Medzi zástancami regulácie pôrodnosti a vakcínami na COVID-19 existuje podozrivá spojitosť


Print Friendly, PDF & Email

Medzi zástancami regulácie pôrodnosti a vakcínami na COVID-19 existuje podozrivá spojitosť

(LifeSiteNews) – Niektorí z vás ste už zrejme počuli o psychologickej teórii známej ako „projekcia“.  Väčšina opisov tejto teórie na internete je príliš zložitá a irelevantná k záveru, ktorý tu urobíme, preto ich nebudeme uvádzať.

Existuje však konkrétny typ projekcie. Skôr než psychologickou teóriou ju radšej jednoducho nazvime pozorovateľným javom, ktorý dokáže identifikovať aj človek bez akýchkoľvek skúseností s psychológiou.

Niektorí ľudia majú sklon projektovať svoje vlastné dobré zásady na iných, keď majú záväzok tie dobré zásady neprojektovať.

Verbálne sa jav často vyjadruje nasledovne: „to by v skutočnosti nikto neurobil“, alebo „v skutočnosti by nikto nemohol byť taký zlý“.

Môžu byť politici naozaj „takí zlí“?

Zbežné preskúmanie histórie istých politických entít, aj za posledných 10 rokov, vedie človeka k záveru, „áno, byť takí zlí naozaj môžu“.

Konkrétne príklady nie sú nutné, mnohé zlo sa však týka ľudí či entít, využívajúcich iné ľudské bytosti k získaniu moci a ničeniu tých, ktorí im stoja v ceste.

Mnohí ľudia vo svete majú očividne extrémne pokrútenú a nesprávnu predstavu o tom, čo je „vznešené“ a dobré. Drastické reakcie predstaviteľov verejného zdravotníctva a vládnucich entít na údajnú pandémiu COVID-19 naznačujú, že by takí „naozaj mohli byť“.

Nešťastnou realitou je, že mnohí ľudia na svete majú protiživotné a iné deformované názory, ktoré môžu ovplyvňovať to, ako využívajú svoju moc a pozície vo vláde. Relevantné sú názory tých, ktorí sa zaoberajú poskytovaním údajov a informácií o ochorení COVID-19 a vakcínach proti nemu.

Jeden článok, zaoberajúci sa vakcínou proti COVID-19 od spoločností Moderna/Federálna vláda USA a Pfizer/BioNTech, sa zmieňoval o tom, ako niektorým pripadali čudné niektoré verejné vystúpenia Billa Gatesa v počiatkoch paniky okolo COVID-19.

Článok sa zmieňoval o tom, že súčasne s vyvolávaním strachu z COVID-19 sa Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov, spolu so spoločnosťou Moderna a Federálnou vládou USA, angažovali vo vývoji vakcíny proti ochoreniu COVID-19.

V spoločnosti Moderna, zjavne známej svojím tajnostkárstvom, „prebieha súčasne takmer 100 projektov“. Žiadny však nedokázal svoju bezpečnosť a účinnosť, aby mohol byť predávaný v USA.

Človek si musí položiť otázku prečo? Je to preto, že už vedia, že technológia mRNA nie je bezpečná?

Vedia výrobcovia vakcín o mRNA technológii viac než prezradili?

Keď spoločnosti v ranom štádiu vývoja lieku alebo vakcíny zistia, že liek alebo vakcína nie sú pre zvieratá alebo ľudí bezpečné, nevyžaduje sa od nich nevyhnutne zverejnenie informácií. A tak, keď mala spoločnosť stovky projektov, z ktorých niektoré zlyhali a nezverejnila dáta, človek môže mať logicky podozrenie, že u produktov bola zistená ich škodlivosť.

Konkrétne sa v dlhodobom meradle vraj nepreukázala bezpečnosť technológií vakcíny proti COVID-19. Údajne fungujú tak, že nútia telo vyrábať veci, ktoré normálne nerobí.

Objavili sa už vážne krátkodobé poškodenia, boli však, bohužiaľ, bagatelizované. Nie je možné vylúčiť poškodenia, vrátane rakoviny, ktoré sa objavia po dobe dlhšej ako niekoľko mesiacov. To však trochu odbiehame od hlavnej témy tohto článku.

Od napísania skôr spomenutého článku sa zistilo, že Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov je prinajmenšom nepriamo zapojená aj do vývoja ďalšej vakcíny proti COVID-19.

Táto konkrétna vakcína sa niekedy nesprávne označuje ako „vakcína od Pfizeru“. Vakcínu v skutočnosti vyvinula nemecká spoločnosť zvaná „BioNTech“, ktorá sa potom spojila s Pfizerom.

