4 najvýznamnejšie konšpiračné teórie o 5G, ktoré sa stávajú pravdou


Print Friendly, PDF & Email

4 najvýznamnejšie konšpiračné teórie o 5G, ktoré sa stávajú pravdou

(Lance D. Johnson, Natural News) Cena, ktorú platíme za vysokorýchlostný internet, je desivá. Čím dlhšie trávime čas na našich inteligentných telefónoch, v blízkosti inteligentných meračov a okolo 5G antén, tým viac obetovávame zdravie našich buniek, našich mitochondrií a našej DNA.

Keď bolo 5G prvýkrát predstavené, došlo k zúrivým sporom o škodlivých účinkoch tohto elektromagnetického žiarenia a zároveň sa objavili prvé „konšpiračné teórie“.

V roku 2017 lekári a vedci podali petíciu proti zavádzaniu 5G sietí v Európskej únii z dôvodu potenciálneho rizika rakoviny.

Dnes stále viac nezávislých vedcov dokumentuje dôkazy, že rádiofrekvenčné elektromagnetické polia (RF-EMF) majú škodlivé biologické účinky na každú bunku v tele, poškodzujúc mitochondrie (bunkové elektrárne).

Táto ťaživá realita priviedla celé mesto (Vaud vo Švajčiarsku) a celý národ (Belgicko) k zavedeniu moratória na nové inštalácie 5G zariadení. V súčasnosti mnoho miest a regiónov po celom svete začína považovať 5G antény za zdroj znečistenia životného prostredia.

Tu sú štyri konšpiračné teórie o 5G, ktoré sa postupne napĺňajú:

Po prvé: 5G zosilňuje poškodenie elektromagnetickými poľami (EMF) tvorbou voľných radikálov

EMF nepriamo poškodzujú DNA aktiváciou telových napäťovo riadených vápnikových kanálov (VGCC).

Výskum Dr. Martina Palla ukazuje, že elektromagnetické polia spôsobujú, že VGCC uvoľňujú nadbytočné ióny vápnika do buniek, čo vedie k tvorbe oxidu dusnatého a superoxidu, ktoré ďalej reagujú a vzniká peroxydusitan a iné voľné radikály.

Tieto voľné radikály, najmä peroxynitrit, poškodzujú DNA, plodnosť, funkcie mozgu a zdravie srdca. 5G je tichý katalyzátor oxidačného poškodenia buniek a prekurzor imunodeficiencie (imunitnej nedostatočnosti), ktorá sa v populácii stala až príliš bežnou.

Po druhé: Inteligentné merače maximalizujú pulzy EMF, čím spôsobujú výraznejšie poškodenie tela

Inteligentné merače vyžarujú pulzné vlnové žiarenie. Uvoľňujú impulzy EMF, ktoré prichádzajú v rýchlych cykloch štart-stop počas dňa.

Americké energetické spoločnosti ako Pacific Gas a Electric Company of California na súde svedčili, že inteligentné merače vydávajú pulzné vlny 9 600 až 190 000-krát za deň.

Pulzné vlnové žiarenie je veľmi odlišné od kontinuálneho vlnového žiarenia. V súčasnosti existuje 13 štúdií, ktoré poukazujú na to, že pulzná vlna EMF je aktívnejšia a nebezpečnejšia ako kontinuálna vlna EMF.

Tieto impulzy zaťažujú bunky tela. Inteligentné merače sú v podstate navrhnuté tak, aby nimi vyžarované elektromagnetické polia maximálne poškodili telo.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Po tretie: Prenikanie EMF z inteligentných telefónov spôsobuje negatívne účinky hlboko v tele

Podľa telekomunikačného priemyslu EMF z inteligentných telefónov ovplyvňujú iba vonkajší povrch tela do hĺbky 1 cm. Používatelia sú upozorňovaní, aby nenosili zariadenia priamo na koži.

Podľa nezávislých vedcov však poškodenie organizmu siaha oveľa hlbšie a preniká do ľudského mozgu, srdca a endokrinného systému. EMF môžu zmeniť aktivitu enzýmov, čo vedie k zníženiu pohyblivosti spermií.

Profesor Hässig a jeho kolegovia zo Švajčiarska našli súvislosť medzi vyššou úrovňou oxidačného stresu a počtom 5G vysielačov vo vzdialenosti 100 až 199 metrov.

V štúdii teľatá trpeli rôznymi stupňami kataraktov, ktoré boli výraznejšie, keď boli teľatá umiestnené bližšie k 5G anténam. Preukázala sa existencia vzťahu medzi umiestnením teliat s kataraktom v prvom trimestri gravidity a silou 5G antén v blízkosti.

Po štvrté: Manipulácia ľudí pomocou ich potných kanálikov slúžiacich ako antény

Vedec Dr. Ben-Ishai v článku „5G a internet vecí: Totálna technologická kontrolná sieť sa zavádza rýchlo“ písal o schopnosti 5G sietí využívať potné kanáliky tela.

Podľa doktora Bena Ishaia 5G siete vysielajú frekvencie, ktoré pristupujú k ľudským potným kanálikom, ako keby to boli antény. Zistil, že potné kanáliky fungujú ako špirálové antény, ktoré absorbujú elektromagnetickú energiu z frekvencií 75 až 100 GHz.

„Dokáže zmeniť charakter potného kanálika tak, že v určitom bode zmeníte jeho absorpciu. Keď to urobíte, môžete potom sledovať, či je človek v strese,“ hovorí Dr. Ishaia.

Podľa výskumníka Marka Steela je 5G technológia vybavená dielektrickou šošovkou, ktorú možno použiť ako zbraňový systém. Je to podobné ako radar s dlhým dosahom a smerovaná energia.

„5G je zbraňový systém, nič viac, nič menej. Pre ľudí to nemá nič spoločné s telekomunikáciami. 5G je spojenie medzi strojmi pre autonómne vozidlá.“

Záver

Zavádzanie 5G vytvorilo rozsiahlu sieť antén, ktoré neustále vystavujú ľudí elektromagnetickému žiareniu. Inteligentné zariadenia prinášajú zvýšenú expozíciu elektromagnetickým poliam do každodenného života ľudí.

Biologické účinky 5G, ako načrtli nezávislé štúdie, sa ignorujú. Dôsledky toho budú citeľné ešte mnoho rokov.

Obmedzenie expozície je dôležité, ale mnohým expozíciám sa nedá vyhnúť, a preto je dôležité užívať potraviny a doplnky stravy ako napríklad NAC (n-acetyl cysteín), ktoré majú vysoký obsah antioxidantov.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  Zdravím vás.
  O pár dní bude v obytnom bloku v ktorom bývam vykonaná „Montáž elektronických PRVN“….

  Elektronický pomerový rozdeľovač vykurovacích nákladov (PRVN je skratka)

  Moja otázka znie : Budú to nejaké „smart“ zariadenie? Bude tým možná nejaká „špionáž“ prostredia bytu cez nejaké vlny (nevyznám sa v terminológii, nie som „vševedko“)? Pred tuším 3-4 rokmi som videl dokument, kde jeden odborník s veľkým menom vo svojom fachu (američan) hovoril o tom, že „SMART“ zariadenia napríklad na stúpačke (ktoré merajú spotrebu studenej a teplej vody, napojené na wi-fi) dokážu zobraziť (tomu, u koho sa údaje z nich ukladajú) mimo iného aj to, či je dotyčný (ktorý má doma nainštalovaný konkrétny kus takého zariadenia) doma, resp. či je niekto doma alebo nie je (dokáže to detekovať obrysy v miestnostiach bytu, „nahrubo“ – bez rozpoznania osoby, ale úplne stačí, že detekuje pohyb osoby v byte…)………a teda BRUTÁLNE narušenie súkromia………..

  Moja otázka znie : Majú všetky (ALEBO budú mať tieto konkrétne?) „pomerové rozdeľovače vykurovacích nákladov“ (PRVN) DIAĽKOVÝ ODPOČET cez wi-fi??????????

  AK ÁNO, budú mať smolu, doma wi-fi nepoužívame a používať ani nebudeme (moja zásluha)….a prikázať nám to nemôžu…..

  Máte niekto z vás už niečo také doma nainštalované? …

  • Marek Košice

   Konkrétne pôjde o tento prístroj : „Q CALORIC 5.5“ ……… Je potenciálne nebezpečný z hľadiska špionáže alebo niečoho podobného? Netrpím stihomanom, len sa pýtam.

   • Marek Košice

    Našiel som to…. Sú dve verzie…. Buď „basic“ verzia s vizuálnym odpočtom, alebo verzia s rádiovým odpočtom…. Takže žiadne wi-fi by tam byť tým pádom nemalo, a malo by to byť úplne bezpečné…

    • marek pozri, mozno poznas, celkom dost info o EMF https://elektrosmog-info.voxo.eu/

     • Marek Košice

      Poznám, sám sa uzemňujem denne, o mesiac to budú už 4 roky. 😉 Čiže v mojom tele je aj teraz len totálne ZANEDBATEĽNÉ množstvo elektrosmogu, okolo 0,01-0,02V. Pretože aj v tento moment som uzemnený – samozrejme fyzicky (inak to nefunguje).

