Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

OSN vyzýva ľudí, aby žili v chatrčiach z blata a slamy kvôli splneniu klimatických cieľov Agendy 2030


Print Friendly, PDF & Email

OSN vyzýva ľudí, aby žili v chatrčiach z blata a slamy kvôli splneniu klimatických cieľov Agendy 2030

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Globalistickí byrokrati v Organizácii spojených národov (OSN) vyzývajú verejnosť, aby žila v chatrčiach vyrobených z blata a slamy. Týmto opatrením sa má dosiahnuť splnenie cieľov globálnej iniciatívy nulového uhlíka (Net Zero) a Agendy 2030.

OSN v súčasnosti vydala novú správu stanovujúcu extrémne opatrenia, ktoré musia občania západných krajín prijať, aby splnili zelenú agendu globalistickej elity.

Na splnenie cieľov Net Zero je nutné dosiahnuť „nulové emisie uhlíka“ už v roku 2050, ako to diktuje OSN a Svetové ekonomické fórum (WEF). Od verejnosti sa preto požaduje, aby výrazne znížili kvalitu svojho života a začali sa prispôsobovať globalistickej vízii techno-komunistického utopizmu.

OSN trvá na tom, že tradične stavené domy (pálené tehly a železobetón) sú už neprijateľné a ľudia musia začať žiť v stavbách vyrobených z prírodných stavebných materiálov, vrátane bambusu, slamy a nepálených tehál z blata.

Podľa OSN musí svet prejsť na „regeneračné materiály“. Tieto postupy zahŕňajú používanie „eticky vyrobených“ nízkouhlíkových zemitých a biologických stavebných materiálov.

Stavebníctvo sa má vrátiť do minulosti

Správa sa vracia do polovice minulého storočia, keď veľká väčšina svetových kultúr stavala veľké budovy a mestá z pôvodných hlinených, kamenných a biologických materiálov ako napríklad drevo, trstina, slama a bambus.

Na rozdiel od moderných betónových, oceľových a sklenených budov, OSN tvrdí, že „masívne hlinené budovy sa udržiavali po stáročia s neporušenými štruktúrami“.

OSN predstavuje svoje plány v nedávno zverejnenej správe s názvom „Stavebné materiály a klíma: Vytváranie novej budúcnosti“.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Správa je jednou z množstva, ktoré sa nedávno objavili a začali navrhovať dramatické zmeny, ktoré bude potrebné vykonať, aby sa splnili globálne ciele „Net Zero“.

Podľa direktív Net Zero bude za menej ako 30 rokov zakázaných 80% svetovej energie vyrobenej z fosílnych palív.

Stavebný sektor je údajne zodpovedný za 37% „ľudských emisií“ plynov ako oxid uhličitý.

Pokrok v znižovaní tohto stavu si bude vyžadovať drastické opatrenia, pričom správa uvádza, že materiály ako betón, oceľ a hliník sa budú používať len vtedy, keď je to „absolútne nevyhnutné“.

Nie je prekvapením, že nikým nevolená OSN požaduje vo svojej správe o budovách legislatívne opatrenia a navrhuje, aby sa peniaze daňových poplatníkov použili na presadenie jej schém zelenej agendy.

Záver

Na presadenie plánov OSN pre bahenné chatrče budú potrebné „vládne stimuly, kampane na zvyšovanie povedomia a právne a regulačné rámce“, uvádza správa.

Systémy recyklácie stavebných materiálov majú tendenciu vyžadovať podobný druh podpory v rôznych krajinách, dodáva správa.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. a wifi pre mladých používateľov sociálnych sietí v tých chatrčiach bude?

  • Nech to veľké OSN to príde osobne povedať na slovensko. To sa nasmejeme, ako dopadnú. Vážená OSN. Choďte prosím vás príkladom. A ukážte nám všetkým ako budete žiť. Vy hovna v OSN si nedokážete zaviazať šnúrky na topánkach a idete niečo riešiť.

 2. Israismael

  Znova skoro spadol.. Vcera mal Biden blízko pádu pred jeho prejavom…. Zakopol na schodoch ale udržal sa .. stal sa z neho tarzan.. Ved pozrite!
  https://m.vk.com/video-70187376_456291445?list=6c8bba364775bf2a68&from=wall-70187376_6024076

  • Pozrela som videla som ako Biden skoro sa roztiahol na zem a urobil kotul v pred bol to pre starca akrobatický výkon &*

 3. oldmarxista pamprlik

  Nerozumiem co je na tom cudne. ved kapitalizme vzdy vecsina byvala v chatrciach a ku vsetkemu este aj 14 hodin robila. Co mu sa cudujete? Ako ocakavate ze kapitalizmus skonci? To je ono, pravda zvitazi nad lzou a nenavistou,

  • Kapitalizmus po vyčerpaní zdrojov prejde do fašizmu a ten môže mať rôzne ideologickú potravu/zámienku – napríklad známu vymyslenú smrteľnú hrozbu pre planétu a ľudstvo – globálne otepľovanie. A aby vymyslené globálne otepľovanie nezničilo planétu tak nám elity rádia a kážu: „Zabi sa a zachrániš planétu!“

 4. Chatrč zo slamy to nie ale taký ekobaračisko zo slamy, blata a ekomaterialov tak to áno, to už je iná….keby bol za prijateľnú cenu.
  Akurát, že firmy ktoré ho postavia zaň pýtajú viac než za modernú vilu z betónu/ytongu a skla. Vždy ma „pobaví“ keď v tv dávajú reportáže o „šikovných ľuďoch“, ktorí sa buď presťahovali na nimi (ale rukami firiem) zrekonštruovanú chatu, chalupu, zrub, drevenicu či usadlosť alebo si ju len kúpili a zrekonštruovali pre víkendový relax pretože sú vraj milovníci prírody a milujú prírodné materiály. Z tých reportáží to vyznieva ako keby si každý mohol dovoliť taký eko luxus, ako keby to bolo normálne a kto to nemá alebo sa nepustil do takej eko prestavby tak tomu sa buď to nepáči/nevidí v tom nič hodnotné alebo sa mu do toho nechce či dokonca nemá talent/vkus alebo nemá na to čas pretože pracuje v meste a nemôže/nechce meniť miesto kde pracuje.
  V takých ekostavbach, chalúpkach ohádzaných blatom je vrazených toľko peňazí, že by za to v stredne veľkom meste človek kúpil aspoň dva či tri byty.

