očkovaní – vedela, že to falošné, ktoré nechala doma, budú teraz skúmať pod mikroskopom a už jej nebude užitočné –, dali ju do miestnej a neskôr do federálnej väznice.

„Existuje jednoduchá cesta, ako sa z toho dostať,“povedal kapitán Antoine Huxley-Ehrlich, náčelník Jednotky vakcinačného odporu. „Stačí sa dať zaočkovať a budete voľná.“

„Nikdy,“ odpovedala Miranda.„Budete to musieť spraviť násilím.“

Samozrejme, bola to možnosť a po nedávnej zmene ústavy aj právne možná. To však Antoine nechcel. Nie, vakcínu si musí slobodne zvoliť sama.

Nielen preto, že by sa inak stala martýrkou a inšpirovala by ďalších rebelov, alebo že by si ľudia mohli začať myslieť, že je na vakcíne naozaj niečo zlé či nekalé; no hlavne preto, že bol pevne presvedčený, že vyhrať presviedčaním je lepšie, než vyhrať silou. A tiež bol presvedčený o svojej pravde.

Nedokázal pochopiť jej zanovité odmietanie. Vari sa on, ako všetci ostatní, nedal zaočkovať dobrovoľne? Pripomenul jej, že ako člen vyšších tried to v tom čase robiť nemusel, no napriek tomu sa na to podujal. Prečo? Lebo veril v zákon a poriadok, lebo, a to hlavne, veril vakcíne.

Bol si istý, že ju skôr alebo neskôr dokáže presvedčiť o tom, že jej stiesnený pocit z liečby je spôsobený len traumou z jej skúseností z detstva, keď musela žiť v drsnom vidieckom prostredí a vidieť zomierať svojich rodičov ako zločincov, vzpierajúcich sa zákonu.

Miranda však bola naozaj veľmi tvrdohlavá. Odmietla všetky ponúkané možnosti. Pred očkovaním dala prednosť väzeniu a pred kompromisom odmietaniu. Odmietla dokonca aj psychiatrické vyšetrenie. A tak zostávala celé mesiace vo väzení.

Jedného dňa jej dozorkyňa priniesla do cely novú knihu, ktorú si vyžiadala z väzenskej knižnice – Občiansku neposlušnosť od Thoreaua. Keď ju začala čítať, našla medzi prvými stránkami vsunutý rukou písaný odkaz. „Keď ti dnes prinesú večeru, požiadaj o soľ,“ písalo sa v ňom. Podpis: „Priateľ“.

Kto by to mohol byť?, uvažovala zmätene, lebo prešli už roky odvtedy, čo mala akýkoľvek kontakt s niekým zo svojej predošlej komunity.

Keď jej však neskôr toho večera dozorkyňa priniesla večeru, pokorne sa opýtala, či by nemohla dostať viac soli. Dozorkyňa nedala najavo žiadnu známku pochopenia či podozrenia; iba jej priniesla malú bielu soľničku. Nebola ničím nezvyčajná, no keď ju Miranda zospodu otvorila, našla magnetický kľúč a vnútri ďalší odkaz.

V odkaze bolo vysvetlené, že kľúč je od dverí jej cely a že všetky bezpečnostné stráže sú buď podplatené, alebo uspaté. Môže bezpečne utiecť.

Ďalšie pokyny jej naznačili, ako nájsť zrub v neďalekých lesoch, kde sa bude môcť pripojiť k svojim kolegom z hnutia odporu. Vyčkala do polnoci a keď všetko stíchlo, vyskúšala kľúč. Pomaly vyšla z cely a potom, nerušene, aj z väzenia.

Riadiac sa pokynmi si zakryla tvár rúškom a vlasy závojom, aby ju nikto nespoznal. Bála sa, že ju pri odchode z mesta zastaví nejaká hliadka, keďže policajná prítomnosť bola stála a občas bol aj zákaz vychádzania, no za celý čas zazrela len skupinku policajtov, ktorej nemala problém sa vyhnúť.

Kráčala niekoľko hodín; odkaz jasne hovoril, že sa má vyhnúť akejkoľvek forme verejnej dopravy. Bolo už ráno, keď dorazila na stanovené miesto niekoľko míľ od mesta.

Zaklopala. Nikto neotváral. Stlačila však kľučku a uvedomila si, že dvere sú odomknuté. Veľmi potichu vošla dovnútra, akoby sa bála rušiť to desivé ticho. Napokon uzrela chrbtom k sebe sedieť v kresle nejakého muža. Mal oblečený tmavý kabát a na hlave čierny plstený klobúk.