Podozrivé okolnosti okolo firiem BioNTech a Moderna

Spoločnosť BioNTech založil Dr. Ugur Sahin, turecký imigrant v Nemecku a jeho žena Ozlem Tureciová.

Dr. Sahinovi v roku 2019 udelili „cenu pre moslimov vo vede a technológii“, no samotná spoločnosť očividne existuje od roku 2008 a stále nemá na trhu žiadny produkt, ktorý by bol dokázateľne bezpečný a účinný.

Rozhodne sa oplatí mať na pamäti, že obe spoločnosti s vakcínami proti COVID-19, ktoré získali „povolenie na núdzové použitie“ – a imunitu pred zodpovednosťou – nemajú na trhu ani jeden schválený produkt.

Hoci spoločnosť BioNTech nemala na trhu ani jeden produkt, v roku 2019 mala na akciovom trhu v USA svoju úvodnú verejnú ponuku. V roku 2019 tiež, len niekoľko mesiacov pred údajným objavením sa ochorenia COVID-19, kúpila Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov akcie spoločnosti BioNTech v cene 55 miliónov dolárov.

Cena akcie od svojej úvodnej ponuky vzrástla v decembri 2020 o zhruba 800%. A BioNTech sa v súčasnosti spojila s čínskou spoločnosťou Fosun Pharma.

A tak je pozoruhodné, že Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov by mohla očividne zarábať na oboch vakcínach proti COVID-19 povolených, no oficiálne neschválených, nakoľko majú len povolenie na núdzové použitie.

Stop Candida

Je aj ďalší dôvod, prečo stojí za povšimnutie angažovanie sa Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov vo vakcínach proti COVID-19.

Než sa však k nemu dostaneme, zamyslite sa nad týmto: Chceli by ste vedieť, či vládne entity, presadzujúce použitie vakcíny, výrobca vakcín alebo niekto mocný, investujúci do vakcíny, podporujú reguláciu pôrodnosti?

Je veľa liberálov, ktorí považujú pôrodnosť za zlú. Povedzme, ako povedali niektorí v minulosti, že nejaká vládna entita považovala z akéhokoľvek lživého dôvodu, aký také vládnuce entity dokážu vymyslieť, budúci rast pôrodnosti (a tým aj veľké rodiny) za „hrozbu pre národnú bezpečnosť“.

Povedzme tiež, že tie isté osoby, ktoré sú pri moci, sa angažujú vo výrobe a schvaľovaní nejakej vakcíny. Považoval by rozumný človek za nevyhnutné zvážiť tieto informácie predtým, ako sa rozhodne vakcínu prijať alebo odmietnuť?

Alebo to postavme takto:

Je postoj k ľudskému životu zo strany výrobcu vakcíny, jej schvaľovateľa alebo toho, kto ju financuje relevantný pre vaše rozhodnutie dať sa vakcínou zaočkovať alebo ju odmietnuť?

Pričom regulácia pôrodnosti, ktorá, čo treba zmieniť, môže pozostávať z podvodného a zámerného skrátenia očakávanej doby dožitia či neplodnosti, ktoré sú v rozpore s ľudským životom.

Konflikt záujmov tých, čo financujú vakcíny proti COVID-19

Ešte aj ten najliberálnejší liberál, ktorý podporuje nebezpečné zlo regulácie pôrodnosti, by zrejme súhlasil s tým, že informovaný súhlas si vyžaduje, aby človek vedel, že vakcína bola zaplatená, vyrobená alebo povolená osobami podporujúcimi zníženie a reguláciu pôrodnosti.

Tí, čo podporujú niečo také zlé ako je regulácia pôrodnosti, zrejme svetu nepovedia, kedy svoje názory uvádzajú do činnosti. Ak podporujú niečo také zlé, ako je regulácia pôrodnosti, môžu tiež podporovať využívanie podvodu a lží k tomu, aby sa to zlo stalo skutočnosťou.

Je zrejme nelogické myslieť si, že by také osoby povedali:

„Nuž, ľudkovia v Amerike, Európe a vo zvyšku sveta, ideme tu trocha zregulovať pôrodnosť. Ale nebojte sa – je to dôkladne otestované a dokonca aj bezpečné a účinné.“

A tak by bolo rozhodne pozoruhodné, keby také osoby tie názory a svoju angažovanosť vo vakcínach otvorene vyjadrili.

Je náležité vedieť – nie „konšpiračná teória“, ako niektorí chybne uviedli –, že Bill Gates, ktorý sa silne angažoval v udelení povolenia na núdzové použitie u oboch vakcín proti COVID-19, podporuje zníženie a reguláciu pôrodnosti.