    • Já se uzemňuji pomocí kolíku v zemi.Bydlím v baráku v přízemí,tak si to mohu dovolit .To uzemnění pomocí nuláku se údajně moc nedoporučuje.

     • Marek Košice

      1. Mám originál uzemňovacie káble s ochranným rezistorom…
      2. Nie som uzemnený cez nulák, ale cez WC stúpačku. Rovnaká bezpečnosť, ako sprchovanie/kúpanie sa v uzemnenej vani. Ak sú vonku hromy/blesky, neuzemňujem sa. Ak len prší, žiaden problém.

      🙂

     • Miroslav Čižmár

      Dážď bez búrky je ako sex bez orgazmu. Nemá to šťavu.

     • Niektorí sa uzemňujú jednou nohou z gauča – keď majú „draka“. Mne to nikdy nepomáhalo – mne v takom prípade pomáhalo uzemnovať sa rukou – otvorenou dlaňou nabrať chlad a potom ju zavrieť a opierať sa len hánkou o studenú podlahu.

      Jednu dobu v práci cca v 97 som nafasoval originál pracovnú obuv celú z kože. Aj podrážka a podpätok boli z plátkov kože a spolu to bolo spojené drevenými klincami cca hrubými ako zápalka. Bolo ich veľa.
      Vnútri bola tiež vložka z kože, takej jemnej. Neboli vnútri vôbec tvarované – boli rovné a tvrdé ako doska s mierne dvihnutym podpätkom. S tých topánok ma nikdy neboli nohy, naozaj nikdy.
      Potom neskôr sme už roky fasovali iné – vraj najkvalitnejšie pracovné topánky v Európe – výsledok vedeckého vývoja (tak nám to vedúci tvrdili). Boli hlavne antistatické, tvarované zvonka i zvnútra a do mesiaca mali všetci zamestnanci bolesti členkov, kolien, bedrových kĺbov. Aj sme si to tak hovorili – že „aha, tak toto to je ten vývoj“. Prisámfakt keď si spomeniem na tie celokožené – na to ako som sa v nich cítil tak to bolo sto a jedno oproti tým novým antistatickým v ktorých som sa cítil ako keby som vyšiel z nejakej centrifúgy – bolo mi akosi odspodu od chodidiel prapodivne ľahko, v žalúdku striedavo oblačno a hlavu som mal úplne pocitovo odpojenú od tela a tiež som mal trocha problémy s jemnou motorikou chodidiel. Vtedy som si mylne vysvetľoval ten pocit prílišnej ľahkosti – bol som odpojený od prírody a prirodzeného prostredia a netušil som že som sa tým odzemnením – oslabením (vnímania seba) ľahšie pripojil na ten korporátny egregor.
      Tie celokožené topánky mi dávali akúsi možnosť dopredu „načítavať“ seba pred tým než som šiel vykonať nejakú činnosť ale v tých antistatických a anatomických som sa občas cítil ako bludná duša, ako robot s protokolom.

     • Ahoj….ako sa uzemnuje pomocou „kolíku“??,…aj ja bývam v dome na prízemí…oproti cez ulicu sú paneláky s „miliónom“ rôznych antén….a myslím, že už aj 5G, v poslednej dobe sa totiž cítim nekomfortne…
      Vďaka za odpoveď. Pekný večer. Jarka

    • Marek, ako sa , prosím, uzemňujete. Ďakujem. Jarka

 2. Milimetrové vlny 5G sietí sú rovnaké ako v nebezpečnom kozmickom žiarení
  https://zemavek.sk/milimetrove-vlny-5g-sieti-su-rovnake-ako-v-nebezpecnom-kozmickom-ziareni/
  „Zavedenie technológie 5G dramaticky zmení vystavenie ľudí rádiofrekvenčnému žiareniu. Rozsah, v akom technológia 5G vrátane milimetrových vĺn bude ovplyvňovať biologické systémy a ľudské zdravie, nebol dostatočne preskúmaný. Preto je implementácia technológie 5G predčasná. Na vylúčenie potenciálne škodlivých efektov 5G je potrebný rozšírený výskum.“

  doc. Ing. Igor Beliaev, DrSc.

  Vedúci Oddelenia rádiobiológie Ústavu experimentálnej onkológie Biomedicínskeho centra SAV. Súčasný alebo bývalý člen Ruského národného výboru pre ochranu pred neionizujúcim žiarením, Švédskeho národného výboru pre rádiovýskum, Európskeho inštitútu pre výskum rakoviny a životného prostredia, Európskej akadémie pre environmentálnu medicínu, Medzinárodnej agentúry
  pre výskum rakoviny.
  —————–
  Poznámka – autor článku Marian Benka už pred pár rokmi zomrel.

 3. Marek Košice

  Ľudkovia, toto si prečítajte! 😀 😀 😀
  SMIAL SOM SA AŽ SOM Z TOHO SLZIL, to bola moja reakcia na kktizmus doktora Hořejšího v emailovej komunikácii s jednou rozumnou ženou….

  https://resetheus.org/jake-dukazy-pro-hypotezu-hiv-aids-ma-vaclav-horejsi/

  • Posledné týždne som si všimol, že u nás v meste pribudli nejaké kamery na rimsach rodinných domov – radových domoch – väčšinou na rohoch ulíc.
   Sú také menšie cca 8 až 10 cm v priemere. Doteraz som si všímal len tie väčšie v centre mesta a okolí centra alebo napríklad na štadiónoch a tak. Ale tieto sú v každej špinavej diere, v každej cigánskej uličke.
   Inak by ma zaujímalo či sú niektoré aj s odolným – nepriestrelným/nerozbitnym sklom. A tiež by ma zaujímalo aké majú možnosti zoomu tie čo sú vysoko na vrchu a rohu výškovej budovy – vežiaku. Ono to sledovanie bude mať určite veľký význam pre tých spinavcov, ktorí to potrebujú.
   Nedávno som sa dozvedel, že polícia v našom okrese používa drony k sledovaniu všetkého čo ju napadne v záujme „bezpečnosti“. U nás v okrese ich je vraj 10 ks v činnosti ale podľa toho čo som sa dozvedel tak to niesu žiadne „delá“ ale aj tak je to blbý pocit keď človeka niečo sleduje a človek ani nevie kto.

  • Miroslav Čižmár

   Predstavte si námornú plavbu z Tokia do San Francisca. Obe mestá ležia na rovnakej rovnobežke. Kapitán lode zadá kurz východ. Kormidelník však musí celú plavbu kurz korigovať kormidlom kvôli guľatému tvaru Zeme. Ak by bola Zem plochá, nezodpovedalo by to miere korekcie. Navyše ak by bola Zem plochá, miera korekcie na severe Zeme by bola odlišná od juhu. Nič také si však žiaden kormidelník doteraz nevšimol.

   Počas vojny na Ukrajine sa rusi rozhodli štartovať stíhačky ďalej vo vnútrozemí Ruska, aby ich vzlet vďaka guľatému tvaru Zeme nezachytil radar NATO v Rumunsku. Zachytí ich až keď sú vo výške a rakety sú vypálené.

   • mariankosnac

    Škoda. Myslel som že Zem je guľatá, ale opačným smerom – teda dutá zem a my v nútri. Ale to by asi radar NATO zachytil tie rus. stíhačky.

 4. Pre kovidveriacich…
  VIDEO: Virotologická církev – Virologie vyvrací koronu (Briliantní a komplexně poskládaný dokument)
  https://www.infovojna.bz/article/video-virotologicka-cirkev-virologie-vyvraci-koronu-briliantni-a-komplexne-poskladany-dokument

  • Marek Košice

   Tak ako ja môžem komplexne vyvrátiť existenciu DOBROTIVÉHO Boha a „Pekla“ pre dušu po smrti tela, alebo karmu (ako následok činov z MINULÉHO života), a KRESŤANMI, BUDHISTAMI (atď) to z 99% ani len nepohne (ODMIETAJÚ sa vzdať toho, čo im vyhovuje, PRAVDA ich nezaujíma, pretože je NEVYHOVUJÚCA), tak 99% „covid oviec“ plne dôverujúcim „mainstream vede“ a mainstream médiám ani tebou spomínaný dokument NEZMENÍ názor na covid a iné „vírusové ochorenia“… S tým nič nenarobíme… 🙂

 5. SVĚT: Patříte k obětem, kterým bylo poškozeno zdraví po aplikaci genových injekcí? Či vám snad zemřel někdo blízký po injekci nebo kvůli špatné covidové politice, která odmítala léčit? Byli jste kvůli velmi dlouhým lockdownům poškozeni finančně? Byli jste pokutováni za nenošení roušek či napadeni policií za nedodržování restrikcí, případně za účast na demonstraci? Jste obětí zvůle covidfašismu? Dovolávali jste se spravedlnosti, ale marně?

  Pokud jste na některou z úvodních otázek odpověděli kladně, pak máte šanci se domáhat spravedlnosti v rámci celoevropských žalob. Na celoevropské úrovni se však nemají řešit jen oběti politické zvůle, ale také ti, kteří za touto zvůlí stáli.

