Červený kríž vraj odoberá orgány deťom na NATO-m podporovanej Ukrajine


Print Friendly, PDF & Email

Červený kríž vraj odoberá orgány deťom na NATO-m podporovanej Ukrajine

(Rhoda Wilson, Expose News) Témy lokálnych vojenských konfliktov a nelegálneho obchodu s ľudskými orgánmi idú vždy ruka v ruke, keďže vojenské akcie nie sú len o riešení geopolitických problémov a bežnom profitovaní z obchodovania so zbraňami, ale aj o nelegálnom obchode s ľudskými orgánmi.

Kupci orgánov a transplantační chirurgovia na čiernom trhu sa dávno stali bežnými prvkami vojenského prostredia, rovnako ako žoldnieri, napísal koncom marca portál New Eastern Outlook.

Ruský vyšetrovací výbor dňa 29. mája 2022 uviedol, že preskúma obvinenia, že ukrajinská pobočka Červeného kríža bola zapojená do pochybných aktivít, vrátane vedenia záznamov o deťoch so „zdravými orgánmi“ v meste Mariupol.

Vladimir Taranenko tvrdí, že úrad má lekárske záznamy viac ako 1 000 detí, ale namiesto akýchkoľvek zdravotných stavov alebo procedúr obsahujú poznámky o ich „zdravých orgánoch“.

Taranenko je predsedom občianskej organizácie „People Retinue“ so sídlom v Donecku, dobrovoľníckeho hnutia, ktoré uvádza, že jedným z ich cieľov je pomoc pri presadzovaní práva v Doneckej ľudovej republike (DĽR).

Tvrdí tiež, že niektoré materiály objavené v úrade Červeného kríža boli pokyny o tom, „ako používať zbrane, a to aj vo formáte určenom pre deti“.

Téme sa nedávno (30. mája 2022) venovala aj televízia RT v článku: Rusko bude vyšetrovať tvrdenia o podozrivých aktivitách Červeného kríža.

Rádiostanica začala investigatívu

Vo svojom podcaste zo dňa 5. júna 2022 James Bradley a Jeff Brown, hostitelia relácie China Rising Radio Sinoland, diskutovali o Brownovom vyšetrovaní najnovších obvinení z odoberania orgánov.

„Jeff urobil originálnu detailnú prácu a pripravoval sa na to celé dni. Mám v ruke článok, ktorý mi poslal, preložený z ruštiny a jeho názov je ‚Ukrajina je čierny trh s transplantáciami‘,“ povedal Bradley.

Rusku sa konečne podarilo dostať do Mariupolu. Po jeho oslobodení našli všetky druhy dôkazov, „a hovoríme o odbere orgánov,“ povedal Brown.

Video nižšie poskytuje prehľad diskusie Bradlyho a Browna, ktorej odhalenia sú hroznejšie, ako naznačuje článok.

Ak vyššie uvedené video náhodou odstránia z YouTube, môžete si ho pozrieť aj na platforme Brighteone TU.

Na webovej stránke China Rising sa nám nepodarilo nájsť kópiu vo videu spomínaného článku. Podarilo sa nám však nájsť článok z Fondsk, ktorého názov v preklade znamená: „Ukrajina – čierny trh s transplantológiou“ a pravdepodobne ide o ten istý článok.

Fondskov článok sme preložili z ruštiny do angličtiny pomocou Yandexu a pripojili sme ho na stiahnutie TU.

História odoberania orgánov na Ukrajine

Na overenie alebo vyvrátenie vyhlásení urobených za posledných niekoľko desaťročí by bolo potrebné dôkladné a zdĺhavé vyšetrovanie, ktoré presahuje naše možnosti.

Aby sme si teda dali nejakú predstavu o histórii súvisiacej s odoberaním orgánov na Ukrajine, nasledujú krátke výňatky z dvoch zdrojov, konkrétne z článku publikovaného vo Frontier Post a ďalšieho od New Eastern Outlook. Na internete je však k dispozícii množstvo zdrojov.

Podľa údajov zverejnených na štatistickom informačnom portáli Statista je v súčasnosti na čakacej listine na transplantáciu orgánov v Spojených štátoch viac ako 100 000 ľudí, z ktorých väčšina čaká na transplantáciu obličky.

Prírodná liečba osteoartritídy

Treba poznamenať, že nielen v Spojených štátoch, ale aj v mnohých iných krajinách je nedostatok darcovských orgánov a dopyt vytvára ponuku.

Hlavnými zdrojmi orgánov na nezákonný obchod sú krajiny tretieho sveta a takzvané hotspoty (miesta konfliktov). Mnohí výskumníci poznamenávajú, že Ukrajina sa v posledných rokoch stala jedným z hlavných centier transplantácií na čiernom trhu.

Po začatí ruskej špeciálnej operácie na demilitarizáciu Ukrajiny postupujúce ruské jednotky a armády odštiepeneckých republík Donbasu objavili masové hroby, v ktorých sa pravdepodobne nachádzajú pozostatky ľudí zabitých príslušníkmi ukrajinských nacionalistických práporov.

Mnohí z nich sa pravdepodobne stali obeťami transplantácií na čiernom trhu.

V 90. rokoch 20. storočia založil hlavný lekár ľvovskej regionálnej nemocnice Bogdan Fedak zločinecký spolok predávajúci detské orgány do zahraničia, väčšinou do USA. Vyšetrovanie dospelo k záveru, že vo Ľvove sa stratilo približne 130 dojčiat.

V roku 2007 bola Ukrajina svedkom škandálu okolo izraelského občana Michaela Zisa, ktorý bol obvinený z praktizovania transplantačnej chirurgie na čiernom trhu. Zis bol zadržaný 13. októbra 2007 v Donecku na žiadosť orgánov činných v trestnom konaní.

O rozkvete nelegálneho obchodovania s orgánmi na Ukrajine sa začalo diskutovať už v roku 2014, keď po spustení takzvanej protiteroristickej operácie na východe krajiny začali hromadne prichádzať správy o zmiznutých osobách.

Zároveň sa začali objavovať informácie o činnosti mobilných nemocníc v krajine, ktorých hlavnou činnosťou bola extrakcia darcovských orgánov s ich následnou expedíciou do zahraničia. Ich obeťami boli civilisti a milície Luhanskej a Doneckej ľudovej republiky, ale aj vojaci Ozbrojených síl Ukrajiny.

Osobitná predstaviteľka OBSE (Organizácia pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe) pre boj proti obchodovaniu s ľuďmi Madina Jarbussynová dňa 29. septembra 2014 tvrdila, že masové hroby objavené na Donbase obsahovali telá bez vnútorných orgánov, ktoré sa s najväčšou pravdepodobnosťou stali obeťami transplantačných chirurgov na čiernom trhu.