V roku 2010 povedal toto:

„V prvom rade tu máme populáciu. Dnes má svet 6,8 miliardy ľudí. Smeruje to k asi 9 miliardám. Ak odvedieme skutočne skvelú prácu ohľadom vakcín, zdravotnej starostlivosti, služieb reprodukčného zdravia, mohli by sme ju znížiť snáď o 10 či 15 percent.“

Ohľadom jeho vyhlásenia treba názorne poukázať na viac než jeden bod.

Navyše nie je jasné, prečo sa jeho vyhlásenie a očividné závery, ktoré by si človek vytvoril ohľadom podpory zníženia populácie (a jeho angažovania sa vo vakcínach proti COVID-19), považujú za „konšpiračnú teóriu“. Nejde tu o žiadnu teóriu; on tie slová naozaj povedal.

Všeobecne povedané, je jasné, že Bill Gates vakcíny proti COVID-19 podporuje – údajne je „na ceste zaočkovať týmito vakcínami svet“.

Je zvláštne, ako taký človek takmer úplne prehliada fakt, že mnohí ľudia očkovanie nepotrebujú a mnohí symptómy vírusu SARS-CoV-2 dokonca ani nezažívajú. Normálny človek by si preto povedal: „Ohľadom vakcín proti COVID-19 hovorte, pane, za seba“.

(Naznačovanie, že „jediná cesta, ako vrátiť veci do normálu, vedie cez vakcíny proti COVID-19“ je mylné, to tu však nebudeme rozvíjať.)

Záver

Vráťme sa k Billovi Gatesovi, ktorý si jasne myslí, že zníženie svetovej populácie je dobrá a vznešená vec, keď vyhlasuje:

„Ak odvedieme skutočne skvelú prácu ohľadom vakcín, zdravotnej starostlivosti, služieb reprodukčného zdravia, mohli by sme ju [budúcu svetovú populáciu] znížiť snáď o 10 či 15 percent.“

Po takom vyhlásení, v kombinácii s jeho predchádzajúcim angažovaním sa vo vakcínach proti COVID-19, môže človek dospieť len k niekoľkým málo záverom.

Samozrejme, že „niečo také by nikto neurobil“, však?

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Robert L. Kinney III., Zdroj: LifeSiteNews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. nemám rada ľudí, ktorí sa hrajú na Boha

  • jehuda z mahralu

   oni sa nehraju na boha oni su bohom vyvoleni a to čo robia je ich biblicky projet každy snich bude mat 2800 otrokov . a je zbytočne sa tomu smiat lebo to je realit podložena dokazmy

   • …aj ja to tak vidím… Jehuda, je to tá trieda 144 000 tzv. „pomazaných otrokov“? (Nie som členkou žiadnej cirkvi, no bibliu mám dávno prečítanú.)

    • ŠTEFAN CIGANIK

     ,,,mýlíte se,tito zločinci o kterých se píše,je Satanovo dílo.144000 vyvolených nyní vládnou na nebi.

   • ŠTEFAN CIGANIK

    ,,,velice se mýlíte,oni si hrají na to že jsou vyvolení Bohem,ale jsou v moci Satana.

 2. Môže byť svätí ľudi naozaj takí zlí? Áno, sú. Prebrať sa z nevedomosti a ignorancie je najlepšia Cesta hrdinu.

 3. Článok som skôr preletel ako pochopil – prečo debilní tínejdžeri potrebujú upaľovať mačky – aby spoznali – čo to s nimi urobí. Skrátim – o tom je psychopatia vyplývajúca z nedostatku empatie. Dnešný súčasný pokus psychopata z Trnavy – čo to s nami urobí! Fajn – pohráme sa s tvojou rodinou! Čo to s vami urobí!

  • perun kupala

   nesnivaj a dosnivaj bez suhlasu a ochrany satana z bildebrgu by tento mengele z trnavy nesedel ani v parlamente ako všetci od 89 roku. inak ich vlada začala ked jeden slovansky potkan zatužil byt kralom namiesto prvorodeneho brata ozaj kto bol treti syn toho svatopluka

 4. Ľudia o chvíľu nebudú mať čo „žrať“ a tu sa deje toto
  Pán minister Naď, prečo ste sa nepochválili z minulého týždňa uzatvorením zmlúv na III. generálne opravy a predĺženie technického života sovietských vrtulníkov: Mi-17LPZS vyrobeného v roku 1987 s maximálnou celkovou cenou za dielo vo výške 4 999 999,20 € s DPH a sovietského vrtuľníku Mi-17M vyrobeného v roku 1989 s maximálnou celkovou cenou za dielo vo výške 4 399 999,20 € s DPH ?

  https://www.crz.gov.sk/zmluva/5485033/

 5. https://www.cas.sk/clanok/1084580/zarazajuce-zistenie-primatorov-a-starostov-z-okresu-nitra-stat-nam-dodaval-stonasobne-predrazene-pomocky

  Obce v Nitrianskom okrese kritizujú štát za to, že ich núti k nehospodárnosti, keď im predáva až 100-násobne predražené ochranné pomôcky používané pri testovaní na ochorenie COVID-19.