 5. A znovu nás klamú, lebo pred 200 rokmi tu bola moderná civilizácia, ktorá mala domy kvalitnejšie ako my teraz a nie z blata a slamy. Táto civilizácia bola zničená jadrovou vojnou. To nám zabudli povedať. Odkaz som dával pred mesiacom.

  • Niečo som už o tom dosť rokov nazad na nete čítal ale v tom článku stál dátum tej vojny na rok 1886 alebo 1786 +- 5 rokov v oboch prípadoch presne neviem. Je aj také dlhšie video s názvom „Máš odvahu pohlédnou pravdě do očí???? – Cesta do pravěku““ ale už neviem kde bolo. Je toho na nete viac – o nejakej jadrovej vojne pred sto až tristo rokmi a zároveň o chladnom lete, skôr mrazivom lete ktoré nastalo po jadrovej vojne.
   ….a mám pocit, že o niečom takom raz špitol aj V.V. Pjajin cca 7 -8 rokov nazad.
   Každopádne sa muselo niečo veľké stať :

   https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://tadesco.org/mas-odvahu-pohlednout-pravde-do-oci-cesta-do-praveku/&ved=2ahUKEwifrPe3yPaBAxVwgP0HHS6tCuoQFnoECBgQAQ&usg=AOvVaw3zxBO94DM_uuasz38DLTBA

   Potopa?
   Další pátrání mne díky různým pátračům v Rusku, přivedlo na neuvěřitelné zjištění: Ruskem se musela přehnat záplavová vlna, která v bahně pohřbila ohromné množství obyvatel .Na prvních fotech je vidět zakopané města. Je to vše napříč celým Ruskem. Někteří říkají „Kulturní sloj“ druzí že se tak stavělo – dveře do země?? a jiní že si budovy sedají…V Rusku i s chodníkem??? , přidal jsem i slavný dům Melnikova, našel jsem ho totiž na dobových kresbách a na webu. Jako i při jiných výkopech mu chybí patro- Kdy se to stalo??? to nemůže být více než 300 let!! Jak je možné že o tom z minulosti nic nevíme, Vždyť je to napříč celým Ruskem!!!!!

   • Označuje sa to ako obdobie, keď „zem padala z neba“ – blato – v 18. storočí. Ruské zdroje.

    • Prosím Ťa, mohol by si napísať svoj názor na to o čom je vlastne poisťovňa Dôvera – prečo vznikla a o čom je jej skutočná nepokrytá činnosť a čo od nej môžeme (aké útoky voči VšZP a štátu) v blízkej budúcnosti očakávať?
     Známi, ktorí sú v nej poistení a boli/ležali v nemocnici sa vždy chválili že o bolo o nich nadštandardne postarané , mali zvlášť izbu kde boli buď sami alebo v menšom počte než na inej izbe „nacvakaní“ pacienti poistení v VšZP. Už pár rokov nazad mala Dôvera či skôr finančné skupiny za ňou nejaké úmysly potopiť VšZP a v skutočnosti ani neviem prečo sa to nepodarilo (vtedy ju podporil/zachránil štát (?) alebo niekto iný (?) a prečo?).
     Pripadá mi to rovnako ako keď sa cez malých novovzniknutých dodávateľov plynu/elektriny niekto snažil oslabiť pozíciu hlavného dodávateľa energií a ak by sa to podarilo tak by zdvihli ceny jak by sa im zachcelo, a určite to bolo nielen o tých ziskoch, ktoré by mali – teda aspoň tak som to pochopil.
     Keď vtáčika lapajú, pekne mu spievajú – taký mám z Dôvery pocit – proste nedobrý. Ale nikomu nedokážem vysvetliť prečo by nemal byť taký nadšený z toho, že sa oň v nemocnici postarajú viac než o poistencov poistených v VšZP, naviac keď Dôvera už dlhší čas funguje bez výraznejších výkyvov a mediálnych škralupov a VšZP bola/je v tv/médiách stále očierňovaná hlavne kvôli dlhom a jej manažmentu, ktorý vraj zle hospodáril ale to už sú pre mňa propagandisti presvedčiví jak s tými ich správami o okrajine a vlastne všetkom ale niektorí ľudia im to žerú a na VšZP stále brblú.

     • Ja som v Dôvere. Pôvodne to bola poisťovňa Apollo, ktorá vznikla ako poisťovňa Slovnaftu a chemického priemyslu – čo podľa mňa malo logiku v špecifikácii zdravotných problémov v takýchto prostrediach. Dnes už na takejto argumentácii nezáleží – klientov majú odvšadiaľ.

      https://www.sme.sk › c › 2344735 › chemicka-zdravotna-poistovna-apollo.html
      Chemická zdravotná poisťovňa Apollo – http://www.sme.sk
      Základné údaje okolo 475-tisíc poistencov, vznikla v roku 1994, neštátna poisťovňa, zriaďovateľmi sú Slovnaft, a. s., Bratislava, Nafta, a. s., Gbely a Matador, a. s., Púchov, web: http://www.apollo.sk, vydáva časopis Apollo svet. Prihlásenie do poisťovne

      https://poistovne.sk › apollo-dovera-sideria-istota-sa-zlucia
      Apollo, Dôvera, Sidéria-Istota sa zlúčia | poistovne.sk
      Apollo, Dôvera, Sidéria-Istota sa zlúčia. V súčasnosti na Slovensku pôsobí päť zdravotných poisťovní – Všeobecná zdravotná, Spoločná, Apollo, Dôvera a Sidéria-Istota. Generálny riaditeľ Asociácie zamestnávateľských zväzov a združení SR František Bruckmayer. ROZHOVOR PRE PRÁCU s FRANTIŠKOM BRUCKMAYEROM …
      ———————————
      Možný útok na Dôveru vidím zo strany tých, ktorým sa nedarí sprivatizovať VZP, resp. chcú už dopredu zlikvidovať konkurenciu, ak by sa im to podarilo. Za všetkým hľadaj zmrda Sulíka, lebo toto je jedna z jeho úloh.

