Mladá lekárka objavila spôsob, ako zničiť rakovinu bez operácie, chemoterapie či ožarovania


Print Friendly, PDF & Email

Mladá lekárka objavila spôsob, ako zničiť rakovinu bez operácie, chemoterapie či ožarovania

Rovnako ako mnohí z nás, aj Dr. Hadiyah Green má veľmi osobnú skúsenosť s rakovinou.

Potom, ako stratila nie jedného, ale až dvoch svojich blízkych kvôli rakovine, sa rozhodla urobiť všetko preto, aby ju raz a navždy porazila.

Namiesto snahy o zarobenie peňazí alebo získania vlastného povedomia  Dr. Hadiyah Green využíva svoje vzdelanie a jedinečný súbor zručností na to, aby sama našla liek.

Napokon sa jej to podarilo. Zistila, ako zničiť rakovinu bez toxických vedľajších účinkov a to pomocou lasera. Toto je jej príbeh.

Príbeh doktorky Hadiyah Green

Hadiyah vychovala teta Ora Smith a strýko, generál Lee Smith v St. Louis, americkom štáte Missouri.

Bola vždy vynikajúcou študentkou, rozhodla sa preto pokračovať v štúdiu fyziky na Alabamskej univerzite. Stala sa tak prvou vo svojej rodine, ktorá úspešne absolvovala vysokú školu.

Krátko po promóciách jej teta oznámila, že jej diagnostikovali rakovinu a toto tajomstvo v sebe držala celých 8 rokov.

Ora odmietla liečbu a povedala, že radšej by zomrela, ako by mala absolvovať chemoterapiu alebo ožarovanie.

„Bola to pre mňa ťažká správa,“ povedala Dr. Green, „najskôr som jej nerozumela.“

Jej teta zomrela o tri mesiace neskôr. Krátko potom jej strýkovi diagnostikovali rakovinu pažeráka, ale ten, na rozdiel od jej tety, podstúpil chemickú liečbu.

Lekári mu dávali 3 mesiace života. Dr. Green sa rozhodla liečiť ho sama.

Strýko žil ešte 10 rokov. Bohužiaľ, chemoterapia a ožarovanie sa ukázali také strašné ako Ora predpovedala. Konvenčná liečba ho úplne znetvorila.

„Muž, ktorý ma vychoval, už nebol taký istý. Jednoducho to nebol ten istý človek.“, povedala Dr. Green.

V mysli Dr. Green skrsla otázka, prečo liečba musí ovplyvniť celé telo, keď jej strýko mal rakovinu len v jednej časti tela?

Od tohto okamihu zasvätila svoj život hľadaniu liečby, ktorá nemá také strašné vedľajšie účinky.

Dr. Green objavila lasery

Dr. Green začala počas svojho doktorandského štúdia veľa čítať o laserovej technológii. To bol moment, kedy ju osvietilo – čo keby použila lasery priamo na rakovinové bunky?

Strávila ďalšie tri roky vo svojom laboratóriu, kde rozvíjala laserovú technológiu.

Laserové lúče boli schopné ničiť rakovinové bunky bez poškodenia zdravých buniek alebo akýchkoľvek iných buniek v tele, ktoré ich obklopujú.

Nedávno, v mladom veku ako 35 ročná, Dr. Green dosiahla veľký úspech. Dokázala úplne zničiť rakovinu u myší bez poškodenia zvyšku tela. Stala sa tak prvým človekom, ktorý úspešne vyliečil rakovinu pomocou lasera.

Rozdiel medzi laserom a ožarovaním

Čo je ožarovanie?

Ide o röntgenové žiarenie, ktoré využíva cielené, vysoko energetické častice alebo vlny (röntgenové lúče, gama lúče, elektrónové lúče a protóny) na poškodenie alebo ničenie rakovinových buniek.

Na rozdiel od chemoterapie, ožarovanie sa zvyčajne používa lokálne, čo znamená, že neovplyvňuje celé telo, v závislosti od typu rakoviny a spôsobu jej podávania.