  Všichni lidé, kteří jsou ochotni se kampaně zúčastnit, by měli zaregistrovat své kontaktní údaje zde na webu MWGFD.

  https://cz24.news/smrtici-vakcinacni-injekce-vyzva-vsem-postizenym-chysta-se-spolecna-zaloba-vsech-evropskych-obeti-covidovych-restrikci-a-ockovani/

  původní zdroj – https://www.mwgfd.org/2024/01/aufruf-an-alle-zur-europaweiten-einreichung-von-strafanzeigen/

 6. Objektívne

  Keď sa píše o pulzných EMF, tak je asi dobré vedieť, že takmer všeky sú pulzné, už len VKV analógový rozhlas nie je pulzný a prípadne aj niektoré vysielania na KV,SV,DV. Na KV ide pulzne napríklad Haarp.

 7. Odporúčam výborné relácie
  18 Pravda nebo Hoax aneb je historie pohádkou?
  https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/18Hoax:c
  —————
  Z 25.1. – gros sú rozobrané Totontské protokoly – unikli v roku 1995. Kto už pozná Protokoly Sionu, tak 15 bodov TP predstavuje urgentný výber priorít PS – a tieto procesy smerovanej sebadeštrukcie teraz prebiehajú mimoriadne aktívne!
  O bunkroch elít, ktoré plánujú vyhladiť povrch planéty.

  17 Pravda nebo HOAX aneb je historie pohádkou?
  https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/17Hoax:0
  —————–
  V úvode – Trump válcuje v primárkach – Iowa 84%

  Pravda o Oppenheimerovi & ošklivé historii pokusů s radiací na lidech (1. část) – CZ DABING
  https://odysee.com/@otevrisvoumysl:7/pravda-o-oppenheimerovi-osklive-historii-pokusu-s-radiaci-na-lidech-1-cast-cz-dabing:5
  ——————-
  Openheimer – schizofrenik so sklonmi k výbuchom násilia a vražde, psychopat, spolu s Einsteinom naplánovali zbraň hromadného ničenia – výrobu a použitie atómovej bomby. Openheimer zároveň pracoval na výskume účinkov radiácie na ľudské telo. V podstate pokračoval v Mengeleho výzkume a v jeho metodike pokusov na ľudoch. To sú tí „ľudskí“ predstavitelia temných síl, ktorých úlohou je spôsobovať čo najväčšie utrpenie v záujme očakávaného príchodu Antikrista.

  Holokaust pravda ci vymysel?-Skdabing
  https://odysee.com/@ZLO%C4%8CINY_SIONISTOV:8/Holokaust-pravda-ci-vymysel–Skdabing-:c
  —————————
  Autor sa často opiera o bibliu, čo teda rozhodne nie je čistý produkt Kristovko učenia. Ostatné je politikum – históriu píšu víťazi, len si treba uvedomiť, kto bol skutočným skrytým víťazom WW2.

  • Marek Košice

   Mňa by zaujímalo, PREČO sa v celej Biblii NEPÍŠE o dôvode toho, že Boh stvoril telá ZÁVISLÉ na vode, jedle, streche nad hlavou, priaznivých tepelných podmienkach (nemyslím extrém typu „prečo nemôže polárne zviera prežiť na púšti“), prečo je starnutie plné neduhov, atď…………
   Moja odpoveď na to je táto : Nepíše sa o tom preto, lebo „BOH BY TO NEOBKECAL“… Totižto v stvorení tela, ktoré je závislé na spomínaných veciach (a starne so všetkými neduhmi…) NIE JE PREJAVENÁ ŽIADNA LÁSKA, ale práve naopak. V takomto type stvorenia je prejavená ZLOMYSEĽNOSŤ (tá k Satanovi sedí, že? Na rozdiel od Boha…), pretože keď som raz všemohúci a dobrotivý zároveň, nespravím zo slobodnej duše vsadenej do tela OTROKA, nie?

   „KORUNU NA KRÁSE“ tomu dáva fakt, že celý svet je len „POČÍTAČOVÝ PROGRAM“, ako bolo mnoho krát dokázané mimo iného aj pri hypnózach, ktoré dokážu spôsobiť popáleninu (oklamanie človeka v hypnóze, že sa popálil, keď mu dáme mincu izbovej teploty, a pritom mu povieme, že je žeravá), ktorá potom po niekoľkých hodinách úplne zmizne, zhypnotizovanie typu „nevidíš vec, o ktorej som ti pri hypnóze povedal že neexistuje“, alebo typu „Nedvihneš lyžicu zo stola, pretože pre teba bude ťažká ako 200kg kameň“….. TO SA DÁ LEN VTEDY, AK JE SVET „POČÍTAČOVÝ PROGRAM“ SO SVOJIMI „NAPROGRAMOVANÝMI ZÁKONMI“……………A pointa je v tom, že……………………………………..(teraz príde diamant na záver…)……….. TELÁ (ako hmotne sa LEN JAVIACE) SA DALI NAPROGRAMOVAŤ AJ BEZ POTREBY PIŤ A JESŤ……….ALE……ten, kto naprogramoval život na Zemi, TEN O TO NEMAL ZÁUJEM, pretože v takom prípade by proste nedošlo k zotročeniu bytostí……..

   TO JE TÁ BRUTÁLNE BOLESTIVÁ PRAVDA (PRE MŇA NIE, pretože ja od Satana ani iné neočakávam) PRE TÝCH, ktorí sú presvedčení, že život na Zemi stvoril Boh/dobrotivý Boh/kresťanský Boh a iní „spravodliví Bohovia“…..

   • Objektívne

    Videl som hypnotizéra, ktorý zhypnotizoval osobu a povedal jej aby sa pozrela na hodiny, ktoré zakrývala iná osoba svojim telom, takže normálne ich nemohla vidieť. V hypnotickom stave dokázala zhypnotizovaná osoba prečítať správny čas na hodinách. Jediná možnosť ako to vysvetliť je taká, že osoba zakrývajúca hodiny sa pre vedomie zhypnotizovanej osoby stala priehladnou, alebo inak povedané úplne zmizla z tejto reality. To by potvrdzovalo, že táto realita nieje skutočná. Dá sa to vysvetliť aj tým, že je to program. Naše myslenie sa neodohráva v mozgu, preto môžu existovať veci, že niekto svojou mysľou dokáže ohnúť lyžičku, alebo presunúť 50 tonový blok kameňa aby postavil pyramídu, či čítať myšlienky niekoho iného, alebo ho vymazať z existencie (len pre seba).

    • Marek Košice

     **********TAK TÝMTO PRÍSPEVKOM SI SA TOTÁLNE ZDISKREDITOVAL, Objektívne.**********

     Ty si videl h*vno. Opísal si to, čo vo svojej knihe napísal DAVID ICKE.
     Zaujímalo by ma, koľko takých „výmysleníkov“ ako ty tu vlastne prispieva….Možno väčšina je taká ako ty? A to len preto, aby si bol „zaujímavý“, ehmm….

     Ja vo všetkej vážnosti napíšem toto : NIKDY nezveličujem a nezavádzam (mimo jedinú výnimku – keď sem píšem, že už nikdy neprídem….to som si zatiaľ totiž vždy rozmyslel).

     Nijak to neobkecáš (keby si sa pokúsil), Objektívne. Na 100% to máš z knihy od Icke-ho, a pravdepodobnosť, že by si si to ako prečítal (a takmer rovnako ako je to v knihe to aj popísal), TAK potom aj v reále uvidel, je prakticky rovná nule. Ach jaj… 🙂

     • Miroslav Čižmár

      Ešte je tu možnosť, že tento trik praktizovalo viac hypnotizérov na viacerých podujatiach, a objektívne popisuje inú udalosť než Icke, ale Marek z Košíc to určite vie lepšie než ja.

     • Objektívne

      Neviem čo písal nejaký icke, ale zrejme existuje viac hypnotizérov, ktorí robia podobné kúsky, tiež je možné, že niekto videl to isté čo ja.

 8. Technická poznámka – ak máte zmeškaný hovor z nejakého mobilného čísla a chcete sa dopátrať, kto vám volal – vyskúšajte to vo formáte – predčíslie mob. op, medzera, prvé trojčíslie, medzera, druhé trojčíslie a pridať slovo kontakt. Bez tých medzier je to vyhľadávanie či už s predvoľbou krajiny, alebo bez – nefunkčné – mimo platených služieb vyhľadávania.

  Príklad /z brucha hausnumero/ – 0903 123 456 kontakt

  A výsledok vyhľadávania

  https://zubarka.novewebstranky.sk › kontakt
  Kontakt – Zubárka
  Urgentné prípady +421 903 123 456; Objednávanie 0903 123 456; Domov; O nás; Služby; Galéria; Blog; Kontakt; Menu. Domov; O nás; Služby; Galéria; Blog; Kontakt; Objednať sa. Kontaktovať ambulanciu. We look forward to hearing from you and help you decide on the best treatment for you.