„Tak ste konečne tu,“ povedal. Zdalo sa jej, že ten hlas spoznáva, hoci ho nevedela zaradiť. Je to snáď niekto z jej bývalej komunity?

Potom sa k nej obrátil. Bol to Antoine Huxley-Ehrlich.

Samozrejme, bola to pasca. Predstavou bolo vzbudiť v nej nádej, len aby ju v nej mohli zadusiť, ako dodatočná forma mučenia, akási prepracovaná hra na mačku a myš. A tiež ju teraz, keď sa pokúsila utiecť a pridať sa k odbojnému hnutiu, mohli obviniť zo vzbury a ďalších previnení. Mohol ju ľahko vypočúvať vojenský súd a odsúdiť na smrť.

A presne to sa stalo.

Výmenou za očkovanie jej ponúkli úplnú milosť, ona však aj tak odmietla. Ak má zomrieť, tak môže zomrieť aj dnes, na základe vlastného rozhodnutia. Podobne ako svätá Johanka či prví kresťanskí martýri by radšej zhorela na hranici alebo bola hodená levom, než by sa zlomila.

Nevedeli ju presvedčiť, aby si dala „pichnúť injekciu“, no tiež z nej nechceli robiť v tejto veci akúsi hrdinku, hoci bláznivú a beznádejnú. A tak rozhodli, že poprava sa uskutoční tajne a oficiálne sa oznámi, že odmietla niekoľko termínov očkovania, takže nikdy nezískala imunitu voči vírusu, až nakoniec naň ochorela.

Dnes Mirandu zastrelia. Odmietla všetky ponuky na verejné prejavenie ľútosti a dokonca aj posledné jedlo. Odmietla tiež nechať si zaviazať oči; nechcela, aby jej čokoľvek zakrývalo čo i len časť tváre.

Keď jej kati dvíhajú pušky, Miranda sa nebojí. Jej zlatisté vlasy povievajú vo vetre a ona so sebaistým úsmevom hľadí na vojakov. Vie, že môžu zabiť jej telo, ale nemôžu zasiahnuť jej dušu.

A ako Miranda čaká na pomalý príchod guliek, spieva pieseň, ktorú si pamätá z detstva, pieseň, ktorú ju naučila matka a ktorú si možno pred smrťou spievala tiež:

A keď ty prídeš a všetky kvety vädnú
A ja som mŕtva, ako len môžem byť
Prídeš a nájdeš miesto, kde ležím
A kľakneš a Ave povieš tam mne.

Stop Candida

Autor: CJ Hopkins, Zdroj: off-guardian.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  …..celý článok mi príde ako ,,čierna rozprávka“…..stále verím, že ten príbeh raz bude mať úplne iný koniec……….ako si to budeme ,,maľovať“, tak sa to bude naozaj ,,rysovať“…………….

 2. Smutný príbeh.
  ..ale aj tak nechápem, prečo tú solničku otvárala zospodu?? ?

 3. Redakcia – toto sci fi „dielo“ opäť akože nie je z vášho pera, a autor Hopkins nemá nič spoločné s Hopkinsovým inštitútom. A ten nemá nič so strašením.

  Badatelka – umývaj si každý deň hlavu – bo nevieš, kedy si pre ňu niekto príde – tak nech vyzeráš out fit!

  Existuje niečo také ako štatistická preukázateľnosť – aj čo sa týka smerovania tvojich článkov. Týmto článkom jednoznačne zastrašuješ ľudí! Skús osvedčený brezový!

  Ja si pamätám takéto vyfabulované príbehy z komunistickej redakcie SMENA.

 4. Smutné je to, že som na 1. a 8 mája nezaznamenal žiadne protesty proti covidizmu. Ani tie automobilové jazdy slobody, avizované na stránkach Bádateľa. Zdá sa, že covid valec prevalcuje všetko, čo sa mu postaví do cesty ako v tomto príbehu.

  • Skúška geometrického radu mediálnej distribúcie z Badatela. Zero.

   • „Your comment is awaiting moderation.“ – môj koment is awaiting forever.
    Víťaz berie všetko a čas má „do septembra“. Na roku nezáleží.

   • Zamyslel sa niekedy autor správy, že chyba možno nie je v papieri, na ktorom je správa napísaná, ale v obsahu správy?

    • Problém je vo vašej ne-stratégii. Dobre – ja akože neexistujem. A? Čoho ste schopní nezávisle na mne – s tým vaším „papierom“?