  Informovali o tom v spoločnom komuniké Nitrianskeho regionálneho združenia ZMOS. Podľa starostov a primátorov má verejná správa povinnosť byť dobrým hospodárom. „V miestnej samospráve strážime, obstarávame a poctivo vykazujeme každý cent, aby sme neporušili finančnú disciplínu a rozpočtovú zodpovednosť. Šokujúcim zistením bol pre nás fakt, že osobné ochranné pracovné pomôcky, ktoré obce dokážu nakúpiť na trhu, nám štát síce môže dodať, ale často za 50- až 100-násobnú cenu,“ informovali samosprávy.

 6. Na Slovensku pôrodnosť regulovať smerom nadol asi príliš netreba. Nech nám teda naši súčasní slovenskí bohovia odpovedia na otázku: Prečo Slovensko muselo na túto genocídnu redukčnú úpravu obyvateľstva nabehnúť ako prvé na svete?

  • v cudzom svete štastie nenajdeš

   Tu nejde o slovensko ale o slovanov kttorych počet klesa neustale . treba sa zamysliet kto tu vladne už staročos prečo skovaci vo vlastnom štate su otroci ak tu nechce mladeš zhebnut musi zdrhnut niekde kde sa da dychat 2/3 slovenskych rodin sa vystahovalo za pracou atoto funguje od roku 148 v každej generacii teraz su znich amričania kanadania a nemci rakušania

 7. Takto. Mám možné riešenie. Treba prijať fakt, že sme elektromagnetické bytosti! Táto téza je prijateľná tak pre duchovne orientované bytosti – tzv. veriacich Bohu /ja/, tak pre ateistov, materialistov. Lebo pre všetkých je uchopiteľný elektromagnetizmus. Tak sa spojme a sústreďme sa na jedno ohnisko! ??? A bude z toho Popol!!!

 8. https://www.naturalnews.com/2021-02-07-americans-dont-want-covid-vaccine.html
  More than half of Americans don’t want COVID-19 vaccine, survey shows
  Viac ako polovica Američanov nechce COVID-19 vakcínu, ukazuje prieskum

 9. https://www.banned.video/watch?id=6020c186e8d4362968f98d06
  Scientists Admit The Vaccine Is Deadly And Rewriting Human Biome
  Vedci pripúšťajú, že vakcína je smrteľná a prepisuje ľudský bióm

  New reports show the vaccine is making people more susceptible to future strains of the virus through genetic altering our biome permanently.
  Voľný preklad:
  Nové správy ukazujú, že vakcína robí ľudí viac náchylnými na budúce kmene vírusu cez permanentnú zmenu nášho biómu

 10. https://www.hlavnespravy.sk/v-nemecku-sa-14-ludi-zaockovanych-proti-koronavirusu-nakazilo-britskym-kmenom/2430782
  V Nemecku sa 14 ľudí zaočkovaných proti koronavírusu nakazilo britským kmeňom

  V Dolnom Sasku na severozápade Nemecka sa 14 obyvateľov domova pre seniorov po zaočkovaní vakcínou Pfizer nakazilo britským kmeňom koronavírusu. Píše o tom Focus s odkazom na vyhlásenie miestnych úradov

 11. http://www.nwoo.org/2021/02/07/co-vsecko-muze-docilit-ockovani-otazky-a-odpovedi/
  Co všecko může docílit očkování – otázky a odpovědi

  Nezapomněli jste, že „oni“ původně slibovali, že jedinou cestou zpět k „normálu“ je vakcína proti koronaviru. „Oni“ zjevně lhali.