 9. Niečo pre fanúšikov protestantov (lepšo kresťanov): https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/697244-evanjelicka-cirkev-v-nemecku-ma-na-svedomi-vyse-2-tisic-obeti-sexualne-nasilia-ide-len-o-spicku-ladovca-tvrdi-studia/ ! Keďže sa nemenovaní stále navážajú len do katolíkov ! Inak povedané čierne ovce vždy boli, sú a budú v každej cirkvi, pokiaľ sa proti nim tvrdo nezasiahne ! :o)))

  • Marek Košice

   Každá cirkev je len ZAKRÝVANÍM PRAVDY.
   Každá cirkev VELEBÍ SATANA (tvrcu Zeme a života na nej), pretože BOH je tvorcom len DOKONALOSTI, a dokonalá je len a JEDINE DUŠA žijúcia mimo telo a mimo Zem.
   Lenže keď tvoja „aká-taká“ životná pohoda Z-Á-V-I-S-Í na tvojej viere v to, že ĽUDSKÉ SVINE BUDÚ POTRESTANÉ V PEKLE (pričom Peklo pre dušu NEEXISTUJE), tak tento fakt „ANI BOHOVI“ (ako sa hovorí) neprijmeš…… LEBO……BY SI SA DOSTAL DO DEPRESIÍ A ZNÍŽIL BY SA TI AKO-TAKÝ DUŠEVNÝ KOMFORT ŽIVOTA.

   Ľudia sú vo väčšine TAKÍ TUPÍ, že miesto toho aby prijali LOGICKÚ PRAVDU, hoci veľmi nepríjemnú, A NAUČILI SA „ODOSOBNIŤ SA“ OD NEJ (netrápiť sa tým, aká je), tak radšej budú EMOCIONÁLNE VERIŤ TOTÁLNEMU NEZMYSLU, napríklad nezmyslu typu „Boh je dokonalý, a dokonalé je aj jeho rozhodnutie nechať masových vrahov pozabíjať tisíce ľudí, obchodovať s deťmi, atď, nechať ich dožiť staroby, a až po ich smrti v posteli v ich haciende sa „porátať“ s ich dušou.“

   JE AŽ NEUVERITEĽNÉ, že môžu existovať TUPCI, ktorí SKUTOČNE veria tomu, že by Boh TAKTO NELOGICKY A CHOROMYSEĽNE riešil masových vrahov, zlodejov detí, atď…. Tým tupím ovciam na to stačí veta „BOH DAL KAŽDÉMU SLOBODNÚ VôĽU“, pretože je to niekde napísané…………TAKŽE JE TO „VYRIEŠENÉ“……….. 😀 😀 😀 😀

   • Objektívne

    Nedá sa súhlasiť. Aj Boh je omylný, netvorí len dokonalé veci. Potvrdením tohoto faktu sú izotopy. Izotopy sú chybovým faktorom nachádzajúcim sa v našej dimenzii. Ak tento princíp platí pre náš vesmír, potom by sme mali vidieť, že tento chybový faktor sa prejaví vo všetkom od pôrodov až po semená rastlín. Určité percento foriem života bude mať prirodzené defekty, niektoré horšie ako iné, a tieto defekty sa samozrejme v skutočnosti prejavia.

    • Israismael

     Keby bol Boh omylny v čo len jednom jedinom bode tak vesmír a s ním aj svet by musel ísť už dávno do trosiek..stačila by jedna jediná chyba v nejakej ,,konštrukcií“ vesmíru ,v akejkolvej časti vesmíru kde žijú stvorenia ,vcetne ľudí na Zemi..Nechápem ľudí ktori si predstavujú Boha v pozemskom zmysle bytosti,a v akejsi podobe 1m 80cm vysokého deda na zlatom stolci sediaceho …Veď to je absurdne …my ľudia v pozemskom nemáme ani len najmenšiu milimimili percentnú predstavu o podobe a akejkoľvek tvarnosti Stvoriteľa …nie sme a nikdy nebudeme anjeli alebo prastvorení ani nikdy nie božskymi aby sme to mohli vedieť ako oni …A to ešte aj oni sú dosť ďaleko od Zdroja ..čo chceme my ľudia v hmotnosti ? úplne na spodu Stvorenia ?

     • Marek Košice

      „Keby bol Boh omylny v čo len jednom jedinom bode tak vesmír a s ním aj svet by musel ísť už dávno do trosiek..stačila by jedna jediná chyba v nejakej ,,konštrukcií“ vesmíru ,v akejkolvej časti vesmíru kde žijú stvorenia ,vcetne ľudí na Zemi..“

      …. No, pán nevedomý, už je najvyšší čas odhaliť aj ďalší podvod (ktorý považuješ za realitu spolu s miliardami ďalších ovečiek), a tým podvodom je „Zemeguľa“. 😉

      Mimochodom, ak Boh nie je bytosťou (ak by bol, myslíš, že vyzerá ako kameň s očami, alebo ako koralový útes?), tak si práve sám povedal, že Boh je vlastne „UMELOU INTELIGENCIOU“, a teda žiadnou bytosťou, len….PROGRAMOM. A ako vidíme – BEZCITNÝM programom. Preto tie milióny ukradnutých detí za posledné dekády, preto to zabíjanie tých, ktorí ľuďom otvárajú oči (pred vakcínami, atď, atp…), preto NAD NIKÝM „Boh“ nedrží ochrannú ruku, pretože je to BEZCITNÁ „UMELÁ INTELIGENCIA“….. No a ….ty ju vo svojej hlúposti VYZNÁVAŠ………… Ako sa teda líšiš od libtarda, ktorý sa nevie dočkať, kedy „umelá inteligencia“ (ale tá stvorená človekom – čiže taká, ktorá nedokáže stvoriť život) bude dokonca rozhodovať aj v politických voľbách a na súdoch? SVOJIM SPôSOBOM NIJAKO, váš „koreň“ uvažovania je rovnaký, akurát ste sa vybrali každý opačným smerom, jeden doľava, druhý doprava….

     • Objektívne

      Je všeobecne známe, že atómy sa objavujú a miznú z tejto reality. To kam miznú je veľká záhada pre fyzikov. Ak by si vedel vysvetliť ako sa objavujú atómy/častice v tejto realite (vesmíre) a kam miznú, tak by si nemal problém s pochopením toho čo sú to izotopy a prečo ony vôbec existujú. Pre tento náhľad je potrebné vedieť, že táto realita nieje skutočná. Dosť blízko k pochopeniu toho kto, alebo čo je to stvoriteľ (Boh) je možné sa dočítať v materiáloch AllatRy. Nazývajú to miktrostrojom, čím to aj je, pretože žijeme v stvorenej realite, ktorú je možné ovlivniť vedomím, alebo aj technológiou. Podstatou všetkého a teda aj vesmíru sú informácie. V Biblii sa píše: „Na počiatku bolo slovo, a to slovo bolo u Boha“. Správnejší preklad by znel: „Na počiatku boli informácie, a tie informácie boli u Boha“. V šetko je vytvorené z informácií, ktoré sú u Boha. Podaktorí maju averziu na slovo „Boh“, tak to nazývajú „morfogenetické pole“ (MP). Existuje názor, že DNA je anténa. Pre tento názor je pravdepodobnejšie, že by to mohlo byť prekladačom informácií z MP kde je zapísaná informácia ako má vyzerať človek homo sapiens sapiens, alebo skôr ako výkonná časť, koncový nástroj, ktorý pracuje podľa programu keďže pripojenie na MP obstaráva mozog. V súčasnosti existuje mnoho ľudí aj tzv. nevedcov, alebo tých, ktorí hovoria, že sú napojení na všeobjímajúce JA a hovoria to isté. Vesmír je holografická Matrica, Matrix kde nič nie je skutočné, alebo také aké sa nám to zdá byť a je možné sa na neho napojiť. Pozri tu: https://youtu.be/WaE9OmnXjMk

     • Israismael

      Tie tvoje rozumové projekty MzK sa už nedajú čítať ani nie preto že by boli nečitateľné ale to sú už také urážky Boha a Stvoriteľa že ty ak takýmto spôsobom budeš pokračovať ďalej v takejto bezduchovosti a nevedomosti v duchu (tvojom živom softvéry )tak nič dobré ťa nečaká po opustení tohto sveta ..Sa zahrávas so svojou existenciou ..Ale to je tvoja vec…pokračuj ďalej …

     • Objektívne

      Choďte ešte ďalej, hlbšie do králičej nory…

      …a „Poznanie“ vám ukáže viac a viac.

     • I.,to je matroš, čo? Skôr odvezieš ručne po svojich fúrik betónu do Vladivostoku než tieto základné veci niekomu vysvetlíš. A tým horšie, že na pochopenie toho najdôležitejšieho v existencii nikto nepotrebuje žiadne štúdium.

    • mariankosnac

     Základom Vesmíru je že nič nemôže byť 100% dokonalé. To neznamená že by bol Boh omylný, zámerne tvorí nedokonalo. Ľudské myslenie je tiež nedokonalé, preto toto nikdy nemôže pochopiť.