  • je aspon97% ludi,co tomu veri,teda ziadna sanca

  • Protesty boli – v Bratislave, Košiciach, Trenčíne. Možno vo vašom meste neboli. Na všetko treba čas. Ani na prvé protesty „Za slušné Slovensko“ neprišlo hneď na prvýkrát 100 000 ľudí, ale gradovalo to postupne. Navyše, teraz táto zločinecká vláda akurát pri otepľovaní začala uvoľňovať opatrenia, a tak veľa ľudí si v eufórii mohlo povedať, že „načo protestovať, však už sa to uvoľňuje“. Neuvedomujú si, že to uvoľňovanie je len dočasné a čoskoro príde opäť silné zovretie, z ktorého sa už potom nemusia dostať.

 5. Ministerstvo zdravotníctva už dnes hovorí tri vlne pandémie, ktorá príde na jeseň…kua aj s jasnovidcami!!

 6. Jednoduchá

  …milá Jean, stále dúfame a veríme a to je dobre….no zrejme treba nám všetkým aj ,,priložiť ruku k dielu“…..presne ako to tu už bolo spomenuté………………………

 7. https://www.naturalnews.com/2021-05-10-utah-teenager-hospitalized-blood-clots-covid-vaccine.html
  Utah teenager hospitalized for deadly blood clots following covid vaccine
  Tínedžer z Utahu bol hospitalizovaný kvôli smrteľným krvným zrazeninám po prijatí covid vakcíny

  Everest Romney, a 17-year – takto sa volal a mal 17 rokov

 8. https://www.naturalnews.com/2021-05-10-pfizer-vaccine-catastrophic-damage-every-body-system.html
  STUDY: Pfizer vaccine causes catastrophic damage to every system of your body
  ŠTÚDIA: Pfizer vakcína spôsobuje katastrofálne poškodenie každej časti vášho tela

  Túto štúdiu urobila Israeli People Committee (IPC)

  All Covid-19 injections are dangerous and deadly
  Všetky Covid-19 injekcie sú nebezpečné a smrteľné

 9. Objavila som „zaujímavú“ web stránku:
  https://genocide.news/ – genocída

  • ano vyborna,pisu ze uz zomrelo asi 50 tisic ludi na VAXX a do konca roku to bude 250 tisic,co bude daleko viac,uz schvalili VAXX pre deti od 12 rokov

 10. https://www.naturalnews.com/2021-05-10-states-see-increase-unused-coronavirus-vaccine-doses.html
  As Americans reject dangerous covid vaccines, US states and cities see an increase in unused vaccine doses
  Ako Američania odmietajú nebezpečné covid vakcíny, Americké štáty a mestá vidia nárast nepoužitých dávok vakcín

 11. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/05/11/nvic-seeing-through-the-covid-spin.aspx
  NVIC Seeing Through the COVID Spin

  Dnešný článok Dr. Mercolu spolu s videom odhaľuje a odhaľuje všetko okolo Covid vakcíny.

 12. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/obcansky-aktivista-vzal-jsem-vakcinu-k-rozboru-abych-zjistil-cim-nas-otravuji/
  Občanský aktivista: Vzal jsem vakcínu k rozboru, abych zjistil, čím nás otravují

 13. https://otevrisvoumysl.cz/12leta-divka-ochrnuta-po-covid-vakcine-v-ramci-studii-na-detech-jeji-pribeh/
  12letá dívka ochrnutá po covid vakcíně v rámci studií na dětech – její příběh

  Ve zkratce…
  Příběh 12leté dívky, kterou rodiče registrovali do studie covid vakcín na dětech, která po obdržení dvou dávek ochrnula od pasu dolů a má další vážné problémy.

 14. https://www.hlavnespravy.sk/bude-to-ako-s-ockovanim-proti-chripke-ockovanie-proti-covidu-19-bude-potrebne-opakovat-tvrdi-cesky-minister-zdravotnictva/2532730
  „Bude to ako s očkovaním proti chrípke.“ Očkovanie proti Covidu-19 bude potrebné opakovať, tvrdí český minister zdravotníctva

  Preočkovanie ďalšou dávkou vakcíny proti Covidu-19 bude podľa českého ministra zdravotníctva Petra Arenbergera nutné asi pravidelne, a to podobne ako v prípade očkovania proti chrípke

  • Videli ste, že by niekto vyrobil nejaký produkt na jednorázové použitie, keď ide o taký lukratívny a v podstate nekonečný biznis ako je celosvetové očkovanie? Naviac bez rizika uhrádzať odškodnenia. Len v EÚ cca 450 mil. ľudí x 10 € jedna vakcína. Kam sa na to hrabe zbrojársky biznis, obchod s drogami atď.

