Čo šíri rakovinu rýchlejšie: chemoterapia, ožarovanie alebo vakcíny proti covidu?


Print Friendly, PDF & Email

Čo šíri rakovinu rýchlejšie: chemoterapia, ožarovanie alebo vakcíny proti covidu?

(S.D. Wells, Natural News) Vo svete je dnes už dosť rôznych príčin rakoviny a určite nepotrebujeme, aby ešte aj samotná medicína spôsobovala nekontrolované mutácie, delenie a množenie našich vlastných buniek, ktoré sa zvrhnú a zaútočia na naše telo.

Spotrebitelia musia často preverovať každý produkt, ktorý si kúpia, vrátane potravín, nápojov, predmetov osobnej starostlivosti a čistiacich prostriedkov, a hľadať v nich chemikálie, ktoré spôsobujú rakovinu.

Ak to nespravia, ľahko skončia ako jeden z troch ľudí, ktorý v súčasnej dobre dostane rakovinu a má asi 50-percentnú šancu, že prežije 5 rokov od diagnózy.

Na Západe panuje smutný stav, že keď pacient ide k lekárovi kvôli liekom, liečbe iného ochorenia či dokonca len kvôli diagnostickým testom, má vysokú šancu, že mu objavia rakovinu alebo spôsobia rýchlejšie šírenie jeho existujúcej rakoviny vďaka „modernej medicíne“.

Alopatická medicína je neslušné slovo a ak neviete, čo spôsobuje rakovinu a čo lekári falošne odporúčajú ako „bezpečné a účinné“, potom je to ako kráčať v noci naslepo po lese. Stanete sa korisťou predátorov a môžu sa vám prihodiť zlé veci.

Čo šíri rakovinu rýchlejšie – chemoterapie, lekárske zobrazovacie vyšetrenia (röntgeny, CT-čká), rádioterapia alebo covidové vakcíny?

Lekári, vedci a onkológovia radi hovoria, že všetko, čo odporúčajú alebo predpisujú, je „vedecké“.

Tak sa teda poďme pozrieť na vedu, ktorá stojí za niektorými liečbami, liekmi a testovaním, kde výskum založený na dôkazoch jasne ukazuje, že riziká ďaleko prevažujú nad akýmikoľvek výhodami.

Začneme to výskumom vykonaným na Albert Einstein College of Medicine z Yeshivovej univerzity, ktorý odhalil, že chemoterapia šíri rakovinu po celom tele, čo spôsobuje alarmujúco vysoký nárast rakovinových buniek, ktoré cirkulujú po celom tele a zamorujú nové oblasti, ktoré dovtedy rakovinou postihnuté neboli.

To znamená, že lekári nájdu rakovinu niekde v tele a ich prvou líniou liečby je zaplavenie tela chemikáliami, ktoré vytvárajú nové druhy rakoviny a šíria ich po tele vysokou rýchlosťou.

Ako toto môže byť liečba „založená na vede“?

Ak by existoval prírodný liek, ktorý by skutočne dokázal liečiť rakovinu, určite by ho úrady ako FDA, CDC a AMA, či u nás ŠÚKL zakázali používať.

Tu je citát zo zhrnutia štúdie:

„Autori zistili, že niekoľko typov chemoterapie môže zvýšiť množstvo komplexov TMEM a cirkulujúcich nádorových buniek v krvnom obehu.“

A ďalší citát:

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Chemoterapia, napriek zmenšovaniu veľkosti pôvodného nádoru, zvyšuje riziko metastatického šírenia rakoviny“.

Ide len o biznis a vytvorenie „stálych zákazníkov“ pre rakovinový priemyselný komplex. A o niekoľko mesiacov neskôr môžete počuť, ako onkológ povie: „Rakovina sa vrátila, pane/pani, vyzerá to, že potrebujete silnejšiu chemoterapiu.“

Vedeli ste, že najmenej 25 000 Američanov dostane každý rok rakovinu zo žiarenia z diagnostických prístrojov?

Predstavte si, že idete k lekárovi alebo do nemocnice, aby vám urobili lekárske vyšetrenia na rakovinu, no v skutočnosti tieto vyšetrenia sú presne tým, čo tú rakovinu spôsobí, aj keď ju ešte nemáte.

Žiarenie z lekárskych zobrazovacích prístrojov spôsobuje poškodenie DNA, ktoré vedie k rakovine. Lekári ich ale stále bezhlavo masovo používajú. Zaujíma ich to vôbec?