     • Marek Košice

      Marian, popísal si „zromantizovaný zakrývací manéver“ skutočnosti, že svet stvoril SATAN. Pretože život na Zemi je OPAKOM dokonalosti (viď mnou desiatky krát popisované skutočnosti, ktoré sa nedajú vyvrátiť). A len ťuťmák sa nechá „oklamať“ vôňou kvetov, krás zapadajúceho/vychádzajúceho Slnka, chuťou super jedla, atď…………..TO JE LEN TRIK, ktorý má nevedomým a zaslepeným ľuďom akože povedať, že svet stvoril DOBROTIVÝ STVORITEĽ, lebo Satan by nemal záujem o to, aby existovali krásy, ktoré sa dajú vnímať zmyslami……
      To sa rovno môžeme tváriť, že chutná torta ako dezert po super chutnom fastfoode (pretože aj tam sa môže objaviť super chutné jedlo, ja to samozrejme nekonzumujem) = všetko je o.k., je to super chutné, super voňavé, a teda….JE TO ZDRAVÉ………………. 😀 😀 😀

     • Marek Košice

      Napríklad čo je dokonalé na tom, že dlhodobejšie/dlhodobo nešťastný človek bude dokonca ešte trestaný za to, že je nešťastným (rôznymi chorobami, nedostatočne fungujúcimi orgánmi)? NIČ, takto to funguje LEN Z DôVODU BEZCITNÝCH „algoritmov“ UMELEJ INTELIGENCIE/SATANA………. „Si šťastný? Budeš ešte šťastnejší…… Si nešťastný? Budeš ešte nešťastnejší……
      Si nešťastný chudobný človek či dokonca nešťastný bezdomovec? TAK ŤA ZAHLUŠÍM, lebo si tým nešťastím ešte viac priťažíš…..A SAMOZREJME J*BEM NA TO, že ani nie si poučený o tom, že takto funguje svet, ktorý som vytvoril…..Takže ani nevieš, že si ešte väčšie nešťastie a zdravotné problémy spôsobuješ SÁM. Zdraví ťa tvoj milujúci Boh…..“…

      😀 😀 😀 😀

     • Marek Košice

      „Si zvrátený vrah, ktorý má umožnené ním byť (nebudú ťa trestne stíhať), a si vo svojej totálnej zvrátenosti šťastný? ……. V TOM PRÍPADE NEBUDEŠ NIJAKO POTRESTANÝ, pretože ja som BEZCITNÁ INTELIGENCIA, nemám absoútne žiadny súcit, absolútne žiadnu morálku………Niektorí má dokonca vyznávajú a myslia si, že ťa potrestám po smrti……..Sú to ale tupci, ako keby čistá duša (to je každá po smrti aj toho najhoršieho vraha) mohla byť nejakým spôsobom trestaná, a už vôbec – nie je ani dôvod ju trestať……….Zdraví ťa tvoj Stvoriteľ, a teda Umelá Inteligencia & Satan.“

     • Israismael

      Naopak všetko vo vesmíre ,v kozme v akejkolvek oblasti vesmíru a v akejkoľvek forme a podobe ,či štruktúre a bytostnosti ,alebo v duchovných či svetskych sférach ,nehovoriac o bozskych je DOKONALÉ …o to sa starajú najmä vo svetskych sférach v hmotnosti myriardi bytostnych ,ktorí sú niečo ako stavitelia keď si to predstavíme v pozemskom na Zemi ..veľké celky spájajú do štruktúr ale nie ako ľudia rukami ale energeticky ,niečo také ako keby mali ľudia tu naj naj naj techniku ,a nemusia sa namáhať rukami ..ale to je omnoho väčšia sila tých bytostnych ..aj stavba ich bytostnych tiel hlavne tých veľkých bytostnych je omnoho mohutnejšia ako u človeka ,samozrejme nemajú nič z tiel hrubej hmoty,aj keď tí mali bytostní elfovia sa pohybujú okolo zeme, ale nie je ich možné vidieť ľudským okom ,kvôli inej hmote ich tiel..tým sa neporušuje Boží Zákon že je to tak ..bytostne je iná hmota ako hmotný obal na zemi -tak isto je duchovný obal je inej hmoty ako bytostny- a pozemský obal (telo) taktiež inej podoby ..všetko sa odstupuje inou hmotou,čím vyššie je kvalitnejšia a jemnejšia a preto v tej ktorej oblastí hore od Zeme , je pri prechodoch z každej vesmírnej sféry rozdiel v hmote ..Ale toto sa nemôže človek naučiť iba tak ,to sa musí naučiť od TOHO ,ktorý to poznal ,prehliadol a ktorý prišiel na planétu z Najvyššieho a poučil nás do všetkej PRAVDY https://www.bible.sk/sk/rohacek/jan/16/13 ..Veď ja tu nedristam a nechliapem hlúposti ,to ani nemôžem mať takú fantáziu aby som sám zo seba to takto vylicil a napísal (ani žiaden človek nie).. Iba poučením od TOHO ktorého určil Boh to môžu ľudia získať akú takú predstavu ze ako sa môžu spájať a vytvárať veľké celky ako planéty ,ako napr zem ale aj iné formy vo vesmíre ..to nejde spájať iba tak zhlukovanim bez riadiacej sily obrovských rozmerov..Keby to všetko nebolo riadené ,bolo by to iba chaotické zlukovanie aj keď každá hmota ,každý atóm ,každá duchovna častica sa musí spájať na základe nejakých Bozich (vesmírnych)Zákonov príťažlivosti rovnakeho a rovnorodeho a pod..

     • Israismael

      Tebe už M z Košíc nemožno pomôcť ..a ani už nemôžeš dostať žiadnu pomoc,..myslím tým pomoc takú aby si mohol prejsť obdobím ktoré je pred nami a ktoré sa čoskoro začne.,.u teba už nie je žiadna šanca aby ti niekto mohol pomôcť ..Sú však ešte ľudia ktorí si to zaslúžia dostať pomoc na poslednú chvíľu a určite na milión percent pochopia prečo som tu písal ….ale aj niektorí iní ktorí ešte burcuju ľudí do poznania a aj tu na stránke,ako Achnaton ,Ajsa ,Objektívne ale aj Maroš napr pretože aj on vie mnoho ,aj keď občas ma naozaj tvrdé oponencie aj voči mne …Burcuju ľudí aby nešli v čase ktorí príde do zatratenia ,aby nezvíťazil nad každým človekom ten ktorého tak často spomínaš …Prejdes božím súdom ? Toto čo kydas chces ponúknuť Stvoritelovy v deň Súdu ?
      ..Žiaľ blíži sa deň tvoje skazy a zatratenia ak sa nepamätáš v tom čo žiješ v tých bludoch…Ja sa toho dňa nebojím ..ja nie som Sudca ,nemôžem súdiť ,ale o chvíľu príde TEN ktorý bude súdiť …ja však vidím kam sa rútis…tvoja vec Marek…pokračuj ….až do konca pokračuj …Nebudem sa už k tebe vyjadrovať …len sledovať ťa tu

 10. WHO: K připravenosti na budoucí pandemie potřebujeme celosvětovou poslušnost

  https://aktax.cz/who-k-pripravenosti-na-budouci-pandemie-potrebujeme-celosvetovou-poslusnost/

 11. Zase tie vase blbe hadky o bohu. Vieme ze tak naozaj nic nevieme… Ale vobvsetkych tych nabozenkych a spiritualnych knihach su nejake zakony alebo pravdy ci vlastne odporucania na pokojny, vyrovnany zivot ktore ozaj funguju. Samozrejme tie knihy maju svojich autorov, ktori tam popridavali vseliake egocentricke bludy z vlastneho pohladu na konkretnu vec… Najdolezitejsie je nemat stress a ovladat vlastne emocie, hlavne tie negative strach, hnev,zavyst, ziarlivost, nenasitnost ci kolo je tych smrtelnych hriechov.. Nejako som sa zacal hrabat v tom stoicizmuse ci ako SA to Vola. Kedysi som cital bibliu (a dodnes sa v nej hrabem ) a chcel som verit v toho Jedineho boha zidokrestanskeho boja , ale moj skeptizmus mi to nedovoli. Bud dobrym clovekom ( neublizuj inym) ale voci parchantom bud nekompromistny. Kazdy z nas ktori prispieva tuna svoje komentare, ci to je panbickar , karmista alebo ateista sme na jednej Lodi a spaja nas to ze vidime , ze vsetko na tomato svete sa ubiera zlou cestou…

  • Israismael

   Angličan : a preto je tu kniha Súdu ,ktorá má názov Vo svetle Pravdy ,pretože to všetko vyriešila ,aby nedochádzalo k dohadom medzi panbickarmi(slepovercami náboženstiev a cirkvy ) ,karmistami (napr zákon karmy je aj v diele Abdrushina v knihe Súdu ) ateistami(čiže tými čo úplne vylúčili existenciu Boha ) ,..Táto kniha a to Slovo Pane to vyriešila tak, že je tam všetko maximálne presne a bez kukolu vysvetlené a môže to pochopiť každý kto sa k tomu Slovu dostane a nebude povrchný a temnom prerasteny ..
   Ja sa nepovažujem na karmistu ,ani za panbozkara ktorý chytá boha za nohy a sťahuje ho na zem a popritom žije ako boží trud ,ani za atesitu či sektara či okultistu alebo podobne..Keď spoznas Najvyššie možné Slovo Vo Svetle Pravdy a ktokoľvek ho naozaj spozná a nie povrchne tak sa môže považovať za znaleho a Bohu milého ,tomu sa dostane aj požehnanie …ani biblia ešte stále nie je vrchol ,lebo tam je kukol zmiešaný so zrnom,mnohé veci sú ľuďmi skomolene opisom z generácii na generáciu a mnohému ľudia ani nerozumejú lebo su tam podobenstva …..Ale táto kniha ,ktorú spomínam tak to je vrchol stvorenia na Zemi a tu v hrubej hmote ,v absolútnej hrubohmotnosti … ,táto kniha Súdu Vo Svetle Pravdy dáva vzlet a svetlo každému bez výnimky lebo to nie je náboženstvo alebo cirkev ale živé Božie Slovo bez falošnej slepej viery ,bez kukola..
   Nemusíš veriť ..nemusíš nič…aj ty si len človek ktorý hľadá ..Ale kto hľadá ten nájde ..Kto klope tomu bude otvorené !