  Řada prominentních vedoucích osob navíc v poslední době trvá na tom, že nebude návratu k normálu. Nyní otevřeně říkají, že se všechno trvale změnilo na „nový normál.“

  Toto je „nový normál.“

 12. Napriek tomu, že už tu fičí očkovanie, ďalej sa pokračuje s poškodzujúcim plošným testovaním… Dr. Jakubec vo svojom videu vysvetľuje nebezpečenstvo tejto devastačnej činnosti:

  https://www.youtube.com/watch?v=H-CxDVCJpWo

  Dr. Jakubec nás informuje, čo nás možno čaká v r. 2021:

  https://www.youtube.com/watch?v=Z6Kls7siUpA

 13. Zaujímavý článok – odhaľuje ako tečú peniaze našim politikom, propagátorom očkovania…
  https://blog.hlavnespravy.sk/25629/naozaj-sme-vsetci-blazni/
  Naozaj sme všetci blázni?
  Nemôžeme sa čudovať, že Ivermectin nepropaguje infektológ Jarčuška, ktorý je riaditeľom neziskovej organizácie Euro MedPro, ktorá dostáva štedré dary od farmaceutických spoločností, ktoré vyrábajú vakcíny – napríklad aj od firmy Pfizer, od ktorej vakcíny kupujeme. Na internete možno nájsť informáciu, že len v roku 2019 dostal Jarčuška vyše 32 tisíc eur.
  Oplatí sa to celé prečítať.

 14. BG má prsty aj v ničení poslednej úrody farmárov v USA a vybíjaní stád chovaného dobytka. Na vakcínach už zarobil desiatky miliard dolárov.

 15. http://svobodnenoviny.eu/vedci-zlovestne-varuji-ze-covid-snizuje-plodnost/
  Vědci zlověstně varují, že COVID snižuje plodnost

 16. Jednoduchá

  …to, čo teraz napíšem, je troška mimo témy, no nedá mi to ….
  …máme tu p.Vladimíra s modr.značkou – ste ďalší, či ten istý p.Vlado pod fial.značkou?…..je možné, že niekt.sú tu evid.pod viac.značkami……..či sa mýlim,?…. nemyslím si to, skôr si myslím, že dotyč.osoba tu má viacero značiek, píše veľmi rozumne, má to ako sa hovorí – aj hlavu, aj pätu“., stojí si za svojím a vie, čo od života môže dostať….zdieľam jeho názory a vo veľkej miere s nimi súhlasím….dokonca si myslím, že práve vďaka nemu som sa dostala nielen k Portál bádateľovi, ale aj k článkom Dr.Mercolu a tiež k článkom o naturál.prípravkoch a podob. Je to tak p.Vlado, či Vladimír ?….

  • Mároš z Naďmároš

   Aj ty si tu pod inou značkou – tak nebuč. Protokoly písma fungujú po svojom, teda ani preklepy netreba.

 17. Tento článok vyšiel dnes:
  Šokujúce svedectvo lekárky: Liek proti korone zadržiavajú v skladoch, ľudia zatiaľ umierajú!
  Zúfalí ľudia aj lekári zháňajú účinné lieky s ivermektínom proti ochoreniu COVID-19, kde môžu. Kupujú ho z krajín mimo EÚ alebo si ho dávajú posielať cez známych. Lieky však zadržali colníci, pretože u nás nie sú povolené úradmi. Najnovšie síce liečivo dostalo výnimku od ministerstva zdravotníctva, no mešká. Nahnevaná lekárka otvorene vyzýva vládu, aby lieky uvoľnila z colnice. Zbytočne nám zatiaľ umierajú pacienti na koronavírus!

  Potrebuje sa úmyselne udržiavať úmrtnosť, aby mohli vyhlasovať núdzové stavy a ľudí držať na uzde.
  Nosové špáradlá ukazujú len bezpríznakových, ktorí by za normálnych okolností o ničom netušili. Každý vírus mal aj ťažšie stavy a na to vždy príde človek aj sám keď sa s ním niečo zlé deje a na tieto sa bolo treba zamerať a liečiť ich. A už sa akú dobu vie aký liek pomáha a už pol roka na to upozorňoval MUDr. Mesík, ale tučniak Mikas a celá pandekomisia aj s vrchným generálom Matovičom sú radi, že je ako je. No a ten vie iba vyplakávať a robiť ostudu aj po zahraničí a stále omieľať o Sulíkovi. Tomu Sulíkovi sa čudujem, že nejde od toho, veď v budúcnosti by sa mu dostalo iného a možno lepšieho uznania, ale takto sa len zahadzuje a stráca ako takú perspektívu pri Matovičovi .

  • Udržiavaš úmrtnosť a strach – udržiavaš TEROR! Sulík nám nasunie nepodmienený príjem, a to sa ti bude páčiť! Tomu sa hovorí trolling oviec!

 18. Jednoduchá

  …ok., no nemám viac ako 1, takže ako to je s Vami p.Vladimír ?…..

 19. Jednoduchá

  …p.s….a ,,nebučím“, len hovorím………………………

Pridajte komentár

*