Nevýhodou ožarovania je, že môže byť veľmi škodlivé pre telo.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Existujú celoživotné limity ožarovania na každú časť vášho tela. Preto, ak ste ho už predtým absolvovali, nemusíte byť už vhodný na opätovné ožarovanie.

Vedľajšie účinky ožarovania

Ako už bolo spomenuté vyššie, ožarovanie môže byť veľmi škodlivé pre vaše telo a môže vás dokonca vystaviť riziku vzniku iných druhov rakoviny kvôli poškodeniu buniek.

Medzi ďalšie príznaky ožarovania patria:

 • extrémna únava
 • kožné problémy
 • strata vlasov
 • nízky počet krviniek (anémia)
 • problémy s jedlom

Všetky tieto vedľajšie účinky môžu byť bolestivé a pacienti trpia fyzicky, duševne i emocionálne.

Čo je laserová liečba

LASER, ktorý je anglickým akronymom pre zosilnenie svetla stimulovanou emisiou žiarenia, sa používa na liečbu nežiadúcich účinkov iných spôsobov liečby rakoviny, ako aj rakoviny samotnej.

Robí to nasledovne:

 • Znižuje alebo ničí nádor pomocou tepla.
 • Aktivuje chemikáliu, nazývanú fotosenzibilizátor, ktorý zabíja len rakovinové bunky.

3 typy laserov na liečbu rakoviny

1. Laser CO2

Tento laser poraní alebo vyparí tkanivo. Vzniká pri ňom len malé krvácanie a veľmi malé poškodenie okolitých alebo hlbokých tkanív.

Používa sa predovšetkým na prekarcinómy a tie karcinómy, ktoré sú zatiaľ v počiatočných štádiách.

2. Argónový laser

Tento laser pôsobí podobne ako laser CO2, ale do tkaniva preniká len do malej vzdialenosti.

Používa sa na liečbu kožných ochorení, niektorých očných nádorov a príležitostne na odstránenie polypov z hrubého čreva skôr, ako sa vyvinie rakovina.

Môže sa používať s liekmi citlivými na svetlo, ktoré zabíjajú rakovinové bunky.

3. Nd:YAG laser

Neodym: ytrium-hliníkový-granátový laser preniká hlbšie do tkanív než iné lasery. Môže rýchlo vytvoriť krvnú zrazeninu a účinne sa dostane do ťažko dostupných miest, ako pažerák alebo hrubé črevo.

Tento laser je možné aplikovať prostredníctvom drobných optických vlákien, ktoré môžu byť ohnuté. Preniká do nádoru a vyhrieva ho, aby zničil rakovinové bunky.

Obmedzenia liečby laserom

V súčasnosti je len málo lekárov a praktických lekárov, ktorí sú školení na používanie laserov. Laserové zariadenie je drahé a objemné, hoci boli vykonané kroky na jeho zdokonalenie.

Pre všetkých pacientov v nemocničnej izbe platia mimoriadne prísne bezpečnostné opatrenia, pretože svetlo z lasera môže byť veľmi škodlivé pre nechránené oči.

A čo je najdôležitejšie, účinky laserovej liečby nemusia trvať dlho, preto je ich potrebné zopakovať aby sa dosiahlo úplné vyliečenie.

Vedľajšie účinky laserovej liečby

Jedinými spozorovanými vedľajšími účinkami tejto liečby sú potenciálna bolesť v mieste liečby a vysoká teplota niekoľko dní po liečbe.

Nadácia pre výskum rakoviny Ora Lee Smith

Dr. Green v tejto nadácii nepracuje len pre peniaze. Želá si, aby jej liečba bola cenovo dostupná pre všetkých ľudí, bez ohľadu na ich spoločenské postavenie alebo príjem.

Z tohto dôvodu liečbu poskytuje bez nároku na honorár. To je v prudkom protiklade s tým, ako funguje farmaceutický a medicínsky priemysel.