      Osobne som za jedinú štátnu zdravotnú poisťovňu a jedinú sociálnu poisťovňu.
      Žiadna konkurencia v tomto prostredí neprináša bonus pre klientov, pretože štátny aparát je skorumpovaný a negatívne zasahuje tak do súkromného, aj do štátneho sektoru a zároveň nenesie dôsledky za nič. Plná privatizácia by bola katastrofou – to skončí len a len tunelom a likvidáciou sociálnej a zdravotnej bezpečnosti. Však ale o to ide tým, ktorých záujmy Sulík presadzuje. Sulík neustále argumentuje, že štát nedokáže spravovať verejné financie, hoci to – uzavretý pred rozvratným svetom – dokázal 40 rokov. Ak štát majú riadiť idioti a ich nekompetentní nominanti – tak cielene spravovať nedokážu – tí konkrétni. Už som tu dávno spomínal, ako v časoch začínajúceho rozvratu, ešte v roku 1990 navrhli vtedy konkrétni legislatívci /jeden z nich – Čič už je mŕtvy, F ešte žije/, aby bol z legislatívy odstránený pojem SOCIALISTICKÉ VLASTNÍCTVO – keďže sme oficiálne prestali byť socialistickou republikou. Ale títo zmrdi už nenavrhli toto nahradiť pojmom ŠTÁTNE vlastníctvo. V dôsledkoch tak ani jeden riaditeľ už nemal povinnosť chrániť „socialistické“ štátne vlastníctvo – za čo by im v minulosti – za dieru v plote – hrozilo 10 rokov basy! A dnes ani zaboha „nevieme“, lebo oni nechcú do legislatívy presadiť hmotnú zodpovednosť politikov a úradníkov za škody nimi napáchané. Nosatí a spol. si tu vybudovali beztrestnosť! Tresty sú len pre tých, ktorí chodia na ryby bez povolenky. Pre štátnych kleptomanov a biele goliere nie!

      Odbočím – pozorne sledujte, koho poveria riadením ministerstva kultúry SR, lebo od toho závisí, či budú mať nosatí a liberálni rozvratníci „kľud na pokračovanie v práci“!

  • Nevadi daj to tu Este raz.

  • Stačí si požičať knižky ako : Zakázaná archeológia, Zakázaná história a iné a zistíte na foto ( ešte ani internet nebol a písalo sa o tom), že tu bolo viac jadrových konfliktov, blato bolo po celej Európe, nie len v Rusku, že to všetko vlastne bolo troška inak a že je to všetko ešte troška dosť inak…

   …alebo sa naučte pozerať do minulosti nie v TV, ale na inej frekvencii, ako vysielajú mainstream média.

   • seneca, Vladimír – ako ho poznám – nesleduje ani rozhlas, ani televíziu a tobôž mainstream… médiám nedôveruje a na počúvanie ich drístov nemá ani čas.

    …a, čo sa týka prívržencov Bádateľa – toto je mienkotvorná stránka, nie vypovedanie zaručenej Pravdy – tú predsa nepozná z nás pešiakov NIKTO. Ak by ju čírou náhodou z nás tzv. „oviec“ niekto odhalil, už by dávno bol na zozname nezvestných osôb. Však prečo bol zavraždený Pravý Ježiš? (Ten Ježiš, bez prívlastku „kristus“ – nie jeho falošná židovská náhrada. Ten Ježiš, ktorý mal iba mimozemsáho Otca; matku nemal; však bol „odpočiatku“ – a nie kristus, ktorý mal matku židovku, a otec žiadny…)
    Nám „ovciam“ zaručené informácie na tejto prehnitej planéte neposkytne NIKTO! Pravdu pevne drží v rukách sion – a beda tomu, kto by ju (a ešte celú!) odhalil.

    • Emily

     Iba ak sa stane človek veľmi populárny v médiach ( J.Lenon, M.Jackson, nejaká kapacita fakt uznávaná a začne rozprávať a ani nemusí „pravdu“) pre masy, potom začnú pracovať najprv na diskreditácií a potom na odstránení.

     Nejaký Bádateľ je pre nich absolútne zanedbateľný. Ak by človek začal vo veľkom šíriť technológie voľnej energie a podobné srandy, vedia zamerať, aj keď to máte doma a nechajú Vás na pokoji, ale keby s tým lezete von, tak s Vami upracú bez problémov aj lietadlo. Najprv to od Vás budú chcieť kúpiť s podmienkou, že budete ticho, poprípade navrhnú spoluprácu, a keď sa neprispôsobíte, tak až potom „vybavia nejakú nehodu“.

     A tak je to aj s politikmi v mini štátoch, ako sme my. Máš účet v banke a „poctivé prašule svoje“ ? Kto z politikov sa bude sťažovať, že mu banky ukradli „poctivo nakradnuté“ milióny ?

     A sme doma…

     A Pravda ? Aj Ježiš mlčal…

     Každý bude veriť takej pravde, aká mu bude vyhovovať a akej je schopný porozumieť. Pred 30. rokmi (50., 100., 6000., 100 000. rokmi) už kvantoví bádatelia vedeli temer všetko čo dnes a ja som na čundroch spieval trampské piesne pri ohni a pil Veľkopopovické, Prazdroj, Krušovice, Budvar, Radegast, Kelta, Šariš aj Bažant mi chutil a domácu domovinu (aj keď kvalitnú) a ani páru otázky života, vesmíru a vúbec.