Tieto zdravotné riziká sú krátkodobé aj dlhodobé. Či už vám lekári dali podstúpiť počítačovú tomografiu (CT), pozitrónovú emisnú tomografiu (PET), zobrazovanie magnetickou rezonanciou (MRI) alebo klasické röntgenové vyšetrenie, vaše telo je vystavené ionizujúcemu žiareniu.

V skutočnosti jeden jediný CT sken môže vystaviť telo až 500-násobku žiarenia uvoľneného jedným röntgenovým snímkom.

Podľa údajov predstavuje radiačná záťaž z lekárskych skenov 1,5 percenta všetkých prípadov rakoviny v Spojených štátoch a CT skeny (rádiológia a biomedicínske zobrazovanie) sú zodpovedné za väčšinu tohto vysokého vystavenia sa žiareniu.

A aká je najprekvapivejšia príčina rakoviny? Covidové vakcíny!

Rakovinové bunky sa živia toxínmi v krvi. Živia sa cukrom, alkoholom, nikotínom, GMO, dusičnanmi, umelými sladidlami, liekmi na predpis, ťažkými kovmi, priemyselnými chemikáliami, glyfosátom, pesticídmi, fluoridom, chlórom a áno, vírusmi napodobňujúcimi bielkovinové prióny z covidových „vakcín“.

Keďže hrotové proteíny upchávajú cievny systém, do tkanív celého tela sa dostáva menej kyslíka a živín.

Navyše, hrotové proteíny môžu zabrániť vášmu vlastnému imunitnému systému, aby rozpoznal mutácie vašich buniek pri ich delení, čo umožní rakovinovým bunkám nekontrolovateľný rast a množenie mimo pozornosti vášho prirodzeného obranného systému.

Výskum odhalil, že zrazeniny spôsobujúce covidové „vakcíny“ vypínajú gén P-53, takže vaše telo už potom nedokáže účinne bojovať proti rakovine. To katapultuje množenie rakovinových buniek, vrátane tvorby nádorov, čo sa označuje ako turbo-rakovina.

Záver

Otázkou zostáva, čo spôsobuje a šíri rakovinu rýchlejšie – chemoterapia, ožarovanie alebo „očkovanie“ proti covidu? Iba čas ukáže. Dnes zatiaľ nepoznáme odpoveď na túto otázku.

Na našej stránke v kategórii Rakovina však nájdete veľké množstvo článkov venovaných tak príčinám rakoviny, ako aj prírodným (netoxickým) spôsobom jej liečby namiesto toho, aby ste podľahli propagande farma firiem a ich toxickej chemoterapii, ožarovaniu či covidovým „vakcínam“, ktoré spôsobujú šírenie nových druhov rakoviny.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. kvakcína je sloboda

  práve som chcela písať komentár k článku, keď som začula dunenie motora nákladného lietadla a na flightradare sa mi zobrazil ukrajinský Antonov z Istanbulu do Piešťan!!!! čo tí kuci tureckí posielajú slovákom?! že by snáď turkyne sa išli ponoriť do piešťanského bahna?!!!!

 2. kvakcína je sloboda

  no a teraz k článku: mne to evokuje štafetové preteky, samozrejme v tomto prípade bez súperov, ako si chemoterapia s ožarovaním a kvakcínou dokola vymieňajú štafetový kolík a vyhrávajú všetci traja, okrem toho posledného, na ktorom nikomu z nich nezáleží!!!

  • Lenže nie každá rakovina sa lieči chemoterapiou alebo ožarovaním. Keď už sme pri tých „škodlivých“ vakcínach (nemám na mysli mRNA „vakcínu“), tak napríklad rakovina močového mechúra „in situ“ sa úspešne lieči BCG vakcínou intravezikálne.