Dr. Green založila výskumné centrum pomenované po jej tete a strýkovi, v ktorom sa zameriava na nájdenie lieku proti rakovine, konkrétne na jej výskum v laserovej liečbe.

Táto nadácia získala grant vo výške 1,1 miliónov dolárov na podporu jej patentovaného výskumu. Ak by ste aj vy chceli podporiť túto organizáciu a bojovať tak proti rakovine, môžete navštíviť webovú stránku tejto nadácie tu a zistiť si, ako môžete pomôcť.

Záver

Dr. Hadiyah Green je inšpiráciou nielen pre ženy, dievčatá ale pre každého, koho postihla rakovina.

Pomôžte nám šíriť posolstvo tejto neuveriteľnej mladej ženy a informácie o jej novom inovatívnom spôsobe liečby rakoviny. Spolu môžeme vyhrať boj proti rakovine!

Zbohom vysoký krvný tlak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. kristina rafaelova

  dobry den mam dotaz syn postoupil chemoterapii uz 6.mesicu bere prasky na chemoterapii vzdy jen 5.dni v mesici. ma nador na mozku giom na mise co mam delat nevim jestli j eto pro nej dobry mam o nej strach ,co bere tu chemoterapii tak je slabej levou ruku sotva zveda alevou nohu taky nemuze chodit neudrzi se myslite sy ze je to tou chemoterapii? co byste mi doporucili jakou lecbu by mel postoupit aby zil jako normalni kluk .jeho ongolog tvrdi ze se mu nador zmensil a kluk je taky nestastny ze se mu zmensilo prirozeni a trapy se ze uz nikoho jakou zadnou zenu neuspokoji co sy otom myslite jsem zoufala je mu teprve 29/let a nechci o nej prijit.dekuju za odpoved

  • Zkuste lipozomální vitamín C, je velmi účinný – skoro stejně, jako nitrožilně podávaný vit C. Musel by brát dost vysoké dávky, možná aspoň 5-10gramů denně. Ale vit C se v podstatě nedá předávkovat. Nejkvalitnější lipozomální vitamín vyrábí asi firma Livon Labs. Nevím, jestli se to dá u nás taky sehnat. Pokud budete kupovat u nás lipozomální C, tak ať nemá konzervanty a není přislazované a ochucované, prostě co nejvíc bez přidané chemie. Dále by měl brát další doplňky stravy na podporu imunity- chlorellu, spirulinu, kurkumu, kvalitní multivitamín, vyšší dáky vit. D (5000 IU denně). Ať nebere chemoterapii, to by ho zmrzačilo a zabilo. Ať se snaží najít léčbu na internetu. Pokud umí anglicky, na youtube najde rady od lidí, kteří se z rakoviny vyléčili. Tady na badetalu je taky spousta dobrých rad, nebo tady: https://www.uspesna-lecba.cz/co-se-vas-tyka/lipozomalni-vitamin-c-vyssi-potence-a-nizsi-naklady-proti-megadavkam-vitaminu-c/

  • To, že nemôže zdvihnúť ľavú ruku a ťahá za sebou ľavú nohu znamená, že nádor mu tlačí na to centrum v hlave, ktoré koordinuje práve ľavú časť tela. 100% to nie je z chemoterapie. Ako sa nádor bude zväčšovať tak bude viac na to centrum tlačiť až nastane ochrnutie. Zrejme mu potom vyseknú dierku do lebky a nainštalujú drén, ktorý bude vyťahovať výpotoky (tekutinu, ktorú tvorí nádor) a vtedy sa mu výrazne uľaví. Lenže tento krok môže ešte viac nádor „naštartovať“ a tvoriť viac tekutiny… To, že sa mu zmenšil phl. úd by som určite v takejto situácii už vôbec neriešila, ale zamerala sa všetkými silami na eliminovanie rakoviny! Držte sa!

 2. Tachyonyzovaný Ultraprozym. Znám člověka, kterému vyléčil rakovinu varlat.
  Najjdete ho na planet-tachyon.com

Pridajte komentár

*