OBSE vydala 30. októbra 2014 vyhlásenie, v ktorom uviedla, že vyjadrenia Jarbussynovej boli vytrhnuté z kontextu a len citovala dve správy ruských mimovládnych organizácií o možnom odoberaní a následnom predaji ľudských orgánov na východnej Ukrajine.

„OBSE nemá žiadne dôkazy o možnom odbere orgánov na východnej Ukrajine,“ uvádza sa vo vyhlásení.

V roku 2015 bolo na internete zverejnené video s rozhovorom s americkým transplantačným chirurgom, ktorý „pracuje“ v Odese, Donecku, Slavjansku a Kramatorsku, odhaľujúce mrazivé detaily o hromadnom odoberaní orgánov na Ukrajine.

V roku 2017 ruské noviny Moskovskyj Komsomolets (MKRU) informovali, že bývalý poslanec Najvyššej rady Ukrajiny Volodymyr Oleinik predpovedal, že plánovaný ukrajinský program darcovských transplantácií obličiek, ktorý sa plánoval od roku 2018, „nielen zničí verejné zdravie, ale zmení Ukrajinu na transplantačné centrum čierneho trhu“.

Pilotný transplantačný program sa mal začať v meste Nezalezhnaya, ktoré „premenil na centrum transplantačnej turistiky z bohatých krajín,“ dodal Oleinik.

Námestník ukrajinského ministra zdravotníctva Oleksander Lynčevskij to vtedy vyvrátil a povedal, že takéto tvrdenia sú neoddeliteľnou súčasťou rozsiahlejšieho ruského dezinformačného príbehu, že Ukrajina zakladá čierny trh na transplantácie orgánov.

Nedávno bol na internet zverejnený videorozhovor s bývalým zamestnancom SBU (Bezpečnostná služba Ukrajiny), v ktorom sa uvádza, že vo vojnovej zóne na Donbase bol pričlenený k špeciálnej lekárskej skupine v Kramatorsku s názvom „Skupina prvej pomoci“.

Od roku 2014 sa skupina zaoberala nezákonným odoberaním orgánov zraneným ukrajinským vojakom v okolí Doneckej a Luhanskej oblasti.

Začiatkom roku 2022 nemecká ministerka obrany Christine Lambrechtová oznámila, že Ukrajina dostala poľnú nemocnicu a krematórium. Niektoré médiá spájali takýto „darček“ s dlhodobo dobre namazaným nelegálnym obchodom s orgánmi ukrajinských jednotiek do EÚ, USA a Izraela pod ochranou SBU, ako nasvedčujú mnohé indície.

Nedávno nemecká publikácia Neues aus Russland (Novinky z Ruska) zverejnila fascinujúci príbeh o mobilných krematóriách na Ukrajine, ktoré pomáhajú utajiť veľký objem predajov ľudských orgánov do EÚ.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Rhoda Wilson, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. KOVIDBARÓN!

  ,,,,každý by si mal uvedomiť a skutočne dobre premyslieť-kam vlastne patrí a kto vlastne je,,,,pretože každý z vás v tichosti v nezáujme prikladá ruku k dielu-zániku belošskej východoeurópskej rasy,,,,už včera bol cikán viacej než vy,už včera bol žid viacej než vy,už včera bol migrant viacej než vy,od včera je černoch viacej než vy,,,,čo je to vlastne tá rasová rovnosť?? lebo nad všetkým je osud,,,,a nikto si to neuvedomuje-lebo každý z vás je spokojný-každý mesiačik louwe na účtoch a ani neviete odkiaľ prichádzajú a ani len netušíte,že kto je vlastne váš zamestnávateľ,,,,vy ste iba národ bedárov-nenapraviteľní plačkoši vždy iba po funuse,,,,ak sa pozriem do minulosti-tak sa vo vás nič nezmenilo,ste rovnakí ako vaši otcovia,ako vaši dedovia matky či starenky,prababky-rovnako hlúpi a rovnako zaslepene nenažraní a chamtiví,,,,závisť je vaším pohonom,potraviny zo supermarketov vaším pokrmom,kŕmite sa nielen ústami,ale aj očami požierate všetko okolo seba ako všežrúti,,,,je to nechutné,ako premýšľate a ako sa správate,meníte život za peniaze,kariéru za múdrosť,prírodu a úrodné polia za podivné stavby diaľnice parkoviská a štadióny,,,,treba vás všetkých presťahovať niekam na betónovú planétu X a tam možno budete pre zmenu pestovať trávu kríky stromy a rastliny,,,,keď tu všetko zabetónujete-budete je umelú stravu a za jablčka,hrozno či čerešne budete ponúkať zlato,,,,prepych a prebytok vás zmagoril,lebo sila peňazí je silnejšia,než vy,neviete viesť vojny,neviete udržať mier,neviete prijať nedokonalosť vlastného tela.

  • ak sa pozriem do minulosti-tak sa vo vás nič nezmenilo,ste rovnakí ako vaši otcovia,ako vaši dedovia matky či starenky,prababky-rovnako hlúpi

   na planéte sa nachádza 8 miliárd bytostí, v ľudskom tele.
   80% z týchto bytostí sú BioRoboty, bez duše, to isté ako NPC (Non Player Character – čiže nie hráč, ale postave ovládaná herným programom).
   Takže otcovia dedovia matky či starenky,prababky nie sú hlúpi, sú to BioRoboti. Ovláda ich nejaká vyššia inteligencia, nie sú to bytosti s dušou, sú to programovo riadené postavičky, rovnako ako v hre.