     Zažíval som síce zaujímavé veci, ale nevenoval som im pozornosť, až kým som “ náhodou“ nestretol pár zaujímavých ľudí a Tí ma “ zobudili „. A to už bola iná muzika !!! To je už pre väčšinu v žánri Sci-Fi, alebo nemožné. Ale, keď zažije na vlastnej skúsenosti, na vlastné oči, na vlastnom tele, to je iné.

     A to je ešte stále temer nič oproti tomu všetkému, čo tu okolo Nás existuje, deje sa ( samo ?, len tak ?) to je každodenný zázrak zázrakov… no prosto úžasné.

     A kto čo chce, to aj vidí a zažíva.

     Skrze čoho sa ovládajú ľudia ? Peniaze, moc, chamtivosť, strach. Ak by ľudia začali inak fungovať (mali POZNANIE) na iných princípoch, mohol by ich niekto ovládať ? A preto beží škola, taká aká beží. Potrebuje stredoškolák učiteľa z prvého ročníka ? Akých učiteľov (politikov) si ľudia volia ? Presne to, čo s nimi rezonuje a tak potom aj škola beží.

     Chlapík zaujímavo hovoril : “ V dome môjho Otca je mnoho príbytkov“. Koľko je vesmírov, planét, civilizácií takmer v nekonečne ?

     Neverte ani mne, overujte, preverujte, dumajte a zo srdca poctivo a radostne žite…lebo sa to „oplatí“ , ale neobchodujte s …

     • Miroslav Čižmár

      Komu Boh dá, tomu ani žid nevezme. Môj pes vie len štekať, hrýzť a vrtieť chvostom. To mu stačí ku šťastiu. Komu je viac dané, od toho bude viac žiadané.

      Podľa Verlindeho teórie gravitácie je pomer medzi objemovou a povrchovou zložkou informácie závislý od hustoty prostredia, čiže od zakrivenosti časopriestoru. V strede galaxie je najvyšší a v medzigalaktickom priestore najnižší. V medzigalaktickom priestore sa dajú čítať také informácie v objemovej štruktúre hmoty, aké sa nedajú čítať v prostredí Zeme. O vesmíre viac nevieme než vieme. Museli by sme sa tam ísť pozrieť, aby sme to preskúmali. Možno sú tam jemnohmotné svety, v ktorých žijú jemnohmotné bytosti. Možno mal Henoch pravdu v opise nebies.

     • seneca,

      kopírujem: „…A Pravda ? Aj Ježiš mlčal…“

      – to akože vážne?? Veď Ježiš bol odsúdený Rímom za skandovania židovského národa práve preto, že NEmlčal! On – naopak – rozprával! Hovoril to, čo ani jedna, ani druhá strana nechcela počuť – a preto musel zomrieť. Teda len a len preto, aby umlčali pre nich nepohodlnú Pravdu!

      Ján 12:47
      EVANJELIUM PODĽA JÁNA

      Verš v kontexte:
      „…46 Ja som prišiel svet­lo na svet, aby ni­kto, kto verí vo mňa, nezos­tal vo tme. 47 A keby nie­kto počul moje slová a ne­uveril by, ja ho ne­súdim, lebo som ne­prišiel na­to, aby som súdil svet, ale aby som spasil svet.“

     • seneca,

      až teraz si uvedomujem, ako krásne aj z uvedeného citátu (zaznamenaného v ev. Jána 12:47) vidieť, že NADpozemský (neprajníkmi Pravdy odprataný) Ježiš nemá absolútne nič spoločné s jeho falošným, do troch dní vykonštruovaným „nasledovníkom“ – žido-sionským kristom, a teda ani so súdiacim a neustále chorobami nás trestajúcim bohom sionu.
      Opakujem: Nadpozemský Stvoriteľ Otec nie je pozemský „boh“ sionu. A narýchlo, do troch dní vyfalzifikovaný pozemský židovský kristus nie je nadpozemský Ježiš.
      Záver: Všetky náboženstvá sveta sú Podvod. A tzv. „covid“, slúžiaci ako zásterka či návnada dotlačiť ľudí k čipovaniu, je už na celom svete odhalený. Hádam nepredpokladáme, že aktérom tohoto morbídneho masakru je láskyplný Stvoriteľ Otec, alebo jeho syn Ježiš, ktorý svoj život za Pravdu a Lásku k ľudstvu položil. Alebo áno?

   • A ty si myslíš, že knihy, ktoré si čítal píšu len pravdu? Tiež som čítal stovky kníh rôzneho žánru od rôznych autorov z rôznych kútov planéty. Knihy niekto vydáva, prekladá a niekto schvaľuje a tým aj uprednostňuje niektoré informácie pred inými. Držím sa hlavne faktov, čo sa nedá dokázať tomu len tak neuverím. Fakty ma vedia presvedčiť, ale napísané písmenká a vytlačené obrázky nie.

    • Marek Kosice

     Vladimir : pre niektore ovce napisane slova zarucenymi faktami, ak su napisane v Biblii, Korane…

     • Marek ešte aj v tých knihách, ktoré spomínaš sa dá nájsť kúsok pravdy, ale…

    • Asi reakcia na môj príspevok od Vladimíra.

     Ja dávam informácie, odkazy (sem tam sa snažím o humor, odľahčenie témy, každý má nejaký svoj štýl), ale nikdy som nepísal, že to je to jediné pravdivé. A ani v knihách. Ani náhodou a ani pod vodou. Práve som niekoľko krát písal, že som si kúpil knihy v angličtine, nemčine a porovnával obsah prekladu a prekladatelia nepochopili, čo prekladajú. Napríklad Edgar Cayce a jeho knihy, sú tam určité nedostatky. Alebo Upanišády v angličtine čo prekladal španiel, angličan a ind s komentárom. No ktoré asi najlepšie ?