 15. https://www.hlavnespravy.sk/farmaceuticka-firma-biontech-v-prvom-stvrtroku-dosiahla-cisty-zisk-113-miliardy-eur/2532534
  Tržby za koronavakcínu: Farmaceutická firma BioNTech v prvom štvrťroku dosiahla čistý zisk 1,13 miliardy eur

 16. Nevěřím, že to dopadne špatně. Jakmile začnou celosvětové zprávy o podvodu covid, tak se všichni dozví pravdu. Vůbec neberu na vědomí, že nějaký covid existuje. Znám pár lidí, kteří uvažují stejně. Takže věřím v lepší časy, které se už blíží. A čemu věnujeme pozornost…

  • Velmi ma tesi ze mate viziu stastneho konca. Je to teraz velmi potrebne myslienky sa manifestuju stale rychlejsie. Sustredme sa vsetci na vizualizaciu situacie ako ju chceme?Sme mocnejsi nez si dokazene vobec predstavit.

   • Je tu malý problém – a týka sa hlavne veriacich – myslím tým náboženstvo praktizujúcich – nie kovid veriacich vtákopyskov.

    Som sa rozprával s jednou praktizujúcou veriacou, ktorá má veľa príbuzných a prakticky až na ňu – všetci sa chcú nechať vakcinovať. Jej postoj ma prekvapil, ale zase až tak nie. Vyjadrila sa, že to tak zrejme má byť – to, že idú na smrť, že ide o akúsi očistu od nesprávne – teda nie bohu veriacich /rovnako v zmysle že Satan je provokatér – „ústredný kontrolný a skúšobný ústav nepodarkov“/. Dobre – teraz inak.

    1/ Neexistuje iná, ako kolektívna sebaobrana. V tomto zmysle má každý jednotlivec povinnosť varovať ostatných – a nie rezignovať na túto povinnosť! Samozrejmá je aj povinná kompetencia = vedieť, byť vedomý.

    2/ Treba si uvedomiť TOTÁLNU INDOKTRINÁCIU PRINCÍPOM „PASTIERA“!!!
    Prakticky vďaka tejto indoktrinácii a/ nasledujeme autority a nie vlastný rozum a intuíciu, b/ očakávame riešenia našich problémov – z cudzích rúk.
    Preto funguje totálna manipulácia – spôsobím problém a ponúknem jeho riešenie. Židovina, židokresťanstvo.
    3/ Ergo – z jej strany padla otázka, či teda verím Bohu, že to s nami dobre dopadne. Odpovedal som, že hej, inak by sa strácal zmysel stvorenia a ochrana stvorenia. Avšak zabúdame, že záhradník tiež selektuje svoje výpestky. Zhrniem – tá moja známa teda „logicky“ prenechala vývoj situácie aj s vlastným klanom – do rúk Boha – PRETOŽE JE TOTÁLNE INDOKTRINOVANÁ PRINCÍPOM „PASTIERA“ = MESIÁŠA!

    A tak dokola, a tak dokola! Pokiaľ budeme hromadne indoktrinovaní paradigmou spasiteľa – nemôže na 100% fungovať spoločný duch vlastnej sebaobrany.

    A preto platí – „Vaša kresťanská viera v Pastiera je to, čo vás spoľahlivo zabije!!!“
    https://www.letribunaldunet.fr/wp-content/uploads/2013/11/a6qhzijo5a8.jpg