  • Israismael

   Však si len vypocuj z audioknihy kam sa rúti človek do akých oblasti po pozemskej smrti …veď to v žiadnom prípade nie je koniec živej energie človeka ,teda živého ducha …a bez znalosti a s veľkými kydami a zaspinenym obalom duše sa môže dostať do tých najhoršich oblasti temna ..vypocuj hneď od začiatku O ZEMI SUMRAKU KAM POJDE VELA LUDSKYCH DUSI PO POZEMSKEJ SMRTI ..tu sa o Tom hovorí :https://m.youtube.com/watch?v=oCXIQEn3RpA&t=3576s&pp=ygUacG9zb2xzdHZvIGdyYWx1IGF1ZGlva25paHk%3D
   stačí ti prvých 16min ,pretože celý diel má vyše 10hod ale odporúčam ti časom a aj každému kto by chcel vypočuť to úplne všetko …..a aj ďalšie 4 diely (ďalších spolu 40h poznania a pravdy),..

   • Kniha. V žiadnej knihe sa pravdu nedočítaš, pretože ju písali ľudia. A tie v ktorých boli kúsky pravdy už dávno zhoreli. Myslíš si že Biblia či nejaká „kniha Súdu“ je výnimka? Len nedávno sa pápež Feri vyjadril, že Bibliu treba zrevidovať. Koľko popov urobilo pred ním to isté?

    • No ono je to trocha inak s tým kto čo napísal. Záleží na tom kto bol v tele človeka na Zemi inkarnovaný. Inkarnovať sa môže aj Boh – časť Jeho Ducha a keďže v tom prípade ide o Boha=Zdro Života j=Život samotný tak i tá kniha nieje pohľad ľudského ducha na diane na Zemi (a výklad vyšších úrovní) ale je to pohľad na našu Zem (a na Stvorenie až nahor) a na nás ľudí z Jeho úrovne – z Božej úrovne – najvyššej možnej, ktorú človek – ľudský duch nikdy nedosiahne a to v ničom.
     Ak teda istú knihu napísal vtelený Boh – dočasne oddelená časť Jeho Ducha – Život – Zdroj všetkého života tak zákonite bude Slovom Života – Živým Slovom. A keďže je Živým Slovom tak ako jediná dokáže dokonale a bezchybne oživiť nehybné, mŕtve duchovné jadro akéhokoľvek duchovne spiacej bytosti vrátane ľudského ducha človeka ale len ak sa snaží knihu pochopiť. A to zákonite musí odložiť absolútne všetko čo pozná, musí začať s úplne čistou hlavou a otvoreným srdcom. A pamätaj, že keď niekedy iným alebo tebe píšem, že máš „nejakého“ ľudského ducha to neznamená, že ten tvoj duch je v tebe – v skladbe tvojej bytosti nejaká zložka, ktorú je za nejakých okolností možné oželieť – lebo ten ľudský duch – to duchovné jadro ukryté v rôznych hmotných telesných obaloch ako u matriošky si ty sám! Ty si tá najmenšia matrioška vo vnútri. Tá jediná nie je hmotná narozdiel od všetkých energetických tiel obalov, ktoré ľudia mylne nazývajú nehmotné. Všetky energetické telá okrem Ducha sú hmotné a časom podliehajú zániku – rozkladu.
     Tá najmenšia matrioška – teda ty – ľudský duch potrebuje ako potravu pre svoj vývoj byť spätý so Zdrojom. A to nikdy neumožnia žiadne knihy učencov, vedcov, bádateľov pretože tie rozvíjajú len rozumové schopnosti a intelekt pričom duch ostáva nimi netknutý. Duch reaguje, živí sa, rozvíja sa a rastie len ak sa spoluzachvieva s čistou Pravdou – so Životom, ktorý živí a udržuje všetko na neho napojené vo Stvorení. A práve tá kniha je Živým Slovom , v ktorom sa prejavuje sám Boh – Zdroj – Pravda – Život.

     • Israismael

      Presne tak Achnaton ..povedal si dôležitú vetu ..Pokiaľ je z Božského oddelena časť Boha , tá časť ktorá bola na Zemi 2x( 1.Ježiš a 2.Duch Svätý Imanuel Abdrushin=tiež zvaný Duch Pravdy ) a bola jeho ,,malou “ časťou VELkOSTI ,tak ich Slovo ktoré ONi hovorili ľuďom bolo také ,že automaticky oživovali a stále aj dnes oživuje ľudského ducha v tele keď ho prijíma ..ježiš nepísal nespisoval SLoVO v Tom čase pred 2tis rokmi ,ale Abdrushin ho aj spísal pre ľudstvo .Slovo je stále živé napriek tomu že boží synovia nie sú na Zemi ,lebo ide o vyžarovanie . ..Dnes sú ľudia a ich ľudské softvery- čiže zivy ľudský duch,na takej úrovni že všetkym ľuďom duch spí a nehýbe sa ,pretože nemá palivo pre činnosť ,čiže nemá a neprijíma vyžadujúce božie Slovo ktoré ľudského ducha oživuje ..Preto je človek neznalý a môže ho ovplyvňovať temno a preto väčšina ľudstva konci v zajatí temna a v blížiacom sa konečnom Súde(taká udalosť ešte nikdy nebola na zemi za celú jej históriu ) žiaľ mnohí musia skoncit veľmi biedne ako zatratene osobnostné bytia..To nie je strašenie ,to je krutý fakt .Sám človek si to vynútil zásah z HoRA a Očistu Zeme a aj vlastný súd a aj to ako v Tom súde vo veľa veľa prípadoch biedne obstojí ..

    • Israismael

     Ta kniha ktorú spomínam ja Zbraslav je v niečom extra ,ale extrémne extra výnimočná ..ale to by si musel zistiť naozaj len ty sám ,po jej preštudovaní ,ale aj každý iný človek .A nie že niekto o Tom bude filozofovať ale neprečítal z diela Pravdy ani bodku ani čiarku ..nebol to nejaký obyčajný človek ,kto ju písal …nuž ale ani tebe iste nevysvetlim , že aj božské jadro v ľudskom tele ,keď sa narodí na Zem musí vyzerať ako človek a nie ako tykadlovy tvor a 100 metrový obor v zlatom ovesanom habite …Taký je boží Zákon ,že keď sa niekto zrodí na túto Zem musí mať ľudskú podobu a veru musí tento Zákon zrodenia uposluchnut aj božské ..Dokonca musí sa tak stať po predchádzajúcom plodenie dvoch ľudí ..Žiaden duch svätý neoplodni žiadnu ženu ktorá je pozemska žena ,nech by akokoľvek bola čistá …inak by to po rušilo Dokonalosť Zákona ..stalo sa to aj Ježišovy že sa narodil ako Boží duch a stalo sa to aj tomu čo písal tu knihu Vo svetle Pravdy .Obaja boli nepoznani a jeden bol zavraždený na kríži HMOTNE druhý zavraždený MORÁLNE ,čo v duchovnom je to isté akoby sa stal hrubohmotny čin.. ..A ten druhý mal meno Abdrushin , bol skoro dve tisícky rokov avizovaný Ježišom ,ale On Ježiš ho vo svojej reči učeníkom nazval Duchom Svätým ,že až príde ,uvedie nás do všetkej Pravdy s veľkým P ..Veď už som to naozaj stokrát písal a aj link som dal kúsok vyššie .Tento : https://www.bible.sk/sk/rohacek/jan/16/13 ….Či veríš či nie ,pred vyše sto rokmi (1875) sa narodil TEN ktorého oznamoval Ježiš a napísal tu extra dôležitú knihu pre ľudstvo a spísal čo mu bolo hlásené z hora : Vo svetle Pravdy… , či veríš či nie ,aj mnohých uviedol do Pravdy..Nuž ale ako vravím to musi zistiť človek sám ,a vlastným skúmaním ,inak to nikdy nezistí ,keď nebude skúmať a študovať to božie SLOVO svojim vlastným úsekom ,duchom a srdcom a umom …cirkev a náboženstva sveta nie sú bránou do všetkého poznania ani bránou do Raja (to je ten svet kam musí každý vývojom zuslachtily ľudský živý duch ,.Duchovna oblasť )..Malo ľudí sa tam dostane ..Temno si robí svoju prácu tisícky rokov a strháva skoro každého ľudského ducha do temnôt a do skazy ..Človek to zistí až vtedy keď opúšťa túto Zem a pozemské telo

