Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Lekári, vedci a preživší lámu mlčanie a odhaľujú pravdu o rakovine


Print Friendly, PDF & Email

pravda o rakovine

Rakovinový priemysel nám hovorí jednu lož za druhou o bezpečnosti, toxicite a dlhodobých šancách na prežitie po chemoterapii, rádioterapii a operácii.

Je len málo lekárov, ktorí sú ochotní obetovať svoje meno a reputáciu, aby otvorene hovorili o týchto podvodných praktikách.

Predtým než privolíte, aby vám či vášmu blízkemu onkológ naordinoval „rež, páľ a otráv“, určite si pozrite dokumentárny film „Púť za liekom pokračuje.“ (The Quest for the Cure…Continues).

Ide o 11 dielnu sériu krátkych filmov, ktorá sa zdarma prvý krát vysielala do sveta minulý rok.

Púť hľadania lieku na rakovinu

Po tom, čo dokumentarista kvôli rakovinu stratil oboch rodičov, vydal sa na cestu naprieč krajinou. Jeho misiou bolo zistiť pravdu o rakovine.

Počas svojej cesty urobil rozhovory s mnohými doktormi, vedcami a pacientmi, ktorých liečili. Následne svoje zistenia publikoval prostredníctvom spomenutého dokumentárneho filmu.

Ak ste pripravený objaviť PRAVDU o tom, ako dokážete rakovine nielen predísť, ale ju aj vyliečiť prírodnými prostriedkami, potom si tento film v žiadnom prípade nenechajte ujsť.

Doteraz žiadna chemoterapia nevyliečila rakovinu, ani neodstránila jej primárne príčiny. Dokonca aj to, čo medicína považuje za „úspech“ chemoterapeutickej liečby, je len kontrola prejavov rakoviny.

Cenou za to však býva narušenie iných životne dôležitých funkcií a závažné vedľajšie účinky neskôr.

Chemoterapia zabíja rakovinu, no zabije aj vás

Chemoterapia má niekoľko následkov, ktoré sa prejavia po jej nasadení.

Väčšina chemoterapeutík preniká do mozgu, kde spôsobujú zmeny na centrálnom nervovom systéme. Jej efekty pretrvávajú aj roky a po čase niekedy ustúpia. Avšak v prípade detí sa prenášajú aj do dospelosti.

Dlhodobé miery prežitia pacientov po chemoterapii sa zvyknú výrazne nadsadzovať. Je to preto, lebo väčšina z nich umiera na ochorenia nesúvisiace s rakovinou, no zapríčinené práve jej liečbou.

Chemoterapeutické lieky a obzvlášť tie alkylačné sú známe tým, že spôsobujú iné typy rakoviny, napríklad leukémiu.

Tieto látky poškodzujú DNA vo všetkých bunkách, chorých či zdravých. Ide hlavne o poškodenia kostnej drene, čo následne vedie v dlhodobom horizonte k zlyhaniu imunity.

Po ich užití sa riziko sekundárnej rakoviny postupne časom zvyšuje, až napokon je jej prepuknutie nevyhnutné. Štúdie ukázali, že riziko sa zvyšuje približne 2 roky po prvotnej liečbe a najvyššie je v období 5 až 10 rokov po nej.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

To je aj dôvod, prečo veľa pacientov umiera 10 až 15 rokov po chemoterapii (ak chemoterapiu samotnú vôbec prežijú).

Ako je to s rádioterapiou?

Rádioterapia u väčšiny ľudí taktiež zvyšuje riziko sekundárnej rakoviny.

Typov sekundárnej rakoviny spájaných s rádioterapiou je veľa, no primárne ide o leukémiu a sarkómy.

Táto sekundárna rakovina sa rozvinie zvyčajne o niekoľko rokov po rádioterapii, najčastejšie v období 5 až 9 rokov. Treba si tu uvedomiť to, že táto sekundárna rakovina nesúvisí s pôvodnou, je to vedľajší účinok „liečby“.

Sekundárne rakovinové ochorenia za posledné dve desaťročia po prudkom rozšírení používania rádioterapie priam explodovali.

Okrem už spomínaných sarkómov a leukémie sa k rádioterapii viaže aj niekoľko ďalších typov rakovín. Tie vznikajú hlavne na ožarovaných miestach alebo ich okolí aj 10 rokov po rádioterapii.

Najcitlivejšími miestami sú prsia a štítna žľaza.