   A jedna z tvojich úloh na tejto „planéte“ je uvedomiť si, že sú tu bioroboti, že si v hre,
   možné sme uväznení v tejto simulácii, neviem isto
   možno sme vo výcvikovom programe/škole

   • Israismael

    V tomto svete temnoty sa človek nevie rozvinúť na plnohodnotnú ľudskú bytosť a tým stráca možnosť ďalšieho postupu duse(ducha).. Totiž v pozemskom sme všetci ľudia v,, skole“.. V tejto pozemskej škole po tisícročia, pretože nie sme pre tieto skúšky tu na Zemi po prvý krát.. Písal sa rok 553nl keď na koncile v Carihrade sa,, vyskrtlo“ z učenia temnými ucencami cirkvy učenie o inkarnaciach ducha(dodnes sú učenia cirkvy falošné, čiže slepé) .. Tým sa stalo to, ze ľudia si myslia ze majú len jeden jediný život a viac už nie.. Ľudia dnes nemajú ani šajnu prečo sú tu v hrubohmotnosti na tejto Zemi, aký je význam žitia a bytia, kam sa majú dostat( ľudský duch) po pozemskej smrti, aké sú oblasti temna a zatratenia, aké sú oblasti jemnejších svetov kam sa má duch človeka vysvihnut(Raj) , aké sú sféry bytostneho, kto ich obýva (mali a veľkí bytosti, walhala a pod).. Človek nevie základné Pravdy (nemyslím tým pozemské).. Človek nevie ze telo je len obal pre to čo je hlavné u cloveka(iskra-živý duch).. Ze človek na zemi keď umrie,, odhodi “ obal(pozemské telo) a v sekunde prechádza duch do tela astralneho (jemno – hmotného), už dávno pripraveného ešte pred vtelením ducha človeka do tela matky(nastáva to v 4 a poltom mesiaci tehotenstva – tzv prvé kopnutie dieťatka v brušku matky) .. Ľudia nevedia kto tvorí predobraz a podobu tiel, nikdy sa o tom neučili ani ich to nezaujímalo pretože si myslia ze to nie je potrebné vedieť..
    Sme však v období keď Boh požaduje po ľuďoch aby sa stali ľuďmi vedomými si svojej živej iskry-ducha a aby nepracovali len cez hrubo hmotný predný mozog na úrovni rozumu ale aby konečne zapojili ducha v tele aby v nich nespal a aby ho nenechali,, mrtveho“.. Pretože však ludia nevedia nič o živom duchu v tele pozemskom tak naďalej bude ich záujem len o hmotu, mamonu, jesitnosti všetkého druhu a pod..Žiaľ týmto sa človek odpojil od sveta duchovného a v posledný deň ostáva bez pomoci vyšších sfér, pretože sa o to vo svojom živote nezaujímal…
    Pozemský clovek má v tele mimo pozemské telo svojho ziveho ducha, ktorý je pripojený ešte kompatibilne s telom dusevnym(jemnohmotnym) prostredníctvom vyžarovania krvy.. Duch tvorí krv a to je základ bytia… Je to kolobeh žiarenia krvy,ktory udržiava človeka na žive…
    Pokiaľ človek nebude vedieť Pravdy z vyššia, nepreskuma to co je Pravda, tak nikdy nebude hotovým clovekom(duchom) a prepadne ako nepotrebna pleva na Poslednom súde ktorý práve prebieha a čoskoro bude ukončený… To už je najvyšší čas prebudiť sa kým nebude neskoro !!

    • Amen! Israismael, ďakujem za krásnu nedeľnú kázeň. Myslené – úprimne! Mne osobne – sú Tvoje slová veľmi blízke a som s nimi – stotožnená..

     • Israismael

      Ďakujem pekne.. Písal som len pravdivo zo svojho ducha, tak ako ma to naučil Duch Pravdy, ktorého zvestoval Ježiš učeníkom tesne pred ukrizovanim, keď hovoril :, ešte mnohé vám mam povedať ale neporozumeli by ste.. KEĎ VŠAK PRÍDE ON DUCH PRAVDY( TESNE PRED SÚDOM) ON VÁS UVEDIE DO VŠETKEJ PRAVDY A POUČÍ VÁS O VŠETKEJ PRAVDE (AKO ĽUDSTVO)….. PRIŠIEL A POUČIL, ZAPÍSAL SLOVO Do JEDNEJ Knihy 856 stránkové dielo.. ALE MALO ĽUDSTVA HO SPOZOROVALO A SPOZNALO..AKO VŽDY ZAHMLILO TO VŠETKO TEMNO LEBO TEMNO MA KRÁTKY ČAS . .ak to co som napísal pomohlo k zretiu co len jednému z Vás tak to splnilo účel môjho príspevku…

    • Ľudská bytosť je balansom medzi Superegom riadeným Vyšším JA a Ido-om – riadeným démonmi. Potom záleží na Kyvadle našej pozornosti a eugenike-žiarení prostredia – ku ktorej strane ega sa potom priblížime. Vyššie JA považuje za samozrejmosť to čo predstavuje, preto „nepotrebuje marketing“ – nepotrebuje nič podmieňovať, je to prosté samozrejmé bytie – démoni však neustále bojujú o našu pozornosť a priazeň – marketing je pre nich nevyhnutný a detto obchod niečo za niečo – podmieňovanie! Vyššie Ja nepotrebuje 10 otčenášov a 20 zdravasov, aby človek prirodzene konal v súlade s Jednotou! O tom je satanizmus – obchod s naším egom. Duša je pritom samozrejme nečinná – lebo jej bytie je samozrejmé – dokedy to svojou nečinnosťou neposerie! O tom je VEDOMIE – poznanie, ako to vlastne na svete chodí – že „dobré sa chváli samo“ – ale nie už v prostredí biznisu s Diablom! Čiže – „treba presvedčiť Vyššie JA, že tiež potrebuje marketing“! Áno – dobro treba chváliť – aby sa na neho mohlo to zlo sústrediť a – každý dobrý skutok bude potom potrestaný! Marketing dobra je na 100% medvedia služba! Zlo sa nedá poraziť chválou dobra -zlo sa dá poraziť odporom k zlu a ničením jeho zárodkov! Ale príliš k nemu neupínať pozornosť – lebo kyvadlo! Zlo treba ničiť „ľavou zadnou“ – pošliapať a nepozerať!