  • Ja by som povedal, ze rakovinu u cloveka siri okrem fakciny, chemoterapie a rontgenu este dlhodoby pocit sebalutosti (u niektorych celozivotne nastavenie mysle) a tiez – a to je tutovka – nenavist k cloveku ako takemu -prejavy: 1.neschopnost a neochota sa z niekym zmierit ci odpustit mu 2. dlhodoby pocit odporu k niekomu pramenianiaci z vnutorneho odsudenia. 3.neschopnost pochopit ze slabi a menej zdatni aby sa vzchopili potrebuju v prvom rade laskavy pristup a trpezlivost nez pohrdanie, bic a maly dvor. 4. Hrdost na svoju dosiahnutu uroven v akejkolvek oblasti prejavujuca sa az ako nadutost a pohrdanie menej vzdelanymi/rozhladenymi alebo duchovne menej zrelymi. 6. Neschopnost sa na inych bez rozdielu divat z laskou. A za 7 – to najdolezitejsie – neschopnost pochopit, ze ak sa jedna o to najvzacnejsie – najposvatnejsie co je v cloveku – ak treba sa tym zaoberat – tak je potrebne sa co najviac vzdialit akemukovek studiu, vede, logike, chytractvu, mudrovaniu – tj. praci rozumu – ktory nikdy nebude moct v ziadnom diele obsiahnut to co ho presahuje. A preto v dnesnom svete sa na to najposvatnejsie co je v cloveku siaha „spinavymi“ rukami rozumu. Nemozno obsiahnut uchopit vedou, studiom, premyslanim, ziadnou metodikou – teda rozumom – hmotou vyssie duchovne deje resp. komplexny obraz sveta. Rozum – hmota nehmotnu lasku – cit – ducha nechape, nevnima ju, nepodporuje. Rozum ma byt sluha lasky a nie jej rovnocenny ci dokonca jej vladnut.
   A kedze hmotne telo cloveka je tvorene najma z vody a ta reaguje na vibracie nielen myslienok (hmoty) ale aj na prejavy jadra – ducha cloveka tak nieje mozne aby clovek – pokial zije len rozumom (logikou – hmotou) – nieje mozne aby zostal telesne zdravy a neprivodil si nejaku tazku chorobu. Clovek potrebuje na to aby zostal telesne zdravy milovat ale nepodmienene.
   A tiez potrebuje citit – nie si byt vedomy – ale citit, ze je milovany. A vsetka jeho laska k blizkym musi pramenit z jeho „vseobecnej“ univerzalnej lasky k ludstvu a vsetkemu zivemu – a ta jedina ho drzi v zdravi na vsetkych urovniach jeho bytia. Ak ju nema tak rakovina – tj. na duchovnej urovni neschopnost davat a prijimat lasku od druhych – tak k nej sa sa neodvratne svojim zivotom blizi.

   Len tazko hmotny rozum studovaneho genia pochopi, ze vsetko co existuje – tj vsetky urovne vesmiru i vecne svety nad nim a vsetok zivot v nich vznikol z lasky, zije z lasky a pre lasku.
   Nechape, ze napr. aj hmota Zeme ci Mesiaca vznikla z lasky, je udrzovana laskou a existuje pre lasku – to je pre rozum genia neprekonatelna prekazka pochopit najjednoduchsiu vec. A tak vytvori technologie a „lieky“ aby „liecil“ rakovinu a ine choroby namiesto toho aby pochopil, ze ten chory clovek trpi v prvom rade nedostatkom lasky.

  • Bayraktary sú in ! Podporujú vyčínanie démonkratov so skríženými predlaktiami – symbol spolupatričnosti so Satanistami !

 3. kvakcína je sloboda
 4. Teď jsem koukal na STEAM – ten je prolezlý nacismem též pěkně.. A veřejně, vše povoleno, viz např.:
  i.postimg.cc/3wJGnfRy/nazikidyboy.jpg

  Steam profil: steamcommunity.com/id/Andrii_Shcho
  Ten srá*č s pravým sektorem tam jede, krása + těch komentů od nácků tam 😀

 5. Tak, toto je názorná ukážka a zároveň -výstraha zo strany Rusov, keď poslali pozdrav – 1 Kindžal – na ukrajinsky sklad vojenskej techniky – 136 m v zemi.

  P.S. Ku*rva, čo potrebuje ešte – Čaputka, Naď, Heger, Kollár, tupá krava – Remišová a ďalší besní – západní „demokrati“ z EÚ – predviesť, aby pochopili, že Rusi – sa už nehrajú o gorotky?! Že sú už tak „trochu“ nasratí na túto satanistickú háveď, ktorá si už v EÚ – porcuje medveďa, ktorý behá hlboko – v tajge.

  https://zemavek.sk/kindzal-ako-vystraha/

  • Budou muset překročit „ruskou červenou čáru“, kterou mají v RF nastavenou pro EU…
   *****
   až se ujme prezidentství v kolonii česká republika soudruh generál, tak události naberou větší rychlost v mnoha směrech…

   • kvakcína je sloboda

    takže nakoniec to bola dobrá voľba – ako sa hovorí: „všetko zlé je na niečo dobré“

  • PROTIPROUD TV uvádí rozhovor Petra Hájka s jedním z našich nejvýznamnějších bezpečnostních expertů plukovníkem Jaroslavem Štefcem o naší situaci po zvolení soudruha prezidenta, a především o tom, jakou máme perspektivu v souvislosti s válkou Západu proti Rusku na Ukrajině

   https://youtu.be/HKJmqAH04m8

  • provokater

   neboj, tá skurvená haveď dostane svoje. Už .