 17. svatoslav butora

  To, čo okolo seba vidíme je realita konca existencie istého modernizovaného pseudo-vládneho systému vygenerovaného následníkmi starých otrokárskych ideológií pre ovládanie Sveta ľudí. Tento otrokársky režim zamaskovaný za „revolúciu“ a „pokrok“ a „moderný digitálny svet“ má svoje NWO centrum v spar-chantelej OSN a ktorý cez sparchantelú OSN-WHO v spojení so Svetom Kapitálu objavil znovu možnosť ako sa stať majiteľom Zeme a Vesmíru… za pomoci kovidného „vedeckého“ šialenstva a kovidnej „vedeckej“ nenávisti voči Rusku a voči všetkým, ktorí tento ich „vedecký“ Idiotizmus odmietajú.
  Sci-fi príbeh poučného komentovaného článku ukazuje s použitím umeleckej fan-tastiky smer, kam by mohol dnešný vývoj riadený svetu vládnucimi „vedeckými“ Idiotmi viesť. Podobný vývoj naznačujú aj mnohé známe sci-fi filmy (napr.Matrix, apod.). Každý kto vie, že náš svet je stvorený a tvorený Autorom a Stvoriteľom Vesmíru tiež vie a cíti to tak, že tento súčasný degradačný vývoj je znamením konca dlhej epochy vlády darebáckeho Monštra, ktoré na nás v dnešnej dobe hľadí z vrcholu „Pyramídy Svetovládnej Moci“ svojím všetko vidiacim digitálnym odporným Satanovým okom…
  Netreba sa báť. Toto Monštrum nič iné nevie len nenávidieť, zabíjať a ovládať Svet Ľudí strachom a svojím „vedeckým“ Idiotizmom. Jeho Pyramída Moci sa zrúti a je-ho darebácke „Oko“ z Vyššej Moci zakrátko „oslepne“, podobne, ako sa to v deji-nách prihodilo napr. v dávnom čase svetovládnej Atlantíde, ktorá bola technicky vyspelá ako dnešní „Atlantovia“ (USA a spol. s ich slúžkami OSN a NATO a tzv.EU) a ktorá ako civilizácia „Nadľudí“ takmer bez stopy zmizla.
  Netreba sa báť bojovať so svetovládnymi mocenskými Idiotmi za svoju slobodu ktorá nikoho neohrozuje. Aký by mal život zmysel v servilnej sterilnej poslušnosti voči nadnárodným Idiotom???

 18. Zaujímavé video o Billovi Gatesovi, odhaľuje sa tu pravda o ňom, čo stvára, svetová medicínska tyrania …

  https://www.banned.video/watch?id=6099aaaf8b086f1d34e5e7c8
  Learn the Truth Behind Bill Gates‘ Fall from Grace

  Alex Jones breaks down the truth behind Bill Gates‘ fall from grace and what it means for the growing medical tyranny globalist power grab.

 19. https://www.infovojna.sk/article/korupcny-skandal-eurokomisarka-zodpovedna-za-nakup-vakcin-dostavala-peniaze-od-farmaceutickych-spolocnosti
  Korupčný škandál: Eurokomisárka zodpovedná za nákup vakcín dostávala peniaze od farmaceutických spoločností

 20. https://www.infovojna.sk/article/mesik-budu-organy-boja-so-zlocinom-a-sudy-vysetrovat-a-spravodlivo-sudit-aj-vysokopostavenych-pachatelov-a-otcov-spajdlovania
  Mesík: Budú orgány boja so zločinom a súdy vyšetrovať a spravodlivo súdiť aj vysokopostavených páchateľov a otcov špajdľovania?

  Asi by nebolo od veci pozrieť sa napríklad aj na to, kto zarába na covide. Aktuálne sa hovorí o štátnom tajomníkovi na ministerstve zdravotníctva, ktorý priznal, že vlastní 20 odberných miest. Štát za jedno miesto platí cca. 25 000 eur aj ak by tam nikto neprišiel. Asi nebude jediný…

 21. https://www.hlavnydennik.sk/2021/05/11/pirosikova-zaockovani-mozu-covid-sirit-dalej-zvyhodnovanie-zaockovanych-je-nepripustne/
  Pirošíková: Zaočkovaní môžu COVID šíriť ďalej. Zvýhodňovanie zaočkovaných je neprípustné

 22. https://tadesco.org/cyber-polygon-2021-planovana-hra-svetoveho-ekonomickeho-fora-simuluje-kyberneticky-utok-na-dodavatelske-retezce/
  CYBER POLYGON 2021: Plánovaná hra Světového ekonomického fóra simuluje kybernetický útok na dodavatelské řetězce

 23. https://www.infowars.com/posts/australian-woman-dies-from-blood-clots-days-after-getting-astrazeneca-vaccine/
  Australian Woman Dies from Blood Clots Days after Getting AstraZeneca Vaccine
  Žena z Austrálie zomiera kvôli krvným zrazeninám niekoľko dní po prijatí vakcíny od AstraZeneca.
  Išlo o 48 ročnú ženu.