     Aj liek, bylinka, homeopatia, doporučenie, rada u jedného zafunguje a u iného na to isté inak alebo vôbec nie. Všetko je individuálne, každý je individuálny. Praskla mi pri práci platnička ( výhrez 14mm v miešnom kanáli) a nezaberalo mi absolútne nič od bolesti, nič. Išiel som na reverz domov z nemocnice a to som bol zdravotník a všetci moji kamaráti lekári aj iní lekári (a dobrí odborníci) v snahe mi pomôcť , že som sa totálne zbláznil, že ostanem na vozíku bez operácie. A neostal som. Bol som u môjho učiteľa, akože bývalého „liečiteľa“ a ten mi povedal, že si to mám sám „nájsť“ (bylinky a čo s tým), akurát mi povedal, že neostanem na vozíku, pokiaľ budem na „sebe pracovať“ a on mi to potom potvrdí, či je to ok.

     A určite nebudem nikoho presviedčať, nech urobí to isté čo ja. Aj keď je to fakt. Aj fakty sú fakty a pre niekoho ani to nemá význam a hodnotu.

     Známa čo prekladala jednu zaujímavú knihu, bola pozvaná autorom na mesiac, aby ju spoznal a overil si, či rozumieme téme, aby to bolo preložené správne. Hradil jej letenku aj celý pobyt.

     A práve na autorov, ktorý tvrdia, že oni majú jediný patent na „pravdu“ si dávam pozor !

     Prečítať, vypočuť, pozrieť, neveriť, preveriť, dumať, pracovať na sebe…to sa už tiež ale tuším opakujem.

     V pohode nech si každý verí, alebo neverí čomu chce…život a čas dajú odpovede. Každému z nás.

     • Výborná reakcia. Ak máš ešte nedoliečené platničky, dobrý kamarát mal podľa tvojho popisu možno to isté ako ty a pomohlo mu cvičenie joga.

 6. Takže sme sa po 1000000 rokoch dostali okľukou na začiatok. Vytvorili sme civilizáciu, vedu, matiku, fyziku, biológiu, kapitalizmus, socializmus a ostatné vymoženosti, aby sme došli do bodu, že musíme žiť v jaskyni a nič nevlastniť aby sme boli šťastní a vôbec prežili…

 7. Voľne žijúce zvieratá vedia, čo majú jesť, piť, z čoho a ako si postaviť zdravý príbytok, v ktorom dokážu každoročne zdravo vychovať aj ochrániť svoje potomstvo. Sú krásne, zdravé, koncentrované…
  A človek? Už od svojho počatia a neskôr aj príchodu na tento, zvrátenými silami ovládaný svet, je neustále poškodzovaný čoraz nahlavupostavenejšími lekárskymi praktikami a – žiaľ – aj vlastnými nevedomými rodičmi, ktorých taktiež pošramotili – nadbytočnou a rozumovo zvrátenou činnosťou – ich rodičia + poslušné bieloplašťové skackadlá farmakobiznisu…ale aj iné, dôveru strácajúce inštitúcie.
  Prečo sa boh sionu ruinovaním zdravia (duševného aj telesného) zameral práve na človeka? Mám pocit, že preto, lebo iba my ľudia mu vidíme do karát a sme schopní – aj verejne – demaskovať jeho falošnú a bezcitnú hru. Na rozdiel od zvierat už nie sme až tak inštinktívne založení, no postupne sa nám – a to každým dňom viac a viac – otvárajú oči: dnes už nie my, ale boh sionu so svojimi skafandrovými poslušnými otrokmi – je nahý. A veru – má sa za čo hanbiť!

  • Áno Emily zvieratá majú stále 6 zmyslov, ale väčšina ľudí pomocou vakcín a nezdravého životného štýlu prišla o inštinkty a nie je schopná v divej prírode prežiť.

   • Človek má podľa ruského výskumu 18 zmyslov – len sú blokované. Ide tak o vnímanie iného priestoru, ako aj o vnímanie tejto reality – ale inými orgánmi v našom tele..

    • Niekedy som mával pocit, že mi vonia nejaká farba – napr. vonia červená farba a inak zelená alebo som mal zvláštnu chuť na jazyku keď som videl žltú alebo inú farbu. Potom som raz po tom pátral či to niektorí ľudia už zažili – či to niesú len moje výmysly/fantasmagorie ale potom som naozaj narazil na také komentáre a články na nete cca v roku 2007 a na pojem SYNESTETIKA.

     Potom som nezávisle na tom hľadaní ešte narazil na článok – výpoveď nejakého týraného človeka keď v podstate po dlhom týraní inou osobou už zomieral ale ako zázrakom sa z nakoniec ostal nažive lebo ho trýznitel nechal nažive – nedorazil ho.
     Vo výpovedi preživšieho bolo, že v stave keď už akoby odchádzal zo sveta sa mu všetky zmysly začali miešať v jeden a potom zas akoby rozcčlenovať na tých päť ktoré poznáme. Potom zasa vnímal akoby čuchom videl, chuťou počul a pod. A tak ma v súvislosti s tým napadá keď aj mne sa to vnímanie okolia zmyslami miešalo (i keď nie v stave pred smrťou) voňala alebo chutila nejaká farba – že tie zmysly sú čisto len nástroje ale to čo ich ovláda či v nich žije je len jedno jediné a živé – vedomie či duch.

     • Civilizace dokáže výborně zablokovat ty „nadsmysly.V knížce o australských domorodcích bylo uvedeno,že pokud někteří jedinci odešli od svého kmene do civilizace,tak přišli o své mimismyslové vnímání.Trest přírody nebo nějakého jejich boha.
      I to může být jedním z důvodů,proč vyspělé civilizace končí.

     • Achnaton

      A uveríte, že farby nielen voňajú, ale aj vydávajú tóny, zvuky, tak ako je farebná aura okolo všetkého, že myšlienky vytvárajú farby, nielen telo ako také, že myšlienky môžu smrdieť, aj keď je človek umytý a navoňaný, že vzduch obsahuje okrem iného dokonca strieborný, zlatý alebo biely svit pre niekoho viditeľný a pre niekoho nie ?
      A čo všetko ešte ani nemáme stále šajn.