     • Israismael

      Na mnohé napísané sa dá súhlasiť… Je však potrebné poznať tri hlavné božie zákony ťahajúce sa od samého,, vrchu“ STVORENEHO(PRASTVORENIA) , až po túto zem.. Sú to tieto :1.ZAKON TIAZE (zákon ČISTOTY.. UPLATŇUJE sa hlavne po smrti pozemského človeka, pretože na základe zákona tiaze(čistoty) je duša duch vytlačený ako,, korok“ do oblasti kde patrí svojou tiazou.. Čím menej temna tým je ľahší, a stúpa hore do svetlejších niv(svetlejsej zeme alebo prostredia, sféry) ak je viac nabaleny temnotou tým klesá do hustejšieho, teda temnejsieho sveta nižšie kde je všetko temné a nepekne . S týmto zákonom úzko závisí aj druhý zákon..
      2.ZAKON PRÍŤAŽLIVOSTI ROVNORODEHO(zákon Láska)… Človek po smrti oslobodený od tela pozemského sa ako duša duch dostane bezpečne a isto len do prostredia rovnorodosti (pijan k pijanovy,ak je bez lásky a surovec, vrah k vrahom, dobrák k dobremu a pod.. Už to nie je tak ako na Zemi ze sme tu rôznorodo pomiesani ľudia kvôli karmickym vplyvom a prežívaniu a oslobodeniu.. kto to pochopí mnohé výhra v tomto pozemskom svete… Kto nie môže prehrať všetko…
      3.ZAKON SPETNEHO NAVRATENIA… (ZÁKON SPRAVODLIVOSTI)… ako žiješ tak sa ti bude vodiť.. Co,, zasejes“ to aj zoznes.. Nie je možné zozat na konci života dobro keď si rozsieval zlo po svete a k svojim blížnym.. Strhne ta to do temna.. Ak si robil dobro ci už myslením ci slovom a činom môžeš zozat neomylne na základe Spravodlivosti len dobro a vytiahne to očisteného tvojho ducha len do Raja.. Iná možnosť nie je.. Len peklo alebo Raj..
      Tieto ZÁKONY sú samocinne pôsobia od začiatku stvorenia ako je svet svetom len ich ľudia nepoznajú.. Teraz ich však budú musieť ľudia spoznať lebo sme na konci kruhu udalosti… Všetko sa dá naštudovať len ak je človek ako duch pohyblivý a nemá lenivého vlastného ducha.. Nie je to len pre vyvolených ale pre každého človeka kto chce žiť skutočný život vo Vôli Božej ci už tu na Zemi alebo potom po,, odlozeni“ pozemského tela v iných ľahkých živých a jemných sférach bytia….

 2. Disident tretieho odboja

  Len, kľud. Určite sa majú lepšie ako pred 89 v období neslobody a hladomoru a totality kgb. Treba len vydržať, čochvíľa to príde aj k zvyšným postkomunistickým krajinám a by sme si vychutnali skutočnú kapitalistickú slobodu v podnikaní.Hura miesto Švajčiarska bude Somálsko.

  • muž s mačetou

   presne tak!!!Zlaté časy komunizmu sú už definitívne fuč. Skurvysynovia, čo ste sa o to pričinili zdochnite.

   • Komunizmus v ČSSR nikdy nebol. Bol iba socializmus. Zlatý socializmus oproti tomu hnusu co je teraz. Zm*d gorbacov predal našu slobodu…

    • Ani socializmus nikdy nebol – bol to kapitalizmus komunistickej verchušky – síce nikto nič nevlastnil, ale o tom všetkom rozhodovali len oni a patrične si to užívali! V NWO vás-nás čaká iný level toho istého NWO „komunizmu“ bohvie akých entít..

     • Israismael

      Tento systém NWO bude tým posledným na Zemi pod vplyvom temna.. Iných už nebude, temno zanikne, bude zničené.. Práve sa nachádzame v súde, očiste a keď bude system,, SCHWABOVHO NWO „nastavený nebude trvať dlho pretože IT technológie by zničili každé pozemské telo.. Nastavia značku šelmy do par rokov (možno do roka dvoch) a tým sa dostaneme do tzv Veľkého suzenia ľudstva… Bude to ukončené cca po 3 a pol rokoch tejto vlády NWO(Nového usporiadania svetového poriadku-treba povedat ze toho najtemnejsieho aké kedy bolo na Zemi) .. Hneď po suzeni tých dní sa slnko zatmie a ani mesiac nevida svetla.. Príde,, zasah“ z hora,ktory ukončí svet taký aký bol.. Nastane dlho zvestovana TISÍCROČNA RÍŠA mieru už však nie pod ľudskou vládou…. Toto naozaj nie je rozpravka alebo niečo podobne..

     • Potom len nechapem akymi klucmi ludia na namestiach strngali ked nic nevlastnili. Nie je uz nacase skoncit s demagogiou . A ist si pozriet klucenku zo socializmu a to kluc od bytu, domu, garaze , zahradnej chatky, chaty, hospodarskej budovy s traktorom a pod.Vziadnej spolocnosti ludia nevlastnili viac nehnutelnosti ako v socializme, A le tarajme dalej hluposti entity su radi.

 3. Samozrejme,ze Harvestuju Organy,aj IsraHELL,sa k tomu priznal,atd.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,pre údajného veriaceho je údajne dôležitá duša a telo má byť údajne nič,pre luciferiánov materialistov zbohatlíkov s egom je dôležité telo a dĺžka života v rozkoši a hojnosti,,,,zbohatlíkov s nedokonalým chybným telom je veľmi veľa-preto treba náhradné diely,,,,človek s podporou temnoty a démonov chce dokázať rovnosť s oným bohom,,,,tento svet je tak zložito vyskládaný,že človečik idiot s týmto má problém to pochopiť-lepšie je chápať jednoduché úkony otroka-ako pracovné povinnosti a odbornosť v prízemnom chápaní a pre jednoduché a pritom sebazničujúce úkony a pre skoro povinné množenie,,,,svoje životy iba premrhávate zbytočnosťami a zvrátenosťami,lebo onen akože boh toto po vás nežiada,,,,človek pretvoril náboženstvá v prospech starých rodov,,,,buď si otrok,alebo žebrák.

 4. mariankosmac

  Minule (no možno pred mesiacom) sa pokladníčky (tie usilovnejšie) v Lidli pýtali zákazníkov či chcú k platbe prispieť 50 centov pre červený kríž. Tak som rád že som neprispel aj keď mňa sa ani nepýtali kupoval som len nejakú drobnosť možno jedno pivo.

 5. Je tam slovko „vraj“, čo spochybňuje to, čo je za tým napísané a myslím si, že je to manipulácia! Vyšetrite a dokážte popisované zločiny – totiž prvou obeťou vojny je pravda, a ja budem za ich potrestanie.

  • Kojoko.ot – nikoho nezaujíma, za čo budeš ty – si nula, si troll, si blbec. Odskočil si si z mainstreamu, kde už pred rokmi moderátori likvidovali alternatívne informácie spôsobom „predložte dôkazy“ – ale tieto dôkazy nikdy nezverejnili!
   „Vyšetrite a dokážte popisované zločiny“ – komu?! Tebe?! Pretože zdebilizovaní, vylízaní a indoktrinovaní zfanatizovaní idioti neuznávajú žiadne dôkazy! Takže!
   1/ Ty preukáž, že máš minimálne 25 tisíc USD/eur – a že potrebuješ obličku!
   2/ Nájdi si sprostredkovateľa – tak na oficiálnom, tak na čiernom trhu, ale hlavne – na ukrajinkom, alebo lepšie – izraelskom trhu s orgánmi z Ukrajiny!
   3/ Ale hlavne ty debil – preukáž, že nie si provokatér, pretože na trhu s orgánmi skončíš TY! Ešte z roku 2014 si pamätám ceny orgánov na Ukrajine takéto – srdce 60 tis. USD, pečeň 90, oči-rohovka 15, obličky á 25, kožné štepy á 5, kostná dreň 15 – odhadom z jedného človeka spolu za 250 tisíc.