 24. https://www.infowars.com/posts/poll-shows-80-who-refuse-vaccine-will-never-change-their-minds/
  Poll Shows 80% Who Refuse Vaccine Will Never Change Their Minds
  Anketa ukazuje, že 80% ľudí ktorí odmietajú vakcínu nikdy nezmení svoj názor (nikdy si to nerozmyslí)

  • Milá Jean, asi je to pravda. Od doby ,kdy jsem si přečetla Rozhovor s Nerudou, jsem se změnila. Byla jsem nevěřící a teď věřím. Věřím, že mám duši, že existuje její napojení na Zdroj. Nikdy bych té duši nechtěla ublížit, vždyť naše tělo je tu jen dočasně. A Maroš nám sem dal návod na čaj z jehličí, takže přežijeme i spike proteiny. Milí přátelé, mám Vás tu ráda. Připomínáte mi pondělky v TV, krásné slovenské inscenace, které měly hloubku.

 25. https://www.banned.video/watch?id=609aa1530eaea61f8ef3c958
  Evidence of Self Spreading Vaccines Being Used For Depopulation
  Dôkaz, že samo šíriaca (samo sa rozširujúca) vakcína je použitá na depopuláciu

  Unvaccinated women reporting miscarriages and excessive bleeding after coming in contact with the vaccinated.
  Nezaočkované ženy hlásia potraty a nadmerné krvácanie po kontakte so zaočkovanými

  • po akom kontakte? … bozkávali sa so zaočkovaným partnerom či na nich zaočkovaný kýchol alebo si podali ruky?
   A ako vedeli, že ten druhý kto sa na ne pozrel je zaočkovaný?

 26. že vraj Ministerstvo u nás pozastavilo používať AstruZ prvovakcinovaným? ..neviete niekto o tom niečo?

  • tak už som to našla
   https://www.startitup.sk/lengvarsky-pozastavil-ockovanie-vakcinou-od-astrazeneca-dovodom-je-nedavna-smrt-47-rocnej-zeny/

   V predchádzajúcich mesiacoch ústav uzatvoril dva prípady úmrtí, pričom v oboch išlo o pacientov vo vyššom veku s viacerými chronickými ochoreniami. V oboch týchto prípadoch stanovili príčinu úmrtia pitvou a súvisela s chronickými ochoreniami pacientov. Keďže vzniknuté nežiaduce reakcie po očkovaní mohli prispieť k celkovému zhoršeniu zdravotného stavu, príčinnú súvislosť medzi očkovaním a úmrtiami stanovili ako možnú.

   Štátny ústav k 6. máju eviduje 4 196 hlásení podozrení na nežiaduce účinky po očkovaní. Z toho 244 je závažných, čo predstavuje 5,8 %. Celkovo bolo na Slovensku k 7. máju prvou dávkou zaočkovaných 1 164 981 osôb, druhou dávkou 549 768 osôb.

   ..hm, to bude kolega prekvapený zajtra

 27. Maroško, ty si tu dal niekde návod na čaj z ihličia?? … môžeš to skopírovať ešte raz mne diovke neznalej? Dík 🙂

  • Květka sem dala ten čaj z ihličia sama – ak si pamätám – popliatla to s „mojimi“ borovicovými šiškami a tvojimi vandalskými smrekovými výhonkami. Nájdi si iného Maroša.

   Nie, borovička sa nevyrába z borovíc. Tiež ste naleteli …
   [Prehľadávať doménu sketcher.startitup.sk] https://sketcher.startitup.sk/nie-borovicka-sa-nevyraba-z-borovic-tiez-ste-naleteli-tejto-premyslenej-kampani/
   Vo videu moderátori americkej televízie v reportáži vysvetľovali, ako výroba slovenskej borovičky ohrozuje naše lesy. Na margo toho, sa strhla búrlivá diskusia o inteligencii Američanov. V skutočnosti však išlo o dobre premyslenú kampaň k Medzinárodnému dňu borovičky , ktorý bol stanovený na 24. júna.

   Tajomstvo tradičnej slovenskej pálenky odhalené: Takto sa …
   [Prehľadávať doménu cas.sk] https://www.cas.sk/clanok/351744/tajomstvo-tradicnej-slovenskej-palenky-odhalene-takto-sa-vyraba-prava-borovicka/
   Štefan Zima, konateľ spoločnosti Gas Famila, pre Nový Čas odhalil tajomstvo výroby spišskej borovičky. Vzniká v chránenom zemepisnom území Spiša a jej základnými zložkami sú lieh, borievky s liečivými účinkami a voda, ktoré pochádzajú výlučne z tohto regiónu. Výrobcovia obľúbeného nápoja sa držia pôvodnej receptúry pochádzajúcej z druhej polovice …

   Kto do mňa kameňom – ja doňho po hlave prázdnou fľašou od borovičky! Tiež je to liečivé!