      Pre niekoho fakty, pre niekoho bludy.

      Možno ste to už videli, možno nie, ale oplatí sa pozrieť.

      https://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU

      A človek nemusí zažiť takéto veci, len pri zdravotných „nehodách“, alebo pri skratkách tipu ajuhaska, houbičky a iné.

    • Maroš mám sa čo učiť, zatiaľ som zistil iba 8 zmyslov a 25 nadzmyslov, a možno to mám iba zle pomenované.

   • Marek Kosice

    Vladimir : „Jasne“…zvierata maju 6 zmyslov, a preto sa vdaka siestemu zmyslu divoke zviera neboji cloveka, ktory s nim nema zle umysly…. (ironia)

 8. svatoslav butora

  Dobre zorganizovaný nazi-gang sa prebojoval do mocenských pozícií a protože …
  … Bonie a Clyde si neměli co koupit a proto začli loupit jako posedlí…
  prostredníctvom sparchantelej OSN a WHO a WEF v mene krásnej lepšej šťastnej budúcnosti doporučujú to najlepšie, čo splodili ich nazi-mozgy celému Svetu Ľudí, nad ktorým chcú títo ekologickí nazi- gangstri vládnuť.

 9. Nás táto sionsekta, ktorej sa podarilo ovládnuť takmer celú planétu od Arktídy po Antarktídu chcú poslať do slamených a hlinených domčekov a oni si budú z našej práce užívať nadpozemský štýl života. Nám sa to už čoskoro podarí zmeniť a z ľudských dejín zmizne sionizmus.

 10. Evropa vpustila příliš mnoho imigrantů, říká Henry Kissinger v souvislosti s demonstracemi podporujícími Hamás na celém kontinentu

  Demonstrace podporující Hamás ukazují, že Evropské národy včetně Německa udělaly „vážnou chybu“, a kontinent by se měl obávat budoucích nájezdů na své vlastní obyvatele, pokud nebude tato myšlenka rychle potlačena, varuje Henry Kissinger.

  https://aktax.cz/evropa-vpustila-prilis-mnoho-imigrantu-rika-henry-kissinger-v-souvislosti-s-demonstracemi-podporujicimi-hamas-na-celem-kontinentu/

  • Ten židosatanojašter reprezentuje globalistov, ktorých je to plán – čiže dopredu predikuje to, čo bude, lebo to naplánovali oni!

 11. Máme starý kamenný dům a jsme v něm spokojeni. Staré stavby „mají duši“, zatímco většina novostaveb je energeticky mrtvá a navíc se staví spousta příšerných architektonických paskvilů, i na území národních parků. S tím je potřeba něco udělat.

  • Lebo ten kameň má pamäť o histórii Zeme. Kto sa hlbšie zaoberal tepelnými vlastnosťami domov – tak najlepšou izoláciou je hrubý múr – z kameňa alebo plnej tehly – aspoň pol metra hrubý. Liaty betón. Žiadne sendiče oblepené polystyrénom. Určite by som nechcel bývať v drevenom dome – ten nevykúriš. Z toho dôvodu starí nahrubo omietli drevenicu aj zvnútra aj zvonku, ale keď vyhaslo – kosa bola aj tak. V Nemecku majú obrovský problém s plesňami v drevených eko-domoch! A to tu nežijú termity.

   Zmrdi prosto nechcú, aby môj dom bol môj HRAD! Čo je to za dom, ktorý sa dá prestreliť samopalom!

  • Genius loci

 12. Izraelská brutální válka v Gaze vyhnala z domovů více než 260 000 Palestinců, srovnala se zemí mešity a zabila přes 1 700 nevinných Palestinců. Pokrytecké Západní země, které se často ohánějí pláštíkem míru, se odmítají postavit nezákonné okupaci a pohnat rozsáhlou brutalitu k odpovědnosti.

  https://aktax.cz/izraelske-valecne-zlociny-a-pokrytectvi-zapadu-v-gaze/

 13. Začínam mať pocit, že čím viac sa budú samovyvolení snažiť zo všetkých síl nás neustále všeličím ponižovať (napr. príbytkami z blata a slamy), tým viac nám nakoniec nechtiac pomôžu. Blato aj slama sú prírodné, odolné a priedušné materiály; okrem toho, že umožňujú prestup kyslíka, možno aj blokujú zhubnú činnosť nanofrekvencií… veď čo všetko my o pôvodných materiáloch vieme? Od narodenia nás bieli anjeli očkujú sajrajtom, po celý život (od jasiel či materskej školy) pchajú do nás tepelne zdevastované mlieko (a to iného, a hlavne nevhodného!) cicavca, sypú nám do hláv čím ďalej, tým väčšie bludy – až nám nakoniec oni sami nechtiac otvorili oči.
  Ježiš – podľa záznamov v biblii – liečil (zrejme duchovnú) slepotu „pľuvancami na zem“, resp. blatom. Aj tento ich obraz – zámerne dehonestujúci Ježiša – môže ukrývať aj hlbší význam. Nakoniec – hlina aj sliny sú liečivé. A v jednoduchosti je sila + múdrosť, a teda aj zdravie.

  • To je sice hezké, ale bydlet se v tom nedá. Chudí Afričané tak bydlí, ale nejsou z toho nadšení a to z nich není zima.

   • Chudobných Afričanov by som poslala bývať do bytovky z betónu a s plastovými oknami (ideálne s pevnými), kde by im „vetranie“ zabezpečovala len klimatizácia: po niekoľkých dňoch by sa možno potili viac, ako na Sahare. Nie z horúčavy, ale zásluhou celkového oslabenia organizmu z nedostatku čerstvého vzduchu.
    Niet nad prapôvodné, výlučne prírodné materiály (aj potraviny). Zdravie, krása a koncentrácia divo žijúcich zvierat to potvrdzuje.