Hrá tu svoju úlohu aj vek. Čím je človek mladší počas ožarovania, tým väčšie má riziko sekundárnej rakoviny.

Záver: Rakovinová liečba zabíja

Viac ako polovica pacientov zažíva toxicitu spôsobenú liečbou. Pacienti majú tiež obrovské riziko životu nebezpečných infekcií.

Faktom je, že rakovina ničí v podstate všetky bunky a orgány skôr, ako sa dostane k samotnej rakovine. To znamená, že váš centrálny nervový systém, telesné orgány a imunitný systém (ak by sme mali vymenovať len zopár) sú poškodené aj po rokoch od uplynutia liečby.

Nemyslíte vôbec na to, že rakovina vás zabije. Chemoterapia je v tomto ohľade oveľa účinnejšia.

Chemoterapia ničí nervové bunky v mozgu ešte dlho po jej podaní. Považuje sa za hlavnú príčinu útlmu kognitívnych schopností, čomu sa niekedy hovorí aj tzv. „chemo-mozog“.

Konvenčná liečba rakoviny je masívny a drahý podvod.

Je niečím, čo spôsobuje ochorenie a smrť oveľa viac ako niečo, čo lieči. Táto liečba nikdy nič nevylieči, pretože otravuje telo, čo v budúcnosti vedie k ešte väčšiemu množstvu ochorení.

Zdroj:

Prírodná liečba osteoartritídy

Doctors, Scientists and Survivors Break Their “Code Of Silence” And Expose The Truth About Cancer

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. chýbajú mi tituky pri tých filmoch, neviem tak dobre anglicky 🙁

 2. A co v pripade Hodgkinovho lymfomu ? Tam vraj chema zabera na 90-100 percent. Nezobrat ju ani pri tomto ochoreni ?

  • Chemoterapia určite neničí iba rakovinové bunky ale aj zdravé bunky. Ja viem jedno. Pre 25 rokmi som podstúpila chemoterapiu, mala som práve Hodgkina. Chvála Bohu za každý deň. Nemám žiadne závažné zdravotné problémy. Dve dievčatá pred tými 25 rokmi odmietli chemoterapiu, dali sa na bylinkovú liečbu a do roka sme sa s nimi rozlúčili. Čas je veľký nepriateľ ľudí chorých na rakovinu.

 3. Ľuboslav Didi

  Je smutné, že väčšina ľudí je tak dôverčivá a naklonená veriť alopatickej medicíne a jej postupom, ktoré sú vzhľadom na našu biologickú podstatu absolútne neprípustné
  a až trestné. Je to asi spôsobené dlhoročným zanedbávaním a vzdelávaním v tejto oblasti, čo dalo možnosť osvojiť si práva a patent pre „mladé“ a neskúsené duše, ktoré veria jednoznačne technickému pokroku a zisku za každú cenu. Aj za cenu života.
  Držím Vám palce, s pozdravom Ľuboslav Didi

  • ako vysveltlite tie tisicie vyliecenych pomocou tej “ zlocineckej “ konvencnej liecby? lebo statisticky sa viac ludi vylieci ako zomrie

   • Riso: Prosim?!!! Ze statisticky sa viac ludi vylieci ako zomrie?! To mas odkial? Alebo mozno figel je prave v tom slovicku „statisticky“ (vsak pozname taky ten vyrok „neverim statistike, ktoru som sam nesfalsoval“).

   • K štatistike len toľko: „Ja verím len tej štatistike, ktorú som sám sfalšoval.“ Winston Churchil

 4. Doporučujem do pozornosti MMS- Miracle Mineral Solution, alebo chloritan sodný aktivovaný kyselinou citrónovou, alebo chlornan vápenatý v želatínových kapasliach. 99% účinnosť prakticky na všetky choroby: rakovina, AIDS, malária, chrípka,… Viac v knihách Jima Humbla. Kto che nájde si :-ˇ)

 5. Hana Kolibová

  Dobrý deň,chýbajú mi titulky,neviem tak dobre po anglicky takže z týchto videí vôbec nič neviem,nedalo by sa s tými titulkami niečo urobiť? Ďakujem.

 6. Milujem rakovinu, je to moja najobľúbenejšia choroba. Nebudem písať prečo, ale aspoň ukazuje, že doktori sú vo všetkých smeroch bezmocní v boji proti každej chorobe. Len si myslia, že sú. Určite všetkým dávajú placebá o ktorých si celé podvedomie populácie myslia, že sú lieky a tým tak vysielajú liečivé myšlienky, ktoré ovplyvnia ich štruktúru (liekov).