   Takže čo tu vlastne robíš Kojoko.ot? Ty nás tu zamestnávaš?! My ti máme ty debilko prinášať dôkazy? Tebe? Máš ich plnú prdel na internete! Choď na Dark Net! Lebo všetky svedectvá na hornom internete sú podľa takých vylízancov hoaxy! Prečítal si si niečo na infovojne a papagájuješ „prvou obeťou vojny je pravda“ – a?! A my sme tu servismani tej „tvojej pravdy“ – aby si ju mohol zničiť? Tak ako systém blokuje a odstraňuje takto oznámené informácie? Naser si! Zober lówe a chladničku a choď si pre ukrajinskú obličku sám! To dá základný rozum, že vojaci sú zdrojom orgánov v každej špnavej vojne – aj v Kosove albánska mafia odoberala Srbom orgány! Srbom, pretože u moslimov by to neprešlo kvôli celistvostri mŕtvoly pri pohrebe!

   Si debilný troll, ktorý sa snaží kradnúť ostatným čas! Ja ho teraz nevenujem tebe, ale ostatným, aby takýchto trollov likvidovali hneď v zárodku!
   https://ulozto.net/file/Ehay9KtEijs1/svedectvo-majora-ukrajinskej-armady-o-odoberani-organov-mp4#!ZGIzLmR2ZzDmBJV4BJIxAmSwAwp0LwSmnzyKJyDgrIuwBQtmBD==

  • muž s mačetou

   teba treba poslať na rozbor, chudák zasratý

 6. Červený kríž, červený polmesiac, OBSE – sú prieskumné organizácie, ktoré vznikli síce pod zámienkou humanitárneho poslania, ale ich prvoradou úlohou je prenikať na všetky znepriatelené územia a poskytovať tak veľkým manipulátorom svetových udalostí prehľad, v akom stave sú bojiská všetkých hráčov, a tak mať možnosť korigovať a usmerňovať vojnu a jej výsledok potrebným smerom! ČK a ČP musia samozrejme vykazovať aj tie „dobré aktivity“ – školia ľudí ako zachraňovať životy, dohľadávajú osoby. Na Ukrajine sú OBSE už dávno známi ako špióni Západu – Rusi ich doteraz s nevôľou tolerovali len kvôli Minským dohodám – odteraz to bude inak!

 7. Bože verím tomu,aj Srbom to robili

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,slovanom sa skoro všetko iba tají,slovania majú byť v novom zákone novými nasledovníkmi,,,,robia sa medzi nimi zámerne rozbroje a hádžu sa falošné nepravé zlatiaky medzi slovanou,,,,armáda,policajti a tajní sú už z toho mimo-nevedia,že kto je nepriateľ a komu majú veriť a v čo vlastne veriť,,,,smrť je ku každému spravodlivá!,pripravte sa na horšie časi a bdejte,podelte sa so slapšími a konajte radšej dobro-lebo „siedmy“ vás pozoruje,,,,táto planéta nieje váš majetok a ani konár či steblo trávi vám tu nepatrí!

 8. Podobný článok (skrátený) – z iného zdroja:
  „Od začiatku špeciálnej operácie na Ukrajine sa ponuka darcovských orgánov na čiernom trhu prudko znížila. Dôvodom môže byť skutočnosť, že v regióne už nepôsobia americké biolaboratóriá. Ukrajina sa v posledných rokoch stala teritóriom čierneho trhu s transplantátmi. Transplantácie orgánov bolo najvhodnejšie vykonávať v uzavretých základniach. Tento názor vyjadril lekár a patológ Alexandr Ediger pre Public News Service.
  Odborník poznamenal, že predtým sa téma čiernej transplantológie a uzavretých laboratórií považovala za hororový príbeh. Nedávne udalosti však ukazujú, že americké biolaboratóriá na Ukrajine môžu byť zapojené do nezákonného odberu orgánov a obchodu s nimi. V Európe je niekoľko krajín, ktoré boli tradične oblasťami čiernych transplantológov: Kosovo, územie Juhoslávie počas konfliktov, ako aj Moldavsko a Ukrajina,“ povedal Alexander Ediger.
  Čierna transplantológia dnes nespočíva len výkonom v tajných operačných sálach, kde sa odoberajú orgány, ale ide tiež o detailný informačný biznis, ktorý pozostáva z prevádzkovania databáz. Prvá databáza je o darcoch, ich biologických pasových údajoch, a druhá o tých, ktorí sú ochotní zaplatiť za konkrétny orgán. Tieto databázy sú združené v držbe zločineckých skupín. Takto to vyzerá za posledných 15-20 rokov.
  Podľa niektorých zdrojov pomalé boje proti LNR a DNR na Ukrajine od roku 2014 umožnili využiť na tento účel zranených vojakov. Obnovené orgány „žijú“ krátky čas. Aj keď sú skladované v podmienkach konzervácie, pri správnom teplotnom režime a pripravenej preprave, ich maximálna trvanlivosť je 16 hodín. Zaistený materiál sa však zvyčajne spotrebuje do 6-12 hodín. Orgán sa preto musí čo najrýchlejšie prepraviť na miesto transplantácie, to znamená, že logistika je riadená na vysokej úrovni.
  Americké biolaboratóriá na území týchto krajín nie sú zodpovedné WHO a miestnym orgánom, sú to extrateritoriálne zariadenia. Je už známe, že v týchto zariadeniach sa robili pokusy s bakteriologickými zbraňami. Ich využitie je však oveľa väčšie.
  Predtým doktor Ediger hovoril o nebezpečných experimentoch s koronavírusom na tínedžeroch. Patológ tiež vysvetlil, čo sa nachádza v žilách ľudí očkovaných proti COVID-19, ktorí zomreli.“
  https://www.osnmedia.ru/world/posle-nachala-spetsoperatsii-predlozhenie-chernyh-organov-sokratilos-patologoanatom-ediger-o-svyazi-nezakonnoj-transplantatsii-i-laboratorij-ssha/

 9. Prekladač ma blokuje, takže… V článku sú videá.

  Článok…
  Has the Red Cross Been Harvesting Children’s Organs in NATO’s Ukraine?
  Posted on June 9, 2022 by Constitutional Nobody

  The topics of local military conflicts and illegal human organ trade always go hand in hand, since military actions are not just about solving geopolitical issues and commonplace profiting off the arms trafficking but also about illegal human organ trade. Organ buyer-ups and black-market transplant surgeons have long become ordinary elements of the military landscape just like mercenaries, New Eastern Outlook wrote at the end of March.