 14. Keď poštípe osa, ovad, sršen, včela skvele zaberá blato, hneď aplikovať, zmierňuje bolesť aj opuch. Sliny jednoznačne antiseptikum do určitej miery, povrchové rany sa v prípade nedostupnosti kľudne môžu aj čerstvou urinou vypláchnuť. Otvorené zlomeniny nie. Tam ani zem a blato nepoužívať.

  • Není bláto jako bláto .Musí být prosto všech chemikálií,takže kutat do hloubky .Zábal z jílu vytahuje jedy z těla ven.

  • Na poštipnutie včelou a proti včeliemi jedu jednoznačne – s okamžitým účinkom – kyselina jantárová, ktorú obsahujú nedozreté jabĺčka /dozrievaním sa mení na kys. jablčnú/ – nejde o ich kyselosť, ale o nedozretosť – nájdu sa všade na jabloniach – aj pri dozretej úrode.

   Kúsok odhryznúť alebo nožíkom odrezať, postláčať a uvoľniť šťavu, priložiť na miesto pichnutia – predtým odstrániť žihadlo s jedovým váčkom. Do minúty je bolesť preč a zastaví sa reakcia na jed. Kyselinu jantárovú dostať aj v lekárni – veľmi užitočná – aj pre alergikov na včelý jed! Tabletku nasliniť a priloťiť – alergici zároveň prehltnúť. Je to účinnejšie ako len adrenalín – ten len bráni upadnutiu do komy, ale nie neutralizácii jedu.
   https://www.herbatica.sk/kyselina-jantarova/

   S blatom chote do píščan! A najprv si naštudujte íly – oxidované a redukované.

   • Veľmi dobre na poštípanie žihadlom zaberá aj prekrojená cibuľa.

    • ..zaberá aj nejaká ťažká robota, napríklad ručne prenášať/nakladať/vykladať betónové „kocky“ 50×50 CM alebo orať – držať pluh za koňom keď je zem ubitá a s človekom to hádže ako s handrou i keď váži metrák…..koľkokrát som pri ťažkej drine zabudol aj na štipnutie aj dvoch či troch včiel či ôs aj štyroch. Alebo keď som niečo zváral a ponáhľal som sa ..a v starých profiloch boli ubytované osy a dali mi nakladačku…alebo som sa chytil zvaru po zváraní keď by som sa zabudol…
     .. nejaký ten zásah od hmyzu…kašľať naň, ideme ďalej, kašľať aj na celé osy či včely aj s ich štípancami pokiaľ ich je pár, človek si zanadáva, chvíľu vydrží – premôže sa, pišúcha rany a zabudne na bolesť.. sústredí sa na prácu alebo dokonca aj na zábavu pokračuje v nej. Alebo keď sa udrie, popálli, poreže, pichne….netreba hneď všetko dezinfikovať a dávať si pauzu z šoku lebo sa do dostane hneď do stavu, že ho to psychicky vyradí a žiada sa mu všetkého nechať a až strašne nadmieru sa o seba starať.
     Veru tak je ako píšem…“no čo budem nadmieru fajnový no nie?“.

 15. Treba ísť príkladom a budovu OSN postaviť z takých materiálov. Do nej presťahovať tých debilov a terajšiu budovu ekologicky zrecyklovať!

 16. Ať si v tom bydlí sami. My se jich nesmíme bát. Jinak dopadneme velmi špatně. Budeme živořit v bídě, neustálém strachu, v zimě budeme mrznout, pod kontrolou a budeme jen přežívat. To už opravdu nemáme co ztratit. A podle toho bychom měli jednat.

  • Však to by chceli dosiahnút aby sme sa ich báli boli v strachu a pod strachom žili živorili v zime mrzli a žrali hmyz vyzerá to tak, že špatne dopadneme boli pod kontrolou a držali hubu a krok horšie ako ovce

 17. Hlavne, keď tie chatrče zo slamy a blata požadujú pre ľudí tí, ktorí sami žijú v mramorových palácoch, lietajú po celom svete na súkromných tryskáčoch, zimu prežívajú na lyžovačkách v prekúrených vysokohorských apartmánoch, vyžierajúc kvalitné hovädzie steaky, počas leta sa váľajú niekde v Dubaji – v prepychových klimatizovaných hoteloch a to ešte špeciálne pre nich – na umelo „vyrobených“ – ostrovoch, prípadne sa plavia na svojich poschodových stá-miliónových jachtách po svetových moriach a oceánoch (samozrejme s „0–ovou uhlíkovou stopou“).

  P.S: 1 – Ešte aj v tom Dubaji si len tak – z plezíru – nechali postaviť lyžiarske stredisko priamo v púšti.

  P.S: 2 -Také prosté z ich strany: vodu kážu a sami franzúzske Champagno – od rána do noci – chlastajú..

  P.S: 3 – Ale aj IM – sa už slučka – priťahuje..

  • Tak, práve v tejto chvíli som narazila na článok od Jakova Kedmiho, ktorý by mohol nadväzovať na môj predchádzajúci koment, konkrétne na P.S.3 – „Ale aj IM – sa už slučka – priťahuje..“

   P.S: Vzhľadom k tomu, že sa jedná o pomerne relevantný geopolitický obsah textu, dovolím si ho uviesť tu v plnom znení:

   „PUTIN SE PŘIPRAVUJE NA KATASTROFU, KTEROU UŽ NELZE ZVRÁTIT!“

   Ruský prezident Vladimir Putin již dlouhou dobu otevřeně mluví o nevyhnutelném kolapsu globálního dolarového systému. Je jediným světovým lídrem, který se nebojí tento problém přiblížit veřejnosti a diskutovat o něm na jakékoli mezinárodní platformě. Kedmi podotýká, že ruský vůdce nadcházející katastrofu nejen čeká, ale také se na ni aktivně připravuje. To je způsobeno tím, že vychází ze skutečnosti, že blížící se kataklyzma již nelze vrátit zpět.