  Inak sú lekári dobrý max. tak na riešenie zlomenín a pôrody, prípadne darovanie krvy, no keby ľuďom nešibalo, nemali by tieto problémy.

 7. Dr. Príroda

  @App: Väčšina nie je dobrých ani na tie zlomeniny a už vôbec nie na pôrody…
  Iba na darovanie krvi je väčšina z nich vhodná (možno) 😉

  • Keď budeš mať autonehodu a potrebovať operáciu, tak to odmietni a var si čajíky. Zas nehádžme chirurgov do jedného vreca s psychiatrami a alergológmi.

 8. Samozrejme,že je to pravda, keď už nie je iná cesta – operovať, ale nedať sa tzv.“liečiť!!!!!“ ani ožarovať, ani chemoterapiu! mám svoje zlé skúsenosti…….

 9. Ze mate vobec odvahu tvrdit taketo jednostranne nazory, Lucia neverte vsetkemu co citate na 100% hlavne nie na tejto stranke 🙂

 10. mackousko mGio

  Ochorenie rakovina : hľadajte na Google: mms
  To Vás vylieči; ..len Prosím žiadna chemoterapia.

 11. Keď človek pravidelne každý deň nedodáva organizmu potrebné živiny, organizmus si berie živiny zo zásob napr. vápnik z kostí a tak vzniká deficit a pomaly ,postupne sa začne vyvíjať určitá choroba a človek o nej nemusí ani vedieť. zásobarňou je napr. aj pečeň- vitamíny rozpustné v tukoch A,D,E,K. Keď konzumujeme kyselinotvorné potraviny, opäť organizmus siaha po zásobách v organizme aby sa vyrovnalo pH. A živinu,ktorú prijal človek v organizme je opäť použitá na vyrovnanie pH a v organizme je jej nedostatok. A keď to takto pokračuje ďalej,pomaly,postupne a plazivo sa u človeka vyvinie choroba. Napr. nadmerná konzumácia soli – viac ako 5,8 g denne a bielkovín – pri športe môžeme prijať maximálne 2násobok bielkovín na 1 kg hmotnosti – uberá z organizmu vápnik, teda vápnik prijatý v potrave je použitý na odbúranie škodlivých metabolitov, inak by hrozil rozvrat vnútorného prostredia v organizme. Preto je vhodné prijímať zásadotvorné potraviny,ktoré nášmu organizmu dodajú všetky potrebné látky a neuberajú ich z organizmu. Z ich deficitu vznikajú choroby.

 12. Udržovat v organismu co nejvíc zásadité prostředí pomocí stravy, dbát na dokonalé vyprazdňování, pít 1,5-2l nejlépe čisté vody, komu nedělá dobře,ochutit např.citronem atd. Hluboké dýchání na zdravém vzduchu, optimismus a dobré vztahy, duš.rovnováha. VŠECKO JE V HLAVĚ.

 13. Hladovka v pořadu Na vlastní oči:
  https://www.youtube.com/watch?v=niVu4c7Euhg

 14. Jiří Kalfiřt

  Nejsem nemocný,ale jsem zmatený z těch reakcí lidí,kteří už něco zažili s touto chorobou.Co je na tom všem pravda,nebo zase vítězí komerce i ve zdravotnictví?Jak percentuelně je pro a proti?Je to schopen někdo realně vysvětlit?V každém zaměstnání i v každém oboru jsou lidé na různé úrovni vědomostí.Jenom mi neříkejte,že právě v této oblasti léčby to také platí?!Je to jedna z nejváženějších chorob a předpokládám ,že odpovědi lékařů jsou velmi životně závazné a na vysoké vědecké úrovni.

  • terezkaterka

   Jiří, takže lekári sú 100 percent poctivý, múdrí a spravodliví. Prečo jeden tvrdí : dajte sa zaočkovať proti chrípke a druhý vraví : Ja by som sa nedal proti chrípke zaočkovať. ??? Aj politici prisahajú, ako budú robiť a vidíme, ako robia. Pre mnohých lekárov je ich práca, ako u iného remesla. Jeden ju berie vážnejšie a iný len tak.

 15. video nie je preložené, ani len titulky…??? ako si to môžu starší pozrieť?

Pridajte komentár

*