  On 29 May 2022, the Russian Investigative Committee said it will look into allegations the Ukrainian Red Cross Society was involved in shady activities, including keeping records of children with “healthy organs” in the city of Mariupol.

  Vladimir Taranenko claimed the office had medical records for over 1,000 children, but they marked their “healthy organs” instead of any medical conditions or procedures.

  Taranenko is the head of the Donetsk-based civic organisation ‘Peoples Retinue,’ a volunteer movement that states one of its goals assisting is law enforcement in the Donetsk People’s Republic (“DPR”).

  He also claimed that some of the reading materials discovered at the office were instructions on “how to use weapons, including in a format intended for children.”

  Read more: Russia to probe claims of suspicious activity by Red Cross, RT, 30 May 2022

  Communist China Rising Investigates

  In their podcast on 5 June, James Bradley and Jeff Brown, hosts of Communist China Rising Radio Sinoland, discussed Brown’s research on the latest allegations of organ harvesting. “Jeff has done original deep work and been preparing for this for days. I have in my hand the article that [Jeff] sent me, translated from Russian, and its name is ‘Ukraine is a black market in transplantation’,” Bradley said.

  Russia finally was able to get into Mariupol and liberate it and they are finding all kinds of evidence, “and we’re talking about organ harvesting,” Brown said.

  The image below gives an outline of Bradly and Brown’s discussion, the revelations of which are more horrific than the image suggests.
  Summary of initial evidence found at the Red Cross base in Mariupol, Donbass, by the Russian military,
  Communist China Rising Radio Sinoland

  Hear what Jeff Brown discovered in the video below.
  Communist China Rising Radio Sinoland: More war crimes uncovered in Ukraine: organ harvesting behind the Red Cross,
  5 June 2022 (29 mins)

  If the video above is removed from YouTube you can watch it on Brighteon HERE

  We were unable to find a copy of the article discussed above on Communist China Rising’s website. However, we were able to find an article published by Fondsk the title of which translates to: ‘Ukraine – black market of transplantology’ and is most likely the same article, see HERE. We have translated Fondsk’s article from Russian to English using Yandex and attached it below.
  Ukraine-Black-market-of-transplantology-Strategic-CultuDownload
  History of Organ Harvesting in Ukraine

  A thorough and lengthy investigation would be required to verify or refute events or statements made over the past few decades which is beyond our capabilities. So, to give some idea of the history relating to organ harvesting in Ukraine, what follows are simply extracts from two sources namely, an article published by Frontier Post and another by New Eastern Outlook. There are, however, numerous resources available online.

  More than 100,000 people are currently on the waiting list for organ transplants in the United States, most of whom are awaiting kidney transplants, according to data published on the statistical information portal Statista. It should be noted that there is a shortage of donor organs not only in the United States but also in many other countries and demand creates supply.

  The main sources of organs for illicit trade are third world countries and hotspots. Many researchers note that Ukraine has become one of the main centres of black-market transplantation in recent years.

  After the start of the Russian special operation to demilitarise Ukraine, the advancing Russian troops and the armies of the republics of Donbass discovered mass graves, which, presumably, contain the remains of people who were killed by members of the Ukrainian national battalions. Many of them likely became victims of black-market transplants.

  In the 1990s the chief doctor of the Lviv regional clinical hospital Bogdan Fedak founded a crime ring selling children’s organs to foreign countries, mostly to the US. An investigation concluded that around 130 infants went missing in Lviv.
  Learn more about Jeeng

  In 2007, Ukraine witnessed a scandal around the Israeli citizen Michael Zis who was accused of practising black-market transplant surgery. Zis was detained on 13 October 2007 in Donetsk on request from law-enforcement agencies.

  The flourishing of illegal organ trafficking in Ukraine began to be discussed as early as 2014, when, after the start of the so-called anti-terrorist operation in the east of the country, reports of disappearances began to arrive en masse. At the same time, information began to appear about the activities of mobile hospitals in the country, the main activity of which was to extract donor organs with their subsequent shipment abroad. Their victims were both civilians and LDNR militia, and soldiers of the Armed Forces of Ukraine.

  On September 29, 2014, the OSCE Special Representative for Combating Trafficking in Human Beings Madina Jarbussynova claimed that the mass graves discovered in the Donbas contained bodies missing internal organs, who have most likely become victims of black-market transplant surgeons.

  The OSCE issued a statement on 30 October 2014 saying that Jarbussynova’s remarks had been taken out of context and she was merely citing two Russian NGO reports about the possible removal and sale of human organs in Eastern Ukraine. “The OSCE does not possess any evidence regarding possible organ harvesting in Eastern Ukraine,” the statement said.

  In 2015 a video was posted online with an interview of an American transplant surgeon “working” in Odessa, Donetsk, Slavyansk, and Kramatorsk, revealing blood-chilling details of the mass removal of organs in Ukraine.

  In 2017, the Russian newspaper Moskovskyi Komsomolets (“MKRU”) reported that the former deputy of the Verkhovna Rada of Ukraine, Volodymyr Oleinik, predicted a planned Ukrainian kidney donor transplant program due to begin in 2018 would “not only destroy public health but turn Ukraine into a black market transplant centre”. The pilot transplant program was to start in Nezalezhnaya and would “turn Nezalezhnaya into a centre for transplant tourism from rich countries,” Oleinik added.

  At the time, Ukraine’s Deputy Health Minister Oleksander Lynchevskyi refuted this and said that such claims are part and parcel of a larger Russian disinformation narrative, that Ukraine is establishing an organ transplant black market.

  Recently, a video interview of a former SSU employee was posted to the Internet, saying that being in the war zone in Donbas he was attached to the special medical group in Kramatorsk called “First Aid Group.” Since 2014 the group was engaged in the illegal removal of organs from injured Ukrainian troops in the vicinity of the Donetsk and Lugansk regions.

  In early 2022 the German Minister of Defence, Christine Lambrecht, announced that Ukraine received a field hospital and a crematorium. Some media connected such a “gift” with a long well-oiled illegal business of selling organs of Ukrainian troops to the EU, the US, and Israel under the protection of SSU as indicated by many traits.