   Nicméně snaha USA za každou cenu, všemi pravdami i nepravostmi, všemi dostupnými metodami a způsoby, jak si udržet status hegemona, neumožnila této zemi včas vyvodit správné závěry, správně vyhodnotit situaci a své vyhlídky s cílem předem změnit svou vnitřní i zahraniční politiku správným směrem. Právě to způsobilo katastrofu nevratnou. Tak například na začátku nultých let tak Amerika mohla přistoupit ke sladění nového bezpečnostního konceptu.
   Putin to navrhl udělat už velmi dávno. Vyzval k rozdělení oblastí odpovědnosti za udržování pořádku na všech kontinentech mezi vedoucí mocnosti, aby nejmocnější země mohly udržovat stabilitu a rovnováhu mezi různými regiony planety.

   Tímto způsobem by se zátěž mohla rovnoměrně rozložit mezi nejvyspělejší země. Ale Spojené státy nechtěly tento nápad zvážit před Putinem, nechtěly se dělit o část své hegemonie a snižovat svůj vliv na celý svět, a proto nadále navyšovaly rozpočet Pentagonu a také začaly utrácet obrovské množství peněz na udržování infrastruktury jejich zahraničněpolitického vlivu. K zajištění fungování globálního dolarového systému bylo také zapotřebí obrovské množství finančních prostředků.

   Všechny tyto aspekty nakonec vedly k tomu, že se Spojené státy přetížily. Vzali si toho na sebe příliš mnoho. Kedmi poznamenal, že to bylo Putinovi jasné již na začátku roku 2007, kdy pronesl svůj slavný projev v Mnichově. Už tehdy bylo jasné, že Američané se s rolí světového četníka sami nevypořádají a v důsledku neúspěšných pokusů udržet si vliv ve všech koutech planety se prostě dostanou do ekonomické propasti.

   Co bude dál, také Putin předem předpověděl. Ruský vůdce velmi jasně popsal budoucí události. Katastrofa, kterou už nelze vrátit, začne v samotných Spojených státech. Jejím spouštěčem bude ztráta schopnosti americké vlády splácet svůj gigantický státní dluh. Stane se tak v době, kdy budou platby úroků pro americké úřady nedostupné. A to se určitě stane a je to naprosto jisté, protože státní dluh USA jen roste, neklesá, a to se děje s neustálým zrychlováním. To znamená, že se zvyšují i úroky, které je třeba z tohoto dluhu zaplatit. V určitém okamžiku se stanou tak velkými, že americká vláda bude jednoduše nucena opustit své závazky. A to bude první krok ke kolapsu.

   Pak všechny země na planetě, které mají v držení dolary, když viděly, co se stalo v USA, rychle začnou odmítat používat tuto měnu, a to je přesně to, na čem je založen celý blahobyt země – na výměně bezcenného řezaného papíru za skutečné hmotné předměty a zdroje. Poté Spojené státy začnou ztrácet svůj politický vliv po celém světě.

   A nejnebezpečnější etapa nadcházející katastrofy, kterou již nelze zvrátit, bude okamžik, kdy se americké vedení rozhodne udržet si svou hegemonii silou za každou cenu. Pak začne poslední fáze kataklyzmatu. Američané začnou vyvolávat střety ve všech oblastech planety v naději, že se zvýší poptávka po dolaru a že lídři všech zemí budou chtít hledat ochranu u Spojených států. Ale nic z toho nebude. V každém případě Američané ztratí hegemonii ze svých rukou. Ale jaké náklady ponese zbytek lidstva, je jiná a otevřená otázka. S největší pravděpodobností budou velmi velké, protože Američané se nebudou chtít tak snadno rozloučit se svým postavením, které jim dává bezstarostnou existenci a moc. Budou o ně bojovat. A nebudou se starat o důsledky, protože pro ně cíl vždy ospravedlňoval prostředky k jeho dosažení.

   Přesně na takovou katastrofu se Putin připravuje. Chápe, že to již nelze zrušit, že se to definitivně stane, a proto musí být Rusko na příchod této výzvy připraveno.

   Celý článok tu:
   https://cz24.news/jakov-kedmi-putin-se-pripravuje-na-katastrofu-kterou-uz-nelze-zvratit/

  • K môjmu komentu k P.S.2 – vyššie:

   Ešte som si spomenula na (už) včerajší (17.10.2023) nákupný „zážitok“ v Kauflande, kde som robila taký trochu väčší nákup, aby som aspoň 10 dní nemusela vstúpiť do obchodu. V Kauflande preto, lebo tam som mohla kúpiť žrádlo (zrno) pre moje dve korely.
   Pointa veci a to sa chcem opýtať vás, či máte rovnaké skúsenosti, ako som mala ja dnes. Pri platbe za potraviny v určitej sume, mi pokladníčka zadarmo posunula v škatuli 4 fľaše šampanského de Luxe s tým, že som nevedela najskôr, či to patrí mne, alebo pánovi za mnou, cítila som sa veľmi divne, keď som si ich nakladala do vozíka a radšej som rýchlo upalovala z obchodu, lebo som fakt netušila, vo co go.. Ja žiadne letáky so zľavami nesledujem, takže v tomto som out. Ale – nikto za mnou nekričal, že – „pani, vráťte prosím to šampanské, nepatrí vám..“

   Mhm. Včera tu píšem na web, ako svetoví zbohatlíci chlastajú šampanské od rána do večera a na druhý deň mi Život odprezentuje, že – „NIET NAD čistú VODU, ktorá ma drží nad vodou“.. Že ani to šampanské nemusí byť až taká grácia.. Môžem ho podarovať v rodine k narodeninám, ev. na Silvestra..

   Iba som chcela podčiarknúť, akým systémom u mňa funguje Vesmír. Mnoho-krát to už beriem ako samozrejmosť, pretože tak to je.. Čo – aké myšlienky vysielaš Nahor, tak také sa Ti vrátia..Píšeš o šampanskom, šampanské sa ti grátis dostane do košíka.. Len toľko som chcela.. Vďaka za porozumenie!

Pridajte komentár

*