   • Inak ten článok o výrobe spišskej borovičky napísal asi ešte otrundžený idiot!

    1/ Gin sa vyrába destláciou macerovaných borievok v lacnom liehu. To by tá spišská bola gin a nie borovička.

    2/ Borovička sa vyrába z kvasených jabĺk spolu s borievkami, pričom pomer a spôsob kvasenia je práve tajomstvom receptúry. Keďže z jabĺk sa vyrába calvados, čo je po whisky podľa mňa „najzdravší“ a najjemnejší konzumný alkohol – pravá borovička – nie aromatizovaný a pančovaný lacný lieh zo zemiakov – je ozaj kvalitný a liečivý alkohol. Až tak dobrý, že je ideálny na falšovanie.

    CINZANO sa vyrába z jablčného vína – Martini z hroznového vína.

    Predsudok o jabčáku ako o čuče je úplne zavádzajúci! Čučo – je „víno“ vyrobené z liehu, vody a muštu! Ešte v ZSSR tzv. gruzínska muštová mafia vyrábala z hroznového koncentrátu a lacného liehu tzv. „bežné“ šampanské a opojné vína. Ich vlastnosť bola taká, že ich pary sa dali zapáliť priamo v pohári.

    Jablká obsahujú tuším najviac fosforu z pre nás známeho ovocia, a ten fosfor je dôležitý pre mozog. V Nemecku majú inú kultúru – tam sú ovocné vína cenené viac ako hroznové. Čierny ríbezlák napr. Juhoši robia morušové víno. Černicové má jednu zlú vlastnosť, že černicové bielkoviny fermentujú aj na kyanidy a existujú prípady úmrtia po väčšom množstve. Mňa z toho po 2 litroch chytil malý „tetanus“ – odvtedy som to radšej z černíc nerobil. V Rakúsku sú černice národný alternatívny liek pre liečbu kardiovaskulárnych chorôb /detto oči/.

   • veď práve preto sa pýtam… že len o šiškách viem 😀

 28. https://www.infovojna.sk/article/video-predvolanie-myslienkovou-policiou-kalinak-musel-vysvetlovat-vyrok-ze-farmaceuticka-firma-pfizer-zarobi-miliardy-vdaka-vakcinam-proti-koronavirusu
  VIDEO: Predvolanie myšlienkovou políciou: Kaliňák musel vysvetľovať výrok, že farmaceutická firma Pfizer zarobí miliardy vďaka vakcínam proti koronavírusu

  Podpredseda Smeru-SD Erik Kaliňák vo svojom videoblogu vysvetľuje dôvod policajného predvolania.
  Neuveriteľné na celom prípade je skutočnosť, že Kaliňák citoval verejne deklarované vyhlásenie farmaceutickej firmy Pfizer, ktorá v roku 2021 očakáva za predaj vakcíny proti ochoreniu Covid-15 miliardové zisky.

 29. https://www.infovojna.sk/article/zlociny-proti-ludskosti-pravnici-a-odbornici-na-medicinu-podnikaju-pravne-kroky-proti-who-a-osobam-spojenych-so-skupinou-davos
  Zločiny proti ľudskosti: Právnici a odborníci na medicínu podnikajú právne kroky proti WHO a osobám spojených so skupinou Davos
  Osobitnú časť žaloby popri chybných testoch a zmanipulovaných úmrtných listoch tvorí téma experimentálnych vakcín.
  Tím o počte viac ako 1.000 právnikov a viac ako 10.000 expertov na medicínu pod vedením Dr. Reinera Fuellmicha podáva žalobu proti americkej CDC, WHO a skupine Davos Group. A aj my sme toho súčasťou.

  Podstatou žaloby je nesprávny PCR test a podvody spočívajúce v zdokumentovaných prípadoch vo veľkom počte, kde boli lekári nútení alebo motivovaní označovať úmrtia na komorbidity ako úmrtia na covid. PCR testy neboli nikdy určené na detekciu patogénov a sú podľa obžaloby stopercentne chybné pri 35 cykloch (mimochodom na porovnanie prah ct podľa informácií získaných z Ministerstva zdravotníctva SR hovoria o nastavení ct v SR 40-50, údaj, ktorý sme získali z call centra spol. Medirex bol na prelome rokov ct=45).