  Recently a German-language publication, Neues aus Russland, published a fascinating story about mobile crematoriums in Ukraine which help conceal the major selling of organs to the EU.

  Sources and further reading:

  Ukraine conflict helps US deal with organ shortage, The Frontier Post
  Israel, Ukraine, and Black Market Transplant Surgeons, New Eastern Outlook, 29 March 2022
  Victims found in mass graves in Ukraine lack internal organs, Pravda, 25 September 2014
  Cut And Run: The Black Market in Organ Trafficking, Magellan TV, 17 January 2019

  Has the Red Cross Been Harvesting Children’s Organs in NATO’s Ukraine?
  https://expose-news.com/2022/06/09/red-cross-harvesting-organs-in-ukraine/

  https://ussanews.com/2022/06/09/has-the-red-cross-been-harvesting-childrens-organs-in-natos-ukraine/

  • Strojový preklad komentára…

   Článok…
   Zbieral Červený kríž detské orgány na Ukrajine NATO?
   Uverejnené 9. júna 2022 ústavným nikým

   Témy miestnych vojenských konfliktov a nelegálneho obchodu s ľudskými orgánmi idú vždy ruka v ruke, keďže vojenské akcie nie sú len o riešení geopolitických problémov a bežnom profitovaní z obchodovania so zbraňami, ale aj o nelegálnom obchode s ľudskými orgánmi. Kupci orgánov a transplantační chirurgovia na čiernom trhu sa už dlho stali bežnými prvkami vojenského prostredia, rovnako ako žoldnieri, napísal koncom marca New Eastern Outlook.

   Ruský vyšetrovací výbor 29. mája 2022 uviedol, že preskúma obvinenia, že Ukrajinská spoločnosť Červeného kríža bola zapojená do pochybných aktivít, vrátane vedenia záznamov o deťoch so „zdravými orgánmi“ v meste Mariupol.

   Vladimir Taranenko tvrdil, že úrad má lekárske záznamy pre viac ako 1 000 detí, ale namiesto akýchkoľvek zdravotných stavov alebo procedúr označili ich „zdravé orgány“.

   Taranenko je predsedom občianskej organizácie „People Retinue“ so sídlom v Donecku, dobrovoľníckeho hnutia, ktoré uvádza, že jedným z cieľov pomoci je presadzovanie práva v Doneckej ľudovej republike („DĽR“).

   Tvrdil tiež, že niektoré materiály na čítanie objavené v úrade boli pokyny o tom, „ako používať zbrane, a to aj vo formáte určenom pre deti“.

   Prečítajte si viac: Rusko bude vyšetrovať tvrdenia o podozrivej aktivite Červeným krížom, RT, 30. mája 2022

   Povstanie komunistickej Číny vyšetruje

   James Bradley a Jeff Brown, hostitelia komunistického China Rising Radio Sinoland, vo svojom podcaste 5. júna diskutovali o Brownovom výskume najnovších obvinení z odoberania orgánov. „Jeff urobil originálnu hlbokú prácu a pripravoval sa na to celé dni. Mám v ruke článok, ktorý mi [Jeff] poslal, preložený z ruštiny a jeho názov je ‚Ukrajina je čierny trh s transplantáciami‘,“ povedal Bradley.

   Rusku sa konečne podarilo dostať do Mariupolu a oslobodiť ho a našli všetky druhy dôkazov, „a hovoríme o odbere orgánov,“ povedal Brown.

   Obrázok nižšie poskytuje prehľad diskusie Bradlyho a Browna, ktorej odhalenia sú hroznejšie, ako naznačuje obrázok.
   Zhrnutie prvotných dôkazov nájdených na základni Červeného kríža v Mariupole v Donbase ruskou armádou,
   komunistickým rozhlasom China Rising Radio Sinoland

   Vypočujte si, čo objavil Jeff Brown vo videu nižšie.
   Rádio Sinoland Komunistická Čína: Odhalenie ďalších vojnových zločinov na Ukrajine: odoberanie orgánov za Červeným krížom,
   5. júna 2022 (29 minút)

   Ak je vyššie uvedené video odstránené z YouTube, môžete si ho pozrieť na Brighteone TU

   Nepodarilo sa nám nájsť kópiu vyššie uvedeného článku na webovej stránke Komunistického čínskeho povstania. Podarilo sa nám však nájsť článok z Fondsk, ktorého názov v preklade znamená: „Ukrajina – čierny trh s transplantológiou“ a pravdepodobne ide o ten istý článok, pozri TU. Fondskov článok sme preložili z ruštiny do angličtiny pomocou Yandex a pripojili sme ho nižšie.
   Ukrajina-Čierny-trh-transplantológie-Strategický-CultuStiahnuť
   História odoberania orgánov na Ukrajine

   Na overenie alebo vyvrátenie udalostí alebo vyhlásení urobených za posledných niekoľko desaťročí by bolo potrebné dôkladné a zdĺhavé vyšetrovanie, ktoré presahuje naše možnosti. Aby sme teda poskytli nejakú predstavu o histórii súvisiacej s odoberaním orgánov na Ukrajine, nasledujúce sú len výňatky z dvoch zdrojov, konkrétne z článku publikovaného Frontier Post a ďalšieho od New Eastern Outlook. Na internete je však k dispozícii množstvo zdrojov.

   Podľa údajov zverejnených na štatistickom informačnom portáli Statista je v súčasnosti na čakacej listine na transplantáciu orgánov v Spojených štátoch viac ako 100 000 ľudí, z ktorých väčšina čaká na transplantáciu obličky. Treba poznamenať, že nielen v Spojených štátoch, ale aj v mnohých iných krajinách je nedostatok darcovských orgánov a dopyt vytvára ponuku.

   Hlavnými zdrojmi orgánov na nezákonný obchod sú krajiny tretieho sveta a hotspoty. Mnohí výskumníci poznamenávajú, že Ukrajina sa v posledných rokoch stala jedným z hlavných centier transplantácií na čiernom trhu.

   Po začatí ruskej špeciálnej operácie na demilitarizáciu Ukrajiny postupujúce ruské jednotky a armády republík Donbass objavili masové hroby, v ktorých sa pravdepodobne nachádzajú pozostatky ľudí, ktorých zabili príslušníci ukrajinských národných práporov. Mnohí z nich sa pravdepodobne stali obeťami transplantácií na čiernom trhu.