 6. Zvukové frekvencie, hladiny vedomia a ako funguje Hemi-Sync®
  http://www.holistickamedicina.sk/kniznica/Frekvencie-%20hemi-sing.pdf

  • USA experti varuji ,,ZAPAD JESTLI NEPRESTANU DO 2 ROKU BUDE Cinska invaze a jejich spojencu primo na EU USA
   Afrika je na syranr Ras putina….

   • tak to stihnou v ČR realizovat mobilizaci:

    Víte, že vláda chce urychleně v Poslanecké sněmovně schválit novelu zákona, který usnadní a urychlí mobilizaci? Víte, že podle současných zákonů mohou být do boje povoláni téměř všichni občané naší země ve věku od 18 do 60 let? A víte, že výjimku z branné povinnosti mají mít nově vedle poslanců, senátorů a ministrů i europoslanci?
    Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=hTYem7QTicI

    • Šak povolať môžu, len kto príde 🤣🤣🤣. Koniec má istý každý.

     • Ono je to taká „dorážka“ ekonomicky aktívnych ľudí! A čo hypotéky odvedencov – zaplatí kto? „Demokrati“? Ak si niekto myslí, že ak v base za odpieranie nebude môcť splácať strechu nad hlavou pre svoju rodinu a na vojne ju splácať bude – OK – nech sa dá k Wágnerovcom – čo asi ťažko! No – a životná poistka pre prípad vojny – ani poistenie majetku – neplatí! Keď sa niečo pohne – ruším poistku! Treba nakopať do pi… a kántnuť tých, ktorých treba!

  • VIDEO: Propaganda – továreň na súhlas (francúzsky dokumentárny film o formovaní verejnej mienky)
   https://www.infovojna.bz/article/video-propaganda-tovaren-na-suhlas-francuzsky-dokumentarny-film-o-formovani-verejnej-mienky
   ——————————————
   Teraz budú hlavne vyrábať súhlas občanov SR a ČR s účasťou vo vojne proti Rusku! A stále ide o trestný čin! Ak si odsúhlasia, že to nie je trestný čin – my si odsúhlasíme pre nich trest smrti! A srať na celé členstvo v Rade Európy! Keď chcú, aby sme zabíjali – tak začneme zabíjať ICH!!!

 7. Bledá Tvář

  Tak já si tipnu jak v sázkové kanceláři. Na cílové rovince vítězí vakcina proti covidu před chemojedy a ozářením

 8. Aké obštrukcie môžu robiť pri odopretí mimoriadnej služby. Ako a kde sa treba odvolať?

  • Nemajú dôvod robiť obštrukcie. Odmietnu to, len ak vyhlásenie nebude spĺňať formálne náležitosti. Ale aj vtedy to nezamietnu, ale dajú možnosť vyhlásenie doplniť. Rozhodnutie bude obsahovať aj informáciu, ako sa odvolať.

 9. Už to ide aj k nám, a to zákerne ticho ! Toto bude čoskoro schvaľovať zradná a tupá vládna koalícia !
  https://www.slov-lex.sk/legislativne-procesy/-/SK/dokumenty/LP-2023-29 !!! Šírte to všade ! Už niet pochýb, že nám vládne mafia, keď bez problémov pretláča ďalší po covide MEGA GLOBÁLNY PODVOD s CO2 !!!

 10. Sursum Corda!

  Poslanec Mazurek podal do parlamentu návrh na uznesenie, ktorým by NRSR zaviazala vládu získať všetky zmluvy o nákupe očkovacích látok od EÚ komisie, ale bez začiernenia.

  Rovnako by vláda musela Slovákom priniesť informácie o tom, koľko z ich daní šlo na zisky Pfizeru, farmafirmy, ktorá hazarduje so zdravím celej planéty a životmi miliónov ľudí, pre vlastný zisk!

  Poslanci odvolanej vlády a väčšina strany Hlas sa však postavili za korporáciu namiesto Slovákov.

  Hlasovanie:
  https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze%2Fhlasovanie%2Fhlasklub&ID=49383&fbclid=IwAR2T9QDa-I5oAt70FuA7mabrdIGS-OzzrsQCPgf5QxvNBKlxhmx6frivgaQ

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,mazurek a spol.nieje žiadne riešenie,je to iba druhé oko jednej hlavy-parlament je treba rozpustiť a nahradiť radou z ľudu-nie podnikatelia,nie roboši,nie parazitujúca inteligencia atd.,ale iba slobodne mysliaci a žijúci jedinci so životnými skúsenosťami a bez dlžôb a bez násilníckych sklonov!

   • Kde vziať?