  CDC nedávno pripustilo, že akékoľvek testovanie so signálom nad 28 cyklov by nemalo byť prípustné ako spoľahlivý výsledok. Iba tento fakt diskvalifikuje viac ako 90 percent domnelých prípadov covidu (tzv. infekcií zistených týmito „testami“). Spolupáchateľmi pri šírení poplašných správ a paniky medzi obyvateľstvom sú všetky média, ktoré si zamieňali pojmy pozitivita a infekčnosť. Právnici z iných krajín tak, ako aj my v SR, žiadame obyvateľov, aby spätne archivovali tieto správy, aj v printovej podobe, nakoľko budú v ďalšom konaní použité ako dôkaz.

 30. https://www.naturalnews.com/2021-05-11-florida-lawmakers-bill-total-ban-vaccine-passports.html
  Florida lawmakers pass bill banning vaccine passports in the state
  Zákonodarcovia na Floride schválili zákon zakazujúci vakcinačné pasy v štáte

 31. Ďalšia zaujímavá web stránka:
  https://medicaltyranny.com/ Medicínska tyrania

 32. https://www.naturalnews.com/2021-05-11-indian-hospital-100-patients-dead-covid-vaccine.html
  One Indian hospital saw 100 patients die after taking the covid vaccine
  V jednej Indickej nemocnici zomrelo 100 pacientov po prijatí covid vakcíny

 33. Jednoduchá

  ….Maroš ďakujem za ten návod na ten čaj z borov. ihličia, ja som si ho rovno odpísala do môjho pozn.bloku….milá ametyst, ten návod bol v minul.článku, skús pozrieť…je to výborná rada v súčasnej situácii……………………………………

  • Květa
   08/05/2021 at 9:36

   Zdroje pro jehličí
   Je tu jeden primární americký dodavatel (Etsy) pro jehličí (kromě sklizně vlastních), o kterém v tuto chvíli vím, se 3 výpisy kvality, každý od jiného divokého řemesla z východního pobřeží:
   https://www.etsy.com/listing/966522916/eastern-white-pine-needles-1-lb
   https://www.etsy.com/listing/728484784/blue-ridge-mountains-pine-needles
   https://www.etsy.com/listing/681617302/north-eastern-appalachian-white-pine-tea
   Tady je hlavní referenční odkaz pro nové divočiny, když zveřejní svou úrodu:
   https://www.etsy.com/listing/235866986/pine-needles-fresh-cut-or-dried
   Dávkování: 3 šálky denně nebo více jakékoli požadované síly (na základě množství jehel přidaných do francouzského lisu nebo konvice) s přibližně 1-3 lžícemi jehel na šálek téměř vroucí vody. Toto je udržovací dávka pro budování zdraví.
   Terapeuticky lze použít silnější množství jehel do vody. Pokud je pro váš systém příliš kyselý (díky vitamínu C), upravte jeho množství a doplňte čaj alkalizujícím jídlem a tmavě zelenými bylinkami nebo mořskou zeleninou.
   – – – Čaj proti spike proteinům SOTN Alternativní zprávy a komentáře
   Další způsob, jak se bránit Celý článek na SOTN

   Odpovedať

   Maroš
   08/05/2021 at 10:23

   Takto – už dávnejšie nejakí USA idioti nakrútili video, ako si Slováci likvidujú lesy tým, že pália borovičku z mladých výhonkov borovíc – neskutočná hovadina – ale nechcem o tom.

   Z borovice sa spracúvajú 1/ peľničky – toto vždy zbierali cukrári na výrobu peľových cukríkov a griláže, 2/ mladé zelené šišky, ktoré sa – nakrájané na kolieska – nakladajú do cukru, alebo alkoholu – a tento výluh potom ako liek – kvapky – na pľúcne ochorenia. Zlatokopi používali proti kurdějám /skorbut/ čaj z mladých výhonkov smrekov. Len ako tip.

   Tie borovicové KVETY – šišky – treba spracovať ako naozaj mladučké, lebo časom sa v nich hromadia živice a nerobí to dobrotu žalúdku.
   Odpovedať
   ametyst
   08/05/2021 at 11:15

   neviem, či to musia byť len práve mladé zelené šišky? .. u nás sa zbierajú mladé smrekové výhonky a tie sa prekladajú cukrom, alebo luhujú v alkohole za tým istým účelom ako ty píšeš.

   a kúpeľ z týchto mladých výhonkov je na posilnenie svalového tonusu, doporučený o.i. aj na svalovú atrofiu
   ———————————————————
   Senilita je sviňa – domov ešte trafíte?

Pridajte komentár

*