    • V knihe sa pravdy nedočítaš lebo ju napísali ľudia a ľudia sú omylní v zredigovaná biblie bude mat snad bližšie k pravde aj to iba čiastočne ,lebo všetci ľudia všetko vedia ten dar je v nich ,musia sa zjednotit a to je velmi ťažké tak to bolo od veky vekov a ide to tak dookola°°

  • Angličan
   1/ „chcel som verit v toho Jedineho boha zidokrestanskeho boha , ale moj skeptizmus mi to nedovoli“ – a dobre si urobil! Žiaden bastard – židokresťanský boh – NEEXISTUJE! Existuje len náš – kresťanský Boh Stvoriteľ ako Boh vôbec. Židovský boh Yahve je len vyššia bytosť /Anunnaki/, resp. sú to dve bytosti – z jednej roviny, z ktorých vychádza tóra a talmud. Tóra vychádza z Lucifera a Satana – ako manipulatívne učenie, ktoré má za cieľ nežidov odtrhnúť od nášho Boha. Talmud vychádza z Ahrimana – temnej bytosti, ktorá baží po moci a za podiel na moci sťahuje ľudí do temnoty! Z tohto vychádzajú aj sionisti – bažiaci po absolútnej moci! Pre luciferiánov je odmenou bezuzdná sloboda bez pravidiel a zákonov Vesmíru. Pre ahrimancov je najväčšia odmena absolútna moc nad inými. Otázka – čo ku.va s týmto má kresťanstvo?! Absolútne nič! Takže aký židokresťanský boh?!
   2/ Odporúčam ti pozrieť si ten dokument hore o holokauste, keď ten Švéd prehlasuje, že sa každý deň modlí za židov – aby uverili v Krista!

   Si indoktrinovaný židmi ukradnutým a prepísaným kresťanstvom na polpravdu – židokresťanstvo!
   Teraz neviem nájsť čo potrebujem /lebo Uložto v prdeli nedostupné, navyše už z neho čističi odstránili určité dokumenty – nedajú sa nájsť/, tak aspoň toto.

   Judaismus – Mgr. Jan Kozák
   https://odysee.com/@Mgr_Jan_Koz%C3%A1k:f/Judaismus:1

   Je to tak jednoduché. Židia veria v Satana a Ahrimana /Antikrista/, a kresťania – ak ešte nejakí existujú – veria Bohu a Kristu!

 12. holistický prístup

  Ale sa tu diskusie zvrhli na úplný des – čistá demagógia – sektár opakovane prebíja ďalšieho sektára bez štipky rešpektu k PRAVDE – hluchí slepci sa klbčia s ďalšími hluchými slepcami – bijú sa o to, „kto má väčšieho vtáka“, lepšieho pastiera, … a obaja sú otrokmi toho istého pánička – ani nie pána … ach-jaj …

  • holistický prístup

   Je tu riešenie pre všetkých sektárov – každá sekta má svoje stránky – miesto, kde si môžete spokojne vymieňať svoje bludy – ale vám zrejme ide o len o ŠÍRENIE vašich bludov – vyšpiníte sa všade, kde nájdete nejaké voľné miesto – len rozhadzujete SIETE sťa „správni rybári“ – dajte si „čapice“ s hlavou RYBY, či iné „insígnie“. Dobrý otrok miluje svoje okovy, dobytok miluje svoje jarmo, … a svojho „VODCU“.

   • Israismael

    Sakra ale niekto tu musí mat aj Pravdu .inak by nemohli existovať dve cesty ktoré sa razia ..aj tu na stránke sú dve cesty razenia jedna úzka správna a jedna široká nesprávna …..keď je špina musí byť aj protipól ..a my ľudia máme v zásade síce tisíce humusnych vlastnosti ,názorov a pocitov ale nájdu sa aj čistejšie citové (cit=duch)osoby a ľudia ,a tí sa nebudú spolčovat s temnom a luciferom..Zakon príťažlivosti to nedovolí aby sa svetlejší ľudia spájali s temnom a ten zákon platí aj na našej Zemi …Tebe sa zdá že napr taký Achnaton ,ktorý pozná tisíckrát viac toho vo svojom duchu ako ty sám a aj ľudia z kostolov (oni sú len automaty cirkvy),alebo ako teraz správne podotkol Maros ohľadne luciferskeho Boha ktorý drží v zajatí Izrael alebo ja ,že sa budeme podľa toho ako píšeme a zmyslame spájať s Luciferom a sektami ? Tebe sa to asi zdá ..nuž ale poviem ti, že budeš cochvilu veľmi prekvapený a neviem z akej si cirkvy to ma ani nezaujímam z akej si ,že koľko bludov vyjde na povrch, že koľko sa toho odhalí na svetlo sveta a to práve z náboženských a cirkevných kruhov najtragickejších náboženstiev ..Ti hovorím odpadneš a nebudeš vedieť čo sa deje ,keď to príde .. Ale až potom to príde : ti čo si mysleli že sú prvi ,stanú sa poslednými ..Veľa ,ale naozaj veľa je kukolu v učeníach cirkvy ..Ja nie som náboženský učenec ,v živote som ani nechcel byť ani cirkevný a pod ..ale mám vlastného živého ducha ,ktorý sa hýbal skoro 30 rokov vlastným pohybom v skúmaní Božieho SLOVA a nie som automatom slepej viery cirkvy ..Nuž a uvidí sa na konci ,keď plieska bič ..V súdny deň kto sa správne hýbal …. Verít tradíciám náboženstva a bez vlastného skúmania veci a len tak automaticky preberať aj slepú vieru ako automat ,to je cesta do zatratenia a to je tá široká cesta o ktorej hovoril Ježiš

    • Israismael

     *oprava …najtradičnejsich náboženstiev malo byť ,nie najtragickejších…aj keď v určitom zmysle áno aj najtragickejších pre človeka lebo mu berú možnosť pravej cesty k Najvyššiemu …všetko sa veľmi skoro ukáže ako to bolo s náboženstvami …totiž všetko čo nie je v súlade so SVETLOM bude zničené ..Rozpadne sa ..Tomu čo hrozí zničenie a musí sa rozpadnúť na prach sa povie v zjaveni Jána , že Veľký Babylon a je príkaz vyjsť z veľkého Babylonu..Vyjdite z neho ľud môj ..tak je to písané !! Nech si sám odpovie človek ,že čo je Veľkým Babylonom v súcastnej dobe … Lebo nejde o ten starobylý Babylon ale novodobý práve dnes ..

    • holistický prístup

     Podľa očakávania – trafená „hus“ gága“ – jedine TY a TVOJ „PÁN“ a „pastier“ máte pravdu – a nikdy inak – tak bež s tými drístami na stránky toho Tvojho ABDULÁHA, či ako sa to „volá“ – tam budeš vítaný – si len sektársky bludár s patentom na jedinú „pravdu“ – koľkokrát si to už do diskusií na týchto stránkach dával?!? – stále tie isté bludy … dokonca sa vyhrážaš, že KTO NEUVERÍ, BUDE ZATRATENÝ …, koľko hodín denne stráviš „vkladaním svojich“ príspevkov?!? Ja už dlhšiu dobu kvalitne vyberám (selektujem), čomu venujem svoju pozornosť a energiu – a bludy sektárov obchádzam. Na konci „časov“ čaká aj na Teba prekvapenie.

     Aj kvapka jedu zmení živú vodu na mŕtvu.

     „V okamihu, keď si vyberieš jednu zo strán konfliktu – prestaneš vidieť pravdu!“

     • Israismael

      Ja nie som nenavistny HOLISTICKY …ja tu píšem Pravdu ,,nepisem sektárske správy ..si mi však ľahostajný pán katolícky hodnostár …ty urazas nie ja..Ja píšem pravdu o vás kam ste zašli ,ako ste odviedli ľudí milióny a miliardy od pravej cesty ,..lebo to nie je odo mňa Slovo ale vidím to aj sám na základe práve toho Slova,ktoré ty nepoznáš ale rád kritizujetes …Ťažká doba prichádza pre tých , čo odviedli toľko ľudí od pravého poznania ..Veľmi ťažká .

     • Israismael

      Ešte aj klameš Holistik ..nikdy som nenabadal a nehrozil nikomu že kto neuverí že bude zatrateny …áno zatrateny bude,ale iba ten kto ide a kráča po zemi nesprávnou cestou ale ja som nikomu nehrozil .Je to v písme ,nič noveho to nie je ..si obyčajný klamár a nečestný človek a nenavistny človek …ak nevieš čitat správne čo píšem tak sa ani neozyvaj …Kto si ? Trochu mám tušenie..