   • Som ZA +++

   • To by muselo byť celé vybudované zdola, na štýl Kopného systému. A to je problém, keďže 80 percent populácie je pod hypnózou.

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,80% polulácie je pod brutálnou hypnózou a ostatok 19,8% polulácie pod už zmieňovanou hypnózou a ten zostatok je na úteku pred zhypnotizovanými,,,,svet funguje predsa duálne-nieje podstatné,aby niečo bolo po vôli večšine,ale aby to bolo,lebo niekto-niečo sa pozerá!

 11. kvakcína je sloboda

  s čím je problém? s azbukou? alebo nesúvisí s témou?
  je to čerstvé, tak znova po druhý krát:
  ПГРК «Ярс»
  https://rutube.ru/video/55e3eb5af43ae47b3d05d79ee05b0a19/

 12. VŠEM DOPORUČUJI TOHLE 4MIN VIDEO OD PROF. STAŇKA:
  hrdinovesteckou.cz/files/1_3527.mp4

  Každý kdo mezi prvníma teď odezvdá papír že nechce do války kůli výhrady svědomí atd. půjde nakonec mezi prvníma.. Tam je vysvětleno naprosto dokonale k mobilizaci, jakou na nás ušili boudu!! Podívejte se sami..
  Vysvětleno i že do války půjdou pobalstké státy, jako PL, SK, CZ a že když tankisti v PL odmítli a odešli do civilu nahradí je SK+CZ atd. Je tam vše až z toho mrazí i to, že země jako Británie, USA a Německo nepůjde si válčit, ale udělají to za ně zemičky primárně jako CZ+SK+PL… = tohle je vážně slovanská bratrovražedná válka…

  • Nepodvolení nepôjdu, radšej si zvolia väzenie a pod. Ja ich osobne môžem dlabať, mňa tam nasilu nikto nezoberie. Raz aj tak musíme zomrieť. Posratí pôjdu, lebo ich ovláda strach, čiže to bude zase na výber, ako pri očkovaní… každý sa slobodne rozhodne či pôjde bojovať za záujmy satanistov a ich primiívnych pochlebovačov alebo nie !

   • Ja myslim ze pujde vetsi % jako u ockovani a prevazne to budou opet ti co byli na genove terapii lepsi oni jak my at si jdou xD

   • Len si nefanď, Jiřík. Nepodvolení môžu klásť odpor, ale treba si uvedomiť, že žijeme v nie práve najdemokratickejšej spoločnosti. Čo potom, ak sa pritvrdí a každý, kto odmietne narukovať, nepôjde do väzenia (väznice by ani nezvládli taký nápor), ale rovno k múru?

    • Ak nás budú tlačiť k múru, tak si niekoľkých z nich vezmeme so sebou, vtedy to už bude jedno. Ale nebuďme tupé ovce, ktoré ženú na porážku. Tí, čo tak chcú ísť na porážku, nech sa páči ! Ich voľba a výber ! Ako pri očkovaní ! Zbavte sa už kurva konečne pstrachu a nevyplakávajte. Spomeňte si na našich predkov, ktorí neboli bábovky !

    • A na který můj příspěvek reaguješ???

    • Čo potom až potom! Teraz majú problém vyrobiť súhlas s vojnou s Ruskom! Pretože inak neni toho boha, ktorý by násilím donútil našich bojovať za záujem amerického žida! Inak – tu je demokracie až príliš! Demokracia je právo slobodného korporátneho nedotknuteľného žida vlastniť nežidovských otrokov! Takže si daj jarmulku a pakuj si trieskať hlavu o ten svoj múr nárekov!

     • Inak – keď sledujem komenáre aj inde – niekto tu vyrába súhlas tým spôsobom, že „chlapi pôjdu na vojnu a ostanú tu len slečinky a národ vykape“ a „vlaky budú nefunkčné, pretože budú plné povolancov“ a iné sprostosti typu – „kam ma dajú, tam budem“! Hovädá!

    • Nás je mnohonásobne viac ako zmrdov. Ak by každý z nás sa rozhodol zobrať so sebou pár zmrdov, o chvíľu by tu nebolo žiadnych zmrdov. Treba k tomu len trocha odvahy.

 13. kvakcína je sloboda

  redakcia, dúfam, že ma zas nezrušíte ako dnes ráno s tým JARS-om, ale dnes je 80-té výročie oslobodenia Stalingradu a na námestí vo Volgograde prešla slávnostná prehliadka na počesť tohto výročia, tak sem dávam link, ak by si to chcel niekto pozrieť:
  https://rutube.ru/video/82b0f0ed019cd3f6bf3c4d31bea6f253/

  ďakujem redakcii za porozumenie

Pridajte komentár

*