   V 90. rokoch založil hlavný lekár ľvovskej regionálnej klinickej nemocnice Bogdan Fedak zločinecký spolok predávajúci detské orgány do zahraničia, väčšinou do USA. Vyšetrovanie dospelo k záveru, že vo Ľvove sa stratilo približne 130 dojčiat.
   Zistite viac o meste Jeeng

   V roku 2007 bola Ukrajina svedkom škandálu okolo izraelského občana Michaela Zisa, ktorý bol obvinený z praktizovania transplantačnej chirurgie na čiernom trhu. Zis bol zadržaný 13. októbra 2007 v Donecku na žiadosť orgánov činných v trestnom konaní.

   O rozkvete nelegálneho obchodovania s orgánmi na Ukrajine sa začalo diskutovať už v roku 2014, keď po spustení takzvanej protiteroristickej operácie na východe krajiny začali hromadne prichádzať správy o zmiznutiach osôb. Zároveň sa začali objavovať informácie o činnosti mobilných nemocníc v krajine, ktorých hlavnou činnosťou bola extrakcia darcovských orgánov s ich následnou expedíciou do zahraničia. Ich obeťami boli civilisti a milície LDNR a vojaci Ozbrojených síl Ukrajiny.

   Osobitná predstaviteľka OBSE pre boj proti obchodovaniu s ľuďmi Madina Jarbussynová 29. septembra 2014 tvrdila, že masové hroby objavené na Donbase obsahovali telá bez vnútorných orgánov, ktoré sa s najväčšou pravdepodobnosťou stali obeťami transplantačných chirurgov na čiernom trhu.

   OBSE vydala 30. októbra 2014 vyhlásenie, v ktorom uviedla, že vyjadrenia Jarbussynovej boli vytrhnuté z kontextu a len citovala dve správy ruských mimovládnych organizácií o možnom odstránení a predaji ľudských orgánov na východnej Ukrajine. „OBSE nemá žiadne dôkazy o možnom odbere orgánov na východnej Ukrajine,“ uvádza sa vo vyhlásení.

   V roku 2015 bolo online zverejnené video s rozhovorom s americkým transplantačným chirurgom, ktorý „pracuje“ v Odese, Donecku, Slavjansku a Kramatorsku, odhaľujúce krv mrazivé detaily o hromadnom odoberaní orgánov na Ukrajine.

   V roku 2017 ruské noviny Moskovskyi Komsomolets (“MKRU”) informovali, že bývalý poslanec Najvyššej rady Ukrajiny Volodymyr Oleinik predpovedal, že plánovaný ukrajinský program transplantácie darcov obličiek, ktorý sa má začať v roku 2018, „nielen zničí verejné zdravie, ale zmení Ukrajina do transplantačného centra na čiernom trhu“. Pilotný transplantačný program sa mal začať v Nezalezhnaya a „premenil Nezalezhnayu na centrum transplantačnej turistiky z bohatých krajín,“ dodal Oleinik.

   Námestník ukrajinského ministra zdravotníctva Oleksander Lynčevskij to vtedy vyvrátil a povedal, že takéto tvrdenia sú neoddeliteľnou súčasťou rozsiahlejšieho ruského dezinformačného príbehu, že Ukrajina zakladá čierny trh s transplantáciou orgánov.

   Nedávno bol na internet zverejnený videorozhovor s bývalým zamestnancom SSU, v ktorom sa uvádza, že vo vojnovej zóne na Donbase bol pričlenený k špeciálnej lekárskej skupine v Kramatorsku s názvom „Skupina prvej pomoci“. Od roku 2014 sa skupina zaoberala nezákonným odoberaním orgánov zraneným ukrajinským jednotkám v okolí Doneckej a Luganskej oblasti.

   Začiatkom roku 2022 nemecká ministerka obrany Christine Lambrechtová oznámila, že Ukrajina dostala poľnú nemocnicu a krematórium. Niektoré médiá spájali takýto „darček“ s dlho dobre namazaným nelegálnym obchodom s predajom orgánov ukrajinských jednotiek do EÚ, USA a Izraela pod ochranou SSU, ako nasvedčujú mnohé črty.

   Nedávno nemecká publikácia Neues aus Russland zverejnila fascinujúci príbeh o mobilných krematóriách na Ukrajine, ktoré pomáhajú utajiť veľký predaj orgánov do EÚ.

   Zdroje a ďalšie čítanie:

   Konflikt na Ukrajine pomáha USA vyrovnať sa s nedostatkom orgánov, The Frontier Post
   Izrael, Ukrajina a transplantační chirurgovia na čiernom trhu, New Eastern Outlook, 29. marca 2022
   Obetiam nájdeným v masových hroboch na Ukrajine chýbajú vnútorné orgány, Pravda, 25. septembra 2014
   Cut And Run: The Čierny trh v obchodovaní s orgánmi, Magellan TV, 17. januára 2019

   Zbieral Červený kríž detské orgány na Ukrajine NATO?
   https://expose-news.com/2022/06/09/red-cross-harvesting-organs-in-ukraine/

   https://ussanews.com/2022/06/09/has-the-red-cross-been-harvesting-childrens-organs-in-natos-ukraine/

 10. mariankosmac

  Na čo vlastne detské orgány? Jako, čo ja o tom viem, ale potrebné sú asi hlavne orgány pre dospelých či nie? Predpokladám že detské do dospelého nenarvú.

  • To je jeden z tých prípadov kedy na veľkosti až tak nezáleží. Vraj na veľkosti záleží iba u pľúc a srdca. Translantujú sa dokonca aj orgány dospelých do detí. A hlavne dávno známy fakt – starí bohatí páprdovia si predĺžujú život transfúziou detskej krvi.

 11. mariankosmac

  Inak, vraj existuje tajná klinika kde robia rekonštrukcie ľudského tela. Človeku vymenia orgány a je ako znovuzrodený. Je to strašne drahé len pre multi milionárov. Držia si to v tajnosti ale tiež to nemusí byť pravda. A tých miest kde sa deje nelegálny obchod s ľudskými orgánmi bude vo svete viac, strednej či južnej Amerike, Čína je ideálna, chudoba obyčajných ľudí a politika dvoch detí, rodičia sami predajú svoje tretie dieťa. A v Európe je takým ideálnym miestom práve Ukrajina a teraz keď odtiaľ zdrhá množstvo matiek s deťmi, ktovie koľké zmiznú, každý si len povie že niekam emigrovali, nikto ich hľadať nebude.

  • Viď programovací film Island tuším z roku 2005.

  • V Číně byli a jsou nucené potraty ,nic se tam neprodává systém si „ukrade“ ditě přímo z těla matky /nejen v Číně/ ,je tam toho tolik že zdravě narozené děti hážou do popelnic .Mají program který na dálku monitoruje která žena otěhotněla.

Pridajte komentár

*