     • Israismael

      Tu sa nájdeš Holistik….tu sa určite nájdes ,hneď prvá časť od začiatku 00:00:01 …tu sa nájdeš :https://m.youtube.com/watch?v=wqKT_9Un9NQ&t=19118s&pp=ygUacG9zb2xzdHZvIGdyYWx1IGF1ZGlva25paHk%3D

     • holistický prístup

      Israismael,

      ako inak – bludy a vyhrážky v jednom kuse – príznačné pre sektárov. ODMIETAM vstupovať do Tebou milovanej temnej siete – vidím, že to, čomu sa vraví pamäť“ je aj Tvoja slabá stránka – stačí Ti pastier a vodca klanu – ABDULÁH a „kniha temna“. Ste tu mnohí odpudiví nenávistníci, … – nie ja – viď poznámka. Ja nie som teista – ni mono-teista, ni poly-teista, ni a-teista.

      Poznámka:

      Jedno a to isté slovo – napr. ÁNO – môžeme predniesť:
      nahlas, ticho,krátko, pretiahnuto, zajakavo, súhlasne, udivene, nadšene, premýšľavo, vyzývavo, zarmútene, nežne, ironicky, zlostne, šéfovsky, sklamane, triumfálne, aby vyznelo ako NIE, …, … – možno pokračovať. Rovnako môžeme vyslovovať aj slovo NIE, akékoľvek slovo, ľubovoľnú vetu, repliku, akýkoľvek monológ. A práve takto to môžeme urobiť s každou činnosťou, každým gestom (pokrčené ramená, úsmev, stisk ruky, …) – teda k dispozícii je množstvo významov, náznakov, farieb, odtieňov, …

      Jednému a tomu istému slovu priraďujeme rôzne významy – niekedy stačí len nepatrná zmena jediného písmena (bukvy), aby slovo prevrátilo svoj význam – napr.:

      súžItie a súžEnie.

      Na to, aby sme správne rozoznávali skutočné významy slov, je nutné poZNAŤ BUKVICU.

      Slová môžu byť vyslovované tvárou v tvár = skutočný rozhovor, film, …; ústne, telefonicky, hlasový záznam, …; písomne.

      Pri rozhovore tvárou v tvár pristupujú do komunikácie aj rôzne formy neverbálnej komunikácie – ako je uvedené vyššie; pri hlasovej komunikácii je neverbálno vyjadrené len hlasom a vstupuje do rozpravy už aj vnímanie samotného „poslucháča“; pri písomnom prejave všetko neverbálno (nonverbálno) vnáša samotný čitateľ – ako je sám schopný prijať písané slovo – takže to, ako kto vníma písané slová, vety, repliky, …, je len prejavom samotného čítajúceho – zrkadlia jeho samotného – zrkadlia očakávania čítajúceho – nie toho, kto vyhotovil písomný záznam – odpadá možnosť vyjasniť si aj samotné významy a zmysly písaného – čítajúci je teda žalárnikom seba samého. Popísané je spôsobené práve zničením nášho pôvodného písma – BUKVICE, ktorá uchovávala aj neverbálno, poznanie sveta, … – likvidáciou pôvodnej reči – toto je dnes zvlášť viditeľné – tzv. „korektnosť“, „američština“, … – kvetnaté, bohaté, rôznorodé, farebné, , – zamieňané za jednoduché, obecné, výrazovo a významovo mätúce, primitívne, chudobné, čierno-biele (šedivé), …

   • Israismael

    HP : nezabúdaj že prebúdzanie ľudí je aj cez Bádatela..lebo sa báda aj duchovne(a to je vysoký cieľ a mal by byť ľuďom najviac blízky) a nie badať iba hmotne pozemsky už často prebadané …vidíš čo robí temno s ľudstvom? Vakcíny ,klamstvá ,intrigy ,digitálny teror hrozí … temnoty chcú využiť a chytiť každého človeka do svojich osidiel ,chcú byť hotové do roku 2030 ..ak bude 90% temna na Zemi tak musí prísť silná ťažká očista od Stvoriteľa ..musí sa zničiť počet temných ak nechceme drvivý dopad …Tu nejde o náboženský krúžok na badatelovy ale mnohé príspevky sú také že poukažu práve na to temno a veru aj v cirkvách ..veru veru …takže preto verím že Bádateľ chápe tie príspevky ktoré sú viac duchovné kvôli tomu že sme pár rokov pred konečným verdiktom nad ľudstvom a nad Zemou ..

    • holistický prístup

     Israismael,

     zrejme si chcel osloviť mňa – ja síce nie som HP, ale odpoviem Ti „rétorikou“, ktorej aj tak zrejme odmietneš porozumieť a precítiť ju – bludy, ktoré šíriš sťa jedinú pravdu, nie sú ani v najmenšom náznaku prebúdzaním – je to uspávanie prebúdzajúcich sa a prebudených – ide do lapanie, chytanie, … do sietí TEMNOTY – stále sa pohybuješ v „biblickom“ projekte.

     • Israismael

      No uvidíme v ten deň D, kto šíri pravdu a kto žlč temna .. Pamätaj si toto co som napísal… Nezartujem tu teraz s tebou…. a zapamätaj si aj moje meno tu na tejto stránke… . A ja si zapamätám tvoje… Potom sa skonfrontujeme v lúčoch svetla Pana, keď príde deň ktorého sa obávajú temnoty a deň v ktorom zasvieti svetlo tým ktorí čakali kedy skončia navždy temnoty na tejto Zemi..

     • holistický prístup

      Israismael,

      ach – jaj – vidím, že vyhrážky sú Tvoja úloha od Tvojho pastiera a temného pána – vidím, že máš strach z pravdy – strach z iného pohľadu, ktorý by mohol nabúrať Tvoju slepú vieru v Tvojho „boha“. Stále si v egregore (sieti, MATRIXE) JEZUITOV.

     • Israismael

      Nie je to náhodou opačne ??? že ty mas strach z niečoho nového ??? ,,aký je môj pastier keď nemám žiadneho pozemského.. Ty bytosť máš koho pastiera ,aká cirkev .. …ja nemám pozemského pastiera ani satana …to bude práveže tvoj temný pán, ktorý ťa ženie do konfliktu so mnou ..ja som ti napisal Pravdu nie srandu ,..zapamätaj si ako som písal vyššie môj nick preto aby si spoznal moje meno odtiaľto ,že čo som písal a píšem tu na stránke a v čase súdu v DeN D si to skonfontujes so Spravodlivosťou …a už končíme na túto tému ..ja sa ti nevyhrážam ..dobre študuj moje slová aby si im rozumel ,pokiaľ niečo napíšeš …

     • holistický prístup

      Israismael,

      je stratou času a zbytočným dávaním energie do akejkoľvek diskusie s dogmatickými fanatikmi v starších diskusiách. Ak by si dokázal čítať, poznal by si odpovede na vlastné otázky – stačí, ak s otvorenou mysľou a dušou prečítaš celé vlákno.
      Si pevne ukotvený v sieti (e-gregore) monoteizmu – „biblický projekt“.

      Chlapče, celé desaťročia pátram – po mnohých kultúrach a už dávno viem KTO som, ODKIAĽ som, PREČO som práve teraz tu, KDE je môj DOMOV, … – už dávno mám otvorené vedomie – prístup DOMOV. Ty sladko spinkáš a v hypnotickom spánku plníš príkazy svojho temného pána a jeho OTROKA – Tvojho pastiera. Prestaň sa báť „vlkov“ – aj tak Ťa zareže a zožerie (spasie = spasí) ten, ktorý Ťa pasie a jeho PÁN.
      Kde je PÁN, tam OTROK!

      Koniec

 13. Mimo téma – chcem poslať horský bicykel (klasika 26″ kolesá) Slovenskou poštou a čuduj sa svete dozvedel som sa na pošte a Infolinke pošty, že od konca roka 2023 už to nejde pretože pošta zmenila prepravné podmienky.
  Za tých podmienok, ktoré sú po novom bicykel neodišlem ani ich express kuriérom.
  Čo je to za prepravnú spoločnosť, ktorá nevie prepraviť obyčajný horský bicykel a to aj vtedy keď mu zhodim kolesá a pribalím ich k rámu bicykla? Vraj po novom súčet všetkých troch rozmerov musí byť maksimálne 200 cm a to je v prípade bicykla krabica tak 100x70x30cm.
  Do tej krabice dospelácky horský bicykel nevojde aj keby jak. To sme to dopracovali.
  V tých úpravách prepravných podmienok musí mať prsty nejaká riadna sviňa… veď vieme v rámci čoho sa to deje. Ale aj tak to človeka prekvapí, že Slovenská pošta – jej ekspres kuriér už nedokáže prepraviť bicykel.
  Musím nájsť iného prepravcu ale dať si pozor lebo oni si každý za prepravu takého bicykla a celkovo hocičoho pýtajú ABSOLÚTNE ROZDIELNE SUMY. Raz som chcel poslať nejaké 2ks pneu a ceny boli u jednotlivých prepravcov rôzne – od 7€ do 60€ za tie dve gumy. Keď som sa jedného šoféra pýtal, že prečo je taký rozdiel tak on že lebo niektorí sú zameraní na firmy ale robia okrajovo aj bežných ľudí a im to dajú pekne zaplatiť keď ich bežný človek zamestnáva s prkotinami.

Pridajte komentár

*